Mağazalar

Forum İstanbul İş Başvurusu ve Güncel İş İlanları

İçindekiler

Forum İstanbul İş Başvurusu ve iş ilanları geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Forum İstanbul bünyesinde çalışmak isteyen personel adayları için Forum İstanbul İş Başvurusu yapabilecekleri Güncel ilanları ve İş Başvuru Formu’nu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Dünya çapında global bir marka olan Forum İstanbul Personel Alımı hakkında detaylı bilgilere geçmeden önce Forum İstanbul İş Başvurusu sayfamızda bilgi alabileceğiniz konu başlıklarına göz atalım ;

Forum İstanbul İş Başvurusu
Forum İstanbul İş İlanları
Forum İstanbul Personel Alımı
Forum İstanbul Çalışma Şartları
Forum İstanbul Personel Maaşları

Forum İstanbul Hakkında

Türkiye’nin en büyük alışveriş ve eğlence merkezi Forum İstanbul, ziyaretçilerine 286 yerli ve yabancı mağazadan oluşan bambaşka bir dünya sunuyor. Ayrıca, Forum İstanbul LEGOLAND® Discovery Center, SEA LIFE Istanbul Akvaryum, FunLab, Cinemaximum Sinemaları ve Joypark gibi eşsiz eğlence merkezlerine de ev sahipliği yapıyor.

Forum Istanbul sunduğu marka çeşitliliği, eğlence üniteleri, modern ve ferah mimarisi ile sıradan alışveriş alışkanlıklarını farklı bir deneyime dönüştürüyor. İstanbul Havalimanı’ndan yalnızca 35 km. uzaklıkta olan Forum İstanbul’a Otogar – Havalimanı metro hattındaki Kocatepe durağından kolayca ulaşılıyor.

Harika bir Eğlence Deneyimi!

SEA LIFE İstanbul’da neredeyse bir futbol sahası uzunluğunda 83 metrelik Avrupa’nın en uzun sualtı okyanus tüneli bulunuyor. SEA LIFE İstanbul, 15 farklı türden 61 adet köpekbalığına ev sahipliği yapıyor. Çekiçbaş, Kum Kaplanı, Gitar, Hemşire, Zebra, Gri Yüzgeçli, Siyah Yüzgeçli köpekbalıkları ve daha bir çok tür köpekbalığı SEA LIFE’ın köpekbalığı ailesini oluşturuyor.

Dünya’nın en ünlü eğlence merkezlerinden biri olan LEGOLAND® Discovery Center, Forum İstanbul’un içerisinde 3.000 m²’lik bir alanda 3-10 yaş arası çocuklu aileler için eğlenceli ve öğretici etkinlikler sunuyor. Tek çatı altında 5 milyondan fazla LEGO® parçası ve LEGO® mağazası ile aileler yaratıcılıklarının sınırlarını zorluyor.

En Trend Markalar!

Forum Istanbul, Ikea, MediaMarkt, Decathlon, Zara ve H&M da dahil modadan, teknolojiye, spordan dekorasyona birçok farklı kategoride 286 mağaza ve tanınmış yerli ve yabancı binlerce markaya ev sahipliği yapıyor.

Leziz bir destinasyon!

Forum İstanbul şık restoranları, çeşitli fast-food markalarını ve popüler kafeleri bir araya getiriyor. 50’den fazla yiyecek ve içecek noktası ile Türk ve dünya mutfağının en leziz yemeklerini hoş bir atmosferde ziyaretçilerine sunuyor.

Forum İstanbul İş Başvurusu ve Personel Alımı

İstanbul’un en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan Forum İstanbul bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımları yapılmaya devam ediyor .

İstanbul Bayrampaşa’da toplam 495.000 metrekarelik alanda hizmet vermeye devam eden Forum İstanbul ulusal ve uluslararası 265 markası ile yalnız Türkiye’nin değil Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri konumunda .

Hergün binlerce insanı misafir eden Forum İstanbul hizmet kalitesini arttırmak üzere farklı pozisyonlar için personel alımı yapacak .

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar ;

 • Temizlik görevlisi
 • Danışma görevlisi
 • Güvenlik görevlisi
 • Otopark görevlisi
 • Mal kabul görevlisi

Forum İstanbul İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Aşağıdaki link üzerinden Forum İstanbul iş başvuru Formuna ulaşabilirsiniz. İş Başvuru Formu sayfasında bulunan formu eksiksiz bir şekilde doldurup gönderebilir veya Hazı bir CV’niz varsa sayfada bulunan özgeçmiş yükle butonunu tıklayarak Özgeçmişinizi Forum İstanbul insan kaynaklarına iletebilir ve İş Başvurusu Yapabilirsiniz.

İnsan kaynakları tarafından incelenen başvurunuzun olumlu olması halinde. Yüzyüze mülakat için çağırılırsınız. Mülakat  sonucunun olumlu olması halinde iş başı süreciniz başlatılır.

İşe Giriş İçin İstenen Evraklar ;

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukaatlı nüfus sureti
 • E-devlet çalışma dökümü (sigortalılık dökümü)
 • Son iş yerinden alınmış bordro (vergi matrahı girişi için)
 • Alınmış sertifikalar

Forum İstanbul İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

Forum İstanbul İş Başvuru Formu

Kariyer siteleri dışında yayınlanan iş ilanlarından farklı bir pozisyon için Forum İstanbul İş Başvurusu yapmak isteyen personel adayları. Forum İstanbul İş Başvuru Formu ile de başvurularını gerçekleştirebilir. Peki Forum İstanbul İş Başvuru Formuna Nasıl Ulaşılır. Başvuru Formu İşbaşvurum.net ve Forum İstanbul resmi web sitesi İnsan kaynakları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Sayfada bulunan İş Başvuru Formunu doldurarak Forum İstanbul İnsan Kaynakları departmanına iletebilirsiniz.

Forum İstanbul İnsan Kaynakları 

Forum İstanbul, Türkiye’nin İstanbul şehrinde yer alan büyük bir alışveriş ve yaşam merkezidir. Eğer Forum İstanbul’da iş başvurusu yapmak veya insan kaynakları ile iletişime geçmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Forum İstanbul resmi web sitesini ziyaret edin: İlk adım olarak, Forum İstanbul’un resmi web sitesine gidin. Web sitesinde genellikle “İnsan Kaynakları” veya “Kariyer” gibi bir bölüm olacaktır.

 2. İş ilanlarını kontrol edin: Web sitesindeki kariyer veya iş ilanları bölümünde açık pozisyonları kontrol edin. İlgilendiğiniz bir pozisyon varsa, ilana tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 3. Başvuru yapın: İlgilendiğiniz pozisyon için başvuruyu tamamlayın. Başvuru süreci genellikle bir online başvuru formu doldurmanızı ve özgeçmişinizi yüklemenizi içerebilir.

 4. Takip edin: Başvurunuzu tamamladıktan sonra, Forum İstanbul’un insan kaynakları departmanı sizinle iletişime geçecektir. Başvurunuzun durumunu takip etmek için belirtilen iletişim kanallarını kontrol edin.

Eğer Forum İstanbul’un resmi web sitesinde insan kaynakları bölümü veya iş ilanlarına dair bilgi bulamıyorsanız, insan kaynakları departmanı ile doğrudan iletişime geçmek için telefon veya e-posta yoluyla sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

FORUM İSTANBUL İŞ BAŞVURU FORMU 

Forum İstanbul İş Başvurusu

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Forum İstanbul içerisinde hizmet veren 286 farklı mağaza ve işletme bulunmakta. Forum İstanbul’da bulunan firmalar’da kendi bünyelerinde görevlendirmek üzere farklı pozisyonlar için İş Başvurusu almaya ve personel alımı yapmaya devam ediyor .

Bu firmalardan bazıları ;

 • Dekatlon 
 • Zara 
 • Koton
 • fiili 
 • LC Waikiki 
 • Adidas
 • Cinemaximum

Yukarıdaki firmalar’da çalışmak için de iş başvurusu yapabilirsiniz. Forum İstanbul İş İlanlarına sayfalarımız üzerinden ulaşabilir ve iş başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Decathlon Forum İstanbul İş Başvurusu

Türkiye genelinde birçok şubesi bulunan Decathlon Forum İstanbul şubesi için personel alımı yapmaya ve iş ilanları yayınlamaya devam ediyor.

Decathlon Forum İstanbul İş Başvurusu yapmak isteyen personel adayları iş başvurularını firmanın resmi internet sitesinde bulunan iş başvuru formunu doldurarak veya işbaşvurum.net Decathlon İş İlanları sayfalarımızda yayınlanan ilanlar aracılığı ile gerçekleştirebilirler.

Decathlon Forum İstanbul İş Başvurusu 

Decathlon Forum İstanbul İş Başvuru Formu 

Forum İstanbul Çalışma Saatleri

Forum İstanbul haftanın 7 günü kesintisiz olarak hizmet vermektedir . Forum İstanbul açılış ve kapanış saatleri ise şu şekildedir;

Forum İstanbul İletişim Bilgileri

Kocatepe Mahallesi, Paşa Caddesi 34045 Bayrampaşa / İstanbul

T. 0 (212) 443 13 50 / [email protected]

Bize Ulaşın

Metroyla: Atatürk Havalimanı – Aksaray Metro hattına binip Kocatepe durağında inebilirsiniz.

Otobüsle: 32 Cevatpaşa – Eminönü

32A Cevatpaşa – Beyazıt

32T Cevatpaşa – Mecidiyeköy numaralı otobüsleri kullanarak Kartaltepe durağında inebilirsiniz.

Marmarayla: Marmaray Yenikapı istasyonundan, Yenikapı – Atatürk Havalimanı Metro Hattına aktarma yapabilirsiniz.

Arabayla: E-6 “Hal – Otogar” çıkışında.

E-5 “Otogar” çıkışından “Kartaltepe – Yıldırım – Kocatepe” istikametinde.

Metrobüsle: Merter Metrobüs durağından, Atatürk Havalimanı – Yenikapı Metro Hattına aktarma yapabilirsiniz

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu