Market

İstanbul Halk Ekmek İş Başvurusu! İBB Halk Ekmek İş İlanları ve Maaşları

İçindekiler

İstanbul Halk Ekmek Personel alımı yapmaya 2023 Yılında da devam ediyor. İstanbul Halk Ekmek İş Başvurusu yapmak isteyen personel adayları için tüm detayları sizler için araştırdık. Yazımızın devamında sizlere aktaracağımız konu başlıkları ise şu şekildedir ;

 • İstanbul Halk Ekmek İş Başvurusu 
 • İstanbul Halk Ekmek İş Başvuru Formu 
 • İstanbul Halk Ekmek İş İlanları 
 • Personel Alımı Yapılacak pozisyonlar 
 • İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? 

Yukarıdaki tüm başlıklar ile ilgili detaylı bilgilere İstanbul Halk Ekmek İş İlanları Sayfamızda ulaşabilirsiniz.

İstanbul Halk Ekmek A.Ş. İş Başvurusu

İstanbul Halk Ekmek, 1971 temelleri atılmış olan, 1978 yılında ise ekmek üretimine başlamış olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren bir şirkettir . Kurulduğu günden buyana hizmetine büyüyerek devam eden İstanbul Halk Ekmek  İstanbul halkına daha iyi hizmet vermek  ve ekmek fiyatlarında aşırı ve haksız uygulamaları önlemede etkin olmak maksadıyla kurulmuş bir İktisadi teşekküldür. Halk Ekmek Fabrikaları İstanbul  Sultangazi Cebeci, Eyüpsultan, Edirnekapı ve Kartal Cevizli’de bulunmaktadır.

Kurulmuş olduğu günden Hızla büyümeye devam eden  İstanbul Halk Ekmek  2023 yılı itibarı ile  1000 üzerinde bayii sayısı ile hizmet vermeye devam ediyor . İstanbul Halk ekmek Fabrikaları Günlük 2 milyondan fazla ekmek üretim kapasitesine sahiptir.

İstanbul’un artan nüfusuna paralel olarak artan talebi karşılayabilmek adına üretim ve dağıtım kapasitesine artırarak Tüm istanbul’a kaliteli ve kesintisiz hizmet verebilmek adına Birçok pozisyon için Personel Alımı , Memur Alımı ve İşçi Alımı yapılmaya devam etmektedir. İstanbul Halk Ekmek bünyesinde çalışmak isteyenler için İstanbul Halk Ekmek İş Başvurusu ile İlgili detaylara geçelim.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 1.000+
Şube Sayısı
Kuruluş Tarihi 1978
Firma İnternet Sitesi www.ihe.istanbul

İstanbul Halk Ekmek İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Kaliteli, Temiz,  lezzetli ve en önemlisi ucuz  ekmeği İstanbullulara sunmayı amaç edinmiş olan  İstanbul Halk Ekmek  üretmiş olduğu ürünleri Diğer firmaların aksine çok daha uygun fiyatlarla sunmaktadır.  İstanbul Halk Ekmek büyümesine paralel olarak ihtiyaç duyduğu zamanlarda bir çok  personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Bu alımlar tarafında İstanbul Halk Ekmek iş ilanlarına Başvuru yapabilirsiniz. Peki İstanbul Halk Ekmek Personel Alımı yapılacak pozisyonlar hangileri ?

 • Üretim elemanı
 • Şoför
 • Dağıtım elemanı
 • Temizlik Personeli
 • Güvenlik Görevlisi
 • Depo Görevlisi
 • Stajyer
 • Ofis Elemanı
 • Satış Temsilcisi
 • Muhasebe Uzmanı
 • İnsan Kaynakları Uzmanı

İş Başvurusu İçin Gereken Evrak ve Belgeler

İstanbul Halk Ekmek Market işe alım süreciniz başladığında yapmanız gereken tek şey iş başlangıcı için sizden istenen belgeleri en kısa sürede temin etmenizdir. İstenen genel belgeler ise şu şekildedir ;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Diploma Fotokopisi veya Öğrenim Belgesi 
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı 
 • 4 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Erkek Adaylar için Terhis veya Tecil Belgesi

İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

İstanbul Halk Ekmek İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

İstanbul Halk Ekmek bünyesinde çalışmak istiyor ve bu yönde araştırmalar yapıyorsanız , İstanbul Halk Ekmek İş tarafından açılan pozisyonlar ve ilanlar işkur , İstanbul Halk Ekmek web sitesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kariyer sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. İşbaşvurum.net   İstanbul Hak Ekmek tarafından yayınlanan tüm iş ilanlarını İş Başvurusu sayfalarında yayınlamaya devam etmektedir.

İstanbul Halk Ekmek İnsan Kaynakları 

İstanbul Halk Ekmek İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak İstanbul Halk Ekmek ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: İstanbul Halk Ekmek , iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. İstanbul Halk Ekmek ‘un resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: İstanbul Halk Ekmek , iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda İstanbul Halk Ekmek ‘un açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: İstanbul Halk Ekmek İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, İstanbul Halk Ekmek ‘un resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

İstanbul Halk Ekmek ‘un insan kaynakları süreçleri ve iş başvuruları ile ilgili en güncel ve detaylı bilgilere ulaşmak için İstanbul Halk Ekmek ‘un resmi web sitesini ziyaret etmeniz veya doğrudan İstanbul Halk Ekmek İnsan Kaynakları departmanıyla iletişime geçmeniz önemlidir. İnsan Kaynakları departmanı, size iş başvurusu süreci, çalışma şartları ve diğer ilgili konularda daha fazla bilgi sağlayabilir.

Benzer İş İlanları;

Adana Halk Ekmek
Ankara Halk Ekmek
Bursa Halk Ekmek

İstanbul Hak Ekmek İş Başvuru Formu

İstanbul Halk Ekmek İş Başvuru Formu’na ulaşmak isteyen ziyaretçilerimiz için İş başvuru Formunu aşağıda sizler için paylaştık.

İstanbul Halk Ekmek İş Başvuru Formu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kariyer Sayfası ve Firmanın web sitesindeki insan kaynakları sayfalarında bulunmaktadır.

İş Başvuru Formunu doldurarak hem Büyükşehir belediyesine hem de Halk Ekmek genel müdürlüğü İnsan kaynakları departmanına iletebilirsiniz.

İSTANBUL HALK EKMEK İŞ BAŞVURU FORMU 
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞVURU FORMU

İşkur İstanbul Halk Ekmek İş Başvurusu

İşkur üzerinden de Personel Alımı yapan İstanbul Halk Ekmek , Tecrübeli veya Tecrübesiz personel adayları için bazı zamanlarda bir çok iş ilanı yayınlar. Yayınlanan bu ilanlara İşkur internet sitesi üzerinden ulaşabilir ve gerekli bilgileri alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İŞKUR HALK EKMEK İŞ BAŞVURUSU 

İstanbul Halk Ekmek Personel Maaşları

İstanbul Halk Ekmek Maaşları ve yan haklarını merak edenler için detaylı bir araştırma yaptık. Halk Ekmek en düşük maaş yapılan toplu iş sözleşmesi ile birlikte brüt : 16 bin 93,88 TL olarak belirlemiştir. sosyal yardımlarla birlikte bir işçinin eline geçecek net ücret ise  14 bin 979 TL dir.

İstanbul Halk Ekmek Satış Noktaları

İstanbul’un ucuz ve kaliteli ekmek ihtiyacını karşılayan İstanbul Halk Ekmek Fabrikası ürettiği ekmek ve unlu mamülleri İstanbul’un tüm ilçelerinde Halk Ekmek Satış Büfeleri aracılığı ile satışa sunmaktadır.

İstanbul Halk Ekmek Satış Noktaları nerelerde var ? Bu sorunun cevabına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Halk Ekmek Satış Noktaları 

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

İstanbul Halk Ekmek Sıkça Sorulan Sorular 

İstanbul Halk Ekmek Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
İstanbul Halk Ekmek engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

İstanbul Halk Ekmek Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
İstanbul Halk Ekmek İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
İstanbul Halk Ekmek part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Halk Ekmek İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Halk Ekmek iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Halk Ekmek iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz

Halk Ekmek Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Halk Ekmek maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Halk Ekmek İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Halk Ekmek iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Halk Ekmek iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

İHE Genel Müdürlük İletişim Adresi 

Adres:Esentepe Mah. Mimar Sinan Bulvarı No: 170/A Sultangazi / İSTANBUL

Telefon: +90 212 476 00 90 (10 Hat)

Faks: +90 212 476 00 99

Mail:[email protected]

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

12 Yorum

 1. Gerçekten mağdurum çalışmak istiyorum 4 senelik bir pirim günüm kaldı emekli olmak icin insallah görüp yardım edersiniz bana

 2. İşsizim halk ekmek üretim dağıtım olur yardımcı olursanız sevinirim

 3. Engelli eşim var engelli maşı dışında bir gelirimiz yok maddi açıdan çok zor durumdayız işe ihtiyacım var ekmek satmak istiyorum eşime ve kendime bakmak istiyorum yardımcı olun 50 yaşında bayanım

 4. HALK EKMEK BÜNYESİNDE ÜRETİM ELEMANI, EKMEK TOPLAMA ELEMANI OLARAK GÖREV ALMAK İSTERİM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

 5. Edirnekapi yada sultançifligi cebeci halk ekmek fabrikasinda calismayi cok isterim.muracatimda var degerlendirilmesini rica exiyorum

 6. Edirne kapi veya sultanciftligi cebeci halk ekmek fabrikasinda calismayi cok isterim.muracatimda var zaten.degerlendirilmesini rica ediyorum.

 7. şuan çalışmıyorum ekmek fabrikasinda çalışmak isterim hızlı ve seriyimdir. ehliyetimde var şöförlükte yapabilirim.

  1. Merhaba , Yukarıda belirtilen iş başvuru yöntemleri ve ilgili iş ilanlarını inceleyerek İş Başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 8. İSTANBUL HALK EKMEK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NE
  BELEDİYE İŞTİRAKLERİNDEN OLAN HALK EKMEK BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.TÜRKİYE DE REFERANSSIZ İŞ OLMAZ VE REFERANSIM MEVCUTTUR.ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM AMA ÜNİVERSİTE MEZUNU OLMANIN REFERANS OLMADAN BU ÜLKE DE BİR İŞE YARAMIYOR HERKES DURUMUN FARKINDADIR LÜTFEN MESAJIM GÖZ ARDI EDİLMESİN.İŞE İHTİYACIM DA VAR İSTEĞİM DE VAR ARZUM DA VAR NİYETİM DE VAR.ASSAN PANEL DEN HALK EKMEK FABRİKASINA GEÇİŞ YAPAN GENEL MÜDÜR BEYEFENDİ SİZE BURADAN SESLENİYORUM YARDIMCI OLMANIZ DA FAYDA VARDIR TEŞEKKÜRÜMÜ BİR BORÇ BİLDİM…
  İYİ GÜNLER…
  YARDIMCI OLMANIZI VE TARAFIMA EN KISA ZAMAN DİLİMİNDE DÖNÜŞ SAĞLAMANIZI BEKLİYORUM…

  1. Merhaba , Yukarıda belirtilen iş başvuru yöntemleri ve ilgili iş ilanlarını inceleyerek İş Başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu