Restoranlar

Tavuk Dünyası İş Başvurusu – En Güncel İş İlanları 2023

İçindekiler

Tavuk Dünyası İş Başvurusu için araştırma yapan personel adaylarının beklediği Tavuk Dünyası İş İlanları yayınlandı! Tavuk Dünyası İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Tavuk Dünyası insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Tavuk Dünyası 2023 İş Başvurusu Formu sayfamızda! 

Tavuk Dünyası iş başvurusu ile ilgi merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Tavuk Dünyası iş başvurusu nasıl yapılı? , Hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ? Tavuk Dünyası çalışma şartları nasıl? Personel maaşları ne kadar ? gibi birçok sorunun cevabını sizler için araştırdık .

Tavuk Dünyası Hakkında

Her şey bir keşifle başladı. Gizli reçeteler eşsiz soslar ve çeşit çeşit baharatlarla, 12-14 saat marine edilen leziz tavuklar akılalmaz bir lezzet hikayesine dönüştü ve Uluslararası Lezzet Enstitüsü tarafından Üstün Lezzet Ödüllerine layık görüldü.

İlk restoranını 2012 yılında Türkiye’de açan Tavuk Dünyası, 8 yıl gibi kısa bir sürede 50’den fazla şehirde 220 restoranın üzerinde lezzet noktasına ulaştı. Yurt dışında da hızla büyüyen marka, yurt dışı restoranları için Gagawa marka ismini seçti.

Tavuk Dünyası, dünya mutfaklarından esinlenen ve farklı damak tatlarına hitap eden leziz tavuk çeşitlerini, kocaman porselen tabaklarda, özel soslu enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatasıyla servis ediyor; rahat ve keyifli restoranlarında her yıl milyonlarca kişiye hizmet veriyor. 2015 yılında, Türkiye’nin önde gelen özel sermaye fonlarından Mediterra Capital’in yatırım yapmasıyla Tavuk Dünyası büyüme ve kurumsallaşmada ivme kazandı.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda/Restaurant
Çalışan Sayısı 3.000+
Şube Sayısı 250+
Kuruluş Tarihi 2012
Firma İnternet Sitesi www.tavukdunyasi.com

Tavuk Dünyası İş Başvurusu ve Personel Alımı 2023  

Ülkemizin en büyük restoran zincirlerinden biri olan Tavuk Dünyası  binlerce insana iş imkanı sağlamaya devam ediyor .  Tavuk Dünyası büyümeye ve Ülke istihdamına sağladığı katkıyı artırarak devam ediyor. 

Artan talebi karşılayabilmek ve büyümeye devam etmek adına Personel alımına geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da devam eden Tavuk Dünyası Başta İstanbul , Ankara , İzmir  ve diğer birçok şehirde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu . 

Tavuk Dünyası bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsam da araştırmalar yapan personel adayları  Tavuk Dünyası İş Başvurusu ile ilgili bir çok detayı yazımızın devamında bulabilirler. 

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar 

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Binlerce insana iş imkanı sağlayan ve büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarına devam eden Tavuk Dünyası Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Üretim Elemanı
 • Depo Yetkilisi
 • Depo Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Elektrik Bakım Teknisyeni
 • Sevkiyat Şoförü
 • Satış Temsilcisi
 • Part Time Satış Temsilcisi 
 • Bölge Satış Temsilcisi 
 • Muhasebe Uzmanı
 • Mutfak Görevlisi 
 • Servis Görevlisi 
 • Restoran Müdürü 
 • Aşçı 
 • Garson 
 • Haydi 

Tavuk Dünyası İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Tavuk Dünyası iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Tavuk Dünyası İş İlanlarıdır . Tavuk Dünyası İş Başvurusu Kariyer.net Tavuk Dünyası İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Tavuk Dünyası İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise  https://www.tavukdunyasi.com/tavuk-dunyasi/insan-kaynaklariresmi internet sitesi üzerinde bulunan İş Olanakları sayfasıdır . Tavuk Dünyası İş Olanakları sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Tavuk Dünyası İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Tavuk Dünyası İş Başvuru Formu 

Kariyer.net Tavuk Dünyası İş İlanları 

 

İş Başvuru Formu Doldururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.,

Tavuk Dünyası İnsan Kaynakları 

Eğer Tavuk Dünyası şirketi hakkında insan kaynaklarına dair güncel bilgilere ulaşmak istiyorsanız, Tavuk Dünyası’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Şirketin “Kariyer” veya “İnsan Kaynakları” bölümlerinden iş ilanlarına, iş başvuru süreçlerine ve diğer insan kaynakları detaylarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya platformları veya iş ilanı siteleri de şirketin açık pozisyonları hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olabilir.

Tavuk Dünyası Personel Maaşları ve Yan Haklar 

Tavuk Dünyası iş değerleme sonucunda belirlenmiş olan ücret sınıfı sistemine ve piyasa araştırmasına dayanan adil bir ücret politikasını benimser. Uluslararası sistemler kullanılarak pozisyonların şirkete katkısı, kritikliği gibi değerler doğrultusunda geliştirilen ücret politikası; piyasa koşulları, sektörel unsurlar ve ülke ekonomisindeki değişimler göz önüne alınarak güncellenir. 

2023 Yılı itibarıyla Tavuk Dünyası bünyesinde çalışanlar için belirlenen en düşük Tavuk Dünyası Personel Maaşı 11450 TL olarak belirlenmiştir. 

Tavuk Dünyası Çalışma Şartları

Tavuk Dünyası Genel müdürlük çalışma saatleri haftanın 6 günü 8 saat olacak şekilde belirlenmiştir. Üretim tesisi çalışanları ve Restoran çalışanları ise haftanın 6 günü 3 vardiya olacak şekilde günlük 8 saat çalışmaktadır. İzin günleri ise hafta içi 1 gün olarak belirlenmiştir. 


Tavuk Dünyası Güncel İş İlanları 

İstanbul – Tavuk Dünyası Garson İş İlanı 

2011 yılında kurulan Tavuk Dünyası, bugün 230 restoranı ile tavuk ağırlıklı menülerini tüketicilerle buluşturuyor. Kurulduğu günden bu yana, tüketicilere alışılmışın dışında bir konsept sunan Tavuk Dünyası, Türkiye’de yeme – içme sektöründe kendisine yepyeni bir kulvar oluşturdu. Kendine özgü sosları ve uygun fiyatlı menüleri ile Tavuk Dünyası farklı damak tatları ve bütçelere sahip geniş topluluklara hitap ediyor. 2015 yılında Türkiye’nin önde gelen özel sermaye fonlarından Mediterra Capital ile ortaklığa giden Tavuk Dünyası, Mediterra Capital’in finansal ve stratejik desteğiyle daha da hızlı büyümeyi ve kurumsallaşma çalışmalarını dünya standartlarına taşımaya hız kesmeden devam ediyor.

GENEL NİTELİKLER

 • Restoranın genel işleyiş düzeni bilgisine sahip,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Mesleki ve kişisel gelişimine önem veren,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Gıda Güvenliği ve hijyen kurallarına hakim,
İş Başvurusu 

 


İstanbul – Tavuk Dünyası Restoran Müdürü İş İlanı 

GENEL NİTELİKLER

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen İİBF veya Turizm Otelcilik Bölümü vb.),
 • Perakende alanında en az 3 yıl deneyimli (tercihen restoran veya gıda sektöründe),
 • Restoranın genel işleyiş düzeni bilgisine sahip,
 • Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
 • Takım çalışmasına yatkın ve ekip yönetiminde başarılı,
 • Mesleki ve kişisel gelişimine önem veren,
 • İş ve sonuç odaklı,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,
 • Gıda Güvenliği ve hijyen kurallarına hakim,
 • MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

İŞ TANIMI

 • Restoranın tüm operasyonel / finansal faaliyetlerini yönetmek,
 • Restoranın genel işleyiş düzenini sağlamak, bütçe ve gelir / gider akışını takip etmek, haftalık raporları hazırlamak (satış, maliyet kontrol, kayıp vb. ) ve ilgili birimlere raporlamak.
 • Açılış / Servis öncesi gerekli hazırlıkların eksiksiz olmasını sağlamak; açılış, kapanış ve haftalık kontrol listelerinde belirtilen işlerin yerine getirilip getirilmediğini kontrol etmek, yerine getirilmesini sağlamak,
 • Ekibinin işe alım, eğitim ve gelişiminden sorumlu olmak; çalışan mutluluğu ve aidiyetini daima önceliklendirmek,
 • Ekibine koçluk ve liderlik etmek,
 • Ekibinin haftalık çalışma çizelgesini oluşturmak, sisteme ilgili girişleri ve takibini yapmak, uyumlu çalışmalarını sağlamak,
 • Müşteri memnuniyetini “gıda güvenliği, hijyen, kalite, servis ve hız” ile her zaman en iyi seviyede tutmak ve sürekli arttırmak,
 • Markayı en iyi şekilde temsil etmek.
İş Başvurusu

İzmir – Tavuk Dünyası Engelli İş İlanı

GENEL NİTELİKLER

 • Tercihen lise, ön lisans ve lisans mezunu olan,
 • Engelli çalışan kadrosunda istihdam edilme talebi ile Türkiye İş Kurumu’nda yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,
 • Engel derecesinin %40 ve üzerinde olduğuna dair belgesi olan,
 • MS Office programlarını kullanabilen,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı,

Bu ilana yapılan başvurular tecrübe ve eğitime göre uygun olan pozisyonlarımız için değerlendirilmeye alınacak, ilgili şubelerin destek süreçlerinde görevlendirilecektir.

İş Başvurusu 

İstanbul Tavuk Dünyası Muhasebe Uzmanı İş İlanı 

GENEL NİTELİKLER

 • Üniversitelerin Maliye, İşletme, İktisat vb bölümlerinden mezun,
 • Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (İleri seviyede Excel),
 • Tercihen Logo Tiger programına hakim,
 • E-fatura, E-arşiv, faturaları ve E-defter konusunda deneyimli,
 • Tek düzen hesap planına, genel muhasebe kayıt işleyişine hakim,
 • Tercihen iyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip,
 • Tercihen perakende sektörü deneyimi olan,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, kendine güvenen ve takım çalışmasına yatkın,
 • Güçlü analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip,
 • Sürekli öğrenme ve gelişime inanan,

İŞ TANIMI

 • Alış / Satış faturalarının girişinin ve muhasebe kayıtlarını doğru ve zamanında yapılması,
 • Cari hesap ve BA/BS mutabakatlarının yapılması,
 • Reklam vergisi, çevre vergisi, yazar kasa ruhsatları vb. güncellemelerin takip edilmesi ve ödemelerin zamanında yapılmasının sağlanması,
 • Günlük yemek kartı ve pos satışlarını sisteme işleyerek aylık mutabakatlarının yapılması,  pos dönüşlerinin kontrol edilmesi,
 • Yemek Sepeti, Trendyol ve Getir vb. online platformlardan yapılan paket satışlarının faturalandırma işlemleri ve muhasebe kayıtlarının yapılmasının sağlanması,
 • Günlük kasa işlemlerinin ve ek belgelerin doğruluk, belge kontrollerinin gerçekleştirerek muhasebe programının kaydının gerçekleşmesi,
 • Aylık muhasebe dönem kapanışlarının yayınlanan kapanış takvimine göre tamamlanmasının sağlanması süreçlerinden sorumlu olacaktır.
İş Başvurusu 

Tavuk Dünyası İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Tavuk Dünyası Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Tavuk Dünyası engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tavuk Dünyası İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Tavuk Dünyası iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Tavuk Dünyası iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Tavuk Dünyası İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Tavuk Dünyası part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Tavuk Dünyası Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

Tavuk Dünyası Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Türkiye Genel Müdürlüğü

Aydınevler Mah. Siteler Yolu Sk. Hilltown AVM. Apt No: 1 A/5 Maltepe/İstanbul

Tel:  0216 399 17 80 – 459 75 37
Faks:  0216 370 65 44
E-posta: [email protected]
MERSİS numarası: 0832 0432 9890 00 20
KEP Adresi : [email protected]

Akademi Restoranı

Kartal Sahil
Kordon Boyu Mah. Turgut Özal Bulvarı 63/1 Kartal-İstanbul

Tel:  0216 353 01 41


Üretim

Malıköy, Mh. 42 Cd No:83, 06909 Malıköy Başkent Osb/Sincan/Ankara

Tel:  +90 262 658 89 90
Faks:  +90 216 370 65 44

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Tavuk Dünyası İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Tavuk Dünyası Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Tavuk Dünyası engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz

Tavuk Dünyası İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Tavuk Dünyası iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Tavuk Dünyası iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Tavuk Dünyası İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Tavuk Dünyası part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu