Mağazalar

Koton İş Başvurusu – Koton Güncel İş İlanları

İş Başvuru Formu

İçindekiler

Koton iş başvurusu ve iş ilanları 2023 yılı için güncellenmiştir. Koton iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları için, Koton iş ilanlarını sizler için mercek altına aldık.

Koton iş ilanlarına ve Koton iş başvuru formu a geçmeden önce, isbasvurum.net olarak yaptığımız bu incelemenin, konu başlıklarına ve firma hakkında detaylı bilgilendirme yapıp, Koton iş ilanlarından kendinize uygun olanı seçmenize yardımcı olacağız.

Koton iş başvurusu yapmak isteyen ziyaretçilerimiz için, Koton iş ilanlarında, hangi pozisyon için personel alımları yapıldığına, Koton iş başvuru formunun nasıl doldurulması gerektiğine, Koton personel alımı konusunda nelere öncelik verdiğine, Koton bünyesinde part time olarak çalışabileceğiniz pozisyonlara ve ‘Koton Personel Maaşları’na bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Koton iş ilanları 2023 yılı içinde güncellenmekle beraber, Koton insan kaynakları tarafından hazırlamış olduğu başvuru formuna ve Koton açık iş pozisyonları ve diğer detaylara geçmeden, dilerseniz konu başlıklarıyla yazımızı özet geçelim.
Sizler için hazırladığımız bu yazının konu başlıklarına bir göz atalım.

 • Koton iş başvurusu
 • Koton iş ilanları 2023
 • Koton iş başvuru formu
 • Koton part time iş ilanları
 • Koton açık iş pozisyonları
 • Koton çalışma şartları
 • Koton personel maaşları

Gibi konuların açıklamasını bu yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca sizlerden gelen soruların cevaplarına da bu yazımızda yer verdik.

Koton İş Başvurusu
Koton İş Başvurusu

Koton İş Başvuru Formu ve Personel Alımı

Koton iş başvuru formunu ve Koton personel alımı yaptığı pozisyonları, sizler için derinlemesine araştırdık. Koton iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları için yaptığımız bu incelemenin sonucunda birçok sorunun cevabına ulaşabileceksiniz.

Koton iş başvuru formuna geçmeden önce, Koton iş ilanları 2023 yılında hangi pozisyonlar için yayınlandığını, Koton iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adaylarının, Koton iş başvuru formunu nasıl doldurması gerektirdiğini, Koton iş ilanlarında belirtilen, personel alımı yapılacak şubeleri, Koton personel maaşlarının ne kadar olacağı gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Koton personel alımı yaptığı şubelere geçmeden isbasvurum.net ailesi olarak şunu belirtmemiz gerekiyor; Koton iş ilanlarını 2023 yılı için sürekli güncellemektedir. Koton personel alımı yaptığı şubeleri sürekli güncellediği için, burada belirtilen, personel alımı yapan şubeler değişkenlik gösterebilir.

Koton Staj Başvurusu

Koton Personel İstihdamına verdiği katkının yanısıra öğrenciler ve yeni mezunlar için de hem staj hem de kariyer başlangıcı konusunda bir çok imkan sunmaktadır. Kariyerine Koton gibi dünya çapında kurumsal bir firmada başlamak ve stajını gerçekleştirmek isteyenler için Sürekli olarak Staj Başvurusu kabul edilmektedir. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Stajyer alımı yapan Koton Staj Başvurusu Kabul edilen adaylar belirlenen şartlar dahilinde Koton da Staj yapmaya hak kazanır .

Staj Olanakları

Meslek lisesi staj başvuruları her yıl Nisan ayında, Üniversite staj başvuruları ise her yıl Mayıs ayında kabul edilir. Üniversite öğrencileri yaz döneminde (Haziran – Eylül) haftada beş gün, lise öğrencileri ise kış döneminde (Eylül – Haziran) haftada üç gün merkez ofisimizde staj yapabilir. Üniversite stajyerleri mezun olduktan sonra DeFacto’da çalışmaya devam etmek isterse, birimlerimizin ihtiyacı doğrultusunda Uzman Yardımcısı pozisyonları için değerlendirilir

Yetenek Yönetimi

İnsan Kaynakları olarak biz, en değerli kaynağımız olan çalışanlarımızın sürdürülebilir yüksek performans ile çalışmaları için kişisel gelişimlerini en üst seviyeye getirmek üzere eğitim ve gelişim programları ile destekliyor ve gelişmelerine imkân sağlıyoruz. Performans Yönetimi, 360 derece geri bildirim ve yedekleme süreçlerimiz ile çalışanlarımızın tüm sonuçlarını objektif kriterler doğrultusunda adil bir şekilde değerlendirerek, kariyer planları ve terfilerine yön veriyoruz.

Koton Staj Başvurusu 

Koton Part Time İş Başvurusu

Özellikle Koton mağazalarında tam zamanlı çalışanların yanısıra azımsanmayacak sayıda Part Time personel de çalışmaktadır . Koton bünyesinde part time çalışmak isteyen personel adayları başta işbaşvurum.net olmak üzere kairiyer sitelerinde yayınlanan Koton Part Time iş ilanları aracılığı ile Koton Par Time İş Başvurusu Yapabilmektedir. Aşağıdaki link üzerinden Koton Part Time İş Başvurusu yapabilirsiniz.

Koton Part Time İş Başvurusu 

Koton İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Koton iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen ziyaretçilerimizin soruların yanıtlarını geçelim.
Koton iş başvurusu nasıl yapılır?, Koton iş başvuru formu nasıl doldurulmalı? Yada Koton part time iş ilanları nelerdir? Gibi sizlerden gelen soruların cevaplarına ve Koton personel alımlarında, firmanın aradığı aday kriterlerine bir göz atalım.

Koton iş başvurusu da bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz, Koton iş ilanlarının yayınlandığı siteleri ve Koton iş başvuru formunun nereden temin edileceğini bilmemekte. Koton iş ilanları 2023 yılı içinde güncellenmekte olup, iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları, sürekli güncellenen Koton iş ilanlarına nasıl başvuru yapacağını bilmemekte. İsbasvurum.net ailesi olarak, Koton iş ilanlarını nerede yayınladığını ve Koton iş başvurularını nasıl yapacağını aşağıda açıkladık.

Koton iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları, Koton iş ilanlarına kariyer sitelerinden ulaşabilirler. Koton iş ilanlarını kariyer.net ve secretcv.com adresinden yayınlamaktadır. Ayrıca Koton insan kaynaklarınca hazırlanan, Koton iş başvuru formuna, Koton kurumsal siteden ulaşabilirsiniz.

Koton iş başvuru formunu doldururken, daha önceki iş tecrübelerinizden, eğitim durumunuzdan ve eğer yarı zamanlı çalışmak istiyorsanız, Koton part time iş başvurusu olarak belirtmeniz gerekmektedir. Firma bünyesine dahil olmak isteyen ziyaretçilerimiz, Koton iş ilanlarına yukarıda belirttiğimiz şekilde ulaşabilir, iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca Koton iş ilanlarına ve Koton açık iş pozisyonlarına aşağıda sizler için yer verdik. Dileyen ziyaretçilerimiz aşağıda bulunan linklerden, Koton iş ilanlarına ulaşabilir, iş başvuru sürecini başlatabilirler. 

İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

İşe Giriş İçin İstenen Evraklar ; 

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukaatlı nüfus sureti
 • E-devlet çalışma dökümü (sigortalılık dökümü)
 • Son iş yerinden alınmış bordro (vergi matrahı girişi için)
 • Alınmış sertifikalar

Koton İş İlanları ve Açık İş Pozisyonları

Koton iş ilanlarını ve firmanın yayınladığı açık iş pozisyonlarını sizler için araştırdık. İsbasvurum.net üzerinden Koton iş ilanlarına ulaşabilir, Koton açık iş pozisyonlarından, size uygun olanı seçip, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Koton iş ilanları kariyer sitelerinden yayınlanmaya devam ederken, yayınlanan bu iş ilanlarından en dikkat çeken iki pozisyon için sürekli güncelleme yapmaktadır. Firmanın yayınladığı satış temsilcisi ve kasiyer iş ilanları sürekli güncellenmektedir. Eğer sizler de başvurularınızı bu iki pozisyon için yapmayı düşünüyorsanız, önünüzde birçok seçenek bulunacaktır.

Koton satış temsilcisi iş ilanları, firmanın personel alımı yaptığı pozisyonların başında gelmektedir. Koton satış temsilcisi iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları, yayınlanan iş ilanlarından birçok seçenekle karşılaşacaktır. Koton satış temsilcisi iş ilanları kariyer sitelerinde yayınlanmakta olup, dileyen ziyaretçilerimiz, yukarıda verilen linklerden başvurularını gerçekleştirebilir.

Koton kasiyer iş ilanları da, yine firmanın sıklıkla yayınladığı iş ilanları arasında yer almaktadır. Eğer Koton kasiyer iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız, birçok mağazada personel alımı yapıldığını görebilirsiniz. Koton kasiyer iş ilanları kariyer sitelerinde sürekli olarak yayınlanmaktadır.

Firmanın yayınladığı diğer açık iş pozisyonları ise; Koton depo görevlisi iş ilanları, Koton şoför iş ilanları ve Koton mağaza yöneticisi iş ilanları olarak belirtebiliriz.

Ayrıca Koton bünyesinde part time çalışmak isteyen personel adayları için, Koton part time satış temsilcisi iş ilanları ve Koton part time kasiyer iş ilanları da firmanın yayinladigi diğer iş ilanları olarak belirtebiliriz 
Koton iş ilanlarının tümünü aşağıda sizler için başlıklar halinde hazırladık.

 • Koton satış temsilcisi iş ilanları
 • Koton kasiyer iş ilanları
 • Koton depo görevlisi iş ilanları
 • Koton part time iş ilanları
 • Koton part time satış temsilcisi iş ilanları
 • Koton part time kasiyer iş ilanları
 • Koton şoför iş ilanları
 • Koton mağaza yönetici adayı iş ilanları

Yukarıda belirttiğimiz iş ilanlarından kendiniz uygun olanı seçip, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Koton part time satış temsilcisi iş ilanlarına aşağıda sizler için yer verdik.

Koton yarı zamanlı iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz için, Koton part time çalışma şartlarını ve Koton part time personel maaşlarını sizler için araştırdık. Koton part time iş başvurularınızı nasıl yapacağınıza ve hangi şubelerin part time personele ihtiyacı olduğuna aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Koton İnsan Kaynakları 

Koton, Türkiye merkezli bir moda perakende şirketidir. Koton’un insan kaynakları politikaları ve iş başvurusu süreci hakkında bazı genel bilgiler verebilirim.

Koton’un insan kaynakları departmanı, işe alım, eğitim, performans yönetimi, ücretlendirme ve çalışma koşulları gibi konularla ilgilenir. Koton, çeşitli pozisyonlarda çalışanlar aramaktadır, bunlar mağaza personeli, satış danışmanı, merkez ofis çalışanları gibi pozisyonlardır.

Koton’un resmi web sitesini ziyaret ederek veya insan kaynakları departmanıyla doğrudan iletişime geçerek güncel iş ilanlarına ve iş başvurusu sürecine ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz. Koton’un web sitesinde genellikle “Kariyer” veya “İnsan Kaynakları” gibi bir bölüm bulunur. Bu bölümü kontrol ederek açık pozisyonları ve iş başvurusu süreciyle ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca, insan kaynakları departmanının iletişim bilgilerini de web sitesinde bulabilirsiniz.

İş başvurusu sürecinde, CV’nizi hazırlamak, ilgili bilgileri doldurmak ve gerekli belgeleri sunmak önemlidir. İş başvurusu süreci ve işe alım kriterleri Koton’un politikalarına bağlı olarak değişebilir. Başvurunuzun değerlendirilmesi ve takibi için belirli bir süre beklemeniz gerekebilir.

Koton Mağazaları

Koton İş Başvurusu yukarıda belirtmiş olduğumuz yöntemler dışında Koton mağazaları aracılığı ile de yapılabilmektedir. Size en yakın Koton mağazasına giderek Koton İş Başvuru Formunu doldurarak İş Başvurusu yapabilirsiniz. Koton Mağazalarının adres ve Konum bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Koton Mağazaları 

Koton Çalışma Şartları

Koton, Türkiye’nin en büyük hazır giyim perakendecilerinden biridir. Mağazaların doluluk oranı yüksek,  sürekli olarak  müşteriyle ilgilenmek ve günde 12 saat çalışmak zorunda olduğunuz bir firma olmakla beraber, modayı ve günceli takip etme sorumluluğunuz vardır.

Günün her saati ve haftanın her günü, yüksek bir enerjiyle çalışmak durumundasınız. Hem günlük müşteri adedi fazla, yani gün içerisinde iletişim kurmak zorunda olduğunuz kişilerin sayısı oldukça fazla hem de mağaza yüz ölçümü olarak büyük mağazalarda ürün adedi fazla olduğundan, etrafın toparlanması gibi, birçok işle meşgul olmak zorundasınız. 

Koton Personel Maaşları

Koton personel maaşları, çalıştığınız pozisyona göre değişkenlik göstermektedir. Koton personelleri, aylık ödemeler halinde kazançlarını sağlamaktadır. Part time personel maaşları da ödemelerini aylık olarak almaktadır.

Şimdi dilerseniz Koton bünyesinde aylık kazancınızın ne kadar olacağına geçelim.
Koton personel maaşları, ortalama olarak asgari ücret üzerinden ödenmektedir. Firma personelleri, çalıştıkları pozisyona göre aylık ödemeler almakla beraber, Koton satış temsilcileri, şube hedef satış kotaları üzerinden prim almakta, Koton kasiyerleri ise, kasa tazminatı adı altında ekstra bir ödeme almaktadırlar.

Koton personel maaşlarını aşağıda sizler için açıklamaya çalıştık. Yazımızın satır başlarını ve açıklamalarına hızlıca geçelim.

 • Koton satış temsilcisi maaşları
 • Koton kasiyer maaşları
 • Koton depo görevlisi maaşları
 • Koton part time maaşları
 • Koton part time kasiyer maaşları
 • Koton part time satış temsilcisi maaşları

Koton satış temsilcisi maaşları asgari ücret olmakla beraber, bulunduğunuz şubenin hedef satış rakamına ulaşmanız durumunda prim hakkı elde etmektesiniz. Koton satış temsilcisi maaşları asgari ücret + prim + sosyal güvence olarak belirtebiliriz.

Koton satış temsilcilerinin bir diğer önemli tarafı ise, firma, şube yöneticilerini satış temsilcisi pozisyonunda başarı elde etmiş kişilerden seçmektedir. Koton satış temsilcileri, ileride mağazanın yönetici pozisyonunu dolduracak kişiler olarak bahsedebiliriz. Koton satış temsilcileri maaşlarına ek olarak devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan faydalanmaktadır ( Doğum izni, düğün izni gibi).

Koton kasiyer maaşları asgari ücret olmakla beraber, bazı yan kazançlar elde etmektedir.
Koton kasiyer maaşlarına ek olarak, kasa tazminatı adı altında her ay ekstra bir ödeme almaktadır. Kasiyer personelleri de, dğer personeller gibi devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan faydalanmaktadır.

Koton depo görevlisi maaşları ise asgari ücretin %20 fazlası olarak almaktadırlar. Koton depo görevlileri herhangi bir prim yada ekstra ödeme almamakla beraber, devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan faydalanmaktadırlar.

Koton part time personel maaşları, kazançlarını aylık oalrak almaktadırlar. DeFacto’da part time çalışmak isteyen personel adayları satış temsilcisi ve kasiyer pozisyonları için başvurularını yapabilmektedirler. Koton part time kasiyer ve Koton part time satış temsilcisi maaşları aşağıda belirtilmiştir.

Koton part time satış temsilcisi maaşları aylık 4250 TL olmakla beraber, sosyal güvenceleri sağlanmaktadır. Ayrıca çalıştığınız şubenin, hedeflenen satış kotasını doldurmanız durumunda, ekstra prim hakkı elde etmektedirler. DeFacta part time satış temsilci maaşları özetle; 4250 TL + prim olarak belirtebiliriz.

Koton part time kasiyer maaşları da 4250 TL + kasa tazminatı olarak belirlenmiştir. Part time kasiyerlerin kasa tazminatı ödemesi aldığını da belirtmekte fayda var. Fakat bu kasa tazminatı tam zamanlı personellerin yarısı olarka belirlenmiştir. Özetle Koton part time kasiyer maaşları 4250 TL + kasa tazminatı olarak belirtebiliriz. Koton part time kasiyerleri de devletin güvence altına aldığı tüm sosyal haklardan faydalanmaktadırlar.

Sizler için Koton bünyesinde çalışan personellerin kazançlarını ve çalışma şartlarını açıklamaya çalıştık. Yazımızın faydalı olmasını umuyoruz. Sizlerin merak ettiği, aklınıza takılan her şeyi aşağıda yorum olarak belirtebilirsiniz.

Koton Çalışma Saatleri

Koton İş başvurusu yapmadan önce insanların en çok düşündükleri ve araştırdıkları konu Koton çalışma saatleridir. Koton iş başvurusunda bulunmadan önce Koton çalışma saatlerini öğrenmak isteyenler için çalışma saatleri detaylarını paylaştık.  Koton’da vardiya sistemi esasına göre çalışılmaktadır. Sabah vardiyası sabah saat:9:00 ile 17:00 arasında çalışırken 2. vardiya diğer deyişle akşam vardiyası ise  saat:14:00 ile 22:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Koton mağazasının bulunduğu konuma göre açılış ve kapanış saatleri değişkenlik gösterebilir.

Koton Bayramda Açık mı ?

Koton Genel Müdürlük çalışanları Kurban Bayramı ve Ramazan bayramında çalışmamaktadır . Fakat Koton Şubeleri Arife Günü ve Bayram boyunca hizmet vermeye devam etmektedir . Koton şubelerinin bayramda açılış ve kapanış saatleri mağazanın bulunduğu lokasyona göre ise değişkenlik gösterebilmektedir . Ayrıca Bayramda mağaza personelleri dönüşümlü olarak bayram izni kullanmaktadır .

Çalışma Saatleri
Açılış Saati 09:00
Öğle Arası 12.30 – 13.30
Kapanış Saati 22:00
Resmi Bayramları – Açık
Dini Bayramlar 13:00 – 22:00

 

 

 

 

 

 


Koton İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

Koton İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Koton iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Koton iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Koton İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Koton iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Koton iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Koton Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Koton maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Koton Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Koton engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2022 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Koton Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük

Adres:Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu Çelik İş Merkezi No:3 Sarıyer İstanbul

0212 331 33 00

İletişim

İlgili öneri ve şikayetlerinizi, ad, soyad, telefon numarası,
sipariş numarası ve konuyla ilgili detayı [email protected] adresine mail atarak bize iletebilirsiniz.

Çağrı Merkezi 0850 208 71 71

Whatsapp Destek 0850 208 71 71

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu