Genel

Sütaş İş Başvurusu! Sütaş İş İlanları ve 2023 Sütaş çalışma Şartları

İçindekiler

Sütaş iş ilanları yayınlandı! Sütaş İş Başvuru Formu ve Sütaş personel alımı yapılan iş pozisyonları Sütaş insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Sütaş personel alımlarıyla ilgili detaylar  Sütaş İş Başvurusu  sayfamızda!

Sütaş iş Başvurusu yapabilmek için İş İlanlarını takip ediyorsanız  Sütaş Personel Alımı ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Yazımızın devamında inceleyeceğimiz konu başlıkları şu şekildedir ;

 • Sütaş İş Başvurusu 
 • Sütaş İş İlanları 
 • Sütaş Staj Başvurusu 
 • Sütaş İş Başvuru Formu 
 • Sütaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
 • Sütaş Çalışma Saatleri
 • Sütaş Personel Maaşları 

Sütaş İş Başvuru Formu ve Personel Alımı

Sütaş İş Başvurusu yapmak isteyen herkesin merak ettiği sorulardan bir tanesi de Sütaş ne zaman kuruldu? Sorusun cevap aramak oluyor. Sütaş kuruluş tarihi 1958 yılına kadar uzanmaktadır. O dönemlerde muhtarlık görevi yapan Celaleddin Yılmaz, Bursa’ da bir süt ihalesi alır. 1968 yılı itibari ile şuan Sütaş’ ın bulunduğu fabrikalardan birisinin bulunduğu yeri imalathaneye çevirir. Burada da inek sütünden kaşar peyniri imalatına başlar. Daha sonra “ Yılmaz Kaşarları” ismiyle İstanbul’da satış yapmaya başlar. İlk olarak ürünlerini şuan büyük bir marketler zinciri olan Migros’ ta yapmıştır. Sene 1975 yılında ise oğlu Sadık Yılmaz yine Bursa ilinde Sütaş’ın temellerini atmıştır. Sütaş , kısacası YILMAZ ailesine aittir.

Sütaş 1980 yılında Ankara ve İstanbul’da ilk bölge müdürlüklerini açarak büyük bir başarıya imza atmayı başarmıştır. 1989 yılında ise şirketi artık Sadık Yılmaz’ ın oğlu Muharrem Yılmaz yönetmeye başlamıştır. 1996 yılında tarihindeki ilk Tekman filmini yapan firma , 1998 de yine bir ilk olan uygulamalı eğitim merkezini faaliyete geçirmiştir.1999 yılında ise ISO 9000 kalite belgesi devam etmiştir.

Sütaş İş Başvurusu
Sütaş İş Başvurusu ve İş İlanları

Yılda 900 milyon litre süt işleyerek tüketicilerimize 90 çeşit ürün sunuyoruz. Sütçülükte uzmanlaşıp büyürken “Çiftlikten Sofralara” stratejisini benimsedik. “Çiftlikten Sofralara” Entegre iş modelimiz ile ineğin beslendiği yemden başlayarak tüketicinin sofrasına kadar giden süreci yönetiyor ve kontrol altına alıyoruz. İş modelimizle yıllardır ürünlerimizin doğallığını, lezzetini ve besin değerlerini güvence altına alıyoruz.

Kendimize özgü bu iş modeli gereği, yatırım yaptığımız her bölgede süt ve süt ürünleri fabrikasının yanı sıra eğitim merkezi, uygulama çiftliği, damızlık yetiştirme çiftlikleri, yem fabrikası ve geri kazanım ve enerji tesisleri de kuruyoruz.

Türkiye’de bu model ile kurulmuş 4 entegre tesisimiz bulunuyor; Marmara Bölgesi’nde Karacabey’de, İç Anadolu Bölgesi’nde Aksaray’da, Ege Bölgesi’nde Tire’de, Doğu-Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nde Bingöl’de.

“Süt sektörünün en sevilen markası, en güvenilen kuruluşu ve lider şirketi olma” vizyonuyla;

 • Türkiye’nin en sevilen süt ürünleri markası – Lovemark araştırması, Marka İzleme Araştırmaları IPSOS
 • 16 yıldır lider süt ürünleri markası – Nielsen Perakende Ölçüm Paneli
 • 5 yıl üst üste TKYD – En yüksek kurumsal yönetim notuna sahip halka açık olmayan aile şirketi

ödüllerini alarak vizyonumuzu gerçekleştirme yolunda ilerliyoruz.

Ülkemizin en büyük süt ve süt ürünleri üreticilerinden biri konumundaki Sütaş Türkiye’nin tüm şehirlerinde bulunan üretim tesisleri, Depoları ve bayilerinde görevlendirilmek Personel Alımı yapmaya ve ihtiyaç olan pozisyonlar için İş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Sütaş İş Başvurusu konusunda araştırma yapanlar için tüm detayları yazımızın devamında siz değerli ziyaretçilerimiz için paylaştık.

Benzer İş İlanları
Resman İş Başvurusu! 2023 !
Sütaş İş Başvurusu 2023
Teleperformance İş Başvurusu 2023
Coca Cola İş Başvurusu Formu
Ptt İş Başvurusu!
TOGG İş Başvurusu 2023 !

Sütaş Personel Alımı ve İş İlanları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi günümüzde 5.000’den fazla insana iş imkanı sağlayan ve Ülke istihdamına çok büyük bir katkı sağlayan Sütaş Personel Alımı yapmaya ve iş ilanları yayınlamaya hız kesmeden devam ediyor. Sütaş İş Başvurusu Yapabileceğiniz pozisyonlar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Kıdemli denetçi
 • Depo elemanı
 • Denetçi
 • Satın alma uzmanı (ambalaj)
 • İşe alım yöneticisi
 • Bilgi güvenliği uzmanı
 • Çiftlik bakım elemanı
 • Temizlik personeli
 • Ev dışı satış operasyon yöneticisi
 • Müşteri yöneticisi
 • Ziraat Mühendisi
 • Satış Temsilcisi
 • Kurumsal Satış Temsilcisi ,
 • Plasiyer
 • Dağıtım Elemanı
 • Sipariş Sorumlusu

Sütaş Personel alımları 2023 yılında yukarıdaki pozisyonlar için yapılmaya devam etmektedir. Sütaş İlanları için  sitemizi takip edebilir ve Sütaş İş Başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Sütaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Öncelikle Sütaş İş İlanları ihtiyaç duyulan şehirler ve pozisyonlar İnsan kaynakları tarafından belirlenir . Sütaş İnsan kaynakları Eleman Alımı yapılacak olan pozisyonları belirledikten sonra bu İlanları çeşitli kariyer siteleri aracılığı ile yayınlar.

Sütaş İş Başvurusu yapmak isteyen Personel adayları kariyer.net, Scretcv.com, Yenibiriş.com gibi kariyer sitelerinde yayınlanan Sütaş İş İlanlarını inceleyerek kolayca İş Başvurusu Yapabilirler. Bu kariyer sitelerinde yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle İlgili kariyer sitesine üye olmanız gerekmektedir. Üyelik tamamen ücretsizdir.

İlgili siteye üye olduktan sonra yapmak gereken tek şey site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamaktır. Özgeçmişinizi hazırladıktan sonra yayınlanan Sütaş İş İlanlarına İş Başvurunuzu dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Sütaş İş Başvurusu Yapabileceğiniz bir diğer yöntem ise Sütaş kurumsal internet sitesi insan kaynakları sayfasıdır. Sütaş İnsan Kaynakları sayfasında Şütaş açık iş pozisyonlarını yayınlamakta ve insan kaynakları sayfası üzerinden İş Başvurusu yapabilmenizi olanak sağlamaktadır.

https://www.sutas.com.tr/tr/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlarimiz  linkini tıklayarak eleman alımı yapılacak açık pozisyonları görüntüleyebilirsiniz . İş Başvurusu yapabilmek için ise öncelikle Sütaş İnsan Kayankları sayfasına üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra size uygun pozisyonu inceleyebilir ve Başvur butonuna tıklayarak İş Başvurusu yapabilirsiniz.

Sütaş İş Başvurusu konusunda son yöntem ise Sütaş İş Başvuru Formu’dur. Yine İnsan kaynakları sayfasında bulunan Sütaş İş Başvuru Formunu Doldurarak İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İş Başvuru Formu aracılığı ile İş Başvurusu yaparken Başvuru Formunda çalışmak istediğiniz pozisyon , çalışmak istediğiniz şehir , il , ilçe gibi detayları mutlaka yazın. Sütaş İş Başvuru Formu’na Aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sütaş İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

SÜTAŞ İŞ BAŞVURU FORMU

Sütaş İnsan Kaynakları Açık İş Pozisyonları ve yayınlanan İş İlanları’na ise aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sütaş firmasına ait tüm iş ilanları ve açık pozisyonlar firmanın kendi insan kaynakları sayfasında da yayınlanmaktadır .

SÜTAŞ AÇIK POZİSYONLAR VE İŞ İLANLARI 

Bingöl Sütaş Fabrikası İş Başvurusu

Bingöl’de bulunan sütaş fabrikasında görevlendirilmek üzere farklı pozisyon ve departmanlarda görevlendirilmek üzere personel alımı yapılmaya devam ediyor. Bingöl Sütaş Fabrikası İş Başvurusu yapmak isteyen personel adayları iş başvurularını aşağıdaki link üzerinden kolayca gerçekleştirebilirler.

Bingöl Sütaş Fabrikası İş Başvurusu

Siz değerli ziyaretçilerimiz için Sütaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını detaylarıyla vermeye çalıştık. Umarız verdiğimiz bilgiler sizler için faydalı olmuştur.

Sütaş Staj Başvurusu

Sütaş bünyesinde bir çok stajyer bulundurmaktadır. Sütaş Staj Başvurusu yapmak isteyen bu kapsamda araştırmalar yapan Stajyer adayları için detayları sizler için araştırdık . Sütaş Staj Programı üniversitelerin 3. ve 4. sınıf lisans öğrencilerine yönelik, yaz döneminde 8 hafta süren staj programımızdır. Bu programda profesyonel yaşama hazırlanır ve akademik eğitimlerini destekleyecek pratik uygulamaları görme fırsatı elde edebilirsin. Sütaş Bursa Karacabey Tesislerinde Stajyerler için bir çok kariyer eğitimi sunulmaktadır. Bu eğitimler ise şu şekildedir ;

 • Sütaşlı Olmak oryantasyonu,
 • Atölye çalışması,
 • Profesyonel Yaşam İlkeleri
 • Kişisel gelişim eğitimi
 • Sütçülük Merkezi ziyareti
 • Üst yönetim sohbetleri
 • Kariyer koçluğu
 • Proje çalışmaları ve sunumları

Sütaş Staj Başvurusu İçin Gerekenler Nelerdir ?

 • Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Enerji Mühendisliği ve Çevre Mühendisliği bölümlerinde 3. ve 4. sınıf lisans öğrencileri Sütaş bünyesinde staj yapmak için açıklanan tarihler arasında Staj başvurusu yapabilirler. Staj başvurularınız ile ilgili sonuçlar ise 1 ay içerisinde açıklanır.

Sütaş Tesislerinin bulunduğu bölgelerdeki Meslek Yüksek Okulları ;

 • Uludağ Üniversitesi
 • Karacabey Meslek Yüksek Okulu
 • Aksaray Üniversitesi
 • Aksaray Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu
 • Bingöl Üniversitesi
 • Bingöl Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu

Yukarıdaki Okullar ile Sütaş arasında eğitim ve staj projelerini kapsayan işbirliği bulunmaktadır. Bu işbirliği çerçevesinde staj sürecinde ilgili okul ve bölümlerde eğitim gören öğrencilerimize kontenjan tanımaktayız.

Sütaş Staj programı ile ilgili bilgileri de verdiğimize göre merak edilen diğer konulara geçebiliriz. Sütaş İş Başvurusu yapmak isteyenlerin araştırdığı ve merak ettiği konuların başında Sütaş Çalışma Şartları , Sütaş Çalışma Saatleri ve Sütaş Personel Maaşları gelmektedir. Bahsi geçen konular ile tüm sorularınızın cevaplarını da sizler için hazırladık.

Sütaş Çalışma Saatleri

En çok merak edilen konuların ilki olan Sütaş çalışma saatleri çalışılan bölge , pozisyon ve konuma göre değişmektedir. Sütaş fabrikalarında ve Üretim tesislerinde çalışanların genel olarak ortalama mesai suresi 8 saattir. Sütaş üretim tesisleri 7/24 üretim gerçekleştirdiği için 3 vardiya sistemi ile çalışılmaktadır.

Vardiya çalışma saatleri ise ;

 • 1.vardiya Sabah 08:00 – 16:00 saatleri arası
 • 2.vardiya saat:16:00 – 00:00 saatleri arası
 • 3.vardiya saat:00:00 – 08:00 saatleri arasında çalışmaktadır.
 • Vardiyalar haftalık olarak değişir. Haftalık izinler ise haftada 1 gündür.

Sütaş Çalışma Şartları 

Sütaş, Türkiye’nin önde gelen süt ve süt ürünleri üreticilerinden biridir. Sütaş’ın çalışma şartları, şirketin politikalarına, işletme büyüklüğüne ve çalışanın pozisyonuna bağlı olarak değişebilir. Genel olarak, Sütaş’ın çalışma şartları aşağıdaki gibi olabilir:

 1. Çalışma Saatleri: Sütaş’ta çalışma saatleri genellikle hafta içi normal iş günlerinde uygulanır. Çalışma saatleri genellikle 9:00 ile 18:00 arasında olabilir, ancak bu saatler departmanlara ve pozisyonlara bağlı olarak değişebilir. Üretim tesislerinde ve lojistik operasyonlarda vardiya düzenlemeleri uygulanabilir.

 2. Tatil ve İzinler: Çalışanlara yasal tatiller ve resmi izinlerde genellikle izin hakkı tanınır. İzinler genellikle çalışanın pozisyonuna, hizmet süresine ve şirketin politikalarına bağlı olarak belirlenir.

 3. Çalışma Ortamı: Sütaş gibi üretim şirketlerinde çalışanlar genellikle fabrikalarda veya ofislerde çalışır. Üretim tesislerinde çalışanlar, hijyen kurallarına uymak ve güvenlik önlemlerini takip etmek gibi spesifik gereksinimlere dikkat etmelidir.

 4. Kariyer Gelişimi ve İmkânları: Sütaş, çalışanların kariyerlerini geliştirmeleri ve yeteneklerini artırmaları için fırsatlar sunabilir. Eğitim programları, iç transfer olanakları ve performans değerlendirme süreçleri gibi kaynaklarla çalışanların gelişimlerine destek olunabilir.

Sütaş Personel Maaşları

Sütaş İş Başvurusu yapacak olan personel adayları asgari ücrete gelen zam ile birlikte Sütaş Personel Maaşları konusunda Araştırmalar yapmaya devam ediyor. Sütaş bünyesinde çalışan personellere maaş dışında bir çok yan haklar da sunmaktadır. Bu yan haklar ise ;

 • Prim hakkı
 • İkramiye hakkı
 • Erzak Yardımı
 • Özel Sağlık Sigortası

Sütaş bünyesinde çalışan personelleri için belirlenen en düşük maaş  2023 yılında  4500 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir.

 • Sütaş Mühendis maaşları : 17000 TL – 20500 TL arası
 • Sütaş Tekniker Maaşları : 15000 TL – 18500 TL arası
 • Sütaş Veteriner Maaşları : 17500 TL – 20500 TL arası

Sütaş Satış Temsilcisi Maaşları : 13000 TL – 15000 TL arasında değişmektedir . Sütaş Personel maaşları ile ilgili yukarıda verilen tutarlar sektör ortalaması göz önünde bulundurularak verilmiştir. Sütaş Personel maaşları ile ilgili net ve kesin bilgiler Sütaş tarafından verilebilmektedir.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda/Üretim
Çalışan Sayısı 5.000+
Şube Sayısı
Kuruluş Tarihi  1975
Firma İnternet Sitesi www.sutas.com.tr

Sütaş Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Şirketimiz Damızlık Süt Sığırcılığı İşletmeleri bünyesinde görevlendirilmek üzere Veteriner Teknikeri aramaktayız.
 • Üniversitelerin Laborant ve Veteriner Sağlık Bölümleri'nden mezun,
 • Dinamik çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Analitik düşünen,
 • Öğrenmeye açık,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Microsoft Office uygulamalarına hâkim,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Sürücü Belgesine sahip,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • Aksaray'da ikamet eden / edebilecek olan.
Sütaş İş Başvurusu 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Sütaş Çiftlikler Teknik Hizmetler ve Bakım Müdürlüğü bünyesinde Aksaray çiftliklerimizde görevlendirmek üzere MAKİNE MÜHENDİSİ aramaktayız.

 • Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • En az 2 yıl deneyim sahibi,
 • Teknik İngilizce bilen,
 • Bakım Onarım alanında tecrübeli
 • MS Office Programlarına ve Autocad uygulamasına hakim,
 • Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Aksaray'da ikamet eden/edebilecek olan.
İŞ TANIMI
 • Çiftliklerde kullanılan makine ve ekipmanların teknolojik gelişimin takip edilmesi,
 • Yeni makineler için teknik şartname hazırlanması,
 • Makine yerleşim planlarının hazırlanması, montaj, yer değiştirme, imalat değişimi faaliyetlerini planlamak,
 • Üretimde bulunan tüm makinelerin bakım onarımdan sorumlu olmak.
Sütaş İş Başvurusu 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Sütaşkımız Sizinle Birlikte Büyüyor Sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkusu ile çalışan, işinin uzmanı olan büyük bir aileyiz. Siz de bu aileye katılarak Sütaşlı olmaya ne dersiniz? TARFAŞ A.Ş. Karacabey Damızlık Süt Sığırcılığı İşletmesi bünyesindeki  "Veteriner Hekim" pozisyonunda aramıza katılmanız için başvurunuzu bekliyoruz.
 • Üniversitelerin Veteriner Fakültesi'nden mezun,
 • Süt hayvancılığı alanında 3-5 yıl deneyim sahibi,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Tercihen İngilizce bilen,
 • Microsoft Office uygulamalarına hakim,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için),
 • Sürücü Belgesine sahip,
 • Bursa'da ikamet eden / edebilecek olan. (Tercihen Karacabey)
İŞ TANIMI
 • Tüm yaş gruplarındaki hayvanların gerekli sağlık kontrollerinin yapılması
 • Sürü yönetim programı ile günlük rutin sağlık kontrollerinin yapılması,
 • Aşılama programı, ayak bakım programı, rutin test ve analizler gibi koruyucu hekimlik uygulamalarının yapılması,
 • Hastalık teşhis, tedavi ve operasyon işlemlerinin yapılması,
 • Ultasografik muayene, tohumlama ve doğum gibi sürü senkronizasyon çalışmalarının yapılması.
Sütaş İş Başvurusu 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Sütaşkımız Sizinle Birlikte Büyüyor

Sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkusu ile çalışan, işinin uzmanı olan büyük bir aileyiz. Siz de bu aileye katılarak Sütaşlı olmaya ne dersiniz? Bingöl'de faaliyete geçecek olan yeni tesislerimizde "Üretim  Yöneticisi" pozisyonunda aramıza katılmanız için başvurunuzu bekliyoruz.

 •       Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun,
 •       En az 6 yıl süt sektöründe üretim departmanında iş tecrübesine sahip olan,
 •       İleri derecede İngilizce bilen,
 •       Analitik becerileri güçlü, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,
 •       Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek,
 •       MS Office uygulamasına hakim, raporlama becerileri güçlü,
 •       Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 •       Bingöl'de ikamet eden/edebilecek olan,
 •       Tercihen SAP bilen,

İŞ TANIMI

 •       Kalite sürekliliğini gözeterek, sorumlu olduğu ürünlerin üretim sürecinin yönetilmesi iş alanının idaresi, gözetim ve koordinasyonunu sağlamak
 •       Toplam kalite yönetiminin gereklerini yerine getirerek, sürekli iyileştirme çalışmalarında  yer almak
 •       Üretim planının hazırlanması, zamanında ve tam miktarda kalite standartlarına uygun olarak üretimin gerçekleştirilmek
 •      Verimliliği ve kaliteyi artırmak için sürekli yeni gelişmeleri, literatürü takip ederek gerekli sistem ve yöntemlerin belirlenmesi çalışanların bilgi ve beceri seviyesini yüksek tutulmasının sağlanmak, geliştirilmek ve performanslarının izlenmek
 •       Kendisine bağlı ekibin etkin ve başarılı olarak yönetmek ve çalışan bağlılığı faaliyetlerini yürütmek,
 •       Küçük arıza, bakım ve onarımın yapılmasının sağlanması, önleyici ve planlı bakım konusunda yapılacak çalışmalarda Teknik Müdürlük birimine destek olmak,
Sütaş İş Başvurusu 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Sütaşkımız Sizinle Birlikte Büyüyor Sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkusu ile çalışan, işinin uzmanı olan büyük bir aileyiz. Siz de bu aileye katılarak Sütaşlı olmaya ne dersiniz?

Sütaş Grubu, Karar Destek Sistemleri ve Yazılım Geliştirme Koordinatörlüğü bünyesindeki

''Yazılım Geliştirme Uzmanı'' pozisyonunda aramıza katılmanız için başvurunuzu bekliyoruz.

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
 • En az 3 yıl yazılım geliştirme deneyimi olan
 • .NET Core ortamında uygulama geliştirebilen
 • Clean Architecture, Domain Driven Design yapıları hakkında bilgi sahibi, bu yapılarda geliştirme yapabilen
 • Design Patternlar hakkında bilgi sahibi olan
 • SOLID prensiplerine uygun, temiz kod yazan
 • REST API haberleşme yapılarına hakim
 • Yazdığı karmaşık T-SQL sorgularını performans araçlarıyla ölçümleyebilen
 • Tercihen React Native, React JS ortamlarında proje yapmış veya bu teknolojilerde proje yapmaya istekli
 • Gelişime açık,teknolojilere kolay uyum sağlayabilen ve kullanabilen
 • Analitik, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın
 • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
 • Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan

İŞ TANIMI

 • Ürünün veya uygulamanın geliştirilmesi, devreye alınması ve bakımına kadar tüm proje süreçlerine destek olmak
 • Geliştirilen ürün ve hizmetler konusunda gelen çağrılara performans kriterlerine göre müdahale etmek ve araştırıp çözümlemek
 • İlgili birimlerden gelen ihtiyaç ve talepleri değerlendirmek
 • Yeni ürünlerin şirket içinde kullanımına yönelik araştırma yapmak ve öneriler sunmak
 • Güvenli kod geliştirme süreçlerine uygun şekilde yazılım geliştirmek, periyodik yapılan güvenlik denetimlerinde tespit edilen bulguların giderilmesini sağlamak
Sütaş İş Başvurusu 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Sütaşkımız Sizinle Birlikte Büyüyor Sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkusu ile çalışan, işinin uzmanı olan büyük bir aileyiz. Siz de bu aileye katılarak Sütaşlı olmaya ne dersiniz?

Şirketimiz  bünyesindeki  " Endüstriyel Projeler Uzmanı" pozisyonunda aramıza katılmanız için başvurunuzu bekliyoruz.
 • Üniversitelerin Gıda , Makine, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,
 • Tercihen  gıda ve hızlı tüketim mamulleri sektörlerinde, endüstriyel projelerin yönetimi konusunda ekip üyesi veya lideri olarak görev almış ,
 • Alanında en az 3 yıl iş tecrübesi olan,
 • Planlama ve Organizasyon yetkinliğine sahip,
 • Analitik, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • İzmir Tire 'de  ve Aksaray/ Merkez’de ikamet eden / edebilecek olan,
 • Teknik çizim bilgisi olan ve Autocad gibi çizim programlarını kullanmayı bilen
İŞ TANIMI
 • Endüstriyel yatırım projelerinin takibinde ilgili paydaşlar ile gerekli koordinasyon ve organizasyonu kurarak projelerinin devreye alınmasının (montaj, deneme, kesin kabul) sağlanması
 • Projelerin zamanında ve belirtilen bütçeye uygun tamamlanabilmesi için taşeron ve tedarikçi ekiplerin planlanması, takibi,
 • Yatırım malzemelerinin kabulü, kontrolü ve takibi, hak edişlerin hazırlanması
 • Proje sürecinde gerekli İSG,  Gıda Güvenliği şartlarının korunmasını sağlanması.
Sütaş İş Başvurusu 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Sütaşkımız Sizinle Birlikte Büyüyor Sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkusu ile çalışan, işinin uzmanı olan büyük bir aileyiz. Siz de bu aileye katılarak Sütaşlı olmaya ne dersiniz? Sütaş Aksaray  Tesisimiz'de, "Kalite Kontrol Uzmanı – Mikrobiyoloji " pozisyonunda aramıza katılmanız için başvurunuzu bekliyoruz.
 • Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Biyoloji bölümlerinden mezun,
 • Mikrobiyoloji alanında yüksek lisans yapmış,
 • Süt ve süt ürünleri alanında en az 4 yıl deneyim sahibi,
 • ISO/IEC 17025 standartlarına hakim,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • İletişim becerileri güçlü, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,
 • MS Office Programlarına ve SAP uygulamasına hakim,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • Aksaray'da ikamet eden/edebilecek olan.
İŞ TANIMI
 • Kendi sorumluluk sahası içerisindeki Mikrobiyoloji Laboratuvarlarının ISO/IEC 17025 standartları doğrultusunda yönetilmesinin sağlanması,
 • Mikrobiyoloji Laboratuvarlarının temizlik, düzen ve takibinin sağlanması, laboratuvar personelinin yönetilmesi,
 • Mikrobiyoloji Laboratuvarlarında yapılan analizlerin ilgili yasal mevzuata uygunluğunun denetlenmesi,
 • Metod validasyonu ve ölçüm belirsizliği hesaplamalarının ve iç kalite kontrol çalışmalarının yapılması,
 • CRM numuneleri, Ring Testleri, Proficiency gibi uluslararası testlere katılarak laboratuvarlar etkinliğinin sağlanması.
Sütaş İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER

 • Tercihen İletişim, İşletme, Psikoloji, Sosyoloji ve eğitim ile ilgili alanlardan mezun
 • Eğitim ve gelişim ile ilgili eğitim ihtiyaç analizi, eğitim tasarımı/uygulaması/ ölçme ve değerlendirme alanlarında 3 yıl deneyimli,
 • Eğitim teknolojilerini yakından takip eden,
 • Dijital eğitim içeriği geliştirme konusunda deneyimli,
 • Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • İletişim ve sunum becerileri güçlü,
 • Ekip çalışmasına yatkın
 • Öğrenmeye ve gelişime açık,
 • Planlama ve organizasyon becerisine sahip,
 • Esnek çalışma saatlerine uyumlu
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 İŞ TANIMI

 • Sorumlu olduğu pozisyonların eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını karşılayabilmek için, eğitim ihtiyaçlarını belirleyecek veri toplama araçlarını geliştirir ve eğitim ihtiyaçlarını belirler.
 • Belirlenen ihtiyaçları karşılayacak eğitim ve gelişim yöntemlerini belirler.
 • İhtiyaçlar doğrultusunda eğitimleri ve gelişim programlarını tasarlar.
 • Kurum içi ve kurum dışı eğitim kaynaklarını belirleyerek eğitim planlarını hazırlar, gerekli organizasyon-dokümantasyon süreçlerini talep/takip eder.
 • Eğitim programlarının değerlendirilip geliştirilmesi için kullanılacak olan ölçme ve değerlendirme araçlarını geliştirir, uygular, takip eder.
Sütaş İş Başvurusu
Sütaşkımız Sizinle Birlikte Büyüyor Sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkusu ile çalışan, işinin uzmanı olan büyük bir aileyiz. Siz de bu aileye katılarak Sütaşlı olmaya ne dersiniz? Satış, operasyon, satış geliştirme, satış planlama, kategori ve kanal yönetimi ekiplerinde sorumluluk alarak; Müşteri, Tüketici ve Alışverişçi dinamikleri ve stratejileri konularında kendinizi geliştireceğiniz, bu kariyer yolculuğunda liderlik özelliklerinizin gelişimi için özel bir eğitim planına dahil olacağınız; Sütaş’ın gelecekteki Satış ve Ticari Fonksiyonlarının Liderlerinin yetiştiği;  bir öğrenme, gelişim ve profesyonelleşme programının parçası olmak ister misiniz?
 • Üniversite mezunu,
 • Satış alanında uzun dönemli staj deneyimi veya tercihen 1-2 yıl iş tecrübesi olan,
 • Ms Office programlarını etkin kullanabilen,
 • İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,
 • Takım çalışmasına önem veren,
 • Araştırmacı, dinamik ve sonuç odaklı,
 • Yaratıcı ve yeniliklere açık,
 • Sürekli gelişmeye ve öğrenmeye açık,
 • İletişim becerileri güçlü,
 • Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
 • Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif şekilde araç kullanabilen,
 • Türkiye'nin farklı bölgelerine yerleşebilir olmak.
Sütaş İş Başvurusu

Sütaşkımız Sizinle Birlikte Büyüyor Sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkusu ile çalışan, işinin uzmanı olan büyük bir aileyiz. Siz de bu aileye katılarak Sütaşlı olmaya ne dersiniz?

Grubumuz  bünyesindeki “SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK UZMANI” pozisyonunda aramıza katılmanız için başvurunuzu bekliyoruz.

İŞ TANIMI

 • Grubun sürdürülebilirlik stratejisi, hedefleri ve çalışmalarının izlenmesi, geliştirilmesi, koordinasyonu, verilerin toplanması ve raporlanması,
 • Sürdürülebilirlik yönetimi kapsamındaki faaliyet, toplantı ve projelerin koordinasyonu, raporlanması,
 • Sürdürülebilirlik bilincinin geliştirilmesine yönelik çalışmaların ilgili iş birimleri ile planlanması ve uygulanmasının koordinasyonu.

GENEL NİTELİKLER

 • Mühendislik Bölümleri (Çevre, Endüstri, İnşaat ), Temel Bilimler, İdari Bilimler,        Sosyal Bilimler ve İletişim alanlarından mezun,
 • İleri  derecede İngilizce  bilgisine sahip ,
 • En az 2 yıl  alanında iş tecrübesine sahip olmak
 • Sürdürülebilirlik, SKA’lar, İklim Eylemi, Döngüsel Ekonomi, Yeşil Finans , Yenilenebilir    Enerji, Net Sıfır Karbon, Sürdürülebilirlik Raporlaması ve Sürdürülebilirlik   İletişimi alanlarına ilgi duymak,
 • Araştırmacı ve sonuç odaklı,
 • İletişim becerileri güçlü,
 • Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip olan,
 • Takım çalışmasına önem veren.
Sütaş İş Başvurusu

İstanbul Sütaş Bordro Yöneticisi İş İlanı 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Sütaşkımız Sizinle Birlikte Büyüyor 

Sütün iyiliğini ve bereketini yayma tutkusu ile çalışan, işinin uzmanı olan büyük bir aileyiz. Siz de bu aileye katılarak Sütaşlı olmaya ne dersiniz?

Sütaş Grup Bünyesinde Genel Merkezimizde  “Bordro Yöneticisi” pozisyonunda aramıza katılmanız için başvurunuzu bekliyoruz. 

 • Bordro ve puantaj süreçlerinde minimum 9 yıl görev almış
 • Raporlama becerileri gelişmiş
 • Araştıran ve güncel mevzuat değişikliklerini takip eden
 • Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışan
 • SAP İK modülünü daha önce kullanmış
 • MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen
 • 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve uygulamalarına hakim 

İŞ TANIMI

 • Çalışanların özlük İşlemlerinin, tüm yasal süreçlerinin ve bildirimlerinin yerine getirilmesini sağlamak
 • SGK işe giriş-çıkış işlemlerinin yasal süreçlere uygun yürütülmesi
 • Bordro ve puantaj hesaplamalarının yapılması, kontrol edilmesi ve mevzuata uygun olarak yerine getirilmesi
 • Şirket içi tüm ödemelere ilişkin işlemlerinin yasal süreçler ve şirket içi prosedürlere uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi
 • Banka ödeme dosyalarının hazırlanması, kontrol edilerek finans birimlerine gönderilmesi
 • Ay sonu bordro maliyet raporlarının hazırlanması ve gönderilmesi
 • İcra, avans, özel sağlık sigortası, BES süreçlerine ilişkin işlemlerinin gerçekleştirilmesi
 • SGK, İŞKUR vb. kamu kurumları ile yazışmaların gerçekleştirilmesi ve iletişimin yürütülmesi
 • SGK teşvik düzenlemelerinin gerçekleştirilmesi
 • MUHSGK beyannamelerinin düzenlenmesi için gerekli hazırlıkların yapılması

Aksaray Sütaş Yem Üretim Uzmanı İş İlanı 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Üniversitelerin, Makine, Elektrik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,
 • Yem, bitkisel faaliyetler, hayvancılık sektöründe en az 3 yıl deneyimli   
 • İletişim becerileri güçlü
 • Analitik düşünen, araştırmacı
 • Müşteri odaklı çalışan, sürekli iyileştirme anlayışına sahip
 • Takım çalışmasına yatkın
 • İyi derecede yazılı ve sözlüİngilizce bilgisine sahip
 • Microsoft Office uygulamalarına hakim
 • Seyahat engeli bulunmayan
 • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
 • Aksaray’da ikamet eden / edebilecek

İŞ TANIMI

 • Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda, yem fabrikalarının teknolojik ihtiyaçlarının belirlenmesini sağlamak,
 • Onaylı yem üretim teknolojileri sistemlerinin devreye alınmasını (montaj, deneme, kesin kabul) sağlamak,
 • Yem Fabrikalarındaki tüm bakım onarım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak.
 • Sektörel gelişmeleri takip etmek ve gelişmelere açık liderlik yetkinliğine sahip olmak.
Sütaş İş Başvurusu 

İstanbul Sütaş Departman Memuru İş İlanı 

Sütaş A.Ş Genel Müdürlüğümüz   bünyesindeki “Departman Memuru” pozisyonunda aramıza katılmanız için başvurunuzu bekliyoruz.

 • En az Lise, tercihen Meslek Yüksekokulu mezunu,
 • Minimum 2 yıl deneyimli,
 • MS Office programlarını iyi derecede bilen ve aktif olarak kullanabilen,
 • İletişim becerileri güçlü, çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın,
 • İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan,
 • Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan. 

İŞ TANIMI

 • Departmana gelen telefon ve giden/gelen evrak ve kargo trafiğini yönetmek, 
 • Departman çalışanlarının gerektiğinde yurtiçi ve yurtdışı seyahat ve ziyaret programlarının düzenlenmesine yardımcı olmak,
 • Diğer departmanlar ile ilişkilerini ve bilgi akış sisteminin işleyişini sağlamak,
 • Sap programı ve ilgili diğer programlara, bağlı bulunduğu departmana ait veri girişleri ve raporlamalarını yapmak,
İş Başvurusu 

Sütaş Açık Pozisyonlar 2023

İlan Tarihi Pozisyon Şehir
09.05.2023 AR-GE Merkezi Uzmanı Bursa
09.05.2023 Endüstriyel Yatırımlar Satınalma Uzmanı Bursa
09.05.2023 Soğutma Operatörü İzmir
09.05.2023 Dolum ve Paketleme Ekipmanları Teknikeri İzmir
09.05.2023 Sistem Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya)
06.05.2023 Kalite Kontrol Uzmanı – Mikrobiyoloji (Aksaray) Aksaray
06.05.2023 Kalite Kontrol Uzmanı – Mikrobiyoloji ( Karacabey) Bursa
06.05.2023 Ev Dışı Kanal Yöneticisi Konya
06.05.2023 Elektrik,Yazılım,Otomasyon Teknikeri İzmir
05.05.2023 AR-GE ve Teknoloji Yöneticisi(Ambalaj) Bursa
28.04.2023 Marka Sorumlusu İstanbul(Asya)
28.04.2023 Ticari Pazarlama Kategori Yöneticisi İstanbul(Asya)
27.04.2023 Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya)
27.04.2023 Avukat İstanbul(Asya)
27.04.2023 Üst Düzey Yönetici Sekreteri İstanbul(Asya)
27.04.2023 Teknik Satınalma Uzmanı Bursa
25.04.2023 Çiftlik Bakım Onarım Operatörü – Aksaray Aksaray
25.04.2023 İnsan Kaynakları Yöneticisi – Bursa (Karacabey) Bursa
22.04.2023 Mali İşler Yöneticisi Bursa
22.04.2023 Mali İşler Uzmanı İstanbul(Asya),Bursa
21.04.2023 Gıda Üretim Elemanı Bursa
18.04.2023 Ev Dışı Kanal Yöneticisi İstanbul(Avr.)
18.04.2023 Gıda Mühendisi – Bingöl Bingöl
18.04.2023 Veteriner Hekim – Bingöl Bingöl
 

Sütaş İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Sütaş Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Sütaş engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sütaş Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Sütaş İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Sütaş part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Sütaş Stajyer Alımı Yapıyormu ?
Bir çok insanın cevabını merak ettiği konulardan biride Dülğeroğulları Stajyer alımı yapıyormu ? Sütaş çeşitli departman ve pozisyonlarda görevlendirmek üzere , Lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinde staj döneminde olan adaylar için staj imkanı sunmaktadır .

Sütaş Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Sütaş maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Sütaş İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Sütaş iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Sütaş iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Sütaş İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Sütaş iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Sütaş iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

 
 
Sütaş‘ın üretim tesisleri nerededir? Türkiye’de 4 entegre tesisimiz bulunuyor; Marmara Bölgesi’nde Karacabey’de, İç Anadolu Bölgesi’nde Aksaray’da, Ege Bölgesi’nde Tire’de, Doğu-Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde Bingöl’de.

Sütaş Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ

SÜTAŞ ADANA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Yeşiloba Mah. 46199 Sok. Seyhan / ADANA

Tel: 0322 445 32 95
Faks: 0322 445 32 94

SÜTAŞ AKSARAY BÖLGE SATIŞ TEMSİLCİLİĞİ

Erenler OSB Mah. Adana Yolu Üzeri Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bul. No:10 Merkez / AKSARAY

Tel: 0382 266 20 01
Faks: 0382 266 23 84

SÜTAŞ ALANYA BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİLİĞİ

Örenşehir Mah. Akyalı Sok. No:862-1A Manavgat / ANTALYA

Tel: 0242 519 04 48
Faks: 0242 519 02 48

SÜTAŞ ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Macun Mahallesi 204 Cadde No:36 Yenimahalle / ANKARA

Tel: 0312 354 87 15
Faks: 0312 385 42 13

SÜTAŞ ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Altınova Sinan Mah. Serik Cad. No:457 Kepez / ANTALYA

Tel: 0242 340 48 12
Faks: 0242 340 48 15

SÜTAŞ BANDIRMA BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİLİĞİ

Küçük Sanayi Sitesi 1324 Sok. 34. Blok No: 29 Bandırma / BALIKESİR

Tel: 0266 721 01 52
Faks: 0266 721 01 54

SÜTAŞ BALIKESİR BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİLİĞİ

Gümüşçeşme Mah. 369 Sok. No:22-19/A Altıeylül / BALIKESİR

Tel: 0266 243 83 10
Faks: 0266 243 84 10

SÜTAŞ BODRUM BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİLİĞİ

Türkkuyusu Mah. Gökçeler Cad. No: 3-C  Bodrum / MUĞLA

Tel: 0252 358 61 83
Faks: 0252 358 58 97

SÜTAŞ BURSA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Küçükbalıklı Mah. İnönü Cad. No:287 Osmangazi / BURSA

Tel: 0224 211 40 66
Faks: 0224 211 40 69

SÜTAŞ ÇORLU BÖLGE SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ

Sağlık Mah. Acem Sokak Edirne Yolu Üzeri Başol Depoları No:1 Çorlu / TEKİRDAĞ

Tel: 0282 686 77 87
Faks: 0282 686 72 73

SÜTAŞ DENİZLİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Sümer Mah. Keresteciler Sitesi 72. Sok. No:12 MERKEZEFENDİ / DENİZLİ

Tel: 0258 251 89 10
Faks: 0258 251 86 33

SÜTAŞ DİYARBAKIR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Bağcılar Mah. 1101 sok. Özay 6 Hüseyinoğlu sitesi B blok No: 2 BAĞLAR / DİYARBAKIR

Tel: 0412 251 82 76
Faks: 0412 251 82 78

SÜTAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Ertuğrul Gazi Mah. Elitez Sok. No: 34  Çevre Yolu, Şoförler Cemiyeti Yanı  TEPEBAŞI / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 330 42 42
Faks: 0222 330 42 46

SÜTAŞ İSTANBUL ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Küçükbakkalköy Mah. Ayşe Hatun Çeşme Sok. No:16 Ataşehir / İSTANBUL

Tel: 0216 251 34 00
Faks: 0216 574 98 92

SÜTAŞ İSTANBUL AVRUPA KAĞITHANE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez Mah. Bağlar Cad. No: 10  Kağıthane / İSTANBUL

Tel: 0212 294 26 01
Faks: 0212 295 67 42

SÜTAŞ İSTANBUL AVRUPA MERTER BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu Sk. No:5/3 Zeytinburnu / İSTANBUL

Tel: 0212 483 08 08
Faks: 0212 483 42 50

SÜTAŞ İSTANBUL KARTAL BÖLGE SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ

Soğanlık Yeni Mah. Pamukkale Sk.No:13/2 Kartal / İSTANBUL

Tel: 0216 427 85 82
Faks: 0216 376 31 83

SÜTAŞ İSTANBUL KIRAÇ BÖLGE SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ

Çakmaklı Mahallesi Hasat Sokak No:10 Büyükçekmece / İSTANBUL

Tel: 0212 403 64 00
Faks: 0212 483 42 50

SÜTAŞ İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Doğanlar Mah. 1580 Sok. No:25/K Bornova / İZMİR

Tel: 0232 435 39 30
Faks: 0232 486 39 43

SÜTAŞ KAYSERİ BÖLGE SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ

Kayabaşı mah. 6387. Sokak 17/A Kocasinan / KAYSERi

Tel: 0352 240 26 21
Faks: 0352 240 26 57

SÜTAŞ KEŞAN BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİLİĞİ

Büyükcamii Mah. Efes Ticaret Merkezi C Blok No:6 Keşan / EDİRNE

Tel: 0284 715 28 27
Faks: 0284 715 28 21

SÜTAŞ KOCAELİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Karadenizliler Mah. D130 Karayolu No:238 Başiskele / İZMİT

Tel: 0262 349 22 06
Faks: 0262 349 22 59

SÜTAŞ KONYA BÖLGE SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ

Emirgazi Mahallesi Şeyh Ulema Recep Ağa Caddesi Bademlik sokak No: 1/1 Karatay / KONYA

Tel: 0332 345 47 36
Faks: 0332 345 47 48

SÜTAŞ KÜTAHYA BÖLGE SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ

Vefa Mahallesi 14. Sardunya Sokak No:8/C Merkez / KÜTAHYA

Tel: 0274 999 17 54
Faks: 0274 999 16 18

SÜTAŞ MERSİN BÖLGE SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ

Yalınayak Mah. Çiftçiler Cad. No:44 Toroslar / MERSİN

Tel: 0324 235 38 09
Faks: 0324 235 40 06

SÜTAŞ SÖKE BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİLİĞİ

Cumhuriyet Mah. Kervan Sok. No:50/1 Söke / AYDIN

Tel: 0256 518 88 99
Faks: 0256 518 88 95

SÜTAŞ TRABZON BÖLGE SATIŞ MÜDÜRLÜĞÜ

Kaşüstü Mah. Şehit Uzman İstikam Çavuş Mustafa Ali Yazıcıoğlu Cad. No:31/1 Yomra / TRABZON

Tel: 0462 341 29 21
Faks: 0462 341 29 47

SÜTAŞ YALOVA BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİLİĞİ

Kirazlı Sanayi Sit. Özyaşar Blokları F Blok No:3-4 Merkez / YALOVA

Tel: 0226 825 33 51
Faks: 0226 825 33 50

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu