Market

Pekdemir İş Başvurusu – Güncel İş İlanları 2023

İçindekiler

Pekdemir iş başvurusu ve 2023 iş ilanlarına bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Pekdemir personel alım ilanlarını kariyer sitelerinde yayınlamaya devam ediyor. Pekdemir iş başvuru yapmak isteyen personel adayları için hazırladığımız bu yazıda, Pekdemir iş ilanlarına ve Pekdemir iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Pekdemir iş ilanları 2023 yılı için kariyer sitelerinde ve Pekdemir insan kaynaklarınca kurumsal sitede yayınlanmaktadır. Pekdemir yayınladığı iş ilanlarında, açık iş pozisyonlarından, çalıştırmak istediği şubelere ve Pekdemir personel maaşlarına kadar birçok detayı öğrenebilirsiniz.

Pekdemir iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları, isbasvurum.net aracılığıyla iş başvurularını gerçekleştirebilirler. Eğer sizler de firmaya iş başvurusunda bulunmak istiyor fakat Pekdemir çalışma şartlarını ve personel alımı yapacağı pozisyonları öğrenmek istiyorsanız, bu yazımız tam size göre. Pekdemir iş başvurusuna ve Pekdemir iş başvuru formuna geçmeden, konu başlıklarını bir bakalım.

 • Pekdemir iş başvurusu
 • Pekdemir iş başvuru formu
 • Pekdemir iş ilanları
 • Pekdemir açık iş pozisyonları
 • Pekdemir çalışma şartları
 • Pekdemir personel maaşları
Pekdemir İş Başvurusu
Pekdemir İş Başvurusu

Pekdemir İş Başvuru Formu ve Personel alımı

Pekdemir iş başvuru formu ve personel alımı yaptığı açık iş pozisyonları bu yazımızda!
Pekdemir iş başvuru formunu doldurmak isteyen personel adayları için, Pekdemir personel alımı yaptığı pozisyonları ve Pekdemir iş ilanlarını inceledik. Firmaya iş başvurusunda bulunmadan önce, sizler için yaptığımız incelemeyi dikkatlice okuyun.
Pekdemir iş ilanlarında belirtilen pozisyonlar, Pekdemir çalışma şartları ve Pekdemir personel maaşları sizler için bu yazımızda derledik.

Pekdemir personel alım ilanlarına geçmeden önce, sizlerden gelen soruları cevaplayarak yazımıza başlayalım. Pekdemir iş başvuru formu doldurmak isteyen personel adayları, hem iş başvuru formuna nereden ulaşacağını hem de başvuru formunu nasıl doldurması gerektiğini bilmemekte. isbasvurum.net olarak, sizler için firmaya nasıl başvuracaklarını araştırdık. 

Pekdemir İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

“Pekdemir iş başvurusu nasıl yapılır?” yada “Pekdemir iş başvuru formu nasıl doldurulmalı” gibi sizlerden gelen soruların cevaplarına bir bakalım.

Pekdemir iş başvurusu yapmak isteyen personel adayları, Pekdemir iş ilanlarına kariyer sitelerinden ulaşabilir. Ayrıca Pekdemir insan kaynaklarınca hazırlanan ve kurumsal sitede yayınlanan Pekdemir iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusu sürecini başlatabilirler.

Pekdemir iş ilanlarına kariyer.net ve secretcv.com’dan ulaşabilirsiniz. Pekdemir iş başvuru formunu doldururken, varsa daha önceki iş tecrübelerinizden ve eğitim durumunuzdan bahsetmeyi unutmayın. Daha önce temin ettiğiniz belge ve kurs bitirme diplomalarını mutlaka belirtin. Ayrıca Pekdemir manav görevlisi ve Pekdemir şarküteri görevlisi iş ilanlarına başvurmak isteyen personel adaylarının Halk Eğitim Merkezinden alabilecekleri hijyen belgelerinin olması gerekmektedir.

Sizler daha önce bu belgeyi aldıysanız, başvuru formunda belirtmeniz gerekmektedir. Böylece Pekdemir insan kaynaklarınca ise alım sürecinizi hızlanacaktır.

Pekdemir İş Başvuru Formu 

 

İş Başvuru Formu Doldururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Mağazacılık/Ticaret
Çalışan Sayısı 1.500+
Şube Sayısı 700+
Kuruluş Tarihi  1979
Firma İnternet Sitesi www.pekdemir.com

Pekdemir İş İlanları ve Açık İş Pozisyonları

Pekdemir iş ilanları ve açık iş pozisyonlarını, siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik. Firmanın kariyer sitelerinde yayınladığı ve bünyesine katmak istediği personel kriterlerini sizler için inceledik.

Pekdemir iş ilanları sürekli güncellenmekle beraber, mağazada aktif görev üstlenen personel ilanları yayınladığı gözlemlenmektedir. Firma iş ilanlarına ve alım yapacağı pozisyonlar aşağıda belirtilmiştir.
Pekdemir reyon görevlisi pozisyonu için, iş ilanlarını sürekli güncellediği gözlemlenmektedir. Eğer sizler de Pekdemir reyon görevlisi olarak çalışmak istiyorsanız, firmanın birçok şubesi için, reyon görevlisi pozisyonunda personel alım ilanı yayınladığını belirtelim.

Pekdemir kasiyer iş ilanları. Pekdemir insan kaynaklarınca, en çok personel alım ilanı yayınlanan pozisyonlardan biri de kasiyer pozisyonu. Pekdemir kasiyer iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen personel adayları, birçok şube için, iş başvurusunda bulunabilir. Unutulmamalı ki, Pekdemir kasiyer iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen personel adayları, para alışverişinde dikkatli olmak zorundalar.

Pekdemir şoför iş ilanları. Pekdemir iş ilanlarında, şoför olarak çalıştırmak için, şoför iş ilanları da yayınlamaktadır.

Pekdemir şarküteri iş ilanları. Pekdemir şarküteri pozisyonu için de iş ilanları yayınlamaktadır.

Pekdemir manav görevlisi iş ilanları. Pekdemir manav görevlisi iş ilanları da, firmanın yayınladığı iş ilanlarının arasında yer almaktadır. Pekdemir manav görevlisi iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz, firmanın kurumsal sitesinden yada kariyer sitelerinde yayınlanan iş ilanlarına başvurularını gerçekleştirebilir.

Pekdemir Çalışma Şartları

Genel olarak, perakende sektöründe çalışma şartları, çalışanın pozisyonuna, mağaza büyüklüğüne ve şirketin politikalarına bağlı olarak değişebilir. Ancak aşağıda genel olarak gözlemlenen bazı çalışma şartları örnekleri bulunmaktadır:

 1. Çalışma Saatleri: Perakende sektöründe çalışma saatleri genellikle mağazanın konumuna ve iş yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir. Hafta içi günlerde (Pazartesi-Cuma) genellikle sabah saatlerinde açılır ve akşam saatlerinde kapanır. Hafta sonu günleri (Cumartesi-Pazar) ise genellikle daha uzun çalışma saatleri uygulanabilir.

 2. Vardiya Düzenlemeleri: Büyük marketlerde vardiya düzenlemeleri kullanılabilir. Bu durumda, çalışanlar farklı vardiyalarda çalışabilirler. Sabah, öğleden sonra ve akşam gibi vardiyalar olabilir. Hafta sonları veya tatil dönemlerinde çalışma gereksinimine bağlı olarak vardiyalar değişebilir.

 3. Tatil ve İzinler: Çalışanlara yasal tatiller ve resmi izinlerde genellikle izin hakkı tanınır. İzinler genellikle çalışanın hizmet süresine ve şirketin politikalarına bağlı olarak belirlenir.

 4. Çalışma Ortamı: Perakende sektöründe çalışanlar genellikle müşteri hizmetleri, kasa işlemleri, raf düzenlemesi ve ürün yerleştirme gibi görevleri yerine getirirler. Çalışanlar, müşterilere yardımcı olmak, ürünleri düzgün bir şekilde sunmak ve mağazanın düzenini korumak gibi görevlere odaklanır.

Yine de, Pekdemir Marketler Zinciri’nin çalışma şartları hakkında en güncel ve doğru bilgilere sahip olmak için şirketin resmi web sitesini ziyaret etmenizi veya doğrudan Pekdemir Marketler Zinciri ile iletişim kurmanızı öneririm. Şirketin web sitesinde genellikle iletişim bilgileri ve çalışma saatleriyle ilgili bilgiler bulunur.

Pekdemir Personel Maaşları

Pekdemir personel maaşları, çalıştığınız pozisyona göre değişmektedir. uzmanlığınıza ve kıdeminize göre değişkenlik gösteren personel maaşlarını tek tek sizler için aşağıda açıkladık.

Pekdemir reyon görevlisi maaşları asgari ücretle sınırlıdır. Pekdemir reyon görevlisi maaşları asgari ücret almaktadırlar. Ayrıca reyon görevlisi pozisyonunda çalışan personeller, devlet güvencesinde olan tüm sosyal haklardan faydalanmaktadır.

Şunu hatırlatmakta fayda var; Pekdemir mağaza yönetici adaylarını, reyon görevlisi pozisyonunda çalışan personeller den seçmektedir. Pekdemir reyon görevlisi pozisyonunda çalışan personeller, ileride mağaza yöneticisi ve müdür olarak firmada görev alma ihtimalleri daha yüksektir.

Pekdemir kasiyer maaşları ise asgari ücrete ek olarak kasa tazminatı adı altında ekstra bir ödeme daha almaktadırlar. Pekdemir kasiyer maaşları asgari ücret olup, kasa tazminatıyla birlikte maaşlarını almaktadır. Yine diğer personeller gibi, Pekdemir kasiyerleri de tüm sosyal haklardan faydalanmaktadırlar.

Pekdemir şoför maaşları ise kıdeme göre değişmektedir. Pekdemir şoför maaşları ortalama olarak asgari ücretin %20 fazlası olarak belirtebiliriz. Pekdemir şoför iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen personel adaylarının alacakları maaş bu şekildedir.

Pekdemir şarküteri maaşları ise uzmanlığa göre değişmektedir. Pekdemir şarküteri personellerinin maaşları ortalama olarak asgari ücretin %30 fazlası olarak belirtebiliriz. Pekdemir şarküteri maaşlarını bu şekilde açıklayabiliriz. Yine diğer personeller gibi tüm sosyal haklardan faydalanmaktadırlar.

Pekdemir manav görevlisi maaşları da, yine şarküteri personel maaşları gibi, uzmanlığınıza göre değişmektedir. Pekdemir manav görevlisi maaşları ortalama olarak, asgari ücretin %30 fazlası olarak belirtebiliriz.

Pekdemir manav görevlisi pozisyonu için başvuruda bulunmak isteyen personel adayları, Pekdemir insan kaynaklarıyla yapacakları görüşmede, daha önceki tecrübelerinden bahsedip, alacakları maaşı öğrenebilirler.

Sizler için yaptığımız firma incelemesini beğendiyseniz yada cevabını bulamadığımız sorularınız varsa, lütfen aşağıda belirtin. İsbasvurum.net olarak yaptığımız bu incelemenin, Pekdemir iş başvurusu yapmak isteyen personel adayları a faydalı olmasını diliyoruz.

Pekdemir Market Çalışma Saatleri

Birçok mağazası bulunan Pekdemir Market çalışma saatleri mağazanın bulunduğu lokasyona göre değişkenlik göstermekler beraber genel olarak çalışma saatleri şu şekildedir ;

Pekdemir Market Açılış Saati : 08:00
Pekdemir Market Kapanış Saati : 22:00

Pekdemir Market çalışanları vardiya sistemi le dönüşümlü olarak çalışmaktadırlar. Vardiyalar haftalık olarak değişir. 1. Vardiya sabah saat:8:00 – 16:00 saatleri arasında çalışmaktadır. 2. vardiya ise saat 14:00 ile 22:00 arasında çalışmaktadır . Yukarıda da bahsettiğimiz üzere vardiyalar haftada bir değişmektedir.  Pekdemir Market izin günleri ise hafta içi 1 gün olacak şekilde belirlenmiştir.

Pekdemir Market Şubeleri

Pekdemir Market İş Başvurusu Yukarıda bahsetmiş olduğumuz yöntemler dışında Pekdemir Market şubeleri aracılığı ile de yapılabilmektedir. Size en yakın Pekdemir Market şubesine giderek İş Başvuru Formu doldurup Mağaza yetkilisine teslim edebilirsiniz. Aşağıdaki link üzerinden Pekdemir Market şubeleri adres ve konum bilgilerine ulaşabilirsiniz .

Pekdemir Market Şubeleri 

 


Pekdemir İş İlanları

Denizli – Halil Pekdemir Çiftliği Sevkiyat Şoförü İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Denizli Merkezde bulunan Lojistik merkezimizde görev alamak üzere ve yine faaliyette bulunduğumuz Denizli, Aydın, Afyon ve Manisa illerine sevkiyatta görev alabilecek SEVKİYAT ŞÖFÖRÜ alınacaktır.

 • Sürücü Belgesi olarak KAMYON ve TIR kullanabilen sınıftaki kişiler alınacaktır.
 • Alınacak sürücüler aynı zamanda gittikleri mağazalarda mal indirme işlemlerine yardımcı olacaklardır.
 • 30 Yaş üstü ve Askerliğini yapmış kişiler alınacaktır.

Aday Kriterleri 

Eğitim Seviyesi : İlk Öğretim(Mezun), Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)

Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf

İş Başvurusu 

Denizli – Pekdemir Çiftliği Depo Görevlisi İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Denizli İlinde ikamet eden,

• Merkez Depo sevkıyat bölümlerinde (Toptan Gıda Depolarında, Market Depolarında vb. ) çalışmış BAY personel alınacaktır.

Aranan Kriterler :

 • Market ürünlerinin işlenmesi hazırlanması işlemlerini yapabilecek,
 • Market ürünlerinin toplama ve paletleme işlemlerini yapabilecek
 • Market ürünleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi
 • Askerlik hizmetini tamamlamış
İş Başvurusu 

Pekdemir İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Pekdemir Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Pekdemir engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Pekdemir Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Pekdemir İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Pekdemir part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Pekdemir Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Pekdemir maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Pekdemir İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Pekdemir iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Pekdemir iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Halil Pekdemir Çiftliği Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Telefon numarası:   (0258) 361 06 06

Firma adresi : ADALET MAH. 59. SOK. NO:70 / BEREKETLİ / MERKEZ / DENİZLİ

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu