Market

Nestle İş Başvurusu 2023! Nestle İş İlanları ve Nestle Maaşları Ne Kadar

İçindekiler

Nestle İş İlanları yayınlanmaya devam ediyor.  Nestle İş Başvuru Formu ve Nestle personel alımı yapılan iş pozisyonları Nestle insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Nestle personel alımı ile  ilgili detaylar Nestle İş Başvurusu sayfamızda!

Nestle iş Başvurusu yapabilmek için İş İlanlarını takip ediyorsanız , firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

 • Nestle İş Başvurusu 
 • Nestle Staj Başvurusu 
 • Nestle İş İlanları 
 • Nestle İş Başvuru Formu 
 • Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar 
 • Personel Maaşları 
 • Nestle İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? 
Nestle İş Başvurusu
Nestle İş Başvurusu ve Güncel İş İlanları

Nestle İş Başvurusu ve Personel Alımı

Nestle İş Başvurusu konusuna geçmeden önce Firma ile ilgili genel bilgilere göz atalım. Nestle ne zaman, kim tarafından kuruldu?

Türkiye’de ilk olarak 1875 yılında piyasaya sunduğu bebek maması ürünleriyle Ülkemizde hizmet vermeye başlayan Nestle, Türkiye’de hizmet vermeye başladığı tarihten buyana faaliyetlerine hız kesmeden ve her geçen gün daha da büyüyerek devam ediyor. Nestle Türkiye’deki ilk ofisini 1909 yılında İstanbul Karaköy’de açmıştır.

İlk ofisinin kurulmasından kısa süre sonra Türkiye’deki hizmet ağını İzmir, Samsun ve Trabzon temsilcilikleriyle genişletti.

Nestle, 1927 yılında, Cumhuriyet tarihinin ilk sanayi yatırımlarından biri olan çikolata fabrikasını İstanbul Feriköy’de kurmuştur. Bu fabrika Türkiye’deki ilk Çikolata fabrikası olma özelliğini de taşımaktadır.

Ürün çeşitliliğini sürekli olarak artıran ve farklı gıda sektörlerinde de faaliyet gösteren Nestle 2001 yılında Nestle Pure Life  markasıyla su üretimi ve satışına da başlamıştır.  Nestle, 2006 yılında Erikli markası ile kurmuş olduğu ortalık sayesinde bu kategori ve sektörde de yerini sağlamlaştırmıştır.

2007 yılında da büyümesine hız kesmeden devam eden Nestle Novartis Medikal Beslenme Birimi’ni bünyesine katarak farklı bir gıda sektörüne de giriş yapmıştır. 2012 yılında ise  Pfizer Nutrisyon’u satın alarak  Türkiye’nin bebek maması SMA markasını bünyesine kattı.

Ülkemiz de  100 yıldan fazla süredir üretimlerine ve  hizmetlerine devam eden Nestle, üretiminin neredeyse tamamına yakınını  yerel hammadde kullanarak yapmaktadır.

Nestle Bursa Karacabey ve Bursa Kestel’deki 2 fabrikasında üretimine devam ediyor .  Nestle Günümüzde  800′ den fazla ürün çeşidi ve 50 markasıyla üretime devam ediyor  Ülke istihdamına çok büyük bir katkı sağlıyor.

Bugün itibarı ile Nestle bünyesinde  3800 kişiye doğrudan, 7,000 kişiye dolaylı olarak istihdam sağlıyor. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere üretimine ve büyümesine hız kesmeden devam eden Nestle geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da müşteri taleplerini karşılayabilmek ve büyümesine hız kesmeden devam edebilmek adına Personel Alımı yapmaya devam ediyor.

Nestle İş İlanları ve Nestle İş Başvurusu konusunda merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına aşağıda ulaşabilirsiniz.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 276.000+
Fabrika Sayısı 2
Kuruluş Tarihi 1866
Firma İnternet Sitesi www.Nestle.com.tr

Nestle İş İlanları ve Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Az önce de bahsettiğimiz gibi bir çok sektörde faaliyet gösteren Nestle bünyesinde çalışmak isteyen ve Nestle İş Başvurusu öncesi yayınlanan Nestle iş ilanları ve Personel alımı yapılan açık pozisyonları merak edenler için 2023 yılında Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Nestle Saha Satış Yöneticisi
 • Fabrika İşçi Alımı
 • Uygulama Grup Mühendisi
 • Müşteri Yöneticisi
 • Fabrika Eleman Alımı
 • Forklift Operatörü
 • Üretim Elemanı
 • Satış Temsilcisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Müşteri Yöneticisi
 • Ambalaj Geliştirme Uzmanı
 • Üretim Planlama Sorumlusu
 • Grup Uygulama Mühendisi
 • Güvenlik Görevlisi
 • Depo Sorumlusu
 • Depo Görevlisi
 • Sevkiyat Şoförü

Yukarıda listelenmiş olan pozisyonlar için Nestle İş Başvurusu yapılabilmektedir. Peki bu pozisyonlar için yayınlanan ilanlara nasıl ulaşılabilir ve Nestle İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? Bu sorunun cevabına geçebiliriz.

Nestle İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nestle insan kaynakları ihtiyaç duyulan pozisyonlar için İş ilanlarını yayınlar ve bu ilanları yayına açar. Nestle İş İlanları yayına açıldıktan sonra Çeşitli anlaşmalı kariyer sitelerinde yayınlanır. Nestle İş Başvurusu yapmak isteyen adaylar kariyer sitelerinde yayınlanan İş İlanlarını takip ederek İş Başvurularını bu siteler üzerinden gerçekleştirebilir.

Nestle İş Başvurusu yapılabilecek olan kariyer siteleri ise Kariyer.net , Scretcv.com, Yenibiriş.com gibi sitelerdir. Nestle İş İlanları genellikle Kariyer.net üzerinden Nestle İş İlanları sayfası aracılığı ile yayınlanmaktadır.

İş Başvurusu yapabileceğiniz bir diğer yöntem ise Nestle Türkiye internet sitesindeki İnsan kaynakları sayfasıdır. İş Başvurularınızı insan kaynakları sayfasında bulunan Nestle İş Başvuru Formu’nu doldurarak da gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntem İşe alınma ihtimalinizi daha da artırmaktadır. Çünkü direkt olarak öz geçmişiniz Nestle İnsan Kaynaklarına iletilmiş olur.

Nestle İş Başvuru Formu doldurulurken birkaç noktaya dikkat etmelisiniz. Öncelikle İş Başvuru Formunda vermiş olduğunuz bilgiler doğru olmalıdır. Öz geçmişinizde geçmiş iş deneyimleriniz , Mezun olduğunuz okul ve dereceniz , Almış olduğunuz eğitimler , Seminerler ve kurslar varsa eğer bunları mutlaka belirtin , ve son olarak mutlaka özgeçmişinize kendinizi tanıtan bir tanım yazısı ekleyin . Bu noktalar sayesinde İş Başvurusu yapan adaylar arasında bir adım öne çıkabilir ve işe alınma ihtimalinizi yükseltebilirsiniz. Aşağıdaki Link üzerinden Nestle İş Başvuru Formu’na ulaşabilir ve İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

 

NESTLE İŞ BAŞVURU FORMU 

İşe Girişte Gerekli Evraklar

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukuatlı nüfus sureti
 • E-devlet çalışma dökümü (sigortalılık dökümü)

Nestle Staj Başvurusu – Nestle’de Staj

Nestle Stajyer Alımı süreci, hem Nestle Merkez Ofis hem de Nestle Karacabey Fabrikamız için tüm yıl boyunca açık olan ilanlarımız üzerinden yürütüyoruz. Nestle Stajyer alımları için belirli bir zaman aralığı Bulunmamaktadır. İlgili  iş birimlerinden gelen talebe ve ihtiyaca göre Stajyer alımı zamanlarımızı belirliyoruz.

Belirlenen Satjyer Kriterlere uygun olan adayları grup vaka çalışmasına davet ediyoruz. Bu süreçte olumlu olarak değerlendirilen Stajyer adaylarımızı ilgili İş Birimi ile görüştürüp, sayısal-sözel test uygulamamızı tamamlıyoruz.

Tüm bu sürecin ardından değerlendirmelerimizi yapıp, olumlu olan Stajyer adayı Nestle ailemize davet ediliyor. Nestle de Staj yapmak isteyen adaylarımız için Staj sürecimiz 10 aylık bir süreyi kapsıyor ve stajyerlerimizden bu süre zarfında haftanın 5 günü gelmesini beklemekteyiz.

Belirlenen Staj süresinin sonunda ise stajyerin performansı olumlu ve uygun bir pozisyon olması durumunda Nestle içerisindeki tüm açık pozisyonlarda değerlendiriyoruz.

Nestle bünyesinde Staj yapmak isteyen ve kariyerine Dünyanın ve Türkiyenin tanınmış markalarından biri olan Nestle bünyesinde başlamak isteyen Stajyer adayları Nestle Staj Başvursu için ilgili ilanları takip edebilir veya Staj talebini İnsan Kaynakları sayfasında bulunan İş Başvuru Formu ile yapabilirler.

NESTLE STAJ BAŞVURUSU 

Nestle İnsan Kaynakları 

Erpiliç İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Erpiliç ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Erpiliç , iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. Erpiliç ‘nin resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Erpiliç , iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Erpiliç ‘nin açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Erpiliç İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Erpiliç ‘nin resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

Nestle Çalışma Şartları

Nestle en az üretime verdiği değer kadar, personellerine de değer vermektedir. Nestle bünyesinde görevlendirilecek olan personeller  özenle seçilmektedir.

Nesle çalışma saatleri, Çalışılan lokasyon ve pozisyona göre değişkenlik göstermektedir . Nestle üretim tesisleri ve Nestle Fabrikalarında Personeller 24 saatlik vardiya sistemi ile çalışırlar. Günlük çalışma saati ise molalar da dahil olmak üzere 9 saat olarak belirlenmiştir. Haftalık izinler ise haftada 1 gündür.

Ayrıca Çalışanlara ;

 • Bayram İzni Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Doğum İzni Hakkı
 • Evlilik İzni Hakkı

Gibi haklar da sunulmaktadır.

Nestle Personel Maaşları

Nestle İş Başvurusu yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konular  arasında ilk sırayı, Nestle Personel Maaşları almaktadır. Çalışılan pozisyona göre maaşlar değişmektedir. Nestle fabrika ve üretim tesislerinde çalışan ve işe yani başlamış bir personelin  asgari ücret zammı ile birlikte 12000 TL ile 15000 TL arasında değişen bir maaş alması beklenmektedir.

Nestle Personel Maaşları ile ilgili yukarıda verilmiş olan tutarlar sektör ortalaması baz alınarak verilmiştir. Personel maaşları ile ilgili net ve kesin bilgiler iş görüşmesi sonrasında insan kaynakları yetkilisi tarafından verilebilir.


Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda/Restaurant
Çalışan Sayısı 7.000+
Şube Sayısı
Kuruluş Tarihi 1866
Firma İnternet Sitesi www.nestle.com.tr

En güncel Nestle İş İlanlarına Nestle İş Başvurusu sayfamız üzerinden ulaşabilir ve İş Başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. 

TOGG Güncel İş İlanları

NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Gerekli Deneyim, Eğitim ve Beceriler:

 • E&E Lisansı, Bilgisayar Mühendisliği derecesi ve/veya saygın üniversitelerden yüksek lisans derecesi
 • 5+ yıllık E/E sistem mimarı deneyimi
 • Otomotiv Sistemleri Mühendisliği Deneyimi
 • Yüksek güvence geliştirme uygulamaları ve araçlarına aşina (ISO 26262, vb.)
 • Dijital Video İşleme Anlayışı
 • YB ve test aracında sistemlerin fonksiyonel test edilmesi konusunda iş deneyimi
 • CAN, Ethernet, LIN, RF/BLT, GMSL, vb. Deneyimi
 • PREEVision ile aşinalık
 • Gömülü Linux ve RTOS bilgisi
 • Yüksek performanslı bilgisayar mimarileri ile deneyim.
 • Güçlü fonksiyonel güvenlik bilgisi
 • Sistem Mimarisi deneyimi, Gömülü Otomotiv Endüstrisinde veya tüketici pazarları ve donanımı olan diğer benzer platformlarda.
 • CAD/CAE Araçlarını Deneyimleyin
 • Kamera İzleme Sistemleri, Çevre Görüş Sistemleri bilgisi bir artıdır.
 • Güçlü analitik ve problem çözme becerileri
 • Güçlü öz motivasyon, yeni fikirleri teşvik etme, bunları ekiple paylaşma ve birlikte daha da geliştirme yeteneği
 • Disiplinlerarası ekiplerde bölümler arası süreçleri anlama ve iyileştirme becerisi
 • İngilizce'de mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri
 • Yurtdışında ve global ekiplerle çalışabilme becerisi

Sorumluluklar:

 • Araç sistem gereksinimleri, araç sistem tasarımı ve araç sistem testi ile ilgili Sistem Mühendisliği faaliyetlerine katılın.
 • Katılım ağ iletişimi (CAN, LIN, Ethernet) matrisi oluşturma
 • CAN-LIN ECU simülatörlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve testine katılın
TOGG İş Başvurusu 
Gerekli Deneyim, Eğitim ve Beceriler:
 • Saygın bir üniversiteden Endüstri, Makine, Malzeme veya Otomotiv Mühendisliği derecesi ve / veya Yüksek Lisans derecesi
 • Min. Otomotiv sektöründe 5 yıllık tedarik zinciri ve lojistik tecrübesi, OEM tercih sebebidir
 • Güçlü analitik ve problem çözme becerileri
 • Güçlü öz motivasyon, yeni fikirleri teşvik etme, bunları ekiple paylaşma ve birlikte daha da geliştirme yeteneği
 • Disiplinlerarası ekiplerde bölümler arası süreçleri anlama ve iyileştirme becerisi
 • İngilizce'de mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri
 • Yurtdışında ve global bir ekiple çalışabilme becerisi
Sorumluluklar:
 • Lojistik, depo ve planlama dahil tüm Tedarik Zinciri süreçlerinin takibi
 • Genel tedarik zinciri ve lojistik stratejisi ve operasyonlarının planlanması ve uygulanması
 • Ürünleri ve paketleri zamanında varış noktalarına ulaştırmak için lojistik planının takibi
 • Lojistik yollar aracılığıyla malların hareketini koordine edin
TOGG İş Başvurusu 
Gerekli Deneyim, Eğitim ve Beceriler:
 • Saygın bir üniversiteden Endüstri, Makine, Malzeme, Elektrik ve Elektronik, Kimya veya Otomotiv Mühendisliği derecesi ve / veya Yüksek Lisans derecesi
 • Min. Otomotiv sektöründe 5 yıllık direkt satın alma tecrübesi, OEM tercih sebebidir
 • Güçlü analitik ve problem çözme becerileri
 • Güçlü öz motivasyon, yeni fikirleri teşvik etme, bunları ekiple paylaşma ve birlikte daha da geliştirme yeteneği
 • Disiplinlerarası ekiplerde bölümler arası süreçleri anlama ve iyileştirme becerisi
 • İngilizce'de mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri
 • Yurtdışında ve global bir ekiple çalışabilme becerisi
Sorumluluklar:
 • Konsept ve ürün geliştirme aşamasında Alıcılara, Tasarım Mühendislerine maliyet kontrolü desteğinden sorumlu
 • Maliyet düşürme için tedarikçi ile maliyet aktivitelerinin oluşturulması ve yönetilmesi
 • Mutabık kalınan hedeflerden maliyet farklılıklarını ve hareketlerini izleme ve belirleme
 • Tüm bütçe harcamalarının satın alma için kaydedilmesini sağlamak için bütçe harcamalarının izlenmesi
 • Bileşenlerin ve sistemlerin tasarımını, geliştirilmesini, imalatını ve tanıtımını koordine edin ve destekleyin
 • Mevcut ve yeni tedarikçilerin geliştirilmesine yardımcı olmak
 • Alıcı ve Tedarikçi Kalite Mühendisi desteği ile tedarikçi ile müzakereye yardımcı olmak
TOGG İş Başvurusu
QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

Experience, Education and Skills Required:

 • Bachelor of E&E, Computer Engineering degree and/or master’s degree from reputable universities
 • 5+ years E/E systems architect experience
 • Experience in Automotive Systems Engineering
 • Familiar with high assurance development practices and tools (ISO 26262, etc)
 • Understanding of Digital Video Processing
 • Work experience on functional testing of systems in YB and test vehicle
 • Experience of CAN, Ethernet, LIN, RF/BLT, GMSL, etc.
 • Familiarity with PREEVision
 • Knowledge of embedded Linux and RTOS
 • Experience with high performance computer architectures.
 • Strong knowledge of functional safety
 • Systems Architecture experience either in Embedded Automotive Industry or other similar platforms which have consumer marketplaces and hardware.
 • Experience CAD/CAE Tools
 • Knowledge of Camera Monitoring Systems, Surround View Systems is a plus
 • Strong analytical and problem-solving skills
 • Strong self-motivation, ability to promote new ideas, share them with the team and develop them further together
 • Ability to understand and improve cross-departmental processes in interdisciplinary teams
 • Excellent written and verbal communication skills in English
 • Ability to work abroad and with a global teams

Responsibilities:

 • Participate System Engineering activities regarding vehicle system requirements, vehicle system design, and vehicle system test.
 • Participate network communication (CAN, LIN, Ethernet) matrix creation
 • Participate on design, development and test of CAN-LIN ECU simulators
TOGG İş Başvurusu
NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Gerekli Deneyim, Eğitim ve Beceriler:
 • E&E Lisans, Bilgisayar, Mekatronik Mühendisliği derecesi ve/veya saygın üniversitelerden yüksek lisans derecesi
 • Otomotiv projelerinde 2+ yıllık deneyim
 • AUTOSAR, DOIP, UDS, SOMEIP ve SecOC'de temel bilgi bir artıdır
 • Vector PREEvision ve CAN/ETH araçlarıyla ilgili deneyimler tercih sebebidir
 • Gelişmiş bilgi araç içi iletişim ağları (CAN, LIN, Ethernet) ve elektrik mimarisi
 • Güçlü analitik ve problem çözme becerileri
 • Güçlü öz motivasyon, yeni fikirleri teşvik etme, bunları ekiple paylaşma ve birlikte daha da geliştirme becerisi
 • Disiplinlerarası ekiplerde bölümler arası süreçleri anlama ve iyileştirme becerisi
 • İngilizce'de mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri
 • Yurtdışında ve global bir ekiple çalışabilme becerisi
Sorumluluklar:
 • Elektrikli araçlar için Araç Ağı Mimarisi (CAN, CAN-FD, LIN, Otomotiv Ethernet) Tasarımı ve Geliştirilmesi
 • NCM (Ağ İletişim Matrisi) Tasarım ve Geliştirme
 • NCM Yayın Süreci, Değişiklik Talepleri, Dokümantasyon ve Raporlama Yönetimi
 • PREEvision'da Mantıksal Mimari ve Yazılım Bileşenlerinin Tasarımı ve Geliştirilmesi
 • İletişim ağlarının spesifikasyonlarının oluşturulmasından ve bakımından sorumlu
 • Geleceğin iletişim teknolojilerinin araştırılması ve Togg'un araçlarında uygulanması
İş Başvurusu 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Genel Nitelikler ve İş Tanımı:

 • Tercihen ön lisans mezunu,
 • Otomotiv sektöründe ürün sevkiyat ve hazırlığı alanlarında min. 3 yıl deneyimli,
 • Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,
 • B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanan,
 • Antalya ve İstanbul’da ikamet eden veya ikamet edebilecek adaylar

Sorumluluklar:

 • Kullanıcıya teslim edilecek yeni Togg Akıllı Cihazlarının tüm sevk ve stok süreçlerinin yönetilmesi,
 • Sevkiyatı gerçekleştirilen Togg Akıllı Cihazlarının fiziki hasar ilk kontrollerinin yapılması ve gerekli formların doldurularak teslim alınması ve raporlanması,
 • Yeni Togg Akıllı Cihazlarının zamanında ve beklenen standartlarda teslimi için, teslimat öncesi hazırlık ve bakım süreçlerinin takip edilmesi,
 • Teslimat formlarının prosedürlere uygun şekilde hazırlanması ve imza sonrası arşivlenmesi,
 • Togg Akıllı Cihazlarının güvenliğinin sağlanması.
  İŞ BAŞVURU FORMU

Genel Nitelikler ve İş Tanımı:

 • Tercihen Meslek Lisesi Otomotiv Gövde bölümünden mezun,
 • Mesleki Eğitim Merkezinden alınmış mesleğiyle ilgili Ustalık Belgesi veya Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarından alınmış mesleğiyle ilgili Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olmak,
 • Otomotiv sektöründe gövde alanında min. 5 yıl deneyimli,
 • B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanan,
 • Adana, Ankara, Diyarbakır, Erzurum, Gemlik, İstanbul, İzmir, Kayseri ve Samsun’da ikamet eden veya ikamet edebilecek adaylar
Sorumluluklar:
 •  İşlem gören Togg Akıllı Cihazlarının marka standartlarına uygun olarak gövde onarımı işlemlerini yapmak,
 •  Kullanıcı istekleri doğrultusunda, boya hazırlığı öncesinde hasarlı parça ve gövde onarımlarını Togg standartları ve tarifleri doğrultusunda yapmak,
 •  Boya işlemi sonrası hasar onarımı yapılan veya değiştirilen parçaların montajlarını tamamlamak,
 •  Onarım esnasında sökülen parçaların ilgili alanlarda güvenli bir şekilde saklanmasından sorumlu olmak,
 •  Onarımı biten Togg Akıllı Cihazının son kontrollerini, Togg standartları ve kullanıcı istekleri doğrultusunda tamamlamak,
 •  Servis içinde kullanılan ekipmanları korumak ve bakım işlemlerinin yapılmasını sağlamak,
 •  Kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutmak için mükemmel hizmet kalitesi sunmak,
  İŞ BAŞVURU FORMU

Genel Nitelikler ve İş Tanımı:

·        Meslek Lisesi Motor veya Otomotiv Elektromekaniği bölümlerinden ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun

·        Otomotiv sektöründe mekanik, elektrik ve/veya trim alanlarında min. 5 yıl deneyimli

·        B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanan

·        Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gemlik, İstanbul, İzmir, Kayseri ve Samsun’da ikamet eden veya ikamet edebilecek adaylar

Sorumluluklar:

.  Servise gelen Togg Akıllı Cihazlarının mekanik, elektrik ve trim alanlarında; bakım, onarım ve diagnoz süreçlerini belirlenmiş kurallar çerçevesinde işletmek, . İşletilen süreçlerin sistem üzerinden geri bildirimlerini vermek, .  İşlemi tamamlanmış Togg Akıllı Cihazlardan çıkan parçaların, belirlenmiş kurallar çerçevesinde ilgili alanlarda saklanmasını sağlamak veya iade işlemini gerçekleştirmek, .  Servis içinde kullanılan ekipmanları korumak ve bakım işlemlerinin yapılmasını sağlamak,

.   Kullanıcı memnuniyetini en üst seviyede tutmak için mükemmel hizmet kalitesi sunmak.

İŞ BAŞVURU FORMU

CarrefourSA Güncel İş İlanları

Görev Tanımı; İstanbul Anadolu Yakasında bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Reyon görevlileri aranmaktadır.
 • CarrefourSA garantisi ile taze, sağlıklı ve günlük olarak gelen ürünlerin reyonlarda sunumunu yaparak, bulunurluğunu sağlamak ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek.
 • SKT kontrollerinin günlük olarak yapmak ve müşteri talepleri doğrultusunda ürünlerin işlenerek hazırlanmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonun günlük olarak satış ve stok kontrollerini takip ederek, sipariş oluşturulmasına destek vermek,
 • Hijyen, kalite ve gıda güvenliği prosedürlerine uygun olarak çalışmak.

Aranan Nitelikler

 • Tercihen mesleki yeterlilik belgesi bulunan,
 • Müşteri memnuniyeti ön planda tutan,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,
 • Dinamik bir ortamda çalışabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

29 ülkede binlerce üreticiyi milyonlarca müşteri ile buluşturan dünya şirketi METRO Cash & Carry, İstanbul Ümraniye Mağazası'nda Şarküteri Bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ' Reyon Elemanı' arıyor.GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İŞ TANIMI
 • En az lise mezunu,
 • Tercihen Reyon Elemanı tecrübesi bulunan,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Müşteri odaklı,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
  İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İş Tanımı

CarrefourSA olarak 10.000 den fazla çalışanımızla 600'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarında faaliyet göstererek eksiksiz portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan mağazalarımız için tam zamanlı “Mağaza Görevlisi” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz!

Görev Tanımı;
 • Mağazadaki operasyonel işlerden sorumlu olarak, görevlendirildiği bölümlerde; reyon, kasa ve depoda aktif olarak çalışmak,
 • Mağaza düzenini sağlanmak,
 • Müşteri memnuniyetini sağlayarak müşteri portföyü oluşturmak ve müşterinin devamlılığını sağlamak,
 • Müşteri siparişleri hazırlamak ve paketlemek,
 • Hijyen, kalite ve gıda güvenlik prosedürlerine uygun olarak çalışmak,
 • Sevkiyat ve talimatlara göre müşteri siparişlerini hızlı bir şekilde hazırlamak.

Aranan Nitelikler

 • En az lise mezunu,
 • Müşteri memnuniyeti ön planda tutan,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,
 • Dinamik bir ortamda çalışabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
CarrefourSA İş Başvurusu 

GENEL NİTELİKLER  CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde Finans Genel Müdür Yardımcılığı'nda görev alacak;Merkezi Raporlama Uzmanı aranmaktadır.
 • Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, (İktisat, İstatistik, Matematik, Ekonomi, Mühendislik vb.)
 • Alanında minimum 1-2 yıl deneyimli,
 • Analiz ve raporlama konusunda deneyimli (MS Power BI , Excel Power Query bilgisi olan),
 • Analitik düşünebilen , Excel yada herhangi bir platformda ön yüz tasarlayarak dinamik raporlamalar hazırlayabilen,
 • MS Office programlarına hakim, özellikle Excel ve Powerpoint’de ileri seviye bilgisi olan,
 • Temel seviye Visual Basic kodlaması yapabilen ve okuyabilen,
 • C# , asp.net ve asp.net Mvc ve diğer diller hakkında temel seviyede bilgisi ve kod yazmış olan,
 • Yeterli seviyede SQL server komutları yazabilen ve okuyabilen , stored procedure , tirreger ve functionlar oluşturabilen,
 • SAP BW , SAP ERP hakkında bilgisi olan,
 • Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,
 • Yoğun ve esnek çalışma temposuna ayak uydurabilen.

İŞ TANIMI

 • Raporlama yapılması için analitik araçların hazırlanmasını sağlamak,
 • Verimlilik analizleri oluşturmak,
 • Aylık ve dönemsel raporlar hazırlamak,
 • Bütçe ve faaliyet raporları hazırlamak,
 • Projeler doğrultusunda alınan analizlerin raporlamasını gerçekleştirmek,
 • Power BI platformunda dinamik dashboard hazırlamak.
İş Başvurusu

CarrefourSA olarak 10.000 den fazla çalışanımızla 600'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarında faaliyet göstererek eksiksiz portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap veriyoruz. İstanbul lokasyonlu mağazalarımızda “Mağaza Yöneticisi” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz!GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Nitelikler

 • Perakende sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip,
 • En az MYO/Üniversite mezunu,
 • Tercihen İngilizce bilen,
 • MS office programlarına hakim,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyetini birinci öncelikli gören,
 • Raporlama ve analiz becerisine sahip,
 • Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,
 • Ekip çalışmasına önem veren,
 • Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

İŞ TANIMI

 • Şirket standart işleyişini, prosedürleri, talimatları, görev tanımları ve süreçleri mağazada hedefler doğrultusunda sağlamak,
 • Mağazadaki operasyonel süreçleri organize etmek ve yönetmek,
 • Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda ekibe örnek olmak,
 • Mağaza ihtiyaçları doğrultusunda gıda, gıda dışı ürün faaliyetlerini ticari bakış açısıyla yönetmek ve mağazanın satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak,
 • Hijyen, kalite ve gıda güvenliği standartlarını en üst seviyede sağlamak,
 • İnsan kaynakları süreçlerini; idari ve özlük konuşarı, işe alım, eğitim ve organizasyonel gelişim ile ilgili sorumlulukları eksiksiz yürütmek,
 • Ekip motivasyonu için koçluk yapmak ve ekibi geliştirmek.
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde Lojistik Operasyonlar Grup Müdürlüğü`ne bağlı İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan Esenyurt/Akçaburgaz depomuzda görev alacak; Esenyurt Depo Vardiya Amiri aranmaktadır.

 • Minimum Lise-Önlisans- Lisans Mezunu,
 • Alanında en az 2 yıl tecrübeli,
 • Disiplinli, dinamik ve dikkatli,
 • Raporlama becerileri gelişmiş,
 • Tercihen SAP bilen,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Esenyurt ve civarında ikamet eden/edebilecek,

İŞ TANIMI

 • Gece çalışması için planlamaları yapacak,
 • Depo Yöneticisine bilgi akışı sağlayacak,
 • Personelin sevk ve İdaresinden sorumlu olacak,
 • Depoda güvenlik ekibi ile koordineli bir şekilde çalışarak riskleri en aza indirecek,
 • Vardiyalar arası koordinasyonun sağlayacak,
 • İş kazalarının önlenmesine yönelik aksiyonların alacak,
 • Mal kayıplarını minimumda tutarak stok, iade ve imha yönetimini gerçekleştirecek,
 • Depo stok ve çeşit doluluk kapasitesini kontrol etmek verimliliği arttırmak,
 • Mağaza sevkiyatları operasyonunu organize etmek ve sevkiyat bilgi akışını sağlamak,
 • Rampadaki araçların kasa içi sıcaklığının kontrolünden sorumlu olacak,
 • Yüklemesi biten araçların mühürlenmesi, Personel ile üst yönetim arası koordinasyonun sağlayacak,
 • Personelin işe devamlılığının kontrolünü sağlayacak,
 • Mesai saatleri içerisinde verimlilik arttırıcı personel rotasyonu gerçekleştirecek.
İş Başvurusu

CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlik Genel Müdür Yardımcılığı`nda görev alacak;GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 •        İnsan Kaynakları alanında en az 1 yıl tecrübeli,
 •        İşletme ve İktisadi İdari Bilimler Fakültesi bölümleri mezunu,
 •        MS Office programlarına hakim,
 •        Analitik düşünce ve raporlama yeteneğine sahip,
 •        Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş,
 •        Takım çalışmasına yatkın,
 •        Seyahat esnekliği olan,
 •        Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
 •        Erkek adaylar için askerliği tamamlanmış.

Muğla Saha İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı aranmaktadır.

İŞ TANIMI

 •  Sorumlu olunan bölgenin mavi yaka mevcut mağazalar, açılış projeleri için aday   görüşmesi ve işe alım süreçlerinin yürütülmesi,
 •  İşe alım sürecinde olan adayların evrak takibi, işe giriş işlemlerinin yürütülmesi,
 •  Bağlı olduğu Bölge İnsan Kaynakları’na beyaz yaka aday fitreleme, aday referans   kontrolü, bölgenin zorunlu eğitimlerinin raporlanması, özlük süreçlerinin takibi ve   diğer süreçlerde destek olunması.
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde Bilgi Sistemleri & CRM Genel Müdür Yardımcılığı`nda görev alacak;

 • Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik/Elektronik Mühendisliği veya benzeri mühendislik bölümlerinden mezun,
 • Yazılım Geliştirme veya Proje Yönetimi alanlarında en az 6 yıl iş tecrübeli,
 • E-Ticaret, Mağaza, Depo, Pazaryeri satış ve satış sonrası süreçlerde tecrübeli,
 • Çevik Yazılım Geliştirme Metodolojilerinde deneyimli,
 • Analitik ve problem çözme becerilerine sahip olan,
 • İyi seviyede İngilizce bilen,
 • Dijital çözümler hakkında tutkulu, sektörün en yeni teknoloji ve trendlerini araştıran ve sergileyen,
 • Dijital teknolojiler mobil geliştirme araçları konusunda tecrübe sahibi,
 • İyi düzeyde sözlü ve yazılı iletişim becerileri olan,

E-Ticaret Proje Yöneticisi aranmaktadır.

 • Projelerin yönetiminde görev alarak; projelerdeki danışmanlarla, iş birimleriyle ve BS bölümündeki ilgili paydaşlarla ilişkilerinin yürütülmesinden ve iş koordinasyonundan sorumlu olacak,
 • Aday projeler için teknik, kapsam ve finansal değerlendirme sürecini yürütecek; yürütülen projelerde, proje planlarını takip edip raporlayacak,
 • Projelerin analiz, tasarım, dokümantasyon ve test konularında destek verecek,
 • Projelerin hedeflerinin gerçekleştirilmesi konusunda gereken aksiyonları alarak, üst yönetime gerekli raporlamaların yapılması görevlerini yürütecek.
CarrefourSA İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

CarrefourSA olarak 10.000 den fazla çalışanımızla 600'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarında faaliyet göstererek eksiksiz portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap veriyoruz. Kocaeli ilinde bulunan Gebze depomuzda “Depo Veri Giriş Uzmanı” olarak çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz!

Aranan Nitelikler

 • En az önlisans veya lisans mezunu,
 • Tercihen İngilizce bilen,
 • Depo Veri Giriş Uzmanı pozisyonunda en az 2 yıl tecrübeli,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Tercihen SAP bilgisi olan,
 • Raporlama ve analiz becerisine sahip,
 • Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,
 • Ekip çalışmasına önem veren,
 • Disiplinli, dinamik ve dikkatli,
 • Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
İş Tanımı
 • Depo operasyonunda, sistemsel hareketlerin kontrollerini yaparak, sorunları çözmek için ilgili birimlerle iletişime geçmek ve gerekli sistemsel geliştirme testlerini tamamlamak.
 • Kullanıcı taleplerine istinaden süreç analizlerini yaparak, gerekli geliştirmeleri talep etmek, test ve geliştirmenin tamamlanmasını sağlamak.
 • Depo kullanıcılarının sistemsel eğitim eksiklerini belirlemek ve gerekli eğitimleri tamamlamak.
 • Proje geliştirme taleplerinin test ve sistem entegrasyonlarının tamamlanmasını sağlamak.
 • Çağrı analizlerine göre hata alanlarını tespit ederek, gerekli aksiyonların uygulanmasını sağlamak.
 • Depoların envanter süreçlerini takip etmek, sürecin depolarda, Depolar Envanter Talimatı” na uygun yürütülmesi ve hata tespitleri için gerekli aksiyonların uygulanmasını sağlamak.
 • Sistem ve ekipmanlar ile ilgili tespit edilen sorunların çözümü için depolar ve Genel Müdürlük arasındaki iletişimi sağlamak.
 • Sistemsel kullanıcı yetki taleplerini belirlemek.
 • Depo “Lay out” belirleme çalışmasının yapılmasına destek vermek.
 • Depo açılış ve depo kapanışlarında sistemsel destek vermek.
 • Sistemsel hareket raporlarını gerekli aksiyonların alınması için periyodik olarak üst yöneticilerine sunmak.
 • Gün sonu, haftalık, ay sonu sistemsel işlemlerinin depolar için belirlenen talimatlar çerçevesinde yürütülmesini sağlamak.
CarrefourSA İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde Kategori Genel Müdür Yardımcılığı`nda görev alacak;

 • Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
 • En az 3 yıl perakende sektöründe satınalma tecrübesi bulunan,
 • Temizlik, kozmetik, tekstil, bazar, anne ve çocuk kategorilerinden en az birinde  tecrübe sahibi,
 • Ticari bakış açısına sahip,
 • İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş,
 • Titiz, takipçi ve sonuç odaklı,

Gıda Dışı Kategori Satınalma Uzmanları (Temizlik - Kozmetik - Bazar - Tekstil) aranmaktadır.

İŞ TANIMI

 •  Kategori Yönetimi stratejisinin oluşturulmasına katkı sağlamak,
 •  İlgili kategorideki ürün ihtiyaç birimlerini ve portföyünü belirlemek,
 •  Mağazalarda satılacak koleksiyonların ürün seçimini ve üretimini yaptırmak, tedarikçi ve sözleşme süreçlerini yönetmek,
 •  Fuar, piyasa, rakip ve trend analizleri yapmak,
 •  Piyasa araştırması yaparak alternatif ürün geliştirmek veya tedarikçi bulmak,
 •  Sorumlu olduğu kategorilerin ürün verimliliği, kar marjı ve stoklarını yönetmek, ürün portföyü, fiyatlandırma ve iletişim stratejileri geliştirmek ve uygulamak,
 •  Mağazalara doğru ürün alokasyonu yapmak ve mağazada bulunurluğunu sağlamak,
 •  Sorumlu olduğu ürün gruplarında kısa ve uzun dönemli finansal sonuçların gerçekleştirilmesini sağlamak,
 •  Dönemsel promosyon, insert, indirim dönemi için gerekli hazırlıkları yapmak.
CarrefourSA İş Başvurusu 

Kütahya bölgesinde bulunan CarrefourSA mağazamızda tam zamanlı “Mağaza Görevlisi” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz!
Görev Tanımı;
 • Mağazadaki operasyonel işlerden sorumlu olarak, görevlendirildiği bölümlerde; reyon, kasa ve depoda aktif olarak çalışmak,Mağaza düzenini sağlamak,
 • Müşteri memnuniyetini sağlayarak müşteri portföyü oluşturmak ve müşterinin devamlılığını sağlamak,
 • Müşteri siparişleri hazırlamak ve paketlemek,
 • Hijyen, kalite ve gıda güvenlik prosedürlerine uygun olarak çalışmak,
 • Sevkiyat ve talimatlara göre müşteri siparişlerini hızlı bir şekilde hazırlamak,

Aranan Nitelikler

 • En az lise mezunu,
 • Müşteri memnuniyeti ön planda tutan,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,
 • Dinamik bir ortamda çalışabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
CarrefourSA İş Başvurusu 
Bursa/ Merkez'de yeni açılacak olan CarrefourSA Süper mağazamızda tam zamanlı “Mağaza Görevlisi ” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz! Görev Tanımı;
 • Mağazadaki operasyonel işlerden sorumlu olarak, görevlendirildiği bölümlerde; reyon, kasa ve depoda aktif olarak çalışmak,
 • Mağaza düzenini sağlanmak,
 • Müşteri memnuniyetini sağlayarak müşteri portföyü oluşturmak ve müşterinin devamlılığını sağlamak,
 • Müşteri siparişleri hazırlamak ve paketlemek,
 • Hijyen, kalite ve gıda güvenlik prosedürlerine uygun olarak çalışmak,
 • Sevkiyat ve talimatlara göre müşteri siparişlerini hızlı bir şekilde hazırlamak,
Nitelikler;
 • En az lise mezunu,
 • Müşteri memnuniyeti ön planda tutan,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,
 • Dinamik bir ortamda çalışabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli.
CarrefourSA İş Başvurusu 

İzmir'de yeni açılacak olan CarrefourSA Süper mağazamızda tam zamanlı “Mağaza Görevlisi ” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz! Görev Tanımı;
 • Mağazadaki operasyonel işlerden sorumlu olarak, görevlendirildiği bölümlerde; reyon, kasa ve depoda aktif olarak çalışmak,
 • Mağaza düzenini sağlanmak,
 • Müşteri memnuniyetini sağlayarak müşteri portföyü oluşturmak ve müşterinin devamlılığını sağlamak,
 • Müşteri siparişleri hazırlamak ve paketlemek,
 • Hijyen, kalite ve gıda güvenlik prosedürlerine uygun olarak çalışmak,
 • Sevkiyat ve talimatlara göre müşteri siparişlerini hızlı bir şekilde hazırlamak,
Nitelikler;
 • En az lise mezunu,
 • Müşteri memnuniyeti ön planda tutan,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,
 • Dinamik bir ortamda çalışabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli.
CarrefourSA İş Başvurusu 

İzmir İstiklal'de bulunan CarrefourSA mağazamızda tam zamanlı “Balık Reyon Görevlisi” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz! Görev Tanımı;
 • CarrefourSA garantisi ile taze, sağlıklı ve günlük olarak gelen ürünlerin reyonlarda sunumunu yaparak, bulunurluğunu sağlamak ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek.
 • SKT kontrollerinin günlük olarak yapmak ve müşteri talepleri doğrultusunda ürünlerin işlenerek hazırlanmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonun günlük olarak satış ve stok kontrollerini takip ederek, sipariş oluşturulmasına destek vermek,
 • Hijyen, kalite ve gıda güvenliği prosedürlerine uygun olarak çalışmak.

Aranan Nitelikler

 • En az 2 yıl balık reyonu deneyimi olan,
 • Tercihen mesleki yeterlilik belgesi bulunan,
 • Müşteri memnuniyeti ön planda tutan,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,
 • Dinamik bir ortamda çalışabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
CarrefourSA İş Başvurusu 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde Finans Genel Müdür Yardımcılığı`nda görev alacak;

 •         Üniversitelerin 2-4 yıllık bölümlerinden mezun
 •         Genel Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli
 •         Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen
 •         Tercihen SAP bilgisine sahip
 •         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış aranmaktadır.

Genel Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

 İŞ TANIMI

 • Ciro mutabakat programına mağazaların günlük eksiksiz ve doğru giriş yapmasının sağlanması ve kontrol edilmesi,
 • Hasılat işlemlerine ait banka hesaplarının nakit-kredi kartı bloke kontrolünün yapılarak gerekli kayıtların atılması,
 • Ciro mutabakat ekranlarından kayıtlarının günlük ve doğru olarak atılması ve ilgili hesapların kontrol edilmesi,
 • Mağazalara hasılat işleyişi ile ilgili her türlü destek, eğitimleri sözlü ve yazılı olarak yapmak,
 • Kasa farklarının aylık olarak hazırlanarak kar merkezi bazında mağaza yöneticileri paylaşılması,
 • Hesap kontrolü ve hesap kapanış ve raporlamaların yapılması.
CarrefourSA İş Başvurusu 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde Tedarik Zinciri & E-Ticaret & Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı`nda görev alacak;

 • Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
 • En az 3 yıl ihracat tecrübesi bulunan, tercihen ithalat alanında da çalışmış,
 • Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • İhracat, gümrük ve dış ticaret mevzuatına hakim,
 • İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş,
 • Titiz, takipçi ve sonuç odaklı.

İhracat Uzmanı aranmaktadır.

İŞ TANIMI

 • İhracat için (ithalat yapan ülkenin talepleri doğrultusunda) sertifikaların ve izinlerin alınması için gerekli evrakların hazırlanması, yükleme organizasyonunun yapılması ve gümrük işlemlerinin gerçekleştirilmesi,
 • Uluslararası nakliyeci firmalardan navlun tekliflerini almak ve pazarlıklar yapmak,
 • İthal veya ihraç edilen ürünlerin maliyetlerini hesaplamak, teslimatlar ile faturaların takibi ve ödemelerini raporlamak,
 • İhracat maliyetlerinin kontrolü ve optimizasyonu,
 • Mevcut müşteriler ile ilişkileri yürütmek, geliştirmek, satış ve satış sonrası süreçleri yönetmek,
 • Pazar araştırması yapmak, portföye yeni müşteri kazanılmasını sağlamak.
Carrefoursa İş Başvurusu 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde Kategori Genel Müdür Yardımcılığı`nda görev alacak;

 •     Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
 •     En az 2-5 yıl tekstil ürünleri kategorisinde  deneyimi bulunan,
 •     Perakende ve/veya Mağazacılık deneyimine sahip,
 •     Ticari bakış açısına sahip,
 •     İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş,
 •     Titiz, takipçi ve sonuç odaklı.

Tekstil Kategori Satınalma Uzmanı(Dönemsel) aranmaktadır.

İŞ TANIMI

 • Kategori Yönetimi stratejisinin oluşturulmasına katkı sağlanması,
 • Tekstil kategorisinde ürün ihtiyaç birimlerini ve portföyünü belirlenmesi,
 • Mağazalarda satılacak koleksiyonların ürün seçimini ve üretimini yaptırmak, tedarikçi ve sözleşme süreçlerinin yönetimi,
 • Fuar, piyasa, rakip ve trend analizleri yapılması. Piyasa araştırması yaparak alternatif ürün veya tedarikçi geliştirmek,
 • Sorumlu olduğu kategorilerin ürün verimliliği, kar marjı ve stoklarını yönetmek; ürün portföyü, fiyatlandırma ve iletişim stratejilerinin geliştirmesine ve uygulanmasına destek olunması,
 • Mağazalara doğru ürün alokasyonu yapmak ve mağazada bulunurluğunun sağlanması,
 • Sorumlu olduğu ürün gruplarında kısa ve uzun dönemli finansal sonuçların geliştirilmesinin sağlanması,
 • Dönemsel promosyon, katalog, indirim dönemi için gerekli hazırlıkların yapılması.
Carrefoursa İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde Kategori Genel Müdür Yardımcılığı`nda görev alacak;

 • Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
 • En az 2-5 yıl bebek bakım ürünleri satınalma tecrübesi bulunan,
 • Perakende ve/veya Mağazacılık deneyimine sahip,
 • Ticari bakış açısına sahip,
 • İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş,
 • Titiz, takipçi ve sonuç odaklı,

Anne & Bebek & Çocuk Kategori Uzmanı aranmaktadır.

İŞ TANIMI

 • Kategori Yönetimi stratejisinin oluşturulmasına katkı sağlanması,
 • Anne & Bebek kategorisinde ürün ihtiyaç birimlerini ve portföyünü belirlenmesi,
 • Fuar, piyasa, rakip ve trend analizleri yapılması. Piyasa araştırması yaparak alternatif ürün veya tedarikçi geliştirilmesi,
 • Sorumlu olduğu kategorilerin ürün verimliliği, kar marjı ve stoklarını yönetmek; ürün portföyü, fiyatlandırma ve iletişim stratejilerinin geliştirmesine ve uygulanmasına destek olunması,
 • Mağazalara doğru ürün alokasyonu yapmak ve mağazada bulunurluğunun sağlanması,
 • Sorumlu olduğu ürün gruplarında kısa ve uzun dönemli finansal sonuçların geliştirilmesinin sağlanması,
 • Dönemsel promosyon, insert, indirim dönemi için gerekli hazırlıkların yapılması.
Carrefoursa İş Başvurusu

Antalya Kemer' de yeni açılacak mağazamızda tam zamanlı “Kasap/Sebze Meyve/Balık Reyon Görevlisi” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz!

Görev Tanımı;
 • CarrefourSA garantisi ile taze, sağlıklı ve günlük olarak gelen ürünlerin reyonlarda sunumunu yaparak, bulunurluğunu sağlamak ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek.
 • SKT kontrollerinin günlük olarak yapmak ve müşteri talepleri doğrultusunda ürünlerin işlenerek hazırlanmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonun günlük olarak satış ve stok kontrollerini takip ederek, sipariş oluşturulmasına destek vermek,
 • Hijyen, kalite ve gıda güvenliği prosedürlerine uygun olarak çalışmak.

Aranan Nitelikler

 • En az 2 yıl kasap/sebze-meyve/balık reyonu deneyimi olan,
 • Tercihen mesleki yeterlilik belgesi bulunan,
 • Müşteri memnuniyeti ön planda tutan,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,
 • Dinamik bir ortamda çalışabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
CarrefourSA İş Başvurusu 
Adana/ Seyhan'da bulunan CarrefourSA Hiper mağazamızda "Veteriner Hekim& Reyon Şefi" olarak görevlendirmek üzere ekip arkadaşı arıyoruz!
 • Veteriner Hekim olarak mağazanın Kalite-Güvence süreçlerinden sorumlu olmak,
 • Reyonlarda şirket strandartlarının uygulanmasını ve yaşatılmasını sağlamak.

Aranan Nitelikler

 • Et alanında en az 2 yıl tecrübeli,
 • Veterinerlik Fakültesi mezunu,
 • Planlama-organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş,
 • Dikkatli ve titiz çalışan,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,
 • MS Office programlarını aktif kullanabilen,
 • Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,
 • Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
CarrefourSA İş Başvurusu

İş Tanımı

CarrefourSA olarak 10.000'den fazla çalışanımızla 600'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarında faaliyet göstererek eksiksiz portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap veriyoruz. Ankara Çayyolu'nda bulunan CarrefourSA Hiper mağazamız içerisindeki restoranımızda görevlendirilmek üzere tam zamanlı “Bulaşık Personeli” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz!

Aranan Nitelikler

 • En az ilkokul mezunu,
 • Sektörde deneyimli,
 • Kalite ve Hijyen kurallarına önem veren,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
CarrefourSA İş Başvurusu

İş Tanımı

CarrefourSA ailesi olarak Franchise mağazalarımızla büyümeye devam ediyoruz. Yaklaşık 60 mağaza ve 350’ye yakın personel sayısı ile Franchise mağazalarımızla daha fazla müşteriye daha hızlı ulaşmayı hedefliyoruz. Manisa/ Salihli'de bulunan Franchise mağazalarımızda “Mağaza Görevlisi” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz! Görev Tanımı;
 • Mağazadaki operasyonel işlerden sorumlu olarak, görevlendirildiği bölümlerde; reyon, kasa ve depoda aktif olarak çalışmak,Mağaza düzenini sağlamak,
 • Müşteri memnuniyetini sağlayarak müşteri portföyü oluşturmak ve müşterinin devamlılığını sağlamak,
 • Müşteri siparişleri hazırlamak ve paketlemek,
 • Hijyen, kalite ve gıda güvenlik prosedürlerine uygun olarak çalışmak,
 • Sevkiyat ve talimatlara göre müşteri siparişlerini hızlı bir şekilde hazırlamak,

Aranan Nitelikler

 • En az lise mezunu,
 • Müşteri memnuniyeti ön planda tutan,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,
 • Dinamik bir ortamda çalışabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli.
Carrefoursa İş Başvurusu

İş Tanımı

Tekirdağ ilinde bulunan CarrefourSA mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, tam zamanlı çalışacak engelli takım arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler

 • Yasa gereği engelli kadrosuna uygun olan,
 • Yoğun iş temposunda çalışabilecek,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • İletişim yeteneği kuvvetli,
 • Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan,Takım arkadaşı aramaktayız. ADAYLARIN SAĞLIK KURULU RAPORLARINDA YAZILI OLAN İŞGÜCÜ KAYBI YÜZDESİNİ VE ENGELLERİNİ AÇIK OLARAK ÖN YAZIDA BELİRTMELERİ GEREKMEKTEDİR.
Carrefoursa İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI CarrefourSA Genel Müdürlük bünyesinde Finans Genel Müdür Yardımcılığı'nda görev alacak;
 • Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,
 • Finansal kurumlar, bankalar veya özel sektör şirketlerinin ilgili bölümlerinde en az 3 yıl deneyimli,
 • Finansal analiz ve raporlama konularında tecrübeli sahibi,
 • Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına uygun,
 • Analitik yönü güçlü,
 • İyi derecede sözlü/yazılı İngilizce bilgisine sahip,
Hazine ve Finansal Servisler Uzmanı aranmaktadır. İŞ TANIMI
 • Tedarikçi finansmanı programının yürütülmesi ve diğer ilgili birimler ile koordinasyon içerisinde çalışılması,
 • Tedarikçi görüşmelerini yaparak sisteme yeni müşteri kazandırılması,
 • Sigorta poliçelerinin dönemsel yenilenmesi ve hasar takibinin yapılması,
 • Finansal analiz ve raporlama yapacak,
 • Hazine işlemlerinde destek olacak.
Carrefoursa İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

CarrefourSA olarak 10.000'den fazla çalışanımızla 700'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarında faaliyet göstererek eksiksiz portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap veriyoruz. Antalya'da bulunan CarrefourSA mağazalarımızda tam zamanlı “Taze Gıda Balık Reyon Görevlisi” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz! Görev Tanımı;

 • CarrefourSA garantisi ile taze, sağlıklı ve günlük olarak gelen ürünlerin reyonlarda sunumunu yaparak, bulunurluğunu sağlamak ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek.
 • SKT kontrollerinin günlük olarak yapmak ve müşteri talepleri doğrultusunda ürünlerin işlenerek hazırlanmasını sağlamak,
 • Sorumlu olduğu reyonun günlük olarak satış ve stok kontrollerini takip ederek, sipariş oluşturulmasına destek vermek,
 • Hijyen, kalite ve gıda güvenliği prosedürlerine uygun olarak çalışmak.

Nitelikler;

 • En az 2 yıl balık deneyimi olan,
 • Tercihen mesleki yeterlilik belgesi bulunan,
 • Müşteri memnuniyeti ön planda tutan,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,
 • Dinamik bir ortamda çalışabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.
  İŞ BAŞVURU FORMU

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

CarrefourSA olarak 10.000’den fazla çalışanımızla 700'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme, Mini ve Dükkan formatlarında faaliyet göstererek eksiksiz portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap veriyoruz. İstanbul İçerenköy'de bulunan CarrefourSA Hiper mağazamızda tam zamanlı “Kasa Şefi” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz! Görev Tanımı;
 • Mağaza kasa organizasyonu ve yönetiminden sorumlu olmak,
 • Kasa işlemlerinin takip edilmesi, merkeze bilgi akışının sağlanması,
 • Kasa ekibinin eğitim faaliyetleri ve performans değerlendirilmesinin yürütülmesi,
 • Müşteri ilişkileri yönetimi.

Aranan Nitelikler;

 • Kasa bölümünde minimum 1 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan,
 • MYO/ Üniversite mezunu,
 • Planlama-organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş,
 • Dikkatli ve titiz çalışan,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,
 • MS Office programlarını aktif kullanabilen,
 • Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
  İŞ BAŞVURU FORMU

Tüpraş Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Enerji Yönetimi Şefi 'nden beklentilerimiz; Tüpraş ailesinin bir parçası olmak istiyorsan, birbirimizi daha yakından tanıyalım. 1983’te kurulan İstanbul merkezli Kocaeli, İzmir, Kırıkkale ve Batman’da rafinerileri yer alan Tüpraş; LPG, nafta, benzin, jet yakıtı, gaz yağı, motorin, kalorifer yakıtı, fuel oil, bitüm vb. petrol türevlerini üretir. Koç Holding Enerji Grubu Şirketi olan Tüpraş, Türkiye’nin en büyük sanayi şirketi, Avrupa’nın 7., dünyanın 26. rafinaj şirketidir. Tüpraş’ta petrol sektöründe performansına özenilen, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olma hedefiyle, Ar-Ge ve ileri teknoloji yetkinliklerimiz ile daha iyi bir gelecek yaratmak için tutkuyla çalışırız. Biz emniyetli ve çevik akıl ile merkezine insanı alan bir yaklaşımla daha iyisini başarabilmek için birlikte çalışır, birbirimizden güç alırız. Çalışırken ve üretirken farklı fikirlere açık olur, birbirimizin içinde bulunduğu durumu anlayarak olumlu ilişkiler geliştiririz. Geliştirdiğimiz iş birliği ortamında her zaman diyalog içinde olur, geri bildirimlerimizle birbirimizin gelişimini destekleriz. Ortak amaçlarımız etrafında birbirimize duyduğumuz güven, saygı ve karşılıklı anlayış bizi birleştirir, aldığımız sorumluluk ve inisiyatifler ile bütünsel çözümler üretiriz. Tüpraş'ın bu çalışma kültürü içerisinde Enerji Yönetimi Şefi'nden beklentilerimiz;
 • Rafineri geneli ve ünite özelinde enerji KPI’larını belirlemek, düzenli olarak takip etmek ve en verimli noktada operasyonun yürütülmesini sağlamak
 • Alternatif yakıt maliyetlerini takip etmek ve yakıt optimizasyonunun yapılmasını sağlamak
 • İlgili ekiplerle beraber çalışarak operasyonel enerji verimliliği aksiyonları geliştirmek, hayata geçen aksiyonların takibini sağlamak
 • Rafineri EII (Enerji yoğunluk endeksi) değerini düzenli olarak raporlamak
 • Rafineri enerji yol haritasını oluşturmak, belirlenen aksiyonların alınmasını sağlamak
 • Kuvvet santralinde buhar ve elektrik üretim süreçlerini optimize etmek
 • Bakım süreçlerinde enerji verimliliğinin maksimize edilmesini sağlamak (buhar kaçakları, enerji geri kazanım ekipmanlarının bakımı vb.)
 • Enerji verimliliği projelerinde temel mühendislik süreçlerini yönetmek, detay mühendislik ve devreye alma süreçlerine destek vermek
 • Enerji optimizasyonu için uygun kontrol stratejilerini belirlemek ve hayata geçirmek
 • Gerçekleştirdiği yenilikçi çalışmaları akademik mecralarda yayınlamak, Ar-Ge çalışmalarında görev almak
 • Konusu ile ilgili teknolojik, sektörel yenilikleri izlemek
 • Birlikte çalışmalar yürüttüğü diğer ekiplerle koordinasyonu sağlamak
Tüpraş'ta Enerji Yönetimi Şefi olmak için aranılan nitelikler;
 • İletişim becerileri yüksek
 • Tercihen kimya mühendisliği bölümünden mezun olmuş
 • İngilizce seviyesi en az B2 düzeyinde
 • Enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik konularına meraklı
 • Takım çalışmasına ve çevik çalışma sistemine yatkın
 • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek
 • Yenilenebilir enerji teknolojileri&yatırımları hakkında bilgi sahibi ve bu konulara ilgi duyan
 • İç müşteri ilişkilerini yürütebilecek, olumlu iş ilişkileri kurabilecek
 • Araştırmacı, detaylı analiz çalışmaları yapabilecek
 • Yeni programlar kullanmaya ve öğrenmeye hevesli
 • Tercihen Phyton, R gibi kodlama dillerinden en az birine hakim
  İŞ BAŞVURU FORMU
Tüpraş’ın bu çalışma kültürü içerisinde Genel Müdürlük/Sözleşme ve Satın Alma Direktörlüğü/Ana veri ve Lojistik Müdürlüğü Lojistik Uzman’ından beklentilerimiz, Şirketin hedefleri doğrultusunda Tedarik zinciri yönetiminin sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla;
 • Şirketin tüm yurtiçi ve yurtdışı yedek parça ve kimyasal malzeme lojistik faaliyetlerinin en uygun zaman ve maliyet ile yönetilmesi
 • Lojistik faaliyetlerinin yürütülmesi için gerekli stratejilerin oluşturulmasına destek sağlanması ve oluşturulan stratejiler doğrultusunda lojistik hizmet sağlayıcı firmaların tedarikçi havuzunun oluşturularak ihalelerin düzenlenmesi ve sözleşme yapılmasının sağlanması
 • Lojistik hizmet sağlayıcıların performans ölçümünün yapılması, raporlanması, gerekli düzeltme faaliyetlerinin planlanarak takip edilmesi
 • Lojistik faaliyetlerinin planlaması ve organizasyonu ile birlikte operasyonun takibi, gerekli tüm birimler (tedarikçi, nakliyeci, gümrük ekibi , depo, mali işler) ile iletişimin sağlanması
 • Bu süreçte ortaya çıkan masrafların kontrolü ve onayı, hatalı faturaların iade sürecinin başlatılması ve sürecin sonuçlandırılması
 • Lojistik süreçlere ait prosedür ve talimatların uygulanmasının sağlanması ve etkinliğinin kontrol edilmesi
Tüpraş’ta Lojistik Yönetimi Uzmanı olmak için, ● Genel Nitelikler o En az B2 (Upper Intermediate/Üst Orta) seviyesinde İngilizce biliyor olmalısın; çünkü yurt dışındaki paydaşlarımız ve iş ortaklarımız ile görüşmeler yapman ve küresel kaynakları takip etmen gerekebilir. o MS Office programlarını rahatlıkla kullanabiliyor olmalısın; çünkü teknolojinin bu denli gelişimi ve uzaktan çalışma döneminde bu programları kullanım oranımız oldukça arttı. ● Pozisyon Bazlı Nitelikler o Eğitim: Üniversitelerin 4 Yıllık Eğitim veren tercihen Endüstri Mühendisliği, Lojistik Yönetimi ,İşletme , bölümlerinden mezun olman tercihimiz; çünkü teknik alt yapının görev tanımınla ilgili olmasını bekliyoruz. o Deneyim: Benzer pozisyonlarda tecrübeli olman tercihimiz ; tecrüben yoksa bile gerekli tüm bilgi ve deneyimimiz ile yetiştirileceksin o Teknik Yetkinlik: Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi ve Dış Ticaret süreçlerine aşina olmanı bekliyoruz. o İletişim ve takım çalışmasının çok önemli olduğu bir departmanda çalışacaksın, bu konularda almış olduğun eğitimler ve sertifikalarını bizimle paylaşmanı bekliyoruz. *İşe alım ve istihdamda değerlendirilen tek kriter işe uygunluktur; fırsat eşitliği hiçbir ayrım gözetilmeksizin sağlanmaktadır.
İŞ BAŞVURU FORMU

Sürat Kargo İş İlanları 2023

İş Açıklaması

Denizli Bölge Müdürlüğü'ne bağlı DİDİM şubbemizde değerlendirilmek üzere;
 • En az İlköğretim mezunu,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,
 • Ekip çalışmasında başarılı,
 • Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,
 • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,
 • DİDİM'de ikamet eden,
 • B sınıfı sürücü belgesine ve SRC 2 - 4 belgelerine sahip,
Kurye pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Kargoları zamanında ve hasarsız bir şekilde alıcılarına ulaştırmak,
 • Kargoların müşterilerden zamanında alınmasını ve şubeden sağlıklı bir şekilde çıkışını sağlamak,
 • Şube içerisinde operasyonel işleyişe destek vermek,
 • Müşteri Memnuniyeti Sağlamak,
 • Talimatlara uygun olacak şekilde işleyişi tamamlamak
İŞ BAŞVURU FORMU

İş Açıklaması

Boğaziçi Bölge Müdürlüğü'ne bağlı İstanbul ilinde değerlendirilmek üzere;
 • En az İlköğretim mezunu,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,
 • Ekip çalışmasında başarılı,
 • Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,
 • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,
Sizden Beklenenler;
 • Kargoları zamanında ve hasarsız bir şekilde alıcılarına ulaştırmak,
 • Kargoların müşterilerden zamanında alınmasını ve şubeden sağlıklı bir şekilde çıkışını sağlamak,
 • Şube içerisinde operasyonel işleyişe destek vermek,
 • Müşteri Memnuniyeti Sağlamak,
 • Talimatlara uygun olacak şekilde işleyişi tamamlamak

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Askerliğini tamamlamış ya da tecilli,
 • Disiplin sahibi,
 • Yoğun çalışma temposuna ve ekip çalışmasına önem veren,
 • En az İlkokul mezunu .
  BAŞVURU FORMU
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun,
 • Tercihen daha önce Kargo Sektöründe görev almış,
 • Operasyonel süreçleri yürütme yeteneğine sahip,
 • MS Office uygulamalarına hâkim,
 • Aktif araç kullanabilen,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,
 • Ekip çalışmasında başarılı,
 • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,

Operasyon Uzmanı pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • İşyeri ve araçlarının fiziki durumlarının uygunluğunu kontrol eder.
 • Bağlı bulunduğu bölge müdürlüğüne verilen operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesi, operasyon kalitesinin yükseltilmesi, kapasite kullanımının arttırılması ve maliyetlerin düşürülmesi için çalışmalar yapar, önerilerde bulunur.
 • Kayıp/hasar tazmin işlemlerini takip etmek,
 • Bağlı birimlerin devir kargo kontrollerini yapar, sorunlu duruma düşen kargoların ve faturaların çözümü için gerekli girişimlerde bulunur.
 • Bağlı birimlerle ilgili hatlardaki ulaşım sürecini takip eder; varsa ulaşım ile ilgili yeni hat açılışı, hat revizyonu veya rota/güzergâh değişiklikleri önerilerinin analizi ile alternatif çalışmaların hazırlanmasını ve sunulmasını sağlar.
 • Birimlerde kullanılan şirket, sözleşmeli veya kiralık araçların belirlenen çerçevede kiralanması işlemini sağlar, talimat ve prosedürlere uygunluğunu takip eder; sözleşmelerin ve gerekli evrakların hazırlanarak onaya sunulmasını ve araç dosyası oluşturarak takibini sağlar.
  İŞ BAŞVURU FORMU

İş Açıklaması

 • Araç kasası içerisine en fazla kargoyu aldırabilecek şekilde kolilerin şekline göre ve kargo aralarında boşluk kalmayacak şekilde istif yapılması,
 • İstif yapılan kargoların mobil okutulma işleminden geçtiğinden emin olunması,
 • Ağır ve/veya çevresine zarar verebilecek kargolar ile hafif ve/veya hassas kargoların birbirine zarar vermeyecek şekilde istiflenmesi,
 • Hasarlı, ambalajı yetersiz ve yasak kargoların ilgili yöneticiye bildirilmesi,
 • Araç içinin güvenli olup olmadığının kontrol edilmesi,
 • Amirinin verdiği diğer görevler ile dış (yasal) ve iç mevzuat ve sektör teamülleri gereği yerine getirmesi gereken görevleri yapmak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Batı Karadeniz Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Yeniçağa Aktarma Merkezi'nde değerlendirilmek üzere;
 • En az ilköğretim mezunu, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Ekip çalışmasında başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Esnek ve vardiyalı sistemde çalışabilecek,
 • Sakarya'da ikamet eden,
İstifçi pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
İŞ BAŞVURU FORMU

Yurtiçi Kargo Güncel İş İlanları

Yurtiçi Kargo özellikle yoğun dönemlerde oluşan personel açıklarını gidermek için dönemsel ve sürekli çalıştırmak üzere part time personel alımı da yapmaktadır. Yurtiçi Kargo Part Time İş Başvurusu yapmak isteyen ve Part Time olarak çalışmak isteyen personel adayları Yurtiçi Kargo Part Time İş Başvurusu için yayınlanan iş ilanlarını takip ederek veya İnsan kaynakları sayfasında bulunan İş Başvuru Formunu doldurarak İş Başvurusu yapabilirler.
YURTİÇİ KARGO PART TİME İŞ BAŞVURUSU
 • En az Lise mezunu,
 • Ekip çalışmasında başarılı,
 • Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,
 • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,
 • Bursa'da  ikamet eden
İŞ TANIMI
 • Kargoları zamanında ve hasarsız bir şekilde alıcılarına ulaştırmak,
 • Kargoların müşterilerden zamanında alınmasını ve şubeden sağlıklı bir şekilde çıkışını sağlamak,
 • Şube içerisinde operasyonel işleyişe destek vermek
 • Sosyal Haklar: Yemek, Yol Yardımı, İkramiye, Prim
YURTİÇİ KARGO İŞ BAŞVURU FORMU
Yurtiçi Kargo Boğaziçi Bölge Müdürlüğü'ne bağlı şubelerimizde değerlendirilmek üzere; Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Sarıyer ve Beyoğlu çevresinde ikamet eden,
 • En az ilköğretim mezunu
 • Ekip çalışmasında başarılı,
 • Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen,
 • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,
 • Kurye ve Kargo Operatörü pozisyonlarında görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
İş Tanımı:
 • Kargoları zamanında ve hasarsız bir şekilde alıcılarına ulaştırmak,
 • Kargoların müşterilerden zamanında alınmasını ve şubeden sağlıklı bir şekilde çıkışını sağlamak,
 • Şube içerisinde operasyonel işleyişe destek vermek,
 • Sosyal Haklar: Yemek, Yol Yardımı, İkramiye, Prim
YURTİÇİ KARGO İŞ BAŞVURUSU
GENEL NİTELİKLER VE İŞİN TANIMI  Yurtiçi Kargo Genel Müdürlüğü'nde değerlendirilmek üzere;
 • Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun
 • En az 5 yıl sistem mühendisi olarak görev almış, Sanallaştırma ve Windows ailesi işletim sistemleri mimarilerine hakim,
 • Microsoft sunucu sistemlerinin (Server&Client Ailesi, Active Directory, SQL, Exchange Server (On-Premise), Skype, DNS, DHCP, ADFS, Failover Cluster, Certification Authority, File Server, Print Server, Remote Desktop Services, Wsus, Volume Activation Services (KMS)) yönetimi hakkında tecrübesi olan,
 • MS Active Directory ve Exchange Migration projelerinde dizaynı yapabilecek bilgi seviyesine sahip,
 • Powershell Scripting konusunda deneyimli,
 • Exchange Server ailesi yönetimi konularında deneyimli,
 • Antivirus, DLP, E-Mail Security ürünlerinin yönetimi konusunda deneyimli,
 • Sanallaştırma (Vmware ve Hyper-V) teknolojileri yönetimi hakkında tecrübesi olan,
 • Altyapı ve datacenter operasyonları konusunda tecrübe sahibi,
 • İntel Tabanlı Server sunucular konusunda deneyimli,
 • Storage sistemleri ve Storage Area Network (SAN) mimarisi ve yönetimi konusunda kendisini geliştirmeyi planlayan,
 • ISO27001, ITIL, Cobit standartları kapsamında çalışma bilgisi,
 • İlgili uzmanlıklarda sertifika sahibi,
 • İngilizce bilen,
 • Askerliğini yapmış,
 • Sistem Mühendisi (Windows Admin) pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
İş Tanımı
 • Microsoft Active Directory, Exchange Server (On-Premise) ve Microsoft ürün ailesi (SQL, Skype, DNS, DHCP, ADFS, Failover Cluster, Certification Authority, File Server, Print Server, Remote Desktop Services, Wsus, Volume Activation Services (KMS)) altyapılarının yönetim ve kurulumunu yapmak,
 • Microsoft ürün ailesi oluşan problemlere yerinde destek vermek
 • Vmware/Hyper-V Sanal Sistemlerin kurulumunu ve bakımını yapmak, yönetmek,
 • Antivirus, DLP, EDR, E-Mail Security ürünlerinin yönetimi kurulum ve bakımlarını yapmak,
 • Sorumluluğunda olan sistemlerinin 7 gün 24 saat kesintisiz çalışmasını sağlayacak yapıyı kurmak, yönetmek ve günlük operasyonları takip etmek,
 • Sorumluluğu kapsamındaki sistemler ile ilgili yürütülen projelere destek vermek.
İŞ BAŞVURU FORMU

Trendyol İş İlanları 2022

Private Label, 2011’den beri Trendyol Private Label markaları ile müşterilerimize son moda trendleri uygun fiyatlarla ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Modayı teknoloji ile buluşturan Private Label ekibimiz, ürünlerin tasarımından müşterimize ulaşmasına kadar her aşamada tüm partnerlerimizle beraber aynı amaç için çalışır: Müşterilerimize mükemmel bir moda alışveriş deneyimi yaşatmak.
ARADIKLARIMIZ
   • Üniversitelerin tercihen Tekstil bölümlerinden mezun,
   • Tercihen "dokuma/örme/denim/triko" imalatında min 5 yıl deneyimli, dikim bantları hakkında bilgi sahibi olan,
   • Sahada tedarikçi ile iletişim kurup iş takibi yapabilen,
   • Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen (özellikle Excel),
   • B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen
   • İnisiyatif alabilen ve sorumluluk sahibi,
   • Analitik, sorgulayıcı, detaycı düşünebilen,
   • Takım çalışmasına yatkın.
SORUMLULUKLARIN
  • Günlük saha üretim takibinin yapılıp, siparişlerin üretim durumunun raporlanması,
  • Tedarikçinin verdiği yükleme tarihinin geçerliliğini kontrol etme,
  • Siparişlerin istenilen zamanda üretiminin sağlanması, gecikme ihtimallerinde tedarikçi ile çözümler üzerinde çalışma / yönlendirme ,
  • Çalışılan işletmelerin kapasitelerinin sorgulanması ve raporlanması,
  • Sık karşılaşılan üretim sorunlarında (gecikme, kalite sorunu..), kalıcı çözüm bulunması için tedarikçi ile çalışma.
PEKİ SANA NELER SUNUYORUZ?
  • İlk günden aldığın sorumluluklarla kendini geliştirme ve öğrenme imkanı.
  • Açık iletişim, ekip çalışmasına önem veren güçlü bir şirket kültürü.
  • Ünvanlara değil, yeteneklere odaklanan bir deneyim.
  • Genç, yetenekli ekibimizle birlikte e-ticaretin geleceğini şekillendirme fırsatı.
  • Ve çalışırken eğlenmeyi de unutmayan dinamik bir ekip!
Kültürümüz her şeyimiz! Hedeflerimizi yüksek tutup, sürekli test eder ve gelişiriz. Hatalarımızdan ders çıkarmak, daima daha iyisini yapmak için çalışmak ve geri bildirim paylaşımı yapmak kültürümüzün en önemli ögeleri. Öğrenmeye açık, sonuç odaklı, ekip çalışmasını seven, açık iletişimi ve itere ederek öğrenmeyi benimseyen biriysen, sen de aramıza katıl!
ARADIKLARIMIZ
  • Lisans mezunu, İdari İşler yönetimi ve lojistik alanında minimum 3 yıl deneyimli,
  • Ön muhasebe bilgisi olan, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen,
  • Planlama ve takip becerilerine sahip, İnsan ilişkileri ve iletişimde başarılı,
  • Sorumluluk sahibi ve disiplinli,
  • B sınıfı sürücü ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, seyahate engeli bulunmayan
SORUMLULUKLARIN
   • Trendyol Express Tuzla Şubesi'nin ya da taşeron firmaların sözleşme ve şartname süreçlerinin yönetilmesi,
   • Kamu kurum ve kuruluşlar ile idari süreçlerin yönetilmesi,
   • Demirbaş süreçlerinin yönetilmesi,
   • Trendyol Express şube taşıyıcılarının cari hesap açılışı, puantaj kontrolü ve fatura takibinin yapılması,
   • Trendyol Express şube ihtiyaçlarının ( kırtasiye, ofis, sarf, temizlik, kıyafet vb. karşılanması ve koordine edilmesi),
   • İletişim hatlarının ( gsm, telefon) bütçe ve raporlama süreçlerinin yönetilmesi,
   • Satın alma sistemi üzerinden gelen taleplerin karşılanması ve fatura süreç takibinin yapılması,
   • İsg komitesinde yer alınması ve ihtiyaçlarının karşılanması,
   • İdari işlerin tüm süreçlerine destek olması.
PEKİ SANA NELER SUNUYORUZ?
  • İlk günden aldığın sorumluluklarla kendini geliştirme ve öğrenme imkânı.
  • Açık iletişim, ekip çalışmasına önem veren güçlü bir şirket kültürü.
  • Unvanlara değil, yeteneklere odaklanan bir deneyim
  • Genç, yetenekli ekibimizle birlikte e-ticaretin geleceğini şekillendirme fırsatı.
  • Ve çalışırken eğlenmeyi de unutmayan dinamik bir ekip!
İş Başvurusu 
  • Tercihen analitik bir disiplinde üniversite diploması, örneğin mühendislik veya işletme,
  • Min. Jersey Kumaş konusunda 4 yıllık tecrübe,
  • Kumaş tedariki ve malzeme yönetimi konusunda deneyim sahibi,
  • Analitik ve müşteri odaklı düşünme düzeyi yüksek,
  • Dinamik ve hızlı tempolu bir ortamda çalışabilen,
  • İyi derecede İngilizce bilen,
ZORLUĞUNUZ
  • Tedarikçilerle ilişkileri geliştirmek,
  • Kumaş tedarik zinciri ve tedarikçi listesini yönetmek,
  • Teslimat ve kalite beklentilerinin karşılandığından emin olmak için tüm kumaş üretim aşamalarını takip etmek,
  • Kumaş fabrikası kapasitesini takip edin ve haftalık paylaşım listesi oluşturun,
  • Tüketici geri bildirimlerini takip eder ve tedarikçiler ve paydaşlarla işbirliği içinde iyileştirme girişimleri geliştirir,
  • Kumaş performansını uyum ve görünüm açısından değerlendirmek için giysi ve kalite kontrol ekipleriyle işbirliği yapar,
SİZİN İÇİN NELER VAR?
  • İlk günden itibaren sorumluluk alma, becerilerinizi geliştirme ve sürekli öğrenme fırsatı,
  • Açık iletişim, ekip çalışması ve güçlü şirket kültürü,
  • Unvanlara değil, yeteneğe güçlü bir şekilde odaklanın!
  • E-ticaretin geleceğini şekillendirme ve çevikliği en iyi şekilde deneyimleme şansı!
  • Çapraz işlevli, çeşitli ve dinamik ekibimizin bir parçası olmak.
İş Başvurusu

  • Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi bulunan,
  • Tercih Ön Lisans ve Lisans mezunu,
  • Tercihen Muhasebe, Insan Kaynakları, İdari İşler ve Teknoloji alanlarında deneyim sahibi,
  • Ekip çalışmasına uyumlu,
  • Dokümantasyon veya veri girişi tecrübesine sahip,
  • İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen,
  • Disiplinli, düzenli, takipçi,
  • Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli.
PEKİ SANA NELER SUNUYORUZ?
  • İlk günden aldığın sorumluluklarla kendini geliştirme ve öğrenme imkânı.
  • Açık iletişim, ekip çalışmasına önem veren güçlü bir şirket kültürü.
  • Unvanlara değil, yeteneklere odaklanan bir deneyim
  • Genç, yetenekli ekibimizle birlikte e-ticaretin geleceğini şekillendirme fırsatı.
  • Ve çalışırken eğlenmeyi de unutmayan dinamik bir ekip!
Bize katılmak ister misin? Hadi hemen başvuru yaparak bize CV’ni gönder!
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Sen de bu heyecan verici başarının bir parçası olmak ister misin? Trendyol'da amacımız; Teknoloji ile ticaret yapmayı kolaylaştırarak ülkemize ve ekosistemimize en büyük pozitif etkiyi yaratan ekip olmak! 2010 yılında, müşterilerimize ve KOBİ'lere kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatmak için kurulmuş bir Teknoloji şirketiyiz. 10 yıl içinde Türkiye'nin en büyük e-ticaret şirketi ve 2021 yılında EMEA bölgesinde "decacorn" statüsüne ulaşan ilk Türk şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. Önde gelen Ar-Ge merkezlerinden biri olan Trendyol Tech, lojistik çözümümüz Trendyol Express, hızlı market ve yemek servisimiz Trendyol Go, ikinci el pazarındaki lider uygulamamız Dolap, dijital cüzdan-finansal çözümlerimiz ve daha birçok hizmetimizle büyümeye devam edeceğiz. Kültürümüz her şeyimiz! Hedeflerimizi yüksek tutup, sürekli test eder ve gelişiriz. Hatalarımızdan ders çıkarmak, daima daha iyisini yapmak için çalışmak ve geri bildirim paylaşımı yapmak kültürümüzün en önemli ögeleri. Öğrenmeye açık, sonuç odaklı, ekip çalışmasını seven, açık iletişimi ve itere ederek öğrenmeyi benimseyen biriysen, sen de aramıza katıl! Trendyol Express, yeni nesil, müşteri odaklı bir dağıtım platformudur. Esnek teslimat operasyon altyapısı ile en son teknolojiden yararlanıyoruz. Ekibimiz Trendyol satıcılarını ve Perakendeciliğini güçlendirmektedir. Hepimiz aynı amaç; mükemmel müşteri deneyimi ve ölçeklenebilir işlemler oluşturmak için çalışıyoruz. ARADIKLARIMIZ
  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
  • Minimum 5 yıl pozisyon deneyimine sahip
  • Microsoft Office uygulamalarına hakim
  • Analiz, planlama ve organizasyon becerisine sahip
  • Takım çalışmasına yatkın.
  • Bu pozisyon sorumlu rolleri kapsar.
SORUMLULUKLARIN
  • Edirne Keşan'da açılacak olan şubemizde, ring (Hat) aracı ile görev yaptığı X Dock' a (şubeye) gelen gönderilerin zimmet alınıp taşıyıcıların bölgesi bazında ayrılması
  • Zimmet alınan gönderilerin taşıyıcılara zimmet devrinin yapılması ve kontrol edilmesi
  • Sistem üzerinden taşıyıcıların performansının takip edilmesi
  • Teslimat tutanaklarının arşivlenmesi ve günlük sevk edilmesi, kontrollerinin sağlanması
  • Sarf malzeme takibinin yapılması, dağıtıcı ihtiyaçlarının belirlenmesi, satın alma sipariş bildirimlerinin sağlanması
  • İadelerin sisteme girişleri ve takibi tekrar sevk işlemleri
  • Müşterilerden gelen taleplerin yönetilmesi, taşıyıcılara bilgi akışının sağlanıp takip edilmesini sağlayacak ekip arkadaşları arıyoruz.
PEKİ SANA NELER SUNUYORUZ?
  • İlk günden aldığın sorumluluklarla kendini geliştirme ve öğrenme imkânı.
  • Açık iletişim, ekip çalışmasına önem veren güçlü bir şirket kültürü.
  • Unvanlara değil, yeteneklere odaklanan bir deneyim
  • Genç, yetenekli ekibimizle birlikte e-ticaretin geleceğini şekillendirme fırsatı.
  • Ve çalışırken eğlenmeyi de unutmayan dinamik bir ekip!
İŞ BAŞVURU FORMU
 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI   Trendyol'da amacımız; Teknoloji ile ticaret yapmayı kolaylaştırarak ülkemize ve ekosistemimize en büyük pozitif etkiyi yaratan ekip olmak! 2010 yılında, müşterilerimize ve KOBİ'lere kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatmak için kurulmuş bir Teknoloji şirketiyiz. 10 yıl içinde Türkiye'nin en büyük e-ticaret şirketi ve 2021 yılında EMEA bölgesinde "decacorn" statüsüne ulaşan ilk Türk şirketi olmaktan gurur duyuyoruz Önde gelen Ar-Ge merkezlerinden biri olan Trendyol Tech, lojistik çözümümüz Trendyol Express, hızlı market ve yemek servisimiz Trendyol Go, ikinci el pazarındaki lider uygulamamız Dolap, dijital cüzdan-finansal çözümlerimiz ve daha birçok hizmetimizle büyümeye devam edeceğiz. Kültürümüz her şeyimiz! Hedeflerimizi yüksek tutup, sürekli test eder ve gelişiriz. Hatalarımızdan ders çıkarmak, daima daha iyisini yapmak için çalışmak ve geri bildirim paylaşımı yapmak kültürümüzün en önemli ögeleri. Öğrenmeye açık, sonuç odaklı, ekip çalışmasını seven, açık iletişimi ve itere ederek öğrenmeyi benimseyen biriysen, sen de aramıza katıl! Trendyol Express, yeni nesil, müşteri odaklı bir dağıtım platformudur. Esnek teslimat operasyon altyapısı ile en son teknolojiden yararlanıyoruz. Ekibimiz Trendyol satıcılarını ve Perakendeciliğini güçlendirmektedir. Hepimiz aynı amaç; mükemmel müşteri deneyimi ve ölçeklenebilir işlemler oluşturmak için çalışıyoruz. ARADIKLARIMIZ
 • Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun
 • Nakliye ve / veya lojistik sektöründe en az 3 yıllık yönetim deneyimi
 • Tedarik Zinciri bölümü ve çok modlu taşımacılık operasyonlarında deneyim (Kara taşımacılığı) yönetimi deneyimi
 • Operasyon, depolama, ve personel yönetimi konusunda tecrübe sahibi
 • Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen
 • Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü
 • Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü
 • Analitik düşünebilen
 • Ekip yönetimi konusunda tecrübeli ve takım çalışmasına yatkın
 • B sınıfı sürücü belgesine sahip(aktif araç kullanabilen)
 • Askerlik ile ilişiği olmayan(erkek adaylar için)
 • Vardiyalı çalışabilecek
 • Ankarada ikamet eden/edebilecek olan
SORUMLULUKLARIN
 • Sorumlusu olunan bölümün işleyişini takip ederek iyileştirilmesi için çalışmalar yapacak
 • En iyi uygulamalara ve en yüksek standartlara uymak ve bu standartların sürekli olarak elde edilmesini, gözden geçirilmesini ve geliştirilmesini sağlamak
 • Ekip aracılığıyla, bölümün tüm yönlerinin tanımlanmış kurumsal ve yasal gereksinimler dahilinde çalışmasını sağlamak
 • Operasyonel süreç dahilindeki bütün parametrelerin planlama konularının kontrolü yapmak
 • Planlanan hedeflere göre operasyonun işleyişini sağlayıp verimliliği arttırmak
Ekip motivasyonunu koruyup ekibin yetkinliklerini arttırmak PEKİ SANA NELER SUNUYORUZ?
 • İlk günden aldığın sorumluluklarla kendini geliştirme ve öğrenme imkânı.
 • Açık iletişim, ekip çalışmasına önem veren güçlü bir şirket kültürü.
 • Unvanlara değil, yeteneklere odaklanan bir deneyim
 • Genç, yetenekli ekibimizle birlikte e-ticaretin geleceğini şekillendirme fırsatı.
 • Ve çalışırken eğlenmeyi de unutmayan dinamik bir ekip!
İŞ BAŞVURU FORMU
 

Altunbilekler Güncel İş İlanları

 • Mağazanın operasyonel ve idari süreçlerini yönetmek,
 • Mağaza merkez arasındaki koordinasyonu sağlamak ve bunların takibini yapmak,
 • Mağaza içi müşteri portföyü oluşturmak,
 • Mağazanın karlı ve örnek operasyona dönüşmesini sağlamak,
 • Ürün sipariş, mal kabul, iade ve fire imha işlemlerini gerçekleştirmek,
 • Mağaza stoğunu düzgün bir şekilde yönetmek,
 • Kasa işlemlerinin eksiksiz yürümesini sağlamak,
 • Satış arttırıcı aksiyonlar planlamak,
 • Mağazanın düzenini ve hijyenini sağlamak,
 • Müşteri memnuniyeti yaratmak ve istek şikayet ve önerilerini kurum kültürüne uygun yönetmek,
 • Gerekli raporlamaların merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlamak,
 • Mağazasının görsel düzenleme standartlarına uygunluğunu sağlamak,
 • Müşteri ilişkileri, ürün bilgisi, stok yönetimi, mağazacılık disiplinleri konusunda ekibini sürekli eğitmek,
 • Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza çalışanları yönlendirmek-motive etmek,
 • Şirket kültürüne uygun ve takım çalışmasına yatkın çalışan yetiştirmek-geliştirmek,
 • Mağaza çalışanlarının iş performansını takip etmek ve geliştirmek,
 • Ürün, servis ve kampanyalar konusunda detaylı bilgi sahibi olmak ve bilgileri mağaza çalışanlarına aktarmak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Tercihen üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,
 • Mağaza ve ekip yönetimi konusunda deneyimli,
 • Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,
 • Stok yönetimi konusunda deneyimli,
 • Liderlik vasıflarını taşıyan, ekibini pozitif şekilde yönlendirebilen, geliştiren ve yenilikçi,
 • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, temsil yeteneği güçlü,
 • MS Office uygulamaları, mağazacılık programlarına hakim,
 • Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
 • Ankara'da ikamet eden
İş Başvurusu
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamaktan, ağırlamaktan ve uğurlamaktan,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm işleri yerine getirmekten,
 • Güncel kampanyaları takip etmekten,
 • Kasa ve çevresinin düzenlemekten,
 • Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacak, çalışma arkadaşları arıyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • En az lise mezunu
 • Dinamik, güler yüzlü, gelişime açık, insan ilişkileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın
 • Kişisel bakımına özen gösteren, hijyene önem veren
 • Müşteri memnuniyeti odaklı
 • Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı ve hafta sonu çalışabilecek
Altunbilekler İş Başvurusu 
 • 18-30 yaş arası,
 • Askerliğini yapmış veya ileri tarihlere tecilli
 • Mağazacılık ve perakende alanında yükselme hedefi olan,
 • En az lise mezunu,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Dış görünüşüne önem veren
 • İnsan ilişkileri güçlü,
 • Dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Müşteri odaklı çalışabilecek, Bay çalışma Arkadaşları Aramaktadyız.
İŞ TANIMI
 • Bağlı bulunduğu reyonda her zaman için ürün bulunabilirliğini sağlamak,
 • Ürünleri depodan alıp reyonlara, düzenli bir şekilde yerleştirmek,
 • Ürünlerin ve rafların periyodik temizliğinin yapılması,
 • Ürünlerin son kullanma tarihlerini takip etmek,
 • Ürünlerin etiket, barkot ve stok kontrollerini yapmak,
 • Ürünlerin fiyatlarındaki farkları ve değişiklikleri sistemli olarak kontrol etmek ,
 • Sipariş verilecek ürünleri hazırlayarak bir üstüne sunmak.
Altunbilekler İş Başvurusu 
 • · Şarküteri reyonlarımızda görev yapacak,
 • · Sorumlu olduğu reyonların temizlik ve düzenini sağlayacak,
 • · Hijyen konusunda hassas
 • · Ürün teşhirinin yapılarak satışa hazır hale getirilmesini sağlayacak,
 • · Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok kontrollerinin yapılması ve siparişlerin hazırlanması sağlayacak '' ŞARKÜTERİ GÖREVLİLERİ '' arıyoruz.
İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar
 • · Kariyer hedefini perakende ve mağazacılık alanında belirleyen,
 • · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • · Güler yüzlü hizmet anlayışımıza yoğun tempoda da ayak uydurabilecek,
 • · Görev sorumluluğu bilincinde olan,
 • · Müşteri ilişkileri kuvvetli,
 • · Sabırlı ve Pozitif düşünebilen.
Altunbilekler İş Başvurusu  

Aksa Doğalgaz İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding bünyesinin AKSA Doğalgaz işkolunda "Tesisat Kontrol Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
 • Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi,
 • İleri seviye MS Office programlarına vakıf, (Word, Excel ve Power Point)
 • AutoCad program bilgisi olan,
 • Gelişim ve Değişim süreçlerine açık,
 • Yeni Mühendislik Trendlerini yakından takip eden,
 • Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
İŞ TANIMI
 • İç Tesisat ve Endüstriyel Tesis Doğalgaz tesisatları ile ilgili kontrollerin sağlanması,
 • Ofis ve Saha koşullarında aktif görev alınarak, operasyonun idare ve sevkinden sorumlu olunması,
 • Doğalgaz tesisat kontrollerinin gerek Program üzerinden takibi, gerekse saha ortamında kontrol edilmesi,
 • Oluşan verilerin belirli periyotlar ile raporlama sürecinden sorumlu olmak.
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Temeli 1950’li yıllarda atılan, jeneratör üretimi, doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve enerji santralleri kurulum / işletimi ile enerji sektörünün lider firmalarından biri olan Kazancı Holding'e bağlı AKSA Doğalgaz işkolunda "Harita Teknikeri/Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.

 • Üniversitelerin Harita ve Kadastro MYO bölümlerinden mezun,
 • Harita ve asbuilt konularında bilgi sahibi,
 • Netcad, Microstation ve Autocad programlarını kullanabilen,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, planlı ve disiplinli çalışan,
 • Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı,
 • MS Office (Word, Excel) programını iyi derece bilen,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • B sınıfı sürücü belgesine sahip,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

İŞ TANIMI

 • Asbuilt ölçümünün yapılması,
 • Kamulaştırma dosyası hazırlığı ve takibinin sağlanması,
 • Çizim ve hakedişlerin hazırlanması,
 • Kazı kontrolünün yapılması,
 • Kübaj hesabı yapılması
 • GPS takibi' nin takibinin sağlanması.
İş Başvurusu

Migros Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • En az lise öğrenci,
 • Dinamik iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,
İŞ TANIMI Full Time Mağaza Personeli olarak;
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamaktan,
 • Güncel kampanyaları takip etmekten,
 • Kasa ve çevresinin düzeninden,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm işleri yerine getirmekten,
 • Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan,
 • Reyon ve etiketlerin güncel ve düzenli olmasından,
 • Kampanyaları ve özel fiyatlı ürünleri takip etmekten,
 • Gün içerisinde reyonları kontrol ederek eksilen ürünlerin depodan çıkarılmasından,
 • Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacak,
Migros İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Konusunda deneyimli,
 • Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,
 • çalışma arkadaşları arıyoruz.
İŞİN TANIMI
 • Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan,
 • Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan,
 • Müşterilerin taleplerine istinaden et ürünlerini hazırlamaktan ve sunmaktan,
 • Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır.
Migros İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • En az lise öğrencisi,
 • Tercihen kuruyemiş sektöründe deneyim sahibi olan,
 • Sıcak ve önerisel satış konusunda deneyimli,
 • Gıda güvenliği ve hijyen kurallarına dikkat eden,
 • İletişim becerisi yüksek,
İŞ TANIMI
 • Ürün tazeliğini sağlayacak şekilde SKT kontrolünü düzenli olarak takip eden,
 • Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan,
 • Reyon ve etiketlerin güncel ve düzenli olmasından,
 • Kampanyaları ve özel fiyatlı ürünleri takip etmekten,
 • Gün içerisinde reyonları kontrol ederek eksilen ürünlerin depodan çıkarılmasından sorumlu olacak,
çalışma arkadaşları arıyoruz.
Migros İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Avrupa Dağıtım Merkezi Kalite Yönetimi birimimizde kalite süreçlerinin kontrolü, takibi ve raporlamasından sorumlu olacak Uzman arayışımız bulunmaktadır.
 • Dağıtım Merkezleri süreçlerinde kalite ve tazelik prensipleri doğrultusunda mal kabul aşamasından son tüketiciye ulaşıncaya dek gerçekleştirilen tüm süreçlerin kontrolü, takibi,  raporlanması, iyileştirilmesi ve sürekli geliştirilmesini sağlamak,
 • Ürün güvenliği açısından risk ve tehlike analizleri doğrultusunda kalite yönetim sistemleri gereğince mal kabul, depolama, stok kontrol, mal toplama, sevkiyat  süreçlerinin takip ve kontrollerini sağlamak,
 • Şirket bünyesindeki tüm depolar , hizmet verilen mağazalar ve birimlerle ilgili şirket içi süreçlerin etkin yürütülmesi adına proaktif yaklaşım sergileyebilmek, iletişim ve koordinasyonu sağlamak,
 • Bütünsel bakış açısıyla Ar-Ge ve teknoloji alanındaki gelişmeleri takip etmek,
 • Belirlenen yıllık hedefler doğrultusunda iş süreçlerini yürütmek,
Genel Nitelikler
 • Universitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Kalite Kontrol süreçlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi,
 • Aktif ve dinamik iş temposuna ayak uydurabilecek,
 • Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,
 • Çözüm odaklı, iş takibi kabiliyeti yüksek,
 • Analitik yönü gelişmiş ve raporlama yapabilen
 • Planma ve koordinasyon yeteneği güçlü,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • Seyahat engeli bulunmayan, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek,
 • Aktif araç kullanabilen,
Migros İş İlanları 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Tercihen perakende sektöründe tecrübeli,
 • En az lise öğrencisi,
 • Bilgisayar ve Tablet Bilgisayar kullanabilen,
 • Mağaza içerisinde tablet ile siparişi hazırlayabilecek,
 • İletişimi kuvvetli ve dinamik,
 • Öğrenmeye istekli ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uyabilen,
İŞ TANIMI
 • Web’den, cepten, tabletten verilecek Sanal Market siparişlerinin tablet üzerinden görüntülenerek mağaza içerisinde özenle toplama işlemini gerçekleştirip, mağaza dışında müşterilerin belirttiği teslimat noktasına (ev,ofis vb.) teslim ederek Alışveriş Danışmanlığı ya da Teslimat Danışmanlığı görevinde yer alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.
Migros İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • En az lise öğrencisi/mezunu,
 • Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,
çalışma arkadaşları arıyoruz. İŞ TANIMI
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamaktan,
 • Güncel kampanyaları takip etmekten,
 • Kasa ve çevresinin düzeninden,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm işleri yerine getirmekten,
 • Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan,
 • Reyon ve etiketlerin güncel ve düzenli olmasından,
 • Kampanyaları ve özel fiyatlı ürünleri takip etmekten,
 • Gün içerisinde reyonları kontrol ederek eksilen ürünlerin depodan çıkarılmasından,
 • Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacak,
çalışma arkadaşları arıyoruz. İnsan Hakları ve Fırsat Eşitliği politikamız doğrultusunda Migros’ta herkesin şeffaf, adil ve eşit haklara sahip olması gerektiğine inanıyor ve çalışıyoruz. 
Migros İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Tercihen perakende sektöründe tecrübeli,
 • En az lise öğrencisi,
 • Bilgisayar ve Tablet Bilgisayar kullanabilen,
 • Mağaza içerisinde tablet ile siparişi hazırlayabilecek,
 • İletişimi kuvvetli ve dinamik,
 • Öğrenmeye istekli ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uyabilen,
İŞ TANIMI
 • Web’den, cepten, tabletten verilecek Sanal Market siparişlerinin tablet üzerinden görüntülenerek mağaza içerisinde özenle toplama işlemini gerçekleştirip, mağaza dışında müşterilerin belirttiği teslimat noktasına (ev,ofis vb.) teslim ederek Alışveriş Danışmanlığı ya da Teslimat Danışmanlığı görevinde yer alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.
İnsan Hakları ve Fırsat Eşitliği politikamız doğrultusunda Migros’ta herkesin şeffaf, adil ve eşit haklara sahip olması gerektiğine inanıyor ve çalışıyoruz.
Migros İş Başvurusu 

Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. İŞ TANIMI Full Time "Şarkütör" olarak görev yapacak kişiler;
 • Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan,
 • Ürünlerin reyonlarda standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamaktan,
 • Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacaklardır.
İnsan Hakları ve Fırsat Eşitliği politikamız doğrultusunda Migros’ta herkesin şeffaf, adil ve eşit haklara sahip olması gerektiğine inanıyor ve çalışıyoruz.
Migros İş Başvurusu 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Şekerpınar Dağıtım Merkezi Kalite Yönetimi birimimizde kalite süreçlerinin kontrolü, takibi ve raporlamasından sorumlu olacak Gıda Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.
 • Dağıtım Merkezleri süreçlerinde kalite ve tazelik prensipleri doğrultusunda mal kabul aşamasından son tüketiciye ulaşıncaya dek gerçekleştirilen tüm süreçlerin kontrolü, takibi,  raporlanması, iyileştirilmesi ve sürekli geliştirilmesini sağlamak,
 • Ürün güvenliği açısından risk ve tehlike analizleri doğrultusunda kalite yönetim sistemleri gereğince mal kabul, depolama, stok kontrol, mal toplama, sevkiyat  süreçlerinin takip ve kontrollerini sağlamak,
 • Şirket bünyesindeki tüm depolar , hizmet verilen mağazalar ve birimlerle ilgili şirket içi süreçlerin etkin yürütülmesi adına proaktif yaklaşım sergileyebilmek, iletişim ve koordinasyonu sağlamak,
 • Bütünsel bakış açısıyla Ar-Ge ve teknoloji alanındaki gelişmeleri takip etmek,
 • Belirlenen yıllık hedefler doğrultusunda iş süreçlerini yürütmek,
Genel Nitelikler
 • Üniversitelerin Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun,
 • Kalite Kontrol süreçlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi,
 • Aktif ve dinamik iş temposuna ayak uydurabilecek,
 • Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,
 • Çözüm odaklı, iş takibi kabiliyeti yüksek,
 • Analitik yönü gelişmiş ve raporlama yapabilen
 • Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • Seyahat engeli bulunmayan, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek,
 • Aktif araç kullanabilen,
Migros İş Başvurusu 

İş Açıklaması

Ankara genelindeki Migros mağazalarımızda, Sanal Market Elemanı olarak görev yapacak kişiler;
 • İnternet üzerinden verilecek Sanal Merket siparişlerinin hazırlanmasından,
 • Siparişlerin müşterilere ulaştırılmasından sorumlu olacaklardır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Sanal Market Elemanı olarak görev yapacak adaylar aranmaktadır.
 • En az lise mezunu,
 • Dinamik ve yoğun iş temposunda çalışabilecek,
 • Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecili bulunan (erkek adaylar için)
Migros İş Başvurusu 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • En az lise öğrenci,
 • Dinamik iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,
İŞ TANIMI Full Time Mağaza Personeli olarak;
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamaktan,
 • Güncel kampanyaları takip etmekten,
 • Kasa ve çevresinin düzeninden,
 • Mağaza kasaları ile ilgili tüm işleri yerine getirmekten,
 • Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamaktan,
 • Reyon ve etiketlerin güncel ve düzenli olmasından,
 • Kampanyaları ve özel fiyatlı ürünleri takip etmekten,
 • Gün içerisinde reyonları kontrol ederek eksilen ürünlerin depodan çıkarılmasından,
 • Müşteri ilişkilerine destek vermekten sorumlu olacak,
çalışma arkadaşları arıyoruz.
İŞ BAŞVURU FORMU

MNG Kargo Güncel İş İlanları

Mersin Mezitli şubemizde görevlendirilmek üzere "Şube Müdürü" takım arkadaşları arıyoruz.
 • Üniversite mezunu,
 • Hizmet sektöründe minumum 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip,
 • MS Office programlarına hakim,
 • Organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş,
 • Analitik düşünce yapısına sahip,
 • Müşteri ve satış odaklı.
İşin Tanımı:
 • Şube operasyonlarının ve ekibin yönetilmesi,
 • Günlük şube işleyişinin planlanması,
 • Müşteri memnuniyetinin sağlanması için gerekli aksiyonların alınması,
 • Düzenli müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi,
 • Satış hedeflerine ulaşılması için ilgili çalışmaların yapılması.
MNG Kargo İş Başvurusu 

MNG Kargo bünyesinde Bursa Bölge Müdürlüğümüze  bağlı Eskişehir ilinde çalışacak  "Bölge Satış Yöneticisi" ekip arkadaşı arıyoruz. Pozisyon sorumlulukları;
 • Bölge dahilindeki hedef müşterilerin ziyaret edilmesi ve müşteri kazanımı için gerekli süreçlerin yönetilmesi,
 • Kendi alanındaki şubelerin satış süreçlerini takip ederek ve belirlenen hedeflere ulaşılması için yönlendirilmesi,
 • Haftalık ziyaret programları dahilinde, müşteri ihtiyaç analizleri yaparak; taleplere cevap verilmesi,
 • Belirlenen satış politikaları çerçevesinde satış faaliyetlerini gerçekleştirilmesi.
 • Hedeflerin takibi amacıyla gerekli raporlama faaliyetlerinin yürütülmesi.
Adaylardan beklenen nitelikler;
 • Minimum lisans mezuniyetine sahip,
 • En az 5 yıl benzer rollerde deneyim edinmiş.
 • MS Office programlarına hakim,
 • İletişim becerileri gelişmiş,
 • İkna yeteneği güçlü,
 • Analitik düşünce yapısına sahip,
 • Planlama ve organizasyon konularında yetkin.
MNG Kargo İş Başvurusu 

İstanbul Avrupa Yakası'ndaki şubemizde görevlendirilmek üzere "Şube Müdürü" takım arkadaşları arıyoruz.
 • Üniversite mezunu,
 • Hizmet sektöründe minumum 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip,
 • MS Office programlarına hakim,
 • Organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş,
 • Analitik düşünce yapısına sahip,
 • Müşteri ve satış odaklı.
İşin Tanımı:
 • Şube operasyonlarının ve ekibin yönetilmesi,
 • Günlük şube işleyişinin planlanması,
 • Müşteri memnuniyetinin sağlanması için gerekli aksiyonların alınması,
 • Düzenli müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi,
 • Satış hedeflerine ulaşılması için ilgili çalışmaların yapılması.
MNG Kargo İs Basvurusu 

Sivas şubelerimizde "Saha Operasyon Elemanı(Kurye)" olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.
 • Müşterilerden gelen kargoların zamanında ve hasarsız bir şekilde yaya araçlı olarak alıcılarına ulaştırılması, 
 • Şubeden gönderilen kargoların müşterilerden zamanında alınması, 
 • Şube operasyonunda kargo ayrıştırma, araç yükleme ve boşaltma işleyişlerinde yer almak.
Genel Nitelikler 
 • Tercihen lise mezunu, 
 • Tercihen kargo dağıtım operasyonunda görev almış, 
 • İletişim yeteneği gelişmiş, 
 • Müşteri memnuniyetine önem veren, 
 • Ekip çalışmasına yatkın.
MNG Kargo İş Başvurusu

Şirketimizde Bakırköy Aktarma Merkezi'nde görevlendirilmek üzere "Depo Elemanı" takım arkadaşı aramaktayız.  Aranan Nitelikler;
 • 35 yaşını aşmamış, 
 • Depo operasyonu / sevkiyat işlemlerinde tecrübe sahibi, 
 • Esnek, vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, 
 • Askerlik hizmetini tamamlamış, 
 • İstanbul Avrupa yakasında tercihen Küçükçekmece' de ikamet eden.
MNG Kargo İş Başvurusu 

Samsun Aktarma Merkezimizde "Taşıyıcı Kurye" olarak görevlendirilmek üzere, takım arkadaşları aramaktayız.
 • İlköğretim mezunu,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Müşteri Memnuniyetine önem veren,
 • Vardiyalı çalışabilecek.
Görev Tanımı:
 • Hatlardan gelen kargoların indir işlemlerinin yapılması,
 • Aktarma merkezine gelen kargoların yükle işlemlerinin yapılması,
 • Aktarmadan çıkan kargoların indir işlemlerinin yapılması.
MNG Kargo İş Başvurusu 

Bursa'da bulunan Aktarma Merkezimizde görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.
 • Tercihen İlköğretim mezunu,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Gelen- giden kargoların araçlar arasındaki sevkiyatını sağlayacak,
 • Sabah akşam vardiyasında çalışabilecek,
Yükleme-Boşaltma Elemanı olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.
MNG Kargo İş Başvurusu 

Kocaeli - MNG Kargo Yükleme - Boşaltma Elemanı İş İlanları

Gebze Aktarma Merkezimizde  "Yükleme-Boşaltma Elemanı" olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.

Aranan Nitelikler

 • Tercihen İlköğretim mezunu,
 • İletişim yeteneği gelişmiş,
 • Müşteri memnuniyetine önem veren,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Gelen- giden kargoların araçlar arasındaki sevkiyatını sağlayacak,
 • Sabah /akşam vardiyasında çalışabilecek.
MNG Kargo İş Başvurusu 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen mühendislik),
 • Tercihen Oracle E-Business Suite (GL, AP, AR, INV, PO, EAM, vb.) modüllerinde en az 1-2 yıl deneyimli,
 • Data/veri yorumlama ve analiz yeteneğine sahip,
 • Süreç akışlarını hızlı kavrayabilen ve alternatif akış diyagramları geliştirebilen,
 • İş analizi ve iş modelleme safhalarını üstlenebilecek,
 • Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
 • Oracle PL/SQL bilgisi olan,
 • Planlanma, organizasyon yeteneğine ve liderlik özelliklerine sahip,
 • Yaratıcı, takipçi, çözüm odaklı, detaycı, sonuç odaklı,
 • Problem çözme, karar verme yeteneğine sahip, inisiyatif kullanabilen,
 • Tercihen Yüksek Lisans mezunu.
İŞ TANIMI
 • Bölümlerden gelen geliştirme taleplerinin karşılanması,
 • İhtiyaç duyulan raporların oluşturulması ve geliştirilmesi,
 • Mevcut modüllerin bakımının yapılması, sistem hatalarının giderilmesi,
 • Yazılım geliştirme projeleri için iş birimleri ile yakın temas halinde bulunarak, yazılım ve iyileştirme ihtiyaçlarını analiz etmek ve analiz dokümanlarını hazırlamak,
 • Gereksinimlere göre sistem tasarımlarını (ekran tasarımı, veri tabanı tasarımı vb.) yapmak,
 • Yazılım ekibi ve iş birimi arasındaki bilgi akışının doğru ve eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak,
 • Geliştirilen uygulamaların sistem testlerini yürütmek ve koordine etmek,
 • İşletimde çıkabilecek yazılım ve/veya kullanım sorunlarının çözümlemek.
İş Başvurusu

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Nestle İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

Nestle Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Nestle İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Nestle part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Nestle Stajyer Alımı Yapıyormu ?
Bir çok insanın cevabını merak ettiği konulardan biride Dülğeroğulları Stajyer alımı yapıyormu ? Nestle çeşitli departman ve pozisyonlarda görevlendirmek üzere , Lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinde staj döneminde olan adaylar için staj imkanı sunmaktadır .
Nestle staj başvuruları firmanın resmi internet sitesindeki , İş Başvuru Formu aracılığı ile yapılabilmektedir.

Nestle Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Nestle engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Nestle İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Nestle iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Nestle iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Nestle Hangi Ülkenin 

Nestle, Merkezi İsviçre Vevey’de bulunan küresel bir şirkettir. Nestlé S.A. halka açık bir şirkettir. En büyük Nestlé hissedarı şirketin toplam hisselerinin sadece %3 ‘üne sahiptir. Dolayısıyla, Nestlé bir kişiye, bir ülkeye veya bir kuruluşa ait değildir.

Nestle Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Merkez Ofis
Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.
Nurol Plaza A Blok Kat: 6 Büyükdere Caddesi No: 255 Maslak / Sarıyer 34398 İstanbul Türkiye
Tel: 0 212 329 60 00
Faks: 0 212 329 60 41

Tüketici Hizmetleri

Tel: 0800 211 02 18
Tel: 444 31 60
E-mail: [email protected]

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu