Genel

Şölen İş Başvurusu – En Güncel İş İlanları 2023

İçindekiler

Şölen iş Başvurusu için araştırma yapan personel adaylarının beklediği Şölen İş İlanları yayınlandı! Şölen İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Şölen insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Şölen 2023  İş Başvurusu Formu sayfamızda! 

Şölen iş başvurusu ile ilgi merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Şölen iş başvurusu nasıl yapılı? , Hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ? Şölen çalışma şartları nasıl? Personel maaşları ne kadar ? gibi birçok sorunun cevabını sizler için araştırdık .

Şölen İş Başvurusu
Şölen İş Başvurusu

Şölen Hakkında

Türkiye’nin cesur ve yenilikçi şirketlerinden Şölen, doğduğu topraklardan kazandığını cesur yatırımlar ve sağladığı istihdamla yine bu topraklara verme ilkesiyle ülkesi ve toplum için katma değer yaratmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

1989 yılında Gaziantep’te kurulan Şölen, 32 yıllık tecrübesiyle atıştırmalık, çocuk ürünleri, hediyelik ve ikramlık ürünler kategorilerindeki zengin ürün portföyü ile hizmet vermektedir. Şölen, yenilikçi vizyonuyla gıda güvenliği, hijyen ve kaliteyi odağına alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Biscolata, Ozmo, Milango, Boombastic, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi dünya çapında önemli başarılara ulaşmış markaları bünyesinde bulunduran Şölen, 200’ün üzerinde ürün çeşidini Amerika’dan Belçika’ya, Japonya’dan Maldivler’e kadar 120’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Şölen’in ayrıca Dubai, Cezayir, Azerbaycan, Amerika, Suudi Arabistan, Almanya ve İngiltere’de bölge ofisleri; Levant Bölgesi, Kanada, Çin, Latin Amerika’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır.

İki bin 300’den fazla çalışan kadrosuyla faaliyet gösteren Şölen’in, Türkiye’nin Çikolata Fabrikası olarak adlandırılan endüstri 4.0 donanımı ve ileri teknolojisiyle dünyanın sayılı tesisleri arasında yer alan Gaziantep fabrikası ile İstanbul’da bulunan tesisinde, toplam 210 bin metrekarelik alanda yıllık 330 bin ton üretim kapasitesi bulunmaktadır.

Şölen ayrıca, İstanbul ve Gaziantep’te yer alan Ar-Ge merkezleriyle, Türkiye gıda sektöründe tek tüzel kişilikte ve 2 farklı lokasyonda Ar-Ge merkezine sahip ilk kuruluştur.

Bayramlardan özel günlere, günün her anın farklı damak tatlarına uygun lezzetleriyle hayatı tatlandıran Şölen, yaşanılan her anı kutlamaya dönüştürmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 2.500+
Fabrika Sayısı 6
Kuruluş Tarihi 1989
Firma İnternet Sitesi www.sölen.com.tr

Şölen Çikolata İş Başvurusu ve Personel Alımı 2023  

Sektöründe söz sahibi firmalardan biri olan Şölen Çikolata 2023 yılı itibarıyla 2.000’den fazla insana iş imkanı sağlamaya devam ediyor .

Artan talebi karşılayabilmek ve büyümeye devam etmek adına Personel alımına geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da devam eden Şölen Çikolata , Başta Gaziantep ,  istanbul , Anlara , İzmir  ve diğer birçok şehirde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu . 

Şölen Çikolata bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsam da araştırmalar yapan personel adayları  Şölen Çikolata İş Başvurusu ile ilgili bir çok detayı yazımızın devamında bulabilirler. 

Şölen Çikolata Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Yukarıda da belirttiğimiz üzere 2.500’den fazla insana iş imkanı sağlayan ve büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarına devam eden Gaziantep Şölen Çikolata Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Üretim Elemanı
 • Üretim Uzmanı
 • Kalite Kontrol Uzmanı
 • Depo Yetkilisi
 • Depo Görevlisi
 • Kümes Bakıcısı 
 • Forklift Operatörü
 • Elektrik Bakım Teknisyeni
 • Sevkiyat Şoförü
 • Kurumsal Satış Uzmanı
 • Satış Temsilcisi
 • Bölge Satış Temsilcisi 
 • Muhasebe Uzmanı
 • Bayi Kanalı Satış Temsilcisi 

Şölen İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Şölen iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Şölen İş İlanlarıdır . Şölen İş Başvurusu Kariyer.net Şölen İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Şölen İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise https://www.solen.com.tr/tr-TR/solende-staj resmi internet sitesi üzerinde bulunan Açık Pozisyonlar sayfasıdır . Şölen Açık Pozisyonlar sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Şölen İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Şölen İş Başvuru Formu 

Şölen Staj Başvurusu ve Stajyer Alımı 2023  

Staj yapmak önemli, çünkü özgeçmişine ekleyeceğin en büyük deneyim bu… Ancak artık biz de sizler kadar iyi biliyoruz ki şirketler, stajyerlerden fantastik isteklerde bulunuyor; en az 5 dil, yurt dışı deneyimi, 5 yıl tecrübe… Bu liste uzayıııp gidiyor. Ancak biz Şölen olarak böyle fantastik isteklerde bulunmuyoruz. Deneyimsiz ama istekli stajyerler arıyoruz. Eğer senin de deneyimin yoksa ama isteğin çoksa Boombastic Gençler Staj Programı tam sana göre. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek Boombastic Gençler Staj Programı ile sen de alanında uzman profesyonellerle 7 hafta boyunca birlikte çalışıp tecrübe edinme fırsatını yakalayabilir, doğal bombastik yeteneklerine deneyim ve tecrübe ekleyerek, başarıya ulaşabilirsin.

Boombastic Gençler Staj Programı için adaylarda aradığınız özellikler nelerdir?

FMCG sektörüne ilgi duyuyorsan, eğitime ve gelişime önem veriyorsan, bizimle beraber projeni hazırlamak ve bu proje üzerinde çalışmak istiyorsan staj programımıza başvurunu görmeyi çok isteriz.

Staj Programına başvuru ve işe alım sürecinizi nasıl ilerletiyorsunuz?

İlgili portallarda yayınlanan ilanımıza başvurunu gerçekleştirmen gerekiyor. Ardından başvurusu değerlendirilen ve uygun bulunan adaylara online İngilizce sınavı, genel yetenek, envanter testleri ve video mülakat linki gönderimi için iletişime geçiyoruz. Bu aşamaları da başarıyla tamamlayan ve olumlu değerlendirilen adaylarımızla teklif aşamasına geçiyoruz. Teklifimizi kabul eden Boombastic gençlerimizle serüvenimizi başlatıyoruz.

Hangi departmanlar ve lokasyonlarda staj yapılabiliyor?

Birçok departmanımızda ve lokasyonumuzda staj imkanı sağlayabiliyoruz. Fabrikalarımız olan Gaziantep ve Silivri’de Üretim, Kalite, Planlama, Lojistik, Bakım departmanlarında; Merkez Ofisimiz olan Balance Güneşli’de İnsan Kaynakları, Pazarlama, Kurumsal İletişim, Mali İşler, Grafik, Müşteri Hizmetleri, Satınalma, Bilgi İşlem gibi departmanlarda ve satış departmanımız için İzmir, Adana, Antalya, Ankara, Trabzon, Bursa’da staj imkanı sağlayacağız.

Boombastic Gençler Staj Programı online olarak mı gerçekleşecek?

Program ofis ortamında (fiziksel) staj şeklinde gerçekleşecektir.

7 hafta boyunca başladığımız departmanda mı staj yapacağım?

Evet, 7 hafta boyunca başladığın departmanda staj yapacak, proje hazırlayacak ve dolu dolu eğitimlerle stajını tamamlayacaksın.

Şölen Personel Maaşları ve Sunulan Olanaklar

Şölen  bünyesine yeni alınacak personelin ücretleri, günün şartları ve sektör ücretleri dikkate alınarak belirlenmekte olup, mevcut personelimizin ücretleri ve tazminatları Toplu İş Sözleşmesi’ne uygun olarak belirlenmektedir . Şölen  Personelleri için belirlenen çalışma şartları ise şu şekildedir  ;

 • İkramiye Hakkı 
 • Performans primi Hakkı 
 • Çeşitli tazminat ve yardımlar 
 • Takdirname ve ödül

Şölen Çalışma Şartları 

Çalışma şartları açısından Şölen bünyesindeki personelleri memnun eden ve çalışanlarına değer veren bir firma olarak öne çıkıyor. 

Şölen Genel müdürlük çalışma saatleri haftanın 6 günü 8 saat olacak şekilde belirlenmiştir. Fabrika çalışanları ise haftanın 6 günü 3 vardiya olacak şekilde günlük 8 saat çalışmaktadır  . 

Benzer İş İlanları için Tıklayın 

Şölen Çikolata Güncel İş İlanları 

Geleneksel Kanal Saha Satış Yöneticisi – İstanbul

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

• Üniversite mezunu,

• Geleneksel Kanal ve Distribütör sistemi hakkında min. 3 yıl deneyime sahip olan,

• Ekip kurma ve yönetmede deneyimli,

• Raporlama becerisi yüksek,

• Microsoft Office uygulamalarına hakim,

• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,

• Seyahat engeli bulunmayan,

• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 

İŞ TANIMI

• Saha satış ekibinin günlük/haftalık/aylık hedeflere göre hareketini takip etmek, yönlendirmek ve hedeflere ulaşım için hedef kontrolünü yapmak. 

• Ürün talep planlama, sipariş, sevk, stok ve tahsilat sürecini satış prosedürüne göre kontrol etmek ve yönetmek. 

• Kendisine bağlı ekibin rut planını belirlemek, plana uygun hareket edilmesini ve ziyaretlerin efektifliğini sağlamak.

• Potansiyel ya da memnuniyet sağlanması gereken müşterilere bizzat ziyaretlerde bulunmak ve iş geliştirme sürecini yönetmek. 

• Fırsatları ve riskleri görerek ekibini bu doğrultuda yönlendirmek ve sorumlu olduğu bölgenin satışlarını arttıracak çalışmalar yürütmek. 

• Müşteri ve farklı kaynaklardan alınan geri bildirimlere göre ekibini beslemek, gelişmesini sağlamak 

• Sorumlu olduğu bölgenin gelişim fırsatlarını, satış-personel verimlilik analizlerini, gereksinim/sorunlarını ilgili toplantılarda aktararak çözüm üretilmesini sağlamak. 

İş Başvurusu 

 


Üretim Bakım Uzman Yardımcısı – Gaziantep

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Gaziantep Fabrikamızda Üretim Bakım Müdürlüğü’ne bağlı olarak  çalışmak üzere “Üretim Bakım Uzman Yardımcısı” aramaktayız.

 • Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • MS Office programlarını etkin kullanabilen,
 • Tercihen SAP bilgisi olan,
 • Üretim tesislerinde bakım/onarım alanlarında tecrübe sahibi,
 • Solidworks  ve Autocad  programlarını etkin kullanabilen,
 • Tercihen TPM faaliyetlerinde özellikle otonom bakım konusunda  tecrübesi olan,
 • Analitik düşünen, araştırmacı ve yeniliklere açık,
 • Gerektiğinde vardiyalı sistemde çalışabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

İŞ TANIMI

 • Üretim verimliliğini takip ederek hedeflere yönelik iyileştirici çalışmaların yapılması,
 • Arizi duruş takibi ,raporlanması  faaliyetlerini teknik ekip ile birlikte yürütülmesi,
 • Üretim hatları için gereken mekanik malzeme talebi ve takibinin yapılması,
 • Üretim hatları için tutulması gereken yedek parçaların belirlenmesi, talep edilmesi ve takibinin yapılması,
 • Otonom bakım faaliyetlerinin yürütülmesi,
 • TPM faaliyetlerinde kaizen ve otonom bakım projelerinde aktif rol alınması
 • TPM pillar ekipleri için gerekli doküman ve desteğin saglanması.
 • Sürecin genel ekipman verimliliğini ve ekipman kayıplarının takip edilmesi
 • Üretim sürecinde oluşan kayıpları (fire ve gfs) izleyerek hedeflere yönelik iyileştirici çalışmaların yapılması
 • SAP HANA programında aracılığı ile raporlama yapılması
İş Başvurusu  


Operasyon Destek Uzman Yardımcısı – İstanbul 

GENEL NİTELİKLER

Ticari Pazarlama ve Satış Operasyon Müdürlüğü’nde Operasyon Destek Uzmanı olarak çalışacak ekip arkadaşı aranmaktadır.

 • Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, (Tercihen Pazarlama/Mühendislik / İstatistik alanında eğitim almış.)
 • FMCG sektöründe Satış Operasyon ve Ticari Pazarlama gibi benzer pozisyonlarda en az 1 yıl tecrübe sahibi,
 • Satış ve müşteri odaklı bakış açısına sahip, analitik düşünme ve problem çözme becerileri yüksek,
 • Sunum, raporlama, iletişim becerileri yüksek ve insan ilişkileri güçlü,
 • Saha satış otomasyon programlarına ve MS Office uygulamalarına hakim,
 • Pazardaki dinamikleri ve pazarlama dünyasını takip ederek hızlı aksiyon alabilen,
 • Tercihen SAP, SQL, Univera, EBA bilgisine sahip olup aktif kullanabilen,
 • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
 • Seyahat engeli bulunmayan,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan adayların başvuruları beklenmektedir.

İŞ TANIMI

 • Satış ile uyum içerisinde dijital rota optimizasyon süreci, distribütör, araç sayısı, araç başı ciro, ziyaret frekans, ST ve müşteri segmentasyonu, KPI gibi ana veri süreçlerinin analiz ve raporlarını yayınlamak,
 • Müşteri sayıları kontrolleri ile günlük, haftalık, aylık fatura kesilen nota sayısı, fatura sayısı, sku sayısı, ürün grup, GPS izleme gibi satış parametrelerinin analiz ve raporlamalarını yayınlamak,
 • Satış otomasyon için kullanılan cihazların etkili, hızlı bir şekilde bilgi alma ve gönderme işlemlerini aksaksız yapmalarını sağlamak,
 • Rut optimizasyonu ve rut tanımlarının sistemde doğru bir şekilde tanımlanması ve sahada en etkili ve düşük maliyetli olacak rut izi ile uygulanmasını takip etmek,
 • Tüm müşterilerin anlaşma girişlerinin zamanında tamamlanması, tarafların anlaşmalarının sisteme yüklenmesi,EBA entegrasyon süreçleri ve ilgili raporlamaları hazırlamak ve yayınlamak,
 • Öncelikle satış ve merkez departmanlarının talep ettikleri raporları hazırlamak ve yayınlamak,
 • Yeni bayi kurulumları sürecinde gerekli olması halinde gerekli sistem kurulumları ve eğitimlerin verilmesin için bölge ziyaretleri yapmak,
 • Univera sisteminin etkin kullanılması için saha çalışmalarına katılarak sistemin saha uygunluğu ile ilgili gözlemler yaparak, sorunları sahada tespit ederek aksiyon planları yaparak yöneticisini bilgilendirmek,
 • Saha ve distribütör yapısında yaşanacak sorunların çözüme kavuşturulması için etkin rol almak ve tekrar yaşanmaması için öneriler geliştirerek yönetişini bilgilendirmek,
 • Tüm kanallara ait olarak belirlenen raporların günlük, haftalık, aylık, quarter ve yıllık olarak yayınlamak,
 • Satış ekiplerinin EBA’dan girilen taleplerini değerlendirerek sistem üzerinde gerekli değişikliklerin yapılmasını sağlamak,
 • Şölen sağlık ve güvenlik prosedürlerine uymak ve sorumlu olduğu ekibin uymasını sağlamak,
 • Şölen bilgi ve belgelerini içeren her türlü ekipmanın korunmasını sağlamak, güvenliğinden sorumlu olmak
İş Başvurusu 

 

Diğer Açık Pozisyonlar 

Yardımcı Marka Yöneticisi

Lojistik Uzman Yardımcısı (Gaziantep)

İhracat Satış Uzmanı (Rusya – Cıs)

Mekanik Bakım Uzmanı (Silivri)

SAP FI Uzmanı/Yöneticisi


Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu FormuŞölen İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Şölen İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Şölen iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Şölen iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Şölen Çikolata Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Şölen Çikolata engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şölen Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Şölen İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Şölen part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Şölen İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Şölen iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Şölen iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Şölen Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Şölen maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Şölen Çikolata Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

İstanbul : Ortaköy Mahallesi, Harbiye Caddesi No: 33 Silivri

+90 212 867 58 00


Fabrika : 4. Organize Sanayi Bölgesi 83412 No’lu Cadde No:4 Şehitkamil – Gaziantep

+90 342 337 27 37


Şölen Boutique : Balance Güneşli, Mahmutbey Mahallesi, Taşocağıyolu Caddesi, No:21 Bağcılar- İstanbul
+90 533 054 26 57
 

İstanbul/Güneşli : Mahmutbey Mahallesi, Taşocağı Yolu caddesi No:19/7 Kat: 2-5 Bağcılar-İstanbul
+90 212 867 58 00

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu