Market

Metro Market İş Başvurusu! Metro Market İş İlanları ve Kasiyer Maaşları

İçindekiler

Metro Market İş Başvurusu ve iş ilanları 2023 yılı için güncellenmiştir. Metro Market iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları için, Metro Market iş ilanları ve tüm detayları sizler için mercek altına aldık.

Metro Market iş ilanlarına ve Metro Market iş başvuru formu a geçmeden önce, isbasvurum.net olarak yaptığımız bu incelemenin, konu başlıklarına ve firma hakkında detaylı bilgilendirme yapıp, Metro Market iş ilanlarından kendinize uygun olanı seçmenize yardımcı olacağız.

Metro Market iş başvurusu yapmak isteyen ziyaretçilerimiz için, Metro Market iş ilanlarında, hangi pozisyon için personel alımları yapıldığına, Metro Market iş başvuru formunun nasıl doldurulması gerektiğine, Metro Market personel alımlarında nelere öncelik verdiğine, Metro Market bünyesinde part time olarak çalışabileceğiniz pozisyonlara ve Metro Market personel maaşlarına bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Metro Market iş ilanları 2023 yılı içinde güncellenmekle beraber, Metro Market insan kaynaklarının hazırlamış olduğu başvuru formuna ve Metro Market açık iş pozisyonlarına geçmeden, dilerseniz konu başlıklarıyla yazımızı özet geçelim.
Sizler için hazırladığımız bu yazının konu başlıklarına bir göz atalım.

 • Metro Market iş başvurusu
 • Metro Market iş ilanları 2023
 • Metro Market iş başvuru formu
 • Metro Market part time iş ilanları
 • Metro Market açık iş pozisyonları
 • Metro Market çalışma şartları
 • Metro Market personel maaşları

Gibi konuların açıklamasını bu yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca sizlerden gelen soruların cevaplarına da bu yazımızda yer verdik.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Mağazacılık
Çalışan Sayısı 9.000+
Şube Sayısı 37
Kuruluş Tarihi  1964
Firma İnternet Sitesi www.metro-tr.com.tr

 

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Metro Market İş Başvuru Formu ve Personel Alımı

Metro Market iş başvuru formu’nu ve Metro Market personel alımı yaptığı pozisyonları, sizler için derinlemesine araştırdık. Metro Market iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları için yaptığımız bu incelemenin sonucunda birçok sorunun cevabına ulaşabileceksiniz.

Metro Market iş başvuru formuna geçmeden önce, Metro Market iş ilanları 2023  yılında hangi pozisyonlar için yayınlandığını, Metro Market iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adaylarının, Metro Market iş başvuru formunu nasıl doldurması gerektirdiğini, Metro Market iş ilanlarında belirtilen, personel alımı yapılacak şubeleri, Metro Market personel maaşlarının ne kadar olacağı gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Metro Market personel alımı yaptığı şubelere geçmeden isbasvurum.net ailesi olarak şunu belirtmemiz gerekiyor; Metro Market iş ilanlarını 2023 yılı için sürekli güncellemektedir. Metro Market personel alımı yaptığı şubeleri sürekli güncellediği için, burada belirtilen, personel alımı yapan şubeler değişkenlik gösterebilir.
Şimdi, dilerseniz Metro Market iş başvurusu yapmak isteyen personel adaylarının, başvuru süreçleri e değinelim. 

Metro Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Metro Market iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen ziyaretçilerimizin soruların yanıtlarını geçelim.
Metro Market iş başvurusu nasıl yapılır?, Metro Market iş başvuru formu nasıl doldurulmalı? Yada Metro Market part time iş ilanları nelerdir? Gibi sizlerden gelen soruların cevaplarına ve Metro Market personel alımlarında, firmanın aradığı aday kriterlerine bir göz atalım.

Metro Market iş başvurusu da bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz, Metro Market iş ilanlarının yayınlandığı siteleri ve Metro Market iş başvuru formunun nereden temin edileceğini bilmemekte. Metro Market iş ilanları 2023 yılı içinde güncellenmekte olup, iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları, sürekli güncellenen Metro Market iş ilanlarına nasıl başvuru yapacağını bilmemekte. İsbasvurum.net ailesi olarak, Metro Market iş ilanlarını nerede yayınladığını ve Metro Market iş başvurularını nasıl yapacağını aşağıda açıkladık.

Metro Market iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları, Metro Market iş ilanlarına kariyer sitelerinden ulaşabilirler. Metro Market iş ilanlarını kariyer.net ve secretcv.com adresinden yayınlamaktadır. Ayrıca Metro Market insan kaynaklarınca hazırlanan, Metro Market iş başvuru formuna, Metro Market kurumsal siteden ulaşabilirsiniz.

Metro Market iş başvuru formunu doldururken, daha önceki iş tecrübelerinizden, eğitim durumunuzdan ve eğer yarı zamanlı çalışmak istiyorsanız, Metro Market part time iş başvurusu olarak belirtmeniz gerekmektedir. Firma bünyesine dahil olmak isteyen ziyaretçilerimiz, Metro Market iş ilanlarına yukarıda belirttiğimiz şekilde ulaşabilir, iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca Metro Market iş ilanlarına ve Metro Market açık iş pozisyonlarına aşağıda sizler için yer verdik. Dileyen ziyaretçilerimiz aşağıda bulunan linklerden, Metro Market iş ilanlarına ulaşabilir, iş başvuru sürecini başlatabilirler. 

Metro Market İş İlanları ve Açık İş Pozisyonlar

Metro Market iş ilanlarını ve firmanın yayınladığı açık iş pozisyonlarını sizler için araştırdık. İsbasvurum.net üzerinden Metro Market iş ilanlarına ulaşabilir, Metro Market açık iş pozisyonlarından, size uygun olanı seçip, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Metro Market iş ilanları kariyer sitelerinden yayınlanmaya devam ederken, yayınlanan bu iş ilanlarından en dikkat çeken iki pozisyon için sürekli güncelleme yapmaktadır. Firmanın yayınladığı satış temsilcisi ve kasiyer iş ilanları sürekli güncellenmektedir. Eğer sizler de başvurularınızı bu iki pozisyon için yapmayı düşünüyorsanız, önünüzde birçok seçenek bulunacaktır.

Metro Market satış temsilcisi iş ilanları, firmanın personel alımı yaptığı pozisyonların başında gelmektedir. Metro Market satış temsilcisi iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları, yayınlanan iş ilanlarından birçok seçenekle karşılaşacaktır. Metro Market satış temsilcisi iş ilanları kariyer sitelerinde yayınlanmakta olup, dileyen ziyaretçilerimiz, yukarıda verilen linklerden başvurularını gerçekleştirebilir.

Metro Market kasiyer iş ilanları da, yine firmanın sıklıkla yayınladığı iş ilanları arasında yer almaktadır. Eğer Metro Market kasiyer iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız, birçok mağazada personel alımı yapıldığını görebilirsiniz. Metro Market kasiyer iş ilanları kariyer sitelerinde sürekli olarak yayınlanmaktadır.

Firmanın yayınladığı diğer açık iş pozisyonları ise; Metro Market depo görevlisi iş ilanları, Metro Market şoför iş ilanları ve Metro Market mağaza yöneticisi iş ilanları olarak belirtebiliriz. Ayrıca Metro Market bünyesinde part time çalışmak isteyen personel adayları için, Metro Market part time satış temsilcisi iş ilanları ve Metro Market part time kasiyer iş ilanları da firmanın yayinladigi diğer iş ilanları olarak belirtebiliriz 
Metro Market iş ilanlarının tümünü aşağıda sizler için başlıklar halinde hazırladık.

 • Metro Market satış temsilcisi iş ilanları
 • Metro Market kasiyer iş ilanları
 • Metro Market depo görevlisi iş ilanları
 • Metro Market part time iş ilanları
 • Metro Market part time satış temsilcisi iş ilanları
 • Metro Market part time kasiyer iş ilanları
 • Metro Market şoför iş ilanları
 • Metro Market mağaza yönetici adayı iş ilanları

Yukarıda belirttiğimiz iş ilanlarından kendiniz uygun olanı seçip, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Metro Market part time satış temsilcisi iş ilanlarına aşağıda sizler için yer verdik.

Metro Market yarı zamanlı iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz için, Metro Market part time çalışma şartlarını ve Metro Market part time personel maaşlarını sizler için araştırdık. Metro Market part time iş başvurularınızı nasıl yapacağınıza ve hangi şubelerin part time personele ihtiyacı olduğuna aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Metro Market Güncel İş İlanları 2022

ARANAN NİTELİKLER
 • En az Lise mezunu,
 • Gıda bölümlerinde deneyimli,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerisi yüksek ve güleryüzlü,
 • Müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip,
 • Vardiyalı sistemde çalışabilecek.
 • Tercihen forklift ehliyetli ve tecrübeli
 • Forklift ehliyeti olan ve forklift kullanabilen
GÖREV TANIMI
 • Stoklanan ürünlerin envanter takibi,
 • Stoklanan ürünlerin mal kabul ve kontrolleri,
 • Müşteri siparişlerinin hazırlık sürecinin desteklenmesi,
 • Tedarikçilere ürün iadelerinin organizasyonunun yapılması,
 • Depo düzen ve kalite standartlarının sağlanması ,
 • Deponun temizliğinin sağlanması.
Metro Market Depo Görevlisi İş Başvurusu

Türkiye’nin lider firmalarından METRO Türkiye, Büyükçekmece Mağazası Kasalar Bölümü'nde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip   "Part time Kasiyer"  arıyor. Siz de tutku ile sınırlarınızı zorlayarak kendi kariyer tarifinizi yaratmayı istiyorsanız, 4500 kişilik büyük ailemizin bir parçası olma fırsatını yakalayın, aramıza katılın!

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • En az Lise mezunu,
 • Tercihen alanında deneyimli,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip,
 • Vardiyalı sistemde çalışabilecek.
Metro Market Part Time Kasiyer İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Türkiye’nin lider firmalarından METRO Türkiye, Büyükçekmece Mağazası Kasalar Bölümü'nde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip   "Part time Kasiyer"  arıyor. Siz de tutku ile sınırlarınızı zorlayarak kendi kariyer tarifinizi yaratmayı istiyorsanız, 4500 kişilik büyük ailemizin bir parçası olma fırsatını yakalayın, aramıza katılın!
 • En az Lise mezunu,
 • Tercihen alanında deneyimli,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip,
 • Vardiyalı sistemde çalışabilecek.
 • Beylikdüzü , Büyükçekmece,Esenyurt bölgelerinde ikamet eden.
Metro Market İş Başvurusu

METRO Cash & Carry, İstanbul Ümraniye Mağazası'nda Şarküteri Bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ' Reyon Elemanı' arıyor.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İŞ TANIMI
 • En az lise mezunu,
 • Tercihen Reyon Elemanı tecrübesi bulunan,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Müşteri odaklı,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Metro Market İş Başvurusu

29 ülkede binlerce üreticiyi milyonlarca müşteri ile buluşturan dünya şirketi  METRO Toptancı Market,  Kayseri  Mağazası için FSD Saha Satış Operasyonu'na bağlı olarak çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip 'FSD Saha Müşteri Yöneticisi' arıyor. GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Tercihen Üniversite mezunu
 • MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen
 • Önceliklendirme, organizasyon ve zaman yönetimi becerisine sahip,
 • Müzakere becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,
 • Müşteri ve hizmet odaklı, insan ilişkilerinde başarılı,
 • Analitik ve sonuç odaklı,  proaktif,
 • Ticari bakış açısı ve satış başarma arzusu yüksek, girişimci
 • Yenilikleri takip eden ve değer yaratan, enerji seviyesi yüksek,
 • Ev dışı tüketim, Gıda Tüketim ürünleri satışı alanında deneyimli,
 • Kapadokya bölgesinde; otel, restoran müşteri gruplarında müşteri portföyü olan,
 • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
 • Kayseri ya da Nevşehir’de ikamet eden veya edebilecek,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Metro Market Saha Yöneticisi İş Başvurusu

29 ülkede binlerce üreticiyi milyonlarca müşteri ile buluşturan dünya şirketi METRO Toptancı Market,İzmir Gaziemir Mağazası'nda çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip"KALİTE GÜVENCE UZMANI" arıyor. GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Üniversitelerin Gıda Mühendisliği - Teknikerliği Bölümlerinden mezun,
 • Tercihen İngilizce bilen,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen (Excel çok iyi seviyede),
 • Mağazacılık alanında kariyer yapmak isteyen,
 • İletişim yeteneği güçlü,
 • Takım çalışmasına önem veren,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
 • Buca,Gaziemir veya çevresinde ikamet eden
Metro Market İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Üniversitelerin Veterinerlik bölümünden mezun olmuş
 • Perakende sektöründe,  gıda firmalarında ürün ve idari deneyime sahip,
 • MS Office Programlarını iyi düzeyde kullanabilme,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
 • Metro Türkiye’nin iş faaliyetlerinin çalışma yöntemlerine hızlıca adapte olma,
 • İyi bir ekip çalışanı, iyi iletişim kurabilen,
 • Kuralları uygulama konusunda hassas,
 • Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip olma,
 • Dinamik ve sistemli çalışabilen,
 • Yeni kültür ve insanlara uyum gösterebilme yeteneği,
 • Varolan fonksiyonlara kendisini dahil edebilme, birlikte çalışabilme becerisi,
 • Balıkesir ilinde ikamet ediyor olmak
Metro Market İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • İletişim ve müzakere yeteneği güçlü
 • Organizasyon ve planlama becerisine sahip
 • Hedeflerin peşinde koşan
 • Ekip yönetiminde deneyimli
 • Ürün bilgisi olan
 • Rut planlama konusunda tecrübeli
 • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
 • Antalya'da ikamet eden veya edebilecek İş Tanımı
 • Günlük müşteri siparişlerinin hazırlanmasının organize edilmesi.
 • Günlük rut planının en optimum şekilde hazırlanması.
 • Faturalanan müşteri siparişlerinin eksiksiz ve zamanında müşteriye teslimatının organize edilmesi.
 • Sevkiyatı gerçekleştirilmiş müşteri ödemelerinin takip edilip raporlanması.
 • Saha ekibi ile sürekli irtibatta olarak müşteri servis memnuniyetinin sağlanması.
 • Günlük satış ve hedefleri takip ederek, operasyonla ilgili gerekli aksiyonların alınması
 • Müşteri ürün iade, talep ve önerilerinin eksiksiz olarak karşılanması.
 • Müşterinin siparişinde eksik olan ürünlerin takip edilmesi ve müşteriye dönüşlerin sağlanması.
 • Arabaların temiz ve ilgili soğuklukta olduğunun kontrol edilmesi.
 • Hazırlanan sipariş takip formunu siparişin alınmasından yüklenmesine kadar olan aşamasında eksiksiz olarak doldurulmasının sağlanması.
 • Siparişlerin hazırlanıp kalite standartlarına uygun olarak ilgili bölümlerde bekletilmesinin sağlanması.
 •  Hazırlanmış siparişi, sipariş listesindeki ürünlerle, hem ürün adını hem de miktarını örnekleme yöntemi ile kontrol ederek eksiksiz ve doğru hazırlanmasının sağlanması.
 • Sevkiyat dönüşü araçları karşılayarak; faturaların imzalandığını, ödeme sliplerinin eşleştirildiğini, günlük sevkiyat rut formlarının doldurulduğunun kontrol edilmesi.
 • Hazırlanan siparişlerde yapılan hataları analiz ederek, hata sebeplerini azaltmaya yönelik gerekli eğitim planları yaparak, hazırlama ekibinin gelişiminin sağlaması.
 • Uygun araç ve personel devamlılığının sağlanması.
Metro Market İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI 29 ülkede binlerce üreticiyi milyonlarca müşteri ile buluşturan dünya şirketi METRO Cash&Carry, Gaziemir Mağazası BAKIM ONARIM ELEMANI arıyor.
Metro Market İş Başvurusu

 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI 21 şehirde 37 mağazasıyla toptan satışta Türkiye’nin lider firmalarından METRO Türkiye,Antalya Konyaaltı Mağazası FSD Saha Satış Operasyonu'na bağlı olarak çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip Antalya'da ikamet eden ''FSD Saha Satış Yöneticisi"  arıyor. Siz de tutku ile sınırlarınızı zorlayarak kendi kariyer tarifinizi yaratmayı istiyorsanız, 4500 kişilik büyük ailemizin bir parçası olma fırsatını yakalayın, aramıza katılın!
 • Tercihen Üniversite mezunu,
 • MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Önceliklendirme, organizasyon ve zaman yönetimi becerisine sahip,
 • Müzakere becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,
 • Müşteri ve hizmet odaklı, insan ilişkilerinde başarılı,
 • Öngörü sahibi girişimci , analitik ve sonuç odaklı,
 • Enerji seviyesi yüksek, sağduyulu ve proaktif,
 • Ticari bakış açısı ve satış başarma arzusu yüksek,
 • Güvenilir, açık fikirli ve esnek, öğrenmeye hevesli,
 • Yenilikleri takip eden ve değer yaratan,
 • Sahada müşteri yönetimi alanında deneyimli,
 • Gıda ve Gıda Dışı ürün bilgisine sahip,
 • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
 • Antalya'da ikamet eden,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Metro Market İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

21 şehirde 36 mağaza ile binlerce üreticiyi milyonlarca müşteri ile buluşturan dünya şirketi METRO Türkiye, İzmir Mağaza Operasyonunda görevlendirilmek üzere "Dağıtım Planlama Müdürü"arıyor.

 • Üniversite mezunu
 • Sevkiyat ve depo yönetimi alanında minimum 5 yıl deneyimi olan
 • Tercihen İngilizce bilen
 • MS Office Programlarını iyi düzeyde kullanabilen
 • İletişim ve müzakere yeteneği güçlü
 • Organizasyon ve planlama becerisine sahip
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
 • İzmir ilinde ikamet eden veya edebilecek

İŞ TANIMI

 • Müşteriye Teslimat hizmeti ile ilgili mağaza operasyon sürecinin  belirlenmesini ve gelişimini sağlamak
 • Müşteri günlük  siparişlerini  takip etmek ve eksiksiz bir şekilde müşteriye hizmet vermek
 • Müşteri teslimat hizmetinin performans sonuçlarını, günlük ve aylık olarak ölçümlemek,
 • Bulunurluk ve depo yönetim sisteminin takibi,
 • Operasyonel olası sorunları gidermek ve gelişim/iyileşim planlarını yaparak hayata geçirmek
 • Satış / Kâr hedefini gerçekleştirmek ve saha ekibiyle birlikte çalışarak geliştirmekten sorumlu olmak
Metro Market İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI 29 ülkede binlerce üreticiyi milyonlarca müşteri ile buluşturan dünya şirketi METRO Cash&Carry, İstanbul KAĞITHANE Mağazasında görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip BALIK REYON ELEMANI arıyor.
 • Diksiyonu düzgün,
 • Müşteri odaklı,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Askerliğini yapmış,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip
Metro Market İş Başvurusu 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 Aranan Nitelikler;

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Su Ürünleri Mühendisliği)
 • Balık konusunda ürün, piyasa, müşteri ve ticaret bilgisi olan; ürün ve kategori yönetimi, ithalat ve / veya satın alma konusunda en az5 yıl deneyimli
 • MS Office programlarına hakim, özellikle Excel’i ileri iyi derecede kullanabilen
 • Tercihen İngilizce bilen
 • Aktif araç kullanabilen
 • Ekip çalışmasına yatkın
 • Hızlı düşünüp karar verebilen, enerjik
 • Ticari bakış açısı ve müzakere becerileri kuvvetli, analitik düşünebilen
 • İletişim becerilerine güvenen, farklı departmanlarla koordineli çalışabilecek
 • Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip
 • Çalışma saatleri esnek olan ve seyahate sıcak bakan

İş Tanımı:

 • Şirketin  rakamsal hedeflerine ulaşabilmesi için müşterinin ihtiyacı olan ürünleri, kalite güvence standartları, piyasa ve rekabet koşullarını gözeterek belirlemek, satışa hazır hale getirmek ve ürün portföyünü belirli aralıklarla gözden geçirerek, güncelliğini sağlamak
 • Sorumlu olduğu bölgedeki pazar dinamiklerini sürekli takip etmek ve alım koşulları ile ilgili tedarikçiler ile gerekli iletişimi kurmak, bu bölgeden lokal satın alma yapan mağazalara gerekli desteği vermek
 • Pazarlama planına uygun şekilde doğru zamanda, doğru ürünü, doğru fiyatla alıp promosyon organizasyonunu yapmak
 • Bölüm hedeflerine ulaşmak için günlük, aylık, yıllık bazda rakamsal verileri takip etmek, ihtiyaç duyulan durumlarda kategori yönetimi ekibiyle gerekli aksiyonları alarak, uygulamaya konulmasında yardımcı olmak
 • Sezon anlaşmalarının yapılması sürecinde aktif rol almak, sezon boyunca piyasa durumunu takip edip operasyon ve kategori yönetimi arasında köprü olmak
 • Yıllık ticari koşulların, genel koşulların belirlenmesi ve tedarikçilerle anlaşmalarının imzalanması konusunda bölüm müdürüne destek olmak
 • Firmalar ve Metro Türkiye hizmet şirketleri ile fiyat geçişleri, ürün listelenmesi, ithalat ürünlerin takibi gibi günlük işlemlerin yürütülmesini sağlamak
 • Ürün teslimatında yaşanan her türlü problemi tedarikçi firmalarla görüşerek çözmek, bulunurluğu garanti altına almak
 • Mağaza genel yerleşim planı ve aktivite alanlarının planlanmasına destek olmak
 • Gerekli durumlarda mağazanın vereceği toplu sipariş organizasyonunu sağlamak
Metro Market İş Başvurusu 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI 29 ülkede binlerce üreticiyi milyonlarca müşteri ile buluşturan dünya şirketi METRO Cash&Carry, Bursa - Nilüfer Mağazası Restaurant Bölümünde görevlendirilmek üzere "AŞÇI"  arıyor.
 • Meslek Lisesi Mezunu ya da mesleki eğitim sertifikasına sahip
 • Alanında en az 5 yıl deneyim sahibi olan,
 • Dünya mutfağı konusunda deneyimli,
 • HACCP kuralları ile çalışan
 • Zeytinyağlı ve tatlı yapımı konusunda deneyimli ve çeşitli tarifler uygulayabilen
 • Gastronomi ve hijyen konularına hakim,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
 • Bursa'da ikamet eden,
Metro Market İş Başvurusu 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

METRO Cash & Carry, İzmir Mağazalarımızda Şarküteri Bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ' Reyon Elemanı' arıyor. İŞ TANIMI
 • En az lise mezunu,
 • Şarküteri Ürünleri konusunda bilgi sahibi
 • Benzer pozisyonda daha önce çalışmış
 • Tercihen Reyon Elemanı tecrübesi bulunan,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Müşteri odaklı,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Metro Market İş Başvurusu

 • Reyon içerisinde ürün devamlılığını ve hijyenini sağlamak,
 • Ürün çeşitliliğinin korunabilmesini takip etmek ve ürünler bitmeden ürün takviyesi yapmak, takviye yaparken ürünlerin devir daimini sağlamak,
 • Satışa yeni giren ve satıştan yeni kalkan ürünleri takip etmek,
 • Sorumlu olduğu reyonun ve ürünlerin, kullandığı araç ve gerecin hijyen ve temizliğinin gerçekleştirilmesini, düzenini sağlamak,
 • İndirim ve promosyonlara uygun teşhir yapmak ve devamlılığını sağlamak,

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • En az lise mezunu,
 • Market sektöründe deneyimli ya da yetiştirilmek üzere,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Dinamik, takipçi, çözüm ve sonuç odaklı, sorumluluk bilinci yüksek,
 • İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,
Metro Market İş Başvurusu

Metro Market Part Time İş İlanları 2023

Metro Market part time iş ilanları 2023 yılında da yayınlanmaya devam ediyor. Metro Market part time iş başvurusu yapmak isteyen personel adayları için bu yazımızda, Metro Market part time iş ilanlarına, çalışma şartlarına, Metro Market  part time personel maaşlarına değineceğiz.

Metro Market part time iş başvurusunda bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz, Metro Market part time iş ilanlarından kendilerine uygun olanı seçip iş başvurusunda bulunabilirler. Metro Market part time personel alımlarını satış temsilcisi ve kasiyer pozisyonları için yapmaktadır.

Metro Market part time satış temsilcisi iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen personel adayları, firmanın yayınladığı part time iş ilanlarına başvurularını yapabilir, işe alım sürecini başlatabilirler. Metro Market part time satış temsilcisi iş ilanlarına kariyer sitelerinden yada Metro Market kurumsal siteden ulaşabilirsiniz.

Metro Market part time iş ilanlarında, alım yapılan bir diğer pozisyon ise kasiyer görevlileri. Metro Market part time kasiyer iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları, Metro Market part time kasiyer iş ilanlarına başvurularını gerçekleştirebilir.

Metro Market part time kasiyer iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları da kariyer sitelerinde yayınlanan, Metro Market part time iş ilanlarından kendilerine uygun olanı seçip, iş başvurusunda bulunabilirler.
Sizler için hazırladığımız Metro Market çalışma şartlarına ve Metro Market personel maaşlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca

Metro Market part time personel maaşlarına da sizler için değindik. Metro Market iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları, firmanın çalışma şartlarına ve personellerin aylık kazançlarını aşağıdaki yazımızda bulabilirler. 

Metro Market Çalışma Şartları

Metro Market, Türkiye’nin en büyük hazır giyim perakendecilerinden biridir. Mağazaların doluluk oranı yüksek,  sürekli olarak  müşteriyle ilgilenmek ve günde 12 saat çalışmak zorunda olduğunuz bir firma olmakla beraber, modayı ve günceli takip etme sorumluluğunuz vardır.

Günün her saati ve haftanın her günü, yüksek bir enerjiyle çalışmak durumundasınız. Hem günlük müşteri adedi fazla, yani gün içerisinde iletişim kurmak zorunda olduğunuz kişilerin sayısı oldukça fazla hem de mağaza yüz ölçümü olarak büyük mağazalarda ürün adedi fazla olduğundan, etrafın toparlanması gibi, birçok işle meşgul olmak zorundasınız.  

Metro Market Çalışma Saatleri

Metro Market mağaza  Personelleri vardiyalı olarak günlük 8 saat çalışır. İlk vardiya sabah saat: 08:00 ‘de iş başı yapar ve Saat:16:00 ‘da paydos eder. İkinci vardiya ise saat : 13:30 da iş başı yapar ve mağaza kapanış saati olan 21:30 ‘da paydos eder. 

Metro Market Açılış Kapanış Saatleri 

Açılış Saati 08:00
Kapanış Saati 21:30

Metro Market Personel Maaşları

Metro Market personel maaşları, çalıştığınız pozisyona göre değişkenlik göstermektedir. Metro Market personelleri, aylık ödemeler halinde kazançlarını sağlamaktadır. Part time personel maaşları da ödemelerini aylık olarak almaktadır.

Şimdi dilerseniz Metro Market bünyesinde aylık kazancınızın ne kadar olacağına geçelim.
Metro Market personel maaşları, ortalama olarak asgari ücret üzerinden ödenmektedir. Firma personelleri, çalıştıkları pozisyona göre aylık ödemeler almakla beraber, Metro Market satış temsilcileri, şube hedef satış kotaları üzerinden prim almakta, Metro Market kasiyerleri ise, kasa tazminatı adı altında ekstra bir ödeme almaktadırlar.

Metro Market personel maaşlarını aşağıda sizler için açıklamaya çalıştık. Yazımızın satır başlarını ve açıklamalarına hızlıca geçelim.

 • Metro Market satış temsilcisi maaşları
 • Metro Market kasiyer maaşları
 • Metro Market depo görevlisi maaşları
 • Metro Market part time maaşları
 • Metro Market part time kasiyer maaşları
 • Metro Market part time satış temsilcisi maaşları

Bu yazımızda sizler için açıklama getirelim.

Metro Market satış temsilcisi maaşları asgari ücret olmakla beraber, bulunduğunuz şubenin hedef satış rakamına ulaşmanız durumunda prim hakkı elde etmektesiniz. Metro Market satış temsilcisi maaşları asgari ücret + prim + sosyal güvence olarak belirtebiliriz.

Metro Market satış temsilcilerinin bir diğer önemli tarafı ise, firma, şube yöneticilerini satış temsilcisi pozisyonunda başarı elde etmiş kişilerden seçmektedir. Metro Market satış temsilcileri, ileride mağazanın yönetici pozisyonunu dolduracak kişiler olarak bahsedebiliriz. Metro Market satış temsilcileri maaşlarına ek olarak devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan faydalanmaktadır ( Doğum izni, düğün izni gibi).

Metro Market kasiyer maaşları asgari ücret olmakla beraber, bazı yan kazançlar elde etmektedir.
Metro Market kasiyer maaşlarına ek olarak, kasa tazminatı adı altında her ay ekstra bir ödeme almaktadır. Kasiyer personelleri de, dğer personeller gibi devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan faydalanmaktadır.

Metro Market depo görevlisi maaşları ise asgari ücretin %20 fazlası olarak almaktadırlar. Metro Market depo görevlileri herhangi bir prim yada ekstra ödeme almamakla beraber, devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan faydalanmaktadırlar.

Metro Market part time personel maaşları, kazançlarını aylık oalrak almaktadırlar. Metro Market’da part time çalışmak isteyen personel adayları satış temsilcisi ve kasiyer pozisyonları için başvurularını yapabilmektedirler. Metro Market part time kasiyer ve Metro Market part time satış temsilcisi maaşları aşağıda belirtilmiştir.

Metro Market part time satış temsilcisi maaşları aylık 7000 TL olmakla beraber, sosyal güvenceleri sağlanmaktadır. Ayrıca çalıştığınız şubenin, hedeflenen satış kotasını doldurmanız durumunda, ekstra prim hakkı elde etmektedirler. Metro market  part time satış temsilci maaşları özetle; 7000 TL + prim olarak belirtebiliriz.

Metro Market part time kasiyer maaşları da 7000 TL + kasa tazminatı olarak belirlenmiştir. Part time kasiyerlerin kasa tazminatı ödemesi aldığını da belirtmekte fayda var. Fakat bu kasa tazminatı tam zamanlı personellerin yarısı olarka belirlenmiştir. Özetle Metro Market part time kasiyer maaşları 7000 TL + kasa tazminatı olarak belirtebiliriz. Metro Market part time kasiyerleri de devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan faydalanmaktadırlar.

Sizler için Metro Market bünyesinde çalışan personellerin kazançlarını ve çalışma şartlarını açıklamaya çalıştık. Yazımızın faydalı olmasını umuyoruz. Sizlerin merak ettiği, aklınıza takılan her şeyi aşağıda yorum olarak belirtebilirsiniz.

Metro Market İnsan Kaynakları 

Metro Market İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Metro Market ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Metro Market , iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. Metro Market ‘nin resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Metro Market , iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Metro Market ‘nin açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Metro Market İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Metro Market ‘nin resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

Metro Market İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Metro Market Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Metro Market engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Metro Market Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Metro Market İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Metro Market part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Metro Market Stajyer Alımı Yapıyormu ?
Bir çok insanın cevabını merak ettiği konulardan biride Dülğeroğulları Stajyer alımı yapıyormu ? Metro Market çeşitli departman ve pozisyonlarda görevlendirmek üzere , Lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinde staj döneminde olan adaylar için staj imkanı sunmaktadır .
Metro Market staj başvuruları firmanın resmi internet sitesindeki , İş Başvuru Formu aracılığı ile yapılabilmektedir.

Metro Market İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Metro Market iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Metro Market iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Metro Market İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Metro Market iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Metro Market iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Metro Market Genel Müdürlük 

 • METRO MARTKET GENEL MÜDÜRLÜK İLETİŞİM BİLGİLERİ
 • Telefon numarası:   (0212) 478 70 00
 • Çağrı merkezi Numarası:   444 50 40

Metro Market Genel Merkez Adresi
EVREN MAH. KOÇMAN CAD. GÜNEŞLİ KAVŞAĞI / GÜNEŞLİ / BAĞCILAR / İSTANBUL

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu