Genel

Eti İş Başvurusu – Eti Güncel İş İlanları 2023

İçindekiler

Eti iş Başvurusu için araştırma yapan personel adaylarının beklediği Eti İş İlanları yayınlandı!  Eti İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Eti insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Eti 2023  İş Başvurusu Formu sayfamızda!

Eti iş başvurusu ile ilgi merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Eti iş başvurusu nasıl yapılı? , Hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ? Eti çalışma şartları nasıl? Personel maaşları ne kadar ? gibi birçok sorunun cevabını sizler için araştırdık .

Eti Hakkında

Eti, Onursal Başkanımız ve Kurucumuz Firuz Kanatlı’nın, projesini kendi elleriyle çizdiği ilk tesisle 1962 yılında üretime başladı. Sektöründe her zaman yeniliklerin ve ilklerin markası olan, Türk halkına daha iyisini vermek için çalışan Eti, bu lezzet yolculuğunda, her biri damaklarda ve zihinlerde iz bırakacak ürünler zinciri oluşturdu.

Türkiye’nin ilk lifli bisküvisi Burçak, ilk hazır kızarmış ekmeği Etimek, ilk sanayi tipi keki olan Üzümlü, Meyveli ve Kakaolu Dilim Keki, ilk paketlenmiş turtası Turti, ilk glutensiz ürünler markası Pronot ve ilk ıslak keki Browni, benzersiz lezzetleri ile Türk halkının hayatına girdi, kısa sürede vazgeçilmez hale geldi. Besteci ve söz yazarı Sn. Oktay Tem’e ait “Bir Bilmecem Var Çocuklar” cıngılı, sözleri ve müziği ile sadece çocukların değil, büyüklerin de kalbinde taht kurdu.

Eti sektöre yön veren yenilikçi yaklaşımı ile yıllar boyunca pek çok ödüle layık görüldü. Birçok girişime ilham verdi ve Türk halkının damak zevkini geliştirdi. 2003 yılında Eti için yeni bir dönem başladı. Eti’nin Kurucusu ve Onursal Başkanı Firuz Kanatlı’nın “Bir uygarlık savaşı” olarak nitelendirdiği TPM (Toplam Verimlilik Yönetimi), Eti’de fabrika yönetim yaklaşımı olarak benimsendi ve yeni başarılara imza atıldı.

Bu yönetim yaklaşımını planlı, titiz ve azimli bir şekilde uygulayan çalışanları sayesinde Eti, Japon Fabrika Bakım Enstitüsü tarafından “TPM Ödülleri”ni 8 defa kazandı.

Eti’nin aldığı ödüller bununla da sınırlı kalmadı. “Capital En Beğenilen Şirketler” listesinde bisküvi ve çikolata sektöründe 2013 ve 2014’te üst üste birinci seçilen Eti, bugün Türkiye’nin 72 farklı ilinde 7.000’den fazla çalışanı istihdam ediyor.

İnovatif bakış açısı ve kendi üretim teknolojisini geliştirme gücü ile Türkiye’nin en büyük 100 sanayi kuruluşundan biri olarak dünya pazarlarında rekabet eden Eti, yarım asırdan fazla tecrübesi, kaliteli, yenilikçi ve benzersiz lezzetleriyle hayata keyif ve mutluluk katmaya devam ediyor.

Eti İş Başvurusu ve Personel Alımı 2023

Sektöründe Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan ETİ , 2023 yılı 7.000’den fazla personeliyle Ülke çapında üretime ve dağıtıma devam  eden Eti , Bir çok şehirde görevlendirmek üzere personel alımı yapmaya devam ediyor .

Başta İstanbul , Ankara , İzmir gibi büyük şehirler olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirleri için  iş ilanları yayınlandı . Yayınlanan ilanlara geçmeden önce hangi pozisyonlar için Personel alımı yapıldığına göz atalım.

Eti İş Başvurusu
Eti İş Başvurusu
Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 7.500+
Şube Sayısı 7+
Kuruluş Tarihi 1961
Firma İnternet Sitesi www.etietieti.com.tr

Eti Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Yukarıda da belirttiğimiz üzere 7.000’den fazla insan iş imkanı sağlayan ve büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarına devam eden ETİ Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Üretim Elemanı
 • Üretim Uzmanı
 • Gıda Mühendisi
 • Kalite Kontrol Uzmanı
 • Depo Yetkilisi
 • Depo Görevlisi
 • Forklift Operatörü
 • Elektrik Bakım Teknisyeni
 • Sevkiyat Şoförü
 • Kurumsal Satış Uzmanı
 • Satış Temsilcisi
 • Muhasebe Uzmanı

Eti İş Başvurusu İçin Aranan Şartlar 

 • Başvuru sahibinin Lisans mezunu olması,
 • Başvuru sahibinin deneyimli olması
 • Ferdi ve gurup çalışmalarında başarılı olması
 • İletişim ile ilgili her hangi bir sorununun bulunmaması
 • Araç ehliyeti sahibi olan ve kullanabilen
 • Seyahat ile ilgili her hangi bir engeli bulunmayan,
 • Askerlikten muaf veya tamamlamış olan

Eti İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Eti iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Eti İş İlanlarıdır . Eti İş Başvurusu Kariyer.net ve Linkedin üzerinde yayınlanan Eti iş ilanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Eti İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise https://www.etietieti.com/is-ilanlari  resmi internet sitesi üzerinde bulunan Açık Pozisyonlar sayfasıdır . Eti Açık Pozisyonlar sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Eti İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Eti İş Başvurusu Formu Doldur

Eti İş Başvurusu Yapmak isteyen adaylar için en kolay yol Eti İş Başvuru Formu Doldurmaktır. Eti İş Başvuru Formunu doldurak başvurunuzu Eti İnsan Kaynakları yetkililerine iletebilir ve Başvurunuzun değerlendirme sürecini hızlandırabilirsiniz. Etiş Başvuru Formuna aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Eti İş Başvurusu Formu Doldur 
Eti Kariyer.net İş İlanları 
Eti Linkedin İş İlanları 

İş başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra Eti tarafından değerlendirme süreciniz başlar . Değerlendirme sürecinde başvuruları olumlu olarak değerlendirilen adaylar ile firma tarafından ilk kontak kurulur ve telefon görüşmesi yapılır.

Bu adamı da geçen adayların test süreci başlar . Bu testler online olarak yapılır . Firma tarafından genel yetenek testleri ve gerekli ise İngilizce testleri gönderilir .

Testlerden de başarılı ile geçen adaylar için yüz yüze mülakat süreci başlar. Yüz yüze mülakat aşamasında öncelikle insan kaynakları yetkilisi ile görüşülür . Sonrasında ise ilgili departman yöneticisi ile görüşme gerçekleştirilir.

Tüm aşamaları başarılı bir şekilde geçen adaylar için son süreç olan Referans araştırma sürecine geçilir. Referans araştırmalarından sonra ise tarafınıza teklif gönderilir ve işe alım süreciniz neticelenmiş olur.

Eti İnsan Kaynakları 

ETİ, Türkiye merkezli bir gıda şirketidir. Eti’nin insan kaynakları departmanı, şirketin insan kaynakları politikalarını yönetir ve çalışanların işe alım, eğitim, kariyer gelişimi, performans yönetimi, ücretlendirme ve çalışma koşulları gibi konularda destek sağlar.

ETİ’nin insan kaynakları departmanı, işe alım sürecinden sorumludur. Şirket, uygun adayları bulmak için ilanlar yayınlar, mülakatlar yapar ve seçme sürecini yönetir. İşe alım süreci boyunca, adayların niteliklerine, deneyimlerine ve uygunluğuna dikkat ederler.

Çalışanların eğitimi ve gelişimi de ETİ’nin insan kaynakları departmanının sorumluluğundadır. Şirket, yeni çalışanlara oryantasyon programları sunar ve sürekli eğitimlerle çalışanların becerilerini geliştirmelerini sağlar. Kariyer gelişimi için de farklı eğitim ve yükselme fırsatları sunulabilir.

Performans yönetimi, insan kaynakları departmanının bir diğer önemli görevidir. ETİ, çalışanların performansını değerlendirir, geri bildirim sağlar ve hedeflere ulaşmaları için destek verir. Performans değerlendirmeleri, terfi ve maaş artışı gibi süreçlerde insan kaynakları departmanı aktif rol oynar.

Ücretlendirme ve yan haklar da insan kaynakları departmanının gözetimi altındadır. ETİ, çalışanların adil ve rekabetçi bir ücret almasını sağlamak için ücret politikalarını belirler ve yan haklarla ilgilenir.

ETİ’nin insan kaynakları departmanı aynı zamanda işyeri ilişkileri, işçi sağlığı ve güvenliği, çeşitlilik ve kapsayıcılık gibi konularla ilgilenir ve ilgili yasalara uyum sağlar.

Ancak, ETİ’nin insan kaynakları uygulamaları ve politikaları zaman içinde değişebilir. En güncel bilgilere ETİ’nin resmi web sitesi veya insan kaynakları temsilcileri aracılığıyla ulaşmanız önemlidir.

İş Görüşmesi Öncesi İpucları

1. Firma ve Pozisyon Hakkında Araştırma Yapın

Görüşme öncesinde mutlaka firma ve pozisyon hakkında detaylı bir araştırma yapın; firmanın faaliyet alanları, başarıları, ürünleri, hizmetleri ve başvurduğunuz pozisyon hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız, sizin bu işi ne kadar istediğiniz hakkında olumlu bir izlenim yaratır.

2. Mülakat İçin Pratik Yapın, Kendi Sorularınızı Hazırlayın

Mülakatlara mutlaka hazırlıklı gidin. Özgeçmişiniz üzerinden yapacağınız pratikler görüşme esnasında kendinizi daha rahat ifade etmenizi sağlar. Ayrıca araştırmalarınız sonucunda firma ve pozisyon hakkında hazırladığınız birkaç soruyu sormak, sürece olan ilginizi kanıtlayacaktır.

3. İyi Bir Dinleyici ve İyi Bir Konuşmacı Olun

İş görüşmeleri sizin kendinizi anlattığınız kadar karşınızdakini de dinlediğiniz bir yer olmalı. Etkili bir iletişim için göz teması kurmalı, beden dilinizle karşınızdakine onu dinlediğinizi hissettirmelisiniz. Karşınızdakinin ne diyeceğini tahmin etmek yerine konuştuklarını sonuna kadar dinleyip, gerçekten anladığınızdan emin olmalısınız. Soruları yanıtlarken görüşme öncesi yaptığınız mülakat pratiklerini kullanmak, bu sırada kendinizi çok daha iyi ve akıcı olarak ifade etmenizi sağlayacaktır.

4. Kendiniz Olun

Aranılan pozisyonun özellikleri değil, kendiniz olun. Unutmayın, samimiyet her zaman kazanır. Üstelik davranışlarınızdaki içtenlik sayesinde ortamda pozitif bir havanın esmesine sebep olabilirsiniz.

5. Sürece Olan İlginizi Gösterin

Görüşmeye gittiğinizde bundan sonraki aşamaların neler olduğunu mutlaka sorun. Sürece ve sonraki aşamalarına olan ilginizi göstermek avantajınıza olacaktır.

Eti Çalışma Şartları

Çalışma koşullarımız, ilgili yönetmelikler, iş kanunu ve mevzuatlar doğrultusunda hazırlanmıştır ve beyaz yakalı çalışanlarımızın çalışma gün ve saatleri yaptıkları iş ve bulundukları lokasyona göre farklılık gösterebilir.

Eskişehir Lokasyonu Çalışma Saatleri : 08:45 – 16:45 saatleri arası

İstanbul Lokasyonu Çalışma Saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri arası

Bölge Müdürlükleri Çalışma Saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri arası

Genel müdürlük ve Bölge müdürlüklerinde Cumartesi günleri saat: 13:00 e kadar çalışılmaktadır.

Diğer departmanlarda ise Haftanın 6 günü 3 vardiyalı sistem ile çalışır ve Pazar günü izin günüdür .

Eti Personel Maaşları ve Sunulan Olanaklar

Eti  bünyesine yeni alınacak personelin ücretleri, günün şartları ve sektör ücretleri dikkate alınarak belirlenmekte olup, mevcut personelimizin ücretleri ve tazminatları Toplu İş Sözleşmesi’ne uygun olarak belirlenmektedir . Eti  Personelleri için belirlenen çalışma şartları ise şu şekildedir  ;

 • İkramiye Hakkı 
 • Performans primi Hakkı 
 • Çeşitli tazminat ve yardımlar 
 • Takdirname ve ödül

Eti Güncel İş İlanları

İstanbul – ETİ Güvenlik Görevlisi İş İşlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul-Küçük Çamlıca’da görev yapacak Güvenlik Görevlisi” aranmaktadır.

 • En az lise mezunu,
 • Güvenlik alanında en az iki yıl deneyimli,
 • 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na hakim,
 • Silahlı güvenlik kimliğine sahip,
 • MS Office programlarını etkin kullanabilen,
 • İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,
 • Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık,
 • Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Askerlikle ilişkisi bulunmayan,
 • İstanbul (Anadolu Yakası)‘da ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.

İŞ TANIMI

 • Personel, ziyaretçi, araç, malzeme, hammadde, yarı mamul ve mamul giriş ve çıkışlarını kontrol etmek ve araç güvenliğini sağlamak,
 • İşyeri park yerini ve araç trafiğini kontrol etmek ve düzenlemek,
 • Mesai saatleri dışında şirkete gelen evrakları, kolileri, kargoları ve mesajları alıp ilgililere iletmek,
 • Gerektiği durumlarda sivil savunma hizmetlerine yardımcı olmak,
 • Güvenlik kamera görüntülerini takip etmek, olumsuz durumları amirine raporlamak,
 • İşyeri ve çevresinde suç işleyenleri 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na göre yakalamak ve güvenlik görevlilerine teslim etmek.
İş Başvurusu 

Eskişehir Eti Montaj Teknisyeni

Bu pozisyonun amacı ne?

ETİ üretim hedefleri doğrultusunda tesislerimizdeki üretimin sürekliliğini sağlamak için; kapsamında bulunan veya yenilikçi makinaların imalatını, montajını tam zamanında, doğru bir şekilde gerçekleştirmek ve devreye almak.

Senden Neler Bekliyoruz?

 • İmal edilen makine ve ekipmanların uygun olarak imalat ve montajına ait faaliyetlerin bir parçası olmak,
 • Çalışmalarını ekip arkadaşların ve amirlerin ile birlikte uyumlu bir ortamda gerçekleştirmek ve sürekli gelişime açık olmak,
 • Çalışmış olduğun alanda her zaman İş Sağlığı ve Güvenliği kuralları çerçevesinde hareket ederek bu alanda sürekli geri bildirimi prensip haline getirmek.

Neden Sen?

 • Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksekokullarının Makine, Kaynak, Çelik Konstrüksiyon, Tesviye veya  ilgili bölümlerinden mezunsan,
 • Makine Montaj ve kaynak alanında en az 2 yıl deneyimliysen,

Seni Neler Ön Plana Çıkarır?

 • Makine ve ekipmanlarının imalat ve montajı bilgisine sahip olman,
 • Makine imalatı ve montajına ilişkin malzeme seçimi yapabilmen,
 • Kaynak bilgisi ve uygulamalarını yapabiliyor olman,
 • Pnömatik ve hidrolik şema okuyabilmen ve ilgili malzeme bilgisine hakim olman,
 • Tesviye işçiliği ve ilgili ekipman kullanım becerisine sahip olman,
 • Teknik resim okuma ve anlama becerilerini geliştirmiş olman,
 • Ölçüm teknikleri konusunda bilgili olman,
 • İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneğinin güçlü olması,
 • İşin gerektirdiği koşullarda vardiyalı çalışma düzeninde çalışmak istiyorsan,
 • Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip olman,
 • İşin gerektirdiği koşullarda vardiyalı çalışma düzeninde çalışmak istiyorsan,
 • Ekip çalışmasını sevmen ve ekip çalışmasına yatkın olman,
 • Askerlik ile ilişiğin yoksa,
 • Eskişehir’de ikamet ediyor veya edebilecek olman.
İş Başvurusu 

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Eti İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

Eti İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Eti iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Eti iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Eti İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Eti iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Eti iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Eti Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

ETİ ŞİRKETLER GRUBU MERKEZİ – ETİ PLAZA

Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi No:11 Tepebaşı/Eskişehir

Telefon : +90 (222) 221 20 00 Faks : +90 (222) 221 55 00

İcra Kurulu Başkanlığı Ofisi

Organize Sanayi Bölgesi 14. Cadde No: 10 26110 ESKİŞEHİR

Telefon : +90 (222) 211 00 00 Faks : +90 (222) 236 11 39

Pazarlama Grup Başkanlığı Ofisi

Küçük Çamlıca Mah. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:56 34662 Üsküdar/İSTANBUL

Telefon : +90 (216) 544 25 25 Faks : +90 (216) 325 08 78

Satış Grup Başkanlığı Ofisi

Küçük Çamlıca Mah. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:56 34662 Üsküdar/İSTANBUL

Telefon : +90 (216) 544 25 25 Faks : +90 (216) 325 20 60

Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı Ofisi

Organize Sanayi Bölgesi 14. Cadde No: 10 26110 ESKİŞEHİR

Telefon : +90 (222) 211 00 00 Faks : +90 (222) 236 11 39

Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı Ofisi

Organize Sanayi Bölgesi 14. Cadde No: 10 26110 ESKİŞEHİR

Telefon : +90 (222) 211 00 00 Faks : +90 (222) 236 18 30

İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı Ofisi

Organize Sanayi Bölgesi 14. Cadde No: 10 26110 ESKİŞEHİR

Telefon : +90 (222) 211 00 00 Faks : +90 (222) 236 11 39

Finans Grup Başkanlığı Ofisi

Organize Sanayi Bölgesi 14. Cadde No: 10 26110 ESKİŞEHİR

Telefon : +90 (222) 211 00 00 Faks : +90 (222) 236 11 39

BİSKÜVİ FABRİKASI

75. Yıl Mah. Osb. Orhan Erdem Bulvarı No:3 26110 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon : +90 (222) 211 00 00 Faks : +90 (222) 236 08 92

ÇİKOLATA FABRİKASI

Osb. Orhan Erdem Bulvarı 11. Cadde No:2 26110 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon : +90 (222) 211 00 00 Faks : +90 (222) 236 16 50

KRAKER FABRİKASI

Organize Sanayi Bölgesi Mümtaz Zeytinoğlu Bulvarı No:3 26110 ESKİŞEHİR

Telefon : +90 (222) 211 00 00 Faks : +90 (222) 236 00 09

KEK FABRİKASI

Osb. 14. Cadde No:10 26110 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon : +90 (222) 211 00 00 Faks : +90 (222) 236 18 11

BÜTÜNLEŞİK TAHIL İŞLETME FABRİKASI

Osb. Orhan Erdem Bulvarı 11. Cadde No:6 26110 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon : +90 (222) 211 00 00 \ +90 (222) 236 16 43 -44

ETİ MAKİNE

Osb. 19. Cadde No:18 26110 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon : +90 (222) 236 00 31 Faks : +90 (222) 236 06 07

KURUYEMİŞ FABRİKASI

Osb. 7. Cadde No:42 26110 Odunpazarı/Eskişehir

Telefon : +90 (222) 211 00 00

ETİ BOZÜYÜK FABRİKASI

4 Eylül Mahallesi Osman Rusçuk Caddesi No:20 Bozüyük – Bilecik

Telefon : +90 (222) 211 00 00 +90 (228) 315 12 76

SÜT ÜRÜNLERİ FABRİKASI

Konya Organize Sanayi Bölgesi (3.Organize) 8. Sok. No:5 Selçuklu KONYA

Telefon : +90 (332) 239 04 66 +90 (332) 239 04 67

ETİ EUROPEAN FOOD INDUSTRIES S.A.

Parc Industrial Craiova – Strada Aviatorilor, nr. 10, Gherceşti, judet Dolj, România

Telefon : +40 251 460 060 Faks : +40 251 460 064

Ege Bölge Müd. Lojistik Depo

Fatih Mahallesi 1203 Sokak No:27 Sarnıç / İzmir

Telefon : +90 (232) 281 56 57

Antalya Lojistik Merkez

Varsak Karşıyaka Mah Mehmet Akif Ersoy Cad. 1528 sok. E Blok Dış kapı no: 7 iç kapı 1 ve 2 nolu depo Kepez/ANTALYA

Telefon :

Güney Marmara Bölge Müdürlüğü Lojistik Depo

Yeni Yalova Yolu 15 Km Ovaakça, Osmangazi, Bursa

Telefon : +90 (224) 267 19 26/27-67

İç Anodolu Bölge Müdürlüğü Lojistik Depo

İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1468 cadde (Eski 24 üncü cadde) No:225/A Yenimahalle/Ankara

Telefon : +90 (312) 394 83 07-08-09

Karadeniz Bölge Müdürlüğü

Toybelen Mah. 1168.Sok.No:25 İlkadım / SAMSUN

Telefon : +90 (362) 465 52 44 – 465 52 84 – 465 62 34

Doğu Akdeniz Bölge Müdürlüğü Lojistik Depo

Yeni Mahalle İncirlik Bulvarı No 311 Sarıçam/Adana

Telefon : +90 (322) 304 00 34 – 35-36

Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürlüğü

Bağcılar Mah. Amid Caddesi MSE Plaza No:4/1, Bağlar/Diyarbakır

Telefon : +90 (412) 251 12 30 (3 hat)

Batı Akdeniz Bölge Müdürlüğü

Musalla bağları mah. Kule Cad. Kule Plaza Kat:16 No:24, Selçuklu/Konya

Telefon : +90 (332) 236 04 02 – 236 04 40

Doğu Marmara Bölge Müdürlüğü Lojistik Depo

Osman Gazi Mahallesi, Atayolu Caddesi, Uzunlar Sokak No:1 Samandıra Sancaktepe İSTANBUL

Telefon : +90 (216) 311 05 14 – 311 34 93 – 311 36 87

Batı Marmara Bölge Müdürlüğü Lojistik Depo

Akçaburgaz Mah. 1563 Sok. No: 12 ALKOP Yanı ESENYURT/İSTANBUL

Telefon : +90 (212) 697 74 30 +90 (212) 697 74 56

 

 

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Ben Mehmet sıddık emekliyim 43yasindayim daha önce bir yıl gıda firmasinda fırın yardımcısı olarak gurev aldım sultanbeylide otoluyorum sizinle uzun süre calismak isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu