Market

İzmir A101 İş Başvurusu – Güncel İş İlanları 2023

A101 İş Başvuru Formu

İçindekiler

A101 İzmir İş Başvurusu yapabileceğiniz güncel A101 iş ilanları yayınladı. Ülkemizin Tüm şehirlerinde Tüm İlçelerindeki mağazaları ile İstihdama büyük bir katkı sağlayan A101 Tüm şehirlerde olduğu gibi İzmir şehrinde de Personel alımı  yapmaya devam ediyor. 

A101 İş Başvurusu sayfamızda A101 İzmir İş ilanları‘na ulaşabilir ve İş Başvurusu yapabilirsiniz. Yazımızın devamında hem iş ilanlarını hem de A101 İş Başvuru Formu‘na ulaşabilirsiniz. 

İzmir A101 İş Başvurusu
İzmir A101 İş Başvurusu

A101 İzmir İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2023

Perakende Mağazacılık sektöründe Türkiye’nin Tüm şehirlerinde İstihdam sağlayan A101 , İzmir ‘de yaşayan personel adayları için de personel alımı yapmaya ve İş İlanları yayınlamaya devam ediyor. 

İzmir A101 İş Başvurusu için öncelikle firmanın internet sitesi ve çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanan A101 İş İlanlarını takip etmeniz gerekmektedir. A101 güncel İş İlanları Kariyer.net , Yenibiris.com ve İşbaşvurum.net üzerinden yayınlanmaktadır. 

A101 İş Başvurusu sayfamızda A101 İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? , A101 Personel Alımı Yapılacak Mağazalar , A101 İş Başvurusu Formu gibi pek çok konuda yardım alabilir ve iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

İzmir A101 Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

İzmir’de bulunan A101 mağazaları ve merkez ofis için yayınlanan iş ilanları ve personel alımı yapılacak bir çok açık pozisyon bulunmaktadır. Ege bölgesinin en büyük ve en gelişmiş şehirlerinden biri olan İzmir ‘da yüzlerce A101 mağazası bulunmaktadır. Bu mağazalar için personel alımı yapılacak pozisyonlar ise şu şekildedir;

 • Satış Danışmanı
 • A101 Kapıda Dağıtım Şöförü
 • Kasiyer 
 • Mağaza Görevlisi 
 • Mağaza Müdürü 
 • Mağaza Müdür Yardımcısı 
 • Depo Personeli

A101 İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

İzmir A101 İş Başvurusu bir çok kanal üzerinden kolayca yapılabilmektedir. İş Başvurusu yapılabilecek ilk kanal A101 mağazalarıdır. Mağazalarda bulunan iş başvuru formunu doldurup mağaza yetkilisine teslim edebilirsiniz. Teslim ettiğiniz İş Başvuru Formu mağaza yetkilisi tarafından A101 genel merkezine gönderilir ve burada insan kaynakları yetkilileri tarafından incelenir. 

İş Başvurusu yapabileceğiniz 2. kanal ise firmanın internet sitesidir . www.a101.com.tr adresinde bulunan iş başvuru formunu doldurup göndererek iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kanallar dışında İs Başvurunuzu başta işbaşvurum.net A101 İs Basvurusu sayfamızda yayınlanan is ilanları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.  Ayrıca Kariyer.net A101 iş ilanları sayfasında da firmanın iş ilanları zaman zaman yayınlanmaktadır.

Yapmış olduğunuz İş Başvurusu insan kaynakları yetkilileri tarafından incelenip değerlendirildikten sonra eğer aranan niteliklere uygunsanız tarafınıza geri dönüş yapılır ve yüz yüze mülakat için davet edilirsiniz. Yapılan bu mülakat sonrasında başvurunuz olumlu olarak değerlendirilirse gerekli evrakların listesi verilir ve işe alım süreciniz başlamış olur. 

Personel Alımı İçin Aranan Nitelikler

A101 Personel Alımı konusunda çok esnek bir firma olmakla birlikte bir çok insana iş imkanı sunmaktadır. A101 Personel alımı için firma tarafından aranan genel nitelikler ise şu şekildedir;

 • T.C vatandaşı olmak 
 • 18 Yaşını doldurmuş olmak 
 • En az Orta Okul Mezunu olmak 

İş Başvurusu İçin Gereken Evrak ve Belgeler

A101 işe alım süreciniz başladığında yapmanız gereken tek şey iş başlangıcı için sizden istenen belgeleri en kısa sürede temin etmenizdir. İstenen genel belgeler ise şu şekildedir ;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Diploma Fotokopisi veya Öğrenim Belgesi 
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı 
 • 4 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Erkek Adaylar için Terhis veya Tecil Belgesi

A101 İzmir İş Başvuru Formu

A101 şirketinin iş başvuru formunu doldurmak isterseniz, şirketin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. A101’in kariyer veya insan kaynakları bölümünde iş başvuru süreci hakkında bilgi verilir ve iş başvuru formu çevrimiçi olarak doldurulabilir.

A101 resmi internet sitesini ziyaret ederek, açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilir, uygun bir pozisyon bulduğunuzda iş başvuru formunu doldurabilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İş başvuru formunu doldururken, kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girerek, yeteneklerinizi ve iş deneyimlerinizi vurgulayarak dikkatli bir şekilde doldurmanız önemlidir.

Yukarıda A101 İş Başvurusunu nasıl yapacağınızı anlatmıştık. İzmir’de yaşayan ve A101 bünyesinde çalışmak isteyen personel adayları için açılan pozisyonlara İş başvuru formunu doldurarak da başvuru yapabilirsiniz. A101 İş Başvuru Formuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

A101 İş Başvuru Formu Doldururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

 

A101 İş Başvuru Formu Doldur

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 61.000+
Şube Sayısı 11.000+
Kuruluş Tarihi  2008
Firma İnternet Sitesi www.a101.com.tr

A101 Şubeleri

A101 İş Başvurusu Yukarıda belirtmiş olduğumuz yöntemler dışında A101 şubeleri üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Size en yakın A101 şubesine giderek A101 İş Başvuru Formunu doldurabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. A101 şubelerine ait adres ve konum bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

A101 Şubeleri 

A101 Part Time İş Başvurusu

A101 Mağazalarında genellikle full time yani tam zamanlı iş modeli ile personel çalıştırmaktadır fakat bazı şehirlerde ihtiyaç durumuna ve belirlenen niteliklere göre part time personel alımı da yapmaktadır.

A101 Genel müdürlüğünde part time iş olanakları daha fazladır. Genel merkezde part time olarak çalışmak ve A101 Part Time İş Başvurusu yapmak isteyen personel adayları . Sayfamızda bulunan A101 Part Time İş İlanları‘nı takip edebilir ve İş başvurularını gerçekleştirebilirler.

A101 PART TİME İŞ BAŞVURUSU 

A101 Depo İş Başvurusu

Binlerce şubesi, birçok şehirde bölge müdürlükleri ve depoları bulunan A101 şubeleri dışında Depolarında da bir çok personel çalıştırmaktadır . A101 tüm depolarında görevlendirilmek üzere personel alımı yapmaya devam ediyor  . A101 Depo İş Başvurusu yapmak isteyen ve firma bünyesinde çalışmak isteyen personel adayları aşağıdaki link üzerinden A101 Depo İş Başvurusu yapabilirler.

A101 Depo İş Başvurusu 

Açılan sayfada A101 İş Başvuru Formunu Doldururken Çalışmak istediğiniz şehir , Çalışmak istediğiniz İlçeyi seçtikten sonra  . Çalışmak istediğiniz Departman bölümünde Depo Şoför , Depo Bakımcı veya Depo Diğer , seçeneklerinden size uygun olanı seçmeyi unutmayın .

İzmir A101 İş İlanları

İzmir – A101 Depo Görevlisi İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. İzmir Menemen Bölge Müdürlüğüne bağlı depomuzda görev alacak “Depo Personeli” arayışımız bulunmaktadır.

 • Tercihen lise mezunu,
 • Tecrübeli veya tecrübe edinme fırsatlarına açık,
 • Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf veya tecilli,
 • İzmir Bornova, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Menemen ve Menemen çevre köylerinde ikamet eden.

İŞ TANIMI

 • İş emirlerini eksiksiz, hatasız ve zamanında yerine getirmek,
 • Sevk edilecek ürünlerin el terminali ile toplanması, paketlenmesi ve araca yüklemesini yapabilecek,
 • Tedarikçiden gelen ürünlerin mal kabulünü yapabilecek,
 • Stok kontrol, sayım reyon düzenlemesi yapabilecek,
İş Başvurusu 

İzmir A101 İş Başvurusu – Genel Başvuru

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. İzmir Menemen Bölge Müdürlüğüne bağlı mağazalarımızda birçok kademede görev alacak aday arayışımız bulunmaktadır.

 • En az lise mezunu,
 • Dinamik ve yoğun iş temposunda vardiyalı çalışabilecek,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli, takım çalışmasına yatkın,
 • Şirketimizde kariyer yapmayı hedefleyen,
 • Sorumluluk almayı seven ve iletişim becerisi gelişmiş,
 • Planlı, titiz ve disiplinli çalışma sistemini benimseyen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli durumda,
 • Bornova, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Menemen, Aliağa, Dikili, Çandarlı, Bergama ilçelerinde ikamet eden

İş Tanımı

 • Mağazanın gereksinim duyduğu miktar ve nitelikte ürün siparişini hazırlamak,
 • Ürünlerin reyonlarda standartlara göre olmasını sağlamak,
 • Mağaza raf düzeni ve temizliğini sağlamak,
 • Mal kabulü yapmak ve ürünleri reyona açmak,
 • Online siparişleri hazırlamak,
 • Müşteri ilişkilerine destek vermek,
 • Mağaza kasalarıyla ilgili tüm işlemleri yerine getirmekten sorumlu olmak.
İş Başvurusu

İzmir A101 İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

A101 İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
A101 iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple A101 iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

A101 Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
A101 İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2022 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
A101 part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

A101 İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
A101 iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde A101 iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

2022 A101 maaşları, asgari ücret olarak değerlendirilmektedir. Ancak kişinin çalışma durumuna göre ekstra prim de verilebilmektedir. Yemek kartı, yol yardımı ve maaş ile full time olarak çalışan bir bireyin mağaza içerisindeki maaşı 6.000 TL – 6.550 TL arasında yer almaktadır.
 
 
İŞKUR kaydı olmayan vatandaşlar ilk olarak kayıt yaptırmak zorunda. İŞKUR kaydı ise oturduğunuz adrese en yakın yerlerdeki İŞKUR merkezlerinden yapılabiliyor. Ya da iskur.gov.tr üzerinden de kayıt oluşturarak BİM, A101 ve ŞOK, marketlerinin açık pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.
 
 
Saat 07.00’de açılış için sabah vardiyasındaki çalışanlar mağazada bulunmalı. Sabah vardiyası 08.30- 16.30 saatlerini kapsar. Akşam vardiyası ise 13.30-21.30 saatleri arasındadır. Haftada 1 gün izin kullanılıyor.
 
 
A101 bünyesinde çalışan kişilerin mutlaka Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı olarak çalışma sigortaları yapılmaktadır. Sigorta ödemeleri ve sigorta primleri A101 tarafından karşılanmaktadır.

A101 İzmir Bölge Müdürlüğü İletişim Bilgileri 

İzmir Kemalpaşa A101 Bölge Müdürlüğü

Sütçüler Köyü, Fabrikalar Kümeevleri No: 13/A-J 35730
Kemalpaşa, İzmir

Santral : 0(850) 822 99 04

Faks : 0 (232) 877 18 00


İzmir Menemen A101 Bölge Müdürlüğü

Camikebir Mah. Çavuş Yolu No:2
Menemen, İzmir

Santral : 0 (850) 822 99 27

Faks : 0 (232) 507 00 11


İzmir Torbalı A101 Bölge Müdürlüğü

Çapak Mahallesi 2549. Sokak No: 9 35860
Torbalı, İzmir

Santral : 0 (850) 822 99 21

Faks : 0 (232) 869 00 03

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu