Genel

Teknosa İş Başvurusu – Teknosa Güncel İş İlanları

İçindekiler

Teknosa İş İlanları geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Teknosa bünyesinde çalışmak isteyen personel adayları için Teknosa İş Başvurusu yapabilecekleri Güncel ilanları ve İş Başvuru Formu’nu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Dünya çapında global bir marka olan Teknosa Personel Alımı hakkında detaylı bilgilere geçmeden önce Teknosa İş Başvurusu sayfamızda bilgi alabileceğiniz konu başlıklarına göz atalım ;

 • Teknosa İş Başvurusu
 • Teknosa İş İlanları
 • Teknosa Personel Alımı
 • Teknosa Çalışma Şartları
 • Teknosa Personel Maaşları

Teknosa İş Başvurusu konusunda aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarına yazımızın devamında ulaşabileceksiniz.  Peki Teknosa Hangi pozisyonlar için personel alacak? Personel Alımı yapılacak şehirler hangileri?  Teknosa İş Başvurusu Nasıl Yapılır? tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında.

Teknosa Hakkında

2000 yılında, Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. “Herkes için Teknoloji” felsefesiyle her an, her yerde müşterilerinin yanında olarak teknolojiye erişimi kolaylaştırmayı, keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlamaktadır.

Sektörde 22’nci yılına giren Teknosa, TV, ses ve görüntü sistemlerinden cep telefonlarına, bilgisayarlardan oyun ve hobi ürünlerine, beyaz eşyadan küçük ev aletleri ve kişisel bakıma, teknoloji ürünlerinde yüzlerce markanın on binlerce ürününü müşterileriyle buluşturmaktadır.

Mayıs 2012’de halka arz edilen şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Teknosa, markasına ve çalışanlarına sürekli yatırım yaparak, uzman insan kaynağı yetiştirerek, müşteri memnuniyeti için yenilikçi hizmetlere öncülük ederek, tüketicilerin ihtiyaçlarına göre en uygun kanal yapısı ile ürün karmasını oluşturarak ve cesur adımlar atarak sektöre liderlik etmeyi sürdürmektedir.

 


Teknosa İş Başvurusu
Teknosa İş Başvurusu

 

Teknosa’nın stratejik önceliği nitelikli işgücü yetiştirmek ve insana yatırım yapmaktır. Hem teknoloji perakendeciliği alanında kariyer yapmak isteyen gençleri eğitmek hem de hızla artan nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamak amacıyla Ekim 2005’te Teknosa Akademi’yi kurmuştur. Teknosa bünyesindeki tüm çalışanlar, Teknosa Akademi’de online ve sınıf içi eğitim programlarıyla gelişimlerini sürdürmektedir. Teknosa, dijital dönüşüm yatırımlarının merkezine de insan kaynağını koymaktadır. Bu kapsamda her biri alanında uzman Teknosa ekibini, yeni bilgi ve teknolojilerle donatmaya, kurum içi girişimciliği teşvik etmek için insan kaynaklarında yeni programlar geliştirmeye büyük önem vermektedir.

Teknosa, dijital dönüşümde hızlanıp, süreçlerini yalınlaştırmak ve veriye dayalı olarak geleceği şekillendirmek üzere çalışmalarını ve yeni nesil perakendecilikte öncülüğünü sürdürmeyi hedeflemektedir.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Mağazacılık/Ticaret
Çalışan Sayısı 2.500+
Şube Sayısı 220+
Kuruluş Tarihi 2000
Firma İnternet Sitesi www.teknosa.com

 

 

 Bodrum – Teknosa Engelli İş Basvurusu – Mağaza Satış Danışmanı 

 • En az Lise mezunu,
 • Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan (ortopedik veya diabetik engeli bulunan),
 • İyi derecede bilgisayar bilen (Word, Excel vb.),
 • Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı,
 • Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,
 • Bodrum’da ikamet eden.

Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

İŞ TANIMI

Şirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu’nun 30. maddesine istinaden *Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu* kapsamında görevlendirilmek üzere; İşe alınacak olan kişiler ; Bodrum’da bulunan mağazalarımızda mağaza için pozisyonlarda görev yapabilecekler.

Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.

İş Başvurusu 

Adana – Teknosa Engelli Satış Danışmanı İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • En az Lise mezunu,
 • Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan (ortopedik veya diabetik engeli bulunan),
 • İyi derecede bilgisayar bilen (Word, Excel vb.),
 • Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı,
 • Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,
 • Adana’da İkamet eden.

Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

İŞ TANIMI

Şirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu’nun 30. maddesine istinaden *Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu* kapsamında görevlendirilmek üzere; İşe alınacak olan kişiler ; Adana’da bulunan mağazalarımızda mağaza için pozisyonlarda görev yapabilecekler.

Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.

İş Başvurusu 

Teknosa İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

Teknosa Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Teknosa maaşları 2022 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Teknosa İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Teknosa iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Teknosa iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Teknosa Personel Maaşları

Teknosa bünyesinde mağaza personeli olarak çalışacak yeni başlayan bir kişinin maaşı asgari ücret olarak belirlenmektedir. Bu ücrete primler dahil değildi primler ile beraber bu ücret 14000 TL civarına erişmektedir.

Mağaza Müdürü maaşları ise ortalama 15000 Tl -17000 Tl arasında değişmektedir. Personel maaşları çalışılan pozisyon , Çalışma süresi gibi etkenlere göre değişkenlik göstermektedir.

Maaşlardan ayrı olarak Prim ve İkramiye olanakları da mevcuttur. 2023 yılında yapılacak olan asgari ücret zammı ile birlikte en düşük maaş 12.000 TL , en yüksek personel maaşı ise 16.000 TL ile 18.000 TL arasında olması beklenmekte . 

 

Teknosa Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

GENEL MÜDÜRLÜK

 • Carrefoursa Plaza Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:67 Blok B 34846 Maltepe-İstanbulAdres
 • +90 (216) 468 36 36Telefon
 • +90 (216) 478 53 47Faks
 • E-posta             [email protected]
 • Yatırımcı İlişkileri    [email protected]

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu