Mağazalar

FLO İş Başvurusu – İş Başvuru Formu – 2023

İçindekiler

FLO İş İlanları Yayınlandı ! FLO İş Başvurusu , Personel Alımı Yapılacak Şehirler ve Açık pozisyonlar gibi bir çok bilgiye FLO İş İlanları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İş arayan personel adayları için birçok farklı şehirde iş ilanları yayınlayan Tarım kredi market geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da Personel alımlarına devam ediyor . İş ilanlarına geçmeden önce Tarım Kredi Market hakkında genel bilgilere göz atalım .

 • FLO İş Basvurusu 
 • İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? 
 • FLO Ayakkabı İş İlanları 
 • Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar 
 • Personel Alımı Yapılacak Şehirler 
 • FLO Çalışma Şartları 
 • Personel Maaşları 
 • FLO Çalışma Saatleri 
FLO İş Başvurusu
FLO İş Başvurusu

FLO Ayakkabı

FLO Mağazacılık, ayakkabı sektöründe 1960 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yurtiçi ve yurtdışında bulunan 600’ün üzerinde mağazası ve e-ticaret sitesi www.flo.com.tr ile Türk ayakkabı sektörünün lideri konumundadır.

Sektöre Yatırım

Sektöründe açık ara lider konumunda olan FLO Mağazacılık; Türkiye’de ayakkabı sektörüne öncülük etme ve bu sektörü dünya üretim liginde üst sıralara taşıma vizyonuyla hareket etmektedir.

Bu doğrultuda 2012 yılında Şanlıurfa Ayakkabı Fabrikası’nın açılışını yapan FLO, toplam 20 milyon TL yatırım yaparak Şanlıurfa’daki ikinci fabrikasını da kurmuştur. İkinci fabrika ile 1500’den fazla kişiye istihdam sağlayan FLO, ayrıca Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi’nde, sektörel kümelenme modeli uygulayarak Ayakkabıcılar Sanayi Bölgesi kurulmasına da öncülük etmektedir. Ayakkabı sektörü için üretim ve ihracat üssü olarak konumlanan OSB; ayakkabı sektörünün yapısal dönüşümünde stratejik bir görev üstlenecektir. Toplam 130 bin m2 proje alanında kurulacak 26 fabrika ile 10 bin kişiye istihdam sağlanacaktır.

İnsana ve sürdürülebilirliğe yaptığı yatırımlarıyla da dikkat çeken FLO Mağazacılık 2015 yılında, şu anda yıllık 240 bin ekolojik ve 10.000 fiziksel test kapasitesine sahip olan Kalite Laboratuvarı’nı kurmuş ve Nisan 2016’da TÜRKAK AKREDİTE belgesini almıştır. Bugün FLO mağazalarına giren her model ürün güvenliği testinden geçmektedir.

2013 yılı Kasım ayında Gözde Girişim Sermayesi Yatırım ortaklığı A.Ş., BİM ve Mater Footwear BV ile güçlerini birleştirerek büyük bir ortaklığa imza atan FLO Mağazacılık, 2023 yılında Türkiye’den çıkacak 10 global markadan biri olma hedefi doğrultusunda çalışmalarına ve yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

Yurt Dışında Büyüme

Avrupa’da büyüme hedefi doğrultusunda 2012 yılında İtalya’nın ikonik ayakkabı markası Lumberjack’i bünyesine katan Flo Mağazacılık, 2015 yılında yurt dışında ilk mağazasını açmıştır.

Bugün FLO Mağazacılık; Azerbaycan, Arnavutluk, Suudi Arabistan, Kosova, Ürdün, Kazakistan, Özbekistan, Irak, Gürcistan başta olmak üzere 21 ülkede toplamda 100’ün üzerinde mağaza ile hizmet vermektedir. FLO Mağazacılık, ayrıca Afrika kıtasında da mağaza açmaya ve büyümeye devam etmektedir.

FLO Mağazacılık ihracat çalışmaları kapsamında Rusya, Romanya ve Ukrayna başta olmak üzere yakın coğrafyada birkaç uluslararası web sitesiyle FLO web sitesinin entegrasyonunu sağlayarak e-ticaretteki performansını daha da yükseklere çıkarmak için çalışmaktadır.

Şirket, 2023 yılı yurt dışı hedefleri doğrultusunda 300 milyon dolarlık ihracat sağlamayı, toplam 47 ülkede 300 yurt dışı mağazaya ulaşmayı ve Türkiye’yi dünyanın en büyük ayakkabı üretim üslerinden biri yapmayı hedeflemektedir.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Perakende
Çalışan Sayısı 35.000+
Şube Sayısı 500+
Kuruluş Tarihi 2001
Firma İnternet Sitesi www.flo.com.tr

FLO İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Bugün itibari ile neredeyse 81 ilde  Bulunan FLO 500’den fazla şubesi ile hizmet vermeye ve Personel alımı yapmaya devam ediyor. 2023 yılı için açılacak olan  yeni şubeleri için ve kurulacak olan Bölge müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere Bir çok farklı pozisyon için  FLO İş İlanları Yayınlanmaya devam ediyor. Peki  FLO İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar hangileri ? Hangi şehirlerde Personel Alımı Yapılacak ?

FLO bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak ve İş Başvurusu yapılabilecek pozisyonlar şu şekildedir ;

FLO İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar 

Son yıllarda hızla yaygınlaşan ve  şube sayısını her geçen gün artıran FLO Bu yaygınlaşma ve şubeleşme paralelinde tüm şehirlerdeki mevcut mağazaları ve yeni açılacak şubeleri  için personel alımı yapacağını duyurdu. Peki personel alımı yapılacak olan pozisyonlar hangileri ;

 • Mağaza Müdürü
 • Mağaza Müdür Yardımcısı
 • Kasiyer
 • Temizlik Görevlisi
 • Depo Görevlisi
 • Bilgi İşlem Görevlisi
 • Muhasebe Görevlisi
 • Finans Uzmanı
 • Sevkiyat Personel
 • Forklift Operatörü

FLO İş Başvurusu

FLO Ayakkabı İş İlanları İşbaşvurum.net dışında çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır. FLO İŞ Başvurusu yaparak , FLO bünyesinde çalışmak ve kariyerini bu yönde inşaa etmek isteyenler için aranan genel nitelikler ise şu şekilde sıralanabilir ;

 • Tecrübeli veya Tecrübesiz
 • Yaratıcı
 • Dinamik
 • İnsan İlişkileri Kuvvetli
 • Dış Görünüşüne Özen Gösteren
 • Sektörde Kariyer Hedefleyen
 • Erkek Adaylar İçin Askerlikle ilişiği olmayan

İşe Giriş İçin Gereken Evraklar

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukuatlı nüfus sureti

FLO İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi FLO İş Başvurusu farklı kanallar üzerinden yapılabilmektedir . FLO İş İlanları  ihtiyaç duyulan dönemlerde İnsan kaynakları tarafından kariyer sitelerinde ve İşkur aracılığı ile yayınlanır . FLO İş İlanları başta Kariyer.net olmak üzere birkaç kariyer sitesinde daha yayınlanır. İş Başvurunuzu Kariyer.net  FLO İş İlanları sayfası üzerinde yayınlanan ilanlar üzerinden yapabilirsiniz. ,

Peki kariyer siteleri dışında FLO İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? derseniz . Bunun cevabı ise FLO kurumsal web sitesi İnsan kaynakları sayfasında bulunan İş Başvuru Formudur. İnsan kaynakları sayfasında bulunan İş Başvuru Formu’nu doldurup  FLO İnsan Kaynakları departmanına iletebilirsiniz.

Son olarak , FLO İş İlanlarının işkur üzerinden de yayınlandığından bahsetmiştik . İşkur FLO ilanlarını takip ederek . Sayfada belirtilmiş olan şartlar dahilinde iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

FLO İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

FLO İnsan Kaynakları

Flo, Türkiye’de faaliyet gösteren bir ayakkabı perakende markasıdır. Flo’nun insan kaynakları departmanı, şirketin insan kaynakları politikalarını yönetir ve çalışanların işe alım, eğitim, kariyer gelişimi, performans yönetimi, ücretlendirme ve çalışma koşulları gibi konularda destek sağlar.

Flo’nun insan kaynakları departmanı, işe alım sürecinden sorumludur. Şirket, uygun adayları bulmak için ilanlar yayınlar, mülakatlar yapar ve seçme sürecini yönetir. İşe alım süreci boyunca, adayların niteliklerine, deneyimlerine ve uygunluğuna odaklanırlar.

Çalışanların eğitimi ve gelişimi de Flo’nun insan kaynakları departmanının sorumluluğundadır. Flo, yeni çalışanlara oryantasyon programları sunar ve sürekli eğitimlerle çalışanların becerilerini geliştirmelerini sağlar. Kariyer gelişimi için de farklı eğitim ve yükselme fırsatları sunulabilir.

Performans yönetimi, insan kaynakları departmanının bir diğer önemli görevidir. Flo, çalışanların performansını değerlendirir, geri bildirim sağlar ve hedeflere ulaşmaları için destek verir. Performans değerlendirmeleri, terfi ve maaş artışı gibi süreçlerde insan kaynakları departmanı aktif rol oynar.

Ücretlendirme ve yan haklar da insan kaynakları departmanının gözetimi altındadır. Flo, çalışanların adil ve rekabetçi bir ücret almasını sağlamak için ücret politikalarını belirler ve yan haklarla ilgilenir.

Flo’nun insan kaynakları departmanı aynı zamanda işyeri ilişkileri, işçi sağlığı ve güvenliği, çeşitlilik ve kapsayıcılık gibi konularla ilgilenir ve ilgili yasalara uyum sağlar.

Yine de Flo’nun insan kaynakları uygulamaları ve politikaları zaman içinde değişebilir. En güncel bilgilere Flo’nun resmi web sitesi veya insan kaynakları temsilcileri aracılığıyla ulaşmanız önemlidir.

FLO Güncel İş İlanları

FLO Satış Danışmanı İş İlanları ( Türkiye Geneli )

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Full time çalışmak isteyen,
 • Perakende sektöründe satış danışmanlığı tecrübesi kazanmak isteyen,
 • İş disiplinine sahip,
 • Müşteri odaklı düşünen,
 • Analitik düşünme yeteneğine sahip,
 • Genç, dinamik, güler yüzlü, esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek

İŞ TANIMI

FLO Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. bünyesindeki markalarda görevlendirilmek üzere SATIŞ DANIŞMANLARI aranmaktadır.

Mağazada satış operasyonunda gerçekleşen tüm hizmetleri beraber çalıştığı ekiple uyum içinde yerine getirerek müşteri memnuniyetinin ve mağaza hedeflerinin gelişmesine katkı sağlamak.,

İş Başvurusu 

İşkur FLO İş Başvurusu 

FLO bazı dönemlerde İşkur üzerinden de İş ilanları yayınlamaktadır. Bu iş ilanlarına İşkur internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Güncel İşkur FLO İş Başvurusu ve İş İlanlarına Aşğıdaki link üzerinden Ulaşabilirsiniz. İşkur FLO iş ilanları güncel olarak isbasvurum.net üzerinden yayımlanır.

İşkur FLO İş Başvuru Formu 

FLO Şubeleri

FLO İş Başvurusu yukarıda belirtmiş olduğumuz yöntemler dışında FLO mağazaları aracılığı ile de yapılabilmektedir. Size en yakın FLO mağazasına giderek FLO İş Başvuru Formunu doldurarak İş Başvurusu yapabilirsiniz. FLO Mağazalarının adres ve Konum bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

FLO Şubeleri 

FLO Çalışma Şartları

Vardiyalı sistemde çalışan FLO personelleri haftalık ve yıllık izin haklarına sahiptir. Günlük 8 saat çalışıp, yemek ve ara mola hakkına sahiptir. Firma çalışanları devletin güvence altına aldığı sosyal haklardan faydalanmaktadır (Doğum izni, düğün izni gibi). Vardiyalı sistemde çalışan personeller, arkadaşlarının izinli günü tam mesai ile çalışmaktadır. aynı şekilde sizin izinli gününüzde de arkadaşınız tam gün çalışmak zorundadır.

FLO Market Çalışma Saatleri

Türkiye genelinde Birçok mağazası bulunan FLO çalışma saatleri mağazanın bulunduğu lokasyona göre değişkenlik göstermekler beraber genel olarak çalışma saatleri şu şekildedir ;

FLO Açılış Saati : 09:00
FLO Kapanış Saati : 21:00

FLO çalışanları vardiya sistemi le dönüşümlü olarak çalışmaktadırlar. Vardiyalar haftalık olarak değişir. 1. Vardiya sabah saat:8:00 – 16:00 saatleri arasında çalışmaktadır. 2. vardiya ise saat 13:00 ile 21:00 arasında çalışmaktadır . Yukarıda da bahsettiğimiz üzere vardiyalar haftada bir değişmektedir. FLO izin günleri ise hafta içi 1 gün olacak şekilde belirlenmiştir

FLO Personel Maaşları

FLO şubelerinde çalışmak için araştırma yapanların en çok merak ettiği konulardan birisi de tabiki FLO personel maaşlarıdır. FLO ne kadar maaş veriyor ? Firma bünyesinde çalışanların maaşları en az asgari ücret seviyesinden başlamaktadır. Asgari ücrete gelecek olan zammı da göz önünde bulundurursak İşe yeni başlayan bir personel tahminlere göre 1550 TL ile 16500 TL arasında bir maaş alacak.

Mağaza müdürü ve mağaza müdür yardımcısı maaşları ise 15800 TL ile 17800 TL arasında değişmektedir.

Yukarıda verilen maaş rakamları sektörü ortalaması göz önüne alınarak verilmiştir . FLO Personel Maaşları ve diğer hak edişleri ile ilgili net ve kesin bilgiler yalnızca firma tarafından verilebilmektedir.

FLO İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

FLO İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
FLO iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde FLO iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu