Mağazalar

Defacto İş İlanları 2022- DeFacto’da Kariyer

İçindekiler

Defacto Güncel İş İlanları yayımlanmaya devam ediyor.  DeFacto Genel Merkez İş İlanları’na başvuru yapmak isteyen Personel Adayları için DeFacto Hakkında detaylı bilgilere yazımızın devamında ulaşabilir ve size en uygun DeFacto İş İlanları‘na Başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

2003 yılında kurulan ve 2004 yılında ilk mağazasını açan DeFacto, Günümüzde Türkiye’de giyim ve moda sektöründe Kuşkusuz Lider markalardan biri haline geldi. DeFacto günümüzde hem yurt içinde hem  yurt dışında toplam  352 mağazası ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Bu Kapsamda  DeFacto İş İlanları yıllık ortalama  500 Bin’in üzerinde  iş başvurusu almaktadır. Her yıl istikrarlı olarak 40% büyüme gösteren  DeFacto, Bünyesinde 10 bin’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlamakta.

DeFacto İş İlanları
DeFacto İş İlanları

DeFacto yakaladığı hızlı büyüme ivmesiyle Yurt dışında da mağazalar açmaya devam ediyor, Global bir marka olma hedefiyle İlk yurt dışı mağazasını Kazakistan’da Açan Defacto
Günümüz itibarı ile Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Gürcistan, Rusya, Kosova, Fas, Arnavutluk, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve KKTC’de Toplam 62 mağazası ile hizmet veriyor. Hizmet verdiği ülkelerdeki kültür ve yaşam tarzına özgü eşsiz koleksiyonlar hazırlayarak müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Defacto mağazaları dışında E-Ticaret aracılığı ile Dünya genelinde 100 Ülkeye hizmet veriyor. DeFacto Ürünleri ve koleksiyonları Dünya genelinde beğeni toplamaya ve talep almaya hızla devam ederken , Yeni yatırımları ile de başta Ülkemizde olmak üzere Yayımladığı iş ilanları ile hem istihdam sağlamaya hem de Müşterilerine kaliteli hizmet sunma amacıyla yoluna devam ediyor.

Firma Bilgileri 

Firma Sektörü  Mağazacılık
Çalışan Sayısı 15.000+
Şube Sayısı 300+
Kuruluş Tarihi 2003
Firma İnternet Sitesi www.kurumsal.defacto.com.tr

DeFacto’da Kariyer ve DeFacto İş İlanları

Yaklaşık 20 yıldır kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaya , Ülkemizde on binlerce insana iş imkanı sağlayan DeFacto Personellerine verdiği değer ve sunduğu Kaliteli Çalışma şartları ile de öne çıkıyor.

DeFacto Bünyesinde görev alan Merkez Müdür ve Yönetici Pozisyonlarının Yarıdan fazlası  firmanın kendi kadrosundan kendini gösteren kişilerden atanmıştır.

DeFacto Merkez kadro ve Yönetici Kadroları  için işe alınan kişilerin  %32’si yeni mezun olanlardan seçilmiştir.

DeFacto 2016 yılında aldığı “Great Place to Work”  yani “Çalışmak İçin Harika Bir Yer” ödülüyle Çalışanlarına verdiği Önemi ve değeri kanıtlamış bir şirkettir. DeFacto çalışanlarına nasıl bir çalışma ortamı sunuyor ? ;

  • Çalışanlarının Mutluluğunu önemseyen DeFacto Bünyesinde sadece Personel mutluluğu için çalışan bir ekip var.
  • Ayrıca Şirket bünyesinde Spor eğitmeni, spor salonu ve kaliteli yaşam danışmanı olan DeFacto Personelleri için herşeyi düşünüyor.
  • Hobi alanları ve farklı sosyal temaları ile çalışanlarının sosyalleşmesi için bir çok imkan var .
GÜNCEL DEFACTO İŞ İLANLARI

DeFacto  Çalışma Şartları

DeFacto Çalışanlarına sunulan Çalışma şartlarına göz atacak olursal ;

Esnek Çalışma Saatleri:  Defacto Çalışma saatleri Sabah 07:00 ile 09:00 saatleri arasında giriş yapabilir ve  akşam 17:00 ile 19:00 saatleri arasında çıkış yapabilirsiniz . Sabah 07:00 de işe başlayan personeller akşam 17:00 de işten çıkarken , Sabah 09:00’da iş başı yapan Personeller ise akşam 19:00 da İşten ayrılır . Bu çalışma saatleri  ile tüm genel merkez çalışanları çalışma saatlerini kendisi belirleyebiliyor.

Servis İmkanı :DeFacto Çalışanları için İstanbul/Avrupa ve İstanbul/Asya bölgelerinde bir çok noktayı kapsayan Personel Servisi İmkanı sunuyor.

Mutlu Cuma: DeFacto Tüm genel müdürlük çalışanlarına Her Cuma sabahı açık büfe kahvaltı sunuyor. Hafta içi her sabah  ise  sandviç, poğaça ve açma gibi kahvaltılıklar ikram ediliyor. Tüm Bunların Yanısıra her gün saat 16:30’da tatlı ve meyve gibi ara öğün atıştırmalıkları ikram ediliyor.

Sosyal ve Kültürel Faaliyetler

DeFacto’nun Sunmuş Olduğu Sosyal ve Kültürel Faaliyetler ;

  • Haftanın Her günü DeFacto Personelleri için Müzik, Tiyatro, Dans, Sosyal Sorumluluk, Fotoğrafçılık, Gezi, Satranç Kulüpleri ve Tenis, Kürek, Futbol, Aikido, Yoga gibi spor aktiviteleri, DeFacto Bünyesinde bulunan profesyonel eğitmenler tarafından  ücretsiz olarak verilir.
  • Çalışanların gelişimine katkı sağlamak amacıyla birçok eğitim, seminer ve konferans alanında uzman kişiler tarafından ücretsiz olarak verilir.

Ayrıca Tüm bunlara ek olarak DeFacto  genel merkezde Yaza Merhaba, Yılbaşı, Sevgililer Günü, 23 Nisan Çocuk Bayramı, Dünya Mutluluk Günü ve BBQ gibi özel konseptli birçok eğlenceli parti düzenleniyor.

Bunlara Ek olarak DeFacto Genel Merkezi Bünyesinde çalışan personellerin ücretsiz olarak faydalanabildiği  ;

  • Açık hava mini golf sahası,
  • Langırt, Bilardo, Masa tenisi, Play Station oyun alanları,
  • Konforlu ve donanımlı spor salonumuzda kadrolu spor eğitmeni ile kişiye özel egzersiz programları
  • Masaj Salonları  ve Masaj hizmeti
  • Özel Akdeniz konsepti ile tasarlanan kış & yaz bahçelerimiz ve restoranımız ile öğle yemeği ve dinlenme aralarında keyifli vakit geçirilebiliyor.,

DeFacto bünyesinde Çalışmak ve Kariyerinizi Hazır giyim sektörünün devlerinden birinde inşaa etmek ve tüm bu ayrıcalıklara sahip  olmak için yapmanız gereken tek şey Defacto İş İlanları Sayfalarımızda bulunan DeFacto İş Başvurusu ve DeFacto İş İlanları sayfalarımızda Bulunan Güncel DefFacto İş İlanlarından size en uygun ilana başvurmanız.

DeFato Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

MERKEZ ADRES – DEFACTO PLAZA
DEFACTO PERAKENDE TİC. A.Ş.
DeFacto Plaza Basın Ekspress Yolu Bahariye Cad. No: 31 34303 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL
DEFACTO PERAKENDE TİC.A.Ş.
Mersis No: 0650003471600013
DEFACTO PERAKENDE TİC.A.Ş. KEP
Dış Ticaret-Gümrük: [email protected]
0850 333 22 86

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu