Genel

Vestel İş Başvurusu – İş İlanları ve İş Başvuru Formu

İçindekiler

Vestel İş İlanları geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Vestel bünyesinde çalışmak isteyen personel adayları için Vestel İş Başvurusu yapabilecekleri Güncel ilanları ve İş Başvuru Formu’nu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Dünya çapında global bir marka olan Vestel Personel Alımı hakkında detaylı bilgilere geçmeden önce Vestel İş Başvurusu sayfamızda bilgi alabileceğiniz konu başlıklarına göz atalım ;

 • Vestel İş Başvurusu
 • Vestel İş İlanları
 • Vestel Personel Alımı
 • Vestel Çalışma Şartları
 • Vestel Personel Maaşları
Vestel İş Başvurusu
Vestel İş Başvurusu

VESTEL Personel Alımı ve İş İlanları

Vestel Şirketler Grubu 15’i yurtdışında olmak üzere toplam 24 şirketten oluşuyor. Dünya standardındaki üretim anlayışı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri ve geniş vizyonuyla sadece ülkemizde değil küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren güçlü bir şirket olan Vestel, dünyaya teknoloji ihracı alanında Türkiye’nin simgesi ve gururu. Bugün bir televizyon ve beyaz eşya üreticisi olmanın ötesinde uluslararası bir teknoloji şirketi konumunda olan Vestel, 158 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile elektronik sektöründe 23 yıldır ülkemizin ihracat şampiyonu.

19 bin kişinin üzerinde istihdamı, teknoloji geliştirme yetkinliği ve ihracattan aldığı pay ile Türkiye ekonomisi için önemli bir gücü temsil eden Vestel, Avrupa TV pazarının ilk 2, beyaz eşya pazarının ilk 5 üreticisinden biri. Vestel, tüm üretimini Manisa’da yer alan, Avrupa’nın en büyük fabrikalarından biri olan Vestel City’de gerçekleştiriyor. 1.3 milyon metrekare alana sahip Vestel City’de 6 yılı aşkın süredir devam eden Endüstri 4.0 dönüşümü yüzde 90 oranında tamamlanmış durumda. National Geographic Mega Fabrikalar belgesel serisinde yer alan dünyanın ilk elektronik ve beyaz eşya firması, Türkiye’nin ise tek markası olan Vestel, aynı zamanda ‘Dünyanın En Mükemmel Televizyon Üretim Fabrikası TPM Özel Ödülü ve 7 ayrı fabrikası ile aynı anda ‘TPM Özel Ödülü’nün de sahibi.

Teknoloji üretimindeki gücünü dünyanın farklı noktalarında gerçekleştirdiği Ar-Ge faaliyetlerinden ve 1500 kişilik Ar-Ge ekibinden alan Vestel, her yıl cirosunun yüzde 2’sini Ar-Ge faaliyetlerine ayırıyor.

Tüm yatırımlarını sürdürülebilirlik ekseninde gerçekleştiren Vestel, 2020 yılında ilk yeşil tahvil ihracatını gerçekleştirdi. Tahvil ihracından elde edilen kaynağı, su kaynaklarının korunması, karbon azaltımı, enerji verimliliği ve atıkların azaltılması gibi alanlara katkı sağlayan Ar Ge çalışmalarına ve çevre dostu teknoloji yatırımları için kullanacak. Zorlu Holding’in Akıllı Hayat 2030 Vizyonu ile sürdürülebilirlik faaliyetlerine devam eden Vestel, üretim süreçleri, çevre dostu ürünleri ve döngüsel ekonomiye katkısıyla öncü bir rol üstlenerek, sürdürülebilirlik adına atılımlar yapmaya devam ediyor.

Vestel, her zaman yeniliklerin ve ilklerin peşinde. En son teknolojilerle donatılmış üretim tesisi, Ar-GE ve inovasyon ekipleri, yeni teknolojilerle tüketicinin ihtiyacına en hızlı cevabı veriyor. Vestel teknolojisi her eve girsin, herkese ulaşsın, hepimizin daha konforlu anları, daha güzel günleri olsun diye; durmadan çalışıyor, en iyiyi, en yeniyi arıyor. Bu yolda karşısına çıkacak her engeli de Vestel’le Olur, Neden Olmasın? diyerek aşıyor. Her adımda kendisini aşıp, başarı çıtasını yükselterek, tüketicinin taleplerini en iyi, en hızlı ve en güvenli şekilde karşılamaya odaklanıyor.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Ev Aletleri
Çalışan Sayısı 16.000+
Fabrika Sayısı 8
Kuruluş Tarihi  1984
Firma İnternet Sitesi www.vestel.com.tr

Vestel İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

Vestel İnsan Kaynakları tarafından Firmanın ihtiyaçları ve açık pozisyonlar için yayımlanan ilanlara İş Başvurusu yapabilirsiniz. Vestel İş ilanları başta Vestel insan kaynakları sayfası olmak üzere bir çok kariyer sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Yayınlanan bu iş İlanlarına Kariyer.net , Yenibiris.com , Secretcv.com ve İşbaşvurum.net Vestel İş İlanları sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Vestel İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Vestel ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Vestel, iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. Vestel’in resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Vestel, iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Vestel’in açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Vestel İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Vestel’in resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

Vestel’in insan kaynakları süreçleri ve iş başvuruları ile ilgili en güncel ve detaylı bilgilere ulaşmak için Vestel’in resmi web sitesini ziyaret etmeniz veya doğrudan Vestel İnsan Kaynakları ile iletişime geçmeniz önemlidir. İnsan Kaynakları departmanı, size iş başvurusu süreci, çalışma şartları ve diğer ilgili konularda daha fazla bilgi sağlayabilir.

 • Satış Uzmanı
 • Mağaza Yetkilisi
 • Müşteri temsilcisi
 • Digital Marketing Specialist
 • Üretim Eelemanı
 • Forklift Operatörü
 • Depo Sorumlusu
 • Depo Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Muhasebe Uzmanı

Vestel İş Başvuru Formu

Kariyer siteleri dışında yayınlanan iş ilanlarından farklı bir pozisyon için Vestel İş Başvurusu yapmak isteyen personel adayları. Vestel İş Başvuru Formu ile de başvurularını gerçekleştirebilir. Peki Vestel İş Başvuru Formuna Nasıl Ulaşılır. Başvuru Formuna İşbaşvurum.net ve Vestel resmi veb sitesi İnsan kaynakları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Sayfada bulunan İş Başvuru Formunu doldurarak Vestel İnsan Kaynakları departmanına iletebilirsiniz.

VESTEL  İŞ BAŞVURU FORMU 

VESTEL İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Peki diyelim ki başvurmaya karar verdiniz. Vestel İş Başvurusu nasıl yapılır? İşe alım süreci nasıldır? Vestel işe alım süreçleri iki aşamadan oluşmaktadır . 

Birinci aşamada Firmanın resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları sayfasındaki  Vestel İş başvuru formunu doldurmanız veya Çeşitli kariyer sitelerinde bulunan Vestel İş İlanları üzerinden iş başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Vestel İnsan kaynakları tarafından ihtiyaç duyulan pozisyonlar için hazırlanan iş ilanları Kariyer.net , Yenibiris.com gibi kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır .  İş Başvurunuzun ardından firmanın insan kaynakları yetkilileri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucundan uygun bulunan adaylara iş görüşmesi için dönüş yapılmaktadır. İş Başvurusu için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

 

VESTEL İŞ BAŞVURU FORMU 

İşe Giriş İçin İstenen Evraklar ;

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukaatlı nüfus sureti
 • E-devlet çalışma dökümü (sigortalılık dökümü)
 • Son iş yerinden alınmış bordro (vergi matrahı girişi için)
 • Alınmış sertifikalar

Vestel Staj Başvurusu

Üniversite öğrencilerini de es geçmeyen Vestel . Öğrencilere Staj ve eğitim olanakları da sunmaya devam ediyor. Kariyerine global bir markada iyi bir başlangıç yapmak isteyen tüm Üniversite öğrencileri Vestel Staj Başvurusu yapabilir. Staj sürecinde başarılı olan ve Firma da devam etmek isteyen Stajyerlere İş Olanakları sunulmaktadır.

Aşağıdaki link’e tıklayarak Vestel Staj başvurusu yapabilirsiniz.

VESTEL STAJ BAŞVURUSU 

Vestel Personel Maaşları ve Çalışma Şartları

Personellerine bir çok sosyal hak sunan Vestel Çalışma Şartları ve Vestel Personel Maaşlarını sizler için araştırdık . Öncelikle Vestel Çalışma Şartları çalışma saatleri gibi bilgilere göz atalım. Firmanın sunmuş olduğu çalışma şartları şu şekildedir;

 • Vestel Çalışma Saati : 8.5 Saat
 • Haftalık izin hakkı : 2 Gün
 • Yıllık İzin Hakkı  : 14 Gün
 • Doğum İzni Hakkı
 • Bayram İzni :  4 – 9 Gün
 • Prim Hakkı

Vestel Personel Maaşları

Vestel Personel maaşları çalışılan pozisyon , Çalışma süresi gibi etkenlere göre değişkenlik göstermektedir.

 • En Düşük Maaş : 4300 TL – 6500 TL  Arası
 • En Yüksek Maaş : 5500 TL – 9.600 TL Arası

Maaşlardan ayrı olarak Prim ve İkramiye olanakları da mevcuttur.

VESTEL GÜNCEL İŞ İLANLARI

İstanbul – Vestel Lojistik Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

 • Lojistik-Planlama  Müdürlüğü departmanına bağlı müşterilerden gelen siparişlerin sevk planının yapılması, zamanında teslim sağlanması için yakın sevk takibinin yapılması,
 • Depoların stok ve işleyişlerinin kontrol edilmesi ve periyodik denetimlerinin yapılması,
 • Depo maliyetlerinin takip ve analizinin yapılması,
 • Günlük/Haftalık/Aylık KPI analiz ve raporlamaların yapılması,
 • Periyodik rapor ve sunumların hazırlanması,
 • Yeni kurulan depoların operasyonel kurgularının yapılması,
 • Yeni projeler tasarlanması ve süreçlerin geliştirilmesi,
 • Özel projelerin takibinin gerçekleştirilmesi,
 • Sistemsel konularda aktif rol alarak iyileştirmelerin yapılması,
 • Tüm ekipler ile aktif iletişimde olunması,
 • Problemlere çözüm odaklı olarak yaklaşılması

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin işletme, iktisat, mühendislik bölümlerinden mezun,
 • Dayanıklı tüketim malları veya tüketici elektroniği sektörlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi,
 • Tercihen depolama ve izlenebilirlik konusunda tecrübeli,
 • MS Office programlarını bilen ve Power BI kullanabilen,
 • Tercihen SAP-ERP bilgisine sahip,
 • Analitik düşünebilen, süreç ve sonuç odaklı,
 • Araştırma ve data analizleri yapmaktan keyif alan,
 • Sürekli gelişime açık, yoğun iş temposuna ve değişime kolay adapte olabilen,
 • Güçlü iletişim, koordinasyon ve zaman yönetimi becerisine sahip,
 • Kriz yönetimi konusunda oldukça başarılı,
 • Yurt içi  seyahat engeli olmayan,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • Aktif olarak araç kullanabilen.
İş Başvurusu

İstanbul – Vestel Satış Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı:

 • Geleneksel zincir mağazalar olarak değerlendirilen, bünyesinde farklı markaları bulunduran, büyük metrekareli mağazaların olduğu satış kanalının, satış ve büyüme hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik planları yapmak, uygulamak ve sorumlu olduğu satış bütçesini yönetmek,
 • Bayi ziyaretleri gerçekleştirerek iş ortakları ile şirket stratejisi ve hedeflerine uygun olacak şekilde satış kanalının ticari koşulları, ürün çeşitleri, reklam/tanıtım konusunda yapılacak sözleşmeleri müzakere etmek ve  mağazaların sözleşmelere uyup uymadıklarını takip etmek,
 • Mağaza ziyaretleri yaparak markamıza uygun teşhir alanlarının planlanması ve uygulanmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu müşterilerde satış arttırıcı aktiviteler planlamakve yönetmek,
 • Müşterinin performansını izlemek ve değerlendirmek,rakip analizleri yapmak, yöneticileri ve saha çalışanları ile gerekli rapor ve  bilgileri  paylaşmak.

Genel Nitelikler:

Vestel Ticaret A.Ş. bünyesinde görev alacak, iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • En az 1 yıl satış tecrübesi olan,
 • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
 • MS Office programlarını etkin kullanabilen,
 • İyi derece sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • Sürücü belgesine sahip olan ve aktif araba kullanabilen
 • Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
İş Başvurusu

İstanbul Vestel Satış Geliştirme Uzmanı İş İlanları

İş tanımı

 • Bölge/il/ilçe/nokta detaylı verimlilik analizi sonuçlarına göre etkin çözüm önerileri geliştirmek,
 • Pazar ve rekabet performansını analiz etmek ve gelişim noktalarını belirlemek ve pazar verilerini kullanarak satış ve pazarlama ekiplerine geri bildirim sağlamak,
 • Bayi ve mağazaların karlılık analizlerini yapmak,
 • Perakendeci ödeme takvimini organize etmek, ödeme dengesi bazında gelecek aylara yönelik planlamalarda ihtiyaçları belirlemek için analizler yapmak,
 • Satış ekipleri ile koordineli çalışarak bayi hesaplarının yönetilmesini sağlamak,
 • Bayi hesaplarının düzenlenmesi için finans ekibi ile koordineli çalışmak,
 • Yeni ödeme sistemi için ekranları tasarlamak ve etkinleştirmek için BT ekibiyle birlikte çalışmak,
 • Bayi ikramiyesi hesaplamasında bütçe ekibi ile koordineli çalışmak,
 • Omnichannel yaklaşımı kapsamında projelerin tasarlanması, geliştirilmesi, yönetilmesi ve raporlanmasından sorumlu olmak,
 • Sistem ve süreç geliştirme projelerinde aktif rol almak.

Genel Nitelikler

 • İşletme, Ekonomi, İstatistik, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya ilgili disiplinlerden Lisans Derecesi,
 • Yüksek lisans bir artıdır,
 • Satış, pazarlama veya iş geliştirme alanında en az 1 yıl deneyimli,
 • Mükemmel derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi (ikinci dil bir avantaj olacaktır),
 • MS Office (Excel,Word,PowerPoint) Programlarına hakim,
 • Tercihen orta düzeyde SAP bilgisine sahip,
 • Veri analizi ve raporlama konusunda deneyimli,
 • Güçlü analitik düşünce ve takım oyuncusu ile sonuç odaklılık,
 • Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).
İş Başvurusu

Manisa Vestel Elektrik Bakım Teknisyeni İş İlanı 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Elektrik Bakım Teknisyeni olarak görev alacaktır.

 • Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek okulu Elektrik bölümü mezunu,
 • Temel seviye PLC, kumanda bilgisine sahip olmak,
 • Tercihen alçak veya orta gerilim dağıtım tesisi kurulu işletmelerde çalışmış,
 • Tercihen “Yüksek Gerilim Altında Çalışma İzin Belgesi ‘ ne” sahip,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Herhangi bir sağlık problemi olmayan,
 • İş disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip,
 • İzmir veya Manisa’da ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz.
İş Başvurusu 
 

Vestel İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Vestel Stajyer Alımı Yapıyor mu ?
Bir çok insanın cevabını merak ettiği konulardan biride Dülğeroğulları Stajyer alımı yapıyormu ? Vestel çeşitli departman ve pozisyonlarda görevlendirmek üzere , Lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinde staj döneminde olan adaylar için staj imkanı sunmaktadır .
Vestel staj başvuruları firmanın resmi internet sitesindeki , İş Başvuru Formu aracılığı ile yapılabilmektedir.

Vestel İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Vestel iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Vestel iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Diğer Vestel İş İlanları

13. MT Yeni Mezun İşe Alım Programı
Vestel Şirketler Grubu
İlan Tarihi: 09.03.2023
Bitiş Tarihi: 04.07.2023

Lojistik Uzmanı
Vestel Tic. A.Ş. İst. Şube
İlan Tarihi: 18.05.2023
Bitiş Tarihi: 31.08.2023

Saha Operasyon Takım Lideri
Vestel Tic. A.Ş. İst. Şube
İlan Tarihi: 13.05.2023
Bitiş Tarihi: 31.08.2023
 

Satış Uzmanı
Vestel Tic. A.Ş. İst. Şube
İlan Tarihi: 05.04.2023
Bitiş Tarihi: 15.06.2023

Satış Uzmanı / Uzman Yardımcısı
Vestel Tic. A.Ş. İst. Şube
İlan Tarihi: 28.03.2023
Bitiş Tarihi: 30.06.2023

Part-Time Sales Student
Vestel Tic. A.Ş. İst. Şube
İlan Tarihi: 16.03.2023
Bitiş Tarihi: 30.06.2023

Part-Time E-Commerce Student
Vestel Tic. A.Ş. İst. Şube
İlan Tarihi: 16.03.2023
Bitiş Tarihi: 23.06.2023

Digital Marketing Data Analyst
Vestel Tic. A.Ş. İst. Şube
İlan Tarihi: 18.02.2023
Bitiş Tarihi: 30.06.2023

Media Purchasing and Planning Specialist
Vestel Tic. A.Ş. İst. Şube
İlan Tarihi: 18.02.2023
Bitiş Tarihi: 30.06.202

Benzer İş İlanları
DeFacto İş Başvurusu! 2023 !
Penti İş Başvurusu 2023
Fenerbahçe İş Başvurusu 2023
Turkcell İş Başvurusu Formu
Vodafone İş Başvurusu!
Türk Telekom İş Başvurusu 2023 !
Trendyol İş Başvurusu! 2023 !
Ülker İş Başvurusu 2023 !
Koçtaş İş Başvurusu Formu 2023 !
Arçelik İş Başvurusu 2023 !

VESTEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLETİŞİM ADRESLERİ

Vestel Genel Merkezi – Zorlu Holding A.Ş.
Levent 199 – Büyükdere Caddesi,
No:199 34394 Şişli – İstanbul

Tel: +90 212 456 20 00

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu