Genel

TOGG İş Başvurusu Formu 2024! TOGG İş İlanları ve İşçi Maaşları Ne Kadar?

İçindekiler

Heyecanla Beklenen Togg iş ilanları yayınlandı! Togg İş Başvurusu Formu ve Togg personel alımı yapılan iş pozisyonları Togg insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Togg İş Başvuru Formu İş İlanları sayfamızda!

Togg iş Başvurusu yapabilmek ve Firma bünyesinde çalışmak için İş İlanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Yazımızın devamında inceleyeceğimiz konu başlıkları şu şekilde ;

 • TOGG İş Başvurusu 
 • TOGG İş İlanları 
 • Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar 
 • TOGG İş Başvurusu Nasıl Yapılır 
 • TOGG İş Başvuru Formu 
Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Otomotiv
Çalışan Sayısı 2.000+
Şube Sayısı
Kuruluş Tarihi 2018
Firma İnternet Sitesi www.togg.com.tr

TOGG İş Başvurusu Formu ve TOGG Personel Alımı

Son dönemlerde adı sık sık duyulan TOGG , pek çok kişi tarafından merak konusu olmuştur. Dışa Bağımlılığı azaltması, Ülke Ekonomisine ve İstihdama büyük bir katkı yapması beklenen Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu bir diğer deyişle TOGG, Türkiye merkezli yeni kurulmuş bir otomobil şirketidir.

TOGG kendi tasarımı ve üretimi olan ilk üretim araçlarının tanıtımını yapmış ve büyük beğeni toplamıştı. Fikri mülkiyet haklarına sahip olduğu ilk otomobilin 2024 yılının son aylarında seri üretime geçmesi hedefleniyor.

Üretilecek olan yerli aracın Aracın bataryasının  Bursa Gemlik’te üretilmesi planlanıyordu, fakat şirket daha sonra Kocaeli’nin sanayi şehri olan Gebze’ye taşınmıştır. Seri üretime geçilmesinin ardından 2024-2025 yıllarında ise üretilen araçların yurt dışı pazarında da satışa sunulması hedeflenmektedir.

Yerli otomobil üretmek, istihdama ve Ülke ekonomisine katkı sağlayabilmek adına  güçlerini birleştiren BMC, KÖK GRUBU, TURKCELL, ZORLU GRUBU VE ANADOLU GRUBU, ortaklığında 2018 yılında kurulan TOGG İş ilanları yayınlamaya ve Personel alımı yapmaya başladı.

TOGG yüksek teknolojiye sahip doğuştan elektrikli ve bağlantılı platforma sahip TOGG yerli otomobil, 30 dakikanın altında hızlı şarj ile en az yüzde 80 doluluğa ulaşabilecek . Sıfır emisyon değerine sahip olacak TOGG, yüksek çarpışmaya ve burulma direncine yüzde 30 daha fazla sahip olacak.

TOGG fabrikalarının kurulması elbette binlerce insana istihdam sağlayacak fakat Fabrikalar dışında şarj istasyonları, Yedek parça üretim tesisleri , satış ve dağıtım ağı , bayi ağı gibi yapılanmalarında olacağı düşünüldüğünde Ülkemizde 10 binlerce insana iş imkanı sağlayacağı düşünülüyor.

Peki TOGG İş Başvurusu nasıl yapılır?  En çok heyecan uyandıran ve merak edilen konulardan bir tanesi. Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu “TOGG” ilk etapta en az 1500 personel ile çalışacağını duyurdu. Bu da TOGG İş Başvurusu nasıl yapılır? sorusunu gündeme taşımayı başardı. Üstelik ulaşım problemleri yaşamamak için de 1500 kişilik yatakhane yapılması planlanıyor.

TOGG İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Resmi açıklamaların yapılmasının ardından binlerce kişi nasıl TOGG İş Başvurusu yapacağını araştırmaya başladı.  Şuan için TOGG İş İlanları kariyer.net ve TOGG Linkedin sayfası  üzerinden yayınlanmaktadır.

TOGG İş Başvurusu yapabilmek için  Firmanın resmi internet sitesi olan www.togg.com.tr adresinde bulunan bize katılın butonuna tıklayın sayfanın alt tarafında bulunan Açık Pozisyonlar kısmında Linkedin ve Kairyet.net butonlarını göreceksiniz. Kariyer.net veya Linkedin butonlarından birine tıklayarak TOGG İş İlanlarına ulaşabilir ve size ve niteliklerinize uygun ilana İş Başvurusu yapabilirsiniz.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) şirketine iş başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 1. TOGG Resmi İnternet Sitesini Ziyaret Edin: TOGG’un resmi internet sitesine gidin (www.togg.com.tr) ve genellikle “Kariyer” veya “İnsan Kaynakları” bölümünü bulun. Ayrıca sosyal medya hesaplarını ve iş ilanlarının paylaşılabileceği diğer platformları da takip edebilirsiniz.

 2. Açık Pozisyonları İnceleyin: Kariyer bölümünde açık pozisyonlar listesi bulunacaktır. Bu listede size uygun ve ilgi duyduğunuz pozisyonları inceleyin. Başvuruda bulunmak istediğiniz ilanı seçin.

 3. Başvuru Formunu Doldurun: İlgilendiğiniz pozisyon için başvuruda bulunmak için genellikle bir başvuru formu doldurmanız gerekecektir. Bu formda kişisel bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi, eğitim ve iş deneyimi gibi önemli bilgileri girmeniz istenecektir.

 4. Özgeçmiş (CV) ve Diğer Belgeleri Ekleyin: Başvuru formunun yanı sıra, özgeçmişinizi (CV) ve diğer gereken belgeleri yüklemeniz istenebilir. Özgeçmişinizde eğitim, iş deneyimi, beceriler ve başarılarınız gibi bilgilerinizi net ve düzenli bir şekilde sunmaya özen gösterin.

 5. Başvurunuzu Gönderin: Başvuru formunu ve diğer belgeleri doldurup yükledikten sonra, başvurunuzu “Gönder” veya “Başvuruyu Tamamla” gibi uygun butonu kullanarak gönderin.

 6. Takip Edin: Başvurunuzun işleme alındığından ve değerlendirildiğinden emin olmak için TOGG’un belirttiği iletişim kanallarını ve e-posta adresinizi düzenli olarak kontrol edin. Başvurunuzla ilgili bir geri bildirim alırsanız, buna uygun şekilde yanıt verin veya gereken adımları atmayı unutmayın.

Başvurunuzun başarılı olması ve dikkate alınması için gerekli bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzdan emin olun. TOGG gibi büyük bir şirkete yapacağınız başvuruda, kendinizi ifade edebileceğiniz, yeteneklerinizi ve deneyimlerinizi vurgulayabileceğiniz bir özgeçmiş hazırlamak önemlidir. Başarılar dilerim!

TOGG İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Benzer İş İlanları
Resman İş Başvurusu! 2024 !
Sütaş İş Başvurusu 2024
Teleperformance İş Başvurusu 2024
Coca Cola İş Başvurusu Formu
Ptt İş Başvurusu!
TOGG İş Başvurusu 2024 !

TOGG DENEYİM MERKEZİ DANIŞMANI İŞ BAŞVURUSU

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Lisans mezunu
 • Perakende sektörü deneyim merkezlerinde minimum 4 yıllık tecrübe sahibi (Tercihen teknoloji mağazası, otomotiv perakende, otelcilik ve konaklama sektörleri)
 • Kullanıcı merkezli bakış açısına sahip
 • Mükemmel marka deneyimi sunma konusunda tutkulu
 • Güçlü analitik ve problem çözme becerilerine sahip
 • Güçlü öz motivasyon, yeni fikirleri teşvik etme, bunları ekiple paylaşma ve birlikte geliştirme becerilerine sahip
 • Empati ve etkili sunum becerileri ile birlikte güçlü iletişim yeteneklerine sahip
 • İyi derecede İngilizce yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip
 • Adana, Ankara, Gemlik, İstanbul ve İzmir’de ikamet eden veya ikamet edebilecek adaylar

TOGG İŞ BAŞVURU FORMU

Personel Alımı Yapılacak Açık Pozisyonlar

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere binlerce insan istihdam yaratacak olan TOGG otomobil girişim grubu Tahminen ilk etapta 1500 personel alımı yapmayı hedefliyor. Sonraki dönemlerde ise bu sayının 4500 i bulması bekleniyor. TOGG Personel Alımı Yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Balansçı
 • Ön düzen Ustası
 • Makine mühendisi
 • Tasarımcı
 • Yazılım mühendisliği
 • Otomotiv mühendisi
 • Elektro Mekanikçi
 • Elektrik Elektronik mühendisi
 • Gövde, boya onarımcısı
 • Otomobil satış danışmanı
 • Sac şekillendirici
 • Bilgi Teknolojileri Uzmanı
 • Şasi Sistemi Cad Tasarımı – Süspansiyon Uzmanı

Togg hangi pozisyon olursa olsun yenilikçi ve gelişime açık düşünce yapısına sahip personeller istihdam etmeyi ve özellikler genç nüfus istihdamına katkı sağlanmasının hedeflendiği firma tarafından açıklanmıştı.  Ayrıca projelerde çalışmak üzere Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu bünyesinde çok fazla başvuru yapılacağı tahmin ediliyor. Çok fazla firmayla iş birliği yapan kurum gelecek vadediyor.

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

TOGG işe girerken istenilen evraklar diğer firmaların da talep etmiş olduğu evraklara çok benzer niteliktedir. Kişiler eğer başvuruda bulunduğu pozisyon için TOGG tarafından onay aldığı takdirde TOGG İnsan Kaynakları kişi ile birebir iletişime geçerek evrak talebinde bulunabilmektedir. Bu evraklar ise sırasıyla şu şekildedir:

 • Kişinin kimlik fotokopisi.
 • Vesikalık fotoğraf.
 • Eğitim/Öğrenim durumunu gösteren belge.
 • Erkek adaylar için askerlik durum belgesinin ibrazı.
 • Hijyen eğitimi sertifikası.
 • Kişinin sağlık Raporu
 • Sabıka, Adli Sicil Kaydı

İşe alım sırasında başvuruda bulunan kişiden yukarıdaki yer alan maddeler üzerinden evrak talebinde bulunulmaktadır. Kişi, evrakları toparlayarak birebir talep edilen yere götürmesi gerekmektedir.

TOGG Araba Fabrikası İş Başvuru Formu

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere TOGG İş Başvuru Formu yalnızca TOGG resmi internet sitesi İnsan Kaynakları sayfasında bulunmaktadır. İş Başvuru Formu doldurarak İş Başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları firmanın web sitesinde bulunan iş başvuru formunu doldurarak gönderebilirler. İş başvuru formunuz TOGG insan kaynakları yetkilileri tarafından incelenir ve başvurunuzun aranan pozisyona uygun olması halinde tarafınıza dönüş yapılır. Aksi halde ileride açılacak olan pozisyonlarda değerlendirilmek üzere İş Başvurunuz aday havuzunda saklanır .

TOGG İş Başvuru Formu 

TOGG PERSONEL MAAŞLARI

Togg İş Başvurusu yapmak isteyenlerin en çok merak ettikleri konulardan bir tanesi, hiç kuşkusuz personel maaşlarıdır. TOGG Personel Maaşları hakkında yeterli bilgi bulunmasa da işe yeni başlayan vasıf bir işçinin maaşının 18400 TL ile 20000 TL arasında değişmesi beklenmektedir. maaşlara ek olarak firma bünyesinde yemek , ulaşım ve özel sağlık sigortası hakları da sunulmaktadır.

Firma bünyesinde en çok aranan meslek sahipleri ise mühendislerdir. TOGG Mühendis maaşları ise ortalama olarak aşağıdaki gibidir. Verilen tutarlar net ve kesin tutarlar değildir. TOGG Personel maaşları hakkında detaylı bilgi yalnızca firma tarafından verilebilir.

Otomotiv Mühendisi Maaşları
En Düşük: 40.000 TL
Ortalama: 42.500 TL
En Yüksek:50.000 TL
Kıdemli Otomotiv Mühendisi Maaşları
En düşük: 45.500 TL
Ortalama: 47.000 TL
En yüksek: 57.750 TL

TOGG Çalışma Şartları

TOGG , Türkiye’nin en İlk yerli otomobil firmasıdır . Günün her saati ve haftanın her günü, yüksek bir enerjiyle çalışmak durumundasınız. Firmanın günlük çalışma süresi 8 saat ve 3 vardiya olacak şekilde belirlenmiştir . İzin ise haftada 1 gündür . 

TOGG Güncel İş İlanları

NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Gerekli Deneyim, Eğitim ve Beceriler:

 • E&E Lisansı, Bilgisayar Mühendisliği derecesi ve/veya saygın üniversitelerden yüksek lisans derecesi
 • 5+ yıllık E/E sistem mimarı deneyimi
 • Otomotiv Sistemleri Mühendisliği Deneyimi
 • Yüksek güvence geliştirme uygulamaları ve araçlarına aşina (ISO 26262, vb.)
 • Dijital Video İşleme Anlayışı
 • YB ve test aracında sistemlerin fonksiyonel test edilmesi konusunda iş deneyimi
 • CAN, Ethernet, LIN, RF/BLT, GMSL, vb. Deneyimi
 • PREEVision ile aşinalık
 • Gömülü Linux ve RTOS bilgisi
 • Yüksek performanslı bilgisayar mimarileri ile deneyim.
 • Güçlü fonksiyonel güvenlik bilgisi
 • Sistem Mimarisi deneyimi, Gömülü Otomotiv Endüstrisinde veya tüketici pazarları ve donanımı olan diğer benzer platformlarda.
 • CAD/CAE Araçlarını Deneyimleyin
 • Kamera İzleme Sistemleri, Çevre Görüş Sistemleri bilgisi bir artıdır.
 • Güçlü analitik ve problem çözme becerileri
 • Güçlü öz motivasyon, yeni fikirleri teşvik etme, bunları ekiple paylaşma ve birlikte daha da geliştirme yeteneği
 • Disiplinlerarası ekiplerde bölümler arası süreçleri anlama ve iyileştirme becerisi
 • İngilizce'de mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri
 • Yurtdışında ve global ekiplerle çalışabilme becerisi

Sorumluluklar:

 • Araç sistem gereksinimleri, araç sistem tasarımı ve araç sistem testi ile ilgili Sistem Mühendisliği faaliyetlerine katılın.
 • Katılım ağ iletişimi (CAN, LIN, Ethernet) matrisi oluşturma
 • CAN-LIN ECU simülatörlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve testine katılın
TOGG İş Başvurusu 
Gerekli Deneyim, Eğitim ve Beceriler:
 • Saygın bir üniversiteden Endüstri, Makine, Malzeme veya Otomotiv Mühendisliği derecesi ve / veya Yüksek Lisans derecesi
 • Min. Otomotiv sektöründe 5 yıllık tedarik zinciri ve lojistik tecrübesi, OEM tercih sebebidir
 • Güçlü analitik ve problem çözme becerileri
 • Güçlü öz motivasyon, yeni fikirleri teşvik etme, bunları ekiple paylaşma ve birlikte daha da geliştirme yeteneği
 • Disiplinlerarası ekiplerde bölümler arası süreçleri anlama ve iyileştirme becerisi
 • İngilizce'de mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri
 • Yurtdışında ve global bir ekiple çalışabilme becerisi
Sorumluluklar:
 • Lojistik, depo ve planlama dahil tüm Tedarik Zinciri süreçlerinin takibi
 • Genel tedarik zinciri ve lojistik stratejisi ve operasyonlarının planlanması ve uygulanması
 • Ürünleri ve paketleri zamanında varış noktalarına ulaştırmak için lojistik planının takibi
 • Lojistik yollar aracılığıyla malların hareketini koordine edin
TOGG İş Başvurusu 
Gerekli Deneyim, Eğitim ve Beceriler:
 • Saygın bir üniversiteden Endüstri, Makine, Malzeme, Elektrik ve Elektronik, Kimya veya Otomotiv Mühendisliği derecesi ve / veya Yüksek Lisans derecesi
 • Min. Otomotiv sektöründe 5 yıllık direkt satın alma tecrübesi, OEM tercih sebebidir
 • Güçlü analitik ve problem çözme becerileri
 • Güçlü öz motivasyon, yeni fikirleri teşvik etme, bunları ekiple paylaşma ve birlikte daha da geliştirme yeteneği
 • Disiplinlerarası ekiplerde bölümler arası süreçleri anlama ve iyileştirme becerisi
 • İngilizce'de mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri
 • Yurtdışında ve global bir ekiple çalışabilme becerisi
Sorumluluklar:
 • Konsept ve ürün geliştirme aşamasında Alıcılara, Tasarım Mühendislerine maliyet kontrolü desteğinden sorumlu
 • Maliyet düşürme için tedarikçi ile maliyet aktivitelerinin oluşturulması ve yönetilmesi
 • Mutabık kalınan hedeflerden maliyet farklılıklarını ve hareketlerini izleme ve belirleme
 • Tüm bütçe harcamalarının satın alma için kaydedilmesini sağlamak için bütçe harcamalarının izlenmesi
 • Bileşenlerin ve sistemlerin tasarımını, geliştirilmesini, imalatını ve tanıtımını koordine edin ve destekleyin
 • Mevcut ve yeni tedarikçilerin geliştirilmesine yardımcı olmak
 • Alıcı ve Tedarikçi Kalite Mühendisi desteği ile tedarikçi ile müzakereye yardımcı olmak
TOGG İş Başvurusu
QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

Experience, Education and Skills Required:

 • Bachelor of E&E, Computer Engineering degree and/or master’s degree from reputable universities
 • 5+ years E/E systems architect experience
 • Experience in Automotive Systems Engineering
 • Familiar with high assurance development practices and tools (ISO 26262, etc)
 • Understanding of Digital Video Processing
 • Work experience on functional testing of systems in YB and test vehicle
 • Experience of CAN, Ethernet, LIN, RF/BLT, GMSL, etc.
 • Familiarity with PREEVision
 • Knowledge of embedded Linux and RTOS
 • Experience with high performance computer architectures.
 • Strong knowledge of functional safety
 • Systems Architecture experience either in Embedded Automotive Industry or other similar platforms which have consumer marketplaces and hardware.
 • Experience CAD/CAE Tools
 • Knowledge of Camera Monitoring Systems, Surround View Systems is a plus
 • Strong analytical and problem-solving skills
 • Strong self-motivation, ability to promote new ideas, share them with the team and develop them further together
 • Ability to understand and improve cross-departmental processes in interdisciplinary teams
 • Excellent written and verbal communication skills in English
 • Ability to work abroad and with a global teams

Responsibilities:

 • Participate System Engineering activities regarding vehicle system requirements, vehicle system design, and vehicle system test.
 • Participate network communication (CAN, LIN, Ethernet) matrix creation
 • Participate on design, development and test of CAN-LIN ECU simulators
TOGG İş Başvurusu
NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Gerekli Deneyim, Eğitim ve Beceriler:
 • E&E Lisans, Bilgisayar, Mekatronik Mühendisliği derecesi ve/veya saygın üniversitelerden yüksek lisans derecesi
 • Otomotiv projelerinde 2+ yıllık deneyim
 • AUTOSAR, DOIP, UDS, SOMEIP ve SecOC'de temel bilgi bir artıdır
 • Vector PREEvision ve CAN/ETH araçlarıyla ilgili deneyimler tercih sebebidir
 • Gelişmiş bilgi araç içi iletişim ağları (CAN, LIN, Ethernet) ve elektrik mimarisi
 • Güçlü analitik ve problem çözme becerileri
 • Güçlü öz motivasyon, yeni fikirleri teşvik etme, bunları ekiple paylaşma ve birlikte daha da geliştirme becerisi
 • Disiplinlerarası ekiplerde bölümler arası süreçleri anlama ve iyileştirme becerisi
 • İngilizce'de mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri
 • Yurtdışında ve global bir ekiple çalışabilme becerisi
Sorumluluklar:
 • Elektrikli araçlar için Araç Ağı Mimarisi (CAN, CAN-FD, LIN, Otomotiv Ethernet) Tasarımı ve Geliştirilmesi
 • NCM (Ağ İletişim Matrisi) Tasarım ve Geliştirme
 • NCM Yayın Süreci, Değişiklik Talepleri, Dokümantasyon ve Raporlama Yönetimi
 • PREEvision'da Mantıksal Mimari ve Yazılım Bileşenlerinin Tasarımı ve Geliştirilmesi
 • İletişim ağlarının spesifikasyonlarının oluşturulmasından ve bakımından sorumlu
 • Geleceğin iletişim teknolojilerinin araştırılması ve Togg'un araçlarında uygulanması
İş Başvurusu 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Genel Nitelikler ve İş Tanımı:

 • Tercihen ön lisans mezunu,
 • Otomotiv sektöründe ürün sevkiyat ve hazırlığı alanlarında min. 3 yıl deneyimli,
 • Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,
 • B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanan,
 • Antalya ve İstanbul’da ikamet eden veya ikamet edebilecek adaylar

Sorumluluklar:

 • Kullanıcıya teslim edilecek yeni Togg Akıllı Cihazlarının tüm sevk ve stok süreçlerinin yönetilmesi,
 • Sevkiyatı gerçekleştirilen Togg Akıllı Cihazlarının fiziki hasar ilk kontrollerinin yapılması ve gerekli formların doldurularak teslim alınması ve raporlanması,
 • Yeni Togg Akıllı Cihazlarının zamanında ve beklenen standartlarda teslimi için, teslimat öncesi hazırlık ve bakım süreçlerinin takip edilmesi,
 • Teslimat formlarının prosedürlere uygun şekilde hazırlanması ve imza sonrası arşivlenmesi,
 • Togg Akıllı Cihazlarının güvenliğinin sağlanması.
  İŞ BAŞVURU FORMU

Genel Nitelikler ve İş Tanımı:

 • Tercihen Meslek Lisesi Otomotiv Gövde bölümünden mezun,
 • Mesleki Eğitim Merkezinden alınmış mesleğiyle ilgili Ustalık Belgesi veya Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarından alınmış mesleğiyle ilgili Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olmak,
 • Otomotiv sektöründe gövde alanında min. 5 yıl deneyimli,
 • B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanan,
 • Adana, Ankara, Diyarbakır, Erzurum, Gemlik, İstanbul, İzmir, Kayseri ve Samsun’da ikamet eden veya ikamet edebilecek adaylar
Sorumluluklar:
 •  İşlem gören Togg Akıllı Cihazlarının marka standartlarına uygun olarak gövde onarımı işlemlerini yapmak,
 •  Kullanıcı istekleri doğrultusunda, boya hazırlığı öncesinde hasarlı parça ve gövde onarımlarını Togg standartları ve tarifleri doğrultusunda yapmak,
 •  Boya işlemi sonrası hasar onarımı yapılan veya değiştirilen parçaların montajlarını tamamlamak,
 •  Onarım esnasında sökülen parçaların ilgili alanlarda güvenli bir şekilde saklanmasından sorumlu olmak,
 •  Onarımı biten Togg Akıllı Cihazının son kontrollerini, Togg standartları ve kullanıcı istekleri doğrultusunda tamamlamak,
 •  Servis içinde kullanılan ekipmanları korumak ve bakım işlemlerinin yapılmasını sağlamak,
 •  Kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutmak için mükemmel hizmet kalitesi sunmak,
  İŞ BAŞVURU FORMU

Genel Nitelikler ve İş Tanımı:

·        Meslek Lisesi Motor veya Otomotiv Elektromekaniği bölümlerinden ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun

·        Otomotiv sektöründe mekanik, elektrik ve/veya trim alanlarında min. 5 yıl deneyimli

·        B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanan

·        Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gemlik, İstanbul, İzmir, Kayseri ve Samsun’da ikamet eden veya ikamet edebilecek adaylar

Sorumluluklar:

.  Servise gelen Togg Akıllı Cihazlarının mekanik, elektrik ve trim alanlarında; bakım, onarım ve diagnoz süreçlerini belirlenmiş kurallar çerçevesinde işletmek, . İşletilen süreçlerin sistem üzerinden geri bildirimlerini vermek, .  İşlemi tamamlanmış Togg Akıllı Cihazlardan çıkan parçaların, belirlenmiş kurallar çerçevesinde ilgili alanlarda saklanmasını sağlamak veya iade işlemini gerçekleştirmek, .  Servis içinde kullanılan ekipmanları korumak ve bakım işlemlerinin yapılmasını sağlamak,

.   Kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutmak için mükemmel hizmet kalitesi sunmak.

İŞ BAŞVURU FORMU

Kocaeli TOGG Şarj Saha Servisi İş İlanları 

Gerekli Deneyim, Eğitim ve Beceriler:

 • Saygın bir üniversiteden ilgili lisans derecesi
 • Telekomünikasyon, enerji sektörü başta olmak üzere elektrik ve elektronik ekipmanların montaj, devreye alma ve tamir-bakım işlerinde deneyim.
 • AC ve DC güç, transformatörler, devre koruması, tek hatlı elektrik ve mekanik diyagramlar, inşaat işleri ve inşaat çizimleri hakkında güçlü bilgi
 • Güçlü analitik ve problem çözme becerileri
 • Güçlü öz motivasyon, yeni fikirleri teşvik etme, bunları ekiple paylaşma ve birlikte daha da geliştirme yeteneği
 • Disiplinler arası ekiplerde bölümler arası süreçleri anlama ve iyileştirme becerisi
 • İyi derecede İngilizce yazılı ve sözlü iletişim becerileri

Sorumluluklar:

 • Türkiye geneline yayılmış şarj ünitelerinin bölgesel altyapısını sürdürecek hizmet ortaklarının yönetimini ve idaresini sağlamak.
 • Garanti kapsamını sürdürmek için servis ortaklarıyla önleyici bakım faaliyetleri düzenleyin.
 • Servis ortaklarıyla birlikte tüm şarj cihazlarındaki düzeltici bakım vakalarına yanıt verin ve çevrimiçi vaka günlüklerini doğru bir şekilde güncelleyin.
 • Periyodik olarak saha ziyaretleri yapmak ve gerektiğinde yerinde hizmet vermek
Başvur 

Gebze TOGG Kullanıcı Bakım Yöneticisi 

Gerekli Deneyim, Eğitim ve Beceriler:

 • Saygın bir üniversiteden lisans ve / veya yüksek lisans derecesi
 • En az 5 yıl deneyim
 • Ağ alan yönetimi
 • Hukuki risk yönetimi yapabilen, Tüketici Kanunları bilgisine sahip
 • Kalite Yönetimi Yetkinliği
 • Risk analizi ve iş vakası geliştirme
 • Kullanıcı odaklı zihniyet
 • Stratejik düşünme ve planlama
 • girişimci vizyon
 • Güçlü analitik ve problem çözme becerileri
 • Sonuç odaklı ve müzakere becerisine sahip
 • Teknolojik gelişmeleri geliştirme yeteneği
 • Güçlü öz motivasyon, yeni fikirleri teşvik etme, bunları ekiple paylaşma ve birlikte daha da geliştirme yeteneği
 • Disiplinler arası ekiplerde bölümler arası süreçleri anlama ve iyileştirme becerisi
 • İngilizce’de mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri

Sorumluluklar:

Temel sorumluluk, Togg içindeki tüm işlevlerle kullanıcıların sesini ileterek ve paylaşarak en iyi kullanıcı deneyimini ve en yüksek kullanıcı memnuniyet seviyelerini sağlamaktır.

Bu, aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

 • Togg Kullanıcı Deneyimi Ağı genelinde kullanıcıların memnuniyetini ve deneyim kalitesini izleme ve izleme
 • Temas noktaları için iyileştirme ve önleyici faaliyetlerde bulunmak
 • Togg Kullanıcı Deneyimi Ağı ve Togg Kullanıcı Bakım Merkezi genelinde operasyonel planların tanımlanması ve uygulanması
 • Togg Kullanıcı Bakım Merkezi ile Togg temas noktaları arasında işbirliğinin kurulması
 • Potansiyel müşteri adayı yönetimi sürecini desteklemek
 • Sosyal medya uygulamalarının takip edilmesi ve vakaların olumlu olarak çözülmesi
 • Sonuç odaklı hızlı aksiyonlarla yol yardım operasyonlarını desteklemek
 • Toggcare ekibi için eğitim planları hazırlamak ve iş başında eğitim yapmak
İş Başvurusu 

Diğer TOGG İş İlanları

Sıkça Sorulan Sorular

TOGG Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
TOGG Araba fabrikası engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2024 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

TOGG Stajyer Alımı Yapıyormu ?
Bir çok insanın cevabını merak ettiği konulardan biride Dülğeroğulları Stajyer alımı yapıyormu ? TOGG çeşitli departman ve pozisyonlarda görevlendirmek üzere , Lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinde staj döneminde olan adaylar için staj imkanı sunmaktadır .
TOGG staj başvuruları firmanın resmi internet sitesindeki , İş Başvuru Formu aracılığı ile yapılabilmektedir.

TOGG İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
TOGG iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple TOGG iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.


TOGG Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. TOGG maaşları 2024 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.


TOGG İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
TOGG iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde TOGG iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.


TOGG Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
TOGG İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2024 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
TOGG part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

 
Türkiye’nin ilk yerli ve milli elektrikli otomobilini üretecek olan fabrikada ilk etapta 4.323 kişiye istihdam sağlanacak. 2024 sonunda yüzde 51 yerlilik oranına sahip ilk araç banttan inecek.
 
 
Ama bir otomobili teknoloji şirketi olarak hayata geçirmek için çok daha fazlası gerekiyor. Togg’un bu vizyonunu ve yapacaklarını Togg’un ortakları Rıfat Hisarcıklıoğlu, Tuncay Özilhan, Ahmet Nazif Zorlu, Fuat Tosyalı, Turkcell CFO’su Osman Yılmaz ile Togg CEO’su Gürcan Karakaş
 
 
Togg Yerli Otomobil; Anadolu Grubu, BMC, Turkcell, Zorlu Holding ve TOBB ortaklığında 28 Haziran 2018’de kurulan Togg tarafından Türkiye’de üretilecek elektrikli otomobil. 2024 yılının son çeyreğinde seri üretime hazır olması beklenmektedir.
 
Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Togg Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Muallim, Bilişim Vadisi, Muallimköy Mahallesi, Deniz Cd. No:143/1, 41400 Gebze/Kocaeli

08508333345

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. İyi günler toog şantiyesinde izalasyon işinde çalışmaktayım sizin bünyenizde daimi olarak çalışmak isterim kabul ederseniz sevinirim

  1. Merhaba , Yukarıda belirtilen iş başvuru yöntemleri ve ilgili iş ilanlarını inceleyerek İş Başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu