Market

Getir İş Başvurusu! 2023 Getir İş İlanları ve Getir Moto Kurye Maaşları

İçindekiler

Getir İş Başvurusu Yapabileceğiniz , Getir İş İlanları Yayınlandı ! Son yıllarda yaptığı atlım ve yatırımlar ile herkes tarafından bilinen ve tanınan Getir Sektöründe lider firmalardan biri haline geldi.

Ülke çapında büyüyerek nerdeyse tüm şehirlerde hizmet vermeye başlayan  Getir iş ilanları yeni iş ilanlarını yayımlayarak daha da büyümeye ve müşterilerine kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyor. Sayfamıza Getir İş Başvurusu , Getir İş İlanları , İş Başvurusu nasıl yapılır ? , personel alımı yapılacak pozisyonlar gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Getir İş Başvurusu ve İş İlanları 2012
Getir İş Başvurusu ve İş İlanları 2021

Getir ; İhtiyacınız olan Binlerce ürünü dakikalar içinde, gece gündüz demeden  dilediğiniz yere getiriyor.
Her geçen gün genişleyen yeni ürün yelpazesi ile bebek ürünlerinden , çikolata, cips ve içeceklere, kişisel bakım ürünlerinden , deterjan ve deodoranttan kedi-köpek mamasına, pilden ampule, kadar bir çok ihtiyacınıza evinizin konforunda ulaşabilirsiniz. 

Getir’le en çok tükettiğiniz ürünleri, GetirBüyük’le haftalık ya da aylık market alışverişinizi, GetirYemek’le ise dilediğiniz yemeği dakikalar içinde size ulaştırıyoruz. GetirSu servisimiz ve sizler için yarattığımız Kuzeyden markamızla Pazar günü de dahil, gece gündüz damacana su teslimatı yapıyoruz.
İhtiyacınızı karşılamak için evden çıkmanıza gerek yok; bakkala, markete, restorana gitmenize gerek yok, biz varız.

Getir İş Başvurusu ve Getir İş İlanları

Getir uygulaması ve Getir web sayfası ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına hızla cevap veriyor. Özellikle yoğun olarak kullanılan  Getir Uygulaması ile büyük küçük tüm ihtiyaçlarınıza ulaşabilirsiniz .

Ülke sınırlarını aşarak yurt dışında bazı noktalarda da hizmet vermeye başlayan Getir , Global bir marka olmak için yatırımlarına ve bu doğrultuda büyümeye devam ediyor . Siz de büyüyen bu markanın bir parçası olmak ve kariyerinizi Getir bünyesinde inşaa etmek istiyorsanız yazımızın devamını okumanızda fayda var .

Büyüme hedefleri doğrultusunda Bünyesinde binlerce personel çalıştıran Getir. Tüm şehirlerdeki En ücra noktalara ulaşma hedefiyle bir çok şehir için Başta Getir kurye iş ilanları olmak üzere farklı departman ve pozisyonlar için yeni iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Peki Getir Personel Alımı yapılacak Pozisyonlar hangileri ? , Getir İs Başvurusu Nasıl Yapılır ? Getir İş İlanları yayınlanan Şehirler hangileri ?

Getir İş Başvurusu ve Personel Alımı Yapılacak Açık Pozisyonlar

 • Getir Moto Kurye Başvurusu
 • Getir Kurye İş Başvurusu
 • Getir Depo Görevlisi İş Başvurusu
 • Sevkiyat Şoförü İş İlanları
 • Şube Müdürü
 • Şube Müdür Yardımcısı
 • Filo Yöneticisi
 • Muhasebe Uzmanı
 • Satış Muhasebe Ekip Lideri
 • Kiralama Yöneticisi
 • Bayi Yöneticisi

Getir Home Office İş İlanları 

Sektörünün en büyük markalarının başında gelen Getir . Saha ve ofis operasyonlarının yanı sıra çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere evden çalışacak personeller istihdam etmeye devam ediyor . 

Getir Home Office iş ilanları firmanın web sitesinde bulunan kariyer sayfasında yayınlanmaktadır . Aşağıdaki link üzerinden Getir Home Office iş başvurusu kolayca yapılabilmektedir. 

Getir Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu  

Getir şirketi,  Getir Müşteri Hizmetleri departmanında görev alacak personel alımı alacağını duyururken personel adayları , Getir müşteri hizmetleri iş başvurusu konusunda araştırmalar yapmaya başladı . Peki Getir maaşları ne kadar? Getir’de çalışmak için aranan şartlar neler? Getir Müşteri Hizmetleri iş başvurusu nasıl yapılır? Getir iş ilanları, Getir Müşteri Temsilcisi iş ilanı! tüm detayları aşağıda sizler için paylaştık . 

GETİR İŞ BAŞVURU FORMU 

Getir Moto Kurye Personel Maaşları

2021 Getir kurye maaşları performansa göre değişmektedir. Aylık net maaş 4250 TL olmakla birlikte Bu ücret net maaştır. Getir moto kuryeleri aylık net maaşın yanında 400TL yemek ücreti de almaktadır. Ayrıca müşteriler tarafından verilen bahşişler de Maaşı ciddi anlamda yükseltmektedir. Getir kurye maaşları 2022 yılında mesai ücreti ve bahşişlerle  birlikte 5 bin lirayı bulmaktadır. Bu imkanlardan faydalanmak isteyen Personel adayları Getir Moto Kurye İş Başvurusu sayfalarımızdan Getir İş İlanlarına ulaşabilir ve kolayca İş Başvurusu yapabilir.

Getir Çalışma Şartları

Getir çalışma şartları, iş başvurusunda bulunmak isteyen personel adayları için bilinmesi gereken en önemli konuların başında gelmektedir. Getir çalışma saatleri ve izinleri hakkında sizler için inceleme yaptık. Firma personelleri günlük 8 saat çalışmakla beraber, yemek ve ara mola hakkına sahiptir. Firma yemek hizmetini personelleri kendi sağlamakla beraber, personellerin servis imkanı bulunmamaktadır. Firma personelleri haftalık ve yıllık izin hakkına sahiptir.

Getir İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir iş başvurusu nasıl yapılır? Yada Getir iş başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi sizden gelen soruların cevaplayarak yazımıza başlayalım.
Getir iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen personel adayları, başta İsbasvurum.net olmak üzere diğer bir çok kariyer sitesi üzerinden Getir İş İlanlarına Ulaşabilirler. Getir Firmasına ait tüm güncel iş ilanları ve açık iş pozisyonlarına Getir İş Başvurusu ve İş İlanları sayfalarından ulaşabilirsiniz.  

Getir iş başvuru formu’nun nasıl doldurulacağı kısmında ise; iş başvuru formuna, daha önceki tecrübelerinizden, eğitim durumunuzdan ve varsa almış olduğunuz belgelerden mutlaka bahsedin. Firmanın iş ilanlarında, personel alımı yaptığı şubeler ve personel alımı yapacağı pozisyonlar açık bir şekilde belirtilmiştir. Kendinize uygun olan iş ilanına, Getir iş başvuru formu ‘nu doldurarak, işe alım sürecinizi başlatabilirsiniz.

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Getir İnsan Kaynakları 

Getir İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Getir ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Getir, iş başvurularını genellikle kendi web sitesi veya kariyer platformları üzerinden kabul eder. Getir’in resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Getir, iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Getir’in açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Getir İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Getir’in resmi web sitesinde veya iş ilanlarında yer alabilir.

Getir İş Başvuru Formu

Getir Bünyesinde Şube personeli ve Getir moto kurye olarak yüksek gelir ve kazanç ile çalışmak isteyen ve bu yönde araştırma yapan personel adayları için Getir iş başvurusu ve iş ilanları sayfalarımızda bir çok ilan yayınlanırken , Getir İş Başvuru Formu ile başvuruda bulunmak isteyenler için Getir İş Başvuru Formu’na Aşağıdaki Link üzerinden ulaşabilirsiniz.

2015 yılında İstanbul, Türkiye’de kurulan Getir, dünyanın en hızlı isteğe bağlı mobil perakendecisidir. Getir’in temel amacı, herkese en üst düzeyde kolaylık sağlayarak herkesin hayatını kolaylaştırmaktır. Sütten bebek bezine her gün binlerce ürün ulaştırıyoruz; dondurmadan deterjana. Yine de her şeyin yanında, bu gezegendeki her insanın ihtiyaç duyduğu en temel şeyi sunuyoruz: Zaman.

Getir aslında %70 teknoloji, %20 perakende ve %10 lojistik şirketi. Mükemmel bir teknoloji oluşturarak çok hızlı teslim edebiliyor, verimli pazarlama yapabiliyor ve karmaşık bir tedarik zinciri sistemini yönetebiliyoruz.

Getir hızla büyüyor ve ekibe katmak için yetenekli, motive profesyoneller arıyor. Lütfen özgeçmişinizi gönderin ve büyümemize nasıl katkıda bulunabileceğinizi bize bildirin!

GETİR İŞ BAŞVURU FORMU 

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda/Ticaret
Çalışan Sayısı 3.000+
Şube Sayısı 700+
Kuruluş Tarihi  2015
Firma İnternet Sitesi www.getir.com/

Getir Güncel İş İlanları

Getir Moto Kurye İş İlanları – Samsun / Atakum

 • Getir  Samsun /Atakum şubemize A-2 ehliyet sahibi moto kurye Çalışma arkadaşları arıyoruz
 • Daha önce kurye deneyimi olan veya deneyim kazanmak isteyen,
 • En az 2 ay A2 – A veya 6 Ay A1 ehliyet sahibi olan,
 • Kişisel emniyet, araç ve ekipman güvenliğine uygun davranan,
 • Her zaman trafik kurallarına dikkat eden
 • Ekip çalışmasına uyumlu,
 • Gelişime ve kariyer planlamasına açık,
 • Diksiyonu ve insan ilişkileri güçlü,
 • Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
Getir İş Başvurusu 

Getir Moto Kurye İş İlanları – İstanbul/Ataşehir ,

 • Getir Moto Kurye Arıyor.
 • Tecrübeli veya Tecrübesiz
 • A2 motor ehliyetine sahip olan,
 • Trafik kurallarına her zaman dikkat eden,
 • Esnek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına uyumlu,
 • Güler yüzlü, dinamik ve çalışkan,
 • Müşteri Memnuniyeti konusunda hassas
 • Renkli, canlı, enerjik ve arkadaşça bir ortamda çalışmak isteyen,
 • Full-time  veya Part Time çalışabilecek sürücüler aramaktayız!
İş Başvurusu 

İzmir – Getir Moto Kurye İş İlanları

İzmir Şubelerimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Moto Kurye takım arkadaşları aranmaktadır.

 • En az 6 ay A2 / A1 ehliyetine sahip,
 • Güvenli sürüş tekniklerini bilen ve özen gösteren,
 • Kişisel emniyet, araç ve ekipman güvenliğine uygun davranan,
 • Her zaman trafik kurallarına dikkat eden,
 • Takım çalışmasına uyumlu,
 • Dinamik ve çalışkan,
 • Müşteri memnuniyetine özen gösteren,
 • Esnek saatlerle çalışabilen,
 • Yüksek gelir hedefleyen
 • Kariyer hedefleri olan
 • Uzun süreli çalışabilecek
 • Renkli, canlı, enerjik ve arkadaşca bir ortamda çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.
Getir İş Başvurusu 

Ankara Getir Moto Kurye İş İlanları

 • En az ilkokul veya ilköğretim mezunu
 • İnsan ilişkilerinde başarılı,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • 40 yaşını aşmamış,
 • Yoğun beden gücü ile çalışabilecek
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli,
 • Ankara’da ikamet eden,
Getir Moto Kurye İş Başvurusu 

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Getir İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Getir İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

Getir Moto Kurye İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Getir Moto Kurye iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Getir Moto Kurye iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Getir Moto Kurye Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Getir Moto Kurye maaşları 2022 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Getir Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Getir İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2022 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Getir part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Getir İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Getir iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Getir iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Getir Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Getir engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2022 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Getir Araçlı Kurye Kaç Saat ÇalışırGetir Büyük araçlı kuryeleri, günde 5 ile 15 saat arasında çalışırGetir Büyük’ün de çalışma şartları Getir çalışma şartları ile aynıdır. Yalnızca Getir Büyük çalışanları ve kuryeleri motor değil araba ehliyetine sahip olmak durumundadırlar.
 
Getir’de çalışmak isteyen kişilere sunulmuş ola çalışma koşulları, güncel olarak şöyle sıralanmıştır:
 • A1 ya da A2 sınıfı ehliyet sahibi olmak.
 • En az 1 yıllık ehliyet tecrübesinin olması
 • Sabıka kaydının temiz olması
 • En az ilköğretim mezunu olmak.
 • İş kıyafeti standartlarına uymak.

Getir Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu