Genel

Hepsiburada İş Başvurusu – Güncel İş İlanları 2023

İçindekiler

2023 Hepsiburada iş ilanları yayınlandı! Hepsiburada İş başvurusu  Hepsiburada İş Başvuru Formu  ve personel alımı yapılacak açık iş pozisyonları Hepsiburada tarafından  güncellenmeye devam ediyor. Hepsiburada iş Başvurusu ve Hepsiburada İş ilanları ile ilgili tüm detaylar Hepsiburada İş Başvurusu Sayfamızda.

Özellikle son yıllarda yaptığı yatırımlarla Alışveriş denince ilk akla gelen firmalardan biri olan Hepsiburada Türkiyenin tüm noktalarında müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet götürebilmek amacıyla yatırımlarına ve bu kapsamda personel alımlarına devam ediyor. İnceleyeceğimiz Başlıklar ise şu şekildedir ;

 • Hepsiburada İş İlanları 
 • Hepsiburada İş Başvurusu 
 • Hepsiburada Moto Kurye İş Başvurusu 
 • Hepsiburada Express Kurye İş Başvurusu 
 • Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar 
 • İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? 

Hepsiburada İş Başvurusu konusunda aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarına yazımızın devamında ulaşabileceksiniz.  Peki Hepsiburada Hangi pozisyonlar için personel alacak? Personel Alımı yapılacak şehirler hangileri?  Tredyol İş Başvurusu Nasıl Yapılır? tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında.

Hepsiburada İş Başvurusu
Hepsiburada İş Başvurusu

Hepsiburada Hakkında 

Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak, 32 kategoride, 90.3 milyon ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Silikon Vadisi ile Kapalı Çarşı kültürünü, veri ile tecrübeyi harmanlayan ekibimizle, aylık ortalama 246 milyon ziyarete ev sahipliği yapıyoruz.*

Müşteri deneyimini merkeze alan bir felsefeyle, on binlerce işletmeyi bir araya getiren pazaryeri modelimizle, Türkiye’nin ve bölgenin en büyüğü olan Akıllı Operasyon Merkezimizle, sektörün çıtasını yükselten teknolojik çalışmalar yürüttüğümüz Ar-Ge Merkezimizle sektörün gelişimine ve dijital dönüşüme liderlik ediyoruz.

Yaptığımız yatırımlarla, her biri alanına yenilikçi bakış açısı kazandıran HepsiJet, Hepsiburada Express Market, HepsiPay, HepsiAd, Hepsiburada Seyahat, HepsiGlobal gibi yeni marka ve hizmetleri hayata geçirerek, tüm paydaşlarımıza ve sektöre fayda sağlayan dev bir “süper uygulama” ekosistemini inşa ediyoruz.

Bir teknoloji şirketi olarak; teknolojinin yıkıcı değil, yapıcı gücüne odaklanıyoruz. Hepsiyürekten çatısı altında birçok farklı dernek ve sivil toplum kuruluşuna destek veriyor; toplumsal gelişime katkıda bulunuyoruz. 2017’de başlattığımız Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programıyla kadınların ekonomiye katılımını destekliyor; e-ticarette kendi işlerini kurma ve büyütme fırsatı sunuyoruz.

20 yılı aşkın süredir inovasyon ve girişimcilik ruhuyla sürdürdüğümüz yolculukta, bugün Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak dünya teknoloji borsası NASDAQ’ta halka arz edilen ilk ve tek Türk şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  E-Ticaret
Çalışan Sayısı 4.000+
Şube Sayısı
Kuruluş Tarihi 2000
Firma İnternet Sitesi www.hepsiburada.com

Hepsiburada İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Alışverişin önde gelen markalarından olan Hepsiburada yukarıda da belirttiğimiz gibi geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi 2023 yılında da işe alımlara hız kesmeden devam ediyor. Kampanyaları ile adından söz ettiren Hepsiburada yaşanan olan yoğunluğu da göz önünde bulundurarak yeni iş pozisyonları yaratarak birçok şehir için İş ilanlarını yayınladı. Peki personel alımı yapılacak olan şehirler hangileri ?

Başta istanbul olmak üzere Ankara , İzmir ,Bursa , Konya , Samsun, Antalya , Diyarbakır gibi birçok şehirde İlgili pozisyonlar personel alımı yapacak. Hepsiburada İş Başvurusu Sayfamızda Yayınlanacak olan bu ilanlar ve açık pozisyonlar hangileri ?

Hepsiburada Moto Kurye İş Başvurusu ve İş İlanları 

Pandemi döneminde başlayan ve günümüzde de artarak devam online alışverişler sayesinde bir çok iş imkanıda ortaya çıkmış durumda. Online alışverişin lider markalarından biri olan Trendyol’da artan talebi karşılamak ve müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek adına bir çok pozisyon için İş İlanları yayımlamakta ve personel adaylarından İş Başvuruları almaktadır. Hepsiburada tarafından en çok yayımlanan iş ilanları ise şüphesiz Hepsiburada moto kurye iş ilanlarıdır. Hepsiburada moto kurye İş Başvurusu Yapmak isteyenler için detayları sizler için araştırdık . 

Hepsiburada Express Moto Kurye Personel Maaşları 

Hepsiburada bünyesinde moto kurye olarak çalışmak isteyenlerin en çok araştırdığı konuların başında Hepsiburada moto kurye maaşları gelmektedir . Biz de sizler için Hepsiburada Moto Kurye Personel Maaşlarını araştırdık. Peki Hepsiburada Moto Kurye Personel Maaşları Ne Kadar ? 

Hepsiburada Moto Kurye Elemanları Aylık 4500 TL ile 10.000 TL Maaş alabiliyorlar. Hepsiburada Express Moto Kurye maaşlarını etkileyen faktör ise primdir. Moto kuryeler yaptıkları teslimat başına ek gelir elde ederler. Bu ek gelir çoğu zaman aylık olarak bakıldığında maaştan fazladır . Günlük 70 paket teslim eden bir kurye aylık 7.000 TL ye kadar maaş alabilir. Yani yaptığınız teslimat ne kadar çok olursa maaşınız da o kadar yüksek olur. 

Personel Alımı Yapılacak Açık Pozisyonlar

Hepsiburada bünyesinde farklı departmanlar ve pozisyonlar için birçok iş ilanı yayınlanacak. Firma bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsamda araştırmalar yapan personel adayları için yayınlacak olan İş ilanları ve açık pozisyonlar şu şekildedir;

 • Hepsiburada Depo Görevlisi
 • Bölge Satış Yöneticisi
 • Taşıyıcı Alım Uzmanı
 • Filo Operasyon Uzmanı
 • Şube Sorumlusu
 • Bölge Yöneticisi
 • Hepsiburada Expres yaya kurye
 • Hepsiburada Expres mobil Kurye
 • Muhasebe yetkilisi
 • Finans Uzmanı
 • Bölge Yöneticisi
 • Sosyal Medya Uzmanı
 • Bilgi İşlem Yetkilisi
 • E Ticaret Uzmanı

Hepsiburada İş Başvuru Formu ve İş Başvurusu

Hepsiburada güncel iş ilanlarını linkedin üzerinden kariyer.net üzerinden ve kendi insan kaynakları ile oluşturduğu kariyer sitesinden yayımlamaktadır. Bu iş ilanlarına yayımlanan yerlerden başvurabileceğiniz gibi Hepsiburada Resmi Kariyer sitesinden de başvuru yapabilirsiniz. Bir işe başvuru yapmanın en iyi yolu o şirketin direkt olarak kendi insan kaynakları ile kontak kurmaktır. Yani başvuru yapmak istiyorsanız size vereceğimiz Hepsiburada resmi kariyer sitesinden iş ilanlarını görebilir ve direk Trendyol’un kendi kariyer sitesi üzerinden İş başvuru formu doldurabilirsiniz. Hepsiburada İş Başvurusu yapmak isteyenler için detaylar …

Hepsiburada İş Başvuru Formu 

Hepsiburada İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hepsiburada iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Hepsiburada İş İlanlarıdır . Hepsiburada İş Başvurusu Kariyer.net Hepsiburada İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Hepsiburada İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise Firmanın resmi internet sitesi üzerinde bulunan İş Olanakları sayfasıdır . Hepsiburada İş Olanakları sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Hepsiburada İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Pandemi nedeniyle bu mülakat uzak bağlantı ile bilgisayar üzerinden de gerçekleşebilir. Özellikle Hepsiburada Home Office İş ilanlarına başvuru yapan kişilerin mülakatları bilgisayar üzerinden gerçekleşmektedir.  İş Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde işe giriş için gereken evraklar ise şu şekildedir;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Mezuniyet Belgesi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Kan Grubu Kartı
 • Sağlık Raporu
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İkametgah Belgesi
Hepsiburada İş Başvuru Formu 

İş Başvuru Formu Doldururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Hepsiburada Çalışma Saatleri 

Genellikle e-ticaret şirketlerinde çalışma saatleri esnek olabilir, çünkü çevrimiçi platformlarda müşterilere hizmet vermek için 7/24 çalışma gereksinimi bulunabilir. Bu nedenle, Hepsiburada’nın da çalışanlarına esnek çalışma saatleri sunabileceğini düşünebiliriz.

Ancak, kesin çalışma saatleri ve politikaları şirketin iç dinamiklerine, departmanlara ve pozisyonlara göre değişebilir. Hepsiburada’nın resmi web sitesinde veya insan kaynakları departmanıyla iletişime geçerek en güncel bilgilere ulaşmanızı öneririm. Şirketin web sitesinde genellikle iletişim bilgileri ve çalışma saatleriyle ilgili bilgiler bulunur.

Hepsiburada Personel maaşları 

Hepsiburada gibi büyük bir şirketin personel maaşları, çalışanın pozisyonu, deneyimi, çalıştığı departman, çalışma saati, performansı ve diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Aynı zamanda, şirketin politikaları ve işletme şartları da maaşları etkileyebilir.

Bununla birlikte, özellikle özel şirketlerin maaş bilgileri genellikle gizli tutulur ve herhangi bir şirketin belirli bir çalışanın maaşını kamuoyuyla paylaşması yaygın değildir.

Eğer Hepsiburada’da çalışmak istiyorsanız, iş başvurusu sürecinde maaş ve diğer yan haklar konusunda şirketin insan kaynakları departmanı veya yetkilileri ile görüşebilirsiniz. Maaş konusunda net bilgileri doğrudan şirket kaynaklarından edinmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Hepsiburada İş İlanları 2023

İstanbul – Hepsiburada Engelli Personel (Katalog Ürün Giriş)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Şirketimiz bünyesinde çalıştırmak üzere; 4857 sayılı iş kanunun 30.maddesine istinaden “Engelli Çalıştırma Zorunluluğu” kapsamında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip engelli personel aramaktayız.

 • Engelli raporu %40 ve üzerinde olan,
 • İş-Kur’a kayıtlı,
 • En az lise mezunu,
 • İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü ve kolay iletişim kurabilen,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Sorumluluk bilinci yüksek,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,

Hepsiburada.com Genel merkezinde evden/hibrit çalışma modelinde görevlendirmek üzere ekip arkadaşları aramaktayız.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylarımızın ön yazılarında engellerini, engel derecelerini ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

İŞ TANIMI

 • Sitede yer alacak tüm ürünlerin girişinin sağlanması,
 • Ürünlerin belirlenmiş kalite standartları doğrultusunda açıklama, görsel ve ürün özellikleri gibi tüm bilgilerinin sisteme yüklenmesi ve kontrollerinin yapılmasın sağlanması,
 • Kontroller neticesinde gerekli standartları karşılamayan ürünlerin iş ortaklarına geri gönderilmesi,
 • Yeni geliştirmeleri kullanıp, iyileştirme önerilerinde bulunması,
 • Sisteme yüklemen ürünlerin müşteriler tarafından kolayca bulunması için doğru hiyerarşide konumlandırılmasının sağlanması
 • Kategori Yönetimi ekiplerinden gelen taleplerin karşılanması
İş Başvurusu

Kocaeli – Hepsiburada Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye’yi NASDAQ Borsası’nda temsil eden ilk ve tek Türk şirketinde; geleceğin sektörüne ve teknolojiye yön verip, fırsatlarla dolu bir ailede birlikte büyümek, gelişmek, neşeyle üreterek herkes için #iyikivarsınhepsiburada dedirtecek, heyecan dolu  başarı hikayelerinin bir parçası olmak istersen…

…geleceğin burada

GENEL NİTELİKLER

 • Üniversitelerin ön lisans veya lisans programlarından mezun,
 • Tercihen çağrı merkezi ve/veya müşteri hizmetleri minimum 1 yıl deneyimi olan,
 • Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,
 • Müşteri ile iyi iletişim kurabilen,
 • Takım çalışmasını seven,
 • Diksiyonu düzgün,
 • İletişim yeteneği güçlü,
 • İkna kabiliyeti yüksek,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli,
 • Kocaeli veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

İŞ TANIMI

Hepsiburada Çağrı Merkezini arayan müşterilerin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere belirlenen çağrı ve konuşma standartları doğrultusunda hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak. Gelen ve yapılan aramalarda müşterilere ihtiyaç duydukları çeşitli yardım, destek ve hizmet organizasyonunun, diğer operasyonlarla koordinasyon halinde en etkin şekilde gerçekleştirmesi.

İş Başvurusu 

 

Kocaeli Hepsiburada Analist İş İlanı 

Genel Nitelikler

 • Tercihen Üniversitelerin 4 yıllık Mühendislik fakültelerinden mezun,
 • MS Office, SAP, SQL programlarını ileri seviyede kullanabilen,
 • Etkili iletişim becerilerine sahip olan,
 • Problemler karşısında çözüm üretme yeteneğine sahip olan,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı olan,
 • Takım çalışmasına yatkınlık gösteren,

İş Tanımı

 • Dağıtım operasyonları süreçlerinde iyileştirme çalışmaları yürütmek, 
 • Sistemlerdeki eksiklikleri ve gelişim noktalarını çıkarmak,
 • Geliştirmeleri projelendirmek ve gelişim noktalarını çıkartmak,
 • Sorumlu olduğu data/raporları düzenli kayıt altına almak, analiz etmek ve raporlama sürecini oluşturmak,
 • Yönetim ekibine doğru veri ile zamanında raporlama yapmak,

 
Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Hepsiburada İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

Hepsiburada İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Hepsiburada iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Hepsiburada iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Hepsiburada Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Hepsiburada İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Hepsiburada part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Hepsiburada Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

Hepsiburada Genel Müdürlük

Adres : Kuştepe Mahallesi Mecidiyeköy Yolu Caddesi Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387 Şişli / İstanbul

Telefon : 0850 252 40 00 (Çağrı Merkezi)

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu