Genel

Torku İş Başvurusu – Güncel İş İlanları 2023

İçindekiler

Torku iş Başvurusu için araştırma yapan personel adaylarının beklediği Torku İş İlanları yayınlandı!  Torku İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Torku insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Torku 2023  İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Torku iş başvurusu ile ilgi merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Torku iş başvurusu nasıl yapılı? , Hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ? Torku çalışma şartları nasıl? Personel maaşları ne kadar ? gibi birçok sorunun cevabını sizler için araştırdık .

Torku İş Başvurusu
Torku İş Başvurusu

Torku Hakkında 

Torku markası, bir üretici kooperatifi olan Konya Şeker’in vizyoner bakış açısının sonucu olarak 2007 yılında ortaya çıktı. Arkasında 900 bin çiftçinin yer aldığı Konya Şeker’in şekerle başlayan çikolata çeşitlerine, bisküviye, lokuma, sert şekerlemeye, helvaya, et ve süt ürünlerine hatta dondurulmuş gıdaya kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesini Torku markası altında üretmeye başlamasının temel iki amacı vardı.

Konya Şeker, Torku markasıyla hem üretici ortaklarının refahını artırmayı hem de tüketicilere tohumundan ambalajına her adımını kontrolü altında tuttuğu yüzde 100 doğal, güvenli, kaliteli ürünler sunmayı hedefledi. Konya Şeker’de 1999 yılında Recep Konuk’un başkanlığa seçilmesiyle tarım ve sanayi entegrasyonunda sağlam adımlar atılmaya ve bu hedefe yönelik yatırımlar tek tek hayata geçmeye başladı.

İlk adım 1950’li yılların en zorlu şartlarında kurulup ülke ekonomisine yıllarca büyük bir özveriyle hizmet etmiş Konya Şeker Fabrikası’nda atıldı. Fabrika, 50 milyon dolarlık yatırımla rehabilite edildi ve üretimin verimliliği artırıldı.

2003 yılında dünyanın en modern şeker fabrikalarından biri olan Çumra Şeker Fabrikası ile birlikte toplam 11 tesisten oluşan Çumra Şeker Entegre Tesisleri’nin temeli atıldı ve bu dev yatırım 2004 yılında faaliyete girdi. Bu adımlarla Konya Şeker, iki fabrikasında Türkiye’deki toplam şeker üretiminin yüzde 22’sini gerçekleştirmeye başladı.

Bu üretim gücü, yönetimin vizyoner bakışıyla birleşerek katma değerli son tüketiciye yönelik yeni ürünlerin çoğalmasını ve hepsinin tek bir çatı marka altında toplanmasını sağladı

Torku, verimliliğini artıran ve hızla büyüyen bu üretici kooperatifinin meyvesi; yüzde 100 doğal, güvenli ürünlerin çatı markası oldu.

Torku, hiç durmayan büyümenin ve ürün yelpazesinde genişlemenin hikâyesi

Konya Şeker’in tohumundan başlayarak her şeyiyle kendi ürettiği şekeri, katma değerli ürünlere dönüştürmek kararlılığı önce Çumra Şeker Entegre Tesisleri bünyesinde, Çikolata Üretim Tesisi’nin kurulmasını sağladı.

Çikolata Üretim Tesisi, 2010 yılında tamamlanan yeni tesislerle birlikte dünyadaki en modern teknolojiye sahip fabrikalardan biri haline geldi. Çumra Şeker Entegre Tesisleri’nde büyüme hiç durmadı, 2012 yılında Unlu ve Şekerli Mamuller, Çikolata, Bisküvi, Kek, Gofret Üretim Tesisleri eklendi. 2013 yılında da topraksız üretimin yapıldığı modern seralar geliştirildi.

Konya Şeker, Torku markalı ürünlerinde kullandığı unu, yatırımını 2016 yılında tamamladığı Un Tesisi’nde üretmeye başladı.

Konya Şeker etliye de sütlüye de karıştı

Konya Şeker, ülkemizdeki et ve süt üretiminde yaşanan sorunların çözümü için elini taşın altına koyması gerektiğine inanarak harekete geçti. Et ve sütte aracılar nedeniyle oluşan, hem üreticinin hak ettiği geliri elde edemediği hem de tüketicinin başka ülkelerle kıyaslandığında çok yüksek fiyatlar nedeniyle satın alma güçlüğü yaşadığı tabloya dur demek için kolları sıvadı, etliye de sütlüye de karışma kararı aldı.

Konya Şeker, 2011 yılında dünyanın en büyük et-süt entegre tesisi olan Panagro’nun temelini attı. ‘Tarladan Sofraya Torku Güvenilir Gıda Zinciri’ ismi verilen tedarik modeli ile faaliyet gösteren Panagro Et-Süt Entegre Gıda Kompleksi’nde süt ürünlerinin üretimine 2013 yılında başlandı.

Süt ve Süt Ürünleri Tesisi, tam kapasite çalıştığında günlük 2 bin ton çiğ süt işleyebilecek bir güce sahip. Et ürünlerinde ise üretim 2014 yılında başladı. Günlük bin 200 büyük, 3 bin küçükbaş işleme kapasitesine sahip Et ve Et Ürünleri Tesisi’nde, sucuktan kavurmaya tüm şarküteri ürünlerinin yanında dondurulmuş taze ve pişmiş köfte, döner gibi işlenmiş et ürünleri ile tüm değerli taze et üretimi gerçekleştirilebiliyor. Konya Şeker, Torku markasıyla Türkiye’nin taze et tüketiminin yüzde 15’ini tek başına karşılamayı hedefliyor.

Torku ürünleri bugün şekerden çikolataya, unlu mamullerden, çikolata kaplamalı ürünlere, şekerlemeye, dondurulmuş patatesten süt ve et ürünlerine, bulgurdan meyve suyuna sirkeden şalgama kadar geniş bir yelpazede tüketicisiyle buluşmaktadır.

Konya Şeker’in gurur tablosu

Torku, 2007 yılında tüketiciye merhaba demiş yeni bir marka olmakla birlikte bir üretici kooperatifi olan Konya Şeker’in 63 yıllık birikimi üzerinde 900 bin üretici ortağın emeğiyle ortaya çıktı. Konya Şeker, tüketicilerine yüzde 100 doğal, güvenli, kaliteli ürünler sunmak için tohumundan ambalajına her adımını kontrolü altında tuttuğu büyük bir sistem oluşturdu ve ürettiği tüm ürünleri Torku çatı markası altında topladı.

Bugün tüketicilerimize anılarında kalan, çocukluklarında yemeğe doyamadıkları tüm lezzetleri Torku’da bulacakları ve kendi çocuklarıyla birlikte afiyetle tüketecekleri ürünler sunmaktan gurur ve mutluluk duyuyor.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 5.500+
Fabrika Sayısı 11
Kuruluş Tarihi 2007
Firma İnternet Sitesi www.m.torku.com.tr

Torku İş Başvurusu ve Personel Alımı 2023  

Son yıllarda yaptığı atılım ve yatırımlarla adından söz ettiren ve herkes tarafından tanınan ve bilinen bir marka olmayı başaran Torku , Büyüme hedefleri doğrultusunda üretim hacmini arttırmak adına personel alımı yapmaya devam ediyor .

Bünyesinde 5.000’den fazla personele iş imkanı tanıyan Torku , Bir çok şehirde görevlendirmek üzere Personel ihtiyacı bulunan pozisyonlar için İş İlanları yayınlamaya hızla devam ediyor . 

İstanbul , Ankara , İzmir başta olmak üzere birçok şehirde Firmanın bölge müdürlükleri , Depoları ve Bayileri bulunmaktadır . 

Torku bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsam araştırmalar yapan personel adayları için Torku İş Başvurusu ile ilgili detaylara geçelim . 

Torku Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Yukarıda da belirttiğimiz üzere 5.000’den fazla insan iş imkanı sağlayan ve büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarına devam eden Torku Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Üretim Elemanı
 • Üretim Uzmanı
 • Kalite Kontrol Uzmanı
 • Depo Yetkilisi
 • Depo Görevlisi
 • Forklift Operatörü
 • Elektrik Bakım Teknisyeni
 • Sevkiyat Şoförü
 • Kurumsal Satış Uzmanı
 • Satış Temsilcisi
 • Bölge Satış Temsilcisi 
 • Muhasebe Uzmanı
 • Bayi Kanalı Satış Temsilcisi 

Konya Torku Süt Fabrikası İş Başvurusu

Torku Konya Torku Süt Fabrikası büyüme hedefleri kapsamında üretim kapasitesini artırmak adına personel alımlarına devam ediyor . Torku Süt Fabrikası 2023 yılında da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi istihdama katkı sağlamaya devam ediyor . Aşağıdaki link üzerinden Konya Torku Süt İş Başvurusu Formunu Doldurabilir ve Başvurunuzu yapabilirsiniz.

Torku İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Torku iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Torku İş İlanlarıdır . Torku İş Başvurusu Kariyer.net Torku İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Torku İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise https://kariyer.abholding.com.tr/ resmi internet sitesi üzerinde bulunan Açık Pozisyonlar sayfasıdır . Torku Açık Pozisyonlar sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Torku İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Torku Kariyer.net İş İlanları 

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Torku İnsan Kaynakları 

İK Politikası

Amaç, müşterilere kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için çalışanların gerek davranışsal, gerekse mesleki bilgi ve becerilerini sunduğu gelişim olanakları ile artırmak, performansa dayalı ücretlendirmek, iş verimliliklerini sürekli yükseltmek ve kariyer olanakları sağlamaktır.

ANADOLU BİRLİK HOLDİNG İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKALARI

 • Entegre insan kaynakları uygulamaları ile sektörde, Türkiye’de ve Dünya’da öncü olmak.
 • Grubun iş stratejileri doğrultusunda insan kaynakları yönetimi ile tüm şirketlerin iş sonuçlarının iyileştirilmesi,
 • Yüksek performans kültürünü oluşturup çalışan verimliliğini artırarak, nitelikli, motive, bağlılığı yüksek iş gücü oluşturmak
 • Organizasyonel verimliliği artırmak.
 • Kurumsal olanaklar ve faydalarla çalışanlarımızı geliştirerek sürekli başarıya doğru yönlendirmek.
 • İşçi sağlığı ve güvenliği açısından sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamak.
 • Personelin tüm özlük haklarını korumak ve geliştirmek.
 • Aidiyet duygusunu pekiştirmek.
 • Eşit haklara duyarlılık ve bireysel farklılıklara saygılı olmak.
 • Sosyal sorumluluğun bilincinde çevreye saygılı çalışma anlayışını benimsemek.
 • Personelin sosyal ve kültürel gereksinimlerini karşılayarak “Kurum Kültürü ve Bilinci” nin oluşmasını sağlamak,
 • Tüm paydaşlar için değer yaratılmasına yönelik stratejik destek sağlamak.
 • Yukarıda ki tüm politikalarda etik kurallar ve fırsat eşitliliğinin istisnasız uygulanmasını sağlamak.

Torku İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Torku ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Torku , iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. Torku ‘in resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Torku , iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Torku ‘in açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Torku İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Torku ‘in resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

Torku ‘in insan kaynakları süreçleri ve iş başvuruları ile ilgili en güncel ve detaylı bilgilere ulaşmak için Torku ‘in resmi web sitesini ziyaret etmeniz veya doğrudan Torku İnsan Kaynakları departmanıyla iletişime geçmeniz önemlidir. İnsan Kaynakları departmanı, size iş başvurusu süreci, çalışma şartları ve diğer ilgili konularda daha fazla bilgi sağlayabilir.

Benzer İş İlanları
DeFacto İş Başvurusu! 2023 !
Penti İş Başvurusu 2023
Fenerbahçe İş Başvurusu 2023
Turkcell İş Başvurusu Formu
Vodafone İş Başvurusu!
Türk Telekom İş Başvurusu 2023 !
Trendyol İş Başvurusu! 2023 !
Torku İş Başvurusu 2023 !
Koçtaş İş Başvurusu Formu 2023 !
Arçelik İş Başvurusu 2023 !

Konya Torku İş İlanları 

Konya Torku Bakım Mühendisi İş İlanı 

 • Üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • İlgili alanda tercihen 1 yıl deneyimi olan,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • MS Office ve AutoCad uygulamalarına hakim,
 • Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimine sahip,
 • Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan.
 • Seyahat engeli olmayan

İŞ TANIMI

 • Üretimde bulunan tüm makinelerin bakım ve onarımdan sorumlu olmak,
 • Planlı / periyodik bakım uygulamalarının ve periyotlarının planlanması, planlı bakımları uygulamak,
 • Yedek parçaların asgari stok seviyelerinin belirlenmesi, bakım ihtiyaçlarının eksiksiz olarak giderilmesini sağlamak,
 • Bakım bölümüne ait dokümanların ve dosyaların takibinin yapılarak güncel tutmak,
 • Sorumlu olduğu Bakım Ekibini yönlendirilmek ve yönetmek
 • Maliyet düşürücü, verimliliği arttırıcı çalışmalarda yer almak
 • Arıza durumlarında, müdahalelerin en kısa sürede gerçekleşmesini sağlamak
 • Arızaların giderilmesi ve arızanın tekrar meydana gelmemesi için düzeltici faaliyetlere destek olmak
 • Arıza kök neden analizi yaparak arızanın tekrarlamaması konusunda tedbir almak,
 • İş ve Çevre Güvenliği ile ilgili konularda iyileştirme çalışmalarına destek olmak,
İş Başvurusu 

Torku Personel Maaşları ve Sunulan Olanaklar

Torku  bünyesine yeni alınacak personelin ücretleri, günün şartları ve sektör ücretleri dikkate alınarak belirlenmekte olup, mevcut personelimizin ücretleri ve tazminatları Toplu İş Sözleşmesi’ne uygun olarak belirlenmektedir . Torku  Personelleri için belirlenen çalışma şartları ise şu şekildedir  ;

 • İkramiye Hakkı 
 • Performans primi Hakkı 
 • Çeşitli tazminat ve yardımlar 
 • Takdirname ve ödül

Torku Çalışma Şartları 

Çalışma şartları açısından Torku bünyesindeki personelleri memnun eden ve çalışanlarına değer veren bir firma olarak öne çıkıyor. 

Torku Genel müdürlük çalışma saatleri haftanın 6 günü 8 saat olacak şekilde belirlenmiştir. Fabrika çalışanları ise haftanın 6 günü 3 vardiya olacak şekilde günlük 8 saat çalışmaktadır  . 

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Torku İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Torku Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Torku maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Torku İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Torku iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Torku iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Torku Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Torku engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Torku Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Torku İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Torku part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Torku Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Torku engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Torku İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Torku iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Torku iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Torku‘nun sahibi bir şahıs ya da devlet değil. Torku Konya şeker tarafından kurulmuş bir marka. Peki Torku yönetim kurulu başkanı Ramazan Erkoyuncu kimdir? Torku çiftçilerin bir kooperatif olarak kurulan Konya Şeker fabrikalarında üretimine başladı. 1953 yılında kurulan fabrika sonrasında Konya Şeker ismini aldı.
 
 
 
Torku bünyesinde çalışan kişilerin mutlaka Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı olarak çalışma sigortaları yapılmaktadır. Sigorta ödemeleri ve sigorta primleri Torku tarafından karşılanmaktadır.

Torku Genel Müdürlük İletişim Adresleri 

Üretici Firma : Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adres : Beyşehir Yolu Üzeri No : 47 42080 Meram, KONYA
Telefon : +90 (332) 324 03 53
Faks : +90 (332) 324 03 45 – 46
e-posta : [email protected]
Yol Tarifi : Google Yol Tarifi – Yandex Yol Tarifi

Genel Dağıtım : PANEK A.Ş.

Adres : Esentepe Mahallesi Cevizli Yanyol Caddesi, No:13 Dumankaya Vizyon Kartal Residence D Blok 2. Kat (işyeri blokları) 34870 Kartal/İstanbul
Telefon : +90 (212) 577 66 99
Faks : +90 (212) 577 66 96
e-posta : [email protected]
Yol Tarifi : Google Yol Tarifi – Yandex Yol Tarifi

PANAGRO A.Ş.

Adres : Kaşınhanı Yeni Mahallesi Sardunya Sokak No:1 42140 Meram/KONYA
Telefon : +90 (332) 224 24 24
Faks : +90 (332) 364 20 85
e-posta : [email protected] – [email protected][email protected]
Yol Tarifi : Google Yol Tarifi – Yandex Yol Tarifi

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Ben Hataylıyım depremzedeyim fabrikanızda çalışmak istiyorum çok zor durumdayım lütfen bana yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu