Market

Happy Center İş Başvurusu 2023! Happy Center İş İlanları ve Maaşları

İçindekiler

Happy Center Market iş başvurusu ve iş ilanları 2023 yılı için güncellemeye devam ediyor.  Happy Center Market iş başvurusu yapmak isteyen personel adaylarından gelen soruların yanıtlarına ve Happy Center iş ilanlarına sizler için inceleyeceğiz.

Happy Center Market personel alımı için yayınladığı iş ilanlarına 2023 yılında da devam ediyor.  Biz de sizler için Happy Center personel maaşları’ndan, Happy Center çalışma şartlarına kadar, aklınıza takılan soruların cevaplarını vermeye çalışacağız. Eğer siz deHappy Center bünyesinde çalışmak istiyorsanız, aşağıdaki yazımız tam size göre!

 • Happy Center İş başvurusu
 • Happy Center iş ilanları 2023
 • Happy Center personel maaşları
 • Happy Center reyon görevlisi
 • Happy Center kasiyer
 • Happy Center şoför
 • Happy Center çalışma şartları
 • Happy Center başvuru formu

Şimdi sizler için mercek altına aldığımız Happy Center personel alımı yaptığı pozisyonlara ve iş başvuru formuyla yazımıza başlayalım.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Mağazacılık/Ticaret
Çalışan Sayısı 2.500+
Şube Sayısı 200+
Kuruluş Tarihi 1996
Firma İnternet Sitesi www.happycenter.com.tr

Happy Center iş başvurusu formu ve personel alımı 2023

Happy Center Market iş başvuru formu ve diğer bilgilere geçmeden, siz değerli ziyaretçilerimiz için, Happy center çalışma şartlarına bir göz attık. Happy Center çalışma saatlerinden, Happy Center maaşlarına kadar birçok sorunun cevabını araştırdık.

Happy Center personel maaşları pozisyona göre değişiklik göstermekle birlikte, reyon görevlisi ve kasiyer pozisyonunda çalışan personelin asgari ücret aldığını görmekteyiz. Happy Center şoför iş başvurusu yapmak isteyen personel adayları için yaptığımız incelemede, Happy Center şoför eleman alımı ilanlarında yayınladığı şoför maaşı ise asgari ücretin üstünde olup kıdeme göre aylık kazancınız değişmektedir.

Happy Center yayınladığı eleman alım ilanlarında, çeşitli pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmektedir. Happy Center kariyer.net, secretcv.com ve elemanalimi.com gibi sitelerde yayınladığı eleman alım ilanlarına sizler de aşağıda bulunan linklerden iş başvurusu yapabilir, iş başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.

Happy Center Merkez İş Başvurusu

Happy Center Mağazalarında görevlendirmek üzere personel alımı yapmaya devam eden firma . Mağazaları dışında Genel merkezinde de farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımı yapmaktadır . Happy Center Merkez İş Başvurusu yapmak isteyen personel adayları aşağıdaki link üzerinden iş başvurularını kolayca gerçekleştirebilirler.

Happy Center Merkez İş Başvurusu 

Happy Center İş İlanları


Happy Center Reyon Görevlisi İş İlanları

İŞ TANIMI
En az lise mezunu,

 • Tercihen Reyon Elemanı tecrübesi bulunan,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Müşteri odaklı,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
İş Başvurusu

Happy Center Kasiyer İş Başvurusu – İstanbul

İŞ TANIMI

 • En az lise mezunu,
 • Tercihen Kasa tecrübesi olan
 • Diksiyonu düzgün,
 • Dış görünüşüne özen gösteren
 • Müşteri odaklı,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • İletişim becerisi yüksek,
 • Mağaza ve müşteri hizmet odaklı bir anlayışa sahip,
 • İstanbul’da ikamet eden
Happy Center İş Başvurusu 

Happy Center Stajyer Yönetici İş İlanları – İstanbul

Lisans Mezunu
Mağazacılığı bir meslek olarak benimsemiş ve bu alanda kariyer hedefleyen,
İletişimi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Yeni fikirlere ve öğrenmeye açık,
Planlama ve organize etme yeteneklerine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim,
Güler yüzlü hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,
Vardiyalı çalışabilecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya muaf.
Ticari düşünebilme, ekip yönetebilme, müzakere edebilme becerileri güçlü,
Aktif, dinamik, sonuç odaklı çalışabilen
Çalıştığı mağazanın şirket standartlarının uygulanması ve yaşatılmasını sağlayabilecek,
Rakip analizleri yapabilecek,
Dış görünüşüne özen gösteren,
Happy Center Market İş Başvurusu 

Happy Center Depo Görevlisi İş İlanları

İş Açıklaması

Şube sayısı hızla artan şirketimizin Şube ve Merkez depolarında düzenleme-sevk-alım işlerini yapabilecek deneyimli- deneyimsiz bay Depo Görevlileri alınacaktır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Güler yüzlü,
 • Dinamik,
 • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Tercihen depo işleyişi hakkında deneyimli,
 • Planlama yapabilecek,
 • 18-30 yaş arası bay
Happy Center İş Başvurusu

Happy Center İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Siz değerli ziyaretçilerimizden gelen birkaç soru ve yanıtlarına hızlı bir bakış atalım.

Happy Center iş başvurusu nasıl yapılır? Happy Center başvuru formu nasıl doldurulur, Happy Center personel alımlarını nasıl yapıyor?

Happy Center iş başvuru yapmak isteyen personel adayları, Hapyy Center’ın yayınladığı iş ilanlarından yada aşağıda sizler için hazırladığımız hazır Cv örneklerinden birini doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Happy center iş başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gerek en önemli husus hangi pozisyon için iş başvuru yaptığınızı açık bir şekilde ifade etmenizdir. Happy Center personel alımlarını kariyer sitelerinden yayınladığı eleman alım ilanlarıyla yaptığı gibi, sizler için hazırladığımız Cv örneklerinden birini doldurup, bizzat Happy Center şubelerine de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Happy Center kurumsal sitesinden de iş başvurunuzu iletebilirsiniz.

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Happy Center İnsan Kaynakları 

Happy Center İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Happy Center ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Happy Center , iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. Happy Center ‘un resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Happy Center , iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Happy Center ‘un açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Happy Center İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Happy Center ‘un resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

Happy Center ‘un insan kaynakları süreçleri ve iş başvuruları ile ilgili en güncel ve detaylı bilgilere ulaşmak için Happy Center ‘un resmi web sitesini ziyaret etmeniz veya doğrudan Happy Center İnsan Kaynakları departmanıyla iletişime geçmeniz önemlidir. İnsan Kaynakları departmanı, size iş başvurusu süreci, çalışma şartları ve diğer ilgili konularda daha fazla bilgi sağlayabilir.

 

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Happy Center iş ilanları ve açık iş pozisyonları 2023

Happy Center personel alım ilanlarında aradığı açık iş pozisyonlarını sizler için inceledik. Happy center reyon görevlisi yada Happy Center kasiyer gibi müşteriyle ikili ilişkilerin yoğun olduğu bir pozisyonda çalışabileceğiniz gibi, Happy Center şoför yada Happy Center depo personeli gibi arka planda bir iş pozisyonunda da görev alabilirsiniz. Happy Center personel alım ilanlarında, bünyesine part time personel yerine sürekli çalışacak eleman alımları yapmaktadır. Happy Center part time iş başvurusu yapmak isteyen personel adayları diğer iş ilanlarımızı inceleyebilirler.

Happy Center çalışma şartları

Happy Center çalışma şartlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için inceledik. Happy Center çalışma saatleri, haftalık ve yıllık izinleri gibi aklınıza takılan soruların cevaplarına bakacağız.

Happy Center personelleri günlük 8 saat çalışıp haftalık 1 gün izin hakkı bulunmaktadır. Ayrıca Happy Center personelleri yıllık izin haklarına sahip olup, devletin sağladığı sosyal güvenceye, yani tüm sosyal haklara sahiptirler. Happy Center bünyesinde çalıştırdığı personellere servis imkanı sunmakla birlikte, öğle yemeklerinizi karşılamaktadır.

Happy Center Personel  Maaşları 2023

Happy Center bünyesinde çalışmak isteyen değerli ziyaretçilerimizin sıkça sorduğu soruyla yazımızın sonuna gelelim.

Happy Center personel maaşları ne kadar? Happy Center bünyesinde çalıştırdığı personellere asgari ücret vermekle birlikte devletin güvence altına aldığı tüm sosyal hakları sunmaktadır. Happy Center eleman maaşları yani temizlik görevlileri ise taşeron firma tarafından ödenmekte olup asgari ücreti geçmemektedir.

Happy Center reyon görevlisi  maaşları asgari ücret olmakla beraber, herhangi bir ekstra ödeme almamaktadır. Ayrıca devlet tarafından güvence altına alınan tüm sosyal haklardan faydalanmaktadır.

Happy Center kasiyer maaşları ise asgari ücret olmakla birlikte ekstra olarakkasa tazminatı adı altında bir ödeme daha almaktadırlar. Dieğr tüm personeller gibi, kasiyer personelleri de devletin güvence altına aldığı sosyal haklardan faydalanmaktadır.

Happy Center şoför maaşı ise asgari ücretin üstünde olup kıdeme göre değişiklik göstermektedir. Happy center personel maaşları değişkenlik göstermekle birlikte asgari ücret ve asgari ücretin biraz üstü diyebiliriz.

Eğer siz de Happy Center bünyesinde çalışmak istiyorsanız aşağıda bulunan linklerden iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Happy Center kurumsal sitesinden yada sizlere sunduğumuz Cv örneklerinden biriyle de başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.

Happy Center Çalışma Saatleri

Happy Center Bünyesinde çeşitli görevlerde çalışmak isteyen ve bu yönde araştırma yapan birçok insaınn merak ettiği konuların başında happy center çalışma saatleri gelmektedir . Happy center çalışma saatleri günlük 8 saat olmak üzere 2 vardiya olarak belirlenmiştir. 1. vardiya sabah saat:8:00 ile 16:00 saatleri arasında çalışırken 2. vardiya ise saat:14:00 ile 22:00 saatleri arasında çalışmaktadır.ü

Happy Center İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Happy Center Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Happy Center engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Happy Center Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Happy Center İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Happy Center part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Happy Center İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Happy Center iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Happy Center iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Happy Center İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Happy Center iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Happy Center iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

 
Happy Center’ın mağaza sayısı 129’a ulaştı. Türkiye genelinde farklı şehirler de de yeni şubeler açılmaya devam ediyor 

Happy Center Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

 • Altun Gıda İhtiyaç Tüketim Maddeleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş
 • Adres: Zafer Mahallesi 160.Sokak No:8/5 Esenyurt/İstanbul
 • Tel: 444 37 37
 • Fax: +90 (212) 690 98 93
 • Şubelerimizin İletişim Bilgileri için Buraya Tıklayın
 • Kiralık Yer Önermek için Burayı Tıklayın

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu