Market

Hakmar Market İş Başvurusu ve 2022 İş İlanları

İçindekiler

Hakmar market iş başvurusu yapmak isteyen personel adayları için, Hakmar market 2022 iş ilanlarını sizler için derledik. Hakmar market personel alım ilanlarına detaylı bir inceleme yaptığımız bu yazımıza geçmeden önce, siz değerli ziyaretçilerimizden gelen sorulara ve cevaplarına bir bakalım.

Hakmar market iş ilanlarını çeşitli platformlarda yayınlamaya devam ediyor. Hakmar Market eleman alım ilanlarına devam ederken, bünyesinde çalışan personelin çalışma şartlarından, Hakmar personel maaşlarına, Hakmar çalışma saatlerinden, Hakmar market iş başvuru formuna kadar aklınıza takılan ve ihtiyacınız olan her şeyi siz değerli ziyaretçilerimiz için araştırdık. Şimdi isterseniz yazımızın konu başlıklarına geçelim;

 • Hakmar market iş başvurusu
 • Hakmar market 2022 iş ilanları
 • Hakmar market iş başvuru formu
 • Hakmar market personel maaşları
 • Hakmar market çalışma şartları
Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Mağazacılık/Ticaret
Çalışan Sayısı 500+
Şube Sayısı 35+
Kuruluş Tarihi 1997
Firma İnternet Sitesi www.hakmar.com.tr

Hakmar Market İş Başvurusu Formu ve Personel Alımı 2022

Hakmar market iş başvuru formuna ve Hakmar Market personel alımı yapacak açık iş pozisyonlarını sizler için derledik. Hakmar market iş başvurusu yapmak isteyen personel adayları için detaylı inceleme yaptığımız bu yazımızın siz değerli ziyaretçilerimize faydalı olmasını umuyoruz.

Hakmar market iş ilanlarına geçmeden, siz değerli ziyaretçilerimiz için Hakmar Market çalışma şartlarına bir göz atalım. Hakmar Market çalışma saatleri 8 saat olup haftalık ve yıllık izin hakkına sahiptirler. Hakmar Market personel maaşları ise çalıştığınız pozisyona göre değişmektedir. Hakmar Market personel alımı yaptığı açık iş pozisyonlarına geçmeden Hakmar Market’i incelemeye siz değerli ziyaretçilerimiz için devam edelim.

Hakmar Market İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hakmar Market iş başvurusu nasıl yapılır, sorusunun cevabı bu yazımızda!

Hakmar Market iş ilanlarını yayınladığı kariyer.net ve secretcv.com gibi adreslerde, iş başvuru formlarını kullanarak iş başvuru sürecini başlatabilirsiniz. Hakmar Market yayınladığı iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen personel adayları aşağıdaki linkten iş başvuru formuna ulaşabilir.

Hakmar Market iş başvurunuzu sizler için hazırladığımız hazır Cv örneklerinden birini doldurarak ta iş başvuru sürecine dahil olabilirsiniz.

İş Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

İşe Gireken İstenen Evraklar

Hakmar İş Başvurusu yapıldıktan sonra başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi halinde işe alım süreciniz başlamış olur. İşe giriş için istenen evraklar ise aşağıdaki gibidir;

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Raporu
 • İkametgah Belgesi
 • Sabıka Kaydı
 • Sürücü Belgesi
 • Vukaatlı Nüfus Sureti
 • E-devlet çalışma dökümü (sigortalılık dökümü)
 • Son iş yerinden alınmış bordro (vergi matrahı girişi için)

Hakmar Market İş İlanları ve Açık İş Pozisyonları 2022

Hakmar Market personel alımları için yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen personel adayları için, bu yazımızda Hakmar Market açık iş pozisyonlarını sizler için mercek altına aldık. Hakmar Market açık iş pozisyonlarına baktığımızda; Kasiyer, Reyon görevlisi, depo sorumlusu, şoför ve mağaza yönetici pozisyonları için iş ilanlarını yayınladı.

Hakmar Market bünyesine engelli personeller de çalıştırmaktadır. Hakmar engelli personel iş ilanlarına İşkur üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hakmar Market bünyesinde çalışmak isteyen personel adayları yayınlanan iş ilanlarına başvurularını gerçekleştirmeden önce sizler için hazırladığımız Hakmar Market çalışma şartlarına birlikte bakalım.

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Hakmar Market İş İlanları İstanbul 2022

Hakmar market iş ilanları İstanbul kariyer sitelerinde yayınlanırken, İstanbul ili için yayınladığı iş ilanlarını sizler için derledik. Böylelikle Hakmar market İstanbul iş ilanlarından, size uygun şubelerin iş ilanlarına başvuruda bulunabilir ve hangi pozisyon için personel alımı yaptığını öğrenebilirsiniz.

Hakmar market İstanbul iş ilanları yayınlayan şubeler aşağıdaki gibidir. Hakmar market İstanbul iş ilanlarını sürekli güncellediği için, bazı şubeler personel ihtiyacını karşılamış olabilir. Bu yüzden başvurularınızı, Hakmar market insan kaynakları başka şubeler için değerlendirebilir.


Hakmar İnsan Kaynakları – İşe Alım Süreci

İŞE ALIM SÜRECİ
Adaylarımız başvurularını, kendilerine en yakın mağazamızdan yapabilirler. Mağaza Müdürlerimiz ve danışma bölümünde görevli olan personelimiz, müracaat ve görüşme konusunda yardımcı olacaklardır.

Norm kadro çalışmalarına göre açık bulunan kadrolar için, mağazalarımızdan gelen başvurular üzerinden değerlendirmeler yapılarak adaylarla mülakat sürecine başlanır.

Temel Yetkinliklerimiz;
Mağaza çalışanlarında aradığımız temel özellikleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

·     Etkin İletişim Becerisi,
·     Müşteri Odaklılık,
·     Çözüm Odaklılık,
·     Takım Çalışmasına Yatkınlık,
·     Problem Çözme Becerisi,
·     Sonuç Odaklılık,
·     İstekli Olmak,
·     Eğitim ve Gelişime Yatkın Olmak,
·     Mağaza Fiziki Koşullarına Çabuk Adapte Olabilmek.

ORYANTASYON
İşe alım kararı verilen adaylar; şirket hakkında bilgilendirmek, kurum kültürü ve görev yapacağı pozisyona alıştırmak ve iş süreçlerini öğretmek amacıyla oryantasyon programından geçerler. Oryantasyon programlarının içeriği ve süresi, bölümlere göre değişiklik göstermektedir.

EĞİTİM VE GELİŞTİRME UYGULAMALARI
Şirketimiz genelinde kişisel ve mesleki gelişime önem verilmekte ve çalışanlarımızın devamlı kendilerini geliştirmeleri için çeşitli eğitim programları uygulanmaktadır. Eğitimlerimiz uzman eğitimciler tarafında uygulanmaktadır.

KARİYER YÖNETİMİ
Şirketimizde yer alan kadrolar ve çalışanlarımız ile ilgili kariyer planlama çalışmaları yapılmaktadır. Her bir pozisyona ait kariyer yolları belirlenmekte,  kadronun gerektirdiği yetkinlikler ve çalışanlarımızın yetkinlikleri ile ilgili eşleştirmeler yapılmakta ve bu çalışma da eğitim ihtiyacı analizine veri sağlamaktadır. Böylece çalışanlarımız için bir üst kadro için hazırlanmaktadır. Ayrıca şirketlerimiz arasında bir üst pozisyona terfi imkanları da bulunmaktadır.

PERFORMANS YÖNETİMİ
Şirketimiz genelinde yetkinlik ve hedef bazlı performans sistemi uygulanmakta ve sonuçlar çeşitli insan kaynakları fonksiyonları için, insan kaynağı planlamasının yapılmasında ve prim sistemi uygulamasında kullanılmaktadır.

Hakmar Market Güncel İş İlanları 

Sakarya Hakmar Sevkiyat Şoförü İş İlanı 

İş Tanımı

Hakmar Mağazacılık, geçmişten gelen marketçilik deneyimini Discount Mağazacılıkta da kendine özgü farklılıklar katarak, emin adımlarla büyümeye ve hizmet vermeye devam ediyor.

Şirketimizin Sakarya’da bulunan Lojistik Depolarında görevlendirmek üzere Sevkiyat Şoförü aramaktayız.

• Depolardaki ürünlerin mağazalara sevkiyatını zamanında sağlamak,
• Dikkatli araç kullanmak,
• İnsan ilişkilerinde güçlü,

Aranan Nitelikler

• Tercihen Lise Mezunu,
• Aktif araç kullanan,
• E sınıfı sürücü belgesi ve dijital ehliyeti olan,
• SRC ve Psikoteknik belgesine sahip,
• Depolama, teslim alma, teslimat ve sevkiyat işlerinde deneyimli,
• Ekip çalışmasına yatkın takım arkadaşları arıyoruz.

İş Başvurusu 

Hakmar FORKLİFT OPERATÖRÜ-İSTANBUL

Hakmar Mağazacılık; geçmişten gelen marketçilik deneyimi ile Discount Mağazacılıkta da kendine özgü farklılıklarla öne çıkarak emin adımlarla büyümesini sürdürüyor.
Firmamızın  Sakarya depoda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘Forklift Operatörü’ arayışımız bulunmaktadır.
Genel Nitelikler
• Tercihen lise mezunu,
• Tercihen perakende sektöründe deneyim sahibi,
• Takım çalışmasına uyumlu, iletişimi güçlü,
• Askerlik görevini tamamlamış,
• Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
• Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
• Fiziksel bir şikayetinin bulunmaması,
• Raflı sistemde çalışma tecrübesi olan,
• G sınıfı Forklift ehliyetine sahip ve tecrübesi olan,
İş Tanımı
• Forklift ile deponun açık ve kapalı alanlarında malzeme taşıma, yükleme, boşaltma, kaldırma, istifleme, çekme v.b. işleri, işyeri talimatlarına uygun olarak güvenli ve seri bir şekilde tamamlamak,
• Aracın günlük bakım, temizlik ve her türlü ikmalini talimatlara uygun olarak yapmak,
• Sevkiyat bekleyen malzemeleri nakliye araçlarına yüklenmesi ve tedarikçilerden gelen malzemelerin depo alanına istiflenmesi,
• İşletme içerisindeki malzeme düzeninin sağlanması ve korunmasına destek olmak,

İş Başvurusu

Hakmar Market Kasiyer İş İlanları İş Başvurusu

Aranan Nitelikler

 • Kişisel bakımına özen gösteren, hayat enerjisini iş motivasyonu ile birleştirebilen,
 • Mesleki alanda deneyimi olan veya yetiştirilmek üzere,
 • Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş,
 • İletişim kabiliyeti güçlü,
 • Titiz ve dikkatli çalışabilecek,
 • Müşteri memnuniyeti ve takım çalışmasını benimsemiş,
 • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Vardiyalı çalışabilecek,

İŞ TANIMI

 • Mağazamıza gelen müşterileri güler yüz ile karşılar ve uğurlar,
 • Müşterimizin kasa ile ilgili tüm işlemlerini, kasa açılış-kapanışlarını yapar,
 • İşiyle ilgili risklere karşı önlem alır, işini ve kendisini sürekli geliştirir,
 • Çalışma arkadaşları ile uyumlu çalışır,
 • Şirket kurallarına ve belirlenen prosedürlere uygun çalışır,
 • İş sağlığı ve güvenliği, hijyen kurallarına ve sektörle ilgili mevzuata uygun çalışır.
Hakmar Market Kasiyer İş Başvurusu

Hakmar Market İç Denetçi İş İlanları

Hakmar Mağazacılık; geçmişten gelen marketçilik deneyimi ile Discount Mağazacılıkta da kendine özgü farklılıklarla öne çıkarak emin adımlarla büyümesini sürdürüyor.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Firmamızın Denetim Müdürlüğüne bağlı olmak üzere “İç Denetçi” ve “İç Denetçi Yardımcısı pozisyonlarında görevlendirilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

Genel Nitelikler

 • İktisadi ve İdari Bilimler- Mühendislik (İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği) Fakültelerinden ya da Matematik, Fizik vb. sayısal bölümlerden mezun,
 • Tercihen SAP programı kullanmış,
 • MS Office programlarına hakim,
 • Muhasebe, mali mevzuat, mali analiz, iç kontrol konularında bilgi sahibi,
 • Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen,
 • Sorumluluk bilincine sahip, güvenilir, titiz,
 • Minimum orta düzey İngilizce bilen,
 • Tercihen perakende sektöründe tecrübeli,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
 • İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden ya da edebilecek,

İş Tanımı

 • Şirketin Genel Merkez ve Bölge Müdürlüklerinde planlanan finansal denetimler, faaliyet denetimleri, şube denetimleri, süreç denetimleri ve uyum denetimlerinde görev almak,
 • Şirket faaliyetleri ile ilgili yasal mevzuatı, ulusal ve uluslararası denetim standartları ile ilgili gelişmeleri takip etmek,
 • İş süreçlerinin analiz ve kontrollerinde, etkinlik ve verimliliği arttırmak adına katma değer yaratacak önerilerde bulunmak.
İş Başvurusu

Hakmar Market Reyon Görevlisi İş İlanları – İstanbul

Aranan Nitelikler

 • Perakende ve Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli
 • Ürün, stok takibi, görsel düzenleme ve reyon konusunda ilgili
 • Öğrenmeye ve gelişime açık
 • Vardiyalı sistemde çalışabilecek
 • İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden
Hakmar Market Reyoncu İş İlanları 

Hakmar Market Mağaza Personeli İş İlanları – Düzce

Düzce’ de açılacak olan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere “Mağaza Personeli” pozisyonunda takım arkadaşları arıyoruz.
Hakmar Mağazacılık, geçmişten gelen marketçilik deneyimini Discount Mağazacılıkta da kendine özgü farklılıklar katarak, emin adımlarla büyümeye ve hizmet vermeye devam ediyor.
Genel Nitelikler:

 • En az Lise mezunu
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli,
 • 18 yaşını doldurmuş,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,
 • Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen,
 • Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
  İş Tanımı:
 • Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak,
 • Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak,
 • Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak,
 • Mağazanın depo, raf düzeni ve temizliğini sağlamak,
 • Kasa ile ilgili tüm işlemleri gerçekleştirmek,
 • Mağaza işleyişi ile alakalı işleri takım uyumu dahilinde yerine getirmek,
Hakmar Market İş İlanları 

Hakmar Market Bordro ve Özlük İşleri Sorumlusu İş İlanları – Kocaeli

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Hakmar Mağazacılık; geçmişten gelen marketçilik deneyimi ile Discount Mağazacılıkta da kendine özgü farklılıklarla öne çıkarak emin adımlarla büyümesini sürdürüyor.

Firmamızın İnsan Kaynakları Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Kartepe Depomuz için Bordro ve Özlük İşleri Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

İş Tanımı:

 • Personel puantajlarının takip edilmesi,
 • İzinlerin takibinin yapılması,
 • İşyeri açılış ve kapanış süreçlerine ait işlemlerin zamanında sağlanması,
 • Resmi kurumlara bildirge ve bildirimlerin verilmesi (SGK, İŞKUR, Kolluk Kuvvetleri),
 • Mevzuat Takibi (4857,5510, 7103 ve 6111)
 • Özlük dosyalarının eksiksiz olarak hazırlanması ve takibi, verilerin sisteme girilmesi,
 • Bordro hazırlık sürecinin yürütülmesi ve takibi,
 • Prim süreçlerinin takip edilmesi, raporlanması,
 • Dönemsel olarak yöneticisine raporlama yapmak,

Genel Nitelikler:

 • En az Ön Lisans, tercihen Lisans Mezunu,
 • Tercihen perakende sektöründe en az 1 yıl tecrübeli,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Bordro, ücret tahakkuku, puantaj, personel özlük işleri konusunda deneyimli,
 • Tercihen SGK teşvik uygulamaları konularında tecrübeli,
 • Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Tercihen SAP bilgisine sahip,
 • İş takibi, planlama ve organizasyon becerisi yüksek.
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Hakmar Market İş Başvurusu 

İstanbul – Hakmar Market Manav Depo Görevlisi İş İlanları

İş Açıklaması

Hakmar Mağazacılık, geçmişten gelen marketçilik deneyimini Discount Mağazacılıkta kendine özgü farklılıklar katarak, emin adımlarla büyümeye ve hizmet vermeye devam ediyor.

İstanbul Anadolu Yakasında ve Gebze bölgesinde bulunan depolarımızda görevlendirilmek üzere, “Manav Depo Personeli” pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

İş Tanımı:

 • Toplanan paletlerin sevkiyat alanına taşınması,
 • Ürünlerin uygun standartlara göre toplanması,
 • Sevkiyata hazırlanan ürünler için gerekli kontrollerin yapılması,
 • Sevkiyata hazır paletlerin bilgi formunun hazırlanması ve yöneticiye bilgi verilmesi,

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • En az ilköğretim mezunu,
 • 25-45 yaş aralığında,
 • Askerlik görevini tamamlamış,
 • Bedensel engeli bulunmayan,
 • Esnek çalışma saatine uyum sağlayabilecek,
 • Sevk edilecek ürünleri hazırlayabilecek,
 • Haftanın 6 günü gece vardiyasında çalışabilecek,
 • Erkek çalışma arkadaşları aramaktayız.Maaş ve Sosyal Haklar: Asgari Ücret + 400 TL prim + mesai + servis + yemekMola saatleri: 45 dk yemek + 15’er dk lık 2 çay molasıÇalışma Saatleri: 23:00 – 09:00
Hakmar Market İş Başvurusu 

 • Hakmar market iş ilanları İstanbul Pendik Aydos Onlife şubesinin yayınladığı iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen personel adayları Cv örneklerini şubelere teslim edebilir.
 • Şube adresi: Velibaba Mh. Ertuğrul Gazi Cd. No: 66 Pendik / İstanbul
 • Hakmar market iş ilanları İstanbul Pendik Çamçeşme şubesinin yayınladığı iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen personel adayları Cv örneklerini şubelere teslim edebilir.
  Şube adresi: Çamçeşme Mh. Misakı Milli Cd. No: 89 Pendik / İstanbul
 • Hakmar market iş ilanları İstanbul Pendik Esenler şubesinin yayınladığı iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen personel adayları Cv örneklerini şubelere teslim edebilir.
  Şube adresi: Esenler Mh. Rıfat Ilgaz Cd. No: 78/A D:1 Pendik/İst
 • Hakmar market iş ilanları İstanbul Pendik Kurtköy şubesinin yayınladığı iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen personel adayları Cv örneklerini şubelere teslim edebilir.
  Şube adresi: Kurtköy Mh. Ankara Cd. No:305 Pendik / İstanbul
 • Hakmar market iş ilanları İstanbul Tuzla Aydınlı şubesinin yayınladığı reyon görevlisi iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen personel adayları Cv örneklerini şubelere teslim edebilir.
  Şube adresi: Aydınlı Mh. Aydınlı Yolu Cd. No: 48 Tuzla / İstanbul

Hakmar Market Çalışma Şartları

Hakmar market iş ilanlarından size uygun olanı seçip, iş başvuru formunu doldurdunuz ve işe alım süreciniz başladı. Peki ama Hakmar Market bünyesinde çalışan personeller hangi şartlar altında çalışıyor, haftanın kaç günü çalışıyor günü kaç saatini iş yerinde geçiriyorsunuz? Sizler için mercek altına aldığımız Hakmar Market çalışma şartlarına hızlı bir giriş yapalım.

Hakmar Market bünyesinde çalışan personeller haftanın 6 günü günde 8 saat çalışmaktadırlar. Hakmar Market maaşları bulunduğunuz pozisyona göre değişmektedir. Reyon görevlileri asgari ücret alırken, şoför elemanları ise asgari ücretten daha yüksek bir maaş almaktadırlar. Tüm Hakmar personeli yıllık izin hakkına sahip olup devletin sağladığı sosyal haklardan faydalanmaktadır. Hakmar personellerinin aylık kazançlarına hep birlikte bakalım.

Hakmar Market Personel Maaşları 2022

Hakmar Market reyon görevlisi maaşları ne kadar? Hakmar Market kasiyer maaşları ne kadar? Hakmar Market personellerine ne kadar ücret ödüyor?

Telaşlanmayın, yazımızın bu noktasında Hakmar Market’in personellerine ne kadar maaş ödediklerine hep birlikte bakalım. Hakmar Market maaşları çalıştığınız pozisyonlara göre değişkenlik göstermektedir. Hakmar Market reyon görevlisi maaşları asgari ücret olup devlet güvencesinde sigortaları yapılmaktadır.

Hakmar market iş ilanlarına başvuru yapmak ve Hakmar market iş başvuru formu doldurmak isteyen personel adayları aşağıdaki linki kullanabilir, işe alım sürecinizi başlatabilirsiniz.

Hakmar Market İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Hakmar Market Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Hakmar Market engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2022 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hakmar Market Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Hakmar Market İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2022 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Hakmar Market part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Hakmar Market Stajyer Alımı Yapıyormu ?
Bir çok insanın cevabını merak ettiği konulardan biride Dülğeroğulları Stajyer alımı yapıyormu ? Hakmar Market çeşitli departman ve pozisyonlarda görevlendirmek üzere , Lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinde staj döneminde olan adaylar için staj imkanı sunmaktadır .
Hakmar Market staj başvuruları firmanın resmi internet sitesindeki , İş Başvuru Formu aracılığı ile yapılabilmektedir.

Hakmar Market İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Hakmar Market iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Hakmar Market iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Hakmar Market Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Hakmar Market maaşları 2022 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir

Adaylarımız başvurularını, kendilerine en yakın mağazamızdan yapabilirler. Mağaza Müdürlerimiz ve danışma bölümünde görevli olan personelimiz, müracaat ve görüşme konusunda yardımcı olacaklardır.
 
1997 yılında İstanbul Pendik’te kurulan Hakmar Alışveriş Merkezleri, öncelikle bu bölgede hızla büyüyerek, bugün şube sayısını 32’ye çıkarmış, deneyimli personel kadrosu ve binlerce m2’lik satış alanı ile son yıllarda sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır.
 
Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Hakmar Market Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

 • Adres : Yayalar Mahallesi Ankara Cad. No:173 Pendik – İstanbul
 • Genel Merkez Telefon : 0216 307 9393
 • Çağrı Merkezi Telefon : 0216 307 44 40
 • E-Posta: [email protected]
 • İnsan Kaynakları : [email protected]

Market sektöründe çalışmak isteyen değerli ziyaretçilerimiz, aşağıdaki linkten, yayınlanan diğer iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

https://www.isbasvurum.net/category/market-is-basvurusu/

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu