Mağazalar

Turkcell İş Başvurusu! 2023 Turkcell İş Başvurusu ve Turkcell Maaşları Ne Kadar

İçindekiler

Turkcell iş ilanları yayınlandı! Turkcell İş Başvurusu Formu ve Turkcell personel alımı yapılan iş pozisyonları Turkcell insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Eleman – personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Turkcell İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Turkcell iş Başvurusu yapabilmek için İş İlanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

"<yoastmark

Turkcell İş Başvuru Formu Ve Personel Alımı

Turkcell İş Başvuru İlanları 2023 yılında tekrar güncellenmiştir. Turkcell 28 Şubat 1994 , Türkiye de mobil iletişim hizmeti olarak kurulmuştur. Turkcell üstelik sadece Türkiye’de hizmet vermemektedir. Dokuz ülkede gayet başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Türkiye de Turkcell herkes tarafından çok bilinen ve beğenilen , kullanıcısı oldukça yüksek kitlelere sahip olan GSM operatörlerindendir. Bu kadar sevilen bir platforma herkes Turkcell İş Başvurusu nasıl yapılıyor diye oldukça merak edilmektedir.

Turkcell İş Başvurusu günümüzün teknolojileri sayesinde oldukça kolay yapılabilmektedir. Turkcell İş Başvurusu yapabilmek için bay- bayan veya vasıflı – vasıfsız olmanız göz önünde bulundurulmaksızın , Turkcell İş Başvurusu ile personel alımı yapılmaktadır.

Turkcell İş Başvurusu sayesinde bir çok insana iş imkanı sağlanmaktadır. Turkcell İş Başvurusu Türkiye’nin bir çok yerinde personel alırken gayet adil davranmaktadır. Ancak unutulmaması gerekilen bir konu var ki Turkcell hizmete çok önem vermektedir. Elbette en iyi personellere çalışmak ve müşteri memnuniyetlerini arttırmak isteyeceklerdir.

Turkcell İş Başvuru yapmadan önce bilmeniz gerekenler şunlardır;

 • Vardiyalı çalışmaya tabi tutulabilirsiniz.
 • Görev alan kıdemli çalışanlara ödül verilmektedir.
 • Her 4 ayda bir çalışanların değerlendirmesi yapılır.
 • Yöneticiler kendi çalışanlarını anlık ödül sunabilmektedir.
 • Çalışanlar doğum günlerinde izinli sayılırlar.
 • Planlanan gece çalışmasına uymak.
 • Çalışanlar ayda 4 gün ofis dışında çalıştırılır.
 • İsinde başarılı olan çalışanlara, yönetim kadrosu CEO-CXO ödülü takdim edilir.
 • Çalışma saatleri kendi isteklerine göre belirlenir .
Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Telekomünikasyon
Çalışan Sayısı 22.000+
Şube Sayısı
Kuruluş Tarihi  1994
Firma İnternet Sitesi www.turkcell.com.tr

Turkcell İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Turkcell İş Başvurusu yapmak isteyen Adaylar Turkcel İş Başvurusu sayfamızda bulunan iş ilanlarını takip edebilir ve başvurularını kolayca yapabilirler. Web sitemiz dışında başta Turkcell İnsan kaynakları sayfası olmak üzere bir çok kariyer sitesinde de Turkcell İş İlanları yayınlanmaktadır. Turkcell İş İlanlarının yayınlandığı siteler ;

 • Kariyer.net
 • Secretcv.com
 • Eleman.net
 • isbasvurum.net
Benzer İş İlanları
DeFacto İş Başvurusu! 2023 !
Penti İş Başvurusu 2023
Fenerbahçe İş Başvurusu 2023
Turkcell İş Başvurusu Formu
Vodafone İş Başvurusu!
Türk Telekom İş Başvurusu 2023 !
Trendyol İş Başvurusu! 2023 !
Ülker İş Başvurusu 2023 !
Koçtaş İş Başvurusu Formu 2023 !
Arçelik İş Başvurusu 2023 !

Turkcell İş Başvuru Formu

Turkcell İş Başvurunuzu Turkcell Kurumsal İnternet sitesi İnsan kaynakları sayfası üzerinden yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

 • Linke tıklayarak  kariyerim.turkcell.com.tr adresine gidin.
 • Daha sonra karşınıza Turkcell kariyerim adlı sayfa çıkmaktadır. Burada bulunan (Kariyer Fırsatları) seçeneği tıklandıktan sonra , Turkcell İnsan kaynakları tarafından yayınlanan Turkcell İş İlanları ve açık iş pozisyonları sıralanır.
 • Size ve niteliklerinize uygun pozisyonu seçtikten sonra kısa bir ön bilgi verilmektedir.
 • Daha sonra ( Başvur) seçeneğine tıklayınız.

Yukarıdaki adımları izleyerek Türkcell İş Başvurunuzu Turkcell İnsan kaynakları sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell İş Başvuru Formu ile İş Başvurusu yapmak isteyen personel adaylarının İş Başvuru Formu doldururken bazı noktalara dikkat etmeleri gerekir. Bu Noktalar Turkcell İş Başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi ve işe Alım sürecinizin olumlu sonuçlanması adına önemlidir. Turkcell İş Başvuru Formu doldururken dikkat etmenizi önerdiğimiz noktalar ise Şu şekildedir ;

 • Öncelikle Turkcell  İş Başvuru Formu içerisinde kendiniz hakkında vermiş olduğunuz tüm bilgilerin doğru olmasına dikkat edin.
 • Mezun olduğunuz okul , Almış olduğunuz eğitim , seminer , kurslar gibi bilgileri detaylandırın ve eğer varsa sertifika ve kurs bitirme belgelerinizi özgeçmişinize ekleyin.
 • Daha önceki iş deneyimleriniz ile ilgili bilgiler verirken sadece firma ismi ve pozisyon adını yazıp bırakmayın. O firmadaki görevinizi ve yaptığınız işi kısaca özetleyin.
 • İş Başvurusu yaptığınız pozisyon ile ilgili geçmiş deneyimlerinizi öne çıkarın .
 • İş Başvuru Formunda gereksiz ve alakasız bilgiler vermekten kaçının
 • En önemli nokta ise özgeçmişinizde veya İş Başvuru Formunda mutlaka kendinizi tanıtan bir ön yazıya yer verin .

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

TURKCELL İŞ BAŞVURU FORMU 

Turkcell İnsan Kaynakları 

Turkcell, Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon şirketlerinden biridir. Turkcell’in insan kaynakları departmanı, şirketin insan kaynakları politikalarını yönetir ve çalışanların işe alım, eğitim, kariyer gelişimi, performans yönetimi, ücretlendirme ve çalışma koşulları gibi konularda destek sağlar.

Turkcell’in insan kaynakları departmanı, işe alım sürecinden sorumludur. Şirket, uygun adayları belirlemek için ilanlar yayınlar, mülakatlar yapar ve seçme sürecini yönetir. İşe alım sürecinde, adayların niteliklerine, deneyimlerine ve uygunluğuna dikkat ederler. Turkcell, farklı departmanlarda ve pozisyonlarda çalışacak nitelikli çalışanları arar.

Çalışanların eğitimi ve gelişimi de Turkcell’in insan kaynakları departmanının sorumluluğundadır. Şirket, yeni çalışanlara oryantasyon programları sunar ve sürekli eğitimlerle çalışanların becerilerini geliştirmelerini ve bilgilerini güncel tutmalarını sağlar. Kariyer gelişimi için farklı eğitim ve ilerleme fırsatları sunulabilir.

Performans yönetimi, insan kaynakları departmanının bir diğer önemli görevidir. Turkcell, çalışanların performansını değerlendirir, geri bildirim sağlar ve hedeflere ulaşmaları için destek verir. Performans değerlendirmeleri, terfi ve maaş artışı gibi süreçlerde insan kaynakları departmanı etkin rol oynar.

Ücretlendirme ve yan haklar da Turkcell’in insan kaynakları departmanının gözetimi altındadır. Şirket, çalışanların adil ve rekabetçi bir ücret almasını sağlamak için ücret politikalarını belirler ve yan haklarla ilgilenir. Ücretlendirme politikaları, çalışanların pozisyonlarına, deneyimlerine ve performanslarına bağlı olarak belirlenir.

Turkcell’in insan kaynakları departmanı aynı zamanda işyeri ilişkileri, işçi sağlığı ve güvenliği, çeşitlilik ve kapsayıcılık gibi konularla da ilgilenir. Şirket, ilgili yasalara uyum sağlamaya çalışır ve çalışanların güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamında bulunmasını destekler.

Ancak, Turkcell’in insan kaynakları uygulamaları ve politikaları zaman içinde değişebilir. En güncel bilgilere Turkcell’in resmi web sitesi veya insan kaynakları temsilcileri aracılığıyla ulaşmanızı öneririm.

Turkcell Personel Alımı Yapılan İş Pozisyonları

Geçtiğimiz Yıllarda olduğu gibi bu yıl da Turkcell müşterilerine kesintisiz ve kaliteli hizmet verebilmek adına Personel Alımı yapmaya devam ediyor. Ülkemizin tüm şehirlerinde Personel alımı yapan Turkcell Yukarıda da bahsettiğimiz üzere bir çok şehirde İş İlanları yayınlayarak Personel Alımı yapmaya devam ediyor .

Turkcell Personel Alımı Yapılacak Olan Pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Kategori Müdürü
 • Satış Kanalı Yöneticisi
 • Satış Ortağı Yöneticisi
 • İnsan Kaynakları Yöneticisi
 • Bilgi Teknolojileri Yöneticisi
 • Saha Satış Temsilcisi
 • Mobil Saha Satış Temsilcisi
 • Müşteri Temsilcisi
 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

İş Başvurusu İçin Gereken Evrak ve Belgeler

Turkcell işe alım süreciniz başladığında yapmanız gereken tek şey iş başlangıcı için sizden istenen belgeleri en kısa sürede temin etmenizdir. İstenen genel belgeler ise şu şekildedir ;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Diploma Fotokopisi veya Öğrenim Belgesi 
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı 
 • 4 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Erkek Adaylar için Terhis veya Tecil Belgesi

Turkcell Çalışma Şartları

Ülkemizin En büyük ve köklü Şirketlerinden biri olan Turkcell Çalışanları için bir çok kariyer fırsatı sunmaktadır. Turkcell bünyesinde Personelleri için  vermiş olduğu iş eğitimleri personel gelişimini desteklemektedir.

Turkcell Global İş Başvurusu sonrasında işe alınan personeller için ilk 6 ay çok önemlidir. Turkcell yeni başlayan personelleri eğitimlere tâbi tutmaktadır. Çünkü müşteri memnuniyeti Turkcell için büyük önem taşımaktadır. Digital eğitimlerde sürekli videolar izlenip, testler çözülmektedir. Bu eğitimlerde başarı göstermeniz oldukça önemlidir. Eğer başarı gösterirseniz Turkcell Eğitim sertifikası almaya hak kazanmış olursunuz. Almış olduğunuz bu sertifika sonraki iş hayatınızda da size çok fayda sağlayacaktır.

Turkcell Çalışma Saatleri

Turkcell Çalışma saatleri çalışılan pozisyon ve departmana göre değişmekle beraber günlük 8 saattir. 2 gün haftalık izin imkanı sunulmaktadır.

Ancak Turkcell Çağrı Merkezi müşteri hizmetleri çalışanları 7/24 vardiyalı olarak görev yapmaktadırlar. Çağrı merkezi müşteri danışmanları günlük 8 saat 3 vardiyalı sistem ile çalışırlar. Hafta içi 1 gün ve Hafta sonu 1 gün olmak üzere haftalık izin 2 gündür.

Turkcell Personel Maaşları

Genellikle yönetici pozisyonu dışındaki çalışanlar  asgari ücrete alırlar. Asgari ücrete yapılacak olan zam göz önüne alındığında 2023 yılı için beklenen ortalama maaş 14250 TL ile 15000 TL arasındadır. Performans primleri ile birlikte maaş önemli ölçüde artmaktadır.

Yönetici pozisyonunda olanlara ödenen ortalama maaş 2023 yılında 25000 TL – 26000 TL arasındadır. Bu durum üst düzey yöneticiler için değişiklik göstermektedir.

Turkcell Güncel İş İlanları 

Bursa – Turkcell Saha Satış Personeli İş İlanları 

Turkcell Kurumsal Çözüm  Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin girişlerinin  ,arızalarının ve problemlerin  çözümlenmesi için abonelere ve satış ekibine destek olacak ,sahadan gelen evrakların kontrollerini sağlayıp , OPERASYON ELEMANI aramaktayız.

Aranan Nitelikler

 • En az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu
 • Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş
 • Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip
 • Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek
 • İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek
 • İletişim becerileri güçlü
 • Takım çalışmasına yatkın
 • MS Office uygulamalarına hakim 
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Tercihen 0-2 yıl deneyimli
Turkcell İş Başvurusu 

Sivas – Turkcell Çözüm Satış Uzmanı 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Sivas ilinde ikamet eden,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ve 4 yıllık üniversite mezunu,

* Tercihen Telekomünikasyon sektöründe tecrübeli
* Mobil ve Sabit Servisler, Bulut Teknolojileri konusunda satış tecrübesi olan
* Ekip çalışmasına yatkın, şirketi kurum içi ve dışında temsil edebilen
* Teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişmeye açık
* Microsoft Office programlarına hakim
* Sonuç ve müşteri odaklı
* İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, Prezantabl ve diksiyonu düzgün,
* Yoğun saha çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
* En az 5 yıl satış deneyimine sahip,
* MS Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen
* Aktif olarak araç kullanan (B sınıfı ehliyet sahibi) ve seyahat engeli olmayan
* Bay/Bayan,
* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

İŞ TANIMI

Turkcell Ayazlar KÇM’de çalışacak kurumsal çözüm ürün ve servislerinin bölge içerisindeki küçük ve orta boy işletmelere yönelik tanıtım ve satışını gerçekleştirecek aşağıdaki özelliklere sahip Çözüm Satış Uzmanı aranmaktadır.

İş Tanımı
* Turkcell Sabit ve Mobil ürün ve servislerinin kurumsal müşterilere satış ve tanıtımının yapılması
* Uçtan uca tüm sipariş ve satış süreçlerini yönetmek; satış sonrası müşteri talepleri ile ilgili aksiyon almak.
* Sorumlu olduğu bölgedeki Kurumsal çözüm merkezleri ve Turkcell merkez ekipleri ile koordineli olarak çalışarak müşteri ziyaretleri, eğitimi ve rut planlarının yapılması
* Yeni müşteri kazanımı, mevcut müşterilerin bağlılık ve memnuniyetlerinin arttırılması
* Mevcut müşterilere çapraz satış yapılmasını sağlamak
* Satış süreçlerinin takip edilmesi ve raporlanması
* Belirlenen performans kriterlerine uyarak, hedeflere ulaşmak,
* Günlük, haftalık ve aylık performans ve hedef gerçekleşmelerinin raporlanması

İş Başvurusu

Turkcell Diğer İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

İstanbul Turkcell Kıdemli Yazılım Uzmanı İş İlanı  Başvur 
İstanbul Turkcell Teknik Ürün Müdürü İş İlanı  Başvur 
İstanbul Turkcell Stratejik Program Yöneticisi İş İlanı Başvur 
İstanbul Turkcell Sistem Uzmanı İş İlanı  Başvur 
İstanbul Turkcell Finansal Uygulamalar Mühendisi İş İlanı Başvur 
İstanbul Turkcell Finansa Planlama Müdürü İş İlanı  Başvur 
İstanbul Turkcell Ürün Müdürü İş İlanı İş İlanı  Başvur 
İstanbul Turkcell Müşteri Operasyon Müdürü İş İlanı  Başvur 
İstanbul Turkcell Satış Öncesi Müdürü İş İlanı  Başvur 
İstanbul Turkcell Depolama ve Yedekleme Uzmanı İş İlanı  Başvur 

Turkcell İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

Turkcell İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Turkcell iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Turkcell iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Turkcell maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Turkcell İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Turkcell iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Turkcell iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Turkcell Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

 • Turkcell Küçükyalı Plaza (Genel Müdürlük)

  Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark B Blok – Maltepe / İSTANBUL
  Tel: (0212) 313 10 00

 • Turkcell Maltepe Plaza

  Yeni Mahalle Pamukkale Sok. No: 3 34880 Soğanlık – Kartal / İSTANBUL
  Tel: (0212) 313 10 00

 • Turkcell Kartal Plaza

  Topselvi Mah. Dipçik Sk. No: 31 Kartal / İSTANBUL
  Tel: (0212) 313 10 00

 • Turkcell İzmir Plaza

  Kazım Dirik Mah. 367/7 Sok. No:12 Bornova / İZMİR
  Tel: (0212) 313 10 00

 • Turkcell Ankara Plaza

  Eskişehir Yolu 9.Km. No:264 06510 Söğütözü / ANKARA
  Tel: (0212) 313 10 00

 • Turkcell Adana Plaza

  Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:212 01130 Seyhan / ADANA
  Tel: (0212) 313 10 00

 • Turkcell Antalya Plaza

  Kızıltoprak Mah. 915 Sk. No:3 07300 Muratpaşa / ANTALYA
  Tel: (0212) 313 10 00

 • Turkcell Diyarbakır Plaza

  Urfa Bulvarı Bağcılar Mah. No:184 21100 Merkez / Diyarbakır
  Tel: (0212) 313 10 00

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu