Genel

Midyeci Ahmet İş Başvurusu

İçindekiler

Midyeci Ahmet iş ilanları yayınlandı! Midyeci Ahmet İş Başvurusu Formu ve Midyeci Ahmet personel alımı yapılan iş pozisyonları Midyeci Ahmet insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Midyeci Ahmet İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Midyeci Ahmet iş Başvurusu yapabilmek için İş İlanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Midyeci Ahmet Hakkında

Annem ve babam midye işini İzmir’de öğrenmişler. Ailem ile İstanbul’a geldiğimde henüz 5 yaşındaydım. 7-8 yaşlarında Şişhane’de Tevfik Sağlam İlkokulu’nun önünde midye satmaya başladım. 12 yaşımda ise Taksim Sıraselviler’de eski Kemancı Bar önünde seyyar tezgahta midyelerimi satmaya devam ettim.

Çocukken henüz midye satmaya başlamadan önce su satardım. Rahmetli annem su tezgahımı hazırlar, İstiklal Karaköy Tüneli’nin oraya getirirdi. İnsanlar susadıkça benden su alırlardı. Okuyamadım. Çalışmak zorundaydım. Tek hedefim aileme en çokta anneme yardım etmek, destek olmaktı. İlk işim buydu. Daha sonra çeşitli okulların önünde çalışmaya devam ettim. Hiç okula gitmedim derken aslında en çok okula giden ben olabilirim. Hergün sabah, öğlen demeden okula gittim.

Askere gidene kadar yaptığım tek şey sürekli çalışmaktı, döndüğümde seyyar olmaktan ziyade mekan açmaya karar verdim. Mekan açıp işimi daha çok büyütmek istedim. Çevremde beni tanıyan, seven midye müdavimlerim neden bu şekilde çalışıyorsun, başka bir şey yapmalısın, daha iyi şeyler yapabilirsin diyordu. Bende nereden başlayacağımı bilmiyordum.

İlk önce kendime bir kartvizit bastırdım. Paket servisine başladım, ilk servis deneyimlerim baya başarısız oldu, ticari taksi ile paket servisi yapıyordum. Paketin 3 mislini taksiye vermek durumunda kalıyordum. Artık dükkan açmaya kesin olarak kararımı vermiştim.

Beyoğlu’nun arka sokaklarında bir dükkan açtım, çok şanslı değildim, sorunlarla uğraşırken en sonunda ‘’Midyeci Ahmet’’ tabelasını astım. 1 ay dayanabildim, kapatmak zorunda kaldım. Bir süre sonra da Beşiktaş’ta kendi markamla şu anki Midyeci Ahmet’i açtım, markam da tescillenmiş oldu.

Beşiktaş’ta 1000 adet midye ile bu işe başlamış olduk.

Şimdi ; Müşterilerimizin beğenerek tükettiği ve benimde gurur duyduğum lezzetle buluşma anı! Afiyet olsun efendim.

Midyeci Ahmet İş Başvurusu
Midyeci Ahmet İş Başvurusu

Midyeci Ahmet Personel Alımı ve Midyeci Ahmet İş Başvurusu

İstanbul, Marmaris, Ankara ve Bodrum gibi bir çok şehirde şubeleri bulunan Midyeci Ahmet kısa sürede çok tutulmuş ve her gün binlerce müşterisine hizmet vermeye devam ediyor. İsmi Ülke sınırlarını aşan Midyeci Ahmet günümüzde 30’dan fazla şubesi ile hizmet vermeye devam ediyor .

Mevcut şubeleri ve yeni açılacak şubeleri için personel alımı yapmaya ve iş ilanları yayınlamaya devam eden Midyeci Ahmet iş başvurusu konusunda tüm detaylara Midyeci Ahmet İş Başvurusu Sayfalarımızda ulaşabilirsiniz.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 300+
Şube Sayısı 30+
Kuruluş Tarihi  2003
Firma İnternet Sitesi www.midyeciahmet.com

Midyeci Ahmet İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Midyeci Ahmet İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? Birçok kanal üzerinden Midyeci Ahmet İş Başvurusu yapabilmeniz mümkün. Başvurularınızı dilerseniz Midyeci Ahmet şubelerinden de yapabilirsiniz. İş Başvurusu yapabileceğiniz bir diğer kanal ise Çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanan Midyeci ahmet İş İlanları’dır. Başta İşbaşvurum.net olmak üzere birçok kariyer sitesinden Midyeci Ahmet İş İlanları yayınlanmaktadır. Midyeci Ahmet İş Başvurusu sayfamızda yayınlanan ilanları inceleyebilirsiniz.

Birinci aşamada Firmanın resmi internet sitesinde bulunan insan kaynakları sayfasındaki  Midyeci Ahmet başvuru formunu doldurmanız veya Çeşitli kariyer sitelerinde bulunan Midyeci Ahmet İş İlanları üzerinden iş başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Midyeci Ahmet İnsan kaynakları tarafından ihtiyaç duyulan pozisyonlar için hazırlanan iş ilanları Kariyer.net , Yenibiris.com gibi kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır .  İş Başvurunuzun ardından firmanın insan kaynakları yetkilileri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucundan uygun bulunan adaylara iş görüşmesi için dönüş yapılmaktadır. İş Başvurusu için aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz. 

MİDYECİ AHMET İŞ BAŞVURU FORMU

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Midyeci Ahmet İnsan Kaynakları

 

 1. Midyeci Ahmet’in resmi web sitesini ziyaret edin: İşletmenin resmi web sitesine giderek, kariyer veya iş ilanları sayfalarını kontrol edin. İş başvurusu için gerekli bilgileri ve yönergeleri burada bulabilirsiniz.
 2. İletişim bilgilerini arayın: İnternet arama motorlarından veya işletmenin sosyal medya hesaplarından Midyeci Ahmet’in iletişim bilgilerini arayın. İşletmenin telefon numarası veya e-posta adresi gibi iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.
 3. Telefonla veya e-posta ile iletişime geçin: İşletmenin insan kaynakları departmanıyla doğrudan iletişime geçmek için telefonla arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. Başvuru süreci hakkında bilgi alabilir ve gerekli adımları öğrenebilirsiniz.
 4. İş başvurusu yapın: İnsan kaynakları departmanı size iş başvurusu yapmanız için yönergeler verecektir. Başvuru formunu doldurarak veya gerekli belgeleri göndererek iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Unutmayın ki iş başvurusu süreci her işletme için farklı olabilir, bu nedenle doğrudan işletmenin resmi kaynaklarından güncel bilgilere ulaşmanız önemlidir

İş Başvurusu İçin Aranan Nitelikler Nelerdir ?

Midyeci Ahmet’de çalışmak isteyenler için Aranan nitelikleri aşağıda sizler için listeledik. Midyeci Ahmet şubelerini bir çok yabancı turist ziyaret ettiğinden personel adaylarının en az 1 yabancı dil bilmesi önemli bir kriterdir.

 • En az 1 yabancı dil
 • İletişimi ve diksiyonu düzgün
 • Güler yüzlü , samimi
 • Dinamik, kişisel temizliğine önem veren
 • Esnek çalışma saatlerine ayak uyduran
 • Ekip çalışmasına yatkın olan
 • En az Lise ve Üniversite mezunu olmak
 • Hijyen standartlarına önem veren kişiler tercih edilir.

Midyeci Ahmet İş Başvurusu sonrası işe alımı gerçekleştirilen personeller 10 günlük bir eğitime tabi tutulurlar. Bu eğitimler oldukça önemlidir. Bu eğitim ve oryantasyon süreci Midyeci Ahmet müşteri kültürü, servis detayları ve Midyeci Ahmet Ürünleri hakkında tecrübe edinmeleri sağlanır.

Midyeci Ahmet Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Şube ve personel sayısını hızla arttırmayı planlayan Nusr-et farklı lokasyonlarda bulunan şubeleri için İş Başvurusu kabul etmeye devam ediyor . Midyeci Ahmet bünyesinde çalıştırılmak üzere Personel Alımı yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Komi
 • Garson
 • Şef Garson
 • Mutfak Personeli
 • Aşcı
 • Vale
 • Depo elemanı
 • Kasiyer
 • Kasap
 • Misafir ilişkileri sorumlusu

Midyeci Ahmet Çalışma Şartları ve Çalışma Saatleri

Midyeci Ahmet restoranlarının hepsinin açılış- kapanış saatleri aynıdır. Bu saatlerde yaz ve kış aylarında hiç bir değişiklik yapılmaz. Restoranlar’da Sabah saatlerinde ağırlanacak müşteriler için hazırlık yapılır.

Midyeci Ahmet işletmeleri 10:00 ile 24:00 arası hizmet sunmaktadır. Çalışanlar ise vardiyalı sistem esasına göre çalışırlar. Çalışma saati günlük 8 saat olarak belirlenmiştir. Müşteri yoğunluğu olan durumlarda ücret karşılığı fazla mesai uygulanabilmektedir.

Midyeci Ahmet Personel Maaşları

Midyeci Ahmet İş Başvurusu öncesi merak edilen en önemli konulardan bir tanesi de personel maaşlarıdır. Midyeci Ahmet maaş politikası diğer firmalarla kıyaslandığında çok daha tatmin edicidir. Maaş ve bahşişler ile birlikte yük kazanç elde etmek mümkündür. Yeni başlayan bir personel genellikle asgari ücretle başlamakla birlikte bahşiş ve performans primleri ile beraber bu rakam 10000 TL ye kadar ulaşabilmektedir.

Midyeci Ahmet personellerine ilk olarak Asgari ücretin üzerinde maaş ödenmektedir. Bu durum tabi ki konuma göre değişiklik göstermektedir. Elbette bir müdür ile garson aynı maaşla işe başlamayacaktır. Fakat bu durum deneyim kazandıkça Komi, garson, kebapçı , şef gibi rütbelerde başarı gösterdikçe daha fazla maaş alma imkanı yaratıyor. Ancak devreye bahşişler girdiğinde garsonlar maaşlarına ek olarak 1000 TL -1500 TL gibi ek ücretlere  sahip olma şansı buluyorlar.

Benzer İş İlanları
Barista İş Başvurusu! 2022!
Simit Sarayı İş Başvurusu 2022
Nusret İş Başvurusu 2022
Kahve Dünyası İş Başvurusu Formu
Starbucks İş Başvurusu!
Hacı Sayid İş Başvurusu 2022!
Osmanlı Kahvecisi İş Başvurusu 2022!

Midyeci Ahmet Güncel İş İlanları

Çorlu Midyeci Ahmet Garson İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

MİDYECİ AHMET ÇORLU ŞUBEMİZDE BİZİMLE BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ ?

 • Misafir ilişkileri ve iş takibi güçlü,
 • Takım çalışmasına uyumlu, disiplinli,
 • Öğrenmeye ve yeniliğe açık,
 • Vardiyalı çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyumlu,
 • Çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.
İş Başvurusu 

Midyeci Ahmet İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Midyeci Ahmet İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Midyeci Ahmet iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Midyeci Ahmet iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Midyeci Ahmet Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Midyeci Ahmet maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

 

Midyeci Ahmet Genel Merkez İletişim Adresleri

Adres : Yıldız, Çırağan Cd. No:33/3, 34349 Beşiktaş/İstanbul

Mail : [email protected]

TEL : 444 4 176

 www.midyeciahmet.com

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu