Genel

Pronet Güvenlik İş Başvurusu – En Güncel Pronet İş İlanları

İçindekiler

Pronet Güvenlik iş Başvurusu için araştırma yapan personel adaylarının beklediği Pronet Güvenlik İş İlanları yayınlandı! Pronet Güvenlik İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Pronet Güvenlik insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Pronet Güvenlik 2023  İş Başvurusu Formu sayfamızda! 

Pronet Güvenlik iş başvurusu ile ilgi merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Pronet Güvenlik iş başvurusu nasıl yapılı? , Hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ? Pronet Güvenlik çalışma şartları nasıl? Personel maaşları ne kadar ? gibi birçok sorunun cevabını sizler için araştırdık .

Pronet İş Başvurusu
Pronet İş Başvurusu

Pronet Hakkında 

Kurulduğu günden bu yana tek işi güvenlik olan Pronet; kullanıcı dostu ve geniş seçim olanakları sağlayan alarm ve görüntüleme sistemleri ile hem bireysel hem kurumsal müşterilerin tercihidir. Türkiye’nin her yerine güvenlik çözümleri sunan şirket, bankalar ve bankalara bağlı şube ve ATM’lerden Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirlerine kadar seçkin bir müşteri portföyüne sahiptir.

Pronet, en yeni ürünü, Türkiye’nin ilk akıllı güvenlik sistemi Pronet Plus ile, interaktif güvenlik ve görüntüleme sistemleri alanına adım atmış ve konumunu daha da güçlendirmiştir.

Pronet Plus, mobil uygulaması sayesinde, ev veya işyeriyle bağlantı kurarak istenilen yer ve zamanda güvenlik kontrolü sağlamaktadır.

Pronet, ayrıca paket tercihine göre karbonmonoksit, LPG ve doğalgaz kaçaklarını önleyen, yangın anında Pronet Alarm Merkezi’ni uyaran, ev ya da işyerine anında ambulans yönlendirmesi yapan sistemlerle de kullanıcıların hayatlarını korumaktadır.

Güvenlik çözümlerinin bir parçası olan ve özel eğitimli bir kadrodan oluşan Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi, tüm sinyallere ortalama 10 saniyede geri dönerek acil durumlarda müşterilerini bilgilendirmektedir.

Hızlı büyümesini sürdüren şirket; 2012 yılında dünyanın en büyük yatırım şirketlerinden biri olan Cinven’le yatırım ortaklığı gerçekleştirerek gücüne güç katmıştır. Türkiye’de yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden Pronet, her gün 24 saat; teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve 2 bin eğitimli profesyonel kadrosuyla Türkiye genelinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Güvenlik
Çalışan Sayısı 2.000+
Fabrika Sayısı
Kuruluş Tarihi 1995
Firma İnternet Sitesi www.pronet.com.tr

Pronet Güvenlik İş Başvurusu ve Personel Alımı 2023

Ülkemizin en büyük Güvenlik sistemleri markası olan  Pronet 2023 yılı itibarıyla binlerce insana iş imkanı sağlamaya devam ediyor .

Artan talebi karşılayabilmek ve büyümeye devam etmek adına Personel alımına geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da devam eden Pronet , Başta  İstanbul , Ankara , İzmir  ve diğer birçok şehirde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu . 

Pronet bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsam da araştırmalar yapan personel adayları  Pronet İş Başvurusu ile ilgili bir çok detayı yazımızın devamında bulabilirler. 

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar 

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Binlerce insana iş imkanı sağlayan ve büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarına devam eden Pronet Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Üretim Elemanı
 • Depo Yetkilisi
 • Depo Görevlisi
 • Forklift Operatörü
 • Elektrik Bakım Teknisyeni
 • Satış Temsilcisi
 • Kurumsal Satış Temsilcisi
 • Tele Satış Uzmanı
 • Portföy Yöneticisi
 • Sistem ve Network Uzmanı
 • Part Time Satış Temsilcisi 
 • Bölge Satış Temsilcisi 
 • Muhasebe Uzmanı
 • Bayi Kanalı Satış Temsilcisi 

Pronet İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Pronet iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Pronet İş İlanlarıdır . Pronet İş Başvurusu Kariyer.net Pronet İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Pronet İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise https://www.pronet.com.tr/insan-kaynaklariresmi internet sitesi üzerinde bulunan İş Olanakları sayfasıdır . Pronet İş Olanakları sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Pronet Kariyer sitesi üzerinde iş ilanlarını görüntüleyebilmek için öncelikle üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Pronet İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca İşkur tarafından da Pronet İş İlanları yayınlanmaktadır . İşkur Pronet İş İlanlarını görebilmek ve İş Başvurusu yapabilmek için İşkur kaydınızın olması gerekmektedir . Aşağıdaki link üzerinden İşkur Pronet İş İlanlarına ulaşabilirsiniz. ,

Pronet İnsan Kaynakları 

Pronet İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Pronet ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Pronet, iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. Pronet’in resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Pronet, iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Pronet’in açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Pronet İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Pronet’in resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

Pronet’in insan kaynakları süreçleri ve iş başvuruları ile ilgili en güncel ve detaylı bilgilere ulaşmak için Pronet’in resmi web sitesini ziyaret etmeniz veya doğrudan Pronet İnsan Kaynakları departmanıyla iletişime geçmeniz önemlidir. İnsan Kaynakları departmanı, size iş başvurusu süreci, çalışma şartları ve diğer ilgili konularda daha fazla bilgi sağlayabilir.

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

 

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

 

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

 

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

 

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

 

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

 

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

 

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

 

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

 

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

 

 

Pronet İş Başvuru Formu 
Kariyer.net Pronet İş İlanları

İşe Girişte Gerekli Evraklar

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi

Pronet’te Çalışmak

Seçme ve yerleştirme süreçlerimizde kurum kültürümüzü oluşturan Taraftar Müşteri, Girişimci Ruh, Açık İletişim, İşbirliği ve Dayanışma değerlerini temel alarak belirlediğimiz, her pozisyon için farklı yetkinlik modelleri bulunmaktadır.

Bu yetkinlikleri ölçümleyebilmek adına; kişilik envanteri, genel yetenek testleri, yabancı dil test uygulamaları, yetkinlik mülakatları ve benzer uygulamalar ile işe alım sürecimizi şekillendirdik.

Pronet Personel Maaşları ve Yan Haklar 

Pronet İnsan Kaynakları olarak, piyasa ile rekabet içinde bir ücretlendirme politikasını benimsedik. Baz ücret ve değişken ücret sistemimizi unvandan ve fonksiyondan bağımsız olarak işlerin büyüklükleri temel olmak üzere, kişilerin yetkinlikleri ve performansları üzerine kurduk. Ayrıca işin gereği olarak da yan haklarımızı düzenledik.

Her yıl piyasa verileri ile çalışanlarımızın ücret ve yan haklarını karşılaştırarak analiz etmekteyiz. Bu analiz ile çalışanlarımızı rekabetçi piyasaya karşı korumayı ve adil bir ücret politikası kurmayı hedeflemekteyiz.

Tüm Kahramanlarımızı kapsayan özel sağlık sigortası, hayat sigortası, iş yeri hekimi uygulaması, çocuk yardımı, evlilik yardımı süreçleri ile Kahramanlarımıza ve ailelerine destek sağlamaktayız.

Merkez binamıza ulaşım servisler aracılığı ile yapılırken öğle yemekleri için aylık yemek kartı vermekteyiz.


Pronet Güncel İş İlanları 

Pronet Tele Satış Uzmanı İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • En az lise mezunu, 
 •  En az 1 yıl, Çağrı Merkezi alanında telefonda satış konusunda deneyimli, 
 • Telefonda ikna kabiliyetine ve iletişimine güvenen, 
 • Müşteri bağlılığı ve memnuniyeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşabilecek, 
 • Dinamik bir ortamda hedef odaklı çalışabilecek, 
 • Ekip çalışmasına uyumlu, 
 • Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,

Portföy yönetebilecek “Tele-Satış Uzmanı’’ arayışımız bulunmaktadır.

İŞ TANIMI

 • Pronet Alarm ve Kamera sistemlerinin telefonda satışını gerçekleştirmek, 
 • Şirket satış hedeflerine katkı sağlamak adına yeni abone kazandırmak,
İş Başvurusu 

Pronet Portföy Yöneticisi İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • En az Lise mezunu, 
 • Saha satış alanında en az 3-4 yıl istikrarlı bir deneyimi olan,
 • Mevcut portföyü bulunan,
 • Dinamik ve iletişimi kuvvetli,
 • Portföy yönetimi deneyimlemiş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan,
 • Hedefleri, çalışma motivasyonu ve başarma hırsı yüksek,
 • İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli (İzmit-Gebze-Darıca-Çayırova),Sakarya(Adapazarı), Adana, Mersin, Bursa, Antalya’da ikamet eden ya da edebilecek.

İŞ TANIMI

 • Şirket değerlerini koruyup mevcut portföyünü yönetmek ve müşteri portföyünü geliştirerek şirketini sahada en iyi şekilde temsil etmek,
 • Sorumlu olduğu bölge içindeki ev ve iş yerlerine aktif ziyaretlerde bulunup, yeni müşteri kazanımı sağlayarak satış yapmak,
 • Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek,
 • Potansiyel sağlayabilecek bağımsız kanallar yaratarak, referans akışını hızlandırmak,
 • Proje bazlı satışlara yönelik araştırmalar yapmak,
 • Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.
İş Başvurusu 

Pronet Home Office Müşteri Temsilcisi İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Telefonda etkili iletişim kurabiliyor ve bundan keyif alıyorsan,
 • Vardiyalı çalışma yapasında evinin konforunda çalışma fırsatı arıyorsan,
 • Pronet Akademi eğitimleri sayesinde sürekli gelişmeye ve öğrenmeye istekliysen,
 • Dünyanın en iyi müşteri deneyimi ödülüne sahip Pronet çağrı merkezinde çalışırken sen de başarının ödüllerle taçlandırılmasını istiyorsan,
 • En az Lise, tercihen Ön Lisans veya Lisans mezunuysan,
 • MS Office programlarına hakimsen,
 • Çağrı merkezinde müşteri memnuniyeti görüşmeleri deneyimine sahipsen,
 • Analitik düşünce yapısına sahip, iç motivasyonun yüksek, çözüm ve hedef odaklı çalışıyorsan,
 • İşlerin takibi ve zaman yönetimi konusunda ajandamı yanımdan ayırmam diyorsan,

Superagent Müşteri Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

İŞ TANIMI

 • Pronet kurum kültürünü benimseyerek müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik uygulanabilir çözümler üretirken #İyi ki Varsın Pronet aidiyet duygusunu yaşatmak,
 • Müşterilerimizden gelen şikayet ve talep çağrılarına müşteri memnuniyetini sağlayıp çözüm sunmak.
İş Başvurusu 
 

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Pronet İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Pronet Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Pronet İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Pronet part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Pronet İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Pronet iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Pronet iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Pronet Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Pronet engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Pronet güvenlik Hizmetleri ne iş yapar?
Pronet Güvenlik Hizmetleri Hakkında
Pronet, ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri sunan, Türkiye’nin lider elektronik güvenlik firmasıdır. 1995 yılında kurulan Pronet, tüm Türkiye’ye yayılan hizmet ağı ile 200 bine yakın abone ve 1 milyonun üzerinde kullanıcıya geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunmaktadır.

Pronet Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

 • AdresFlatofis Otakçılar Caddesi No:78
  Kat:2 34050 Haliç
  İstanbul Türkiye
 • Telefon0212 467 48 48
 • Faks0212 467 48 47

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu