Market

Kütahya Sultan Market İş Başvurusu – Güncel İş İlanları

İçindekiler

 

Kütahya Sultan market iş başvurusu ve yayınlanan 2023 iş ilanlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için mercek altına aldık. Kütahya Sultan market personel alım ilanlarına ve Kütahya Sultan market çalışma şartlarından personel maaşlarına kadar aklınıza takılan soruların cevaplarına bakacağız.

Kütahya Sultan market iş ilanlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için inceledik. Kütahya Sultan market personel maaşları ve Kütahya Sultan market çalışma şartları başta olmak üzere, Kütahya Sultan market personel alımı yaptığı şubeler ve Kütahya Sultan market iş başvuru formu için yazımızın devamına bakabilir, merak ettiğiniz her şeyin cevabını bulabilirsiniz.

 • Sultan market iş başvurusu
 • Sultan market iş ilanları 2023
 • Kütahya Sultan market iş başvuru formu
 • Kütahya Sultan market reyon görevlisi iş ilanları
 • Kütahya Sultan market kasiyer iş ilanları
 • Kütahya Sultan market personel maaşları
 • Kütahya Sultan market çalışma şartları

Gibi merak ettiğiniz ve sizlerin sıkça sorduğu çalışma şartlarına ve personel maaşlarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Kütahya Sultan Market İş Başvurusu
Kütahya Sultan Market İş Başvurusu

Kütahya Sultan Market Market İş Başvurusu Formu ve Personel Alımı 2021

Kütahya Sultan Market market iş başvuru formu ve Kütahya Sultan Market market personel alımı yaptığı pozisyonlara geçmeden önce, personel adaylarının merak ettiği soruların cevaplarıyla yazımıza başlayalım. Kütahya Sultan Market market personel maaşları, çalıştığınız pozisyona göre değişmektedir. Reyon görevlisi ve marketlerin olmazsa olmazı kasiyer görevlisi gibi mağaza içi kilit pozisyonlar için ödediği aylık ücretleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kütahya Sultan Market market personel alımı yaptığı pozisyonlara birazdan değineceğiz. Kütahya Sultan Market market iş başvuru süreci, başvurduğunuz pozisyona ve çalışmak istediğiniz şubeye göre ortalama 2 hafta içerisinde iş başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

Kütahya Sultan Market Market İş Başvuru Formu 

Sultan Market Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sultan Market market iş başvurusu nasıl yapılır? Sultan Market market iş başvuru formu nasıl doldurulmalı? Sultan Market market iş başvurusu nasıl yapılır? Gibi sizden gelen soruların cevaplarıyla yazımıza devam edelim.

Sultan Market market iş başvurusu nasıl yapılır? Sultan Market market personel alım ilanlarına kariyer.net, secretcv.com ve elemanonline.com gibi sitelerden ulaşabilirsiniz.

Kütahya Sultan Market market iş başvuru formu nasıl doldurulmalı? Kütahya Sultan Market market eleman alımı yaptığı pozisyona uygun olmanız durumunda sizinle 2 hafta içerisinde iletişime geçilecektir. İş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları, çalışmak istediği pozisyonu net bir şekilde belirtmeleri durumunda işe alım süreciniz hızlanacaktır. Örnek vermek gerekirse; yayınlanan iş ilanlarında,

Kütahya Sultan Market market reyon görevlisi iş ilanları yada Kütahya Sultan Market market kasiyer iş ilanları gibi, aranılan pozisyon özellikle belirtildiyse ve siz de o pozisyonda çalışmak istiyorsanız iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kütahya Sultan Market Market İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ;

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Kütahya Sultan Market market personel alım ilanlarına başvurmadan önce isterseniz sizler için hazırladığımız, açık iş pozisyonlarına ve Kütahya Sultan Market market iş ilanlarına birlikte bakalım.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda/Ticaret
Çalışan Sayısı 1.000+
Şube Sayısı 70+
Kuruluş Tarihi  1986
Firma İnternet Sitesi www.cagri.com

Kütahya Sultan Market İş İlanları ve Açık İş Pozisyonları 2023

Kütahya Sultan Market market iş ilanları ve Kütahya Sultan Market market açık iş pozisyonlarını öğrenmek isteyen personel adayları için başvuru süreçlerini sizler için derledik. Kütahya Sultan Market market personel alımı 2023 yılı içinde devam ediyor. İş ilanlarına geçmeden önce, firmanın personel alımı yaptığı iş pozisyonlarına gelin birlikte bakalım.

Kütahya Sultan Market market reyon görevlisi ve Kütahya Sultan Market market kasiyer iş ilanları, şirketin yayınladığı personel alım ilanlarının genelini oluşturmaktadır. Reyon görevlisi pozisyonunda çalışmak isteyen personel adayları yayınlanan Kütahya Sultan Market market iş başvuru formlarını doldurabilirler. Ayrıca Kütahya Sultan Market market kasiyer iş başvurusu yapmak isteyen personel adayları da kariyer sitelerinden yayınlanan iş başvuru formunu doldurup, başvuru süreçlerini başlatabilirler. Ayrıca şoför pozisyonunda çalışmak isteyen personel adayları yine kariyer sitelerinde bulabileceğiniz Kütahya Sultan Market market şoför iş ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

Kütahya Sultan Market market part time personel alım ilanı yayınlamadığı için, part time personel iş ilanları sayfamızda bulunmamaktadır. Part time personel alımı yapan firmalara sitemiz üzerinden ulaşabilir, iş başvurusunda bulunabilirsiniz. 

İşe Girerken İstenilen Belgeler Nelerdir?

Kütahya Sultan Market Market işe girerken istenilen evraklar diğer firmaların da talep etmiş olduğu evraklara çok benzer niteliktedir. Kişiler eğer başvuruda bulunduğu pozisyon için Kütahya Sultan Market Market tarafından onay aldığı takdirde Kütahya Sultan Market Market İnsan Kaynakları kişi ile birebir iletişime geçerek evrak talebinde bulunabilmektedir. Bu evraklar ise sırasıyla şu şekildedir:

 • Kişinin kimlik fotokopisi.
 • Vesikalık fotoğraf.
 • Eğitim/Öğrenim durumunu gösteren belge.
 • Erkek adaylar için askerlik durum belgesinin ibrazı.
 • Hijyen eğitimi sertifikası.
 • Kişinin sağlık Raporu
 • Sabıka, Adli Sicil Kaydı

Kütahya Sultan Market Güncel İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Et sektöründe 49 yıldır faaliyet gösteren firmamıza, FABRİKA bünyesinde istihdam edilmek üzere;

 • Gıda Satın Alma da En Az 5 Yıl Deneyimli
 • Tercihen Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Gıda Mühendisliği Mezunu
 • Hammadde, Teknik Malzeme vb. Satın Alma da Deneyimli
 • Analitik Düşünebilen, Hızlı Şekilde Teklif ToplayıpRaporlayabilecek, Teklifleri Analiz Edebilecek 
 • Yeni Alternatif Tedarikçiler Araştırabilecek 
 • Sipariş ve Teklif Formlarını Dosyalayacak Dosyalama ve Arşivlemede Başarılı 
 • Logo Tiger Programını Bilen
 • Teknik Malzeme ve Hizmet Alım Süreçlerinde Portföy Sahibi ve Aktif Rol Alabilen 
 • MS Office Programlarını Özellikle Excel’i İleri Derece Kullanabilen
 • Alım Süreci Gerçekleşen Malzemenin Depoya Girene Kadar Sevk ve İdare Sürecini Yönetebilecek 
 • Etkili İletişim Kurabilen ve İkna Kabiliyeti Yüksek 
 • İş Takibi ve Raporlama Yönü Kuvvetli
 • Farklı Birimlerden Gelen Satınalma Taleplerini Karşılayabilen 
 • Bay Adaylar İçin Askerlik İle İlişiği Bulunmayan

Personel İstihdam Edilecektir.

İş Başvurusu 

Kütahya Sultan Market Market İş İlanları İstanbul 2023

Kütahya Sultan Market market iş ilanları İstanbul kariyer sitelerinde yayınlanırken, İstanbul ili için yayınladığı iş ilanlarını sizler için derledik. Böylelikle Kütahya Sultan Market market İstanbul iş ilanlarından, size uygun şubelere başvuruda bulunabilir ve hangi pozisyon için personel alımı yaptığını öğrenebilirsiniz.

Sultan Market Çalışma Şartları 2023

Sultan market çalışma şartları tüm şubelerde geçerli olup, vardiyalı sistemde personellerini çalıştırmaktadır. Sultan market personel maaşları ve çalışma saatleri her şubede aynı olup haftalık ve yıllık izin hakkına sahiptirler. Ayrıca devlet güvencesinde olan tüm sosyal hakları personellerine sunmaktadır.

Sultan market iş başvuru formuna geçmeden önce, personel maaşlarına da bakıp, iş başvurularınızı ona göre yapabilirsiniz.

Sultan Market Personel Maaşları 2023

Sultan market Personel  maaşları çalıştığınız pozisyona göre değişmektedir. Sultan market reyon görevlisi maaşları asgari ücret olup, tüm sosyal haklar sağlanmaktadır. Sultan market kasiyer maaşları ise asgari ücret ve kasa tazminatı adı altında bir ücretle belirlenmektedir. Şoför maaşları ise çalıştığınız yıla göre yani kıdeme göre değişmekte olup net bir rakam söylemek doğru olmayacaktır.

Sultan market depo görevlisi personelleri asgari ücretin üstünde bir ücret alıp kıdeme göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca firma personelleri haftalık ve yıllık izin hakkına sahiptirler. Doğum ve evlilik izni gibi devlet güvencesinde olan izin haklarınız ve sosyal güvenceniz firma tarafından karşılanmaktadır.

Sultan Market Personel Maaşları Çalışılan pozisyon , Çalışılan yıl gibi etkenlere göre değişkenlik göstermektedir.

Sultan Market Şubelerinde yaşanan müşteri yoğunluğuna bağlı olarak Personeller yoğun bir iş temposu ile çalışmaktadır. Bu yoğunluğa bağlı olarak bazı günler ve yoğunluk saatlerine göre fazla mesai yapılmaktadır. Tabi bu fazla mesailer maaşa eklenmektedir.

Tüm bunlar göz önüne alındığında Sultan Market Personel Maaşları mesailer ile birlikte yeni asgari ücret zammı ile birlikte 11500 TL ile 12500 TL arasında değişmektedir. Sultan Market Mağaza Müdürü ve Müdür Yardımcısı maaşları 2023 yılında yapılacak maaş zammı ile birlikte 15000 TL ile 17500 TL arasında beklenmektedir.

Kütahya Sultan Market Şubeleri

45’den fazla mağazasıyla hizmet vermeye devam eden Kütahya Sultan Market şubelerine giderek de iş başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Evinize en yakın veya çalışmak istediğiniz Kütahya Sultan Market Market şubesine giderek mağaza da bulunan iş başvuru formunu doldurabilir ve mağaza yetkilisine teslim edebilirsiniz.

Kütahya Sultan Market market mağazaların adres ve konum bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Eğer Sultan Market’in güncel şube bilgilerini öğrenmek istiyorsanız, resmi web sitesini ziyaret edebilir veya müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, yerel işletme dizinleri ve harita uygulamaları da size en yakın Sultan Market şubelerini bulmanıza yardımcı olabilir.

Sultan Market’in güncel şube bilgilerini öğrenmek için resmi kaynaklara başvurmanızı öneririm. Başka bir konuda size yardımcı olmamı ister misiniz?

Kütahya Sultan Market Şubeleri 

Sultan Market Genel Merkez İletişim Bilgileri

 Adres : Eskişehir Karayolu Çiniciler Çarşısı Arkası Yıldırım Gıda Üreticileri Sitesi F Blok No: 26 – 27 KÜTAHYA
 Telefon : 0274 225 14 00 (pbx)
 Fax : 0274 225 14 96

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu