Genel

Şişecam İş Başvurusu ve Personel Alımı 2023

İçindekiler

Şişecam iş Başvurusu için araştırma yapan personel adaylarının beklediği Şişecam İş İlanları yayınlandı! Şişecam İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Şişecam insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Şişecam 2023  İş Başvurusu Formu sayfamızda! 

Şişecam iş başvurusu ile ilgi merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Şişecam iş başvurusu nasıl yapılı? , Hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ? Şişecam çalışma şartları nasıl? Personel maaşları ne kadar ? gibi birçok sorunun cevabını sizler için araştırdık .

Şişecam Hakkında 

Atatürk’ün direktifleriyle 1935 yılında Türkiye İş Bankası tarafından kurulan Şişecam, 85 yılı aşan geçmişiyle Türkiye’nin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olmanın yanısıra ihtisaslaşma derecesi ve rekabet gücü yüksek faaliyetleriyle dünyanın en seçkin üreticileri arasında yer almaktadır. 

Ülkemizin temel cam ürünleri gereksinimini karşılamak üzere kurulan Şişecam, günümüzde Türkiye’nin en güçlü sanayi kuruluşlarından biri olmanın ötesinde, camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında küresel bir oyun kurucuya dönüşmüştür.​ 

Sürekli gelişen üretim gücü, yüksek itibarlı markası,üstün ürün kalitesi ve değer yaratan sürdürülebilir büyüme yaklaşımıyla büyük atılımlar gerçekleştiren ve başarı öyküsünü uluslararası ölçeğe taşıyan Şişecam, bugün dört kıtada 14 ülkeye yayılan üretim faaliyetlerini 22 bin çalışanıyla sürdürmekte ve 150’yi aşkın ülkedeki satışlarıyla dünyanın sayılı üreticileri arasında yer almaktadır.

​Şişecam, aynı zamanda dünya cam sektörünün ana faaliyet alanları olan düzcam, cam ev eşyası ve cam ambalajın üçünde birden faaliyet gösteren tek global şirkettir. Bunun yanısıra, dünyada cam ev eşyasında en büyük iki, cam ambalaj ve düzcamda ise en büyük beş üretici arasındadır. Ayrıca dünyanın en büyük üç soda üreticisinden biri ve krom kimyasallarında dünya lideridir.

Bugün ana faaliyet alanları olan düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj, otomotiv camları ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan iş kollarında küresel bir oyuncu olan Şişecam, maden, enerji ve geri dönüşüm iş kollarında da öncü bir rol üstlenmekte ve iddialı küresel hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Köklü deneyimini iddialı vizyonuyla birleştiren Şişecam, sürdürülebilir değer yaratan büyüme stratejileri doğrultusunda bireye ve çevreye duyarlı bir yaklaşımla tüm paydaşlarına değer katmaya ve küresel ayak izini genişletmeye devam etmektedir.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Üretim
Çalışan Sayısı 22.000+
Fabrika Sayısı 43 
Kuruluş Tarihi 1935
Firma İnternet Sitesi www.sisecam.com.tr

Şişecam İş Başvurusu ve Personel Alımı 

Sektörünün En büyük markası olan  Şişecam 2023 yılı itibarıyla binlerce insana iş imkanı sağlamaya devam ediyor .

Artan talebi karşılayabilmek ve büyümeye devam etmek adına Personel alımına geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da devam eden Şişecam , Başta  İstanbul , Ankara , İzmir  ve diğer birçok şehirde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu . 

Şişecam bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsam da araştırmalar yapan personel adayları  Şişecam İş Başvurusu ile ilgili bir çok detayı yazımızın devamında bulabilirler. 

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar 

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Binlerce insana iş imkanı sağlayan ve büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarına devam eden Şişecam Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Üretim Elemanı
 • Depo Yetkilisi
 • Depo Görevlisi
 • Forklift Operatörü
 • Elektrik Bakım Teknisyeni
 • Satış Temsilcisi
 • Kurumsal Satış Temsilcisi
 • Tele Satış Uzmanı
 • Portföy Yöneticisi
 • Sistem ve Network Uzmanı
 • Part Time Satış Temsilcisi 
 • Bölge Satış Temsilcisi 
 • Muhasebe Uzmanı
 • Bayi Kanalı Satış Temsilcisi 

Şişecam İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Şişecam iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Şişecam İş İlanlarıdır . Şişecam İş Başvurusu Kariyer.net Şişecam İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Şişecam İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise https://www.sisecamkariyerim.com/tr resmi internet sitesi üzerinde bulunan İş Olanakları sayfasıdır . Şişecam İş Olanakları sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Şişecam Kariyer sitesi üzerinde iş ilanlarını görüntüleyebilmek için öncelikle üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Şişecam İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca İşkur tarafından da Şişecam İş İlanları yayınlanmaktadır . İşkur Şişecam İş İlanlarını görebilmek ve İş Başvurusu yapabilmek için İşkur kaydınızın olması gerekmektedir . Aşağıdaki link üzerinden İşkur Şişecam İş İlanlarına ulaşabilirsiniz. 

Şişecam İş Başvuru Formu 

İş Başvuru Formu Doldururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Şişecam’da Kariyer

Şişecam olarak başarımızın, en değerli varlığımız olarak gördüğümüz çalışanlarımıza bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda, inovasyon kültürünü destekleyerek en yetenekli çalışanları istihdam etmek ve olumlu bir iş ortamı yaratmak amacıyla insan kaynakları süreç ve sistemlerimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Şişecam’da insan kaynakları yönetiminin temel amacı; değerlerimizi paylaşan doğru yeteneği Şişecam’a kazandırmak, bilgi seviyesi ve deneyimi ile örnek gösterilen, faaliyet alanında uzmanlaşmış çalışanlar yetiştirilmesine destek olmak, çalışanları için global kariyer olanakları oluşturup geliştirmektir.

Şişecam’ın sahip olduğu değerler ve köklü kurum kültürü doğrultusunda; işe alımdan yetenek yönetimine, kariyer hareketlerinden eğitim ve gelişim programlarına tüm İK süreçleri herhangi bir ayrım yapılmadan ve ayrıcalık tanınmadan, işin gerektirdiği yetkinlikler, çalışan potansiyeli ve mevcut performans dikkate alınarak yönetilmekte, geçerliliği ve güvenirliği kanıtlanmış, bilimsel temelleri olan araçlar kullanılarak değerlendirilmektedir.

Şişecam Personel Maaşları ve Yan Haklar 

Ücret ve Yan Haklar politikamızın amacı, çalışanlarımıza haklarını piyasaya uyumlu bir şekilde sağlamaktır.

Tecrübenizi, performansınızı, yaratıcı ve girişkenliğinizi karşılıksız bırakmıyoruz. İhtiyaçlarınızı göz ününde bulundurarak, haklarınızı sizi memnun edecek şekilde sunuyoruz.

Ücret politikamız, güncel ücret piyasalarına göre kapsamlı kişisel ve proje bazlı performansa dayalı, rekabetçi bir sistem üzerine kuruludur. Kurumsal politikalara göre belirlenmiş yıllık toplam kazanç paketlerini çalışanlarımıza sunuyoruz. Performansınızın önemini iyi biliyoruz. Performansınıza dayalı ücretlendirme, ücret artışı, prim ve terfi yapıları ile çalışanlarımızın gelirlerinin artışını dengeli bir biçimde şekillendiriyoruz.

İhtiyaçlarınıza göre şekillenen ‘Yan Haklar’ paketleri oluşturuyoruz ve seçimi size bırakıyoruz. Çalışanlarımız, zengin ve esnek yan haklar sisteminden diledikleri şekilde yararlanabiliyor.

Şişecam Topluluğu olarak, yaratıcılığa ve gelişime değer veriyoruz. Stratejilerimiz ve hedeflerimizle uyumlu projelerinizi heyecanla kabul edip, değerlendiriyoruz. Bize anlam katacak her fikir ve iş yapış biçimini ödüllendirmekten de gurur duyuyoruz.

Çalışanlarımızın sosyal hayatta var olabilmeleri de bizim için oldukça önemlidir. Bu yüzden hayatlarında iş/yaşam dengelerini kurmaları için, esnek zamanlı çalışma saatlerimizle onlara destek oluyoruz.

Şişecam Topluluğu’nda, yasal yıllık izin sürelerinin üzerinde bir yıllık izin uygulaması sunarak, çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

Ayrıca, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olan çalışanlarımıza Bireysel Emeklilik Sistem​i katkısı sağlıyoruz.

Şişecam İnsan Kaynakları 

Eğer Şişecam şirketinin insan kaynakları hakkında güncel bilgilere ihtiyacınız varsa, aşağıdaki yöntemlerle doğrudan şirketle iletişime geçebilirsiniz:

 1. Şişecam’ın Resmi İnternet Sitesi: Şirketin resmi internet sitesinde genellikle “Kariyer” veya “İnsan Kaynakları” bölümünde açık pozisyonlar ve iş başvuru süreçleri hakkında bilgi bulunmaktadır. Ayrıca, online iş başvurusu yapma imkanı da sağlayabilirler.

 2. İş İlanı Siteleri: Çeşitli iş ilanı sitelerinde Şişecam’ın açık pozisyonlarını ve iş başvuru süreçlerini arayabilirsiniz.

 3. Sosyal Medya: Şişecam’ın resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek, güncel kariyer fırsatları ve insan kaynakları ile ilgili duyuruları görebilirsiniz.

İnsan kaynakları süreçleri ve iş başvuru prosedürleri şirketten şirkete değişebileceğinden, Şişecam’ın resmi kaynaklarından güncel bilgileri edinmeniz önemlidir.

Şişecam Güncel İş İlanları 

İstanbul – Şişecam Soğutma Sonu İşlemleri Mühendisi

 • Sorumluluk sahasında bulunan tüm cihaz, makine ve teçhizat ayar ve bakımlarının yaptırılması ve gerektiği zaman imalat değişiminin yapılması
 • Vardiya gün ve hat bazında üretimin ve ambalaj makinalarının miktar, kalite ve performansının kontrol edilip malzemelerin takip edilmesi
 • İyileştirme gereksinimlerini karşılamak üzere proses geliştirici proje konularının üretilmesi             
 • Üretim programı doğrultusunda ambalaj malzemelerinin zamanında ve yeterli miktarda kullanıma hazır olmasının sağlanması ve maliyet düşürme, verimlilik, işletme taleplerinin karşılanması
 • Stratejilerin hedefleri doğrultusunda ürün ve teknoloji yol haritasının güncellenmesi ve yeni ürün, ürün modifikasyonu ve kalite geliştirmelerinde rol alınması
 • Üretim programının, hedefler doğrultusunda belirlenen kalitede ve zamanda gerçekleştirilmesinin sağlanması, ekibin bu hedefler doğrultusunda bilinçlendirilmesi ve eğitilmesinin sağlanması
 • Üretimde işçi sağlığı ve iş güvenliği esaslarına uygun olarak çalışılmasının sağlanması, kontrol ve uyarı fonksiyonlarının yerine getirilmesi

Şişecam Topluluğu’na bağlı Cam Ambalaj Grubumuzun Eskişehir Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere;

 • Üniversitelerin Mekatronik, Makine ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun
 • İleri seviyede İngilizce bilen
 • Problem çözme, planlama ve iş takip yeteneğine sahip
 • İnsan ilişkileri güçlü ve iyi iletişim becerisine sahip olan 
 • Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl tecrübesi olan
 • Microsoft Office programlarına makro seviyede hâkim, tercihen AutoCAD/SAP kullanabilen
 • Teknik resim okuma ve Proje bilgisine sahip olan
 • Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek olan

Soğutma Sonu İşlemleri Mühendisi aranmaktadır.

İş Başvurusu 

Kırklareli – Şişecam Kalite Mühendisi İş İlanı

İş Tanımı

•Kuruluş içi ve dışı kalite yönetim sistemi denetimlerin planı, hazırlanması, raporlanmasının planlanmasının uygulanmasının yapılması.

•Tetki raporlarının hazırlanması, sevk denetimleri ile düzeltilmesi ve yetiştirilmesine yönelik olarak sevkedilecek ve sonuçlandırılması.

•Yönetim planlamasının, yönetim planlamasının, revizyonların, revizyonların, onaylanmasının ve geliştirilmesinin sağlanması.

•Fabrika yönetimi yönetimini yönetme planlarını planlamak için şirket yönetimini değerlendirir.

• Tüm servislerde yönetim tesisatı için gerekli gereksinim ve sistemin uygulanması amaç ile yapılacak uygulama, kontrol edilecek kontrol ve uygulama için özen gösterilmesi. Kalib yerleştirme ile ilgili eğitimden eğitim alınması. Fabrikaya yapılacak tüm gözetimde, belgelendirme denetimleri konusunda hazırlıkların yapılması, eğitimde, denetimde hazır bulunulması. Denetim ücreti ödenekçisi.

•Prosesler gelecekle ilgili geleceklerden gelecek, planlar ile ilgili proses planlamalarının planlarını, prosesleri izleme amaçlı olarak yönetime gelecekler.

•Kalite işletim Sisteminin, uygun donanımların bakımlarının tamamlanmasının sağlanması, revize edilebilirlik iyileştirmeleri.

•Kaizen, 5-S, 6 Sigma ilerleme projelerinin geliştirilmesi ve uygulanması.

Aranan Nitelikler

Şişecam Cam Ev Eşyası Kırklareli Fabrikası Kalite ve Çevre Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere;

•Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,

•En az 1 yıl üretim veya kalite sınıfı olan,

•İleri yazım ve sözlük İngilizce bilen,

•MS Office’te iyi düzeyde kullanılabilir

•Tercihen SAP kullanabilen,

•Stres kapsamında sorun, iş zaman yönetimi, planlama, iş peşinde sahip olma,

•Kalite ve düzen oluşturma konusunda motivasyonu ve yükseki yüksek

•Zamanın ve iş en önemli performansının göstergesidir.

• İnsanlara yönelik ürün, sorumluluk sahibi, proje odaklı,

•Seyahat engeli olmayan,

•Kırdağlar içinde ikamet eden veya salonu olan,

•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

Kalite Mühendisi aranmaktadır.

İş Başvurusu 

Kırklareli Şişecam Elektrik Teknisyeni İş İlanı 

Şişecam Düzcam Kırklareli Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere;

 • Ön lisans programlarının Elektrik bölümünden mezun
 • Elektrik, Elektronik, Haberleşme, Mekanik, Hidrolik ve Pnömatik bakım alanında en az 3 yıl deneyim sahibi
 • MS Office uygulamalarına hakim
 • Problem çözme, planlama, iş takip yeteneğine sahip
 • İnsan ilişkileri güçlü, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın
 • Teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen
 • Dinamik iş temposuna uyum sağlayabilen
 • Vardiyalı çalışabilecek
 • Çorlu veya Lüleburgaz bölgelerinde ikamet eden/edebilecek olan

Elektrik Bakım Teknisyeni aranmaktadır.

İŞ TANIMI

 • Fabrika sahasında sorumlu olduğu tüm makine ve teçhizatın periyodik bakımlarının zamanında ve kaliteli olarak yapılmasının sağlanması
 • İş verimini arttırmak için mevcut makine ve teçhizatının sürekli optimum verimle çalıştırılmasının sağlanması
 • Arıza olması durumunda hızlıca müdahale edilip, ilgili ekibin yönlendirilmesi
 • Tesis ve makinelerin elektriksel ve mekanik arızalarının giderilmesinin sağlanması
 • Bakım alanının temizliğinin ve düzeninin sağlanması
 • 5S kuralları çerçevesinde kendisine bağlı olan bölgede düzenin sağlanması
 • Şirkette belirlenmiş İSG kurallarına uyulması ve altında çalışanların uyulmasının sağlanması
İş Başvurusu 

Şişecam Firmasına ait güncel tüm iş ilanlarına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilir ve en uygun ilana iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Şişecam İş İlanları 

Şişecam İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Şişecam Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Şişecam engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Şişecam Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Şişecam İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Şişecam part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Şişecam İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Şişecam iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Şişecam iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

 
Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi camın tüm temel alanları ile soda ve krom bileşiklerini kapsayan  kollarında küresel bir oyuncudur.
 

Şişecam ile nasıl iletişime geçebilirim?

Şişecam’la iletişime geçmek için resmi web sitesini (www.sisecam.com.tr) ziyaret edebilirsiniz. Web sitesinde iletişim bilgileri, müşteri hizmetleri ve diğer iletişim kanalları hakkında detaylı bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca Şişecam’ın sosyal medya hesaplarını takip ederek de güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Şişecam Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş.
 

ŞİŞECAM GENEL MERKEZİ
İçmeler Mahallesi, D-100 Karayolu Caddesi, No:44A
34947 Tuzla/İSTANBUL

0850 206 50 50
0850 206 40 40

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Sitenizin tasarımı da içerikleriniz de harika, özellikle içerikleri adım adım görsellerle desteklemeniz çok başarılı emeğinize sağlık.

 2. Çok yararlı bi yazı olmuş hocam teşekkür ederim .Sizin yazılarınızı beğenerek okuyorum elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu