Cafe

Hacı Sayid İş Başvurusu 2023! Hacı Sayid İş İlanları ve Çalışan Maaşları

İçindekiler

Hacı Sayid iş ilanları yayınlandı! Hacı Sayid İş Başvurusu ve Hacı Sayid personel alımı yapılan iş pozisyonları Hacı Sayid insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor.

Hacı Sayid iş Başvuru Formu doldurmak ve başvurunuzu kolayca yapabilmek için İş İlanlarını takip ediyorsanız eğer firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Hacı Sayid İş Başvurusu Sayfamızda ulaşabileceğiniz bilgiler ve Başlıklar Şu Şekildedir ;

 • Hacı Sayid İş Basvurusu 
 • Hacı Sayid İş İlanları 
 • Hacı Sayid İş Başvuru Formu 
 • Personel Alımı Yapılan Açık Pozisyonlar 
 • Hacı Sayid Part Time İş İlanları 
 • Hacı Sayid Çalışma Şartları ve Personel Maaşları 
 • İş Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Hacı Sayid İş Başvurusu ve Personel Alımı

Hacı Sayid İş Başvurusu İş İlanlarını incelemeden önce  Firma hakkında genel bilgilere göz atalım .
Hacı Sayid baklavalarının kurucusu ve sahibi Burhan Dinçerler’ dir. Burhan Dinçerler 1961 yılında dünyaya gelmiştir. Henüz 10  yaşında iken Laleli’ deki baklavacıda babası, amcası ve abisi ile çalışmaya başlamış  ve mesleğe ilk adımını atmıştır.

Burhan Dinçerler Yıllarca çalıştıktan sonra hayal ettiği dükkanı İstanbul Şirinevler’ de açıştır. Abisi ve babasını da yanına alarak birlikte çalışmaya devam ediyorlar.

İşini büyük bir emek ve özveri ile yapan Burhan Dinçerler, 1985 yılında Yenibosna ‘da  600 metrekarelik bir üretim tesisi kurarak büyüme ve marka olma yolunda ilk adımı atıyor.  2000 yılında ise markalaşma yolunda bir adım daha atarak  şube sayılarını artırıyor ve mağaza sayısını  16 ya yükseltiyor.

Büyüme yolunda hız kesmeden ilerleyen Hacı Sayid şubeleşmenin yanısıra ürün çeşitliliğini de artırarak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde 900 kişilik bir ekiple çalışmalar sürerken, mağaza sayısı 45‘e ulaşmıştır.

Hacı Sayid şubeleri dışında üretim tesisleri ve dağıtım ağıyla birlikte binlerce insana imkanı sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da üretim tesisi ve şubelerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapılmaya devam ediyor.

Hacı Sayid İş Başvurusu
Hacı Sayid İş Başvurusu ve Güncel İş İlanları
Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Mağazacılık/Ticaret
Çalışan Sayısı 500+
Şube Sayısı 50+
Kuruluş Tarihi 1968
Firma İnternet Sitesi www.hacisayid.com

Hacı Sayid İş İlanları ve İş Başvurusu

Sektörünün lider markalarından biri olan Hacı Sayid yukarıda belirttiğimiz üzere istanbul’da bulunan 43 şubesi ve üretim tesisi için İş İlanları yayınlamakta ve bu İş İlanlarına gelen İş Başvurularını değerlendirmektedir.  Hacı Sayid bünyesinde farklı pozisyon ve departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki pozisyonlar için İş İlanı yayınlanmakta ve Başvuru kabul edilmektedir ;

 • Mağaza Müdürü
 • Mağaza Müdür Yardımcısı
 • Garson
 • Komi
 • Tezgahtar
 • Kasiyer
 • Mutfak Personeli
 • Bulaşık Elemanı
 • Temizlik Görevlisi
 • Depo Sorumlusu
 • Depo Personeli
 • Üretim Personeli
 • Dağıtım Şoförü
 • Muhasebe Uzmanı

Yukarıdaki pozisyonlar için aranan genel nitelikler ise şu şekildedir;

Mağaza Müdürü , Mağaza Müdür Yardımcısı , Muhasebe Uzmanı ve Depo Sorumlusu Pozisyonları için en az 3 yıl deneyim ve minimum lise tercihen Ön lisans mezunu olunması gerekmektedir.
Diğer pozisyonlar için aranan niteliklere göz atacak olursak ; 18 yaşını tamamlamış , Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Kariyer hedefi olan , Dış görünümüne özen gösteren , Dinamik ve güler yüzlü  olarak sıralandırılabilir.

İş Başvurusu İçin Gereken Evrak ve Belgeler

Hacı Sayid işe alım süreciniz başladığında yapmanız gereken tek şey iş başlangıcı için sizden istenen belgeleri en kısa sürede temin etmenizdir. İstenen genel belgeler ise şu şekildedir ;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Diploma Fotokopisi veya Öğrenim Belgesi 
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı 
 • 4 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Erkek Adaylar için Terhis veya Tecil Belgesi

Hacı Sayid İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hacı Sayid İş Başvurusu , Hacı Sayid İş İlanları ve Personel alımı yapılacak pozisyonlar ile ilgili biligileri paylaştıktan sonra en çok araştırılan konuların başında gelen Hacı Sayid İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Konusunda bilgilere yer verelim. Hacı Sayid İnsan kayakları sayfasında bulunan İş Başvuru formunu doldurarak iş başvurusu yapabildiğiniz gibi  kariyer siteleri üzerinden de iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hacı Sayid İş İlanları Kariyer.net , Eleman.net , Scretcv , gibi farklı kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır. Bu kariyer sitelerinde yayınlanan İş İlanları üzerinden İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İş Başvurusunu yüz yüze yapmak isteyenler ise Hacı Sayid şubelerine giderek İş Bavurusu Formunu doldurabilir ve Mağaza Müdürüne teslim edebilir. Bu Yöntem iş başvurunuzun değerlendirilme işe alım sürecinizi hızlandırabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Hacı Sayid İnsan Kaynakları 

Hacı Sayid Gıda’nın insan kaynakları politikaları ve iş başvurusu süreci hakkında daha fazla bilgi almak için şirketin resmi web sitesini veya insan kaynakları departmanıyla iletişime geçmenizi öneririm. Şirketin web sitesinde genellikle “Kariyer” veya “İnsan Kaynakları” gibi bir bölüm bulunur. Bu bölümü kontrol ederek açık pozisyonları ve iş başvurusu süreciyle ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca, insan kaynakları departmanının iletişim bilgilerini de web sitesinde bulabilirsiniz.

İş başvurusu sürecinde, CV’nizi hazırlamak, ilgili bilgileri doldurmak ve gerekli belgeleri sunmak önemlidir. İş başvurusu süreci ve işe alım kriterleri Hacı Sayid Gıda’nın politikalarına bağlı olarak değişebilir. Başvurunuzun değerlendirilmesi ve takibi için belirli bir süre beklemeniz gerekebilir.

Hacı Sayid İş Başvuru Formu 

Benzer İş İlanları
Barista İş Başvurusu! 2022!
Simit Sarayı İş Başvurusu 2022
Nusret İş Başvurusu 2022
Kahve Dünyası İş Başvurusu Formu
Starbucks İş Başvurusu!
Hacı Sayid İş Başvurusu 2022!
Osmanlı Kahvecisi İş Başvurusu 2022!

Hacı Sayid Çalışma Saatleri

Hacı Seyid iş başvurusu yapmadan önce bilmeniz gereken en önemli konulardan bir tanesi, çalışma saatleridir. Çünkü Hacı Sayid şubeleri  çok yoğun bir tempo ile hizmet vermektedir. İş Başvurusu yapmadan ve bu yoğun tempoya girmeden önce Çalışma saatlerini bilmenizde fayda var  .

Hacı Sayid şubeleri sabah 07:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Şube çalışanları ise 2 vardiyalı sistemde çalışırlar . İlk vardiya sabah saat:07:00 de iş başı yaparak saat:16:00 da işi bırakır. 2. vardiya ise 13:00 de işbaşı yapar ve mağaza kapanış saati olan 22:00’ye kadar çalışır. Vardiyalar her hafta değişir. 1 hafta ilk vardiyada diğer hafta ise 2. vardiyada çalışılır. Haftada 1 gün izin hakkı vardır. Haftalık izinler hafta içi kullanılır.

Hacı Sayid Personel Maaşları

Belki de en çok merak edilen konu Elbette ki Hacı Sayid Personel Maaşlarıdır . Hacı Sayid Personel Maaşları çalışılan konuma ve pozisyona  göre değişiklik göstermektedir. İşe yeni başlayan bir personelin maaşının aylık 11400 TL ile 15000 TL arasında olması beklenmektedir. Maaşlara ek olarak bahşiş ve performans primi olanakları da sunulmaktadır.

Firmanın sunmuş olduğu çalışma şartları şu şekildedir;

 • Hacı Sayid Çalışma Saati : 8.5 Saat
 • Haftalık izin hakkı : 2 Gün
 • Yıllık İzin Hakkı  : 14 Gün
 • Doğum İzni Hakkı
 • Bayram İzni :  4 – 9 Gün
 • Prim Hakkı

Hacı Sayid Güncel İş İlanları 

Gıda sektöründe pastane – kafe alanında faaliyet gösteren, İstanbul’ un çeşitli semtlerinde 40Şubeye sahip firmamızın çeşitli şubelerinde (  halkalı, mimaroba,sefaköy, bahçelievler, beylikdüzü, küçükköy,başakşehir… ) görevlendirilmek üzere Deneyimli Garson alınacaktır.

Aranan Nitelikler

 • kafe – fast food- pastane alanında garson, garson yardımcısı olarak çalışmış
 • Esnek çalışma saatlerine uyumlu
 • Sabah ve öğle vadiyasında çalışabilecek
 • Ekip çalışmasında uyumlu
 • Kişisel bakımına özen göstereren
 • İletişimi düzgün
 • Dinamik, güleryüzlü
 • Avrupa yakasında ikamet eden
 • Bay bayan
  Garson alınacaktır.
Hacı Sayid İs Başvurusu 

İstanbul Hacı Sayid Tezgahtar İş ilanları 

Gıda sektöründe pastane – kafe alanında faaliyet gösteren, İstanbul ‘un çeşitli semtlerinde 27 Şubeye sahip firmamızın çeşitli şubelerinde ( Büyükçekmece, Halkalı, Mimaroba, Sefaköy, Bahçelievler, Beylikdüzü, Başakşehir vb…) görevlendirilmek üzere deneyimli Tezgahtar, Tezgahtar Yardımcısı ve yetiştirilmek üzere deneyimsiz tezgahtar yardımcısı elemanlar alınacaktır.

Aranan Nitelikler

 • Baklava – pasta alanında tezgahtarlık deneyimi bulunan
 • yetiştirilmek üzere deneyimsiz tezgahtar yardımcısı
 • Esnek çalışma saatlerine uyumlu
 • Sabah ve öğle vadiyasında çalışabilecek
 • Ekip çalışmasında uyumlu
 • Kişisel bakımına özen gösteren
 • İletişimi düzgün
 • Dinamik, güleryüzlü
 • Avrupa yakasında ikamet eden
 • Bay bayan
Hacı Sayid İş Basvurusu 

İstanbul – Hacı Sayid Sevkiyat Şoförü İş İlanı

Gıda sektöründe baklava – pasta – poğaça,… pastane alanında faaliyet gösteren, İstanbul ‘un çeşitli semtlerinde 43 Şubeye sahip firmamızın HARAMİDERE BEYLİKDÜZÜ’NDE BULUNAN İMALAT BÖLÜMÜNDE sevkiyat alanında görevlendirilmek üzere ŞOFÖR elemanlar alınacaktır.

 • Üretinlen ürünleri şube siparişlerine göre sevkini gerçekleştirmek
 • Ürün sevkiyat süreçlerini organize edebilecek

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Tercihen en az lise mezunu
 • Aktif Araç Kulanabilen
 • Ehliyeti olan
 • Src Belgelerine Sahip
 • Üretim ekibine destek
 • Ekip çalışmasında uyumlu
 • Sorumluluk alabilen, dikkatli, titiz,düzenli
 • Askerlik görevini tamamlamış
 • Avrupa yakasında ikamet eden

Sevkiyat bölümüne ŞOFÖR alınacaktır

Hacı Sayid İş Başvurusu 

Sıkça Sorulan Sorular

Hacı Sayid İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Hacı Sayid
iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Hacı Sayid iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Hacı Sayid Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Hacı Sayid İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Hacı Sayid part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Hacı Sayid Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Hacı Sayid engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hacı Sayid Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Hacı Sayid maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Hacı Sayid İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Hacı Sayid iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Hacı Sayid iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

 

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu