Cafe

Kahve Dünyası İş Başvurusu! Kahve Dünyası İş İlanları ve Çalışma Şartları

İçindekiler

Kahve Dünyası iş ilanları yayınlandı! Kahve Dünyası İş Başvurusu Formu ve Kahve Dünyası personel alımı yapılan iş pozisyonları Kahve Dünyası insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Kahve Dünyası İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Kahve Dünyası iş Başvurusu yapabilmek için İş İlanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Kahve Dünyası İş Başvurusu ve İş İlanları

2004 yılında İstanbul’un Eminönü semtinde açılan ilk mağazasıyla hizmet vermeye başlayan Kahve Dünyası kurulduğu günden buyana büyümeye İstihdama katkı sağlamaya devam ediyor.  Her geçen gün daha da büyüyen ve yeni tesisleri ve mağazalarıyla bugün Türkiye’nin 34’ten fazla şehrinde müşterilerine hizmet veriyor. Ülkemiz’de yakaladığı başarıyı Ülke sınırları dışına da taşıyarak başta İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan gibi birçok Ülkede yüzlerce mağazası ile Global bir marka haline geldi. Toplamda  450’den fazla mağazası ile Hizmet veren Kahve Dünyası Yakalamış olduğu büyüme ivmesini hem Ülkemizde hem de Ülke dışında daha da yukarı taşıyacak girişimleriyle adından söz ettiriyor.

Kahve Dünyası markasının en büyük özelliği müşterilerine sunmuş olduğu   kahve, çikolata, dondurma ve unlu mamul çeşitlerinin tamamını kendi bünyesinde üretiyor olmasıdır. Kendi üretimi olmayan hiçbir ürünü müşterilerine sunmayan Kahve Dünyası bu yönüyle sektöründeki diğer markalardan ayrılıyor.

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi büyümesine hızla devam eden ve Bünyesinde 2000’e yakın personel çalıştıran Kahve Dünyası Yeni açacağı mağazalar ve üretim tesisleri için birçok personel alımı yapıyor. Kahve Dünyası İş İlanları , Kahve Dünyası Personel Alımı ve Kahve Dünyası İş Başvuru Formu ile ilgili tüm merak ettiklerinizi sizler için yanıtladık.

Benzer İş İlanları
Barista İş Başvurusu! 2023 !
Simit Sarayı İş Başvurusu 2023
Nusret İş Başvurusu 2023
Kahve Dünyası İş Başvurusu Formu
Starbucks İş Başvurusu!
Hacı Sayid İş Başvurusu 2023 !
Osmanlı Kahvecisi İş Başvurusu 2023 !

Kahve Dünyası Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Kahve Dünyası müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet vermek amacı ile Personel Alımı yapmaya devam etmektedir. Kahve Dünyası İş Başvurusu yapan adaylarda dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın değerlendirme yapmaktadır.

İnternet üzerinden başvuru formunda önce kişisel bilgiler daha sonra da hangi şehir, hangi pozisyon istenildiği belirtildikten sonra değerlendirmelere alınmanız sağlanır.

 • İnsan Kaynakları Uzmanı
 • İnsan hakları stajyeri
 • Bilgi Teknolojileri Uzmanı
 • Ticari pazarlama uzmanı
 • Mağaza Müdürü
 • Mağaza Müdür Yardımcısı
 • Barista
 • Garson
 • Komi
 • Temizlik Görevlisi
 • Kasiyer
 • Depo Görevlisi
 • Depo Sorumlusu
 • Ürün saha ve satış yöneticisi

Kahve Dünyası İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Yayınlanan Kahve Dünyası İş İlanlarına İş Başvurusu yapmak isteyen personel adaylarında aranan başlıca özellikler ve nitelikler şu şekildedir ;

 • 18 Yaşını tamamlamış
 • Kariyer hedefleri olan
 • Yeterli deneyime sahip olmak
 • Planlı ve organizasyon becerisi olan
 • İyi derece ofis programlarına hakim
 • Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutan
 • Ekip çalışmasına ayak uydurabilecek
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

Kahve Dünyası İş Başvurusu yapmak isteyen adaylar başvurularını yüz yüze veya Kahve Dünyası internet sitesi İnsan Kaynakları sayfasında bulunan  başvuru formunu doldurarak gerçekleştirebilirler Bu formda ad-soyad, cinsiyet TC kimlik numarası, doğum tarihi, öğrenim durumu, sürücü belgesi, telefon, adres, e-posta, yabancı dil, iş deneyi, ve ek açıklamalar yer almaktadır.

Bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması, Kahve Dünyası İş Başvurusu için oldukça önemlidir. Bunların yanı sıra Kahve Dünyası İnsan Kaynakları Tarafından yayınlanan İş İlanları başta işbaşvurum.net olmak üzere bir çok kariyer sitesinde yayınlanmaktadır .

İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Bu siteler; Kariyer.net , Eleman.net ve İşbaşvurum.net’tir. web sitemizde Kahve Dünyasına ait güncel tüm iş ilanlarına ulaşabilir ve İş başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Kahve Dünyası İş Başvuru Formu 

İş Başvurusu İçin Gereken Evrak ve Belgeler

Kahve Dünyası işe alım süreciniz başladığında yapmanız gereken tek şey iş başlangıcı için sizden istenen belgeleri en kısa sürede temin etmenizdir. İstenen genel belgeler ise şu şekildedir ;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Diploma Fotokopisi veya Öğrenim Belgesi 
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı 
 • 4 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Erkek Adaylar için Terhis veya Tecil Belgesi

Kahve Dünyası İnsan Kaynakları 

Kahve Dünyası’nın mevcut insan kaynakları politikaları veya işe alım süreçleri hakkında doğrudan bilgi sağlayamam.

Ancak, Kahve Dünyası gibi büyük bir şirkette insan kaynakları ve iş başvurusu süreçleri genellikle çevrimiçi üzerinden yönetilir. İş başvurusu yapmak veya insan kaynakları politikaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 1. Kahve Dünyası Resmi İnternet Sitesini Ziyaret Edin: Kahve Dünyası’nın resmi internet sitesine gidin ve “Kariyer” veya “İnsan Kaynakları” gibi ilgili bölümleri bulun.

 2. Açık Pozisyonları İnceleyin: Kariyer bölümünde açık pozisyonlar listesi olabilir. Burada size uygun olan pozisyonları inceleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

 3. Başvuru Formunu Doldurun: İlgilendiğiniz pozisyon için başvuruda bulunmak için genellikle bir başvuru formu doldurmanız gerekecektir. Bu formda kişisel bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi ve iş deneyimlerinizi belirtmeniz istenecektir.

 4. Özgeçmiş (CV) ve Diğer Belgeleri Ekleyin: Başvurunuz için gereken özgeçmiş (CV) ve diğer belgeleri eklemeniz istenebilir.

 5. Başvurunuzu Gönderin: Başvuru formunu ve diğer belgeleri doldurup yükledikten sonra, başvurunuzu gönderin.

 6. Takip Edin: Başvurunuzun değerlendirildiğinden ve işe alım süreci ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için Kahve Dünyası’nın belirttiği iletişim kanallarını takip edin.

Kahve Dünyası Çalışma Saatleri ve Şartları

Kahve Dünyasına İş Başvurusu yapmak isteyen herkesin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de kahve dünyasi çalışma saatlerdir.

Kahve Dünyası 07.30-23.00 arasında hizmet vermektedir. Ancak AVM de çalışma saatleri farklılık gösterebilmektedir.

Kahve Dünyası’nın çalışma süresi günde en az 8.5 saattir. Haftanın 6 günü çalışan personeller haftanın 1 günü izinli sayılırlar. Firmanın çalışma şartları ve personellerine sunmuş olduğu olanaklar ise şu şekildedir ;

 • Haftalık izin Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Sigortalı Çalışma
 • Performans Primleri
 • Yemek Ücreti
 • Kariyer eğitimleri

Firma personelleri için yukarıdaki imkanlara ek olarak çeşitli kariyer imkanları da sunar. Kariyerine Kahve Dünyasında devam etmek isteyen, hedefleri olan ve kendini gösteren çalışanlar firma bünyesinde farklı pozisyonlar için de değerlendirilebilmektedir.

Kahve Dünyası Personel Maaşları

Kahve Dünyası Personel Maaşları 2023 yılında yapılacak olan asgari ücret zammı göz önünde bulundurarak ortalama maaş 11500 TL ile 12500 TL arası olması beklenmektedir. Ayrıca firma şubeleri tarafından belirlenen ciro hedeflerine ulaşıldığı takdirde prim verilmektedir. Ayrıca personellere yemek kartı da verilir.

Kahve Dünyası Mağaza Müdürü ve Mağaza Müdür Yardımcısı Maaşları ise 15000 TL ile 17000 TL arasında değişmektedir. Maaş farkı olduğu kadar Prim konusunda da Yöneticilerin Primleri daha yüksektir.

Kahve Dünyası Personel maaşları çalışılan pozisyon , Çalışma süresi gibi etkenlere göre değişkenlik göstermektedir.

 

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda/Restaurant
Çalışan Sayısı 1.800+
Şube Sayısı 450+
Kuruluş Tarihi 2004
Firma İnternet Sitesi www.kahvedunyasi.com

Tüm Güncel Kahve Dünyası İş İlanları

Aşağıdaki Güncel Kahve Dünyası İş İlanları arasından size uygun ilanı inceleyerek İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Gerçekleştirmiş olduğunuz İş Başvurunuz Kahve Dünyası İnsan kaynakları tarafından İncelenir ve İhtiyaç olan pozisyonlara uygun olmanız haline tarafınıza dönüş yapılır.

İlan detaylarını görmek ve online başvuruda bulunmak için pozisyon adının üzerine tıklayınız.
Başvurunuz akabinde özgeçmişiniz, ileride oluşabilecek açık pozisyonlarımızda değerlendirilmek üzere aday havuzumuza iletilecektir. Değerlendirme süreci, niteliklerinize ve tercihlerinize uygun bir pozisyon oluştuğu zaman başlayacaktır. Yetkinlik ve tecrübeleriniz mevcut ihtiyaçlarımızla karşılaştırılıp, uygunluk durumunda sizinle irtibata geçilecektir.
 

Kahve Dünyası Güncel İş İlanları

İŞİN TANIMI Kahve Dünyası’nın dinamik ekibine katılacak, perakende gıda sektöründe deneyimli / kariyer hedefleyen "Barista" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz.
 • Talep edilen ürünlerin Kahve Dünyası standartlarına uygun bir şekilde hazırlanması,
 • Misafirlerimizi güler yüzle karşılayarak mağazadan mutlu ayrılmalarını sağlamak,
 • Sorumluluk alanındaki ürünlerin kalite ve SKT takiplerini gerçekleştirmek,
 • Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve misafirlerimize tanıtmak,
 • Mağazanın genel görünüm, düzen ve temizliğinden sorumlu olmak,
 • Hijyen, sağlık ve güvenlik kurallarına uygun çalışmak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • En az Lise mezunu,
 • Mağazacılık alanında en az 1 yıllık deneyime sahip,
 • Tercihen yiyecek-içecek sektöründe deneyimli,
 • Temsil yeteneği kuvvetli, misafir memnuniyeti bilincinde,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerisi yüksek, öğrenmeye istekli,
 • Güler yüzlü, yardımsever ve çözüm odaklı çalışan,
 • Temizlik ve düzen konusunda hassas,
 • Kahve tutkusunu misafirlerimize yaşatabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
 • Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış olan
Kahve Dünyası İş Başvurusu 

 • Minimum lise mezunu/tercihen Turizm ve Otelcilik mezunu
 • Alanında en az 3 yıl tecrübeli
 • Esnek çalışma saatlerine uyumlu
 • Takım çalışmasına yatkın
 • İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü
 • Diksiyonu düzgün, güler yüzlü
 • Kişisel görünümüne özen gösteren
 • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Kahve Dünyası İş Başvurusu 

İş Açıklaması

2004 yılında Eminönü’nde başlayan hikâyesiyle bugün başta Türkiye olmak üzere İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan gibi çeşitli ülkelerde 180’i aşkın mağazası bulunan, Türkiye’nin en sevilen kahve ve çikolata zinciri Kahve Dünyası’nın dinamik ekibine katılacak, perakende gıda sektöründe deneyimli / kariyer hedefleyen "Barista" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz. · Talep edilen ürünlerin Kahve Dünyası standartlarına uygun bir şekilde hazırlanması, · Misafirlerimizi güler yüzle karşılayarak mağazadan mutlu ayrılmalarını sağlamak, · Sorumluluk alanındaki ürünlerin kalite ve SKT takiplerini gerçekleştirmek, · Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve misafirlerimize tanıtmak, · Mağazanın genel görünüm, düzen ve temizliğinden sorumlu olmak, · Hijyen, sağlık ve güvenlik kurallarına uygun çalışmak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

En az Lise mezunu, · Mağazacılık alanında en az 1 yıllık deneyime sahip, · Tercihen yiyecek-içecek sektöründe deneyimli, · Temsil yeteneği kuvvetli, misafir memnuniyeti bilincinde, · Takım çalışmasına yatkın, · İletişim becerisi yüksek, öğrenmeye istekli, · Güler yüzlü, yardımsever ve çözüm odaklı çalışan, · Temizlik ve düzen konusunda hassas, Kahve tutkusunu misafirlerimize yaşatabilecek, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, · Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
İş Başvurusu 

İş Açıklaması

İŞİN TANIMI Kahve Dünyası’nın dinamik ekibine katılacak, perakende gıda sektöründe deneyimli / kariyer hedefleyen "Barista" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz. · Talep edilen ürünlerin Kahve Dünyası standartlarına uygun bir şekilde hazırlanması, · Misafirlerimizi güler yüzle karşılayarak mağazadan mutlu ayrılmalarını sağlamak, · Sorumluluk alanındaki ürünlerin kalite ve SKT takiplerini gerçekleştirmek, · Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve misafirlerimize tanıtmak, · Mağazanın genel görünüm, düzen ve temizliğinden sorumlu olmak, · Hijyen, sağlık ve güvenlik kurallarına uygun çalışmak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

En az Lise mezunu, · Tercihen yiyecek-içecek sektöründe deneyimli, · Temsil yeteneği kuvvetli, misafir memnuniyeti bilincinde, · Takım çalışmasına yatkın, · İletişim becerisi yüksek, öğrenmeye istekli, · Güler yüzlü, yardımsever ve çözüm odaklı çalışan, · Temizlik ve düzen konusunda hassas,
 • Kahve tutkusunu misafirlerimize yaşatabilecek,
· Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, · Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, · Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış olan
İş Başvurusu 

İş Açıklaması

· Talep edilen ürünlerin Kahve Dünyası standartlarına uygun bir şekilde hazırlanması, · Misafirlerimizi güler yüzle karşılayarak mağazadan mutlu ayrılmalarını sağlamak, · Sorumluluk alanındaki ürünlerin kalite ve SKT takiplerini gerçekleştirmek, · Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve misafirlerimize tanıtmak, · Mağazanın genel görünüm, düzen ve temizliğinden sorumlu olmak, · Hijyen, sağlık ve güvenlik kurallarına uygun çalışmak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

En az Lise mezunu, · Mağazacılık alanında en az 1 yıllık deneyime sahip, · Tercihen yiyecek-içecek sektöründe deneyimli, · Temsil yeteneği kuvvetli, misafir memnuniyeti bilincinde, · Takım çalışmasına yatkın, · İletişim becerisi yüksek, öğrenmeye istekli, · Güler yüzlü, yardımsever ve çözüm odaklı çalışan, · Temizlik ve düzen konusunda hassas, Kahve tutkusunu misafirlerimize yaşatabilecek, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, · Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
İş Başvurusu 

İstanbul Kahve Dünyası Sistem Uzmanı İş İlanı 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

2004 yılında Eminönü’nde başlayan hikayesiyle bugün başta Türkiye olmak üzere İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan gibi çeşitli ülkelerde 220’ü aşkın mağazası bulunan, Türkiye’nin en sevilen kahve ve çikolata zinciri Kahve Dünyası’nın dinamik ekibine katılacak “Sistem Uzmanı” pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Alanında en az 2 yıl deneyimli,
 • Unix/ Linux ve Microsoft işletim sistemlerinde sistem uzmanlığına sahip olan,
 • Firewall konusunda tecrübeli ( fortigate ),
 • VMware vSphere sunucu sanallaştırma platformunda kurulum ve yönetim hakkında bilgi sahibi olan,
 • Network Mimarileri (Router, Switch, Firewall, VPN/SSL-VPN, Load Balancer, SD-WAN ) konusunda bilgi sahibi olan,
 • Windows işletim sistemleri kurulum ve yapılandırılması (DNS, DHCP, Group Policy, vs.) ve Office 365 yönetimi konusunda bilgi sahibi olan,
 • Güvenlik teknolojileri hakkında bilgi sahibi olan (Siem, IPS, DLP, EDR, WAF, E-posta vb.),
 • ISO27001 süreçleri ve KVKK konularında bilgi sahibi olan,
 • İş takibi yapabilen, sonuç odaklı,
 • Ekip çalışmasın yatkın,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. 

İŞ TANIMI

 • Linux ve Windows işletim sistemleri ürünlerinin yönetilmesi, kurulması, izlenmesi, yeni sürüm geçişlerinin ve bakımının yapılması,
 • Kurumsal kullanıcı yönetimi (active directory) ve bilgisayar/kullanıcı politikaları (group policy) yönetiminin sağlanması,
 • Şirket bünyesinde Sanallaştırma, Network ve Güvenlik hizmetinin sürekliliğinin sağlanması,
 • Güvenlik ve ISO 27001 alanlarındaki tüm çalışmalara destek olunması.
İş Başvurusu 
 

 
Pozisyon Şehirler Tarih
Temizlik Personeli Galataport İstanbul Avrupa 08.04.2023
Mutfak Personeli İstanbul Avrupa 08.04.2023
Çalışma Arkadaşları Beşiktaş İstanbul 08.04.2023
Barista Galataport İstanbul Anadolu 08.04.2023
Mutfak Personeli İstanbul Avrupa 08.04.2023
Barista Maslak Algötür İstanbul Anadolu 08.04.2023
Barista Taksim Akm İstanbul Anadolu 08.04.2023
Çikolata Ve Dondurma Satış Çalışanı Taksim Akm İstanbul Avrupa 08.04.2023
Çikolata Ve Dondurma Satış Çalışanı Ulus İstanbul Avrupa 08.04.2023
Depo Personeli Kemerburgaz İstanbul Avrupa 08.04.2023

Diğer İş İlanlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kahve Dünyası İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Kahve Dünyası Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Kahve Dünyası engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kahve Dünyası Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Kahve Dünyası İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Kahve Dünyası part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Kahve Dünyası Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Kahve Dünyası maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Kahve Dünyası İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Kahve Dünyası iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Kahve Dünyası iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Kahve Dünyası Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Genel Merkez

Ömer Avni Mahallesi, Meclisi Mebusan Caddesi, İnebolu Sokak, Ekemen Han No:1 Kat:4
Beyoğlu / İstanbul

Telefon: 0 850 393 70 70
Faks: 0 212 244 10 21

Kahve Dünyası Online Mağaza

Kahve Dünyası Sanal Mağaza – Selanik Bulvarı, İstanbul Caddesi,
No:11 Kemerburgaz Eyüp/İstanbul PK:34075

KEP Adresimiz

[email protected]

Mersis No

0063023629000012

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu