Mağazalar

Koçtaş İş Başvurusu Formu 2022! Koçtaş İş İlanları ve Koçtaş Maaşları

İçindekiler

Koçtaş iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor . Koçtaş İş Başvuru Formu ve Koçtaş personel alımı yapılan iş pozisyonları Koçtaş insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar Koçtaş İş Başvurusu sayfamızda!

Koçtaş iş Başvurusu yapabilmek için İş İlanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Koçtaş İş Başvurusu ve Personel Alımı

Koçtaş iş İlanları ve İş Başvurusu konusuna geçmeden önce  Koçtaş hakkında genel bilgilere göz atalım.

Hepimizin yakından tanıdığı Koç grubunun ilk şirketlerinden biri olan Koçtaş 1955 yılında İnşaat ve yapı sektöründeki tedarik ihtiyacını gidermek adına kurulmuştur.

1996 yılında İzmir Bornova’ da ilk mağazasını açan Koçtaş , Yapı sektöründe artan talepleri karşılayabilmek adına  Temmuz 1998 de Antalya Topçular ve Aralık 1998 de İzmir Balçova’ da açtığı mağazaları ile mağazalaşma yolunda ilk adımını atmıştır.

Koçtaş, 2000 yılında lider olmak ve daha çok başarı elde etmek amacı ile Kingfisher grubuna bağlı B&Q firması ile ortaklık yapmaya başlamıştır. Şirketin %50 si Koçtaş Gruba %50 si B&Q bağlı olduğu Kingfisher Grubuna aittir.

Halihazırda büyük formatlı Koçtaş Mağazaları aracılığıyla müşterileriyle buluşan şirket, 2006 yılında www.koctaş.com.tr ‘yi hizmete açarak internet sitesi aracılığı ile de satış yapmaya başladı. Dijitalleşme adımlarına hız veren Koçtaş mobil uygulmasınıda kullanıma sunarak kolay ulaşılabilir ve Ülkemizin dört bit yanına hizmet veren bir marka haline gelmiştir.

Sonraki yıllarda da markalaşma ve mağazalaşma çalışmalarına hız kesmeden devam eden Koçtaş Günümüzde Türkiye’nin 40 ilinde toplam 216 mağazası ve digital kanallarıyla hizmet vermektedir.  Uygun ödeme fiyatları ile mobilya , ev tekstili, banyo- mutfak ürünleri, aydınlatma, bahçe ürünleri, dekoratif ürünler, seramik halı, perde, genç odası ve parkeye kadar her evin ihtiyacını karşılamaktadır.

Yaygın mağaza ağı , Depoları ve Dağıtım ağıyla Tüm Türkiye’yi kapsayan koçtaş 5000’e yakın çalışanı ile dev bir markadır. Her yıl sayısız personel alımı yapan Koçtaş İş İlanları yayınlamaya ve Koçtaş İş Başvurusu yapan personel adaylarının başvurularını değerlendirmeye devam ediyor.

Koçtaş İş Başvurusu
Koçtaş İş Başvurusu ve İş İlanları

Koçtaş İş İlanları ve Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Koçtaş bünyesinde personel alımı yapılan bir çok farklı pozisyon bulunmaktadır. Personel Alımı yapılan pozisyonlar için aranan nitelikler ve özellikler pozisyona göre farklılık gösterse de aranan genel nitelikler ;  Güler yüzlü ve samimi, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek , ekip çalışmasına uyumlu, Müşteri istek ve ihtiyaçlarını analiz edebilen , Kendine güvenen özgüveni yüksek, Kariyer hedefleri olan ve işini benimseyerek çalışabilecek  şeklinde sıralanmaktadır.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bir çok farklı pozisyon için personel alımı yapılmaktadır. Peki Koçtaş İş Başvurusu yapılabilecek ve İş İlanları  yayınlanan şehirler hangileri ?

Koçtaş Personel Alımı yapılacak olan şehirler ise şu şekildedir ;

 • İstanbul – Ankara – İzmir – Adana – Afyonkarahisar – Amasya
 • Antalya – Artvin – Aydın – Balıkesir – Bilecik – Bolu – Bursa
 • Çanakkale – Denizli – Diyarbakır – Edirne  – Eskişehir – Giresun
 • Hatay – Mersin – Kastamonu – Kayseri – Kırklareli – Koacaeli
 • Konya – Kütahya – Manisa- Muğla – Ordu – Rize – Sakarya
 • Samsun – Sinop – Tekirdağ – Trabzon – Zonguldak – Kırıkkale
 • Bartın – Yalova – Karabük – Osmaniye – Düzce

Yukarıda listelenmiş olan tüm şehirlerde bulunan Koçtaş mağazaları ve depoları için yayınlanan ilanlara Koçtaş İş Başvurusu yapılabilmektedir.  Peki hangi pozisyonlar personel alımı yapılıyor ;

Koçtaş Personel Alımı Yapılacak olan Pozisyonlar ; 

 • Mağaza Müdürü
 • Mağaza Müdür Yardımcısı
 • Satış Temsilcisi
 • Temizlik personeli
 • Güvenlik görevlisi
 • Depo elemanı
 • Nakliyeci
 • Montaj Ustası
 • Müşteri danışmanı
 • Kasiyer
 • Satış personeli

Size uygun pozisyonu seçerek başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunun içeriği kişisel bilgileriniz ve özgeçmişinizdir.

Koçtaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelelim en önemli konuya , Peki Koçtaş iş başvurusu nasıl yapılır? Koçtaş İş Başvurusu bir çok şekilde yapılabilmektedir.  Dilerseniz Koçtaş İnternet sitesinde bulunan İnsan Kaynakları sayfası üzerinden Koçtaş İş Başvuru Formu doldurabilir ve insan kaynakları yetkilisine gönderebilirsiniz.

Bunun dışında İş Başvuru yapmak isteyen Personel adayları için en çok tercih edilen ve En kolay yol çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanan Koçtaş İlanları üzerinden İş Başvurusu yapmaktır. Koçtaş İş Başvurusu Kariyer.net , Eleman.net , Secretcv.com gibi kariyer siteler üzerinden yapılabilmektedir. Ek olarak en güncel Koçtaş iş ilanları ve benzer ilanlara işbaşvurum.net üzerinden ulaşabilir ve aradığınız işi bulabilirsiniz.

İşe Giriş İçin İstenen Evraklar;

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Raporu
 • İkametgah Belgesi
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukaatlı nüfus sureti
 • E-devlet çalışma dökümü (sigortalılık dökümü)
 • Son iş yerinden alınmış bordro (vergi matrahı girişi için)
 • Alınmış sertifikalar

Koçtaş İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Koçtaş Şubeleri

Koçtaş İş Başvurusu yapmanın bir diğer kolay yolu ise Koçtaş Şubeleridir. Size en yakın koçtaş şubesine giderek Koçtaş İş Başvuru Formu doldurabilir ve işe başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Koçtaş şubelerine ait adres ve konum bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Koçtaş Şubeleri 

Benzer İş İlanları
DeFacto İş Başvurusu! 2023 !
Penti İş Başvurusu 2023
Fenerbahçe İş Başvurusu 2023
Turkcell İş Başvurusu Formu
Vodafone İş Başvurusu!
Türk Telekom İş Başvurusu 2023 !
Trendyol İş Başvurusu! 2023 !
Ülker İş Başvurusu 2023 !
Koçtaş İş Başvurusu Formu 2023 !
Arçelik İş Başvurusu 2023 !

Koçtaş İnsan Kaynakları 

Koçtaş İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Koçtaş ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Koçtaş, iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. Koçtaş’ın resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Koçtaş, iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Koçtaş’ın açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Koçtaş İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Koçtaş’ın resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

Koçtaş’ın insan kaynakları süreçleri ve iş başvuruları ile ilgili en güncel ve detaylı bilgilere ulaşmak için Koçtaş’ın resmi web sitesini ziyaret etmeniz veya doğrudan Koçtaş İnsan Kaynakları ile iletişime geçmeniz önemlidir. İnsan Kaynakları departmanı, size iş başvurusu süreci, çalışma şartları ve diğer ilgili konularda daha fazla bilgi sağlayabilir.

Koçtaş Çalışma Saatleri

Koçtaş firmasında personellerin günlük çalışma süreleri 8.5 saattir. Haftanın 1 günü izin kullanma hakkınız bulunmaktadır. Firma personellere servis ve yemek imkânları sunmaktadır. Yapı sektöründe hizmet veren bir çok firmada olduğu gibi Koçtaş’da çalışan personeller de vardiyalı sisteme göre çalışmaktadır.

Vardiyalar her hafta değişmektedir. Örnek vermek gerekirse İlk vardiya mağaza açılış saatinde iş başı yaparken , İkinci vardiya ise Öğle saatlerinde iş başı yaparak mağaza kapanış saatinde paydos eder.

Koçtaş Mağazaları açılış Kapanış saatleri ise şu şekildedir ; ,

 • Açılış Saati :09:00 
 • Kapanış Saati : 21:00 

Açılış ve kapanış saatleri mağazanın bulunduğu lokasyon ve müşteri yoğunluğuna  göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Koçtaş Personel Maaşları 2023

Koçtaş bünyesinde çalışan personeller için sunulan maaşlar birçok firma ve markaya göre çok daha tatmin edici düzeydedir. Koçtaş Personel Maaşları 2023  yılında asgari ücrete yapılacak zam oranında artacaktır.

 • Koçtaş Mağaza Müdürü Maaşları : 15500 TL – 17500 TL arası 
 • Koçtaş Satış Danışmanı Maaşları : 12600 TL – 13600 TL arası 
 • Koçtaş Kasiyer Maaşları                : 12600 TL – 13600 TL arası 
 • Koçtaş Depo Görevlisi Maaşları    : 12600 TL – 13600 TL arası 
 • Koçtaş Montaj Uzmanı Maaşları   : 13000 TL – 14000 TL arası 
 • Koçtaş Güvenlik Görevlisi Maaşları:12600 TL – 13600 TL arası 

Koçtaş Personel Maaşları 2023 yılında asgari Ücrete yapılan zamdan sonra yukarıdaki gibi belirlenmiştir. Koçtaş Personel Maaşları ile ilgili yukarıda verilmiş olan tutarlar sektör ortalaması baz alınarak verilmiştir. Maaşlar hakkında en net ve doğru bilgiler Koçtaş Firması tarafından verilebilir.


Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Mağazacılık/Ticaret
Çalışan Sayısı 3.000+
Şube Sayısı 220+
Kuruluş Tarihi 
1955
Firma İnternet Sitesi www.koctas.com.tr

Koçtaş Güncel İş İlanları

 • En az önlisans mezunu
 • Tercihen satış, kasa ya da mal kabul alanında en az 1 yıl deneyimli
 • MS Office uygulamalarına hakim
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutan
 • Vardiyalı ve haftasonu çalışmaya sıcak bakan

İŞ TANIMI

Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa’nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, İstanbul Halkalı Atakent Koçtaş Fix mağazası için “MÜŞTERİ DANIŞMANLARI” aramaktadır.

Koçtaş İş Başvurusu 

Rize – Koçtaş Mağaza Müdürü İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • En az önlisans mezunu
 • Perakande mağazacılıkta yönetici pozisyonunda deneyimli
 • Planlama ve organizasyon becerileri güçlü
 • Ekip yönetmek konusunda başarılı
 • İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli
 • Satış, kasa ya da mal kabul alanında deneyimli
 • MS Office uygulamalarına hakim
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutan
 • Vardiyalı ve haftasonu çalışmaya sıcak bakan

İŞ TANIMI

Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa’nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, Rize Timya AVM Koçtaş Fix mağazası için “Mağaza Müdürü” aramaktadır

Koçtaş İş Başvurusu 

Bursa Koçtaş Ticari Satış Uzmanı İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Üniversite mezunu
 • Müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri risk takibi konusunda deneyimli
 • Ticari satış alanında en az 2 yıl deneyimli
 • Aktif olarak araba kullanabilen
 • MS Office uygulamalarına hakim
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

İŞ TANIMI

Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa’nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümeyi hedefleyen Koçtaş Bursa Nilüfer Mağazası’nda görevlendirilecek, toplu satışlardan sorumlu olmak üzere ticari müşteri portföyünün oluşturulması ve yönetilmesinde aktif rol alacak “TİCARİ SATIŞ UZMANI” aramaktadır.

Koçtaş İş Başvurusu

Denizli Koçtaş Müşteri Danışmanı 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • En az ön lisans mezunu
 • Tercihen satış, kasa ya da mal kabul alanında en az 1 yıl deneyimli
 • MS Office uygulamalarına hakim
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutan
 • Vardiyalı ve haftasonu çalışmaya sıcak bakan

  “İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır”

İŞ TANIMI

Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa’nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş,Denizli Koçtaş mağazası için “MÜŞTERİ DANIŞMANI” aramaktadır.

İş Başvurusu

Muğla Koçtaş Müşteri Danışmanı İş İlanı 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • En az önlisans mezunu
 • Tercihen satış, kasa ya da mal kabul alanında en az 1 yıl deneyimli

 • MS Office uygulamalarına hakim

 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutan

 • Vardiyalı ve haftasonu çalışmaya sıcak bakan

İŞ TANIMI

Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa’nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş,Muğla Marmaris Koçtaş Fix mağazası için “MÜŞTERİ DANIŞMANLARI” aramaktadır

Başvur 

Denizli Koçtaş Mal Kabul Departman Sorumlusu İş İlanı 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Üniversite mezunu

 • Mal Kabul&Operasyon departmanında çalışacak

 • Ekip yönetimi konusunda deneyimli

 • Perakende sektöründe 1 yılı yöneticilik olmak üzere en az 3 yıl deneyimli

 • MS office uygulamalarına hakim

 • Haftasonu dahil vardiyalı çalışabilecek

 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 

İŞ TANIMI

Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa’nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Mal kabul- stok alanlarında çalışacak, mağaza müdür yardımcısına bağlı olarak belirlenen departman hedeflerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak, konusunda tecrübeli  “MAL KABUL DEPARTMAN SORUMLUSU” aramaktadır.

İş Başvurusu 

Sıkça Sorulan Sorular 

Koçtaş Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Koçtaş İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Koçtaş part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Koçtaş Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Koçtaş engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Koçtaş Stajyer Alımı Yapıyormu ?
Bir çok insanın cevabını merak ettiği konulardan biride Dülğeroğulları Stajyer alımı yapıyormu ? Koçtaş çeşitli departman ve pozisyonlarda görevlendirmek üzere , Lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinde staj döneminde olan adaylar için staj imkanı sunmaktadır .

Koçtaş İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Koçtaş iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Koçtaş iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Koçtaş İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Koçtaş iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Koçtaş iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Koçtaş Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Koçtaş maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

 
İŞE GİRİŞTE İSTENEN VE ÖZLÜK DOSYASINDA BULUNMASI GEREKEN EVRAKLAR
 • Fotoğraf.
 • Sağlık Raporu.
 • İkametgâh Belgesi.
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.
 • Adli Sicil Kaydı
 • Diploma fotokopisi ile işe girmeden önce ve sonra aldığı eğitim ve kurs sertifikaları
 • Kan Grubu Kartı

Koçtaş Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

GENEL MÜDÜRLÜK

Koçtaş Yapı Marketleri Tic. A.Ş
Taşdelen Mahallesi, Sırrı Çelik Bulvarı No:5
34788 Çekmeköy – İSTANBUL
Telefon: 0850 209 50 50
Fax: (216) 484 43 13

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu