Genel

Yemek Sepeti İş Başvurusu – Güncel İş İlanları 2023

İçindekiler

2023 Yemek Sepeti iş ilanları yayınlandı! Yemek Sepeti İş başvurusu  Yemek Sepeti İş Başvuru Formu  ve personel alımı yapılacak açık iş pozisyonları Yemek Sepeti tarafından  güncellenmeye devam ediyor. Yemek Sepeti iş Başvurusu ve Yemek Sepeti İş ilanları ile ilgili tüm detaylar Yemek Sepeti İş Başvurusu Sayfamızda.

Özellikle son yıllarda yaptığı yatırımlarla Alışveriş denince ilk akla gelen firmalardan biri olan Yemek Sepeti Türkiyenin tüm noktalarında müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet götürebilmek amacıyla yatırımlarına ve bu kapsamda personel alımlarına devam ediyor. İnceleyeceğimiz Başlıklar ise şu şekildedir ;

 • Yemek Sepeti İş İlanları
 • Yemek Sepeti İş Başvurusu
 • Yemek Sepeti Moto Kurye İş Başvurusu
 • Yemek Sepeti Express Kurye İş Başvurusu
 • Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar
 • İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Yemek Sepeti İş Başvurusu konusunda aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarına yazımızın devamında ulaşabileceksiniz.  Peki Yemek Sepeti Hangi pozisyonlar için personel alacak? Personel Alımı yapılacak şehirler hangileri?  Yemek Sepeti İş Başvurusu Nasıl Yapılır? tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında.

Yemek Sepeti İş Başvurusu
Yemek Sepeti İş Başvurusu

Yemek Sepeti Hakkında

Yemeksepeti 2001 yılında Nevzat Aydın, Melih Ödemiş Gökhan Akan ve Cem Nufusi tarafından kuruldu.

İlk kez 2004 yılında günde 1000 sipariş aldı. Bu rakamın 10.000’e çıktığı 2008 yılında, European Founders Fund’dan ilk yatırımını aldı.

Şirket, 10 Haziran 2010 tarihinde yurt dışına açılıp izrestorana.co websitesi ile Rusya’da hizmet vermeye başladı.

Aynı ayın sonunda Foodonclick markası ile Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde de hizmet vermeye başladı. Nisan 2013 tarihinde Foodonclick bünyesinde hizmet verilen ülkelere Katar ve Umman da eklendi.  Aynı yılın Ağustos ayında Suudi Arabistan ve Lübnan da 2015 yılında Foodonclick’in sitesine dahil edildi.  Aynı yılın Ekim ayında ise Yemeksepeti, Yunanistan’daki Click Delivery şirketine yatırım yaparak Avrupa’ya açıldı.

 Kasım 2013’te şirketin CEO’su Nevzat Aydın, 2,2 milyon kayıtlı üye ve 10 binden fazla restoran olduğunu ve günde yaklaşık 60 bin sipariş aldıklarını duyurdu. Eylül 2014’te yemek tarifleri başta olmak üzere yemek kültürü içerikli yemek.com sitesi kuruldu. Aynı yılın Kasım ayında firma, Ürdünlü iFood şirketinin çoğunluk hissesini alarak Orta Doğu’daki operasyonlarını büyüttü.

Yemeksepeti, iOS uygulamasını yayımlayarak 2010’da mobil ticarete başladı.

2015 yılında Almanya merkezli global online yemek sipariş platformu Delivery Hero tarafından 589 milyon dolar (1 milyar 596 milyon lira) karşılığında satın alındı. Bu satış GittiGidiyor’un eBay’a satılışının üstüne çıkarak Türk internet tarihin en yüksek değerli satışı oldu.

2020 yılı itibarıyla 5 milyon yeni üye kazanan Yemeksepeti’nin üye sayısı 20 milyonu aşmıştır. Yemeksepeti kurucularından Nevzat Aydın, şirketin CEO’luk görevini 1 Kasım 2021 tarihinde Mert Baki’ye devretmiştir.

Yemeksepeti, günümüzde Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermektedir.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  E-Ticaret
Çalışan Sayısı 15.500+
Şube Sayısı
Kuruluş Tarihi 2010
Firma İnternet Sitesi www.yemeksepeti.com

Yemek Sepeti İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Sektörünün önde gelen markalarından olan Yemek Sepeti yukarıda da belirttiğimiz gibi geçtiğimiz yıllarda  olduğu gibi 2023 yılında da işe alımlara hız kesmeden devam ediyor. Kampanyaları ile adından söz ettiren Yemek Sepeti yaşanan yoğunluğu da göz önünde bulundurarak yeni iş pozisyonları yaratarak birçok şehir için İş ilanlarını yayınladı. Peki personel alımı yapılacak olan şehirler hangileri ?

Başta istanbul olmak üzere Ankara , İzmir ,Bursa , Konya , Samsun, Antalya , Diyarbakır gibi birçok şehirde İlgili pozisyonlar personel alımı yapacak. Yemek Sepeti İş Başvurusu Sayfamızda Yayınlanacak olan bu ilanlar ve açık pozisyonlar hangileri ?

Yemek Sepeti Moto Kurye İş Başvurusu ve İş İlanları

Pandemi döneminde başlayan ve günümüzde de artarak devam online alışverişler sayesinde bir çok iş imkanıda ortaya çıkmış durumda. Online alışverişin lider markalarından biri olan Yemek Sepeti de artan talebi karşılamak ve müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek adına bir çok pozisyon için İş İlanları yayımlamakta ve personel adaylarından İş Başvuruları almaktadır. Yemek Sepeti tarafından en çok yayımlanan iş ilanları ise şüphesiz Yemek Sepeti moto kurye iş ilanlarıdır. Yemek Sepeti moto kurye İş Başvurusu Yapmak isteyenler için detayları sayfamızda bulabilirsiniz.

Yemek Sepeti Moto Kurye Personel Maaşları

Yemek Sepeti bünyesinde moto kurye olarak çalışmak isteyenlerin en çok araştırdığı konuların başında Yemek Sepeti moto kurye maaşları gelmektedir . Biz de sizler için Yemek Sepeti Moto Kurye Personel Maaşlarını araştırdık. Peki Yemek Sepeti Moto Kurye Personel Maaşları Ne Kadar ?

Yemek Sepeti Moto Kurye Elemanları Aylık 11450 TL ile 17.000 TL Maaş alabiliyorlar. Yemek Sepeti  Moto Kurye maaşlarını etkileyen faktör ise primdir. Moto kuryeler yaptıkları teslimat başına ek gelir elde ederler. Bu ek gelir çoğu zaman aylık olarak bakıldığında maaştan fazladır .

Personel Alımı Yapılacak Açık Pozisyonlar

Yemek Sepeti bünyesinde farklı departmanlar ve pozisyonlar için birçok iş ilanı yayınlanacak. Firma bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsamda araştırmalar yapan personel adayları için yayınlacak olan İş ilanları ve açık pozisyonlar şu şekildedir;

 • Yemek Sepeti Depo Görevlisi
 • Bölge Satış Yöneticisi
 • Şube Sorumlusu
 • Bölge Yöneticisi
 • Yemek Sepeti mobil Kurye
 • Muhasebe yetkilisi
 • Finans Uzmanı
 • Bölge Yöneticisi
 • Sosyal Medya Uzmanı
 • Bilgi İşlem Yetkilisi
 • E Ticaret Uzmanı

Yemek Sepeti İş Başvuru Formu ve İş Başvurusu

Yemek Sepeti güncel iş ilanlarını linkedin üzerinden kariyer.net üzerinden ve kendi insan kaynakları ile oluşturduğu kariyer sitesinden yayımlamaktadır. Bu iş ilanlarına Kariyer sitelerinden başvurabileceğiniz gibi Yemek Sepeti Resmi Kariyer sitesinden de başvuru yapabilirsiniz. Bir işe başvuru yapmanın en iyi yolu o şirketin direkt olarak kendi insan kaynakları ile kontak kurmaktır. Yani başvuru yapmak istiyorsanız size vereceğimiz Yemek Sepeti resmi kariyer sitesinden iş ilanlarını görebilir ve direk Trendyol’un kendi kariyer sitesi üzerinden İş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Yemek Sepeti İş Başvuru Formu 

İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Yemek Sepeti İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yemek Sepeti iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Yemek Sepeti İş İlanlarıdır . Yemek Sepeti İş Başvurusu Kariyer.net Yemek Sepeti İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Yemek Sepeti İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise resmi internet sitesi üzerinde bulunan İş Olanakları sayfasıdır . Yemek Sepeti İş Olanakları sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Yemek Sepeti İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Pandemi nedeniyle bu mülakat uzak bağlantı ile bilgisayar üzerinden de gerçekleşebilir. Özellikle Yemek Sepeti Home Office İş ilanlarına başvuru yapan kişilerin mülakatları bilgisayar üzerinden gerçekleşmektedir.  İş Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde işe giriş için gereken evraklar ise şu şekildedir;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Mezuniyet Belgesi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Kan Grubu Kartı
 • Sağlık Raporu
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İkametgah Belgesi
Yemek Sepeti İş Başvuru Formu 

Yemek Sepeti İnsan Kaynakları 

Yemek Sepeti, Türkiye merkezli bir online yemek siparişi platformudur. İnsan kaynakları ile ilgileniyorsanız, Yemek Sepeti’nin insan kaynakları bölümü tarafından sunulan iş fırsatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

 1. Yemek Sepeti’nin Resmi İnternet Sitesi: Yemek Sepeti’nin resmi internet sitesinde genellikle “Kariyer” veya “İnsan Kaynakları” bölümünde açık pozisyonlar ve iş başvuru süreçleri hakkında bilgi bulabilirsiniz. Şirketin iş ilanlarına başvurmak için online başvuru formlarını doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanı Siteleri: Çeşitli iş ilanı sitelerinde Yemek Sepeti’nin açık pozisyonlarını ve iş başvuru süreçlerini arayabilirsiniz.

 3. Sosyal Medya: Yemek Sepeti’nin resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek, güncel kariyer fırsatları ve insan kaynakları ile ilgili duyuruları görebilirsiniz.

Unutmayın ki, iş başvurusu yaparken şirketin insan kaynakları departmanının belirttiği talimatları takip etmeniz önemlidir. Yemek Sepeti’nin insan kaynakları politikaları ve iş başvuru süreçleri zamanla değişebileceğinden, güncel bilgileri Yemek Sepeti’nin resmi kaynaklarından edinmeniz en sağlıklı yöntem olacaktır.

Yemek Sepeti Güncel İş İlanları

İstanbul Yemek Sepeti Depo Sorumlusu İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

2019 yılında hayata geçirdiğimiz hızlı market sipariş hizmetimiz Yemeksepeti Market büyümesine devam ediyor!

Ürün & kampanya çeşitliliği, 7/24 sipariş imkanı, dilediğin gibi öde seçeneği ve dakikalar içinde tamamlanan sipariş süreciyle, kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

Markamızın yenilikçi yüzünün temsilcilerinden biri olan Yemeksepeti Market ailesi, yeni çalışma arkadaşlarını arıyor!

İHTİYAÇ LİSTEMİZ

 • En az lise mezunu,
 • Tercihen Perakende, Mağazacılık, FMCG veya Gıda sektörlerinde deneyime sahip,
 • İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli,
 • Hızlı düşünüp karar verebilen,
 • Görev bilinci yüksek, iş takibi güçlü ve sorumluluk alabilen,
 • Dikkatli ve planlı çalışan,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Analitik ve proaktif olabilen,
 • MS Office programlarına hakim
 • Vardiya sistemi içerisinde esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum gösterebilen,

İŞİN TARİFİ

 • Görev aldığı mağazalara gelen ürünleri teslim alacak, kontrol edecek ve doğru yerlere yerleştirilmesini sağlayacak,
 • Ürünlere ait envanterleri doğru ve düzenli bir şekilde tutarak ve mağazanın düzenli ve temiz kalmasını sağlayacak,
 • Günlük olarak mağazadaki ürün bilgisini sisteme girişini yapacak,
 • Düzenli stok kontrolü yapacak,
 • Hasarlı / yanlış ürün teslimatlarının iade edilmesini sağlayacak ve süreci takip edecek,
 • Ürünlerin son kullanma tarihlerini kontrol edecek,
 • Siparişleri hazırlayacak ve sistem üzerinden teslimat için kuryeleri yönlendirecek,
 • Depo Sorumlusu arıyoruz.
İş Başvurusu 

İstanbul Yemek Sepeti Çağrı Merkezi Görevlisi İş İlanı 

Yemeksepeti seninle, Aklındaysa kapında!

İHTİYAÇ LİSTESİ

 • En az 2 yıl üniversite eğitimi almış,
 • Mükemmel seviyede yazılı ve sözlü İngilizce,
 • Mükemmel bilgisayar becerilerine sahip,
 • Çoklu görev ve çoklu alanlarda çalışabilme,
 • Takım çalışması anlayışını benimseyen,
 • Ses tonundan emin ve kendinden emin,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Hızlı düşünebilen ve doğru karar verebilen.

İŞİN TARİFİ

 • Kullanıcılardan ve restoranlardan gelen istek ve şikayetlerle ilgilenecek
 • Siparişleri takip edebilmek
 • Evden çalışmak sorun olmayacak .

MENÜDE NE VAR?

 • 20 yıldır geleceğin yöneticilerini ve sektör liderlerini eğiten ve onlara ülkenin en güçlü şirketlerinden ve markalarından birinde kariyer yapma şansı veren Türkiye’nin en büyük çevrimiçi dağıtım platformu.
 • Güçlü bir kurum kültürü, aynı amaç için birlikte çalışan tutkulu çalışma arkadaşları ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile çalışan mutluluğunun ön planda tutulduğu bir çalışma ortamı!
 • Dünyanın 43 farklı ülkesinde bulunan Delivery Hero firmalarının çalışanları ile takip edebileceğiniz zengin bilgi akışları. Kendinizi geliştirmek için erişebileceğiniz çok sayıda çevrimiçi eğitim platformu 
 • Başarılı çalışanlarımıza farklı departmanlarda kariyerlerini geliştirme, zaman içinde yetenekleri ve fırsatları doğrultusunda yeni yetkinlikler kazanma fırsatı. 
 • Yemeksepeti ailesi! Daima güler yüzlü ve iletişim becerileri yüksek!
 •  Doğum gününüzde istediğiniz kadar eğlenip parti yapabilmeniz için ertesi gün doğum günü izni sizi bekliyor!
 • İhtiyacınız olduğunda sizi asla yarı yolda bırakmayacak kapsamlı bir özel sağlık sigortası!
 • Yemeksepeti ruhunu en iyi şekilde yakalayabilmeniz, markayı içeriden tanımanız ve kendinizi her zaman evinizde hissetmeniz için önceden planlanmış bir oryantasyon programı. Ve elbette, ilk haftalarınızda sizi her zaman destekleyecek bir Buddy!
 


Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Yemek Sepeti İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

Yemek Sepeti Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Yemek Sepeti İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Yemek Sepeti part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Yemek Sepeti İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Yemek Sepeti iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Yemek Sepeti iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Yemek Sepeti Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Yemek Sepeti İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Yemek Sepeti part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Yemek Sepeti Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Telefon numarası:   (0212) 359 18 00

İnternet adresi:   www.yemeksepeti.com

Firma adresi
ESENTEPE MAHALLESİ, BÜYÜKDERE CADDESİ NO:175, C BLOK, 34394 / ESENTEPE / ŞİŞLİ / İSTANBUL

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu