Genel

Hastavuk İş Başvurusu – En Güncel İş İlanları 2023

İçindekiler

Hastavuk iş Başvurusu için araştırma yapan personel adaylarının beklediği Hastavuk İş İlanları yayınlandı! Hastavuk İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Hastavuk insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Hastavuk 2023  İş Başvurusu Formu sayfamızda! 

Hastavuk iş başvurusu ile ilgi merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Hastavuk iş başvurusu nasıl yapılı? , Hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ? Hastavuk çalışma şartları nasıl? Personel maaşları ne kadar ? gibi birçok sorunun cevabını sizler için araştırdık .

Hastavuk Hakkında 

1972 yılında Bursa’da kurulan, sürekli gelişen, teknolojiye ayak uyduran ve sektörü yakından takip ederek gelişimine katkıda bulunan HasTavuk, damızlık yumurtadan, yumurtalık ve etlik civcive, yarkadan, yem ve tavuk eti üretimine kadar, tavukçuluğun her alanında faaliyet göstermektedir. Yumurtalık civcivde Türkiye üretiminin %70’ini karsılayan HasTavuk, kuluçka kapasitesiyle tek çatı altında Avrupa ve Türkiye’nin en büyük damızlıkçı firmasıdır.

Deneyim ve sahip olduğu tecrübesi ile bir ülkeye canlı hayvan ihracatını ilk kez yapan, hiç girilmeyen pazarlara giren, sektöründe en fazla ihracatı gerçekleştiren firma olmanın hakli gururunu taşımaktadır.

Ürettiği kaliteli ırklarla, sağladığı müşteri memnuniyetiyle, sektöründeki başarısını aldığı kalite ve basari ödülleriyle tescillemektedir. Ülke ekonomisine kattığı değerlerle birçok kurum ve kuruluş tarafından defalarca ödüllendirilen HasTavuk, kalitesi ve üstün başarısıyla Mükemmellik Ödülü’nü birçok sefer Türkiye’ye kazandırmış tek firmadır.

HasTavuk Türkiye’nin birçok yerinde birbirinden bağımsız ve ari bölgelerde kurulu modern tesisleri, sahip olduğu ürün çeşitliliği, hijyen ve kalite ilkesindeki kararlılığıyla bulunduğu sektörde öncü marka olarak gelişimini sürdürmektedir.

Bugüne kadar yaptığı çalışmalarla tavukçuluk endüstrisinin gelişimi için üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmiş, bundan sonra da yerine getirecektir.

Başlıca Faaliyet Noktaları:

Bursa-Sivrihisar-Susurluk’ta; 3 idari nokta.    

Bursa-Sivrihisar-Susurluk’ta; 3 yem fabrikası                                                             

Bursa-Sivrihisar’da; 2 kuluçka

Susurluk’ta; 1 tavuk et entegre tesisi

Damızlık ve yarka üretim tesislerimiz:

Bursa’da; İrfaniye, Çakaldere, Gökçeköy, Yenişehir, Trilye, Gemiç, Orhaniye, Taşpınar, Söğütlü Çeşme, Hürriyet, Seyran, Harmanlı ve Güzeldere.

Eskişehir-Sivrihisar’da; Paşakadın, Kertek, Kepen, Havaalanı, Yeşilköy, Yeniköy, Ümraniye ve Gülçayır.

Afyon’da; Emirdağ ve Benliyaver

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda 
Çalışan Sayısı 2.500+
Şube Sayısı 10
Kuruluş Tarihi 1972
Firma İnternet Sitesi www.hastavuk.com.tr

Hastavuk İş Başvurusu ve Personel Alımı 2023  

Sektöründe söz sahibi firmalardan biri olan Hastavuk 2023 yılı itibarıyla 2.000’den fazla insana iş imkanı sağlamaya devam ediyor .

Artan talebi karşılayabilmek ve büyümeye devam etmek adına Personel alımına geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da devam eden Hastavuk , Başta Bursa , Eskişehir ve Afyon’da bulunan tesisleri ve diğer birçok şehirde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu . 

Hastavuk bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsam da araştırmalar yapan personel adayları  Hastavuk İş Başvurusu ile ilgili bir çok detayı yazımızın devamında bulabilirler. 

Hastavuk Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Yukarıda da belirttiğimiz üzere 2.000’den fazla insan iş imkanı sağlayan ve büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarına devam eden Hastavuk Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Üretim Elemanı
 • Üretim Uzmanı
 • Kalite Kontrol Uzmanı
 • Depo Yetkilisi
 • Depo Görevlisi
 • Kümes Bakıcısı 
 • Forklift Operatörü
 • Elektrik Bakım Teknisyeni
 • Sevkiyat Şoförü
 • Kurumsal Satış Uzmanı
 • Satış Temsilcisi
 • Bölge Satış Temsilcisi 
 • Muhasebe Uzmanı
 • Bayi Kanalı Satış Temsilcisi 

Hastavuk İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Hastavuk iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Hastavuk İş İlanlarıdır . Hastavuk İş Başvurusu Kariyer.net Hastavuk İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Hastavuk İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise www.hastavuk.com.tr resmi internet sitesi üzerinde bulunan Açık Pozisyonlar sayfasıdır . Hastavuk Açık Pozisyonlar sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Hastavuk İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Hastavuk İnsan Kaynakları 

Has Tavuk’un insan kaynakları departmanı genellikle işe alım, eğitim, kariyer gelişimi, performans yönetimi, ücretlendirme ve çalışma koşulları gibi konularla ilgilenir.

İşe alım sürecinde, uygun adayları belirlemek ve mülakatlar yapmak gibi görevler üstlenebilirler. Ayrıca, yeni çalışanları işe alırken iş sözleşmeleri ve diğer ilgili belgeleri hazırlayabilirler.

Çalışanların eğitimi ve gelişimi de insan kaynakları departmanının sorumluluğunda olabilir. Şirket, yeni çalışanlara oryantasyon programları sunarak işe adaptasyonlarını kolaylaştırabilir ve sürekli eğitimlerle çalışanların becerilerini geliştirmelerini sağlayabilir.

Performans yönetimi, çalışanların performansının değerlendirilmesi, geri bildirim sağlanması ve hedeflere ulaşmaları için destek verilmesi süreçlerini içerir. Bu süreçlerde insan kaynakları departmanı, performans değerlendirmelerini yapabilir ve terfi veya maaş artışı gibi konularda rol oynayabilir.

Ücretlendirme ve yan haklar da insan kaynakları departmanının gözetimi altındadır. Şirket, çalışanların adil ve rekabetçi bir ücret almasını sağlamak için ücret politikalarını belirleyebilir ve yan haklarla ilgilenir.

Has Tavuk’un insan kaynakları departmanı aynı zamanda işyeri ilişkileri, işçi sağlığı ve güvenliği, çeşitlilik ve kapsayıcılık gibi konularla ilgilenir ve ilgili yasalara uyum sağlamaya çalışır.

Ancak, detaylı bilgiler ve güncel politikalar için Has Tavuk’un resmi web sitesi veya insan kaynakları departmanıyla iletişime geçmeniz önerilir.

Hastavuk İş Başvuru Formu 
Hastavuk Kariyer.net İş İlanları 

Hastavuk  Personel Maaşları ve Sunulan Olanaklar

Hastavuk  bünyesine yeni alınacak personelin ücretleri, günün şartları ve sektör ücretleri dikkate alınarak belirlenmekte olup, mevcut personelimizin ücretleri ve tazminatları Toplu İş Sözleşmesi’ne uygun olarak belirlenmektedir . Hastavuk  Personelleri için belirlenen çalışma şartları ise şu şekildedir  ;

 • İkramiye Hakkı 
 • Performans primi Hakkı 
 • Çeşitli tazminat ve yardımlar 
 • Takdirname ve ödül

Hastavuk Çalışma Şartları 

Çalışma şartları açısından Hastavuk bünyesindeki personelleri memnun eden ve çalışanlarına değer veren bir firma olarak öne çıkıyor. 

Hastavuk Genel müdürlük çalışma saatleri haftanın 6 günü 8 saat olacak şekilde belirlenmiştir. Fabrika çalışanları ise haftanın 6 günü 3 vardiya olacak şekilde günlük 8 saat çalışmaktadır  . 

Hastavuk Güncel İş İlanları 

Bursa – Hastavuk Engelli Personel İş İlanı 

Engelli Personel
Tam Zamanli
Bay/Bayan
Ilkögretim/Lise
Açıklama

1972 yilindan beri, damizlik yumurtadan, yumurtalik ve etlik civcive, yarkadan yem üretimine kadar tavukçulugun her alaninda basariyla faaliyet göstermekteyiz.

Hastavuk ailesi olarak sektörde yakalamis oldugumuz bu basariyi daha yukarilara tasimak ve yeni kurulan beyaz et entegre üretim tesislerimizde de bu basariyi saglamak için nitelikli, dinamik ve yaratici kadromuzu güçlendirmekteyiz. Bu amaçla Bursa Merkez Yem üretim,kuluçkahane üretim bölümlerinde çalisabilecek engelli personeller aramaktayiz.

Aranan nitelikler
-35 yasini asmamis
-Ilkokul, ortaokul veya lise mezunu
-Bursa Nilüfer, Osmangazi, Yildirim, Gürsu, Karacabey,Mustafakemalpasa ilçelerinde
-Yem fabrikasi veya kuluçkahane üretim bölümlerinde çalisabilecek engelli personeller aranmaktadir
-Servis ve yemek imkâni bulunmaktadir
İş Başvurusu 

Eskişehir Hastavuk Plasiyer İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Gıda Sektöründe öncü olan firmamızın Eskişehir’de bulunan Beyaz Et Bölge Satış Müdürlüğümüzün artan kadrosunda çalışmak üzere Plasiyer arıyoruz.

 • Rut sistemi ile satış veya pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimli,
 • B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan,
 • Lise veya önlisans mezunu,
 • Diksiyonu düzgün, görünüşüne özen gösteren,
 • Dışa dönük yapıya sahip ve kişisel bakımına özen gösteren,
 • Esnek çalışma saatlerine uygun,
 • SRC, psikoteknik belgelerine sahip.

İŞ TANIMI

 • Oluşturulan pazarlama hedefleri ve stratejilerine bağlı kalarak perakende noktalarına sıcak satış yapmak,
 • Şirket stratejileri doğrultusunda mevcut müşteri portföyünü  genişletmek,
 • Satış faaliyetlerini düzenli olarak raporlamak ve önerilerde bulunmak,
 • Düzenli müşteri ziyaretleri yapmak,
 • Satış hedeflerini gerçekleştirebilmek için iş planları yapmak,
 • Perakende noktalarını öngörülen rut planına göre düzenli ziyaret edilmesini ve şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak,
 • Perakende noktalarda kanal stratejilerine uygun gerekli  satış geliştirici aktiviteleri uygulanmasına destek olmak.
İş Başvurusu 


Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Hastavuk İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Hastavuk Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Hastavuk engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hastavuk İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Hastavuk iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Hastavuk iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Hastavuk Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Hastavuk maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Hastavuk İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Hastavuk iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Hastavuk iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Hastavuk Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

Adres

Balkan Mah. Hasanağa Cad. No:8/1 Nilüfer/BURSA

Telefon

+90 224 470 27 00

e-posta

[email protected]

 

 

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu