Mağazalar

Gratis İş Başvurusu 2022! Gratis İş İlanları ve Gratis Maaşları

İçindekiler

Gratis iş başvurusu konusunda araştırma yapan ve Gratis iş ilanları‘nı internet üzerinden arayanlar Gratis güncel iş ilanları yayınlandı. isbavurum.et üzerinden yayınlanan ilanları inceleyebilir ve Gratis iş başvurusu‘nda bulunarak Gratis bünyesine katılabilirsiniz.

Gratis 2009 yılında sedes holding bünyesinde kurulmuştur. Türkiye genelinde 650’ nin üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektörünün en iyisi konumundadır Gratis dünyanın önde gelen markalarının başındadır ve cilt bakımı, bebek bakımı, temizlik ürünleri, hijyen Ürünleri, gibi 13 farklı kategoride 8 binden fazla ürün hizmeti sunmaktadır.

Gratis İş Başvurusu
Gratis İş Başvurusu

Gratis özel gün ve haftalarda gerçekleştirmiş olduğu çeşitli indirimler ile birçok kişinin sıklıkla tercih ettiği bir marka durumuna gelmiştir. Gratis her yıl büyümesini düzenli bir şekilde sürdürmektedir. Bu büyümeyi kurulduğu günden buyana binlerce personel’i bünyesine katarak ve mağaza sayısını artırarak devam ettirmektedir.

Gratis Personel Alımı ve İş İlanları

Gratis düzenli büyüme hedefleri kapsamında, 2022 yılında da Gratis iş ilanlarını yayınlarak İşe alım sürecini devam ettiriyor. Gratis yerli bir marka olmasına rağmen Dünyaca ünlü sayısız markayı bünyesinde barındırdığı için mağazaları çok fazla talep görmektedir. Bu talebi karşılayabilmek ve müşterilerine kaliteli hizmet vermek adına yayınlanan ilanlar aracılığı ile Gratis iş başvurusu kabul etmeye devam ediyor.

Gratis çalışanı olmak isteyen adaylar , Gratis iş ilanlarını ve iş başvurusu için açılan pozisyonları takip etmelidir. Güncel Gratis iş ilanlarını isbasvurum.net üzerinden takip edebilir ve başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Gratis tarafından yayınlanan iş ilanlarına göz attığımızda Personel alımı yapılacak departmanlar ve pozisyonlar için farklı kriterler ve nitelikler aranmaktadır . İlk okul mezunları, lise mezunları, Ön lisans ve Üniversite mezunları kendilerine uygun ilana iş başvurusnda bulunabilirler. Gratis iş başvurusu yapacağınız pozisyonlar oldukça fazladır. Gratis iş başvurusu için yayınlanan ilanlar ve alım yapılan açık pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Satış danışmanı
 • Mağaza Müdür yardımcısı
 • mağaza müdürü
 • Muhasebe uzmanı
 • Güzellik uzmanı
 • Sevkiyat elemanını
 • Kategori uzmanı
 • Elektrik bakım onarım uzmanı
 • Depo Görevlisi
 • İş Geliştirme uzmanı

Gratis İş Başvuru Formu

Gratis iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen ziyaretçilerimizin soruların yanıtlarını geçelim.
Gratis iş başvurusu nasıl yapılır?, Gratis iş başvuru formu nasıl doldurulmalı?  İş başvuru formlarına Tüm Gratis mağazalarından ve Gratis web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gratis iş başvuru formu doldurulurken, daha önceki iş tecrübelerinizden, eğitim durumunuzdan detaylı şekilde bahsetmelisiniz. Form’a yazmış olduğunuz bilgilerin tamamının doğru olmasına dikkat edin. Doldurmuş olduğunuz Gratis iş başvuru formu’nu dilerseniz Gratis mağazalarına teslim edebilir veya veya firmanın internet sitesi üzerinden insan kaynaklarına iletebilirsiniz.

Gratis iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen ziyaretçilerimizin soruların yanıtlarını geçelim.
Gratis iş başvurusu nasıl yapılır?, Gratis iş başvuru formu nasıl doldurulmalı?  İş başvuru formlarına Tüm Gratis mağazalarından ve Gratis web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gratis iş başvuru formu doldurulurken, daha önceki iş tecrübelerinizden, eğitim durumunuzdan detaylı şekilde bahsetmelisiniz. Form’a yazmış olduğunuz bilgilerin tamamının doğru olmasına dikkat edin. Doldurmuş olduğunuz Gratis iş başvuru formu’nu dilerseniz Gratis mağazalarına teslim edebilir veya veya firmanın internet sitesi üzerinden insan kaynaklarına iletebilirsiniz.,

Gratis İş Başvuru Formu 

Gratis İş başvurusu nasıl yapılır?

Gratis Bünyesine katılarak mağazacılık sektörünün önde firmalarından birinde kairiyer yapmak isteyen personel adayları Gratis iş ilanları ve Gratis iş başvuru formu’na web sitemiz üzerinden ulaşabilir ve iş başvurularını gerçekleştirebilirler. Ayrıca Gratis İş İlanları Kariyer.net , Scretcv.com , Yenibiriş.com gibi kariyer sitelerinde de yayınlanmaktadır. Bu sitelerde yayınlanan iş ilanlarını takip ederek Gratis İş Başvurusu yapabilirsiniz. 

Bunların yanı sıra Gratis İş Başvurusu Gratis internet sitesinde bulunan İnsan kaynakları sayfasındaki Gratis İş Başvuru Formu aracılığı ile de yapılabilmektedir. Gratis İş Başvuru Formu ile yapmış olduğunuz İş Başvurunuzun incelenmesi ve İşe alınma ihtimaliniz daha yüksektir. Doldurup Göndermiş olduğunuz Gratis İş Başvuru Formu direkt olarak İnsan kaynakları departmanına iletilmektedir. 

Gratis İş Başvuru Formu doldururken aşağıdaki noktalara dikkat etmeniz işe alınma ihtimalinizi büyük ölçüde artıracaktır. 

 • Gratis  İş Başvurunuzda vermiş olduğunuz bilgilerin doğru olmasına dikkat edin.
 • Geçmiş İş tecrübelerinizi yazarken Başvuru yaptığınız pozisyon ile ilgili olanları öne çıkarın
 • Almış olduğunuz eğitim , seminer , kurs ve sertifikalarınızı eksiksiz olarak yazın 
 • En önemlisi ise Özgeçmişinize bir tanıtım yazısı mutlaka ekleyin 

İşe Giriş İçin Gerekli Evraklar

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukuatlı nüfus sureti

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Gratis Online İş Başvurusu 

Günümüzde İş Başvuruları artık internet üzerinden kolay ve güvenli şekilde yapılabilmekte . Gratis Online İş Başvurusu firmanın kurumsal internet sitesindeki insan kaynakları sayfası ve Firmanın kariyer sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Gratis Online İş Başvurusu için aşağıdaki link’e tıklayabilirsiniz. 

Gratis Online İş Başvurusu 

Benzer İş İlanları
DeFacto İş Başvurusu! 2022!
Penti İş Başvurusu 2022
Fenerbahçe İş Başvurusu 2022
Turkcell İş Başvurusu Formu
Vodafone İş Başvurusu!
Türk Telekom İş Başvurusu 2022!
Trendyol İş Başvurusu! 2022!
Ülker İş Başvurusu 2022!
Koçtaş İş Başvurusu Formu 2022!
Arçelik İş Başvurusu 2022!

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Mağazacılık/Ticaret
Çalışan Sayısı 5.000+
Şube Sayısı 650+
Kuruluş Tarihi 2009
Firma İnternet Sitesi www.gratis.com

Gratis Güncel İş İlanları 

Gratis İş Başvurusu Ankara Bölge Müdürü İş İlanı 

Perakende sektöründe büyüyen organizasyonumuz satış yapılanmasında görevlendirilecek aşağıdaki özelliklere uygun ANKARA BÖLGE MÜDÜRÜ arayışımız bulunmaktadır.

 • Üniversite mezunu,
 • Ankara’da ikamet eden veya edebilecek,
 • Tercihen yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
 • Perakende-Mağazacılık / FMCG sektöründe en az 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip,
 • Perakendenin temel kurallarını bilen ve tercihen kişisel bakım & kozmetik ürün gamına ait özel bilgi birikimi olan,
 • Depo & lojistik yönetimi, ürün nakliye – teslimatıyla ilgili temel iş süreçlerini bilen,
 • MS Office uygulamalarına ileri düzeyde hâkim,
 • Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve mağazacılığı yaşam biçimi olarak benimsemiş,
 • Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.

İŞ TANIMI

 • Bölgede yeni mağaza araştırmalarından merkezdeki ilgili departmanlarla koordineli şekilde sorumlu olmak,
 • Bölgenin bütçesini oluşturmak ve yönetmek, bölge aktiviteleri ile ilgili dönemsel raporlar hazırlamak,
 • Bölgedeki tüm mağaza ve satış operasyonu, işe alma ve çıkarma, idari işler gibi süreçlerini yönetmek,
 • Bölge ile merkez arasındaki koordinasyonu ve bilgi akışını sağlamak,
 • Mağazaları düzenli olarak ziyaret etmek, denetlemek ve işleyişinde çıkabilecek aksamaları öngörerek gerekli önlem ve aksiyonları almak,
 • Tedarik zincirinin en uygun şekilde işleyişini sağlamak,
 • Mağaza açılışlarının ve renovasyonlarının merkez ile koordineli olarak sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesine destek vermek,
 • Mağazalardaki stok durumları, ürünlerin mağaza içi görsel sunumları, fiyat değişiklikleri, promosyon uygulamaları ve envanter süreçlerini kontrol ve takip etmek,
 • Mağaza sorumlusu ve ekibinin çalışmalarını denetlemek ve operasyonel işlerin standartlara uygun olarak yerine getirilmesini gözetmek,
 • Şirketin genel süreç gelişimine ilişkin öneriler geliştirmek ve katkı sağlamak.
İş Başvurusu 

İstanbul Gratis Avrupa Aktarım Deposu Şoförü İş İlanı 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • E Sınıfı Dijital ehliyet sahibi olan,
 • SRC ve psikoteknik belgelerine sahip,
 • Tercihen en az 5 yıl şoförlük tecrübesi olan,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Askerlik görevini tamamlamış

İŞ TANIMI

Çevre illerin ulaştırma süreçlerinde görev almak

İş Başvurusu 

Gratis Satış Danışmanı İş İlanları- İstanbul 

İŞ TANIMI

İstanbul Avrupa yakasında bulunan mağazalarımız için aşağıdaki niteliklere uygun Satış danışmanları aranmaktadır.

 • Mağaza satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinde etkin rol almak,
 • Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinde görev almak,
 • Mağazanın görsel standartlarının uygulanmasından, depo ve reyonların düzeninden sorumlu olmak, kampanya dönemi süreçlerinde aktif görev almak,
 • Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak,
 • Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve yönlendirmek.

Genel Nitelikler

 • Lise mezunu,
 • Tercihen Perakende / Mağazacılık / Kozmetik sektöründe, satış alanında deneyimli,
 • Satış becerileri gelişmiş, hedef odaklı çalışabilecek,
 • Aktif satışı seven, ikna kabiliyeti yüksek,
 • İletişimi güçlü, güleryüzlü, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
 • Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
Gratis İş Bavurusu

Gratis Mağaza Müdür Yardımcısı İş İlanları – İstanbul

İŞ TANIMI

İstanbul Avrupa yakasında bulunan mağazalarımız için aşağıdaki niteliklere uygun Mağaza Müdür yardımcıları aranmaktadır.

 • Mağazanın satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinde etkin rol almak,
 • Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinin yürütülmesi ve raporlanması,
 • Hedeflerin gerçekleşmesini sağlamak üzere, mağazanın satış odaklı yönetilmesi konusunda destek olunması ve aktif satış yapılması,
 • Ekip üyelerini motive edip, gelişimlerine destek olmak ve her süreçte liderlik etmek,
 • Mağazanın görsel standartlarının uygulanmasından, depo ve reyonların düzeninden, kampanya süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olmak,
 • Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını sağlamak,
 • Müşterilerin kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve yönlendirmek.

Aranan Nitelikler

 • Lise mezunu,
 • Perakende / Mağazacılık / Kozmetik sektöründe deneyimli,
 • İlgili sektörde en az 3 yıl olmak üzere, Müdür Yardımcısı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli,
 • Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • MS Office uygulamalarını kullanabilen,
 • Satış becerileri gelişmiş, hedef odaklı çalışabilen,
 • Koordinasyon yeteneği ve iletişim becerileri gelişmiş,
 • Organizasyon ve ekip yönetim becerisine sahip, analitik düşünebilen,
 • Dış görünüşüne özen gösteren, temsil yeteneği güçlü.
Gratis İş Başvurusu

Gratis Bakım Onarım Uzmanı İş İlanları – İstanbul

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Müşteriler, çalışanlar ve tedarikçiler nezdinde en cazip satış kanalı olan Gratis’in amacı; müşterilerine kolay ulaşılabilir, hızlı ve rahat alışveriş imkânı sunarken temel kişisel bakım ihtiyaçlarının yanı sıra heyecan veren yeni markalar ve ürünler ile müşterilerine kişiye özel keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktır.

Siz de büyüyen, dinamik bir ortamda bizimle çalışmak ve kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız hemen başvurun!

GENEL NİTELİKLER

 • Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği,Makina veya Elektrik bölümlerinden mezun,
 • Tercihen mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli,
 • Autocad ve Microsoft Office programlarına hakim,
 • Metraj, keşif, hakediş konularında tecrübeli,
 • İletişim becerileri güçlü ve sonuç odaklı,
 • Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
 • Çözüm odaklı ve sorumluluk sahibi,
 • Seyahat engeli olmayan.

İŞ TANIMI

 • Demirbaş alımı için fiyat araştırması yaparak teklif almak,
 • Bakım onarım için teklif almak ve firma alternatifleri sunmak,
 • Çalışanları ve müşterileri kapsayacak şekilde iş güvenliği ve işçi sağlığına yönelik tüm teknik, mimari, yapısal önlemleri almak,
 • Mağazalarda periyodik veya talep sonucu her türlü bakımın zamanında yapılmasını sağlamak, (elektrik tesisatı, teknik, mimari vb.),
 • Mağazalardan gelen bakım-onarım taleplerinin karşılanması için gerekli koordinasyonu yapmak,
 • Bakım onarımı yapılan mağazaları kontrol etmek,
 • Mağaza bakım-onarım sürecinin verimliliğini arttırıcı yeni çözüm önerileri geliştirmek,
 • Mimari İşler departmanına ait demirbaşı düzenli olarak kontrol etmek,
 • Mağaza yangın algılama, alarm , güvenlik ve kamera sistemlerinin çalışır halde olmasını sağlamak,
 • Mağazaların ve Merkez Ofisin Pano kontrol ve bakımlarının programlanması ve yapılması, proje çizdirilmesi ve müşavir firmadan kontrol hizmeti alınmasını sağlamak,
 • Mağazaların ve Merkez Ofisin Elektrik & Mekanik bakım programlarının yapılması ve bu programın yürütülmesini sağlamak.
Gratis İş Başvurusu

Gratis Mağaza Müdürü İş İlanları – Diyarbakır/Ergani

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Tercihen Üniversite mezunu,
 • Perakende / Mağazacılık / Kozmetik sektöründe deneyimli,
 • İlgili sektörde en az 3 yıl olmak üzere, Mağaza Müdürü pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli,
 • Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • Koordinasyon yeteneği ve iletişim becerileri gelişmiş,
 • Organizasyon ve ekip yönetim becerisine sahip, analitik düşünebilen,
 • Dış görünüşüne özen gösteren, temsil yeteneği güçlü.

İŞ TANIMI

 • Mağazanın satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olmak,
 • Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak ve bu doğrultuda yeni stratejiler geliştirmek,
 • Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek,
 • Ekip üyelerini motive edip, gelişimlerine destek olmak ve her süreçte liderlik etmek,
 • Mağazanın görsel standartlarının uygulanmasından, depo ve reyonların düzeninden, kampanya süreçlerinin yönetiminden sorumlu olmak,
 • İlgili haftalık ve aylık raporları zamanında, doğru ve eksizsiz bir şekilde hazırlamak ve üst yönetime sunmak,
 • Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını sağlamak,
 • Müşterilerin kampanyalar hakkında bilgilendirmesini ve yönlendirilmesini sağlamak.
Gratis İş Başvurusu

Gratis Satış Danışmanı İş İlanları – İstanbul/İstiklal Caddesi

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
Siz de büyüyen, dinamik bir ortamda bizimle çalışmak ve kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız hemen başvurun!

 • Lise mezunu,
 • Tercihen Perakende / Mağazacılık / Kozmetik sektöründe, satış alanında deneyimli,
 • Satış becerileri gelişmiş, hedef odaklı çalışabilecek,
 • Aktif satışı seven, ikna kabiliyeti yüksek,
 • İletişimi güçlü, güleryüzlü, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
 • Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

İŞ TANIMI

 • Mağaza satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinde etkin rol almak,
 • Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinde görev almak,
 • Mağazanın görsel standartlarının uygulanmasından, depo ve reyonların düzeninden sorumlu olmak, kampanya dönemi süreçlerinde aktif görev almak,
 • Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak,
 • Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve yönlendirmek.
Gratis İş Başvurusu

Gratis Satış Danışmanı İş İlanları Bursa

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Lise mezunu,
 • Tercihen Perakende / Mağazacılık / Kozmetik sektöründe, satış alanında deneyimli,
 • Satış becerileri gelişmiş, hedef odaklı çalışabilecek,
 • Aktif satışı seven, ikna kabiliyeti yüksek,
 • İletişimi güçlü, güleryüzlü, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
 • Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

İŞ TANIMI

 • Mağaza satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinde etkin rol almak,
 • Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinde görev almak,
 • Mağazanın görsel standartlarının uygulanmasından, depo ve reyonların düzeninden sorumlu olmak, kampanya dönemi süreçlerinde aktif görev almak,
 • Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak,
 • Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve yönlendirmek.
Gratis İş Başvurusu 

Gratis Manikürist İş İlanları – İstanbul

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • En az lise mezunu,
 • M.E.B onaylı belgeye sahip ya da Cilt Bakımı ve Güzellik, Saç Bakımı ve Güzellik gibi ilgili bölümlerden mezun,
 • Tırnak bakımı uygulamalarında deneyimli,
 • Güncel uygulamalar konusunda yenilikleri takip eden,
 • Dış görünümüne özen gösteren,
 • İletişim becerileri gelişmiş, diksiyonu düzgün,
 • Gelişime açık ve sorumluluk sahibi.
 • Tırnak ve ilgili uygulama  (Manikür, Pedikür,Tırnak süsleme, Kalıcı Oje, Nail art, El ayak SPA İpek kirpik ve günlük kirpik uygulaması ), Cilt bakımı uygulamaları gibi işlemleri yapacak ekip arkadaşları arıyoruz.
Gratis İş Başvurusu

Gratis Satış Danışmanı İş İlanları – İstanbul

 • Mağaza satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinde etkin rol almak,
 • Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinde görev almak,
 • Mağazanın görsel standartlarının uygulanmasından, depo ve reyonların düzeninden sorumlu olmak, kampanya dönemi süreçlerinde aktif görev almak,
 • Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak,
 • Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve yönlendirmek.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Lise mezunu,
 • Tercihen Perakende / Mağazacılık / Kozmetik sektöründe, satış alanında deneyimli,
 • Satış becerileri gelişmiş, hedef odaklı çalışabilecek,
 • Aktif satışı seven, ikna kabiliyeti yüksek,
 • İletişimi güçlü, güleryüzlü, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
 • Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
Gratis İş Başvurusu

Gratis Satış Danışmanı İş İlanları – Tekirdağ

 • Lise mezunu,
 • Tercihen Perakende / Mağazacılık / Kozmetik sektöründe, satış alanında deneyimli,
 • Satış becerileri gelişmiş, hedef odaklı çalışabilecek,
 • Aktif satışı seven, ikna kabiliyeti yüksek,
 • İletişimi güçlü, güleryüzlü, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,
 • Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

İŞ TANIMI

 • Mağaza satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinde etkin rol almak,
 • Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinde görev almak,
 • Mağazanın görsel standartlarının uygulanmasından, depo ve reyonların düzeninden sorumlu olmak, kampanya dönemi süreçlerinde aktif görev almak,
 • Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak,
 • Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve yönlendirmek.
Gratis İş Başvurusu

Ankara – Gratis Mağaza Müdürü İş İlanları 

 • Tercihen Üniversite mezunu,
 • Perakende / Mağazacılık / Kozmetik sektöründe deneyimli,
 • İlgili sektörde en az 3 yıl olmak üzere, Mağaza Müdürü pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli,
 • Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • Koordinasyon yeteneği ve iletişim becerileri gelişmiş,
 • Organizasyon ve ekip yönetim becerisine sahip, analitik düşünebilen,
 • Dış görünüşüne özen gösteren, temsil yeteneği güçlü.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Mağazanın satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olmak,
 • Satış performansının artırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak ve bu doğrultuda yeni stratejiler geliştirmek,
 • ​Mağazasının mali, idari, operasyonel ve görsel faaliyetlerini yönetmek,
 • Ekip üyelerini motive edip, gelişimlerine destek olmak ve her süreçte liderlik etmek,
 • Mağazanın görsel standartlarının uygulanmasından, depo ve reyonların düzeninden, kampanya süreçlerinin yönetiminden sorumlu olmak,
 • İlgili haftalık ve aylık raporları zamanında, doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlamak ve üst yönetime sunmak,
 • Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını sağlamak,
 • Müşterilerin kampanyalar hakkında bilgilendirmesini ve yönlendirilmesini sağlamak.
Gratis İş Başvurusu 

Gaziantep – Gratis Satış Danışmanı İş İlanları 

 • Lise mezunu,
 • Tercihen Perakende / Mağazacılık / Kozmetik sektöründe, satış alanında deneyimli,
 • Satış becerileri gelişmiş, hedef odaklı çalışabilecek,
 • Aktif satışı seven, ikna kabiliyeti yüksek,
 • İletişimi güçlü, güleryüzlü, ekip çalışmasına yatkın,
 • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,

Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • Mağaza satış ve operasyon hedeflerinin gerçekleştirilmesinde etkin rol almak,
 • Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinde görev almak,
 • Mağazanın görsel standartlarının uygulanmasından, depo ve reyonların düzeninden sorumlu olmak, kampanya dönemi süreçlerinde aktif görev almak,
 • Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak,
 • Müşterileri kampanyalar hakkında bilgilendirmek ve yönlendirmek.
Gratis İş Başvurusu 

İstanbul Gratis Beauty Tırnak Uzmanı İş İlanları

Taksim Meydan’da bulunan Gratis Beauty Mağazamızda görevlendirilmek üzere; Nail Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

Tırnak ve ilgili uygulama (Manikür, Pedikür,Tırnak süsleme, Kalıcı Oje, Nail art, El ayak SPA İpek kirpik ve günlük kirpik uygulaması ) işlemleri yapacak ekip arkadaşları aramaktayız.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • En az lise mezunu,
 • M.E.B onaylı belgeye sahip ya da okulların ilgili bölümlerinden mezun(Saç Bakım ve Güzellik Uzmanlığı gibi),
 • Tırnak bakımı uygulamalarında deneyimli,
 • Güncel uygulamalar konusunda yenilikleri takip eden,
 • Dış görünümüne özen gösteren,
 • İletişim becerileri gelişmiş, diksiyonu düzgün,
 • Gelişime açık ve sorumluluk sahibi.
Gratis İş Başvurusu 

Gratis Şubeleri 

Gratis İş Başvurusu Yukarıda belirtmiş olduğumuz yöntemler ve ilanlar dışında Gratis şubeleri aracılığı ile de gerçekleştirilebilir. Size en yakın Gratis Şubesine giderek mağazada bulunan Gratis İş Başvuru formunu doldurarak İş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Gratis Şublerinin adres ve konum bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. ,

Gratis Şubeleri 

Gratis Personel Maaşları

Gratis Personel Maaşları personelleri ve Personel adayları memnun edecek düzeydedir. İşe yeni başlayan bir mağaza personeli asgari ücrete gelen zam ile birlikte  4400 TL ile 4600 TL arasında arasında değişmektedir. Maaşa ek olarak Performans primleri de eklendiğinde bir Gratis mağaza personeli 4800 TL alabilmektedir.

Gratis Mağaza müdürü ve mağaza müdür yardımcısı maaşları ise asgari ücrete yapılacak olan zam da göz önüne alındığında 2022 yılı için 5200TL ile 5600 TL arasında olması beklenmektedir. Mağaza performans primleri ile bahsedilen maaşlar çok daha yüksek olabilir.

Gratis İş Başvurusu Sıkça Sorulan Sorular

Gratis İş Başvurum Ne Zaman Sonuçlanır ?: Gratis İş Başvurusu yaptıysanız ve İş Başvurunuzun nezaman sonuçlanacağını merak ediyorsanız eğer , Gratis İş Başvurunuzun aranan nitelikler ve ilgili pozisyona uygun olması durumunda en geç 7 gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılır ve işe alım süreciniz başlatılır.

Gratis Part Time Personel Alımı Yapıyor mu? : Gratis İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2022 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Gratis part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Gratis Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Gratis engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2022 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gratis Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Gratis maaşları 2022 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Gratis Stajyer Alımı Yapıyormu ?
Bir çok insanın cevabını merak ettiği konulardan biride Dülğeroğulları Stajyer alımı yapıyormu ? Gratis çeşitli departman ve pozisyonlarda görevlendirmek üzere , Lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinde staj döneminde olan adaylar için staj imkanı sunmaktadır .
Gratis staj başvuruları firmanın resmi internet sitesindeki , İş Başvuru Formu aracılığı ile yapılabilmektedir.

Gratis İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Gratis iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Gratis iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

 
Mağaza, Genel Merkez ve Depo pozisyonlarımız için Gratiste Kariyer başlığının altında bulunan Açık Pozisyonlar sayfasından ve kariyer siteleri aracılığıyla iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca mağaza pozisyonlarımız için mağazalarımızdan iş başvuru formunu doldurarak da iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
 
2022 Gratis personel maaşları şöyledir; yeni başlayan personeller için asgari ücret olan 5500 TL buna ek olarak 850 TL civarı yemek kartı (multinet- sodexo- ticket) verilmektedir. Kasiyerler ise 5500 TL maaş almaktadır.

Gratis Hakkında 

Türkiye kişisel bakım sektöründe en yaygın mağaza ağı ile lider olan Gratis, 2009 yılında İstanbul’da kurulan bir kişisel bakım ve kozmetik marketi zinciridir. Yalnızca Gratis mağazalarında bulunan ithal markaların yanı sıra pek çok markaya ait ürünün yer aldığı Gratis; makyaj ürünlerinden bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar 13 farklı kategoride 30.000’i aşkın ürünü tüketiciler ile buluşturan , Türkiye’nin 1 numaralı kişisel bakım marketidir.

İlk mağazasını 17 Temmuz 2009’da ‌İstanbul Metrocity AVM’de açan Gratis, 2021 yılı itibari ile 81 ilde 650’i aşkın mağazasıyla hizmet vermektedir. Gratis’in 5 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Türkiye’deki kadın istihdamının artırılmasını önemseyen markanın tüm mağaza çalışanları kadınlardan oluşmaktadır.

Tüketiciler tarafından ‘aşık olunan marka’ ve ‘kişisel bakım sektörünün 1 numaralı markası’ seçilerek birçok ödül alan Gratis, yenilikçi ve dinamik duruşu, ileri teknolojik alt yapısı ve uzmanlaşmış mağazacılık anlayışı ile birçok ilke imza atarak sektördeki hizmet çıtasını en üst seviyelere taşımaktadır.

“Güzel Bak Kendine” ‌mottosu ile yola çıkan Gratis’in amacı; müşterilerine kolay ulaşılabilir, hızlı ve rahat alışveriş imkânı sunarken temel kişisel bakım ihtiyaçlarının yanı sıra heyecan veren yeni markalar ve ürünler ile müşterilerine kişiye özel keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktır.

Gratis Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu