Market

Özhan Market İş Başvurusu! Özhan Market İş İlanları ve Market Maaşları

İçindekiler

Özhan market iş başvurusu ve iş ilanları 2023 için güncellendi. Pandemiyle birlikte diğer gıda firmaları gibi Özhan market te personel alım ilanlarını güncellemekte, bünyesine yeni personeller dahil etmektedir. Özhan market iş ilanlarına, başvuruda bulunmak isteyen personel adayları için firmayı mercek altına aldık.

Özhan market personel alım ilanlarında belirtilen, Özhan market reyon görevlisi iş ilanları yada Özhan market kasiyer iş ilanlarının revaçta olduğunu belirtmekte fayda var.Özhan market iş başvurusuna geçmeden, firmanın yayınladığı iş ilanlarında, Özhan market personel maaşları ve Özhan market çalışma şartları gibi, kritik konuları da ele aldığımız bu yazımızla sizleri baş başa bırakıyoruz.

Özhan market iş başvurusunda bulunmak isteyen değerli ziyaretçilerimiz için, yazımızın ana başlıklarını aşağıya ilave ettik.

 • Özhan market iş başvurusu
 • Özhan market iş başvuru formu
 • Özhan market iş ilanları
 • Özhan market çalışma şartları
 • Özhan market personel maaşları

Gibi sorunların cevaplarına ve Özhan market personel alımı yaptığı açık iş pozisyonlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Mağazacılık/Ticaret
Çalışan Sayısı 1.000+
Şube Sayısı 50+
Kuruluş Tarihi 1992
Firma İnternet Sitesi www.kurumsal.ozhan.com.tr

Özhan Market İş Başvuru Formu ve Personel Alımı

Özhan market iş başvuru formu ve personel alımı yaptığı açık iş pozisyonlarına bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Özhan market personel alımı yaptığı şubeleri de sizler için derledik. Değerli ziyaretçilerimizin firma hakkında merak ettiği soruların cevaplarına geçelim.

Özhan market iş başvuru formuna kariyer sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özhan market kurumsal sayfasında, Özhan market insan kaynaklarınca hazırlanan iş başvuru formunu doldurabilir, ise alım sürecinizi başlatabilirsiniz. Firma hakkında detaylı incelememizi okuduktan sonra, Özhan market iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Özhan market personel alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen personel adayları için, Özhan market iş başvuru formunu doldururken nelere dikkat etmeleri gerektiğini aşağıda açıkladık. Eğer sizler de Özhan market iş ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız, aşağıda detaylarıyla, iş başvuru sürecini açıkladık.

Özhan Market Şarküteri Görevlisi İş İlanları

Özhan Marketler Zinciri, mağazalarımızda Şarküteri bölümümüzde, müşterilerimize güleryüzlü şekilde hizmet verecek ve şarküteri ürünleri satış işlemlerini yürütecek, tam zamanlı çalışacak şarküteri görevlisi aramaktadır.

 • Perakende ve Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli
 • Öğrenmeye ve gelişime açık
 • Güleryüzlü
 • Vardiyalı sistemde çalışabilecek
 • Bursa’da ikamet eden
 • En az lise mezunu
 • Bay – Bayan
Özhan Market Şarküteri Görevlisi İş Başvurusu

Özhan Market Reyon Görevlisi İş İlanları – Bursa

Özhan Marketler Zinciri, 1000’i aşkın çalışanı ile 57 yıldır başarı ile hizmet vermektedir. Siz de kariyerinizi perakende sektöründe sürdürmek istiyorsanız, Özhan Marketler Zincirine iş başvurusu yapabilirsiniz
Özhan Marketler Zinciri, mağazalarımızda Reyon bölümümüzde, müşterilerimize güleryüzlü şekilde hizmet verecek ve tam zamanlı çalışacak Reyon personeli aramaktadır.

Aranan Nitelikler

 • Perakende ve Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli
 • Ürün, stok takibi, görsel düzenleme ve reyon konusunda ilgili
 • Öğrenmeye ve gelişime açık
 • Vardiyalı sistemde çalışabilecek
 • Bursa’da ikamet eden
Özhan Market İş Başvurusu

Özhan Market Depo Görevlisi İş İlanları

Özhan Marketler Zinciri, 1000’i aşkın çalışanı ile 57 yıldır başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Siz de kariyerinizi perakende sektöründe sürdürmek istiyorsanız, Özhan Marketler Zincirine iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özhan Marketler Zinciri, Depo Sevkiyat bölümümüzde, mağazalarımızdan sipariş verilen ürünlerin hazırlanması ve sevkiyatlarının yapılması sürecinde aktif görev alacak Depo Sevkiyat personeli aramaktadır. 

 • Depo Sevkiyat Bölümünde görev alacak
 • Fiziksel olarak çalışabilecek
 • Takım çalışmasına uyumlu
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
 • Bursa’da ikamet eden
Özhan Market İş Başvurusu 

Özhan Market Manav Görevlisi İş İlanları – Bursa

Özhan Marketler Zinciri, 1000’i aşkın çalışanı ile 57 yıldır başarı başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Siz de kariyerinizi perakende sektöründe sürdürmek istiyorsanız, Özhan Marketler Zincirine iş başvurusu yapabilirsiniz.

 • Manav reyonlarında çalışacak
 • Manav tecrübesi olan
 • Öğrenmeye ve gelişime açık
 • Güleryüzlü
 • Bursa’da ikamet eden
Özhan Market İş Başvurusu 

Bursa – Özhan Market Online Satış Görevlisi İş İlanı

 • Özhan Marketler Zinciri , 1000’i aşkın çalışanı ile müşterilerine 58 yıldır başarı ile hizmet vermektedir. Siz de kariyerinizi perakende sektöründe sürdürmek istiyorsanız, Özhan Marketler Zincirine iş başvurusu yapabilirsiniz.
 • Özhan Marketler Zinciri, Belirlenen Mağazalarda görevlendirilmek üzere tam zamanlı çalışacak Bilgi işlem Görevlisi aramaktadır.

Aranan Nitelikler

 • İyi derecede bilgisayar kullanabilen,
 • Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli,
 • İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,
 • Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek,
 • Windows, Office programlarına hakim,
 • Raporlama ve dokümantasyon yapabilecek,
 • Tercihen E ticaret deneyimi olan,
 • Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış.
Özhan Market İş Başvurusu

Özhan Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Özhan market iş başvurusu nasıl yapılır? Yada Özhan market iş başvuru formu nasıl doldurulmalı? gibi sizlerden gelen soruların cevaplarına geçelim.

Özhan market iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adaylarından gelen ve başvurularını nasıl yapması gerektiğini bilmeyen ziyaretçilerimiz için Özhan market iş başvurusunun nasıl yapılması gerektiğini inceledik.

Özhan market iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen personel adayları, firmanın kariyer sitelerinde yayınladığı ilanlara başvurularını gerçekleştirebilirler. Ayrıca Özhan market insan kaynaklarınca hazırlanan ve kurumsal sitede yayınlanan Özhan market iş başvuru formunu doldurarak ta iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Özhan Market İnsan Kaynakları 

 1. Özhan Market’in Resmi İnternet Sitesi: Şirketin resmi internet sitesinde genellikle “Kariyer” veya “İnsan Kaynakları” bölümünde açık pozisyonlar ve iş başvuru süreçleri hakkında bilgi bulunabilir. Şirketin iş ilanlarına başvurmak için online başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanı Siteleri: Çeşitli iş ilanı sitelerinde Özhan Market’in açık pozisyonlarını ve iş başvuru süreçlerini arayabilirsiniz.

 3. Şubeler: Özhan Market şubelerine giderek insan kaynakları departmanıyla iletişime geçebilir veya iş başvuru süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 4. Sosyal Medya: Özhan Market’in resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek, güncel kariyer fırsatları ve insan kaynakları ile ilgili duyuruları görebilirsiniz.

Unutmayın ki, insan kaynakları politikaları ve iş başvuru süreçleri şirketten şirkete değişebilir, bu nedenle güncel bilgileri Özhan Market’in resmi kaynaklarından edinmeniz en doğru ve sağlıklı yöntem olacaktır.

Özhan market iş başvurularınızı kariyer.net ve secretcv.com da yayınlanan iş ilanlarına yapabilirsiniz.

Özhan market iş başvurusu
Özhan market iş başvurusu

Özhan Market İş İlanları ve Açık İş Pozisyonları

 • Özhan market iş ilanları ve açık iş pozisyonlarına yukarıda belirttiğimiz sitelerden ulaşabilirsiniz. Firma bünyesine dahil etmek istediği şubeleri ve açık iş pozisyonlarını belirtmektedir.
 • Özhan market iş ilanlarını incelediğimizde, firma genel olarak iki iş pozisyonunda ilanlarını sürekli güncellemektedir.
 • Özhan market reyon görevlisi iş ilanları ve Özhan market kasiyer iş ilanları, firmanın ağırlıklı olarak bu iki pozisyon için güncellemektedir. Eğer sizler de Özhan market bünyesine başvurularınızı kasiyer yada reyon görevlisi olarak yapmayı düşünüyorsanız, karşınıza birçok seçenek çıkacaktır.

Başvuru da bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz için ufak bir hatırlatma;

Özhan market reyon görevlisi iş ilanlarına ve Özhan market kasiyer iş ilanları kariyer sitelerinde yayınlanmaya devam etmektedir. Özhan Market Personel Alımı Yapılacak Olan diğer pozisyonlar ise şu şekildedir;

 • Kasiyer
 • Reyon Görevlisi
 • Depo Görevlisi
 • Mağaza Müdürü
 • Mağaza Müdür Yardımcısı
 • Kasap
 • Şarküteri Görevlisi
 • Servis Şoförü
 • Bilgi İşlem Yetkilisi
 • Muhasebe Görevlisi
 • Satınalma Uzmanı

Özhan Market Çalışma Şartları

Özhan market çalışma şartları, diğer gıda firmalarına benzerdir. Firma personelleri vardiyalı sistemde çalışmakta olup, günlük 8 saat çalışma süresi vardır. Personellerin haftalık ve yıllık izin hakları vardır. Ayrıca devlet tarafından güvence altına alınmış olan sosyal haklar, doğum izni, düğün izni gibi faydalanmaktasınız. 

Özhan Market Personel Maaşları

 • Özhan market personel maaşları, çalıştığınız pozisyona göre değişkenlik göstermektedir. Özhan market reyon görevlisi maaşları yada kasiyer maaşları arasında fark olabilmektedir.
 • Özhan market kasiyer maaşları asgari ücret olup, kasa tazminatı adı altında ekstra bir ödeme daha almaktadırlar. Özhan market kasiyer personelleri, diğer personeller gibi sosyal güvencesi sağlanmaktadır.
 • Özhan market reyon görevlisi maaşları ise asgari ücret olup, devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan faydalanmaktadır.
 • Özhan market depo görevlisi maaşları ise kıdeme göre değişkenlik göstermekle beraber, ortalama asgari ücretin %20 fazlasını almaktadırlar. Yine devlet güvencesinde olan tüm sosyal haklardan faydalanma imkanına sahiptir.
 • Özhan market şoför maaşları da yine depo görevlisi maaşları gibi kıdeme göre değişkenlik göstermekle beraber, ortalama maaşları asgari ücretin %20 fazlası olmaktadır.
 • Özhan market manav görevlisi maaşları ise uzmanlığa göre değişmektedir. Özhan market manav görevlisi maaşları ortalama olarak, asgari ücretin %30 fazlası olmakla beraber, tüm sosyal haklardan faydalanmaktadır.
 • Özhan market şarküteri personel maaşları ise yine manav sorumluları gibi, uzmanlığa göre aldıkları maaş değişmektedir. Özhan market şarküteri maaşları, asgari ücretin %30 fazlasıdır. Özhan market şarküteri personelleri de, diğer personeller gibi sosyal haklardan faydalanmaktadır.

Özhan Market Personel Maaşları Çalışılan pozisyon , Çalışılan yıl gibi etkenlere göre değişkenlik göstermektedir.

Özhan Market Şubelerinde yaşanan müşteri yoğunluğuna bağlı olarak Personeller yoğun bir iş temposu ile çalışmaktadır. Bu yoğunluğa bağlı olarak bazı günler ve yoğunluk saatlerine göre fazla mesai yapılmaktadır. Tabi bu fazla mesailer maaşa eklenmektedir.

Tüm bunlar göz önüne alındığında Özhan Market Personel Maaşları mesailer ile birlikte yeni asgari ücret zammı ile birlikte 11500 TL ile 12500 TL arasında değişmektedir. Özhan Market Müdürü ve  Müdür Yardımcısı maaşları 2023 yılında yapılacak maaş zammı ile birlikte 15000 TL ile 17500 TL arasında beklenmektedir.

 

Yan Haklar ; 

Özhan Marketler Zinciri iyi günde kötü günde çalışanlarının yanında olmak, onları maddi ve manevi olarak desteklemek için çalışanlarına çeşitli sosyal olanaklar sunmaktadır. Özhan çalışanları kanuni ve genel haklarına olarak aşağıdaki sosyal olanaklar ve etkinliklere de katılabilmektedirler.

1 – İkramiye: Özhan çalışanları maaşlarına ilaveten aylara bölünmüş olarak ikramiye almaktadırlar.

2 – Merhaba Bülten: 2010 yılından itibaren her ay Özhan çalışanları için çıkarılan “Merhaba Bülten” perakende sektöründe sadece çalışanlar için çıkarılan yayınlar için bir ilk olma özelliğini taşımaktadır. “Merhaba Bülten” çalışanların doğum günlerinden, aldıkları eğitimlere, başarılarından, terfilerinden, hobilerinden, yeni doğan çocuklarına kadar çok sayıda konu ile her ay çalışanlarımız ile buluşmakta ve çalışanlarımıza özel olarak hazırlanıp ulaştırılmaktadır.

3 – Özhan Hayata Merhaba Paketi: Çalışanlarımızın yeni doğan çocuklarına özel olarak hazırlanan Hayata Merhaba paketi ile çalışanımızın yeni doğan bebeği için bebek temizlik ve kozmetik ürünlerinden oluşan bir bakım paketi gönderilmektedir.

4 – Gezi / Piknik: Bursa’nın en güzel manzarasına sahip bir noktasında her haziran ayında 2 gün süren Özhan Çalışan Pikniğimiz yapılmaktadır. İki gün boyunca çalışanlarımızın gönüllerince eğlenmekte ve tüm çalışanlarımız Özhan ailesi olarak bir araya gelmektedirler. Ayrıca çalışanlarımız için düzenlediğimiz gezi programlarında çalışanlarımız tedarikçilerimizi ziyaret etmektedir.

5 – Çalışan toplulukları: Özhan çalışanları için kurulan sosyal topluluklarla çalışanlarımız hayata değer katmakta ve yaptıkları gönüllülük çalışmaları ile iş dışında ortak projelerde buluşmaktadırlar.

6 – Öneri Sistemi: Tüm Özhan çalışanlarına her türlü önerilerini sunma fırsatı verilmiştir. Şirketimize yapılan her öneri, öneri değerlendirme kurulunca değerlendirilmekte, katkı sağlayan öneriler ise ödüllendirilmektedir.

Özhan Market İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Özhan Market Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Özhan Market engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Özhan Market Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Özhan Market İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Özhan Market part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Özhan Market İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Özhan Market iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Özhan Market iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Özhan Market Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Özhan Market maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Özhan Market İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Özhan Market iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Özhan Market iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Özhan Market Kasiyer Ne İş Yapar ? 

Kasiyerlik, müşterilerin kasa ile ilgili tüm işlemlerini ve kasa açılış-kapanışlarını belirli bir süre zarfı içerisinde gerçekleştirmek şeklinde bilinir. Market, mağaza ve sinema gibi ticari kuruluşlarda müşterilerin ödemelerinin gerçekleşmesinden kasiyerler sorumludur.

Özhan Market Genel Merkez İletişim Bilgileri

 • ADRES :Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi 309. Sokak No 2
 • TELEFON :0 850 466 69 46 / 0 224 532 06 01 / 0 224 411 13 00
 • FAKS :0 224 411 13 09
 • E-POSTA :[email protected]

https://www.isbasvurum.net/market-is-basvurusu/

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu