Market

Eskişehir Halk Ekmek İş Başvurusu – En Güncel İş İlanları

İçindekiler

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılda da Eskişehir  Halk Ekmek iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor ! Eskişehir Halk Ekmek İş Başvurusu Formu ve Eskişehir Halk Ekmek personel alımı yapılan pozisyonlar Eskişehir Halk Ekmek insan kaynakları tarafından güncellendi.  Personel alımlarıyla ilgili detaylar  Halk Ekmek İş Başvurusu sayfamızda!

Halk Ekmek iş Başvurusu yapabilmek için İş İlanlarını takip ediyorsanız eğer, firmanın personel alımları ile ilgili kafanıza takılabilecek bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Eskişehir Halk Ekmek İş Başvurusu
Eskişehir Halk Ekmek İş Başvurusu
Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 500+
Şube Sayısı
Kuruluş Tarihi
Firma İnternet Sitesi www.eskisehirhalkekmek.com

Eskişehir Halk Ekmek İş Başvurusu ve Personel Alımı

Son teknoloji ile donatılmış modern halk ekmek üretim tesisi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin artan hayat pahalılığı karşısında eski küçük halk ekmek fırınının (Sultandere’deki) artan talebi karşılayamaması nedeniyle, 2000 yılında Başkan Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in sosyal hizmet projelerinden biri olarak kurulmuştur. Ekmekler, tünel tipi fırınların yer aldığı tesislerde el değmeden üretilmekte ve poşetlenmektedir.

Tesiste beyaz ekmek dışında ayrıca günlük kepekli ekmek, tam buğday ekmek, roll ekmek çeşitleri ile Ramazan Aylarına özel pide üretilmektedir. Ekmekler kent geneline yayılan ve engelliler ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız tarafından işletilen 49 adet satış büfesi aracılığıyla halka ulaştırılmaktadır. Ayrıca aşevleri başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşun da ekmek ihtiyacı karşılanmaktadır.

Bunun yanı sıra Eskişehir halk ekmek ekmek üretimi dışında Yumurta ve Sür üretimi de gerçekleştirmektedir.

Eskişehir Halk Ekmek 2023 yılında artan talebi karşılayabilmek , daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek adına Ekmek , Yumurta ve Süt üretim tesislerinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapmaya devam ediyor.

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Eskişehir Halk Ekmek İş Başvurusu ve Eskişehir Halk Ekmek İş İlanları konusuna geçmeden önce Personel Alımı yapılan açık pozisyonlara göz atalım. Eskişehir Halk Ekmek Personel Alımı yapılacak olan Açık İş pozisyonları şu şekildedir;

 • Üretim Personeli
 • Güvenlik Güvenlik Görevlisi
 • Temizlik Personeli
 • Gıda Mühendisi
 • Dağıtım Şoförü
 • Saha satış Temsilcisi
 • Muhasebe Uzmanı
 • Temizlik Görevlisi

İş Başvurusu İçin Gereken Evrak ve Belgeler

Eskişehir Halk Ekmek işe alım süreciniz başladığında yapmanız gereken tek şey iş başlangıcı için sizden istenen belgeleri en kısa sürede temin etmenizdir. İstenen genel belgeler ise şu şekildedir ;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Diploma Fotokopisi veya Öğrenim Belgesi 
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı 
 • 4 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Erkek Adaylar için Terhis veya Tecil Belgesi

Eskişehir Halk Ekmek İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi büyümesine ve  buna paralel olarak Personel alımlarına devam eden Eskişehir Halk Ekmek  2023 yılında da bir çok kişiye iş imkânı sunmaya devam ediyor. Yukarıda belirtilmiş olan Pozisyonlar için   İş Başvurusu yapılabilmektedir.

Peki Halk Ekmek İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? Eskisehir Halk Ekmek İş Başvurusu yapmak isteyenlerin en çok araştırdığı konu Eskişehir Halk Ekmek İş İlanları ve İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusudur. Eskişehir Halk Ekmek İş İlanları Kariyer sitelerinde yayınlanmamaktadır. İş Başvurusu için Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve İşkur üzerinden yayınlanan duyuruları takip etmek gerekmektedir.

Eskişehir Halk Ekmek personel alımı için Yayınlanan duyuruları İşkur üzerinden takip etmek için öncelikle İşkur kaydınızın olması gerekmektedir. İşKur kaydınızı buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi gerekenler ;

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Eskişehir Halk Ekmek İnsan Kaynakları 

Eskişehir Halk Ekmek İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Eskişehir Halk Ekmek ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Eskişehir Halk Ekmek , iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. Eskişehir Halk Ekmek ‘un resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Eskişehir Halk Ekmek , iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Eskişehir Halk Ekmek ‘un açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Eskişehir Halk Ekmek İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Eskişehir Halk Ekmek ‘un resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

Eskişehir Halk Ekmek ‘un insan kaynakları süreçleri ve iş başvuruları ile ilgili en güncel ve detaylı bilgilere ulaşmak için Eskişehir Halk Ekmek ‘un resmi web sitesini ziyaret etmeniz veya doğrudan Eskişehir Halk Ekmek İnsan Kaynakları departmanıyla iletişime geçmeniz önemlidir. İnsan Kaynakları departmanı, size iş başvurusu süreci, çalışma şartları ve diğer ilgili konularda daha fazla bilgi sağlayabilir.

Eskişehir Halk Ekmek Çalışma Saatleri

Eskişehir Halk Ekmek İş Başvurusu yapmak ve Firma bünyesinde  çalışmak isteyenlerin cevap aradığı sorulardan bir tanesini de , Eskişehir Halk Ekmek Çalışma saatleridir.

Eskişehir Halk Ekmek Fabrikaları haftanın 7 günü kesintisiz bir şekilde üretimine devam etmektedir. Eskişehir Halk Ekmek Personelleri  üç vardiyalı sistemde günlük 8 saat olacak şekilde haftada 45 saat çalışırlar. Haftada 1 gün izin hakkı tanınmaktadır.,

Haftalık 45 saatten fazla çalışan bir personel 45 saati geçen çalışma süresi için %50 fazla mesai ücreti almaktadır.

Yıllık izinler ise çalışma süresine göre belirlenmekte olup aşağıdaki gibidir ;

 •  Bir yıldan beş yıla kadar (beş yıl dahil) olanlara ondört gün
 •  Beş yıldan fazla onbeş yıldan az olanlara yirmi gün
 •  Onbeş yıl (dahil) ve daha fazla olanlara yirmialtı gün

Halk Ekmek Personel Maaşları

Eskişehir Halk Ekmek Personel Maaşları çalışılan pozisyon ve yetkinliğe göre farklılık göstermektedir. Ancak ilk işe giren personeller yan haklar ile birlikte 14800 TL ile 15200 TL arasında bir maaş almaktadır.

Asgari ücrete yapılacak zam oranlarını göz önünde bulundurarak 2023 yılı için beklenen ortalama maaş 15000 TL  ile 15500 TL arasında olması beklenmektedir.

Maaş dışında Eskişehir Halk Ekmek Tarafından Çalışanlarına sunulan Haklar ise şu şekildedir ;

 • Haftalık İzin Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Bayanlar için Doğum İzni Hakkı
 • Erzak Yardımı
 • SSK’lı Çalışma
 • Mesai Ücreti Hakkı

Eskişehir Halk Ekmek İş Başvuru Formu

Yukarıda da belirtildiği gibi Eskişehir Halk Ekmek , Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İştiraki olduğundan dolayı direkt olarak personel alımı yapmamaktadır . Personel alımları ve Eskişehir Halk Ekmek İş İlanları İşkur , Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Eskişehir Halk Ekmek internet sitesinde yayınlanan duyurular ve belirlenen Şartlar dahilinde yapılmaktadır. İş Basvurusu yapabilmek için öncelikle belirlenen şartlara uygun olmak gerekmektedir. Belirlenen şartlara ve aranan niteliklere uygun olan adaylar başvurularını ve duyuruda istenen evraklarla birlikte başvuru yapabilir.

Eskişehir Halk Ekmek İş Başvuru Formu 

Benzer iş İlanları

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

Eskişehir Halk Ekmek İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

Eskişehir Halk Ekmek Stajyer Alımı Yapıyormu ?
Bir çok insanın cevabını merak ettiği konulardan biride Dülğeroğulları Stajyer alımı yapıyormu ? Eskişehir Halk Ekmek çeşitli departman ve pozisyonlarda görevlendirmek üzere , Lise ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinde staj döneminde olan adaylar için staj imkanı sunmaktadır .
Eskişehir Halk Ekmek staj başvuruları firmanın resmi internet sitesindeki , İş Başvuru Formu aracılığı ile yapılabilmektedir.

Halk Ekmek Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Halk Ekmek İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Halk Ekmek part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Halk Ekmek İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Halk Ekmek iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Halk Ekmek iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Halk Ekmek Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Halk Ekmek maaşları 2023 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Eskişehir Halk Ekmek Genel Müdürlüğü İletişim Bilgileri 

 • Yeni Bağlar Mahallesi Uludağ Sokak No:6
  Tepebaşı / ESKİŞEHİR

 • +90 ( 222 ) 320 37 70
  +90 ( 222 ) 320 25 45

 • +90 ( 222 ) 320 25 44

 • [email protected]

 

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu