Restoranlar

Dominos İş Başvurusu! 2023 Dominos İş İlanları ve Dominos Maaşları

İçindekiler

Dominos güncel iş ilanları yayınlandı . Başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde 600 şubesi ve binlerce personeli ile hizmet veren Dominos Bir çok Şubesi İçin İş başvurusu kabul etmektedir. Dominos İş Başvuru FormuDominos iş ilanları ve Dominos iş başvurusu hakkında araştırma yapan personel adayları için merak edilen bir çok sorunun cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Dominos İş Başvurus , Dominos İş İlanları ve merak ettiğiniz diğer tüm konular ile ilgili merak ettiklerinizi yorumlar kısmında bizlere iletebilirsiniz.

Dominos İş Başvurusu

Ülke genelindeki mağaza sayısını hızla artıran ve arttırma devam eden Dominos yeni açılacak mağazaları için personel alımı  yapmaya da devam ediyor .  Dominos is ilanlarına göz attığımızda  göze çarpan en önemli nokta eğitim durumunuz ne olursa olsun İş başvurusu yapabileceğiniz bir pozisyon ve buna paralel olarak yayınlanan is ilanları olmasıdır.

Dominos Tam zamanlı çalışanların haricinde,  Bünyesinde part time çalışanlarda barındırmaktadır. Bir çok şehirde bulunan mağazalarda görevlendirmek üzere Dominos part time iş ilanları yayınlamaktadır. Dominos part time is başvurusu yapmak için web sitemizde bulunan Güncel Dominos iş ilanlarını takip etmeniz yeterlidir.

Açık Pozisyonlar ve İlanlar

Dominos  hem şubeleri hem de merkez ve bölge ofislerine bir çok farklı pozisyon için iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. Peki Dominos personel alımı yapılacak pozisyonlar hangileri. Merak edenler ve araştıranları için Dominos İs Başvurusu yapılabilecek pozisyonlar ise şu şekilde sıralanabilir ;

 • Mağaza Müdürü
 • Mağaza Müdür Yardımcısı
 • Vardiya Müdürü
 • Pizza Yapım Elemanı
 • Motorlu Kurye
 • Mutfak Personeli
 • Kasiyer
 • Bilgi İşlem Uzmanı
 • İnsan Kaynakları Uzmanı
 • Kalite Güvence Yöneticisi
 • İç İletişim Müdürü
 • İç İletişim Asistanı

Dominos İş başvurusu yapılabilecek ve bu kapsamda yayınlanan Dominos iş ilanları yukarıdaki gibidir.

Dominos İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dominos is başvurusu yapmak isteyenler için en önemli konuya geldik. Dominos iş başvurularınızı Dominos şubelerine giderek , Şubeden temin edeceğiniz Dominos İs Başvuru Formu‘nu doldurarak yapabileceğiniz gibi farklı kanallar üzerinden de  iş başvurularınızı gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Benzer İş İlanları
Köfteci Yusuf İş Başvurusu 2022!
McDonalds İş Başvurusu Formu
Burger King Moto Kurye İş Başvurusu
Dominos İş Başvurusu! 2022
Köfteci Yusuf İstanbul İş Başvurusu!
Köfteci Yusuf Bursa İş Başvurusu!
Bereket Döner İş Başvurusu Formu
EtiBeyaz İş Başvurusu Formu

Bu kanalların başında Dominos resmi web sitesi gelmektedir. Dominos kurumsal internet sitesi insan kaynakları kısmında bulunan iş başvuru formunu doldurabilir ve İş Başvuru Formunu Dominos insan kaynaklarına gönderebilirsiniz. İş Başvuru Formu doldururken dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta bulunmaktadır. Dikkat etmeniz gereken ve İşe alım sürecinizi olumlu etkileyebilecek olan noktalar ise şu şekildedir ; 

İş Başvuru Formunda vermiş olduğunuz bilgiler doğru olmalıdır. Öz geçmişinizde geçmiş iş deneyimleriniz , Mezun olduğunuz okul ve dereceniz , Almış olduğunuz eğitimler , Seminerler ve kurslar varsa eğer bunları mutlaka belirtin , ve son olarak mutlaka özgeçmişinize kendinizi tanıtan bir tanım yazısı ekleyin . Bu noktalar sayesinde İş Başvurusu yapan adaylar arasında bir adım öne çıkabilir ve işe alınma ihtimalinizi yükseltebilirsiniz. Aşağıdaki Link üzerinden Dominos İş  Başvuru Formu’na ulaşabilir ve İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise Kariyer.net Dominos kaynakları tarafından yayınlanan  dominos iş ilanlarına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dominos İş İlanları farklı kariyer siteleri aracılığı ile yayınlanmaktadır. Bu kariyer siteleri ise kariyer.net , eleman.net , yenibiriş.com gbi sitelerdir .

Bu sitelerde yayınlanan iş ilanlarını takip ederek iş başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

Dominos İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ;

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

3.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

4.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

5.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

6.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

7.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

8.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

9.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Dominos Pizza İş Başvuru Formu 

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi iş başvurunuzu yapmanın bir diğer yolu da Dominos İş Başvuru Formu doldurmaktır . Dominos iş başvuru formunu bahsetmiş olduğumuz noktalara dikkat ederek doldurabilir ve başvuru formunuzu Dominos insan kaynaklarına iletebilirsiniz. Aşğıdaki link üzerinden başvuru formuna ulaşabilir ve iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. 

Dominos İş Başvuru Formu 

Dominos İnsan Kaynakları 

Dominos İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Dominos ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Dominos , iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. Dominos ‘nin resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Dominos , iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Dominos ‘nin açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Dominos İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Dominos ‘nin resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

İş Başvurusu İçin Gereken Evrak ve Belgeler

Dominos işe alım süreciniz başladığında yapmanız gereken tek şey iş başlangıcı için sizden istenen belgeleri en kısa sürede temin etmenizdir. İstenen genel belgeler ise şu şekildedir ;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Diploma Fotokopisi veya Öğrenim Belgesi 
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı 
 • 4 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Erkek Adaylar için Terhis veya Tecil Belgesi

Dominos Çalışma Şartları

Dominos çalışma şartlarını, siz değerli ziyaretçilerimiz için inceledik. Firma diğer gıda mağazaları gibi, vardiyalı bir sistemde personellerini çalıştırmaktadır. Vardiyalı sistemde çalışan personeller, haftalık ve yıllık izin hakkına sahiptir. Ayrıca devletin güvence altına aldığı; doğum izni, düğün izni gibi sosyal haklardan faydalanabilmektedir.

Dominos çalışma saatleri günlük 8 saat olup, yemek ve ara molalarla, günlük 10 saatiniz mağazada geçmektedir.  

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda/Restaurant/Cafe
Çalışan Sayısı 8.000
Şube Sayısı 530
Kuruluş Tarihi  1996
Firma İnternet Sitesi www.dominos.com.tr

Dominos Güncel İş İlanları 2022

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!
 • A2  ehliyetine sahibim.
 • Anadolu Yakası Şubeleri'nde çalışabilirim,
 • Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir diyorsan başvurunuzu bekliyoruz.
İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER
 • En az lise mezunu. Tercihen Önlisans ve Lisans mezunu.
 • İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlü
 • Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip
 • MS Office programlarını etkin derecede kullanabilen

İŞ TANIMI

Şirketin satış ve karlılık hedeflerine ulaşması için, ürün ve hizmet kalitesi, hijyen standartları ve müşteri memnuniyeti standartlarını en yüksek seviyeye taşımak konusunda şubeyi yönetirken Restoran Müdürü’ne destek vermek.

İş Başvurusu

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Domino’s ‘ta Vardiya, Asistan ya da Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!
 • En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım,
 • En az lise mezunuyum,
 • İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür,
 • Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim,
 • MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum,
diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur. DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Dominos İş Başvurusu

DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Mutfakçı olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! • Hareketli tempoda çalışabilirim, • İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim kuvvetlidir, • Ekip olarak çalışmak tam bana göredir. diyorsan… Şimdi bu ilanımıza başvur.
Dominos İş Başvurusu

Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! Şimdi ilanımıza başvur.

GENEL NİTELİKLER • En az lise mezunu. Tercihen Önlisans ve Lisans mezunu. • İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, • Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, • MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, İŞ TANIMI Şirketin satış ve karlılık hedeflerine ulaşması için, ürün ve hizmet kalitesi, hijyen standartları ve müşteri memnuniyeti standartlarını en yüksek seviyeye taşımak konusunda şubeyi yönetirken Restoran Müdürü’ne destek vermek.
Dominos İş Başvurusu

DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Mutfakçı olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!
 • Hareketli tempoda çalışabilirim,
 • İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim kuvvetlidir,
 • ESENLER şubesinde çalışabilirim,
 • Ekip olarak çalışmak tam bana göredir. diyorsa Şimdi bu ilanımıza başvur.
Dominos İş Başvurusu
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! • B veya A2 ehliyetine sahibim. • Paket başı ücret beni mutlu eder, • Gayrettepe Şubesinde çalışabilirim, • Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir. diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur.
Dominos İş Başvurusu

DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Mutfakçı olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! • Hareketli tempoda çalışabilirim, • İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim kuvvetlidir, • Ekip olarak çalışması tam bana göredir. diyorsan… Şimdi bu ilanımıza başvur.
Dominos İş Başvurusu 

Genel Nitelikler ve İşin Tanımı
 • Enaz Orta okul mezunu
 • Yoğun İş temposuna ayak uydurabilecek
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Kariyer Hedefleri olan
 • Vardiyalı Çalışabilecek
Ankara şubelerimizde görevlendirilmek üzere Takım arkadaşları aranmaktadır.
Dominos Pizza İş Başvurusu 
Genel Nitelik; Domino’s Pizza bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu kapsamında İzmir Şirinyer şubemizde Pizza Ustası / A2 Ehliyetli sürücü olarak görevlendirilmek üzere "Engelli Personel" arayışımız bulunmaktadır. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında engellerini net olarak ifade etmeleri gerekmektedir.
 • En az ilkokul mezunuyum,
 • Diksiyonum düzgün, sorumluluk sahibiyim,
 • Ekip çalışması tam bana göredir,
diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur.
Dominos İş Başvurusu 

Domino’s Türkiye’nin Gebze’de bulunan Muhasebe Birimimizde, 6 Ay süreli görev alacak ve ekibimizin parçası olacak Dönemsel Muhasebe Asistanı arayışımız bulunmaktadır;

ARADIĞIMIZ POZİSYONDA SENİ ÖNE ÇIKARACAK KRİTERLER NELER?
 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Lisans/Ön Lisans),
 • 1-3 yıl Muhasebe alanında tecrübesi kazanmış,
 • SAP (FI), Tercihen SAP (MM) ve MS-Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
 • Takip yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli,
 • Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve sorumluluk sahibi,
 • Analitik düşünme ve organizasyon becerileri gelişmiş,
BU POZİSYONDA NELER YAPILIR?
 • İletişim ve telekomünikasyon faturalarının takibi ve kayıtlara alınması, İade faturalarının kesilmesi,
 • SAS fatura kontrol ve kayıtlarının gerçekleştirilmesi,
 • Depo irsaliye takip ve girişlerinin yapılması
 • Satıcı carilerinin mutabakatının sağlanması, sipariş avans hesap takibinin yapılması,
 • E portal fatura aktarımı ve işlenmesi,
 • Sorumluluk alanındaki konularda gerekli raporlamaların yapılması

DOMINO’S SANA NASIL BİR ÇALIŞMA ORTAMI SUNUYOR?

 • Alacağın sorumluluklarla kendini geliştirme, inisiyatif alma ve çokça öğrenme imkanı
 • Arkadaşlık bağlarının da güçlü olduğu bir çalışma ortamında takım çalışmasıyla
 • Domino’s’ta potansiyelini ve güçlü yönlerini keşfetme fırsatı
 •  Rahat, heyecanlı ve eğlenceli bir çalışma ortamının yanında rahat giyim??
 • Takımınla belirleyebileceğin esnek çalışma saatleri
Dominos İş Başvurusu 
ARADIĞIMIZ POZİSYONDA SENİ ÖNE ÇIKARACAK KRİTERLER NELER?
 • En az Lise mezunu,
 • İlgili alanda en az 2 yıl tecrübeye sahip,
 • Üretim saha çalışma tecrübesi olan,
 • Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi güçlü,
 • Gebze ve Darıca Bölgesinde ikamet eden Aranan Nitelikler
 • Soğuk hava üretim ortamında gerçekleşen haftanın 6 günü devam eden üretim süreçlerinde yer almak,
 • Sistemde tanımlı olan prosedür ve SOP’lerin üretimde uygulanmasını desteklemek,
 • Üretim alanında belirlenmiş genel hijyen kurallarına uygun çalışmak, aksi durumla karşılaştığında önlem almak ve Üretim Yöneticisine raporlamak,
 • Üretim kadrosu ile haftalık ve aylık yönetim toplantılarına katılmak, DOMINO’S SANA NASIL BİR ÇALIŞMA ORTAMI SUNUYOR?
 • Alacağın sorumluluklarla kendini geliştirme, inisiyatif alma ve çokça öğrenme imkanı
 • Arkadaşlık bağlarının da güçlü olduğu bir çalışma ortamında takım çalışmasıyla Domino’s’ta potansiyelini ve güçlü yönlerini keşfetme fırsatı
 • Çevik takımlarımızla e-ticaretteki yenilikleri uygulama şansı
 • Rahat, heyecanlı ve eğlenceli bir çalışma ortamının yanında rahat giyim
Dominos İş Başvurusu
Genel Nitelikler ve İşin Tanımı
 • Hareketli tempoda çalışabilirim,
 • İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim kuvvetlidir,
 • BEŞYÜZEVLER şubesinde çalışabilirim,
 • Ekip olarak çalışmak tam bana göredir. diyorsan… Şimdi bu ilanımıza başvur.
Dominos İş Başvurusu
Genel Nitelik; Domino’s Pizza bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu kapsamında İzmir Şirinyer şubemizde Pizza Ustası / A2 Ehliyetli sürücü olarak görevlendirilmek üzere "Engelli Personel" arayışımız bulunmaktadır. Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında engellerini net olarak ifade etmeleri gerekmektedir.
 • En az ilkokul mezunuyum,
 • Diksiyonum düzgün, sorumluluk sahibiyim,
 • Ekip çalışması tam bana göredir, diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur.
  Dominos İş Başvurusu

ARADIĞIMIZ POZİSYONDA SENİ ÖNE ÇIKARACAK KRİTERLER NELER?

 • Tercihen üniversitelerin mühendislik ya da işletme/iktisat bölümlerinden mezun,
 • Tercihen 3-5 yıl satın alma ve kategori yönetimi tecrübesine sahip,
 • Tercihen İngilizce bilen,
 • Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı,
 • Müzakere beceriler ve ikna kabiliyetine sahip,
 • Orta ya da ileri derecede MS Office Programlarını kullanabilen,
 • İhtiyaçların dahilinde Gebze'de bulunan merkezde çalışabilecek,
 • Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,
 • Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)

BU POZİSYONDA NELER YAPILIR?

 • Piyasa ürün, fiyat ve tedarikçi araştırmalarının yapılması,
 • Alternatif tedarikçi firmaların bulunması ve yöneticilerine raporlanması,
 • Satın alma siparişlerinin takibinin yapılması,
 • Faturaların fiyat kontrollerinin (anlaşma üzerinden) yürütülmesi,
 • Tedarikçi veri tabanının oluşturulması ve güncellenmesi
 • Yöneticilerine raporlamak üzere tedarikçilerle rutin görüşmelerin yapılması
 • Anlaşılan ve Yönetim tarafından onaylanan ticari şartların sisteme ilgili birimlerce işlenmesinin sağlanması ve sistem verileri ile sözleşme şartlarının uygunluğunun kontrolü
 • Sorumlu olduğu kategorilerde diğer departmanlarla satın alma talep ve ihtiyaçlarının takibi
 • ERP sistemi ile satın alma şartlarının ve sözleşmelerin entegrasyonunun sağlanması ve düzenli kontrolünün yapılması
 • Aylık rutin takip edilen satın alma raporlarına güncel verilerin işlenmesi

DOMINO’S SANA NASIL BİR ÇALIŞMA ORTAMI SUNUYOR?

 •   Alacağın sorumluluklarla kendini geliştirme, inisiyatif alma ve çokça öğrenme imkanı
 •   Arkadaşlık bağlarının da güçlü olduğu bir çalışma ortamında takım çalışmasıyla
 •   Çevik takımlarımızla e-ticaretteki yenilikleri uygulama şansı
 •   Rahat, heyecanlı ve eğlenceli bir çalışma ortamının yanında rahat giyim
 •   Takımınla belirleyebileceğin esnek çalışma saatleri
Dominos Pizza İş Başvurusu

Kocaeli Dominos Pizza Bakım Onarım Uzmanı İş İlanı

ARADIĞIMIZ POZİSYONDA SENİ ÖNE ÇIKARACAK KRİTERLER NELER?

 • En az Lise mezunu,
 • İlgili alanda en az 2 yıl tecrübeye sahip,
 • Üretim saha çalışma tecrübesi olan,
 • Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi güçlü,
 • Gebze ve Darıca Bölgesinde ikamet eden

BU POZİSYONDA NELER YAPILIR?

 • Planlı Bakımların takibi , takip  edilmesi ve arşivlenmesi
 • Sistemde bakım – onarım tanımlı olan prosedür ve SOP’lerin uygulanmasını desteklemek
 • İş Güvenliğine Önem veren ve İş Güvenliği prosedürlerin takibi
 • Taşeron destekli yapılan işlerin talebi , iş tesliminin yapılması ve hakkediş kontrolleri
 • Talep edilen tüm işlerin aylık takibi

DOMINO’S SANA NASIL BİR ÇALIŞMA ORTAMI SUNUYOR?

 • Alacağın sorumluluklarla kendini geliştirme, inisiyatif alma ve çokça öğrenme imkanı
 • Arkadaşlık bağlarının da güçlü olduğu bir çalışma ortamında takım çalışmasıyla Domino’s’ta potansiyelini ve güçlü yönlerini keşfetme fırsatı
 • Çevik takımlarımızla e-ticaretteki yenilikleri uygulama şansı
 • Rahat, heyecanlı ve eğlenceli bir çalışma ortamının yanında rahat giyim??
 • Takımınla belirleyebileceğin esnek çalışma saatleri

Domino’s ailesine katılmak ister misin? Hadi hemen başvuru yaparak bize CV’ni gönder!

Dominos İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

Dominos Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Dominos engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2022 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dominos Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Dominos İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2022 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Dominos part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Dominos Çalışan Maaşları Ne Kadar?
Başvuru sürecindeyken en fazla merak edilen konuların başında tabi ki personel maaşları Dgelmektedir. Dominos maaşları 2022 yılında da asgari ücretten başlamaktadır. Firmada geçirdiğiniz süre ile orantılı olarak bu rakam asgari ücretin %20 üzerine kadar çıkabilmektedir.

Dominos İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Dominos iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Dominos iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Dominos Pizza Genel Merkez İletişim Bilgileri

 • Müşteri Hizmetleri – Şikayet/ Öneri Hattı
 • MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 444 33 22
 • Merkez Adresi: Büyükdere Caddesi No 245 USO Center Maslak, İstanbul
 • Fax: 0212 280 98 38
 • Vergi Dairesi: MASLAK
 • Vergi Kimlik Numarası: 385 055 5208
 • Ticaret Sicil Numarası: İstanbul 741878
 • Servis Sağlayıcı: Microsoft Azure

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu