Genel

Şenpiliç İş Başvurusu – Şenpiliç Kadirli Tavuk Fabrikası Personel Alımı 2023

İçindekiler

Şenpiliç Bolu iş Başvurusu için araştırma yapan personel adaylarının beklediği Şenpiliç İş İlanları yayınlandı! Şenpiliç İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Şenpiliç insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Şenpiliç 2023 İş Başvurusu Formu sayfamızda! 

Şenpiliç iş başvurusu ile ilgi merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Şenpiliç iş başvurusu nasıl yapılı? , Hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ? Şenpiliç çalışma şartları nasıl? Personel maaşları ne kadar ? gibi birçok sorunun cevabını sizler için araştırdık .

Şenpiliç İş Başvurusu
Şenpiliç İş Başvurusu

Şenpiliç Hakkında 

Türkiye’nin “En büyük ilk 100 sanayi kuruluşu” içinde 76. sırada yer alan Şenpiliç; güçlü sermaye yapısı, 40 yılı aşkın deneyimi ve her biri alanında ihtisas sahibi yaklaşık 3.700’den fazla çalışanı, 425 bin tonluk piliç eti kapasitesi ve 3 milyar TL’ye yakın cirosuyla ‘Türkiye’nin en büyük’ entegre piliç eti üreticisidir. Türkiye’de piliç eti sektörünün lideri olarak (%18 pazar payıyla), sektörel anlamda tüm teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyor ve ‘en büyük’ olmanın yanı sıra ‘en iyi’ olarak anılmayı hedefliyor.

• 1978 yılında mütevazı bir broiler çiftliği ile faaliyetlerine başlayan Şenpiliç bugün;
• 26 damızlık çiftlik,
• 3 kuluçkahane,
• 3 yem fabrikası,
• En ileri teknoloji ile donatılmış Söğütlü, Alifuatpaşa ve Kadirli Kesimhanelerinin yansıra yine Söğütlü’de bulunan işlenmiş Ürün Üretim Tesisi ile “Türkiye’nin en büyük entegre tavuk eti üreticisidir”.

Önce “Gıda Güvenliği”

Şenpiliç için “gıda güvenliği” her şeyden önce gelir. Bu sebeple, üretimden dağıtıma tüm süreçlerde tüketicilerine “sağlıklı ve güvenilir beyaz et” sunmaya özen göstermektedir.

Şenpiliç kesimhanelerinin tümü Helal Sertifikası’na sahiptir ve piliçler İslami usullere uygun olarak kesilir.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından tarımsal üretimde gıda güvenliğine ilişkin düzenlemeleri içeren ‘İyi Tarım Uygulamaları (İTU)’ faaliyetlerini yerine getirerek, denetimlerden başarıyla geçen Şenpiliç, 2015 yılında ‘İyi Tarım’ belgesi almaya hak kazanmıştır. Bu kapsamdaki çalışmalarını ilgili sertifikasyon çerçevesinde sürdürmektedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, FSSC 22000 Gıda Güvenliği Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi şartlarında üretim yapan Şenpiliç Söğütlü Kesimhanesi; Avrupa Birliği’ne İhracat Yapabilecek Tesis Ön İzin Sertifikası’na sahiptir.

Şenpiliç tesislerinde Avrupa Birliği standartlarındaki teknolojik ve hijyenik koşullarda üretilen piliç eti ürünlerinin satışı, yine Şenpiliç’in tüm Türkiye’ye hizmet veren kendi dağıtım kanallarıyla gerçekleştirilmektedir.

Tüm operasyonunu profesyonel kadrosuyla İstanbul’da bulunan genel müdürlüğünden yürüten Şenpiliç’in, 3’ü İstanbul’da olmak üzere, Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Karabük, Konya, Lüleburgaz, Muğla, Trabzon, İzmir, Sakarya ve Samsun’da da Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 3.o00+
Fabrika Sayısı 6
Kuruluş Tarihi 1978
Firma İnternet Sitesi www.senpilic.com.tr

Şenpiliç İş Başvurusu ve Personel Alımı 2023  

Ülkemizin en büyük gıda firmalarından biri olan Şenpiliç  2023 yılı itibarıyla binlerce insana iş imkanı sağlamaya devam ediyor . ISO 500 yani Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde 76. sırada bulunan Şenpiliç büyümeye ve Ülke istihdamına sağladığı katkıyı artırarak devam ediyor. 

Artan talebi karşılayabilmek ve büyümeye devam etmek adına Personel alımına geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da devam eden Şenpiliç Başta Kadirli ,İstanbul , Ankara , İzmir  ve diğer birçok şehirde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu . 

Şenpiliç bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsam da araştırmalar yapan personel adayları  Şenpiliç İş Başvurusu ile ilgili bir çok detayı yazımızın devamında bulabilirler. 

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar 

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Binlerce insana iş imkanı sağlayan ve büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarına devam eden Şenpiliç Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Üretim Elemanı
 • Depo Yetkilisi
 • Depo Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Forklift Operatörü
 • Elektrik Bakım Teknisyeni
 • Sevkiyat Şoförü
 • Satış Temsilcisi
 • Engelli Satış Temsilcisi 
 • Bölge Satış Temsilcisi 
 • Muhasebe Uzmanı
 • Bayi Kanalı Satış Temsilcisi 

Şenpiliç İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Şenpiliç iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Şenpiliç İş İlanlarıdır . Şenpiliç İş Başvurusu Kariyer.net Şenpiliç İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Şenpiliç Bolu İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise  https://www.senpilic.com.tr  resmi internet sitesi üzerinde bulunan İş Olanakları sayfasıdır . Şenpiliç İş Olanakları sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Şenpiliç Bolu İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Şenpiliç İş Başvuru Formu 

Şenpiliç İş Başvuru Formu

 Şenpiliç İş Başvurusu yapmadan önce Şenpiliç İş Başvuru Formu doldururken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır . Bu önemli noktalar ise şu şekildedir;

 • Şenpiliç İş Başvurunda vermiş olduğunuz bilgilerin doğru olmasına dikkat edin.
 • Geçmiş İş tecrübelerinizi yazarken Başvuru yaptığınız pozisyon ile ilgili olanları öne çıkarın
 • Almış olduğunuz eğitim , seminer , kurs ve sertifikalarınızı eksiksiz olarak yazın
 • En önemlisi ise Özgeçmişinize bir tanıtım yazısı mutlaka ekleyin

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Yukarıdaki noktalar Şenpiliç İş Başvuru Formu doldururken çok önemlidir . İşe alım ihtimalinizi önemli oranda artırabilirsiniz.

İşe Girişte Gerekli Evraklar

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukuatlı nüfus sureti

Şenpiliç Staj Başvurusu 2023

Şenpiliç; üniversite, yüksekokul, endüstri meslek lisesi veya teknik lisede öğrenim gören ve staj zorunluluğu olan tüm öğrencilere ilgili departmanlarında staj yapma olanağı sunmaktadır.
Staj başvurusunda bulunmak isteyen stajyer adayları Şenpiliç Staj başvurularını aşağıdaki link üzerinden ve Şenpiliç iş başvuru formu üzerinden gerçekleştirebilirler. 
Şenpiliç Staj Başvurusu 

Şenpiliç İnsan Kaynakları 

En önemli yatırımı insanlar olan Şenpiliç’in kalbi, bireye saygılı ve sorumluluk sahibi çalışanlarıdır. Çünkü Şenpiliç, takım çalışmasının önemine ve ekip ruhuna, bu ruhun kurumsal ve ulusal kalkınmaya yansıyacağına sonuna kadar inanmaktadır. Tüm çalışanlar arasında sevgi, saygı, eşitlik, güven, anlayış, dayanışma bağını oluşturacak ortamı sağlamak Şenpiliç’in çalışma ilkelerinin başında gelir. Şenpiliç’e göre başarı, bireysel değildir. Başarı dayanışmayla, dürüstlükle, saygıyla ve duyarlılıkla gelir. Şenpiliç kocaman bir aile yapan da bu anlayıştır.
 • Topluma saygılı ve sorumluluk sahibi çalışanlarının eğitimlerle gelişimini destekleyerek, yetkinliklerini geliştirip, Şenpiliç’in uzun vadeli hedeflerini gerçekleştirmelerinde öncü rol almalarını sağlamak,
 • Şenpiliç’in iş hedefleri ve stratejileri doğrultusunda ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirileceği sürdürülebilir çalışma ortamlarını oluşturmak,
 • Tüm insan kaynakları politikalarını adil ücret ve terfi düzeni, eğitim programları, sosyal aktiviteler ve iş sonuçlarının değerlendirildiği efektif bir performans yönetimi ile desteklemek,
 • Kurum hedefleriyle örtüşen bireysel profesyonel hedefleri bir araya getirerek takım halinde çalışan ve işbirliğine inanan insan gücünü oluşturmak yer almaktadır.

İnsan kaynakları alanında yürütülen tüm politikalar uzun vadede sürekli başarıyı yakalamak ve bu başarının mimarı olan çalışanların motivasyonu yüksek birer aile bireyi olarak hissetmelerini sağlamaktır. Bu doğrultuda tercih edilen bir kurum olma amacıyla kurumsal hedefleri büyüterek, bu hedefleri gerçekleştirecek geniş bir aile olmak Şenpiliç’in insan kaynakları anlayışını özetlemektedir.  

Şenpiliç Personel Maaşları ve Yan Haklar 

Şenpiliç iş değerleme sonucunda belirlenmiş olan ücret sınıfı sistemine ve piyasa araştırmasına dayanan adil bir ücret politikasını benimser. Uluslararası sistemler kullanılarak pozisyonların şirkete katkısı, kritikliği gibi değerler doğrultusunda geliştirilen ücret politikası; piyasa koşulları, sektörel unsurlar ve ülke ekonomisindeki değişimler göz önüne alınarak güncellenir.

Şenpiliç Çalışma Şartları

Şenpiliç Genel müdürlük çalışma saatleri haftanın 6 günü 8 saat olacak şekilde belirlenmiştir. Fabrika çalışanları ise haftanın 6 günü 3 vardiya olacak şekilde günlük 8 saat çalışmaktadır. Pazar günleri ise çalışanlar izinlidir . 


Şenpiliç Güncel İş İlanları 

İstanbul – Şenpiliç Satış Operasyon Yetkilisi

1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3000 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye’de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın

Anadolu Yakası Ataşehir’de bulunan Genel Müdürlüğü’nde  görevlendirilmek üzere;

 • Üniversitelerin 4 (dört) yıllık örgün eğitim veren Ekonomi, İşletme, İktisat, Muhasebe veya Mühendislik bölümlerinden mezun,
 • Satış analizi, alacak takibi, finans, muhasebe ve stok yönetimi konusunda deneyimli,
 • MS Office (Word, Excel, PP) programlarını ileri derecede kullanabilen,
 • Tercihen SAP konusunda bilgili,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, analitik yeteneği güçlü, raporlama yönü gelişmiş,
 • Seyahat engeli bulunmayan,
 •  Satış Operasyon Yetkilisi‘ aramaktayız.

İŞ TANIMI

 • Satış uygulamalarının doğruluğunu ve güvenilirliğini, iç kontrol, risk yönetimi ve yönetim sistemlerinin etkinliğini değerlendirmek,
 • Müşteri anaveri ve sözleşmelerinin kayda alınması, takibi ve raporlamasını yapmak,
 • Satış raporlarını hazırlamak ve yönetime sunmak.
İş Başvurusu

İstanbul Şenpiliç Market Görevlisi İş İlanı 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1978 yılında kurulmuş olan ŞENPİLİÇ, İSO 500 Sanayi Kuruluşu listesinde ilk 100 içinde yer almaktadır. 3500 kişilik çalışan ekibimiz ile Türkiye’de tavukçuluk sektörünün lider kuruluşlarından olan firmamızın

İstanbul Başakşehir’de açılacak Akaryakıt İstasyonu’nda görevlendirilmek üzere;

 • Tercihen lise mezunu,
 • Genç, dinamik,
 • Bilgisayar kullanabilen,
 • Stok takibi yapacak,
 • Kasa tutmayı bilen ya da yetiştirilmek üzere,
 • İstanbul Başakşehir Kayabaşı Mahallesi’ne yakın ikamet eden ya da kolayca erişebilecek,
 • Tercihen benzer pozisyonda tecrübeli

     ‘Market personeli’ aramaktayız.

İş Başvurusu 

Şenpiliç Diğer İş İlanları

1 Pano Yetkilisi Sakarya
2 Finans Yetkilisi / Yetkili Yardımcısı İstanbul(Asya)
3 Veri Analitikleri Yetkili Yardımcısı İstanbul(Asya)
4 Kalite Kontrol Yöneticisi Sakarya
5 Süreç Analiz Yetkilisi Sakarya
6 SAP Lojistik Modüller Yetkilisi İstanbul(Asya)
7 Bakım Sorumlusu (Teknikeri) Adana
8 Üretim Yöneticisi Sakarya
9 Üretim Yöneticisi Sakarya
10 Satın Alma Yöneticisi İstanbul(Asya)
11 Veteriner Hekim Sakarya
12 Bordro ve Özlük İşleri Yetkilisi İstanbul(Asya)
13 İnsan Kaynakları Yöneticisi Adana,Osmaniye
14 Organizasyonel Gelişim Müdürü İstanbul(Asya)
15 Kalite Kontrol Teknikeri  

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Şenpiliç İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Şenpiliç Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Şenpiliç İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında Engelli personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için Engelli personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Şenpiliç Engelli iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Şenpiliç Engelli Personel Alımı Yapıyor mu? 

Şenpiliç İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında Engelli personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için Engelli personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Şenpiliç Engelli iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Şenpiliç Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Şenpiliç maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Şenpiliç İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Şenpiliç iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Şenpiliç iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Şenpiliç Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

Şenpiliç Gıda Sanayi A.Ş.
Barbaros Mah. Kardelen Sok. No: 2/68, Palladium Tower Ataşehir, İstanbul
0216 987 77 00 pbx
0216 518 14 00 faks

Şenpiliç Söğütlü Kesimhane
Soğucakosb Mah. Yeni Karasu Asfaltı, 3. OSB (Yeni Karasu Asfaltı 24. Km), Söğütlü, Sakarya
0264 681 29 90

Şenpiliç Sakarya Canlı Üretim
Kuriş İş Merkezi Dilmen Mah. 6010 No lu Sk. No:2/117-118-119, Erenler – Sakarya
0 264 502 42 00 -01-02-03

Şenpiliç Kadirli Kesimhane
Kadirli Organize Sanayi Bölgesi, Yusufizzettin Köyü, 2. Cadde, 2. Etap, No: 12, Kadirli, Osmaniye
0328 718 09 52
0328 718 03 83

Şenpiliç Adana Canlı Üretim
Huzurevleri Mah. Türkmenbaşı Bul. Akgül 5 Sitesi, No: 62, Çukurova, Adana
0322 248 50 99

Şenpiliç Adana Yem Fabrikası
Acıdere Organize Sanayi Bölgesi Mah. Şehit Ömer Halisdemir Cad. No: 36, Sarıçam, Adana
0322 503 51 71
 
 

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu