Mağazalar

Fenerbahçe İş Başvurusu 2023! Fenerbahçe İş İlanları ve Çalışma Şartları

İçindekiler

Fenerbahçe İş Başvurusu ve Fenerbahçe iş ilanları‘nı Fenerbahçe iş başvurusu sayfamızda bulabilir ve size en uygun iş ilanına başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz .

Fenerbahçe Spor Kulübü ve Fenerbahçe Spor Kulübüne bağlı olan Fenerbahçe Fenerium Mağazaları için 2023 yılın da da iş ilanları yayınlamaya devam ediyor . Fenerbahçe Fenerium İş Başvurusu Yapmak İsteyen Personel adayları için tüm detaylar yazımızın devamında .

Ülkemizin En büyük ve köklü spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe 1907 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuştur, Kurulduğu günden buyana başta futbol olmak üzere birçok spor branşında rakipleriyle mücadele etmekte ve Ülkemizi Avrupa arenasında temsil etmektedir. Fenerbahçe Spor Kulübünün faaliyet gösterdiği başlıca Branşlar ; futbol, voleybol, atletizm, boks, kürek, yelken, yüzme, masa tenisi ve basketbol olarak sıralanmaktadır.

Fenerbahçe Spor Kulübü mücadele ettiği her spor dalında şampiyonluk hedefleyen, Ülkemizin en büyük ve en köklü spor kulüplerinden biridir . Ayrıca Borsa’da işlem gören bir şirket olan Fenerbahçe Spor Kulübü Bünyesinde görevlendirmek üzere birçok pozisyon için Personel alımı yapmaktadır. Fenerbahçe İş İlanları ve Güncel açık iş pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara dair iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabileceksiniz.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Dernek/Mağazacılık
Çalışan Sayısı 1.000+
Şube Sayısı  
Kuruluş Tarihi 1907
Firma İnternet Sitesi www.fenerbahce.org

Fenerbahçe Spor Kulübü İş Başvurusu- Fenerium Personel Alımı 2023

Fenerbahçe, sadece ülkemizin en büyük spor kulüplerinden bir tanesi değil, aynı zamanda ülkemizin en büyük Ülkemizin en büyük sivil toplum kuruluşlarından bir tanesidir. Son yıllarda Stat geliri , Sosyal medya gelirleri Fenerium gelirlerini artırarak ve çeşitli yatırımlarla birlikte kulübe gelir alanları yaratmaya çalışan kulüp yönetimi bu kapsamda birçok yatırım yapmaya devam ediyor.

Özellikle statlar ve satış kanalı olan Fenerium‘da görevlendirilmek üzere çeşitli pozisyonlar için Fenerbahçe iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Fenerbahçe iş başvurusu yapmak isteyen personel adayları için Fenerbahçe iş İlanları , Fenerbahçe iş Başvuru Formu ve Fenerbahçe iş başvurusu nasıl yapılır? gibi konularda tüm bilgilere sayfalarımızda yer vermeye devam ediyoruz. Öncelikle en merak edilen ve araştırılan konulardan biri olan Fenerbahçe güncel iş ilanlarına göz atalım.

Fenerbahçe İş Başvurusu ve İş İlanları
Fenerbahçe İş Başvurusu ve İş İlanları 2023
Fenerbahçe İş Başvurusu ve Fenerbahçe İş İlanları 2021

Fenerbahçe Fenerium Personel Alımı Yapılacak Açık İş Pozisyonları

Birçok farklı pozisyon için Fenerbahçe iş ilanları yayınlandığını ve Fenerbahçe İş Başvurusu gerçekleştirmek isteyen personel adaylarının bu ilanlara başvurabileceklerini belirtmiştik . Peki Personel Alımı yapılacak açık iş pozisyonları hangileri. Aşağıda sizler için Personel alımı yapılacak Güncel açık pozisyonları listeledik.

 • Fenerbahçe Stadyum Görevlisi İş İlanları
 • Stadyum Gişe Görevlisi
 • Fenerbahçe Fenerium İş İlanları
 • Fenerbahçe Fenerium Satış Temsilcisi
 • Fenerbahçe Fenerium Kasa Görevlisi
 • Fenerbahçe Fenerium Mağaza Müdürü
 • Fenerbahçe Fenerium Mağaza Müdür Yardımcısı
 • Fenerbahçe Fenerium Mağaza Personeli
 • Depo Görevlisi
 • Sosyal Medya Uzmanı
 • Muhasebe Görevlisi
 • Hareketli Grafik Tasarım Uzmanı
 • Fenerbahçe Koleji Bilgi Teknolojileri uzmanı

Fenerbahçe Fenerium İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Fenerbahçe İş İlanları Kariyer.net ve İşbaşvurum.net kariyer sitelerinde yayınlanmaya devam etmektedir. Kariyer sitelerinde bulunan Güncel Fenerbahçe iş ilanlarını inceleyerek , Niteliklerinize en uygun ilan üzerinden Fenerbahce İs Başvurusu yapabilirsiniz.

Fenerbahce İş Basvurusu Nasıl yapılır sorusunun bir diğer cevabıda CV ‘nizi Kulübe göndermenizdir. İşbaşvurum.net üzerinden sizler için paylaşmış olduğumuz Fenerbahçe İş Başvuru Formu’nu doldurarak Fenerbahçe İnsan Kaynaklarına Cv’nizi gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz CV Fenerbahçe İnsan kaynakları departmanı tarafından incelenir ve Aranan pozisyonlara Uygun olmanız halinde tarafınıza dönüş yapılır.

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

İş Başvurusu İçin Gereken Evrak ve Belgeler

Şok Market işe alım süreciniz başladığında yapmanız gereken tek şey iş başlangıcı için sizden istenen belgeleri en kısa sürede temin etmenizdir. İstenen genel belgeler ise şu şekildedir ;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Diploma Fotokopisi veya Öğrenim Belgesi 
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı 
 • 4 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Erkek Adaylar için Terhis veya Tecil Belgesi
Fenerbahçe İş Başvuru Formu

Benzer İş İlanları
DeFacto İş Başvurusu! 2023 !
Penti İş Başvurusu 2023
Fenerbahçe İş Başvurusu 2023
Turkcell İş Başvurusu Formu
Vodafone İş Başvurusu!
Türk Telekom İş Başvurusu 2023 !
Trendyol İş Başvurusu! 2023 !
Ülker İş Başvurusu 2023 !
Koçtaş İş Başvurusu Formu 2023 !
Arçelik İş Başvurusu 2023 !

Fenerbahçe Fenerium Güncel İş İlanları 2023

Fenerbahçe spor kulübü İş başvurusu ve Personel alımı konusunda seçici davranmaktadır. Yapılan iş başvuruları titizlikle incelenerek Kulübe ve kulübün hedeflerine katkı sağlayacak personel adaylarını bünyesine katmaktadır. Bünyesinde çalışmak ve kariyerini Fenerbahçe ailesinde inşaa etmek isteyenler için yayınlanan iş ilanları başvuru şartları pozisyona göre değişmektedir. İlk öğretim mezunu , Lise Mezunu , Ön Lisans Mezunu , Üniversite öğrencisi ve Üniversite Mezunları için Personel Alımı yapılacak birçok pozisyon açılmıştır.

Fenerbahçe Personel Alımı İçin Başvuru Şartları

 • 18 Yaşını doldurmuş
 • En az lise mezunu,
 • Fenerbahçeli olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek,
 • Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek
 • Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
 • Dış görünümüne özen gösteren ,
 • Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli olmaları gerekmektedir.

Fenerbahçe İnsan Kaynakları 

Fenerbahçe İnsan Kaynakları, kulübün çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Fenerbahçe ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Fenerbahçe, iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. Fenerbahçe’nin resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Fenerbahçe, iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Fenerbahçe’nin açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Fenerbahçe İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Fenerbahçe’nin resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

Fenerbahçe’nin insan kaynakları süreçleri ve iş başvuruları ile ilgili en güncel ve detaylı bilgilere ulaşmak için Fenerbahçe’nin resmi web sitesini ziyaret etmeniz veya doğrudan Fenerbahçe İnsan Kaynakları ile iletişime geçmeniz önemlidir. İnsan Kaynakları departmanı, size iş başvurusu süreci, çalışma şartları ve diğer ilgili konularda daha fazla bilgi sağlayabilir.

Fenerbahçe Fenerium Depo Görevlisi İş İlanları – İstanbul/Asya

Fenerium Merkez Depo ekibinde görevlendirilmek üzere “Depo Görevlisi” pozisyonunda aday arayışımız bulunmaktadır. Pozisyondan beklenen temel görevler ve aranan nitelikler aşağıdaki gibidir.

İŞ TANIMI

 • Depoya gelen ürünlerin sayım ve kontrolünü sağlamak
 • Gelen ürünleri stok alanlarına yerleştirmek
 • Depo içerisinde ürün ayırma ve toplama işlemlerini gerçekleştirmek
 • Depoya gelen malların kabulü, sevk, yükleme ve yerleştirme işlemlerini gerçekleştirmek
 • Merkez depo ve sanal mağaza operasyonlarında aktif rol almak
 • Depo ve çalışma alanının düzen ve temizliğini sağlamak
 • Sayım süreçlerine eşlik etmek

ARANAN TEMEL YETKİNLİKLER

 • En az lise mezunu
 • Lojistik depolama konusunda en az 1 yıl tecrübeli
 • Kadıköy ‘e ulaşım sıkıntısı olmayan
 • Hafta içi ve hafta sonu mesai engeli bulunmayan
 • El terminali ve bilgisayar kullanımına hakim
 • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen
 • Dikkatli ve titiz çalışan
 • Aktif olarak araç kullanabilen
 • Planlama ve organizasyon becerisine sahip
 • Çözüm odaklı, iş birliği ve ekip çalışmasına yatkın
 • İletişim odaklı ve sorumluluk bilinci yüksek
 • Sarı lacivert renklere gönül vermiş olmakü
Fenerbahçe İş Başvurusu


Fenerbahçe Sosyal Medya Uzmanı İş İlanları – İstanbul

Fenerbahçe Spor Kulübü Kurumsal İletişim ekibinde görevlendirilmek üzere “Sosyal Medya Uzmanı-Voleybol” pozisyonunda aday arayışımız bulunmaktadır. Pozisyondan beklenen temel görevler ve aranan nitelikler aşağıdaki gibidir.

İŞ TANIMI

 • Sosyal Medya hesaplarının yönetilmesi
 • Günlük olarak, orijinal metin, resim, video vb. çevrimiçi içerik oluşturmak, düzenlemek ve yayınlamak
 • Sosyal medya trendlerine hakim olmak

ARANAN TEMEL YETKİNLİKLER

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun
 • Sosyal Medya Yönetimi alanında en az 3 yıl deneyimli, tercihen ajans deneyimi olan
 • Takım çalışması ve insan ilişkileri kuvvetli, planlama ve organizasyon becerilerine sahip
 • Yazılı ve sözlü iletişimi iyi, Türkçeyi çok iyi kullanan
 • Sosyal Medyayı aktif kullanabilen, farklı spor dallarını özellikle Voleybolu yakından takip eden
 • Adobe Programlarına hakim (Photoshop,Premiere)
 • Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısına sahip
 • İyi derecede İngilizce bilen
 • Sarı lacivert renklere gönül vermiş olmak

Fenerbahçe İş Başvurusu


Fenerbahçe Koleji Satın Alma Uzmanı İş İlanları – İstanbul

Fenerbahçe Koleji İdari Hizmetler ekibinde görevlendirilmek üzere “Satın Alma Uzmanı” pozisyonunda aday arayışımız bulunmaktadır. Pozisyondan beklenen temel görevler ve aranan nitelikler aşağıdaki gibidir.

İŞ TANIMI

Fenerbahçe Koleji’nin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmet alımları için taleplerin toplanması, iş planı, bütçe yapılması, şartnamelerin belirlenmesi, satın alma sürecinin gerçekleştirilmesi, hak ediş kontrolünün sağlanması ve muhasebeleştirme süreçlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olarak;

 • Endirekt satın alma süreçlerinin yönetilmesini sağlamak
 • Bütçe planına uygun şekilde gerekli satın almaları yapmak
 • Gerekli kaynak planlamasını yapmak
 • Gelir ve gider bütçeleri üzerinden gerçekleşen giderleri takip ederek raporlamak
 • Sözleşme sürecinin takibini sağlamak
 • Talep edilen tüm alımlar için tedarikçi araştırmak ve satın alma sürecini yürütmek
 • Fatura kontrolü yaparak muhasebeye teslim etmek
 • Tedarikçi performansını ölçmek ve tedarikçi havuzunu oluşturmak

ARANAN TEMEL YETKİNLİKLER

 • Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi bölümlerinden mezun
 • En az 2 yıl deneyimli
 • Sözleşmeler konusunda bilgi sahibi
 • Satın alma yöntemlerine hakim
 • İlişki yönetiminde başarılı
 • Etkili problem çözebilme becerisine sahip
 • Sarı lacivert renklere gönül vermiş olmak

Fenerbahçe İş Başvurusu 


Fenerbahçe Hareketli Grafik Uzmanı İş İlanları

Fenerbahçe Spor Kulübü Kurumsal İletişim ekibinde görevlendirilmek üzere “Hareketli Grafik Tasarım Uzmanı” pozisyonunda aday arayışımız bulunmaktadır. Pozisyondan beklenen temel görevler ve aranan nitelikler aşağıdaki gibidir.

İŞ TANIMI

 • Sosyal Medya hesapları için video içeriklerinin üretilmesi ve düzenlenmesini sağlamak
 • Spor odaklı sosyal medya kanallarını aktif takip ederek, yaratıcı fikir süreçlerinde yer almak
 • Güncel grafik tasarımların, hareketli grafik ve animasyon trendlerinin takip edilmesi ve bu trendlerin çalışmalara uyarlanmasını sağlamak
 • Fenerbahçe markasının görsel dünyadaki ihtiyaçlarına yönelik görsel konseptler geliştirmek

ARANAN TEMEL YETKİNLİKLER

 • Üniversitelerin Grafik, Grafik Tasarım, Animasyon bölümlerinden mezun
 • İlgili alanda en az 3 yıl deneyimli
 • Video içerik üretebilen ve video düzenleyebilen
 • Abobe Photoshop, Illustrator, Premiere Pro, After Effects vb. programlarına hakim
 • Motion Design videoları üretebilen
 • Detaylı portfolyo sunabilecek
 • Sorumluluk almaktan korkmayan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Sarı lacivert renklere gönül vermiş olmak

Fenerbahçe İş Başvurusu


Fenerbahçe Fenerium Mağaza Görevlisi İş İlanları – Ankara

 • En az lise mezunuysan,
 • Mağazacılık alanında tecrübeliysen ( tercihen ) veya kariyerine mağazacılık alanında başlamak istiyorsan,
 • Ekip çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve dinamiksen,
 • İletişim becerilerin gelişmiş ve ikna kabiliyetin yüksekse,
 • Sarı Lacivert Renklere Gönül Vermiş

İŞ TANIMI

 • Haftalık ve aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi,
 • Müşteri ihtiyaçlarının belirlenerek memnuniyetlerinin arttırılması,
 • Ürünlerin reyon düzeninin sağlanması.

Fenerbahçe Fenerium İş Başvurusu


Fenerbahçe Fenerium Satış Danışmanı İş İlanları – İstanbul

Sarı Laciverte tutkuyla bağlı olan, spor yapmayı seven ve spora sempati duyan, sarının yanına sadece laciverti yakıştıran, hayatını yeri geldiğinde Fenerbahçe fikstürlerine göre yönlendiren, mağaza içerisinde toplu hücum ve toplu defans yapabilen, gülerek ve eğlenerek çalışmayı bilen, ekibi ve mağazası için her an enerjisini sahaya yansıtabilen, İzmir’de  bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere “Satış Danışmanları” arıyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

 • En az lise mezunu,
 • Fenerbahçeli olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek,
 • Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun,
 • Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli,dış görünümüne özen gösteren ,
 • 25 yaşını aşmamış,
 • Erkek ve Kadın satış danışmanları
 • Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli olmaları gerekmektedir.

Fenerium İş Başvurusu 

Fenerbahçe Fenerium Raporlama Uzmanı İş İlanları 

Fenerium Kalite Güvence ekibinde görevlendirilmek üzere “Raporlama Destek Uzmanı” pozisyonunda aday arayışımız bulunmaktadır.

Pozisyondan beklenen temel görevler ve aranan nitelikler aşağıdaki gibidir:

 İŞ TANIMI

 • Obase ve benzeri programları kullanarak raporlar oluşturmak
 • İstenen raporların zamanında hazırlanmasını ve dağıtımını sağlamak
 • Raporların geliştirilmesini, güncelliğini ve sürekli kontrolünü sağlamak
 • Veri tabanında bulunan verileri aktif olarak kullanmak ve geliştirici öneriler sunarak katma değer sağlamak

ARANAN TEMEL YETKİNLİKLER

 • Üniversitelerin tercihen İstatistik, İşletme, Muhasebe bölümlerinden mezun
 • En az 3-4 yıl deneyimli
 • Perakende sektöründe satış stok yöntemi süreçlerine hakim
 • MS Office programlarına hakim (İyi seviyede Excel kullanabilen)
 • Tercihen temel muhasebe bilgisi olan
 • İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın
 • Aktif araç kullanabilen
 • Sarı lacivert renklere gönül vermiş olmak
İş Başvurusu

Fenerbahçe İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

Fenerbahçe Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Fenerbahçe engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Fenerium Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Fenerium İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Fenerium part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Fenerbahçe İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Fenerbahçe iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Fenerbahçe iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Fenerbahçe Fenerium İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Fenerbahçe Fenerium iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Fenerbahçe Fenerium iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

 isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu