Genel

Perfetti Sakız Başvurusu İş Başvurusu – Perfetti İş İlanları

İçindekiler

Perfetti Sakız Fabrikası İş Başvurusu ! Perfetti İş Başvurusu , Personel Alımı Yapılacak Şehirler ve Açık pozisyonlar gibi bir çok bilgiye Perfetti İş İlanları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İş arayan personel adayları için birçok farklı şehirde iş ilanları yayınlayan Perfetti geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da Personel alımlarına devam ediyor . İş ilanlarına geçmeden önce Perfetti hakkında genel bilgilere göz atalım .

 • Perfetti Sakız Fabrikası İş Basvurusu 
 • Perfetti Sakız Fabrikası İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? 
 • Perfetti İş İlanları 
 • Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar 
 • Personel Alımı Yapılacak Şehirler 
 • Perfetti Çalışma Şartları 
 • Personel Maaşları 
 • Perfetti Çalışma Saatleri 
Perfetti Sakız Fabrikası İş Başvurusu
Perfetti Sakız Fabrikası İş Başvurusu

Perfetti Hakkında

Perfetti Van Melle dünya çapında 150’den fazla ülkede şekerleme – sakız üretimi ve dağıtımı yapan özel bir şirkettir. Şirket, Mart 2001’de Perfetti S.p.A. ve Van Melle BV’nin birleşmesi ile kurulmuştur. Grup, Haziran 2006’da İspanyol şirketi Chupa Chups’u alarak, dünyanın en büyük üçüncü şekerleme (şekerleme+sakız) grubu konumunu güçlendirmiş ve küresel şekerleme piyasasının en büyük oyuncusu haline gelmiştir. Şu anda dünyanın en büyük üçüncü, başlıca Asya pazarlarında ise birinci şekerleme grubudur. Perfetti Van Melle, dünya çapındaki 17.600 çalışanı ve 38 şirketiyle gerçek bir küresel şirkettir: Asya Pasifik Bölgesinden, Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’ya tüm pazarlarda faaliyet göstermektedir. Şirketin genel merkezi Amsterdam, Hollanda’da bulunmaktadır. Markalarının birçoğu, beş kıtada bilinen ve yaygın olarak kullanılan ürünlerdir. Mentos, Frisk, Fruittella, Alpenliebe, Golia, Happydent, Vivident, Big Babol, Airheads, Chupa Chups ve Smint.Bu küresel markalara ek olarak, Perfetti Van Melle popülaritesi bireysel, yerel ve bölgesel pazarlara dayanan geniş bir ürün serisi sunmaktadır. Yerel pazarların farklı talep ve olanaklarına uygun yeni ürünler ve ya versiyonlar ve tatlar geliştirme becerisi Perfetti van Melle’nin başarısının anahtarlarından biridir.

Perfetti Van Melle’nin yenilikleri, ürün özelleştirme stratejisinin ve müşteri taleplerine duyarlılığının açık kanıtlarıdır. Pek çok Asya ülkesinde Alpenliebe yerel tercihlere uygun formül, ambalaj ve formatlarla üretilerek pazar liderliğini elde eden şekerleme olmuştur. Çok gelişmiş Avrupa pazarlarında ise, Perfetti Van Melle, bol çeşitlilik gösteren ve rahatlıkla ayırt edilebilen özelliklere sahip geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bunlar arasındaki işlevsel sakızın bir benzeri, başlıca uluslararası rakiplerimiz tarafından henüz üretilememiştir. Grubun bir numaralı markası olan Mentos’un dağıtımı Amerika’da özel bir ürün yelpazesiyle yapılarak, pazarın özel potansiyelinden sonuna kadar faydanılmaktadır.

Dünyaca ünlü yuvarlak Chupa Chups lolipopları dünyada tam 150 ülkede 40 ayrı çeşit lezzetiyle çocukları ve ebeveynlerini mutlu etmektedir.

Perfetti İş Başvurusu ve Güncel İş İlanları 

Perfetti Bugün itibari ile binlerce personeli ve üretim tesisleriyle hizmet vermeye ve Personel alımı yapmaya devam ediyor. 2023 yılında da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi için açılacak olan yeni departmanlar ve pozisyonlarda görevlendirilmek üzere Bir çok farklı pozisyon için  Perfetti İş İlanları Yayınlanmaya devam ediyor. Peki Perfetti İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar hangileri ? Hangi şehirlerde Personel Alımı Yapılacak ?

Perfetti İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Perfetti  bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak ve İş Basvurusu yapılabilecek pozisyonlar şu şekildedir ;

 • Bakım Onarım Görevlisi
 • Teknik Eğitim Elemanı
 • Yazılım Geliştirme Uzmanı
 • Satın Alma Uzmanı
 • Satın Alma Uzman Yardımcısı
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
 • Çağrı Merkezi Görevlisi
 • Satış Uzmanı
 • Saha Operasyonları Teknisyeni
 • Şoför
 • Temizlik Görevlisi

Perfetti  İş İlanları İşbaşvurum.net dışında çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır.  Perfetti Sakız Fabrikası İş Başvurusu yaparak , Perfetti bünyesinde çalışmak ve kariyerini bu yönde inşaa etmek isteyenler için aranan genel nitelikler ise şu şekilde sıralanabilir ;

 • Tecrübeli veya Tecrübesiz
 • Yaratıcı
 • Dinamik
 • İnsan İlişkileri Kuvvetli
 • Dış Görünüşüne Özen Gösteren
 • Sektörde Kariyer Hedefleyen
 • Erkek Adaylar İçin Askerlikle ilişiği olmayan

İşe Giriş İçin Gereken Evraklar

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukuatlı nüfus sureti

Perfetti İnsan Kaynakları

Perfetti insan kaynakları Firma tarafından yayınlanan iş ilanlarına gelen iş başvurularını titizlikle inceleyerek aranan şartlara uygun olan personel adaylarını işe alarak gereken eğitimleri ve oryantasyonu sağlamak ile görevlidir. İşe alınan personellerin gelişimleri için gereken eğitimler Perfetti İnsan kaynakları tarafından belirli dönemlerde organize edilmektedir. İnsan kaynakları tarafından yayınlanan iş ilanlarından İş Başvurusu yapabileceğiniz pozisyonlara ve İş Başvurusunun nasıl yapıldığına kadar bir çok konuda detaylı bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Perfetti Van Melle İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Perfetti Van Melle ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Perfetti Van Melle, iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. Perfetti Van Melle’nin resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.
 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Perfetti Van Melle, iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Perfetti Van Melle’nin açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.
 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Perfetti Van Melle İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Perfetti Van Melle’nin resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

Perfetti İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Perfetti Sakız Fabrikası İş Başvurusu farklı kanallar üzerinden yapılabilmektedir . Perfetti İş İlanları  ihtiyaç duyulan dönemlerde İnsan kaynakları tarafından kariyer sitelerinde ve İşkur aracılığı ile yayınlanır . Tarım Perfetti İş İlanları başta Kariyer.net olmak üzere birkaç kariyer sitesinde daha yayınlanır. İş Başvurunuzu Kariyer.net Tarım Kredi İş İlanları sayfası üzerinde yayınlanan ilanlar üzerinden yapabilirsiniz. ,

Peki kariyer siteleri dışında Perfetti Sakız Fabrikası İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? derseniz . Bunun cevabı ise Perfetti kurumsal web sitesi İnsan kaynakları sayfasında bulunan İş Başvuru Formudur. İnsan kaynakları sayfasında bulunan İş Başvuru Formu’nu doldurup  Perfetti İnsan Kaynakları departmanına iletebilirsiniz.

Son olarak , Perfetti İş İlanlarının işkur üzerinden de yayınlandığından bahsetmiştik . İşkur Perfetti İş ilanlarını takip ederek . Sayfada belirtilmiş olan şartlar dahilinde iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Perfetti Elektronik İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Perfetti İş Başvuru Formu

Perfetti İş Başvuru Formuna web sitemiz üzerinden aşağıdaki link aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İş başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gereken hususlar ise şu şekildedir ;

 • İş başvuru formunun eksiksiz doldurulması
 • Girilen bilgilerin doğru olması
 • Daha önceki iş tecrübelerinizin son çalıştığınız yerden başlayarak girilmesi
 • Tüm iletişim bilgilerinizin doğru  olarak yazılması
Perfetti İş Başvuru Formu 

Perfetti Sakız Fabrikası İşe Alım Süreci

İşe alım sürecimizdeki ana amacımız, organizasyonumuzun vizyon, misyon, strateji ve değerlerimizle uyumlu, işin gerektirdiği yetkinliklere sahip, doğru kişileri doğru işe yerleştirmektir. Bu süreçteki ana kaynağımız çalışanlarımızdır.

İşe alım sürecimiz  «fırsat eşitliği» esasına dayanmakta ve  aynı standartlar çerçevesinde objektif bir değerlendirme süreci izlenmektedir.

İş alım süreç adımları:

» Başvuruların Alınması

Açık pozisyonlar için iç ilanlar, kariyer portalları, çalışan referansları ve direkt başvurular üzerinden aday başvurularının toplanması

» Başvuruların Değerlendirilmesi

Gelen başvuruların, açık pozisyonunun gerektirdiği kriterler üzerinden değerlendirilip uygun adayların görüşmeye davet edilmesi

» Görüşmeler ,Testler ve Değerlendirme Merkezi Uygulamaları

İşe alım yapılacak pozisyon ile ilgili yetkinlik bazlı mülakatlar, teknik testler ve çeşitli değerlendirme merkezi uygulamalarının yapılması, uygun olan ve olmayan adaylara geri dönüşlerin yapılması

» Referans Kontrolü

Görüşmelerde uygun bulunan ve yapılan testleri başarıyla tamamlayan adaylar için referans kontrolü yapılması

» İş Teklifi

Referans kontrollerinde başarıyla geçen adaylara görev teslimi konusunda teklif sunulması ve anlaşma sağlanan adayların yeni görevlerine başlaması

Perfetti Personel Maaşları ve Çalışma Şartları

Perfetti personel maaşları çalışılan pozisyona göre ortalama 6500 ila 10.000 TL arasıdır. İşçi olarak çalışanlar biraz daha az maaş almaktadır. Yükselme durumunuza göre maaşınız artar. Sosyal ve yan haklar sunar. Çalışma saatleri esnektir. Bu firmadaki çalışanların yaptığı kötü bir yorum yok. Yorum yapanların hepsi işinden memnun ve çalışma ortamlarını tavsiye ediyor. Perfetti firmasında sürekli toplantı yapılmamaktadır fakat çalışanların belirttiği kötü bir yorum yoktur. Küresel bir firma olmasından da kaynaklı genel olarak çalışanlarına önem vermektedir. Esnek yan haklar tanır. Her sene ortalama maaşlara bakarak maaşları yükseltir. Çalışanını mağdur bırakmamak ve çalışanı daha verimli kılmak adına çeşitli politikalar izler. Performans ve hedef değerlendirmeleri herkesin görebileceği şekilde online ve şeffaf bir biçimde yapılır.

Perfetti Sakzı Fabrikası İş İlanları

İstanbul Perfetti Kalite Kontrol Sorumlusu İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Gıda / Hızlı Tüketim sektöründe faaliyet gösteren çok uluslu firmamızda görevlendirilmek üzere  Kalite Kontrol Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

 • Meslek Yüksek Okulu tercihen Gıda Teknolojisi bölümü mezunu
 • Kalite Kontrol alanında tercihen gıda sektöründe en az 2 yıl deneyime sahip
 • 3 vardiya düzeninde çalışabilecek
 • Tercihen orta derecede yazılı /sözlü İngilizce iletişim kurabilen
 • MS Office uygulamalarına hakim
 • Kalite odaklı, iletişim ve takip yönü güçlü
 • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

İŞ TANIMI

 • Üretimde kullanılacak hammadde, ambalaj malzemeleri ve yarı mamulleri kalite kontrol standartlarına uygun şekilde kontrol etmek
 • Hammadde, yarı mamul ve bitmiş ürünlerin gerekli kimyasal ve fiziksel analizlerini gerçekleştirmek ve sonuçları dokümante etmek
 • CCP (Kritk Kontrol Noktası) kontrollerini gerçekleştirmek
 • Uygunsuzlukları tespit ederek çözüm faaliyetlerini planlamak
 • Kalite kontrol sürecinde kullanılan cihazların kalibrasyonlarını takip etmek ve kontrollerini yapmak
 • Üretim sahası içerisinde hijyen kurallarının etkin olarak uygulandığını kontrolünü gerçekleştirmek

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu