Restoranlar

Popeyes İş Başvurusu – En Güncel İş İlanları 2023

İçindekiler

Popeyes iş Başvurusu için araştırma yapan personel adaylarının beklediği Popeyes İş İlanları yayınlandı! Popeyes İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Popeyes insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Popeyes 2023  İş Başvurusu Formu sayfamızda! 

Popeyes iş başvurusu ile ilgi merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Popeyes iş başvurusu nasıl yapılı? , Hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ? Popeyes çalışma şartları nasıl? Personel maaşları ne kadar ? gibi birçok sorunun cevabını sizler için araştırdık .

Popeyes İş Başvurusu
Popeyes İş Başvurusu

Poepeyes Hakkında 

TAB Gıda, eşsiz lezzet formülleriyle geleneksel lezzetlerini otantik tatlarla birleştiren, 12 saat önceden özel baharatlarla marine edilen, çıtır çıtır ve sıcacık servis edilen Popeyes tavuklarını 2007 yılında Türkiye’deki tavuk severler ile buluşturmuştur. 2007 yılından bu yana Popeyes güvencesi ile Türkiye’de hizmet veren Popeyes, Türkiye’nin 40’tan fazla şehrinde 200’ü aşkın restoran sayısına ulaşarak liderliğini kanıtlamıştır.

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lider Popeyes güvencesiyle istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Popeyes, restoranlarındaki mükemmeliyetçi hizmet anlayışı sayesinde 2015 senesinde “International Market of the Year”, 2016 yılında 27 ülke arasından “Yılın Franchisee’si” ödülüne layık görüldü. Forum Mersin Popeyes restoranı ise, “En Başarılı Popeyes Restoranı” yarışmasında birinci olarak “Golden Plate” ödülünü kazandı.

2017 yılında, Popeyes Global tarafından “Yılın Geliştiricisi” Ödülü’ne layık görüldü. Ayrıca Popeyes’ın Tekirdağ Tekira restoranı da Popeyes Global tarafından en iyi restoranlardan biri seçilerek Avrupa, Ortadoğu, Afrika (EMEA) bölgesinde ‘‘Silver Plate’’ ödülüne layık görüldü. 

2019 yılında ise Antalya Havalimanı Terminal 1’de hizmet veren restoranıyla EMEA bölgesindeki tüm Popeyes restoranları arasında yapılan değerlendirme sonucu, operasyonel mükemmeliyeti standartlarını en yüksek seviyede gerçekleştirerek “Gold Plate Award”, Popeyes markasını en iyi işleten franchise olarak “Top Operator Award” ödüllerine layık görülmüştür.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda/Restaurant
Çalışan Sayısı 2.000+
Şube Sayısı 200+
Kuruluş Tarihi 1972
Firma İnternet Sitesi www.popeyes.com

Popeyes İş Başvurusu ve Personel Alımı 2023  

Son yıllarda yaptığı atılım ve yatırımlarla adından söz ettiren ve Dünya çapında tanınan ve bilinen bir marka olmayı başaran Popeyes , Büyüme hedefleri doğrultusunda üretim hacmini arttırmak adına personel alımı yapmaya devam ediyor .

Bünyesinde binlerce personele iş imkanı tanıyan Popeyes , Bir çok şehirde görevlendirmek üzere Personel ihtiyacı bulunan pozisyonlar için İş İlanları yayınlamaya hızla devam ediyor . 

İstanbul , Ankara , İzmir başta olmak üzere birçok şehirde Firmanın bölge müdürlükleri , Depoları ve Bayileri bulunmaktadır . 

Popeyes bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsam araştırmalar yapan personel adayları için Popeyes İş Başvurusu ile ilgili detaylara geçelim . 

Popeyes Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Yukarıda da belirttiğimiz üzere binlerce insana iş imkanı sağlayan ve büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarına devam eden Popeyes Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Üretim Elemanı
 • Üretim Uzmanı
 • Kalite Kontrol Uzmanı
 • Depo Yetkilisi
 • Depo Görevlisi
 • Sevkiyat Şoförü
 • Garson
 • Haydi
 • Mutfak Görevlisi
 • Satış Temsilcisi
 • Muhasebe Uzmanı
 • Temizlik Görevlisi 
 • Kasa Görevlisi

Popeyes İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Popeyes iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Popeyes İş İlanlarıdır . Popeyes İş Başvurusu Kariyer.net , Secretcv.com , Yenibiris.com Popeyes İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Popeyes İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol isewww.tabgida.com.tr/tr/kariyer/  resmi internet sitesi üzerinde bulunan Açık Pozisyonlar sayfasıdır . Popeyes Açık Pozisyonlar sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Popeyes İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Popeyes İş Başvuru Formu 

Popeyes Kariyer.net İş İlanları 

 


Popeyes Secretcv.com İş İlanları 

Popeyes Yenibiriş.com İş İlanları

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Popeyes’da Çalışmak 

Her pozisyondaki çalışanımıza TAB Gıda’da çalışma ayrıcalığını yaşatmak amacıyla benimsediğimiz bu kültür mutlu ve verimli çalışanlar yaratmaktadır. Çünkü bizler biliyoruz ki güler yüzlü çalışanlar, restoranlarımızı ziyaret eden misafirlerimizin ziyaretlerini tekrar etmelerini sağlayan en önemli faktördür.

Şirket kültürümüzü benimseyen, işine ve kendisine her daim değer yaratan ve yeni çalışanlarla büyümesine devam eden TAB Gıda, çalışanlarına her alanda kariyer ve gelişim fırsatları sunmaktadır.

Popeyes sektöründe en başarılı şirket olmanın yanı sıra çalışanlar tarafından da en çok tercih edilen şirket olma hedefiyle ülke ve dünya çapındaki yenilikleri takip etmekte ve bu doğrultuda sürekli gelişim politikası uygulamaktadır.

Popeyes Personel Maaşları ve Sunulan Olanaklar

Popeyes  bünyesine yeni alınacak personelin ücretleri, günün şartları ve sektör ücretleri dikkate alınarak belirlenmekte olup, mevcut personelimizin ücretleri ve tazminatları Toplu İş Sözleşmesi’ne uygun olarak belirlenmektedir . Popeyes  Personelleri için belirlenen çalışma şartları ise şu şekildedir  ;

 • İkramiye Hakkı 
 • Performans primi Hakkı 
 • Çeşitli tazminat ve yardımlar 
 • Takdirname ve ödül

Popeyes Çalışma Şartları 

Çalışma şartları açısından Popeyes bünyesindeki personelleri memnun eden ve çalışanlarına değer veren bir firma olarak öne çıkıyor. 

Popeyes Genel müdürlük çalışma saatleri haftanın 6 günü 8 saat olacak şekilde belirlenmiştir. Şube çalışanları ise haftanın 6 günü 2 vardiya olacak şekilde günlük 8 saat çalışmaktadır  . Hafta içi 1 gün ise izin günü olarak belirlenmiştir. 

Popeyes Çalışma Saatleri 

Genel olarak, fast food restoranlarının çalışma saatleri, şirketin politikalarına ve lokasyonlarına bağlı olarak değişebilir. Popeyes restoranlarının çoğu genellikle haftanın her günü ve hafta sonlarında açık olup sabah saatlerinde açılarak gece geç saatlere kadar hizmet verir.

Ancak, çalışma saatleri her Popeyes restoranı için farklılık gösterebilir. Özellikle lokasyonlara, şehirlere veya ülkelere bağlı olarak çalışma saatleri ve hizmet süreleri değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, Popeyes restoranının bulunduğu konumun resmi web sitesini veya doğrudan Popeyes ile iletişime geçerek en güncel çalışma saatleri hakkında doğru bilgilere ulaşmanızı öneririm.

Popeyes Güncel İş İlanları 

İstanbul Popeyes Ön Müşteri Temsilcisi İş İlanı 

 • İşyeri ve işyeri personellerinin güvenliğini sağlamak,
 • Yaşanabilecek acil durumlarla ilgili güvenlik talimatlarını bilmek ve personellerin bilinçlendirilmesini sağlamak,
 • Restoranda meydana gelebilecek kaza ve olayları restoran yöneticilerine raporlamak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar
Markalarımızın İstanbul’da bulunan restoranlarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Ön Müşteri Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

 • En az lise mezunu,
 • Tercihen benzer pozisyonlarda minimum 1 yıl deneyimli,
 • Emekli polis memuru olan,
 • Prezentabl ve iletişimi kuvvetli,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • İstanbul’da ikamet eden
  adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
İş Başvurusu 

İstanbul – Popeyes Restoran Müdürü İş İlanı

Müşteri odaklı çalışma tarzı, motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olacak bir yöneticilik pozisyonu…
Şirket ihtiyaçları doğrultusunda yüksek performansınızın ödüllendirildiği dinamik bir şirket…
Sizden ne mi bekliyoruz? Eğitim döneminiz sonunda aşağıdaki konularda yetkinliklere sahip olmanızı…

 • Restoranın finansal ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek,
 • Kendisine bağlı ekibin sevk, idare ve yönetiminden sorumlu olmak,
 • Misafirlerin istek, öneri ve şikayetleri ile ilgilenmek,
 • Restoran kalite, servis ve temizliğini en yüksek standartlarda sürekli olarak sağlamak ve sağlatmak,
 • 3. Kişilere karşı şirketi başarıyla temsil etmek.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Markalarımızın İstanbul’da bulunan restoranlarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Restoran Yönetici Adayı“ arayışımız bulunmaktadır.

 • Ön lisans veya lisans mezunu,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Yöneticilik yetkinliklerine sahip,
 • İletişimi kuvvetli,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • İstanbul’da ikamet eden

adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.

İş Başvurusu

Popeyes İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Popeyes Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Popeyes engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Popeyes Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

Adres : Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul

Tel :  444 76 77

Faks : 0212 236 56 45

Popeyes İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Popeyes Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Popeyes İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Popeyes part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Popeyes Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Popeyes engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Popeyes İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Popeyes iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Popeyes iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Çoğunlukla AVM’lerin içerisinde yer alan Popeyes şubelerinin çalışma saatleri sabah 10.00 ile akşam 22.00 arasındadır. Popeyes şubeleri; hafta sonlarında, resmi tatillerde ve dini bayramlarda da hizmet vermektedir.
 
Popeyes ne iş yapar?
2007’de gıda sektörüne giren firma Türkiye’nin birçok şehrinde şubeler açarak kişilere  olanakları sağlamaktadır. Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren Popeyes firması Türkiye genelinde hızlı servis restoran zinciri kurmayı başaran firmalardan biridir.

 

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu