Genel

Decathlon İş Başvurusu – Decathlon İş İlanları 2023

İçindekiler

Decathlon iş Başvurusu için araştırma yapan personel adaylarının beklediği Decathlon İş İlanları yayınlandı! Decathlon İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Decathlon insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Decathlon 2023  İş Başvurusu Formu sayfamızda! 

Decathlon iş başvurusu ile ilgi merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Decathlon iş başvurusu nasıl yapılı? , Hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ? Decathlon çalışma şartları nasıl? Personel maaşları ne kadar ? gibi birçok sorunun cevabını sizler için araştırdık .

Decathlon Hakkında

Decathlon olarak sporun yenilikçi yüzü olmayı seviyoruz!

Spor yapmayı kolaylaştıracak ürünleri geliştirmeyi seviyor; sporun keyfini ve yararlarını herkes için ulaşılabilir kılmak istiyoruz. İşte bu yüzden inovasyona büyük bir değer veriyoruz.

Belirli aralıklarla düzenlediğimiz Decathlon İnovasyon Ödülleri’yle ile tutku markalarımızın sporlarına ait en inovatif ürünleri seçiyoruz.

Bugüne kadar tasarladığımız en inovatif ürünlerimizden bazıları; inovatif tasarımı sayesinde su altında burundan nefes almayı mümkün kılan Subea Easybreath Maske, UV ışınlarını yansıtarak güneşin çadırın içine geçmesini, çadırın ısınmasını önleyen ve yazın özgürce kamp imkanı sunan Fresh&Black teknolojisi, 2 saniyede kurulan Quechua 2 Seconds çadırlarımız, az yer kaplayan & kolay kurulan The Kage futbol kalesi…

Decathlon’da mutlu takımın sırrı spor dolu çalışma ortamımız!

Her Decathlonlu aylık düzenlenen takım toplantılarında hep birlikte spor yapıyor, yeni sporları deniyor. Bu sayede kullanıcılarımıza, tecrübe ettiğimiz sporlar hakkında daha detaylı ve yetkin bilgiler verebiliyoruz. Aynı zamanda takım içindeki bağı kuvvetlendiriyor, birlikte keyifli ve spor dolu anılar biriktiriyoruz.

Yeni sporları keşfetmemizin tek yolu takım toplantılarımız değil: Yıllık Spor Bütçesi tam olarak bu sebeple var. Her yıl yenilenen spor bütçemiz sayesinde daha önce denemediğimiz sporları keşfedebiliyor veya denediğimiz ve çok sevdiğimiz sporları tekrar yapabiliyoruz!

Sporun yanı sıra farklı kariyer imkanları barındıran Decathlon’da eğitim programları sayesinde kendimizi profesyonel olarak geliştirebiliyoruz. Eğitimlere ek olarak işe başlangıcımızın yıldönümlerinde, Decathlon Doğum Günü programı sayesinde istediğimiz bir Decathlon birimini keşfedebiliyor, geleceğe dair projelerimizi oluşturabilecek bilgileri edinebiliyor ve organizasyonumuza dair daha detaylı bilgi sahibi oluyoruz.

En büyük önceliklerimizden biri olan takım arkadaşlarımızın mutluluğunu her zaman sağlayabilmek için 2 ayda 1 tüm takım arkadaşlarımıza Mutluluk Barometresi anketleri yolluyoruz. Türkiye’nin her yerindeki takım arkadaşlarımızı bu şekilde daha iyi dinleyebiliyor ve ortak ihtiyaçlarımızı daha iyi belirleyip çözüm üretebiliyoruz.

Mutlu Takım için aldığımız bu ve daha birçok faaliyetimiz sayesinde, 2018 yılında Great Place To Work tarafından Türkiyenin En İyi İkinci İşvereni seçildik!

Tüm başarılarımızın temeli olan takım arkadaşlarımızla birlikte, mutlu bir aile olmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz!

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Mağazacılık
Çalışan Sayısı 500+
Şube Sayısı 40+
Kuruluş Tarihi 1976
Firma İnternet Sitesi www.decathlon.com.tr

Decathlon İş Başvurusu ve Personel Alımı 2023  

Sektöründe söz sahibi firmalardan biri olan Decathlon 2023 yılı itibarıyla binlerce insana iş imkanı sağlamaya devam ediyor .

Artan talebi karşılayabilmek ve büyümeye devam etmek adına Personel alımına geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da devam eden Decathlon , Başta  İstanbul , Ankara , İzmir  ve diğer birçok şehirde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu . 

Decathlon bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsam da araştırmalar yapan personel adayları  Decathlon İş Başvurusu ile ilgili bir çok detayı yazımızın devamında bulabilirler. 

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Binlerce insana iş imkanı sağlayan ve büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarına devam eden Decathlon Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Depo Yetkilisi
 • Depo Görevlisi
 • Forklift Operatörü
 • Elektrik Bakım Teknisyeni
 • Sevkiyat Şoförü
 • Satış Temsilcisi
 • Part Time Satış Temsilcisi 
 • Part Time Spor Lideri 
 • Bisiklet Atölye Sorumlusu 
 • Bölge Satış Temsilcisi 
 • Muhasebe Uzmanı
 • Bayi Kanalı Satış Temsilcisi 

İşe Giriş İçin İstenen Evraklar ;

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukaatlı nüfus sureti
 • E-devlet çalışma dökümü (sigortalılık dökümü)
 • Son iş yerinden alınmış bordro (vergi matrahı girişi için)
 • Alınmış sertifikalar

Decathlon İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Decathlon iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Decathlon İş İlanlarıdır . Decathlon İş Başvurusu Kariyer.net Decathlon İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Decathlon İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise https://kesfet.decathlon.com.tr/ resmi internet sitesi üzerinde bulunan Açık Pozisyonlar sayfasıdır . Decathlon Açık Pozisyonlar sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Decathlon İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Decathlon İş Başvuru Formu 

Decathlon İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ;

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Decathlon İnsan Kaynakları 

Eğer Decathlon’un insan kaynakları hakkında bilgi almak veya iş başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

 1. Decathlon’un Resmi İnternet Sitesi: Decathlon’un resmi internet sitesinde genellikle “Kariyer” veya “İnsan Kaynakları” bölümünde açık pozisyonlar ve iş başvuru süreçleri hakkında bilgi bulabilirsiniz. Şirketin iş ilanlarına başvurmak için online başvuru formlarını doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanı Siteleri: Çeşitli iş ilanı sitelerinde Decathlon’un açık pozisyonlarını ve iş başvuru süreçlerini arayabilirsiniz.

 3. Sosyal Medya: Decathlon’un resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek, güncel kariyer fırsatları ve insan kaynakları ile ilgili duyuruları görebilirsiniz.

 4. Şubeler: Decathlon mağazalarına giderek insan kaynakları departmanıyla iletişime geçebilir veya iş başvuru süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Decathlon gibi büyük bir şirket, farklı ülkelerde ve bölgelerde çalışanlarının ihtiyaçlarına göre insan kaynakları politikalarını düzenleyebilir. Bu nedenle iş başvurusu yaparken ve kariyer fırsatları hakkında bilgi alırken, şirketin insan kaynakları departmanının belirttiği talimatları takip etmeniz ve güncel bilgileri resmi kaynaklardan edinmeniz önemlidir.

Decathlon Güncel İş İlanları

İstanbul – Decathlon Pazaryeri Uzmanı İş İlanları

İş Geliştirme Ekibimize katılacaksınız ve dijital pazar yerlerini yönetmekten sorumlu olacaksınız.

Siz de iseniz;

Sporun değerine göre yaşamak ve Decathlon değerleri “Canlılık ve Sorumluluk, Özgünlük ve Cömertlik”

Bizim gibi dijital kanallara tutkulu ,

Başvurunuzu bekliyoruz!

Sen kimsin?

 • Spor Dalları.
 • Enerjik.
 • Sorumlu.
 • Otantik ve cömert.
 • Takım oyuncusu.

Ne arıyoruz?

Bir takım arkadaşı;

 • Türkiye’deki spor piyasası hakkında güçlü bilgiye sahip
 • İlgili bölümlerden lisans derecesine sahip
 • İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip
 • Özellikle spor ve dış mekan kategorisinde çevrimiçi perakendeci, pazar yeri veya benzeri alanlarda 1-2 yıllık deneyime sahip
 • İyi bir analitik zihniyete sahip
 • İyi zaman yönetimi becerilerine sahiptir.
 • Meraklıdır ve yeni şeyler aramayı sever
 • Hizmet ve müşteri odaklıdır
 • Veri yorumlamada iyidir

Sorumluluklarınız neler?

 • Pazaryeri panellerini düzenli olarak izleyin ve gerekirse önlem alın.
 • Tüm pazar yerleri için günlük operasyonları ve optimizasyonları yönetin
 • Hesap ürün listelemelerini optimize edin ve ürün listeleme kuralı grubunun doğru çalışıp çalışmadığını kontrol edin
 • Pazaryerlerinde satışa sunulan ürünlerin stok ve fiyatlarını güncel kanallara göre takip etmek
 • Pazarlama ekibi ile kampanyaların görsel pazarlamasını yapmak
 • Önemli bilgileri vurgulamak ve karar vermeye rehberlik etmek için verileri değerlendirin
 • Günlük/haftalık/aylık pazaryeri satış raporları hazırlamak
 • Yeni pazar yerleri için entegrasyon süreçlerini destekleyin
İş Başvurusu 

Decathlon Forum İstanbul İş Başvurusu – Part Time

 • Sporunu tutkuyla yapıyorsan,
 • Daha fazla kişinin spor yapması ve sporun daha erişilebilir olması seni heyecanlandırıyorsa,
 • Kendi kararlarını alıp, aksiyona çevirirken takım olarak hareket etmekten de keyif alıyorsan

Aradığımız “Spor Lideri” sen olabilirsin.

Neler yapacaksın?

 • Sorumlu olduğun departmana gelen sportif kullanıcılarımızı güler yüzünle karşılayacak, onlara ürünlerin konusunda gerekli danışmanlığı verip kusursuz bir spor deneyimi sağlayacaksın,
 • Departmanının reyon düzeninden, stoklarının doğruluğundan ve ürünlerinin güvenliğinden sorumlu olacaksın,
 • Sportif kullanıcılarınla etkileşim kuracak, birlikte spor etkinlikleri düzenleyeceksin,
 • Müşteri İlişkileri ekibine ve kasa işleyişine destek vereceksin.
İş Başvurusu 

Decathlon Personel Maaşları ve Sunulan Olanaklar

Decathlon  bünyesine yeni alınacak personelin ücretleri, günün şartları ve sektör ücretleri dikkate alınarak belirlenmekte olup, mevcut personelimizin ücretleri ve tazminatları Toplu İş Sözleşmesi’ne uygun olarak belirlenmektedir . Decathlon  Personelleri için belirlenen çalışma şartları ise şu şekildedir  ;

 • İkramiye Hakkı 
 • Performans primi Hakkı 
 • Çeşitli tazminat ve yardımlar 
 • Takdirname ve ödül

Decathlon Personel Maaşları Çalışılan pozisyon , Çalışılan yıl gibi etkenlere göre değişkenlik göstermektedir.

Decathlon Şubelerinde yaşanan müşteri yoğunluğuna bağlı olarak Personeller yoğun bir iş temposu ile çalışmaktadır. Bu yoğunluğa bağlı olarak bazı günler ve yoğunluk saatlerine göre fazla mesai yapılmaktadır. Tabi bu fazla mesailer maaşa eklenmektedir.

Tüm bunlar göz önüne alındığında Decathlon Personel Maaşları mesailer ile birlikte yeni asgari ücret zammı ile birlikte 11500 TL ile 12500 TL arasında değişmektedir. Decathlon mağaza Müdürü ve Müdür Yardımcısı maaşları 2023 yılında yapılacak maaş zammı ile birlikte 15000 TL ile 17500 TL arasında beklenmektedir.

 

Decathlon Çalışma Şartları 

Çalışma şartları açısından Decathlon bünyesindeki personelleri memnun eden ve çalışanlarına değer veren bir firma olarak öne çıkıyor. 

Decathlon Genel müdürlük çalışma saatleri haftanın 6 günü 8 saat olacak şekilde belirlenmiştir.Sanko Park – Departman LideriGAZİANTEP SANKO PARK

 
Gaziantep

Metropol İstanbul – Part Time Spor Lideri METROPOL İSTANBUL

 
İstanbul

Metropol İstanbul – Full Time Spor Lideri METROPOL İSTANBUL

 
İstanbul

Metropol İstanbul – Departman Lideri METROPOL İSTANBUL

 
İstanbul

Bayrampaşa – Part Time Spor Lideri BAYRAMPAŞA FORUM İSTANBUL

 
İstanbul

Bayrampaşa – Full Time Spor Lideri BAYRAMPAŞA FORUM İSTANBUL

 
İstanbul

Bayrampaşa – Departman Lideri BAYRAMPAŞA FORUM İSTANBUL

 
İstanbul

Buyaka – Part Time Spor Lideri BUYAKA

 
İstanbul

Buyaka – Full Time Spor Lideri BUYAKA

 
İstanbul

Carousel – Part Time Spor Lideri CAROUSEL

 
İstanbul

Carousel – Full Time Spor Lideri CAROUSEL

 
İstanbul

Carousel – Departman Lideri CAROUSEL

 
İstanbul

Demirören – Part Time Spor Lideri TAKSİM DEMİRÖREN

 
İstanbul

Demirören – Full Time Spor Lideri TAKSİM DEMİRÖREN

 
İstanbul

Demirören – Departman Lideri TAKSİM DEMİRÖREN

 
İstanbul

Decathlon İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Decathlon Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Decathlon İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Decathlon part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Decathlon İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Decathlon iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Decathlon iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Decathlon İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Decathlon iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Decathlon iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Decathlon Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

Adres: Osmaniye Mah. Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3 Marmara Forum AVM  Bakırköy, İstanbul

Tel: (0850) 532 33 22

[email protected]

 

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu