Genel

Roketsan İş Başvurusu – Güncel İş İlanları 2023

Roketsan İş Başvuru Formu

İçindekiler

Roketsan İş Başvurusu  Konusunda araştırmalar yapan personel adayları için hazırladığımız bu yazımızda, Roketsan 2023 iş ilanlarından, Roketsan personel alımınaRoketsan çalışma şartlarından, Roketsan personel maaşlarına kadar birçok konuya açıklık getirdik. 

Roketsan iş ilanları 2023  yılında kariyer sitelerinde yayınlanmaya devam ediyor. Roketsan bünyesine yeni personeller katmak için iş ilanları yayınlıyor.

 • Roketsan İş Başvurusu
 • Roketsan İş İlanları
 • Roketsan Part Time İş İlanları
 • Personel Alımı Yapılacak Açık İş Pozisyonları
 • Roketsan İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?
 • Roketsan Personel Maaşları

Roketsan

Roketsan, Savunma Sanayii İcra Komitesi kararı ile “Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) roket ve füze ihtiyaçlarının karşılanması, ülkemizde roket ve füze tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi konularında lider bir kuruma sahip olunması” amacı ile 14 Haziran 1988 tarihinde kurulmuştur.

ROKETSAN, Roket Sanayii ve Ticaret AŞ, ulusal roket ve füze araştırma ve üretim programlarına önderlik yapmak üzere Savunma Sanayii İcra Komitesi kararıyla 1988 yılında kurulmuş olan savunma sanayisi şirketidir. Kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içerisinde ROKETSAN, üstlendiği misyon gereği tasarım ve teknoloji altyapısı geliştirme projeleri, ürün geliştirme ve üretim programları ile fırlatma platformu ve komuta üniteleri de dahil olmak üzere füze/roket sistemlerini ihtiyaçlar doğrultusunda milli olarak tasarlama, üretme, kullanıcı personeli eğitme ve silah sistemlerinin lojistik destek ihtiyacını karşılama konusunda Türkiye’deki en yetkin kurum haline gelmiştir.

Defence News’in en değerli savunma sanayi şirketleri sıralamasında 2018’de 96, 2019’da 89. sırada yer almıştır. 2020’de ise 91. sırada yer almıştır.

Roketsan Personel Alımı ve İş İlanları

Roketsan 3 binden fazla Personeli ile istihdama büyük bir katkı sağlamaktadır. Artan talepleri karşılamak ve  kaliteli hizmet sunmaya devam etmek adına Yeni personel alımları yapılacağını ve bu kapsamda Roketsan İş Başvurusu kabul edeceğini açıkladı . Roketsan İş ilanları  Başta İşbaşvurum.net olmak üzere  birçok Kariyer sitesi aracılığı  ile yayınlanmaktadır , Roketsan insan kaynakları ilgili ilanlara yapılan Roketsan İş Başvurularını değerlendirip inceleyerek gerekli pozisyonlara işe alım yapmaktadır.

Roketsan İnsan Kaynakları

Roketsan insan kaynakları  Şirket tarafından yayınlanan iş ilanlarından , Açık iş pozisyonlarından , Roketsan İş Başvurusu inceleme ve değerlendirmesinden , İşe alınan personellerin eğitim ve gelişiminden sorumludur. Roketsan İnsan Kaynakları Personel eğitim ve gelişimlerine katsı sağlamak ve kalite standartlarını yükseltmek adına bazı dönemlerde personele eğitimleri düzenlemektedir.

Roketsan’ın en değerli sermayesinin insan kaynağı olduğu inancıyla ve “Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi” anlayışıyla hareket ediyoruz.
“Çalışanlarımız için değer yaratmak” misyonuyla sürekli iyileştirmeler yapıyoruz.

Çalışan Deneyimi ve Sosyal Yaşam

Çalışanlarımızın yüksek aidiyet duygusuyla, birbiriyle uyum içinde ve huzurlu bir ortamda görev yapmasını sağlayacak  fiziksel koşulları temin  etmek ve çalışan memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla aşağıda detayları belirtilen çeşitli alanlarda çalışanlarımıza destek veriyoruz.

Roketsan İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Roketsan ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Roketsan , iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. Roketsan ‘nun resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Roketsan , iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Roketsan ‘nun açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Roketsan İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Roketsan ‘nun resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

Roketsan İş Başvuru Formu 

Roketsan Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Roketsan Personel alımı kapsamına Personel alımı yapılacak güncel açık iş pozisyonları şu şekildedir ;

 • ÜRETİM/ ENTEGRASYON MÜHENDİSİ
 • NAVİGASYON SİSTEMLERİ MEKATRONİK TASARIM MÜHENDİSİ
 • ENTEGRASYON ALGORİTMALARI TASARIM MÜHENDİS
 • AVİYONİK SİSTEM TASARIM MÜHENDİSİ
 • GÖMÜLÜ YAZILIM MÜHENDİSİ
 • ADAY MÜHENDİS
 • PROJE MÜHENDİSİ
 • TEST MÜHENDİSİ
 • MEKANİK TASARIM MÜHENDİSİ

Roketsan İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda da sizler için belirttiğimiz gibi Roketsan insan kaynakları  Yayımlanan güncel iş ilanlarına gerekli kriterle uygun başvuruları inceleyerek personel alımı yapmaktadır. Peki Roketsan İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?  Kariyerini Roketsan bünyesinde İnşaa etmek isteyen personel adayları Yayınlanan ilanlara Kariyer siteleri üzerinden başvuruda bulunabilir veya Roketsan İş başvuru formunu doldurarak Roketsan İnsan kaynaklarına Mail yolu ile iletebilirler. En güncel Roketsan İş İlanları işbaşvurum.net olarak tarafımızdan yayınlanmakta ve yayınlanmaya devam edecektir.

Roketsan İş Başvurunuzu www.https://ik.roketsan.com.tr/aselsan.com.tr üzerinden “Kariyer” başlığından açık pozisyonlarımızı görüntüleyebilir ve genel başvurunuzu bizlere iletebilirsiniz. Ek olarak, Kariyer.net , Linkedin ve isbasvurum.net üzerinden ilanlarımızı takip edebilirsiniz.

Roketsan İş Başvurusu 

İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Roketsan Staj Başvurusu

Staj Programı

ROKETSAN, kuruluşundan bugüne geçen çeyrek asrı aşkın süre içerisinde geliştirdiği özgün ve kritik teknolojiler ile milli ve güvenilir sistem çözümleriyle ülkemizin roket ve füze ihtiyaçlarını karşılamayı ve bunun yanında paydaşları ve çalışanları için yüksek değer yaratmayı temel stratejisi olarak benimsemiştir.

Özgün, cesur ve yenilikçi ROKETSAN, fark yaratan yerli ve milli ürünleriyle, küresel hedeflerine doğru ilerlemeye ve ülkemizin gururu olmaya devam ediyor.

Siz de Türkiye’nin geleceğinin inşa edildiği yerli ve milli projeler üreten ailemizin bir parçası olarak STAJ programımızla kariyerinize ilk adımı atabilirsiniz.

Aday Mühendislik Programı

Aday Mühendis programıyla üniversitelerin 4. sınıfında olan genç yetenekleri Roketsan ailemize kazandırmayı hedefliyoruz. Aday Mühendislik ile profesyonel hayata bir adım önde ve doğru rehberlikle başlayabilir, hem kendi hem de Roketsan’ın geleceğini inşa edebilirsiniz! İnovatif ve gelişim fırsatlarıyla dolu programımız ile 4. Sınıfta okurken çalışma hayatına  katılmak ve teknoloji dünyasını keşfetmek istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

ROKETSAN, kuruluşundan bugüne geçen çeyrek asrı aşkın süre içerisinde geliştirdiği özgün ve kritik teknolojiler ile milli ve güvenilir sistem çözümleriyle ülkemizin roket ve füze ihtiyaçlarını karşılamayı ve bunun yanında paydaşları ve çalışanları için yüksek değer yaratmayı temel stratejisi olarak benimsemiştir.

Özgün, cesur ve yenilikçi ROKETSAN, fark yaratan yerli ve milli ürünleriyle, küresel hedeflerine doğru ilerlemeye ve ülkemizin gururu olmaya devam ediyor.

Siz de Türkiye’nin geleceğinin inşa edildiği yerli ve milli projeler üreten ailemizin bir parçası olarak STAJ programımızla kariyerinize ilk adımı atabilirsiniz.

Roketsan Staj Başvuru Kriterleri:

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Başvuru tarihinde aşağıda yazan lisans programlarının 3. veya 4. sınıfında öğrenim görüyor olmak:
  • Makine Mühendisliği
  • Elektrik/Elektronik Mühendisliği
  • Havacılık, Uzay/ Uçak Mühendisliği
  • Endüstri Mühendisliği
  • Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
  • Kimya / Kimya Mühendisliği
  • Bilgisayar Mühendisliği
 • 2.50 (4’lük sistemde) ve üstü not ortalamasına sahip olmak,
 • Yapılacak stajın zorunlu olduğunu belgelendirebilmek,
 • Daha önce ROKETSAN’da staj yapmamış olmak,

Başvuru Esnasında Sisteme Yüklenmesi Gereken Belgeler:

 • Onaylı Not Belgesi (transkript) – pdf formatında olmalıdır
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Zorunlu Staj Belgesi – pdf formatında ve okul tarafından onaylı olmalıdır
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Başvuru esnasında yukarıda belirtilen belgelerin istenilen formatta sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

Söz konusu belgelerin, herhangi birinin eklenmemesi durumunda başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Roketsan Staj Başvurusu 

Roketsan Personel Maaşları ve Sunulan Olanaklar

 • Özel sağlık sigortası
 • Doğum günü izni
 • Eğitim tazminatı
 • Lisans üstü eğitim desteği
 • Başarı ve hizmet ödülleri

Sosyal Yardımlar 

 • Evlilik Hediyesi
 • Doğum Hediyesi
 • Kreş/Yuva Yardımı
 • Geçmiş Tecrübelerin İzin Haklarına ve Kariyer Gelişimine Yansıması
 • Göreve Özel Ek Ödemeler
 • Hayat Sigortası
 • Geniş Servis ve Ulaşım Ağı
 • Yerleşkelerimizde 3 Öğün Yemek Olanakları
 • Özel Günlerde Çalışanlara Verilen Hediyeler

Roketsan Güncel İş İlanları 2023

Ankara Roketsan – Üretim Entegrasyon Mühendisi İş İlanı

Özgün, cesur ve yenilikçi Roketsan, fark yaratan yerli ve milli ürünleriyle, küresel hedeflerine doğru ilerlemeye ve ülkemizin gururu olmaya devam ediyor.

 

Türkiye’nin geleceğinin inşa edildiği yerli ve milli projeler üreten ailemizin bir parçası olarak kariyerinizde önemli bir sayfa açabilirsiniz.

Savunma sektöründe öncü olan firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıda yer alan niteliklere sahip ve ilgili görev tanımıyla çalışacak takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

• Üniversitelerin tercihen Makine, Metalurji ve Malzeme, Elektrik-Elektronik, Mekatronik mühendisliği bölümlerinden mezun,

• Tercihen otomotiv, beyaz eşya, savunma sanayinde üretim/proses mühendisliği tecrübeli

•Yalın üretim, SMED, hata önleme kavramları hakkında bilgi sahibi,

• Atölye ya da laboratuvar  ortamında üretim/entegrasyon süreçlerinde görev almaya istekli,

• Yazılı ve sözlü olarak iyi seviyede İngilizce bilen,

• Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan

İş Tanımı
• Roketsan bünyesinde yürütülen üretim ve entegrasyon faaliyetlerinde görev alınması,

 

• Üretim / Entegrasyon faaliyetleri için gerekli olan teknik resimlerin incelenmesi, sonlandırılmış resimlere göre üretim/entegrasyon dokümanlarının oluşturulması ve revize edilmesi,

• Tasarım ve Ar-Ge projelerinde ihtiyaç duyulan malzemelerin üretim/entegrasyon teknolojileri konusunda araştırma-geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesi

• Tasarım ve analiz guruplarının ihtiyaç duyduğu test ve karakterizasyon çalışmalarının yürütülmesi,

• Üretim / Entegrasyon test sürecinde ilgili paydaşlar (kalite, üretim planlama, tasarım, proje vb.) ile gerekli koordinasyonun sağlanması,

• Üretim / Entegrasyon hattında çıkan sorunlarının incelenerek hata raporlarının tutulması, sürecin takip edilmesi ve hatanın çözümüne destek olması,

• Kullanılan üretim ekipmanlarının ve entegrasyon sistemlerinin ihtiyaçlar doğrultusunda modifikasyon çalışmalarına girdi sağlanması.

İş Başvurusu 

Ankara Roketsan Test Mühendisi İş İlanı

Gereksinimler
Genel Nitelikler:

 

·  Üniversitelerin elektrik – elektronik, mekatronik, havacılık ve uzay, uçak mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,

· Tasarım doğrulama aşamalarında gerçekleştirilen testler hakkında bilgi sahibi olmak,

· Analog ve sayısal sinyaller ve sistemler konusunda bilgi sahibi olmak,

·  Tercihen sayısal veri toplama/işleme ve/veya test sistemleri konusunda bilgi sahibi olmak,

· Askeri/sivil haberleşme standartları ve veri yolları konusunda bilgi sahibi olmak,

· Laboratuvar tipi analog ve sayısal ölçme ve kontrol ekipmanlarının kullanımı konusunda tecrübe sahibi olmak,

·  Yazılım geliştirme (tercihen Labview) konusunda bilgi sahibi olmak,

· Tercihen Labview ile donanım kontrolü konusunda bilgi sahibi olmak,

· Disiplinli, öğrenmeye ve araştırmaya istekli, takım çalışmasına yatkın olmak,

· Kuvvetli iletişim yeteneklerine sahip, farklı mühendislik disiplinleri ile çalışmaya istekli olmak,

· Birlikte çalıştığı ekibe yol gösterme ve iş planlarının yapılması konusunda çalışmaya istekli olmak,

·   İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,

·   Seyahat engeli bulunmayan,

·   Python, MATLAB, Simulink, Octave, Altium yazılım(lar)ında bilgi sahibi olmak tercih nedeni olarak değerlendirilecektir.

İş Tanımı
İş Tanımı:

 

Manuel, yarı otomatik veya otomatik test sistemleri kullanarak yapılan test ve veri toplama faaliyetlerinin yürütülmesinde;

·Tasarım doğrulama ve kalifikasyon testlerinin gerçekleştirilmesi,

· Test gereksinimlerinin belirlenmesi, gerekli bileşenlerin seçimi,

·  Tasarım doğrulama testlerinin en iyileştirilmesi faaliyetlerinin yürütülmesi,

·  Testlerle ilgili dokümantasyonun hazırlanması,

· Test kablajı gereksinimlerinin belirlenmesi ve tasarımının yapılmasında görev alınacaktır.

İş Başvurusu 

Roketsan Ürün Destek Yönetim Mühendisi İş İlanları 

Özgün, cesur ve yenilikçi Roketsan, fark yaratan yerli ve milli ürünleriyle, küresel hedeflerine doğru ilerlemeye ve ülkemizin gururu olmaya devam ediyor. 

Türkiye’nin geleceğinin inşa edildiği yerli ve milli projeler üreten ailemizin bir parçası olarak kariyerinizde önemli bir sayfa açabilirsiniz.

Savunma sektöründe öncü olan firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıda yer alan niteliklere sahip ve ilgili görev tanımıyla çalışacak takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Üniversitelerin Makine, Elektrik Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Mekatronik, Uçak, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun
 • Entegre Lojistik Destek konusunda bilgi sahibi, ürün destek sözleşme yönetimi ve satış sonrası hizmet faaliyetlerinde deneyimli
 • MS Office ve ERP Uygulamaları, PLM Uygulamaları, Proje Yönetim Uygulamaları (Ms Project, Primavera), CRM Uygulamaları, tercihen Catia vb. katı modelleme çizim programları kullanabilen
 • Yurt içi/ yurt dışı seyahat engeli bulunmayan
 • Askerlik görevini tamamlamış ya da bedelli askerlik ile tamamlayabilecek (erkek adaylar için)
 • Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi
 • İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın

İş Tanımı

 • Yurt içi veya yurt dışı müşterilere teslim edilen ürünlerin etkin şekilde görev yapabilmesi için sözleşmeler kapsamında tanımlanan ürün destek faaliyetlerini planlamak ve yönetmek
 • Teslimat öncesi, garanti içi ve garanti sonrası ürün desteğinin yönetimini sağlamak
 • Müşteriyle tedarik sözleşmesi ve/veya garanti sonrası ürün destek sözleşmesi imzalanabilmesi için gerekli Ürün Destek Konseptini geliştirmek, iş modelini, sözleşme mimarisini, maliyetleri oluşturmak, buna bağlı olarak alt yüklenici gereksinimlerini belirlemek
 • İmzalanan sözleşmeler kapsamında Ürün Destek projelerini müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutarak proje ve alt yüklenici yönetimi faaliyetlerini yürütmek
Başvur 

Roketsan İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Roketsan İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Roketsan iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Roketsan iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Roketsan İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Roketsan iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Roketsan iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Roketsan Stajyer Alımı Yapıyormu ?
Bir çok insanın cevabını merak ettiği konulardan biride Dülğeroğulları Stajyer alımı yapıyormu ? Roketsan çeşitli departman ve pozisyonlarda görevlendirmek üzere , Lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinde staj döneminde olan adaylar için staj imkanı sunmaktadır .
Roketsan staj başvuruları firmanın resmi internet sitesindeki , İş Başvuru Formu aracılığı ile yapılabilmektedir.

Roketsan Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Roketsan engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Roketsan İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Roketsan iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Roketsan iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz

Roketsan fabrikalrının farklı servislerine Mekatronik Mühendisi, Satın alma Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Havacılık Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Metalurji Mühendisi, Kimya Mühendisi, Makine Mühendisi, Fizik Mühendisi branşlarında mühendis alımı yapacak.
 
 
Roketsan tarafından düzenlenecek personel alım başvuru ilanı için adaylar https://ik.roketsan.com.tr/ adresi üzerinden Roketsan başvuru ilanına ulaşabileceklerdir.
 
 • KARA SİSTEMLERİ
 • HAVA SAVUNMA SİSTEMLERİ
 • DENİZ SİSTEMLERİ
 • HASSAS GÜDÜMLÜ SİSTEMLER.
 • UZAY PROJELERİ
 • BALİSTİK KORUMA SİSTEMLERİ
 • ALT SİSTEMLER.

Roketsan Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Merkez

P.K. 30 Elmadağ 06780 Ankara – Türkiye

+ 90 (312) 860 55 00

 + 90 (312) 863 42 08

ve gönderi [email protected]

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu