Genel

Tüpraş İş Başvurusu ve Güncel İş İlanları 2023

İçindekiler

Tüpraş iş ilanları yayınlandı! Tüpraş İş Başvurusu Formu ve Tüpraş personel alımı yapılan iş pozisyonları Tüpraş insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Tüpraş İş Başvuru Formu İş İlanları sayfamızda!

Tüpraş iş Başvurusu yapabilmek ve Firma bünyesinde çalışmak için İş İlanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Yazımızın devamında inceleyeceğimiz konu başlıkları şu şekilde ;

 • Tüpraş İş Başvurusu 
 • Tüpraş İş İlanları 
 • Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar 
 • Tüpraş İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?
 • Tüpraş İş Başvuru Formu
Tüpraş İş Başvurusu
Tüpraş İş Başvurusu

Tüpraş İş Başvurusu ve Personel Alımı 2023

Türkiye Petrol Rafinerileri veya kısaca TÜPRAŞ, 1983’te Batman, İzmir, İzmit ve Kırıkkale’deki devlete ait 4 petrol rafinerisinin birleştirilmesiyle çatı şirket olarak kurulan ve 2006’da özelleştirilerek Koç Holding’e devredilen anonim şirket. Akaryakıt ürünleri, bitüm, fuel oil, jet yakıtı, gaz yağı, LPG, motor yağı gibi petrol türevlerini üretir.

Tarihçe

20 Mayıs 1983 tarihinde yayınlanan kamu iktisadî teşebbüsleri hakkındaki 60 sayılı KHK ile Türkiye Petrol Kurumu (PETKUR) kuruldu. Aynı KHK ile TÜPRAŞ’ın da kurulmasına karar verildi. Böylece TÜPRAŞ, PETKUR’un bağlı ortaklığında bir kamu iktisadî teşebbüsü olarak faaliyetine başladı.

18 Haziran 1984 tarihinde yayımlanan 233 sayılı KHK ile PETKUR’nun varlığına son verildi. TPAO, bağlı ortaklık statüsünden yükseltilerek PETKUR’un yerini aldı. Bu sefer TÜPRAŞ, TPAO’nun bağlı ortaklığında bir KİT olarak faaliyetini sürdürdü.

TÜPRAŞ, 5 Temmuz 1990 yılında Kamu Ortaklığı İdaresi Başkanlığı’na bağlandı ve böylece özelleştirmesi yolunda ilk adım atıldı.

28 Ekim 1983’te yayınlanan kanunla İPRAŞ, Batman Rafinerisi, İzmir Rafinerisi ve yapımı devam etmekte olan Kırıkkale Rafinerisinin TÜPRAŞ’a bağlanmasına karar verildi. 16 Kasım 1983’te TÜPRAŞ, TPAO’dan ayrılarak Enerji Bakanlığı’na bağlı yarı-özel bir şirket olarak faaliyetine başladı.

28 Mayıs 1991’de Tüpraş’ın ilk halka arzı gerçekleşti ve %2,5 oranında hisseyle İMKB’de işlem görmeye başladı.[9] 1999’da halka açıklık oranı %3,58’e ulaştı.

13 Ocak 2004’te yapılan özelleştirme ihalesini Tatneft – Zorlu Grubu 1,3 milyar dolarla kazandı, ancak Petrol-İş Sendikası’nın açtığı iptal davası Danıştay’ca onaylandı ve satış iptal edildi. 12 Eylül 2005’te yapılan ikinci ihalede 4,14 milyar Dolar ile en yüksek teklifi veren Koç-Shell Grubu, ihaleyi kazandı. 26 Ocak 2006’da TÜPRAŞ yönetimi Koç-Shell ortaklığına devredildi.

Kasım 2005’te, özelleştirme tamamlanmadan önce Shell’in payının %10’dan %2’ye düşeceği açıklandı. Koç Holding, Aralık 2013’te Shell’in geri kalan %2 hissesini de satın alarak halka kapalı kısmının tek başına sahibi hâline geldi.

Şirketin genel merkezi 2021 yılında Kocaeli’den İstanbul’a taşınmıştır.

Tüpraş İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

Tüpraş İnsan Kaynakları tarafından Firmanın ihtiyaçları ve açık pozisyonlar için yayımlanan ilanlara İş Başvurusu yapabilirsiniz. Tüpraş İş ilanları başta Tüpraş insan kaynakları sayfası olmak üzere bir çok kariyer sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Yayınlanan bu iş İlanlarına Kariyer.net , Yenibiris.com , Secretcv.com ve İşbaşvurum.net Tüpraş İş İlanları sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Eğer Tüpraş’ın insan kaynakları hakkında bilgi almak veya iş başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

 1. Tüpraş’ın Resmi İnternet Sitesi: Tüpraş’ın resmi internet sitesinde genellikle “Kariyer” veya “İnsan Kaynakları” bölümünde açık pozisyonlar ve iş başvuru süreçleri hakkında bilgi bulabilirsiniz. Şirketin iş ilanlarına başvurmak için online başvuru formlarını doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanı Siteleri: Çeşitli iş ilanı sitelerinde Tüpraş’ın açık pozisyonlarını ve iş başvuru süreçlerini arayabilirsiniz.

 3. Kariyer Fuarları ve Etkinlikler: Tüpraş, kariyer fuarları ve etkinliklere katılarak işe alım süreçleri ve kariyer fırsatları hakkında bilgi vermektedir. Bu tür etkinliklere katılarak doğrudan şirket temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

İş başvurusu yaparken ve kariyer fırsatları hakkında bilgi alırken, şirketin insan kaynakları departmanının belirttiği talimatları ve gereksinimleri takip etmeniz önemlidir. İnsan kaynakları politikaları ve iş başvuru süreçleri zamanla değişebileceğinden, güncel bilgileri Tüpraş’ın resmi kaynaklarından edinmeniz en sağlıklı yöntem olacaktır.

Tüpraş İnsan Kaynakları 

Tüpraş İş Başvurusu Nasıl Yapılır  ?

Resmi açıklamaların yapılmasının ardından binlerce kişi nasıl Tüpraş İş Başvurusu yapacağını araştırmaya başladı.  Şuan için Tüpraş İş İlanları kariyer.net ve İşbaşvurum.net Tüpraş İş İlanları sayfası  üzerinden yayınlanmaktadır.

Tüpraş İş Başvurusu yapabilmek için  Firmanın resmi internet sitesi olan https://kariyer.tupras.com.tr/adresinde bulunan iş ilanları sayfasının alt tarafında bulunan Açık Pozisyonlar kısmında Linkedin ve Kairyet.net butonlarını göreceksiniz. Kariyer.net veya Linkedin butonlarından birine tıklayarak Tüpraş İş İlanlarına ulaşabilir ve size ve niteliklerinize uygun ilana İş Başvurusu yapabilirsiniz.

Tüpraş İş Başvurusu 

Tüpraş İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Personel Alımı Yapılacak Açık Pozisyonlar

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere binlerce insan istihdam yaratacak olan Tüpraş otomobil girişim grubu Tahminen ilk etapta 1500 personel alımı yapmayı hedefliyor. Sonraki dönemlerde ise bu sayının 4500 i bulması bekleniyor. Tüpraş Personel Alımı Yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Elektrik Mühendisi
 • Elektrik Bakım Uzmanı
 • Makine mühendisi
 • Tasarımcı
 • Yazılım mühendisi
 • Elektro Mekanik uzmanı
 • Otomobil satış danışman
 • Bilgi Teknolojileri Uzmanı
 • Fabrika İşçisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Temizlik Görevlisi
 • Muhasebe Uzmanı

Tüpraş hangi pozisyon olursa olsun yenilikçi ve gelişime açık düşünce yapısına sahip personeller istihdam etmeyi ve özellikler genç nüfus istihdamına katkı sağlanmasının hedeflendiği firma tarafından açıklanmıştı.  Ayrıca projelerde çalışmak üzere Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu bünyesinde çok fazla başvuru yapılacağı tahmin ediliyor. Çok fazla firmayla iş birliği yapan kurum gelecek vadediyor.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Tüpraş işe girerken istenilen evraklar diğer firmaların da talep etmiş olduğu evraklara çok benzer niteliktedir. Kişiler eğer başvuruda bulunduğu pozisyon için Tüpraş tarafından onay aldığı takdirde Tüpraş İnsan Kaynakları kişi ile birebir iletişime geçerek evrak talebinde bulunabilmektedir. Bu evraklar ise sırasıyla şu şekildedir:

 • Kişinin kimlik fotokopisi.
 • Vesikalık fotoğraf.
 • Eğitim/Öğrenim durumunu gösteren belge.
 • Erkek adaylar için askerlik durum belgesinin ibrazı.
 • Hijyen eğitimi sertifikası.
 • Kişinin sağlık Raporu
 • Sabıka, Adli Sicil Kaydı

İşe alım sırasında başvuruda bulunan kişiden yukarıdaki yer alan maddeler üzerinden evrak talebinde bulunulmaktadır. Kişi, evrakları toparlayarak birebir talep edilen yere götürmesi gerekmektedir.

Tüpraş Staj Başvurusu

Üniversite öğrencilerini de es geçmeyen Tüpraş . Öğrencilere Staj ve eğitim olanakları da sunmaya devam ediyor. Kariyerine global bir markada iyi bir başlangıç yapmak isteyen tüm Üniversite öğrencileri Tüpraş Staj Başvurusu yapabilir. Staj sürecinde başarılı olan ve Firma da devam etmek isteyen Stajyerlere İş Olanakları sunulmaktadır.

Aşağıdaki link’e tıklayarak Tüpraş Staj başvurusu yapabilirsiniz.

Tüpraş Nextremers Nedir?

Tüpraş’ın genç yetenek programıdır. Gelecekteki çalışma arkadaşlarımızı henüz öğrenciyken tanıdığımız; onları projeler, gerçek bir çalışma ortamı deneyimi ve kişisel gelişim programları ile desteklediğimiz, profesyonel iş hayatına hazırladığımız uzun dönem proje öğrencisi programıdır.
Tüpraş Personel Maaşları ve Çalışma Şartları

Personellerine bir çok sosyal hak sunan Tüpraş Çalışma Şartları ve Tüpraş Personel Maaşlarını sizler için araştırdık . Öncelikle Tüpraş Çalışma Şartları çalışma saatleri gibi bilgilere göz atalım. Firmanın sunmuş olduğu çalışma şartları şu şekildedir;

 • Tüpraş Çalışma Saati : 8.5 Saat
 • Haftalık izin hakkı : 2 Gün
 • Yıllık İzin Hakkı  : 14 Gün
 • Doğum İzni Hakkı
 • Bayram İzni :  4 – 9 Gün
 • Prim Hakkı

Tüpraş Personel Maaşları

Tüpraş Personel maaşları çalışılan pozisyon , Çalışma süresi gibi etkenlere göre değişkenlik göstermektedir.

 • En Düşük Maaş : 12400 TL – 13400 TL  Arası
 • En Yüksek Maaş : 15400 TL – 16000 TL Arası

Maaşlardan ayrı olarak Prim ve İkramiye olanakları da mevcuttur. 2023 yılında yapılacak olan asgari ücret zammı ile birlikte en düşük maaş 12.000 TL , en yüksek personel maaşı ise 16.000 TL ile 18.000 TL arasında olması beklenmekte . 

Tüpraş Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Enerji Yönetimi Şefi 'nden beklentilerimiz; Tüpraş ailesinin bir parçası olmak istiyorsan, birbirimizi daha yakından tanıyalım. 1983’te kurulan İstanbul merkezli Kocaeli, İzmir, Kırıkkale ve Batman’da rafinerileri yer alan Tüpraş; LPG, nafta, benzin, jet yakıtı, gaz yağı, motorin, kalorifer yakıtı, fuel oil, bitüm vb. petrol türevlerini üretir. Koç Holding Enerji Grubu Şirketi olan Tüpraş, Türkiye’nin en büyük sanayi şirketi, Avrupa’nın 7., dünyanın 26. rafinaj şirketidir. Tüpraş’ta petrol sektöründe performansına özenilen, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olma hedefiyle, Ar-Ge ve ileri teknoloji yetkinliklerimiz ile daha iyi bir gelecek yaratmak için tutkuyla çalışırız. Biz emniyetli ve çevik akıl ile merkezine insanı alan bir yaklaşımla daha iyisini başarabilmek için birlikte çalışır, birbirimizden güç alırız. Çalışırken ve üretirken farklı fikirlere açık olur, birbirimizin içinde bulunduğu durumu anlayarak olumlu ilişkiler geliştiririz. Geliştirdiğimiz iş birliği ortamında her zaman diyalog içinde olur, geri bildirimlerimizle birbirimizin gelişimini destekleriz. Ortak amaçlarımız etrafında birbirimize duyduğumuz güven, saygı ve karşılıklı anlayış bizi birleştirir, aldığımız sorumluluk ve inisiyatifler ile bütünsel çözümler üretiriz. Tüpraş'ın bu çalışma kültürü içerisinde Enerji Yönetimi Şefi'nden beklentilerimiz;
 • Rafineri geneli ve ünite özelinde enerji KPI’larını belirlemek, düzenli olarak takip etmek ve en verimli noktada operasyonun yürütülmesini sağlamak
 • Alternatif yakıt maliyetlerini takip etmek ve yakıt optimizasyonunun yapılmasını sağlamak
 • İlgili ekiplerle beraber çalışarak operasyonel enerji verimliliği aksiyonları geliştirmek, hayata geçen aksiyonların takibini sağlamak
 • Rafineri EII (Enerji yoğunluk endeksi) değerini düzenli olarak raporlamak
 • Rafineri enerji yol haritasını oluşturmak, belirlenen aksiyonların alınmasını sağlamak
 • Kuvvet santralinde buhar ve elektrik üretim süreçlerini optimize etmek
 • Bakım süreçlerinde enerji verimliliğinin maksimize edilmesini sağlamak (buhar kaçakları, enerji geri kazanım ekipmanlarının bakımı vb.)
 • Enerji verimliliği projelerinde temel mühendislik süreçlerini yönetmek, detay mühendislik ve devreye alma süreçlerine destek vermek
 • Enerji optimizasyonu için uygun kontrol stratejilerini belirlemek ve hayata geçirmek
 • Gerçekleştirdiği yenilikçi çalışmaları akademik mecralarda yayınlamak, Ar-Ge çalışmalarında görev almak
 • Konusu ile ilgili teknolojik, sektörel yenilikleri izlemek
 • Birlikte çalışmalar yürüttüğü diğer ekiplerle koordinasyonu sağlamak
Tüpraş'ta Enerji Yönetimi Şefi olmak için aranılan nitelikler;
 • İletişim becerileri yüksek
 • Tercihen kimya mühendisliği bölümünden mezun olmuş
 • İngilizce seviyesi en az B2 düzeyinde
 • Enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik konularına meraklı
 • Takım çalışmasına ve çevik çalışma sistemine yatkın
 • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek
 • Yenilenebilir enerji teknolojileri&yatırımları hakkında bilgi sahibi ve bu konulara ilgi duyan
 • İç müşteri ilişkilerini yürütebilecek, olumlu iş ilişkileri kurabilecek
 • Araştırmacı, detaylı analiz çalışmaları yapabilecek
 • Yeni programlar kullanmaya ve öğrenmeye hevesli
 • Tercihen Phyton, R gibi kodlama dillerinden en az birine hakim
  İŞ BAŞVURU FORMU
Tüpraş’ın bu çalışma kültürü içerisinde Genel Müdürlük/Sözleşme ve Satın Alma Direktörlüğü/Ana veri ve Lojistik Müdürlüğü Lojistik Uzman’ından beklentilerimiz, Şirketin hedefleri doğrultusunda Tedarik zinciri yönetiminin sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla;
 • Şirketin tüm yurtiçi ve yurtdışı yedek parça ve kimyasal malzeme lojistik faaliyetlerinin en uygun zaman ve maliyet ile yönetilmesi
 • Lojistik faaliyetlerinin yürütülmesi için gerekli stratejilerin oluşturulmasına destek sağlanması ve oluşturulan stratejiler doğrultusunda lojistik hizmet sağlayıcı firmaların tedarikçi havuzunun oluşturularak ihalelerin düzenlenmesi ve sözleşme yapılmasının sağlanması
 • Lojistik hizmet sağlayıcıların performans ölçümünün yapılması, raporlanması, gerekli düzeltme faaliyetlerinin planlanarak takip edilmesi
 • Lojistik faaliyetlerinin planlaması ve organizasyonu ile birlikte operasyonun takibi, gerekli tüm birimler (tedarikçi, nakliyeci, gümrük ekibi , depo, mali işler) ile iletişimin sağlanması
 • Bu süreçte ortaya çıkan masrafların kontrolü ve onayı, hatalı faturaların iade sürecinin başlatılması ve sürecin sonuçlandırılması
 • Lojistik süreçlere ait prosedür ve talimatların uygulanmasının sağlanması ve etkinliğinin kontrol edilmesi
Tüpraş’ta Lojistik Yönetimi Uzmanı olmak için, ● Genel Nitelikler o En az B2 (Upper Intermediate/Üst Orta) seviyesinde İngilizce biliyor olmalısın; çünkü yurt dışındaki paydaşlarımız ve iş ortaklarımız ile görüşmeler yapman ve küresel kaynakları takip etmen gerekebilir. o MS Office programlarını rahatlıkla kullanabiliyor olmalısın; çünkü teknolojinin bu denli gelişimi ve uzaktan çalışma döneminde bu programları kullanım oranımız oldukça arttı. ● Pozisyon Bazlı Nitelikler o Eğitim: Üniversitelerin 4 Yıllık Eğitim veren tercihen Endüstri Mühendisliği, Lojistik Yönetimi ,İşletme , bölümlerinden mezun olman tercihimiz; çünkü teknik alt yapının görev tanımınla ilgili olmasını bekliyoruz. o Deneyim: Benzer pozisyonlarda tecrübeli olman tercihimiz ; tecrüben yoksa bile gerekli tüm bilgi ve deneyimimiz ile yetiştirileceksin o Teknik Yetkinlik: Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi ve Dış Ticaret süreçlerine aşina olmanı bekliyoruz. o İletişim ve takım çalışmasının çok önemli olduğu bir departmanda çalışacaksın, bu konularda almış olduğun eğitimler ve sertifikalarını bizimle paylaşmanı bekliyoruz. *İşe alım ve istihdamda değerlendirilen tek kriter işe uygunluktur; fırsat eşitliği hiçbir ayrım gözetilmeksizin sağlanmaktadır.
İŞ BAŞVURU FORMU

Tüpraş İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

Tüpraş İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Tüpraş iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Tüpraş iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Tüpraş Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları gelmektedir. Tüpraş maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Tüpraş İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Tüpraş iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Tüpraş iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Tüpraş Engelli Personel Alımı Yapıyor mu? Tüpraş engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır. Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

Tüpraş Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Gülbahar Mah. Büyükdere Cad. No: 101/A 34394

Şişli- İstanbul

Tel:  0 212 878 90 00

Faks: 0 212 211 30 81- 82

E-Posta: [email protected]
KEP Adresi : [email protected]

İzmit Rafineri Müdürlüğü

Güney Mah. Petrol Cad. No: 25/1 41780

Körfez/ Kocaeli

Tel:  0 262 316 30 30

Faks: 0 262 316 37 24
KEP Adresi : [email protected]

İzmir Rafineri Müdürlüğü

Atatürk Mah. İnönü Bulvarı No: 52 35800

Aliağa/ İzmir

Tel:  0 232 498 5 5 55

Faks: (0232) 498 50 00 – 498 50 01 – 02
KEP Adresi : [email protected]

Kırıkkale Rafineri Müdürlüğü

Altınova Mah. Atatürk Bulvarı No: 186 71480

Hacılar – Bahşili / Kırıkkale

Tel:  0 318 261 20 00

Faks: (0318) 261 20 71 – 261 20 72
KEP Adresi : [email protected]

Batman Rafineri Müdürlüğü

Site Mah. Özgürlük Bulvarı No: 152 72100 

Batman 

Tel:  0 488 217 21 00

Faks: (0488) 217 26 81
KEP Adresi : [email protected]

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu