Mağazalar

LC Waikiki İş Başvurusu ve Güncel İş İlanları 2023

16.000 TL Maaş

İçindekiler

LC Waikiki iş başvurusu ve iş ilanları 2023 yılı için güncellenmekle beraber, LC Waikiki iş başvuru formuna kurumsal siteden ulaşabilirsiniz. LC Waikiki iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen personel adayları için, firmayı mercek altına aldık. Siz değerli ziyaretçilerimiz bu yazımızda, LC Waikiki  personel alımı yaptığı açık iş pozisyonlarına, LC Waikiki personel maaşlarına ve LC Waikiki iş başvuru formuna ulaşabilecek, LC Waikiki iş başvurusunda bulunabileceksiniz.

LC Waikiki iş başvurusu konusuna geçmeden önce sizler için hangi başlıklar altında bilgiler vereceğimize bir göz atalım ;

 • LC Waikiki iş başvurusu
 • LC Waikiki iş ilanları 2022
 • LC Waikiki iş başvuru formu
 • LC Waikiki çalışma şartları
 • LC Waikiki personel maaşları

Şimdi dilerseniz, LC Waikiki iş başvuru formuna ve LC Waikiki personel alımı yaptığı pozisyonlara bir göz atalım.


LC Waikiki İş Başvuru Formu ve Personel Alımı

LC Waikiki iş başvuru formu ve personel alımı yaptığı pozisyonları sizler için bu yazımızda inceledik. Yazımızın devamında bulunan, LC Waikiki iş başvuru formunu doldurup, ise alım sürecinizi başlatabilirsiniz.
LC Waikiki iş başvuru formunu doldurmak isteyen personel adayları için, LC Waikiki iş ilanlarını, LC Waikiki personel alımı yaptığı şubeleri, LC Waikiki personel maaşlarını ve açık iş pozisyonlarını sizler için mercek altına aldık.

LC Waikiki iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adaylarının, LC Waikiki iş başvuru formuna nereden ulaşacağını ve LC Waikiki iş ilanlarına nasıl başvuru yapması gerektiğini aşağıda sizler için açıkladık.
Eğer sizler de LC Waikiki iş başvurusunda bulunmak istiyor ve neler yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, aşağıda bulunan konuyu dikkatlice okuyup, iş başvuru süreçlerini öğrenebilirsiniz. 

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Mağazacılık/Ticaret
Çalışan Sayısı 48.000+
Şube Sayısı 400+
Kuruluş Tarihi 1988
Firma İnternet Sitesi www.corporate.lcwaikiki.com

LC Waikiki İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

LC Waikiki iş başvurusu nasıl yapılır? Yada LC Waikiki iş başvuru formu nasıl doldurulmalı? Gibi, sizlerden gelen soruların cevaplarına geçelim.
LC Waikiki iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları için hazırladığımız bu konuda, LC Waikiki iş ilanlarının nerede yayınlandığını ve LC Waikiki iş ilanlarına nereden, nasıl ulaşabileceğinizi açıklayacağız. LC Waikiki iş ilanları kariyer sitelerinde yayınlanırken, LC Waikiki insan kaynaklarınca hazırlanan iş başvuru formu da kurumsal sitede, iş başvurusu yapmak isteyen personel adaylarını beklemekte.

LC Waikiki iş ilanları kariyer.net ve secretcv.com’da yayınlanmaktadır. LC Waikiki iş ilanlarına yukarıda belirttiğimiz sitelerden ulaşabilir, iş başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca LC Waikiki kurumsal sitede iş başvuru formuna dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. LC Waikiki insan kaynaklarınca değerlendirilecek olan başvurunuz, uygun görülmesi durumunda, LC Waikiki insan kaynakları sizinle iletişime geçecektir.

İş Başvurusunu LC Waikiki İş Başvuru Formu aracılığı ile yapmak isteyen personel adaylarının İş Başvurularının olumlu olarak değerlendirilmesi ve iş görüşmesine çağırılması için dikkat etmesi gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Unutmayın ki başvuru yapmış olduğunuz pozisyon için başvuru yapan yüzlerce personel adayı var .

Diğer personel adayları arasında öne çıkmak için özgeçmişinizin ve LC Waikiki İş Başvuru Formu içerisinde verdiğiniz bilgilerin Başvurunuzu inceleyen insan kaynakları yetkilisinin dikkatini çekmelidir. İş Başvuru Formu doldururken dikkat etmeniz gereken noktalar şu şekildedir;

 • Öncelikle Lc Waikiki İş Başvuru Formu içerisinde kendiniz hakkında vermiş olduğunuz tüm bilgilerin doğru olmasına dikkat edin.
 • Mezun olduğunuz okul , Almış olduğunuz eğitim , seminer , kurslar gibi bilgileri detaylandırın ve eğer varsa sertifika ve kurs bitirme belgelerinizi özgeçmişinize ekleyin.
 • Daha önceki iş deneyimleriniz ile ilgili bilgiler verirken sadece firma ismi ve pozisyon adını yazıp bırakmayın. O firmadaki görevinizi ve yaptığınız işi kısaca özetleyin.
 • İş Başvurusu yaptığınız pozisyon ile ilgili geçmiş deneyimlerinizi öne çıkarın .
 • İş Başvuru Formunda gereksiz ve alakasız bilgiler vermekten kaçının
 • En önemli nokta ise özgeçmişinizde veya İş Başvuru Formunda mutlaka kendinizi tanıtan bir ön yazıya yer verin.

Diğer Önemli Noktalar ;

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.


LC Waikiki İş Başvuru Formu Doldur 

LC Waikiki İş Başvurusunu İş Başvuru Formu Doldurarak gerçekleştirmek isteyen personel adayları firmanın kurumsal internet sitesinde bulunan https://corporate.lcwaikiki.com/Kariyer-Firsatlari sayfasına giriş yaparak  kayıt olduktan sonra LC Waikiki güncel iş ilanlarını ve açık pozisyonları inceleyebilirler.  Size uygun ilanı bulduktan sonra başvur botununu tıklayarak , LC Waikiki İş Başvuru Formu Doldur sekmesi üzerinden formu doldurup gönderebilir ve iş başvuru sürecinizi tamamlayarak başvurunuzun değerlendirilmesini bekleyebilirisiniz. 

LC Waikiki İş Başvuru Formu Doldur

LC Waikiki Güncel İş İlanları

Aranan Nitelikler

 • En az lise mezunu
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın
 • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
 • Satış Danışmanları arıyoruz.
İşin Tanımı
 • Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar.
 • İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır.
 • Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar.
 • Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır.
 • Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar.
 • Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.
LC Waikiki Satış Temsilcisi İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • MYO veya Teknik Lise mezunu,
 • MYK 5 belgesine sahip, (lise mezunu olan adaylar için)
 • Elektrik Bakım teknikerliği pozisyonunda en az 5 yıl tecrübeli,
 • Konveyör, kumanda, pano, sürücü ve sensör bilgisi olan, otomasyon bilgisi (tercih sebebi), haberleşme protokolleri hakkında bilgi sahibi (RS232, RS485, TCP /IP, profinet, profibus)
 • Elektrik malzeme bilgisi olan,
 • Elektrik kumanda şeması okuyabilen,
 • İş Sağlığı ve İş Güvenliği kuralları ile ilgili bilgi sahibi,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Yüksekte çalışma korkusu olmayan ve çalışabilecek (Manlift Kullanabilen tercihen)
 • İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

İŞ TANIMI

Türkiye'nin en büyük Lojistik tesislerinden biri olan ve 7.000 çalışanın yer aldığı Lcwaikiki Lojistik Merkezi Teknik Bakım Müdürlüğü'ne;

Depoda bulunan konveyör otomasyon, forklift, shrink makineleri, sürücü ve kumanda devrelerini okuyabilen , elektrik şeması çizebilen veya okuyabilen, malzeme bilgisi olan, haberleşme protokolleri ve sensörler konusunda bilgi sahibi,  konusunda teorik/pratik yeterli bilgiye sahip  ve hatların bakımlarını yapacak Elektrik Bakım Teknisyeni aramaktayız.

LC Waikiki İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • İyi seviyede ingilizce bilen,
 • Üst Düzey Yönetici Asistanlığı konusunda en az 2 yıl deneyimli,
 • MS Office programlarını etkin kullanabilen,
 • İletişim becerileri ve temsil yeteneği güçlü,
 • Planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü.
İŞ TANIMI
 • Kurum içi ve kurum dışı iletişimin sağlanması,
 • Bağlı olacağı üst düzey yöneticinin günlük iş planlarının yapılması,
 • Her türlü telefon, yazışma ve gönderilerin koordinasyonunun sağlanması,
 • Toplantı ve organizasyon hazırlığının yapılması,
 • Gerekli görülmesi halinde toplantılara katılarak toplantı tutanaklarının tutulması ve ilgili birimlere dağıtılması,
 • Şirket içi ve şirket dışı bilgi akışının sağlanmasından sorumlu olacaktır.
Lc Waikiki İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI  Ankara Atlantis AVM mağazamızda çalışmak üzere;- En az lise mezunu
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın
 • Ankara'da ikamet eden
 Full Time- Part Time-Kısmi Part Time; reyon, kasa ve depo alanlarında görevlendirilecek Mağaza Personelleri arıyoruz. İŞ TANIMI
 • -Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar.
 • İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır.
 • Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar.
 •  Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır.
 • Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar.
 • Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.
İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Konya Novada AVM Mağazamızda çalışmak üzere;
 • En az lise mezunu
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın
 • Konya ilinde ikamet eden
 Part Time ve Full Time Satış Danışmanları arıyoruz.
İŞ TANIMI
 • Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar.
 • İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır.
 • Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar.
 • Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır.
 • Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar.
 • Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.
LC Waikiki İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI İstanbul - Cevahir AVM mağazamızda çalışmak üzere;
 • En az lise mezunu
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın
 • İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden
 Full / Kısmi Satış Danışmanları arıyoruz.
İŞ TANIMI
 • Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar.
 • İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır.
 • Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar.
 • Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır.
 • Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar.
 • Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.
LC Waikiki İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Bursa Fomara Mağazamızda çalışmak üzere;
 • En az lise mezunu
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın
 • Bursa ' da ikamet eden
 •  Full Time, Part-Time ve Kısmi Part  Satış Danışmanları arıyoruz.
İŞ TANIMI
 • Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar.
 • İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır.
 • Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar.
 • Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır.
 • Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar.
 • Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.
LC Waikiki İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Üniversitelerin ilgili lisans (tercihen Mühendislik) bölümlerinden mezun,
 • Minimum 5 yıl iş güvenliği ve 2 yıl ekip yönetimi tecrübesi olan,
 • NEBOSH, IOSH, OSHA vb. uluslararası standartlar konusunda bilgi sahibi,
 • En az C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı,
 • İSG yönetim sistemlerine hâkim, değişim yönetimi, yüklenici değerlendirme, iş izin sistemi ve İSG performans yönetiminde tecrübeli,
 • İngilizce bilen,
 • Aktif araç kullanabilen,
 • Yurtiçi Seyahat engeli bulunmayan,

İŞ TANIMI

 • Acil müdahale gerektiren durumların belirlenmesi, acil durum planlarının işlerliğinin kontrol edilmesi, ilgili birimler ve gerekiyorsa dış kaynaklı kuruluşlarla işbirliği yapılarak gerekli iyileştirmelerin koordine edilmesi
 • Yerel mevzuat, uluslararası standartlar ve iyi uygulamalar konusunda rehberlik ve danışmanlık hizmetinin verilmesi, iç-dış iletişim ve koordinasyonun sağlanması, yasal sorumluluğu bulunan işyerlerinde ve sorumluluk alanındaki bölge mağazalarında mevzuat ile belirlenmiş ilave görevlerin yerine getirilmesi,
 • Sorumlu olunan bölge mağazalarında hizmet veren İş Güvenliği uzmanlarına liderlik/mentörlük edilmesi,
 • Sorumlu olunan bölge mağazalarında olası iş kazaları ve meslek hastalıkları riskini en aza indirmek amacıyla; risk değerlendirmesi, çalışma ortamı gözetimi, eğitim/bilgilendirme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ve ilgili birimlerle iş birliği içinde önleyici faaliyet planlarının hazırlanması,
 • Gerekli durumlarda dış kaynaklı kuruluşlar ile iş birliği yapılarak, iş bazlı risk değerlendirme çalışmaları, uygulama denetimlerinin yapılması, iş güvenliği risklerinin her türlü koruyucu, önleyici ve düzeltici faaliyeti de içerecek şekilde belirlenmesi ve ilgili süreçlerin zamanında ve etkin şekilde yapıldığının takip edilmesi,
 • İşyeri ortamını oluşturan tüm unsurların çalışan ve müşteri güvenliği açısından risklerini değerlendirilerek iyileştirme ihtiyaçlarının çıkartılması, yürütülen iş süreçlerinin iş sağlığı ve güvenliği yönünden iyileştirmesini sağlamak üzere öneriler sunulması ve aksiyonların alınması, İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün kurum genelinde yaygınlaştırılması ve çalışan farkındalığının arttırılması için proje/programların planlanması ve gerçekleştirilmesi
 • İş Sağlığı ve güvenliği kültürünün kurum genelinde yaygınlaştırılması ve çalışan farkındalığının arttırılması için proje/programların planlanması ve gerçekleştirilmesi
LC Waikiki İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Tercihen üniversitelerin İngilizce Mütercim Tercümanlık, İngiliz / Amerikan Dili ve Edebiyat  bölümlerinden mezun,
 • İngilizce- Türkçe, Türkçe-İngilizce yazılı ve sözlü çeviri konusunda en az 2 yıl deneyimli,
 • Ekip çalışmasına yatkın
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, edebilecek.
İŞ TANIMI Üst Düzey Yabancı Yöneticilerin hem yazılı hem sözlü çeviri ihtiyacını karşılamak, sağlıklı iletişim kurmasına ve idari işlerinin yürütülmesine yardımcı olmak.
LC Waikiki İş Başvurusu 

İş Açıklaması

 • Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar.
 • İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır.
 • Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar.
 • Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır.
 • Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar.
 • Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

SAM VEZIRKOPRU de yeni açılacak olan Mağazamızda çalışmak üzere;
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın
 • Samsun Vezirköprü ve civarında ikamet edenPart Time Satış Danışmanları arıyoruz.
LC Waikiki İş Başvurusu

 •  En az lise mezunu
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın
 •  İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Full Time /Part Time  Satış Danışmanları arıyoruz. İŞ TANIMI
 • Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar.
 • İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır.
 • Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar.
 • Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır.
 • Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar.
 • Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.
Lc Waikiki İş Başvurusu 
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI İzmir Bornova Mağazamızın engelli kadrosunda çalıştırılmak üzere, İzmir'de ikamet eden mağaza personeli aranmaktadır. İŞ TANIMI Başvuran kişilerin özgeçmişlerinde engellerini tarif etmeleri, heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini ve hangi işlerde çalışabileceklerine dair olan ibareleri belirtmeleri gerekmektedir. %40 ve üzeri engel raporu kabul edilmektedir.
LC Waikiki İş Başvurusu
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
 • Tercihen Lise mezunu,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da minumum 2 yıl tecilli,
 • Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,
İŞ TANIMI Esenyurt'ta bulunan ve Türkiye'nin en büyük hazır giyim perakende lojistik merkezimizde operasyon birimlerinde görevlendirilmek üzere  Depo Operatörleri arıyoruz.
İş Başvurusu

 • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
 • En az lise mezunu ,
 • En az 5 yıl ve üzeri üst düzey yönetici makam şoförlüğü tecrübesine sahip,
 • Dinamik, titiz, sorumluluk sahibi ve güvenilir,
 • Esnek çalışma saatlerine uyumlu hafta sonları çalışabilecek,
 • Araçların teknik özelliklerine vakıf, rutin bakım ve muayenelerini takip edebilecek,
 • Diksiyonu düzgün, kılık kıyafetine özen gösteren,
 • İletişim ve temsil yeteneği çok güçlü,
 • Anadolu ve Avrupa yakasında tüm yol güzergahlarına hakim.

İş Tanımı;

Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere Makam Şoförü aranmaktadır.

İş Başvurusu

İstanbul Eminönü LC Waikiki Satış Danışmanı İş İlanı 

İstanbul EMİNÖNÜ SULTANHAMAM Mağazamızda çalışmak üzere; 

 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın
 • İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden
Full Time , Part Time , Kısmi Part Time Satış Danışmanları arıyoruz.

İŞ TANIMI

 • Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar.
 • İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır.
 • Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar.
 • Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır.
 • Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar.
 • Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.
Başvur
 

LC Waikiki Yardımcı Tesisler Mekanik Bakım Teknisyeni(Yalova)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

·        Üniversitelerin Ön Lisans bölümlerinden veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun  (tercihen Makine veya Mekatronik bölümü mezunu)

·        MYK 4 Makine Bakımcısı belgesine sahip, (lise mezunu veya ustalık belgesi olan adaylar için)

·        Havalandırma santralları, Motor Sürücü Parametreleri, fan-coil sistemleri, VRV sistemleri, soğutma grupları, sıhhi tesisat, yangın tesisatı konularında en az 3 yıl çalışma tecrübesine sahip

·        Tesisat, kaynak, borulama, oksijen kaynağı ve bakır kaynağı konularına hâkim,

·        Sarmal kapı ve rampa onarımı konusunda bilgi sahibi

·        Periyodik kontrol, bakım, montaj ve demontaj konularında tecrübeli,

·        Endüstriyel sistemlerin bakımı konusunda deneyimli, pnömatik bilgisi olan,

·        Vardiyalı ve yoğun iş temposunda çalışabilecek,

·        Yüksekte çalışma korkusu olmayan ve çalışabilecek (Manlift Kullanabilen)

·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

·        Yalova’da ikamet eden,

İŞ TANIMI

·        Mekanik tesisat ve otomasyon sistemlerine yönelik periyodik bakımları yapacak,

·        Çıkan arızalara yönelik sahada tamirat yapabilecek,

·        Yeni mekanik tesisatın montajını yapacak,

·        Mevcut tüm mekanik ekipman ve tesisatın kontrollerini yapacak Yardımcı Tesisler Mekanik Bakım Teknisyeni aramaktayız.

İş Başvurusu 


Gaziantep LC Waikiki Görsel Düzenleme Uzamanı İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • En az lise mezunu,
 • MS Office programlarını kullanabilen,
 • Mağazacılık sektöründe veya aynı pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan,
 • Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş ve yaratıcı olması,
 • Ekip yönetimi konusunda deneyimi olan,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Aktif ve iletişim yeteneği kuvvetli,
 • Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları,

İŞ TANIMI

Gaziantep’ de ikamet eden veya edebilecek olan Bölge Görsel Düzenleme Uzmanı aranmaktadır. 

Görsel Grup Departmanları tarafından belirlenen görsel standartların, sorumluluğundaki Gaziantep bölge mağazalarında eksiksiz uygulanmasını ve görsel düzenleme uygulamalarında mağazalar arası standardizasyonu sağlamak.

İş Başvurusu 
Benzer İş İlanları
Çetinkaya İş Başvurusu 2022!
Penti İş Başvurusu 2022
Fenerbahçe İş Başvurusu 2022
Turkcell İş Başvurusu Formu
Vodafone İş Başvurusu!
Türk Telekom İş Başvurusu 2022!
Trendyol İş Başvurusu! 2022!
Ülker İş Başvurusu 2022!
Koçtaş İş Başvurusu Formu 2022!
Arçelik İş Başvurusu 2022!

LC Waikiki iş başvurusu
LC Waikiki iş başvurusu

LC Waikiki İş İlanları ve Açık İş Pozisyonları

LC Waikiki iş ilanları ve açık iş pozisyonlarına yukarıda belirttiğimiz sitelerden ulaşabilirsiniz. İsbasvurum.net‘i tercih eden siz değerli ziyaretçilerimiz için, firmanın yayınladığı iş ilanlarını bu yazımızda derledik. Dileyen ziyaretçilerimiz, sayfamız üzerinden iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvuru formunu doldurarak işe alım sürecinizi başlatabilirsiniz.
LC Waikiki iş ilanları kariyer sitelerinde her gün güncellenmekle devam ederken, firma personel alımlarını daha çok satış temsilcisi ve kasiyer pozisyonları için yaptığını belirtmekte fayda var.

LC Waikiki satış temsilcisi iş ilanlarını aşağıda, maddeler halinde bulunan yazımızda bulabilirsiniz.

LC Waikiki kasiyer iş ilanları da yine aşağıda sizler için yer verilmiştir. Genel olarak firma iş ilanları şu şekildedir; LC Waikiki satış temsilcisi iş ilanları, LC Waikiki part time satış temsilcisi iş ilanları, LC Waikiki kasiyer iş ilanları, LC Waikiki part time kasiyer iş ilanları, LC Waikiki depo görevlisi iş ilanları ve LC Waikiki yönetici adayı iş ilanları olarak belirtebiliriz. Ayrıca firmanın personel alımı yaptığı diğer iş ilanları da yine aşağıda belirtilmiştir.

 • LC Waikiki satış temsilcisi iş ilanları
 • LC Waikiki part time satış temsilcisi iş ilanları
 • LC Waikiki kasiyer iş ilanları
 • LC Waikiki part time kasiyer iş ilanları
 • LC waikiki depo görevlisi iş ilanları
 • LC Waikiki yönetici adayı iş ilanları

LC Waikiki iş ilanlarının genelini yukarıda belirttiğimiz pozisyonlar oluşturmaktadır. Eğer sizler de LC Waikiki iş başvurusu yapmak istiyorsanız, iş başvuru formunda çalışmak istediğiniz pozisyonu belirterek, iş başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.

İşe Giriş İçin İstenen Evraklar ;

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Raporu
 • İkametgah
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukaatlı nüfus sureti
 • E-devlet çalışma dökümü (sigortalılık dökümü)
 • Son iş yerinden alınmış bordro (vergi matrahı girişi için)

Lc Wakiki Mağazaları

Lc Wakiki İş Başvurusu yukarıda belirtmiş olduğumuz yöntemler dışında Lc Wakiki mağazaları aracılığı ile de yapılabilmektedir. Size en yakın Lc Wakiki mağazasına giderek Lc Wakiki İş Başvuru Formunu doldurarak İş Başvurusu yapabilirsiniz. Lc Wakiki Mağazalarının adres ve Konum bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

LC Waikiki, Türkiye merkezli bir giyim perakende markasıdır ve birçok farklı ülkede mağazaları bulunmaktadır. LC Waikiki’nin mağazaları genellikle alışveriş merkezlerinde, AVM’lerde veya şehir merkezlerinde bulunur.

LC Waikiki mağazalarının yerlerini ve adreslerini öğrenmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

 1. Resmi Web Sitesi: LC Waikiki’nin resmi web sitesini ziyaret ederek, mağaza bulucu veya mağazalar bölümüne erişebilirsiniz. Bu bölüm genellikle ülke, şehir veya semt gibi filtreler kullanarak size en yakın mağazaları gösterir.

 2. LC Waikiki Mobil Uygulaması: LC Waikiki mobil uygulamasını indirerek, size en yakın mağazaları bulabilirsiniz. Uygulama genellikle konum tabanlı hizmetler kullanarak size en yakın mağazaları gösterir.

 3. Harita Uygulamaları veya İnternet Aramaları: Harita uygulamaları veya internet aramaları yaparak, LC Waikiki’nin bulunduğunuz şehir veya bölgedeki mağazalarını bulabilirsiniz. Örneğin, “LC Waikiki İstanbul mağazaları” gibi bir arama yapabilirsiniz.

LC Waikiki’nin mağaza ağı sürekli olarak genişlemekte ve yeni mağazalar açılmaktadır. Bu nedenle, en güncel mağaza bilgilerine LC Waikiki’nin resmi web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden ulaşmanızı öneririm.

Lc Waikiki Mağazaları 


LC Waikiki Çalışma Şartları

LC Waikiki çalışma şartları pandemiyle birlikte değişkenlik göstermektedir. Firmanın AVM içerisinde bulunan mağazaları saat 10:00 açılıp 08:00 da kapanırken, cadde üzerinde bulunan mağazalarında açılış ve kapanış saatleri farklılık göstermektedir.
Genel olarak firmanın çalışma şartlarına bir göz atalım.

LC Waikiki personelleri haftalık ve yıllık izin hakkına sahip olup, devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan faydalanmaktadırlar. Doğum izni, düğün izni gibi sosyal haklardan faydalanmaktadır. LC Waikiki part time çalışan personeller ise haftanın yada günün belli saatlerinde, günlük 6 saat çalışmaktadır. Haftalık izin hakkı bulunmayan part time personellerinin yıllık izin hakkı mevcut olup, devletin güvence altına aldığı sosyal haklardan faydalanabilmektedir. 


LC Waikiki Personel Maaşları

LC Waikiki bünyesinde olarak çalışmak istiyorsanız, aylık olarak kazanacağınız ücret sabit olmakla beraber, şube kotasını tamamlamanız durumunda prim hakkı kazanıyorsunuz.  Müşterilerin vereceği bahşişler,  maaşlarını tatmin edici seviyelere çıkarabilmektedir. Bilindiği üzere Asgari ücrete yansıyacak zam sonrası LC Waikiki Personel Maaşları en düşük 11400 TL ile 12400 TL arasında olması beklenmektedir.

LC Waikiki Mağaza  Müdürü ve Müdür yardımcısı Maaşları ise 2023 yılı için 14000 TL ile 17000 TL arasında beklenmektedir. Yukarıda verilen maaş tutarları sektör ortalaması göz önünde bulundurularak verilmiştir. LC Waikiki Personel Maaşları ile ilgili net ve kesin bilgiler Firma tarafından verilebilir. 

LC Waikiki personel maaşları, çalıştığınız pozisyona göre değişmektedir. Firma, bünyesinde çalıştırdığı personellerin pozisyonlarına göre maaşını belirlemektedir. Sizler için, firmanın pozisyonlara göre maaşlarını sıraladık. Sizler de LC Waikiki iş başvuru formunu doldurmadan önce ne kadar maaş alacağınızı öğrenebilirsiniz.

LC Waikiki satış temsilcisi maaşları asgari ücret olmakla beraber, geçim indirimi ve yol parasını da vermektedir. Ayrıca LC Waikiki satış temsilcileri, şube satış kotasının tutturulmasıyla prim hakkı kazanmaktadırlar. LC Waikiki satış temsilcilerinin en büyük avantajı ise; ileride oluşacak yönetici açığında, mağaza yöneticilerini, satış temsilcisi pozisyonunda çalışan personellerden karşılamaktadır. Böylece kariyer planlamanızda, LC Waikiki yöneticiliği için de büyük bir şansınız oluyor.

LC Waikiki kasiyer maaşları ise, asgari ücret + geçim indirimi ve kasa tazminatı adı altında ekstra bir ödeme daha almaktadır. LC Waikiki kasiyer maaşları asgari ücret + asgari geçim indirimi + kasa tazminatı ve yol parası ilave edildiğinde, toplam aylık ödemeleri asgari ücretin %20 fazlası olarak belirtebiliriz.

LC Waikiki depo görevlisi maaşları ise asgari ücretin %10 fazlası olup, geçim indirimi ve yol parasıyla birlikte aylık ödemelerini almaktadırlar. Ayrıca devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan faydalanmaktadırlar(Doğum izni, düğün izni gibi).

LC Waikiki part time satış temsilcisi maaşları ise asgari ücretin yarısı olarak almaktadırlar. Ayrıca şube satış kotasının tutturulmasıyla birlikte prim hakkına sahiptirler. LC Waikiki part time personelleri haftalık izin hakkı olmamasına rağmen, yıllık izin haklarına sahiptir. Ayrıca devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan da faydalanmaktadırlar.

LC Waikiki part time kasiyer maaşları da, part time satış temsilcisi maaşları gibi, asgari ücretin yarısı olarak, aylık ödemelerini almaktadırlar. LC Waikiki Part time kasiyer personelleri maaşlarına ek olarak, kasa tazminatı hakkına sahip olmamakla beraber, devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan faydalanabilmektedirler.
Sizler için bu yazımızda incelemesini yaptığımız firmanın, tüm detaylarıyla inceledik. Eğer cevabını alamadığımız bir soru yada aklına takılan farklı sorular var ise, lütfen aşağıda bizimle iletişime geçerek belirtiniz.


LC WAİKİKİ ÇALIŞMA SAATLERİ

LC Waikiki İş başvurusu yapmadan önce insanların en çok düşündükleri ve araştırdıkları konu LC Waikiki çalışma saatleridir. Mağazacılık sektöründe hizmet veren birçok firmanın aksine LC Waikiki çalışma saatleri daha uygundur .

LC waikiki iş başvurusunda bulunmak isteyenlerin tercihlerinin ilk nedenlerinden biri de budur.  LC waikiki’de vardyalı çalışma şekli tercih edilmektedir. İlk vardiya bir diğer deyişle sabah vardiyası sabah saat:9:00 ile 17:00 arasında çalışırken 2. vardiya diğer deyişle akşam vardiyası ise  saat:14:00 ile 22:00 saatleri arasında çalışmaktadır. LC waikiki mağazasının bulunduğu konuma göre açılış ve kapanış saatleri değişkenlik gösterebilir.


LC waikiki Bayramda Açık mı ?

LC waikiki Genel Müdürlük çalışanları Kurban Bayramı ve Ramazan bayramında çalışmamaktadır . Fakat LC waikiki Şubeleri Arife Günü ve Bayram boyunca hizmet vermeye devam etmektedir . LC waikiki şubelerinin bayramda açılış ve kapanış saatleri mağazanın bulunduğu lokasyona göre ise değişkenlik gösterebilmektedir . Ayrıca Bayramda mağaza personelleri dönüşümlü olarak bayram izni kullanmaktadır .

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

LC Waikiki İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

LC Waikiki Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
LC Waikiki engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

LC Waikiki Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
LC Waikiki İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
LC Waikiki part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

LC Waikiki Stajyer Alımı Yapıyormu ?
Bir çok insanın cevabını merak ettiği konulardan biride Dülğeroğulları Stajyer alımı yapıyormu ? LC Waikiki çeşitli departman ve pozisyonlarda görevlendirmek üzere , Lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinde staj döneminde olan adaylar için staj imkanı sunmaktadır .
LC Waikiki staj başvuruları firmanın resmi internet sitesindeki , İş Başvuru Formu aracılığı ile yapılabilmektedir.

LC Waikiki Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları gelmektedir. LC Waikiki maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

LC Waikiki İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
LC Waikiki
iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde LC Waikiki iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

LC Waikiki Stajyer Alımı Yapıyor mu ?

Lc Waikiki mağazaları ve genel müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere çeşitli poziyonlar için stajyer alımı yapılmaya devam ediyor .

Lc Waikiki Stajyer İş Başvurusu yapabilmek için bazı ön şartları karşılamanız gerekmektedir . Lc Waikiki staj başvurusu için ilanlarımızı inceleyebilir ve Firmanın kurumsal web sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz

LC Waikiki iş başvurusu nasıl yapılır?

LC Waikiki‘de açılan pozisyonlar için ilan detaylarına bakabilir, üye hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer aşağıda listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, lütfen Genel Başvuru ilanımıza başvurunuz.

LC Waikiki işçi alımı var mı?

LCW Personel Ve İşçi Alımı İş İlanı
Öğrenci olarak okuyanlar ve yaz tatili döneminde çalışmak isteyenler için LC Waikiki kuruluşu part – time  imkanı sunuyor. Satış danışmanı, kasiyer ve depo sorumlusu olarak gibi unvanlara alımlar yapılacaktır.


LC Waikiki Genel Müdürlük Adresi

Genel Merkez

 • Adres: 15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No:41 Bağcılar, 34212 İstanbul / TÜRKİYE
 • Telefon: +90 212 657 55 55
 • E-Posta: [email protected]


Lc Waikiki Hakkında

Kuruluş Hikayesi

1988 yılında Fransız asıllı üç ortak tarafından kurulan LC Waikiki, toptan satış amaçlı bir marka olarak ticari hayatına başlamıştır. Paris’te kurulup tescil edilen LC Waikiki, ilk etapta t-shirt ve sweatshirt tasarımları ile dikkat çekmiştir. Zaman içerisinde markanın kurucu iki ortağının ayrılmasıyla birlikte LC Waikiki, tek hissedar olarak George Amouyal’a geçmiştir.

LC Waikiki’nin üreticisi ve aynı zamanda Türkiye lisansörü olan Taha grubuna bağlı Tema Tekstil ise 1997 yılında LC Waikiki markasının tüm dünyadaki haklarını satın almıştır.

Markanın tüm haklarının satın alınmasının ardından Taha Grubuna ait Tema Tekstil’in ismi “LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri” olarak değiştirilmiştir. Gruba ait yüzde 7 hisse ise LC Waikiki’nin tüm isim haklarının satın alındığı George Amouyal’a devredilmiştir.

Marka ismi devrinden sonra Fransız asıllı George Amouyal, her ne kadar LC Waikiki yönetiminde aktif olarak görev almasa da halen şirketimizin yaklaşık yüzde 7 hissesini elinde bulundurmaktadır.

1988 yılında kurulan Taha Grup, Paris’te doğan ancak İstanbul’da büyüyen LC Waikiki’yi satın alarak bugünkü seviyesine getirmiştir.

Markamızın serüveni, döneminin demir çelik sektöründe ithalat ihracat operasyonu yürüten Taha Dış Ticaret ortaklarının sermaye desteği ve Mustafa Küçük’ün de kurucu/yönetici ortak olarak sorumluluk üstlendiği bir start-up olan Taha Tekstil ile başlamıştır. Zeytinburnu’nda, bir apartmanın giriş katında yaklaşık 150 metrekarelik küçük bir alanda yer alan Taha Tekstil, numune dikim ve kesim atölyesi olarak kurulmuştur.

Fason üretime dayalı konfeksiyon ihracatı yapan Taha Tekstil’in LC Waikiki ile buluşması ise bir aracı pazarlamacı vasıtasıyla gerçekleşmiştir.

LC Waikiki’nin o dönemlerde çok popüler olan ve daha çok Hindistan, Kore ve Yunanistan gibi ülkelerde üretilen maymunlu t-shirt modellerinden yaklaşık on bin adetlik bir siparişin alınması üzerine Taha Tekstil, markanın Türkiye’deki fason üretimini organize etmeye başlamıştır.

Taha Tekstil, LC Waikiki’nin artan sipariş, baskı, nakış, etiket, kalite ve kısa süreli üretim taleplerini karşılayabilmek için zaman içerisinde üretim yatırımlarına yönelmiştir. Bu yatırımlar, start-up olarak ayrı kar merkezli ve farklı kurucu/yönetici ortaklar tarafından idare edilen şirketlerin kurulması ile gerçekleştirilmiştir.

1990-1994 yılları arasında baskı, nakış, etiket, örme kumaş, örme boyahane ve farklı konfeksiyon atölyeleri olarak kurulan şirketler, 1994’te Genel Koordinatörlüğü’nü Mustafa Küçük’ün üstlendiği Taha Holding çatısı altında toplanmıştır.

Taha Tekstil, daha sonra ise Taha Holding, sermayedar ortak olarak Şefik Yılmaz Dizdar ve kurucu/yönetici ortak Mustafa Küçük tarafından yüzde 50’şer ortaklık ile kurulmuştur. Daha sonraki dönemde ana şirket olan Taha Tekstil’in yüzde 10 hissesi o dönemki üretim müdürü olan İsmail Hakkı Kısacık’a devredilerek ana şirket olan Taha Tekstil’in ve Taha Holding’in ortak sayısı üçe yükselmiştir.

Taha Holding bünyesinde kurulan her bir şirketin yönetiminden sorumlu kurucu/yönetici ortaklar da ana şirkette hissedar olmamalarına rağmen kendi yönetimlerinde bulunan şirketlerin ortaklık hisseleri sebebiyle Taha Grubu ailesine katılmışlardır.

Taha Tekstil’in ihracat amaçlı LC Waikiki üretimine başlamasının ardından, o dönemin meşhur maymunlu t-shirt modellerinin iç piyasada da büyük talep görmesi üzerine, LC Waikiki’nin Türkiye lisansı Taha Holding tarafından 1991 yılında kurulan Tema Tekstil ile alınmıştır. Daha sonrasında Türkiye iç piyasasına toptan satış ve corner bayilik yöntemi ile giriş yapılmıştır.

LC Waikiki’nin iç piyasadaki toptan satış organizasyonunu yönetmek amacıyla Taha Holding tarafından kurulan Tema Tekstil’in yönetimine de kurucu/yönetici ortak olarak Mustafa Küçük’ün abisi Vahap Küçük getirilmiştir. İlk perakende LC Waikiki mağazamız Şişli Halaskargazi Caddesi üzerinde açılmıştır.

Bu mağazayı daha sonra farklı şehirlerde açılan perakende mağazalarımız takip etse de 2000 yılındaki mali kriz nedeniyle perakende mağazalarımız, amaçlanan karlılık ve büyümeyi sağlayamamıştır. 2000 yılında yaşanan mali kriz sürecinde, nakit akış dengesini sağlamakta zorlanan ve bazı üretim şirketlerini nakit ihtiyacını karşılamak için satmak zorunda kalan Taha Grubu şirketlerinde, yaşanan krizin getirdiği zorluklar kurum yönetimini radikal kararlar almaya sevk etmiştir.

Bu dönem içinde üretim grubu ile perakende grubunun birbirinden tamamen ayrılmasına ve toptan bayilik sisteminden çıkılarak tamamen perakende mağazacılığa odaklanılmasına karar verilmiştir.

Bu radikal kararlar doğrultusunda üretim şirketlerinin Taha Holding çatısı altında, üretimden sorumlu olan İsmail Kısacık’ın Grup Koordinatörlüğü’nde ihracata yönelmesi, Yönetim Kurulu Başkanlığı’nın Vahap Küçük tarafından, CEO/Grup Koordinatörlüğü’nün ise Mustafa Küçük tarafından üstlenildiği Tema Holding ve buna bağlı Tema Mağazacılık şirketlerinin ise tamamen perakende sektörüne odaklanması kararlaştırılmıştır.

LC Waikiki altında birleşen Tema Holding ve Tema Mağazacılık ile 2023’e kadar Avrupa’nın en başarılı üç giyim markasından biri olma vizyonumuz doğrultusunda hareket ediyoruz. “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonumuz ile yurt içinde ve yurt dışında ağırlıklı kendi mağazalarımız, yasal mecburiyetlerin olduğu ülkelerde ise franchise ortaklarımız ile büyümeyi sürdürüyoruz. Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde kurulan fabrikalar ile dünyanın önde gelen markalarının üretim ve ihracatına yönelik çalışmalara da devam ediyoruz.

2021 yıl sonu itibariyle 34.1 milyar TL net satış, 54 bin istihdam, 950 milyon USD ihracat ve yaklaşık 1200 mağaza sayısına ulaşmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Ortaklık Yapısı

İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ile hareket eden grubun temelleri, 1988 yılında atılmıştır.

LC Waikiki, Küçük ve Dizdar aileleri tarafından yönetilmektedir.

Hissedarlar

Küçük Ailesi %47,34
Dizdar Ailesi %35,42
Kısacık Ailesi %  7,18
Amouyal Ailesi %  6,48
Diğer %  3,58

LC Waikiki Yurt İçi İştirakleri

Taha Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Zirve Mimarlık İnşaat San.Ltd.Şti.

 

lc Waikiki İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

LC Waikiki engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2022 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır. Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.
LC Waikiki Part Time Personel Alımı Yapıyor mu? LC Waikiki İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2022 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir. LC Waikiki part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. 4 yıllık magazacılık ve satış tecrubem var . 6 aydır işsizim dönüş yaparsanız sevinirim

 2. 1 yıldır mağazacılık ve satış tecrübem var 6 aydır işsizim çalışmaya ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirm

 3. 1 yıldır mağazacılık ve satış tecrübem var 6 aydır işsizim çalışmaya ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirm

  1. Merhaba , Yukarıda belirtilen iş başvuru yöntemleri ve ilgili iş ilanlarını inceleyerek İş Başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu