Market

CP Piliç İş Başvurusu ve Güncel İş İlanları 2023

İçindekiler

CP Piliç İş İlanları ve İş Başvurusu Formu Yayınlandı

CP iş ilanları 2023 yılında da yayınlanmaya devam ediyor. CP İş başvurusu İş başvuru formu ve Personel alımlı ile ilgili tüm detayları sizler için araştırdık.

CP Piliç iş başvurusu ve firmanın açık iş pozisyonlarını öğrenebileceğiniz, CP Piliç iş başvurusu için firmanın aradığı özellikleri görebileceğiniz bütün bilgileri derledik.

CP Piliç İş Başvurusu
CP Piliç İş Başvurusu ve İş İlanları

İşiniz ve iş ortamınız hayatınızı etkiler. Bunu düşünerek firma hakkındaki genel bilgilere yer verirken firmanın çalışanlarına nasıl davrandığı, mülakatlarını nasıl gerçekleştirdiği, firmadaki çalışma ortamı ve kariyer imkanı hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için firmada çalışmakta olan insanların görüşlerine de yer verdik.

1986 yılında kurulan CP yıllardır istikrarlı bir biçimde büyümeye ve faaliyet göstermeye devam etmektedir. En iyi marka ödülü, tüketici kalite ödülü, Avrupa birliği kalite ödülü gibi ödüller kazanmış bir firmadır. Avrupa standartlarında ve en son teknolojiyle kurulan tesislerde faaliyet gösterir.
Söz konusu şirkette eleman alımı yapılacak, açıktaki iş pozisyonları; satış şefi, teknik danışmanlık müdürü, şirket avukatı, teknik satış ve destek şefi, canlı stok satış şefi.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Gıda
Çalışan Sayısı 2.000+
Şube Sayısı
Kuruluş Tarihi 1986
Firma İnternet Sitesi www.cpturkiye.com.tr

CP Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar

 • Satış Şefi
 • Muhasebe Uzmanı
 • Elektrik Bakım Formeni
 • Veritabanı Mühendisi
 • Teknik Satış Şefi
 • Teknik Destek Mühendisi
 • Ham Madde Müdürü
 • Depo Görevlisi
 • Üretim Elemanı

CP Piliç’te Aranılan Özellikler ve Başvuru Şartları

 • Disiplinli ve çalışkan olması.
 • Kariyer Hedeflerinin olması.
 • Firmanın vizyonuna ve misyonuna uygun hareket edilmesi.
 • Başvurduğunuz bazı pozisyonlar için seyahat engelinizin olmaması ve aktif araç kullanabilmeniz istenebilir.
 • Erkek adaylar için askerliğin yapılmış olması.

İş Başvurusu İçin Gereken Evrak ve Belgeler

CP  işe alım süreciniz başladığında yapmanız gereken tek şey iş başlangıcı için sizden istenen belgeleri en kısa sürede temin etmenizdir. İstenen genel belgeler ise şu şekildedir ;

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Diploma Fotokopisi veya Öğrenim Belgesi 
 • Sağlık Raporu
 • Kan Grubu Kartı
 • Sabıka Kaydı 
 • 4 adet Vesikalık Fotoğraf
 • Erkek Adaylar için Terhis veya Tecil Belgesi

CP Piliç İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Peki CP Piliç personel alımı yaparken nelere dikkat ediyor? Başvuru  ve işe alım süreci nasıl işliyor? CP İş başvurusu yapmak isteyen personel adayları iş başvurularını ilk olarak Kariyer.net CP iş ilanları üzerinden veya benzer platformlar üzerinden gerçekleştirebilir. 

Bir diğer yol ise firmanın resmi internet sitesinden bulunan CP insan kaynakları sayfasında bulunan İş Başvuru formudur . CP iş başvuru formunu doldurarak firmaya gönderebilir ve iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

İş başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra İnsan kaynakları yetkilileri cv’nizi inceler ve pesonel alımı yapılacak olan pozisyona uygun olmanız bulunmanız halinde tarafınıza dönüş yapılır. 

İş Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

CP Piliç İş Başvuru Formu

CP İş Başvurusu yapabilmek için öncelikle belirlenen şartlara uygun olmak gerekmektedir. CP iş başvuru formuna aşağıdaki link üzerinden ulaşabilir ve iş başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışanlarımızın profesyonelleşmeleri ve daha etkin çalışabilmeleri adına kendilerini geliştirmelerine odaklandık. CPF dünyada ve Tayland’da gelişen teknolojie hızla ayak uydurarak, iş operasyonlarını hızlı büyüme için hazırlamaktadır.

CP Türkiye’de İnsan Kaynakları şirkete değer katmanın yanı sıra, şirketin sürekli gelişmesini sağlayan en önemli faktördür. Aramıza katıldığınızda sürekli eğitimle yeteneklerinizi ve potensiyelinizi güçlendireceksiniz. Her kademedeki çalışanlarımız kendi yeteneklerini geliştirmeye fırsat bulacaktır.

Çalışanlarımız aramıza katıldıkları ilk günden başlayarak eğitim desteği alıyorlar. Bu eğitim süreci, kişilerin görev ve sorumluluk alanlarına göre farklılık gösterse de kariyerleri boyunca devam ediyor. CP Türkiye olarak, ayrıca gelecekteki liderlerimizin gelişimini desteklemek amacıyla, çalışanlarımızın yetkinlikleri bazında geribildirim alabilecekleri Liderlik Gelişimi Eğitim ve Değerlendirme Programları’nın yanı sıra Mentorluk ve Koçluk programlarına katılımını sağlıyoruz.

E-öğrenme modülleri, online dergi ve kitap özetleri ya da misafir konuşmacılar CP Türkiye’nin çalışanlarımıza sunduğu gelişim alternatiflerinden yalnızca bazılarıdır.

CPF kusursuz iş performansı sağlamaya kendini adamıştır.

Bu ideale ulaşmak için, CPF’in bireysel performansa dayalı çalışan ödüllendirme sisteminin yanısıra organizasyonel kademe odaklı ücret ve yan hak politikaları bulunmaktadır. Çalışanlarımıza ücret piyasa koşullarına uygun olarak adaletli bir şekilde dağıtılmalıdır.

CP Türkiye Davranış ve Etik Kuralları

CP Türkiye tüm aile bireylerine ırk, dil, renk, inanç, siyasi düşünce ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin eşit davranır.

Performans Yönetimi

Çalışanlarımızı şirket hedefleri doğrultusunda yönlendirmek, kendilerinden beklenilenleri gerçekleştirmelerini sağlayarak ve yine bu doğrultuda geri bildirim almalarını sağlayarak gelişim alanlarını belirlemek için Performans Yönetim Sistemi kullanılmaktadır. Bu amaçla; çalışanlarımızın performansları hedef ve yetkinlik bazlı bir sistemle değerlendirilmektedir. Performans Yönetim sistemimiz, her bir çalışanın CP Türkiye’ye sağladığı katkıyı ve sahip olduğu yetkinlikleri geliştirmeyi hedefler.

CP İnsan Kaynakları 

CP Piliç’in insan kaynakları politikaları ve iş başvurusu süreci hakkında daha fazla bilgi almak için CP Piliç’in resmi web sitesini ziyaret etmenizi öneririm. Resmi web sitesi genellikle “Kariyer” veya “İnsan Kaynakları” gibi bir bölüm içerir. Bu bölümü kontrol ederek açık pozisyonları ve iş başvurusu süreciyle ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca, insan kaynakları departmanının iletişim bilgilerini de web sitesinde bulabilirsiniz.

İş başvurusu sürecinde, CV’nizi hazırlamak, ilgili bilgileri doldurmak ve gerekli belgeleri sunmak önemlidir. İş başvurusu süreci ve işe alım kriterleri CP Piliç’in politikalarına bağlı olarak değişebilir. Başvurunuzun değerlendirilmesi ve takibi için belirli bir süre beklemeniz gerekebilir.

CP İş Başvuru Formu 

CP Piliç Personel Maaşları ve Çalışma Şartları

CP Piliç personel maaşları her firmada olduğu gibi çalışılan pozisyona göre değişmektedir. En düşük personel maaşı ise 11500 TL  ila 12500TL arasındadır.

Maaş dışında CP Piliç Tarafından Çalışanlarına sunulan Haklar ise şu şekildedir ;

 • Haftalık İzin Hakkı
 • Yıllık İzin Hakkı
 • Bayanlar için Doğum İzni Hakkı
 • Erzak Yardımı
 • SSK’lı Çalışma
 • Mesai Ücreti Hakkı

CP Güncel İş İlanları 

İstanbul – CP İnsan Kaynakları Uzmanı İş İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz CP Group – Türkiye’nin İstanbul Şişli lokasyonunda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere “İNSAN KAYNAKLARI UZMANI” arıyoruz.Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler;

 •  Lisans mezunu tercihen üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, Psikoloji vb. bölümlerinden mezun,
 • İnsan Kaynakları alanında tercihen üretim sektöründe faaliyet gösteren kurumsal şirketlerde minimum 3 yıl deneyimli,
 • Türk İş Kanunu, Sosyal Güvenlik Kanunu ve tüm çalışma mevzuatlarına hâkim,
 • İletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı,
 • Problem çözme becerisi yüksek, planlama, raporlama ve organizasyon yeteneğine sahip,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • Sözlü ve yazılı raporlama alanında iletişim becerileri gelişmiş,
 • İyi derecede İngilizce bilen,  

İŞ TANIMI

İnsan Kaynakları Uzmanı’mızın sorumlu olacağı alanlar;

 • İşe alım süreçlerinin ve oryantasyon faaliyetlerinin yürütülmesi
 • Eğitim, organizasyonel gelişim ve iç iletişim süreçlerine destek verilmesi
 • İnsan Kaynakları ile ilgili süreçlerin prosedüre uygun yapılıp yapılmadığının takip edilmesi
 • Bölge İK Departmanı ile sürekli iletişimde olarak İK uygulamalarının takibinin yapılması
İş Başvurusu

Ankara CP Piliç Mekanik Bakım Formeni İş İlanı 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz CP Group – Türkiye’nin; Ankara lokasyonunda bulunan yem fabrikasında görevlendirilmek üzere ‘”MEKANİK BAKIM FORMENİ” arıyoruz.

Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler;

 • Lise ve MYO’ların Makina, Motor, Torna Tesviye, Kaynak, Mekatronik ve Endüstriyel Mekanik/Bakım bölümlerinden mezun,
 • Mekanik bakım alanında deneyimli,
 • Ankara’da (Çubuk, Pursaklar, Akyurt) ikamet eden,
 • Vardiyalı çalışabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

İŞ TANIMI

 • Fabrikadaki makinaların periyodik bakımını yapmak,
 • Makinalarda ortaya çıkan mekanik arızalara müdahale etmek,
 • Montaj ve demontaj süreçlerinde verilen görevleri yerine getirmek,
 • Mekanik bakım ekibine liderlik etmek.

Burca CP Teknik Destek Mühendisi İş İlanları 

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Yem ve Gıda sektörünün liderlerinden olan şirketimiz CP Group – Türkiye’nin, İnegöl’de bulunan Yem Fabrikamızda görevlendirmek üzere ‘TEKNİK DESTEK MÜHENDİSİ ‘ arıyoruz.

     Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler :

 • Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği,Mekatronik Mühendisliği vb. ilgili bölümlerden mezun,
 • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
 • İyi derecede Autocad,Solidworks ve Catia program bilgisine sahip,
 • Aktif araç kullanabilen,
 • Teknik analiz yapabilme yeteneğine sahip olan,
 • Seyahat engeli bulunmayan,
 • Bursa İnegöl’de ikamet eden veya edebilecek olan

İŞ TANIMI

Teknik Destek Mühendisinin sorumlu olacağı konular;

 • Yem fabrikalarında bulunan sistemlerin takibini ve iyileştirme çalışmalarını yapmak,
 • Yem fabrikalarındaki mekanik hatlarının revizyon ve kapasite artışlarında çizim,projelendirme ve montaj takibinin yapılması,
 • Bakım ve onarım programlarının takibi,
 • Yedek parça kullanım, stok ve ihtiyaç takibi,
 • Yurtdışı parça ve makina ithalat takibinin yapılması
İş Başvurusu 

Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

CP İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

CP Piliç İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
CP Piliç iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple CP Piliç iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

CP Piliç Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
CP Piliç İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
CP Piliç part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

CP Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
CP engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2022 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

CP Piliç Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

Adres: Büyükdere Cad. Akıncı Bayırı sok. No: 6 34394 Mecidiyeköy / İstanbul

Tel: 0 212 274 85 36 Pbx

Faks: 0 212 267 11 20 – 267 19 76

Danışma Hattı: 0 850 722 72 27

 

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu