Genel

Pınar İş Başvurusu ve Personel Alımı 2023

İçindekiler

Pınar İş Başvurusu için araştırma yapan personel adaylarının beklediği Pıınar İş İlanları yayınlandı! Pınar İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Pınar insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Pınar 2023 İş Başvurusu Formu sayfamızda! 

Pınar iş başvurusu ile ilgi merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Pınar iş başvurusu nasıl yapılı? , Hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ? Pınar çalışma şartları nasıl? Personel maaşları ne kadar ? gibi birçok sorunun cevabını sizler için araştırdık .

Pınar Hakkında 

Kurulduğu yıl olan 1973 tarihinden bu yana tüketicilerinin kaliteli tercihi olan ve gıda sektöründe liderliğini sürdüren PINAR, süt, et, su ürün gamında farklı tüketici ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerle çok geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Dünya trendlerini yakından takip eden PINAR, birçok ürün gamında liderliğini sürdürmektedir. PINAR gıda sektöründe Türkiye’yi ilklerle tanıştırmıştır.

Pınar İş Başvurusu
Pınar İş Başvurusu

Yaşar Holding ‘e bağlı Pınar Süt, Pınar Et, Yaşar Birleşik Pazarlama, Çamlı Yem Besicilik, Pınar Su, ve Pınar Foods şirketleri, 5 binden fazla çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ülke ekonomisindeki giderek artan rekabet ortamı, şirketler için güçlü markalar yaratma gerekliliğini her zamankinden daha önemli kılıyor.

Tüketicinin tercih ettiği marka olmak, sürdürülebilir karlılığı sağlamak ve uluslararası pazarlara açılmak marka olmanın gereklerini yerine getirmekle mümkün.

PINAR, tüketici odaklı olarak çalışmalarını yönlendirerek ve sunduğu kaliteden asla taviz vermeyerek tüketicisine sonsuz güven veriyor. Kurulduğundan bu yana tüketiciye sağlık, lezzet, yenilik kaynağı olan ürünler sunan Pınar, milyonlarca insan için nesiller boyu bir “Yaşam Pınarı” oldu.

Bu yaşam pınarı, temelinde yatan üç ana unsura dayalı olarak doğdu, büyüdü, gelişti: “Sağlık, Lezzet ve Yenilik…”

PINAR, Türkiye’de sağlıklı süt ve süt ürünleri kavramını yerleştiren ilk markadır. Artan çeşitleriyle Türkiye’nin “Yenilik”, “Sağlık”, “Lezzet” ve “Yaşam Pınarı” olmaya çalışmaktadır. PINAR , süt, et, su vb. ürünleriyle yalnız iç tüketim olarak değil; dünyanın çeşitli ülkelerinde tüketicilerce tercih edilen bir marka olarak “Bölgesel Güç” olma yolunda hızla ilerliyor. PINAR‘ a duyulan güven sadece Türkiye sınırları içerisinde kalmamış Ortadoğu ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Almanya vb. gibi pek çok ülkeye taşmıştır.

Başarılı bir marka olmanın en önemli kriteri ilk faaliyet sonrasında girilen yeni alanlarda da marka kimliğini aynı tutarlılıkla taşıyabilmek ve çeşitlenen ürünlere markanın ortak imajını yansıtabilmektir.

Bir süt ve süt ürünleri markası olarak doğan Pınar, geçen zaman zarfında gıda sektörünün farklı alanlarında birçok ilki gerçekleştirdi. İlk sağlıklı uzun ömürlü sütü, ilk hazır mayonezi, ilk krem peyniri, ilk dondurulmuş et ürünlerini, ilk paketli hindi ürünlerini ve ilk geri dönüşsüz ambalajlı suyu Türk insanına sunan Pınar, sahip olduğu geniş ürün yelpazesinin her üyesinin Pınar imajı şemsiyesi altında olmasına dikkat etti ve toplam marka imajını büyüterek korudu.

PINAR, süt, su ve et sektöründe tüketicinin en memnun olduğu ve güvendiği markadır. Dış Ticaret Müsteşarlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve İhracatçılar Birliği tarafından kaliteli Türk ürünlerinin dünya pazarına tanıtımı ve Türk malı imajının dünyada yerleştirilmesi amacıyla geliştirilen “Turquality” projesi içinde yer alarak Türkiye’yi ve Türk ürünlerini yurtdışında temsil etmektedir.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 5.500+
Fabrika Sayısı 7
Kuruluş Tarihi 1952
Firma İnternet Sitesi www.pinar.com.tr

Pınar İş Başvurusu ve Personel Alımı 2023  

Ülkemizin en büyük gıda firmalarından biri olan Pınar  2023 yılı itibarıyla binlerce insana iş imkanı sağlamaya devam ediyor .  Pınar büyümeye ve Ülke istihdamına sağladığı katkıyı artırarak devam ediyor. 

Artan talebi karşılayabilmek ve büyümeye devam etmek adına Personel alımına geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da devam eden Pınar Başta İstanbul , Ankara , İzmir  ve diğer birçok şehirde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu . 

Pınar bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsam da araştırmalar yapan personel adayları  Pınar İş Başvurusu ile ilgili bir çok detayı yazımızın devamında bulabilirler. 

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar 

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Binlerce insana iş imkanı sağlayan ve büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarına devam eden Pınar Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Üretim Elemanı
 • Depo Yetkilisi
 • Depo Görevlisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Forklift Operatörü
 • Elektrik Bakım Teknisyeni
 • Sevkiyat Şoförü
 • Satış Temsilcisi
 • Part Time Satış Temsilcisi 
 • Bölge Satış Temsilcisi 
 • Muhasebe Uzmanı
 • Bayi Kanalı Satış Temsilcisi 

Pınar İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Pınar iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Pınar İş İlanlarıdır . Pınar İş Başvurusu Kariyer.net Pınar İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Pınar  İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise  https://kariyer.yasar.com.tr/ resmi internet sitesi üzerinde bulunan İş Olanakları sayfasıdır . Pınar İş Olanakları sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Pınar İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Pınar İş Başvuru Formu 

Pınar İş Başvuru Formu

Pınar İş Başvurusu yapmadan önce Pınar İş Başvuru Formu doldururken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır . Bu önemli noktalar ise şu şekildedir;

 • Pınar İş Başvurunda vermiş olduğunuz bilgilerin doğru olmasına dikkat edin.
 • Geçmiş İş tecrübelerinizi yazarken Başvuru yaptığınız pozisyon ile ilgili olanları öne çıkarın
 • Almış olduğunuz eğitim , seminer , kurs ve sertifikalarınızı eksiksiz olarak yazın
 • En önemlisi ise Özgeçmişinize bir tanıtım yazısı mutlaka ekleyin

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

 

Yukarıdaki noktalar Pınar İş Başvuru Formu doldururken çok önemlidir . İşe alım ihtimalinizi önemli oranda artırabilirsiniz.

İşe Girişte Gerekli Evraklar

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukuatlı nüfus sureti
 • E-devlet çalışma dökümü (sigortalılık dökümü)

Pınar Staj Başvurusu 2023

Şenpiliç; üniversite, yüksekokul, endüstri meslek lisesi veya teknik lisede öğrenim gören ve staj zorunluluğu olan tüm öğrencilere ilgili departmanlarında staj yapma olanağı sunmaktadır.
Staj başvurusunda bulunmak isteyen stajyer adayları Pınar Staj başvurularını aşağıdaki link üzerinden ve Pınar iş başvuru formu üzerinden gerçekleştirebilirler. 
 
Uzun dönemli staj programı olan Yaşar’a/Yaşama Adım Projesi (YAP) ile Yaşar Topluluğu şirketleri için potansiyel aday yetiştirmek üzere üniversite 4. sınıf ya da yüksek lisans öğrencilerine belirlenmiş olan projelerde en az altı ay süreyle görevler veririz. İş hayatına dair önemli bir gelişim fırsatı sunduğumuz bu projeye seçilen genç çalışma arkadaşlarımızı staj süresi boyunca gözlemleriz ve açık pozisyon olması durumunda öncelikli olarak değerlendiririz. İşe alım sürecimizde uyguladığımız adımlarla aynı şekilde ilerlediğimiz YAP pozisyonlarımız için, ilanlarımızı takip ederek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 
Pınar Staj Başvurusu 

Pınar Güncel İş İlanları

İstanbul – Pınar Demo Tanıtım Şefi İş İlanları

GENEL NİTELİKLER

 • En az ön lisans mezunu olmak üzere tercihen üniversitelerin gastronomi, aşçılık veya gıda mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • İlgili alanda deneyimli,
 • Sektörel portföyü olan,
 • Proaktif,
 • İletişimi kuvvetli, dinamik ve sonuç odaklı,
 • İkna ve temsil kabiliyeti yüksek,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • MS Office uygulamalarına hâkim,
 • Aktif sürüş tecrübesi olan, seyahat engeli olmayan,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

İŞ TANIMI

 • Sorumlu olduğu müşterilerinin en verimli şekilde cirosunu artırmak
 • Sorumlu olduğu müşterileri ile satış arttırıcı aktivite planları oluşturmak, ürünlerin mutfak demolarını gerçekleştirmek.
 • İlgili Satış Şefleri ve Müdürleri ile demo uygulama sonuçlarını paylaşmak ve uygulama sonrası onlara da iletilen geri bildirim almak.
 • Yeni ürünlerin listelenmesi ve penetrasyonu demolar ile sağlamak.
 • Bölge Satış Müdürlerine demo çalışmaları, bunların sonuçları ve müşteriye etkilerini rapor ve analiz etmek, gerekli uyarı ve eylemde bulunmak.
 • İlgili birim ile iş geliştirme süreçlerine dahil olmak.
 • Potansiyel müşterileri önermek.
 • İç ve dış müşterilere dönemsel ürünlerimiz ile ilgili mutfak, aşcılık eğitimleri vermek
İş Başvurusu 

İzmir Pınar Süt Satın Alma Sorumlusu İş İlanı 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye’de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş., aşağıdaki niteliklere sahip Satınalma Sorumlusu aramaktadır.

GENEL NİTELİKLER 

 • Örgün eğitim veren üniversitelerin İşletme, İİBF veya Mühendislik Fakültelerinden mezun, 
 • İç ve dış piyasalardan hammadde, yardımcı malzeme, ambalaj  alımları  konularında 1-2 yıl deneyimli, 
 • İthalat mevzuatına hakim, 
 • İyi derecede İngilizce bilen, 
 • Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Tercihen Sap kullanabilen, 
 • B tipi aktif sürücü ehliyetine sahip,
 • İzmir’de ikamet eden, edebilecek,
 • Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış.

İŞ TANIMI

 • Şirketin ihtiyacı olan teknik malzeme gruplarına bağlı indirekt malzemeler, işletme yardımcı malzemeleri, hizmet alımlarının vb. optimum ticari şartlarda, kalitede, istenilen zaman ve miktarda belirlenen şirket stratejileri çerçevesinde satınalma prosedürü, yürürlükteki kanun, genelge ve mevzuata  göre teminini sağlamak.
 • İş akışı ile ilgili dosyalama, arşivleme, evrak düzenini organize etmek.
İş Başvurusu 

Pınar Personel Maaşları ve Yan Haklar 

Pınar iş değerleme sonucunda belirlenmiş olan ücret sınıfı sistemine ve piyasa araştırmasına dayanan adil bir ücret politikasını benimser. Uluslararası sistemler kullanılarak pozisyonların şirkete katkısı, kritikliği gibi değerler doğrultusunda geliştirilen ücret politikası; piyasa koşulları, sektörel unsurlar ve ülke ekonomisindeki değişimler göz önüne alınarak güncellenir. 

“Çalışanların Görüşleri Anketi”, çalışanların işi ve şirketi ile ilgili çeşitli konularda memnuniyetlerini, bağlılıklarını ve Topluluğa olan aidiyetlerini ölçmek amacıyla iki yılda bir uygulanmaktadır.

Çalışan Görüşleri Anketleri sonuçları doğrultusunda her kademeden çalışanların oluşturduğu aksiyon komiteleri iyileştirilmesi hedeflenen alanlara yönelik aksiyon planları hazırlayarak çalışan memnuniyetini ve motivasyonunu artırıcı uygulamalar gerçekleştirmektedir.

2023 Yılı itibarıyla Pınar bünyesinde çalışanlar için belirlenen en düşük Pınar Personel Maaşı 13500 TL olarak belirlenmiştir. 

Pınar Çalışma Şartları

Pınar Genel müdürlük çalışma saatleri haftanın 6 günü 8 saat olacak şekilde belirlenmiştir. Fabrika çalışanları ise haftanın 6 günü 3 vardiya olacak şekilde günlük 8 saat çalışmaktadır. Pazar günleri ise çalışanlar izinlidir . 

Pınar İşe Alım Süreci 

Her pozisyon için belirlenmiş yetkinlik ve nitelik kriterlerimiz bulunur. İşe alım sürecinde, pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklerin adaydaki uygunluğuna göre değerlendirme yaparız ve topluluk içinde tüm çalışanların göstermesi gereken bilgi, beceri, davranış ve motivasyonlardan oluşan Liderlik Yetkinliklerimizi baz alırız.

Değerlendirme aşamasında, tüm çalışanlarımızı kapsayan Yaşar Topluluğu Liderlik Yetkinlikleri’ne göre yetkinlik bazlı mülakatlar gerçekleştiririz. Ayrıca, yabancı dil bilgisi gerektiren pozisyonlar için tüm adaylarımızın eşit değerlendirilmesini sağlamak amacı ile yabancı dil seviye tespit sınavı ve çeviri uygulaması yaparız.

Görüşme süreçleri olumlu sonuçlanan adaylarımızın referans kontrolünün ardından iş teklifimizi gerçekleştiririz. Yaşar Topluluğu’nda işe alım sürecimiz tüm şirketlerimizde aynı standartlardadır.

Pınar İnsan Kaynakları 

Pınar İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Pınar ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Pınar, iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. Pınar’ın resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Pınar, iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Pınar’ın açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Pınar İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Pınar’ın resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

Pınar’ın insan kaynakları süreçleri ve iş başvuruları ile ilgili en güncel ve detaylı bilgilere ulaşmak için Pınar’ın resmi web sitesini ziyaret etmeniz veya doğrudan Pınar İnsan Kaynakları ile iletişime geçmeniz önemlidir. İnsan Kaynakları departmanı, size iş başvurusu süreci, çalışma şartları ve diğer ilgili konularda daha fazla bilgi sağlayabilir.


Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Pınar İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Pınar Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Pınar İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Pınar part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Pınar İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Pınar iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Pınar iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Pınar Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

Pınar Süt İzmir Fabrikası
Yunus Emre Mh. Kemalpaşa Cd. No:317 P.K. 35060 Pınarbaşı – Bornova / İZMİR
Tel: (0232) 436 15 15
Fax: (0232) 436 20 40 – 436 27 25
Harita için tıklayınız
Pınar Süt Eskişehir Fabrikası
Org. San. Bölgesi Mümtaz Zeytinoğlu Bulvarı P.K. 55 26001
Tel: (0222) 236 08 89
Fax: (0222) 236 08 90
Harita için tıklayınız
Pınar Süt Şanlıurfa Fabrikası
Koçören OSB Mahallesi 205. Cadde No: 5 P.K. 63200 Eyyübiye – Şanlıurfa
Tel: (0414) 502 00 00
Fax: (0414) 502 00 55
Harita için tıklayınız
Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş.
Kemalpaşa OSB Mahallesi, 503 Sokak, Dış Kapı No: 224 Kemalpaşa – İZMİR
Tel: (0232) 877 09 00
Fax: (0232) 877 09 50
Harita için tıklayınız
Pınar Su ve İçecek Sanayi Ticaret A.Ş.
Kemalpaşa Mh. Kemalpaşa Cad. No:262 35060 Pınarbaşı / İZMİR
Tel: (0232) 436 52 50
Fax: (0232) 436 56 80
Harita için tıklayınız
Pınar Su ve İçecek Madran Fabrikası
Yazıkent Yolu Üzeri 09760 Bozdoğan/Aydın
Tel: (0256) 414 28 81
Fax: (0256) 414 28 83
Pınar Su ve İçecek Gökçeağaç Fabrikası
Övez Tarla Mevkii Çamlıca Beldesi Hendek -Sakarya
Tel: (0264) 624 14 46
Fax: (0264) 624 16 22
Pınar Su ve İçecek Ataşehir Ofisi
Varyap Meridian Sitesi I-Blok No:1 K:14 Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. Ataşehir-İstanbul
Tel: (0212) 504 61 35 Dahili 2010
Pınar Su ve İçecek Doğu Bölge Müdürlüğü
G.M.K Bulvarı Ali Suavi Sok. No:11 Maltepe/ANKARA
Tel: (0312) 294 92 50
Fax: (0312) 294 93 46
Pınar Su ve İçecek Avrupa Bölge Müdürlüğü
Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii 80670 Ayazağa/İSTANBUL
Tel: (0212) 332 16 01
Fax: (0212) 332 16 06
Pinar Foods GMBH
Avrupa Genel Merkezi

Mainzer Landstr 71 60329
Frankfurt Main / Almanya
Tel: + 49 (69) 271 365
Faks: + 49 (69) 271 362 22
Pınar Foods HDF FZCO
Gulf Genel Merkezi:
Jebel Ali Free Zone po
Box 17843 – Dubai / BAE
Tel: + 97 (14) 887 1161
Faks: + 97 (14) 887 1162

 

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu