Mağazalar

Vodafone İş Başvurusu! Vodafone 2023 İş İlanları ve Personel Maaşları

İçindekiler

Vodafone iş başvurusu ve iş ilanları 2023 yılı için güncellenmekle beraber, Vodafone iş başvuru formuna kurumsal siteden ulaşabilirsiniz. Vodafone iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen personel adayları için, firmayı mercek altına aldık.

Siz değerli ziyaretçilerimiz bu yazımızda, Vodafone personel alımı yaptığı açık iş pozisyonlarına, Vodafone personel maaşlarına ve Vodafone iş başvuru formuna ulaşabilecek, Vodafone iş başvurusunda bulunabileceksiniz.

Vodafone iş başvurusu konusuna geçmeden önce sizler için hangi başlıklar altında bilgiler vereceğimize bir göz atalım ;

 • Vodafone iş başvurusu
 • Vodafone iş ilanları 2023
 • Vodafone Çağrı Merkezi İş Başvurusu 
 • Vodafone iş başvuru formu
 • Vodafone çalışma şartları
 • Vodafone personel maaşları
Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Telekomünikasyon
Çalışan Sayısı 4.000+
Şube Sayısı
Kuruluş Tarihi  1984
Firma İnternet Sitesi www.vodafone.com.tr

Vodafone İş Başvurusu Formu ve Personel Alımı

Vodafone iş başvuru formu ve Vodafone personel alımı yapılan pozisyonlar ile iligili tüm detaylı bilgilere  Yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. Vodafone İş Başvurusu sayfamızda bulunan İş Başvuru formu aracılığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vodafone iş başvuru formunu doldurmadan önce sayfamızda bulunan ,Vodafone iş ilanlarını, Vodafone  personel alımı yapılacak olan şubeleri , Vodafone personel maaşlarını ve personel alımı yapılacak olan açık pozisyonları incelemenizi öneriyoruz.

Vodafone iş başvurusu yapmak isteyen ve bu konuda araştırmalar yapan personel adaylarının ,Vodafone iş başvurusu yapmadan önce ihtiyaç duydukları tüm genel bilgileri sizler için araştırdık.

Benzer İş İlanları
DeFacto İş Başvurusu! 2023 !
Penti İş Başvurusu 2023
Fenerbahçe İş Başvurusu 2023
Vodafone İş Başvurusu Formu
Vodafone İş Başvurusu!
Türk Telekom İş Başvurusu 2023 !
Trendyol İş Başvurusu! 2023 !
Ülker İş Başvurusu 2023 !
Koçtaş İş Başvurusu Formu 2023 !
Arçelik İş Başvurusu 2023 !

Vodafone İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle iş başvurusu yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konuya değinelim. Vodafone iş başvurusu nasıl yapılır?

Vodafone iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları için Detaylı araştırmalar sonucunda hazırladığımız yazımızda ,  Vodafone iş ilanlarına nereden ve nasıl başvuru yapacağınızı anlatıyor olacağız.

Vodafone iş İlanları Firmanın kurumsal internet sitesi ve Çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır. Kaiyer sitelerinde yayınlanan iş ilanlarını ve açık pozisyonları takip ederek iş başvurusu yapabilirsiniz. Peki Vodafone İş İlanları hangi kariyer sitelerinde yayınlanıyor?

 • Kariyer.net
 • Secretcv.com
 • Eleman.net
 • İşbaşvurum.net

Vodafone iş ilanlarına yukarıda belirtmiş olduğumuz kariyer siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu kariyer sitelerine ek olarak İş Başvurularınızı  Vodafone kurumsal internet sitesi İnsan kaynakları sayfasında bulunan Vodafone İş Başvuru Formu doldurularak da   başvuru yapabilmeniz mümkündür.

Başvuru Formunu Vodafone İnsan Kaynakları tarafından incelenir ve başvurunuzun uygun bulunması durumunda sizinle iletişime geçilir. 

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Vodafone İnsan Kaynakları 

Vodafone , Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon şirketlerinden biridir. Vodafone ‘in insan kaynakları departmanı, şirketin insan kaynakları politikalarını yönetir ve çalışanların işe alım, eğitim, kariyer gelişimi, performans yönetimi, ücretlendirme ve çalışma koşulları gibi konularda destek sağlar.

Vodafone ‘in insan kaynakları departmanı, işe alım sürecinden sorumludur. Şirket, uygun adayları belirlemek için ilanlar yayınlar, mülakatlar yapar ve seçme sürecini yönetir. İşe alım sürecinde, adayların niteliklerine, deneyimlerine ve uygunluğuna dikkat ederler. Vodafone , farklı departmanlarda ve pozisyonlarda çalışacak nitelikli çalışanları arar.

Çalışanların eğitimi ve gelişimi de Vodafone ‘in insan kaynakları departmanının sorumluluğundadır. Şirket, yeni çalışanlara oryantasyon programları sunar ve sürekli eğitimlerle çalışanların becerilerini geliştirmelerini ve bilgilerini güncel tutmalarını sağlar. Kariyer gelişimi için farklı eğitim ve ilerleme fırsatları sunulabilir.

Performans yönetimi, insan kaynakları departmanının bir diğer önemli görevidir. Vodafone , çalışanların performansını değerlendirir, geri bildirim sağlar ve hedeflere ulaşmaları için destek verir. Performans değerlendirmeleri, terfi ve maaş artışı gibi süreçlerde insan kaynakları departmanı etkin rol oynar.

Ücretlendirme ve yan haklar da Vodafone ‘in insan kaynakları departmanının gözetimi altındadır. Şirket, çalışanların adil ve rekabetçi bir ücret almasını sağlamak için ücret politikalarını belirler ve yan haklarla ilgilenir. Ücretlendirme politikaları, çalışanların pozisyonlarına, deneyimlerine ve performanslarına bağlı olarak belirlenir.

Vodafone ‘in insan kaynakları departmanı aynı zamanda işyeri ilişkileri, işçi sağlığı ve güvenliği, çeşitlilik ve kapsayıcılık gibi konularla da ilgilenir. Şirket, ilgili yasalara uyum sağlamaya çalışır ve çalışanların güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamında bulunmasını destekler.

Ancak, Vodafone ‘in insan kaynakları uygulamaları ve politikaları zaman içinde değişebilir. En güncel bilgilere Vodafone ‘in resmi web sitesi veya insan kaynakları temsilcileri aracılığıyla ulaşmanızı öneririm.

İş Başvurusu İçin Gereken Evrak ve Belgeler

Vodafone işe alım süreciniz başladığında yapmanız gereken tek şey iş başlangıcı için sizden istenen belgeleri en kısa sürede temin etmenizdir. İstenen genel belgeler ise şu şekildedir ;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Diploma Fotokopisi veya Öğrenim Belgesi 
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı 
 • 4 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Erkek Adaylar için Terhis veya Tecil Belgesi

İş Başvuru Formu Nasıl Doldurulur ?

Vodafone İş Başvuru Formu Nasıl Doldurulur ? İş Başvuru Formu Doldururken Nelere Dikkat edilmeli ?

İş Başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi için birkaç noktaya dikkat etmeniz de fayda var . Başvurunuzu ve İş Başvuru Formunuzu inceleyen insan kaynakları yetkilisinin sizi iş görüşmesine davet etmesi için bu  noktalar çok önemlidir. Unutmayın ki Başvurduğunuz pozisyon için İş Başvurusu yapan tek kişi siz değilsiniz. 

Başvuru yapan diğer adaylar arasında öne çıkmak ve İnsan kaynakları yetkilisinin dikkatini çekmek için aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi öneririz. 

 • Öncelikle Vodafone İş Başvuru Formu içerisinde kendiniz hakkında vermiş olduğunuz tüm bilgilerin doğru olmasına dikkat edin. 
 • Mezun olduğunuz okul , Almış olduğunuz eğitim , seminer , kurslar gibi bilgileri detaylandırın ve eğer varsa sertifika ve kurs bitirme belgelerinizi özgeçmişinize ekleyin. 
 • Daha önceki iş deneyimleriniz ile ilgili bilgiler verirken sadece firma ismi ve pozisyon adını yazıp bırakmayın. O firmadaki görevinizi ve yaptığınız işi kısaca özetleyin.
 • İş Başvurusu yaptığınız pozisyon ile ilgili geçmiş deneyimlerinizi öne çıkarın . 
 • İş Başvuru Formunda gereksiz ve alakasız bilgiler vermekten kaçının 
 • En önemli nokta ise özgeçmişinizde veya İş Başvuru Formunda mutlaka kendinizi tanıtan bir ön yazıya yer verin

Vodafone İş İlanları ve Açık İş Pozisyonları

Vodafone iş ilanları ve açık iş pozisyonları yukarıda belirtmiş olduğumuz kariyer siteleri üzerinden  ulaşabileceğinizi belirtmiştik . Vodafone İş Başvurusu için   İsbasvurum.net‘ i tercih eden siz değerli ziyaretçilerimiz için, Vodafone tarafından yayınlanan tüm iş ilanlarına İş Başvurusu sayfalarımızda ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Vodafone Personel alımına 2023 yılında da devam ediyor. Personel alımı yapılacak olan  açık iş pozisyonları ve yayınlanan İş İlanları ise şu şekilde sıralanabilir ;

 • Vodafone satış temsilcisi İş İlanları
 • Vodafone part time satış temsilcisi İş İlanları 
 • Vodafone kasiyer iş İlanları
 • Vodafone part time kasiyer İş İlanları
 • Vodafone depo görevlisi İş İlanları
 • Vodafone yönetici adayı İş İlanları
 • Vodafone Mağaza Yöneticisi İş İlanları
 • Saha Satış Temsilcisi İş İlanları

Vodafone iş ilanlarının genelini yukarıda belirttiğimiz pozisyonlar oluşturmaktadır. Eğer sizler de Vodafone iş başvurusu yapmak istiyorsanız, iş başvuru formunda çalışmak istediğiniz pozisyonu belirterek, iş başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.

Vodafone Çalışma Şartları

Vodafone çalışma şartları Vodafone Genel merkezleri , Çağrı Merkezleri ve Mağazaları için değişkenlik göstermektedir.  Firmanın AVM içerisinde bulunan mağazaları saat 10:00 açılıp 08:00 da kapanırken, cadde üzerinde bulunan mağazalarında açılış ve kapanış saatleri farklılık göstermektedir.
Genel olarak firmanın çalışma şartlarına bir göz atalım.

Vodafone personelleri haftalık ve yıllık izin hakkına sahip olup, devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan faydalanmaktadırlar. Doğum izni, düğün izni gibi sosyal haklardan faydalanmaktadır. Vodafone part time çalışan personeller ise haftanın yada günün belli saatlerinde, günlük 6 saat çalışmaktadır. Haftalık izin hakkı bulunmayan part time personellerinin yıllık izin hakkı mevcut olup, devletin güvence altına aldığı sosyal haklardan faydalanabilmektedir.

Vodafone Çalışma Saatleri

Vodafone İş başvurusu yapmadan önce insanların en çok düşündükleri ve araştırdıkları konu Vodafone çalışma saatleridir. Mağazacılık sektöründe hizmet veren birçok firmanın aksine Vodafone Mağazalarının çalışma saatleri daha uygundur . Vodafone Mağazalarında Çalışan personeller   bir çok sektörde olduğu gibi  vardyalı olarak çalışmaktadır. İlk vardiya bir diğer deyişle sabah vardiyası sabah saat:10:00 ile 18:00 arasında çalışırken 2. vardiya diğer deyişle akşam vardiyası ise  saat:12:00 ile 20:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Vodafone mağazasının bulunduğu konuma göre açılış ve kapanış saatleri değişkenlik gösterebilir.

Vodafone Personel Maaşları

Vodafone personel maaşları, Her firmada olduğu gibi doğal olarak çalıştığınız pozisyona göre değişmektedir.  Sizler için, firmanın bazı pozisyonlar için belirlemiş olduğu maaş ve diğer ücret bilgilerini ortalama olarak sizlerle paylaştık.

Vodafone satış temsilcisi maaşları asgari ücret olarak belirlenmiştir. Ayrıca Vodafone satış temsilcileri, şube satış kotasının tutturulmasıyla prim hakkı kazanmaktadırlar. Bu primlerle birlikte yüksek kazançlar elde edilebilmektedir. Ayrıca Satış temsilcilerine sunulan bir diğer avantaj ise mağaza yöneticiliğine yükselebilmeleridir. Oluşan mağaza yöneticisi açığı başarılı olan satış temsilcileri arasından seçilerek giderilir.

Vodafone kasiyer maaşları ise, asgari ücret + geçim indirimi ve kasa tazminatı adı altında ekstra bir ödeme daha almaktadır. Vodafone kasiyer maaşları asgari ücret + asgari geçim indirimi + kasa tazminatı ve yol parası ilave edildiğinde, toplam aylık ödemeleri asgari ücretin %20 fazlası olarak belirtebiliriz.

Vodafone depo görevlisi maaşları ise asgari ücretin %10 fazlası olup, geçim indirimi ve yol parasıyla birlikte aylık ödemelerini almaktadırlar. Ayrıca devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan faydalanmaktadırlar(Doğum izni, düğün izni gibi).

Vodafone part time satış temsilcisi maaşları ise asgari ücretin yarısı olarak almaktadırlar. Ayrıca şube satış kotasının tutturulmasıyla birlikte prim hakkına sahiptirler. Vodafone part time personelleri haftalık izin hakkı olmamasına rağmen, yıllık izin haklarına sahiptir. Ayrıca devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan da faydalanmaktadırlar.

Vodafone Stajyer İş İlanları – Engelli

COVID-19 ile ilgili not: Aday ve çalışanlarımızın güvende kalmasını sağlamak üzere devreye aldığımız yeni süreçlerle işe alım çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda, ikinci bir duyuruya kadar uzaktan işe alım ve oryantasyon süreci uygulayacağız.

Hep birlikte daha iyi bir geleceğe bağlanmak için çıktığımız bu yolculukta seni de aramızda görmek isteriz. Hazır mısın?

Vodafone olarak kapımız herkese açık.  Daha çeşitli bir insan profili içeren ekiplerle faaliyetlerimizi daha başarılı ve etkin bir şekilde yürütebileceğimize inanıyoruz. Ve herkesin saygı gördüğü, kendisi olabildiği ve en yüksek potansiyeline ulaşmak için çaba gösterdiği bir kültür yaratarak bu çeşitliliği bir güce dönüştürebileceğimize ve böylece çalışanlarımız, paydaşlarımız, parçası olduğumuz toplum ve müşterilerimiz için daha iyi bir gelecek yaratabileceğimize inanıyoruz.

Vodafone Türkiye bünyesinde ; Müşteri Operasyonları ve Hizmetleri, Satış, İnsan Kaynakları, Finans, Pazarlama, Dış İlişkiler ve Teknolojifonksiyonlarında farklı rollerde çalışmak üzere ‘Engelli Stajyer’çalışma arkadaşları arıyoruz.

Vodafone’da çalışmak nasıl bir deneyim?
 
Vodafone’da çalışmak, insanları yeni teknolojilere hazırlamak, geleceği en ücra yerlere kadar götürmek ve henüz gün yüzü görmemiş teknolojileri hayal etmektir.
 
Vodafone olarak akıllı telefonlar için yüksek hızlı şebekeler kuruyor, mobil ödeme ve online müzik/video servislerimiz ve cihazları birbirine bağlayan “nesnelerin interneti” uygulamalarımız ile insanların hayatlarını kolaylaştırıyor ve herkesi kesintisiz iletişimin gücüyle tanıştırıyoruz.

Vodafone, kariyerinizin başında her gün işe “tüm varlığınızla” gelmek isteyeceğiniz yer.
 
Aşağıdaki kriterlere sahipseniz başvurularınızı bekliyoruz;

 • En az Lise mezunu ya da Üniversitelerin 3. ve 4.sınıflarında okuyan
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • İletişim becerileri kuvvetli,  
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Haftanın 5 günü çalışabilecek,
 • İŞ-KUR kaydı bulunan (Minimum % 40 ve üzeri engeli olan).

İŞ TANIMI

Başvurularınız uygun fonksiyonlardaki roller için değerlendirmeye alınacaktır.

Vodafone İş Başvurusu

Vodafone Backoffıce Aktivasyon Personeli (İstanbul)

Dünya’nın lider GSM ve ADSL operatörü VODAFONE’un, İSTANBUL -BEYKOZ bölgesinde, ANADOLU NET İLETİŞİM’in kadrosunda yer alacak, Back Office (evrak girişi) personeli aamaktayız.

 • Back Office personeli, bireysel ve kurumsal satışların, sisteme giriş yapılmasından, kontrol edilmesinden sorumlu olacaktır.
 • Back Office kadrosu, KAVACIK lokasyonumuz da bulunmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • En az lise mezunu,
 • 18-35 yaş arası,
 • Tercihen ADSL ve GSM Back Office tecrübesine sahip,
 • Prezantabl,
 • Düzgün diksiyon, net ve akıcı konuşma becerisine sahip,
 • Raporlama tecrübesi olan ve bilgisayar kullanımına hakim,
 • Anadolu yakasında ikamet eden,
 • Mıcrosoft Offıce ve CRM kullanımına hakim,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Bay adayalar için askerliğini yapmış ya da muaf
 • Bay / Bayan
 • Maaş + Sgk+ Yemek
Vodafone İş Başvurusu 

Faturalandırma Kıdemli Uzmanı iş İlanı (İstanbul)

 • Hem VBU hem de CBU müşterileri için faturalandırma döngülerini planlamaktan ve yönetmekten sorumlu,
 • Prosedürler ve politikalar oluşturma, uygulama ve yürütmenin yanı sıra çok alanlı genelinde etkili faturalandırma süreçlerini düzene sokma
 • Faturalama platformlarının hizmet sahibi olarak kullanılabilirliği, boyutlandırmayı, güvenilirliği ve ilgili tüm SLA’ları yönetme

İş Sorumluluğu Ekipteki yeriniz

 • Faturalama ve faturalandırma operasyon hizmetlerinin başarılı bir şekilde çalışmasını ve koordinasyonunu sağlar
 • Faturalama ve faturalandırma işlemi hizmeti sorunlarının teşhisi, yeniden oluşturulması ve düzeltilmesi için çok düzeyli teknik destek sağlar
 • Bir hizmet sahibi olarak, Vodafone müşteri deneyiminin, hizmet performansının kalitesinin ve ürün/hizmeti destekleyen süreçlerin uçtan uca sahiplenmesini sağlar.
 • Kritik sorunları ve kök neden analizini iyileştirmek ve ele almak / yönlendirmek için öneriler sunar.
 • Faturalandırma ürünlerinin sorun giderme, performans ayarlamasına aktif olarak katkıda bulunur. Gerektiğinde gerekli altyapı dağıtım/bakım faaliyetlerini ve geçişini gerçekleştirir.
 • Ölçeklenebilirlik, performans ve entegrasyon sorunlarını tanımlar ve optimum çözümler önerir.
 • Zorlayıcı bir çözüm bulmak için ürünler/satıcılar ve ilgili paydaşlar arasında işbirliği yapar.
 • Diğer ekip üyelerine teknik rehberlik ve öneriler sağlar.
 • Çağrı üzerine destek olarak çalışır, gerektiğinde 7*24 destek sağlar.
 • Tahmin edilen büyüme ve talebe karşı platformların ve sistemlerin kullanılabilirliğini ve performansını güvence altına almak için kapasite planlaması yapar.
 • Hizmet Desteği için mutabık kalınan hizmet seviyelerinin ve KPI’ların elde edilmesini / aşılmasını sağlar.
 • Teknik süreçlerin standardizasyonunu/otomasyonunu sağlar.
 • Yeni ürün ve hizmetleri devreye alır.
 • İş ihtiyaçlarını ve üzerinde anlaşmaya varılan SLA’ları karşılamak için uygulamaların performans ayarını oluşturur ve yönetir.
 • Ürün performansı ve tedarikçi/ortak performansı hakkında paydaşlara raporlar

varsa seni arıyoruz

 • Minimum 2 yıl deneyimli,
 • Faturalandırma sistemleri, uygulamaların tasarımı ve operasyonları hakkında iyi bilgi (bulutta uygulama yönetimi deneyimi bir artıdır)
 • Bilgisayar, Elektronik, Bilim ve diğer ilgili alanlardan lisans derecesi.
 • Servis olayı işleme ve sorun gidermede ileri düzeyde uzmanlık
 • İyi derecede istatistiksel Analiz bilgisi (dağılım analizi, korelasyon, varyans)
 • SQL, PL/SQL kullanma tecrübesine sahip
 • Veri modelleme ve veri analizinde deneyim.
 • UNIX ve kabuk komut dosyası oluşturma deneyimi.
 • Veritabanı altyapısında ileri deneyim
 • Bayi yönetimi konusunda deneyim sahibi olmak.
 • Analitik, ağ güvenliği, ağ izleme ve yönetim yazılım programlarını kullanma becerisi.
 • Baskı ve sıkı terminler altında esnek çalışma saatlerinde çalışabilme.
 • İyi iletişim becerileri.
 • Güçlü analitik becerilere sahip olmak.
 • İyi derecede İngilizce bilmek.
İş Başvurusu

Vodafone Türkiye Diğer İş İlanları

Vodafone İstanbul Müşteri Değer Uzmanı İş İlanı  Başvur 
Vodafone İstanbul Uyum Yöneticisi İş İlanı   Başvur 
Vodafone İstanbul Satış Yöneticisi İş İlanı   Başvur 
Vodafone İstanbul Kampanya ve Ortaklık Yöneticisi İş İlanı  Başvur 
Vodafone İstanbul Tedarik Zinciri Yöneticisi İş İlanı   Başvur 
Vodafone İstanbul Faturalama Operasyonları Müdürü İş İlanı  Başvur 
Vodafone İstanbul Satış Yöneticisi İş İlanı   Başvur 
Vodafone Bursa Satış Yöneticisi İş İlanı  Başvur 
Vodafone İstanbul Kurumsal Pazarlama Müdürü İş İlanı  Başvur 
Vodafone İstanbul Finans ve Muhasebe Müdürü İş İlanı   Başvur 

Vodafone İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Vodafone İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Vodafone iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Vodafone iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Vodafone maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Vodafone İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Vodafone iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Vodafone iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Vodafone Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Şirket Ünvanı Vodafone Telekomünikasyon A.Ş
Ticaret Sicil No 564625-512207
Merkezinin Bulunduğu Yer Vodafone Plaza Büyükdere Cd. No: 251 Maslak 34398 İstanbul
Vodafone Merkez Telefon Numarası +90 212 367 00 00
Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542’yi; diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’ı arayarak ulaşabilirsiniz.
Sizi Arayalım Sizi Arayalım
Denetim Merci Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu
Basın Bültenleri ve Medya İlişkileri medyamerkezi.vodafone.com.tr

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu