Mağazalar

Collezione İş Başvurusu – Collezione İş İlanları 2023

İçindekiler

Collezione iş Başvurusu için araştırma yapan personel adaylarının beklediği Collezione İş İlanları yayınlandı! Collezione İş başvurusu formu ve personel alımı yapılan iş pozisyonları Collezione insan kaynakları tarafından güncellenmeye devam ediyor. Personel alımlarıyla ilgili detaylar ve Collezione 2023  İş Başvurusu Formu sayfamızda! 

Collezione iş başvurusu ile ilgi merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Collezione iş başvurusu nasıl yapılı? , Hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ? Collezione çalışma şartları nasıl? Personel maaşları ne kadar ? gibi birçok sorunun cevabını sizler için araştırdık .

Collezione Hakkında

Türkiye’de moda sektörünün önde gelen isimlerinden Collezione;  marka olma  yolculuğuna  1987 yılında  Bakırköy’de açtığı ilk mağazası ile çıktı.

Türkiye’nin moda-hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından birisi haline geldi.

‘2015 Yılında Türkiye Moda Giyim Pazarında Lider , İlk Akla Gelen ve Global Bir Marka Olma’ vizyonunu benimseyen Collezione  müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için,  teknolojik alt yapısına yatırım yaparak ve bilişim sistemlerini sürekli güncelleyerek Türkiye’nin ve Dünyanın birçok noktasında açtığı mağazalarla büyümeye devam etmektedir.

Collezione mağazaları, ‘fast fresh fashion’ anlayışı ile kaliteli ve   moda ürünleri  genç ve kendini genç hissedenlerle buluşturmaktadır. Collezione, yarattığı stil ve yaşam tarzı ile farklılaşarak, Dünyanın ve Türkiye’nin en çok tercih edilen moda markası olma  yolunda yaptığı  çalışmalarla Türkiye’nin önde gelen markalarından biri konumundadır.

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Mağazacılık
Çalışan Sayısı 500+
Şube Sayısı 100+
Kuruluş Tarihi 1987
Firma İnternet Sitesi www.collezione.com

Collezione İş Başvurusu ve Personel Alımı 

Sektörünün söz sahibi markalarından biri konumunda olan  Collezione 2023 yılı itibarıyla binlerce insana iş imkanı sağlamaya devam ediyor .

Artan talebi karşılayabilmek ve büyümeye devam etmek adına Personel alımına geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da devam eden Collezione , Başta  İstanbul , Ankara , İzmir  ve diğer birçok şehirde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu . 

Collezione bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsam da araştırmalar yapan personel adayları  Collezione İş Başvurusu ile ilgili bir çok detayı yazımızın devamında bulabilirler. 

Personel Alımı Yapılan Pozisyonlar 

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Binlerce insana iş imkanı sağlayan ve büyüme hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak adına çalışmalarına devam eden Collezione Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar ise şu şekildedir ;

 • Üretim Elemanı
 • Depo Yetkilisi
 • Depo Görevlisi
 • Elektrik Bakım Teknisyeni
 • Satış Temsilcisi
 • Kurumsal Satış Temsilcisi
 • Part Time Satış Temsilcisi 
 • Bölge Satış Temsilcisi 
 • Muhasebe Uzmanı
 • Bayi Kanalı Satış Temsilcisi 

Collezione İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Collezione iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Collezione İş İlanlarıdır . Collezione İş Başvurusu Kariyer.net Collezione İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Collezione İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise resmi  https://www.collezione.com/insan-kaynaklari sitesi üzerinde bulunan İş Olanakları sayfasıdır . Collezione İş Olanakları sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Collezione Kariyer sitesi üzerinde iş ilanlarını görüntüleyebilmek için öncelikle üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Collezione İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca İşkur tarafından da Collezione İş İlanları yayınlanmaktadır . İşkur Collezione İş İlanlarını görebilmek ve İş Başvurusu yapabilmek için İşkur kaydınızın olması gerekmektedir . Aşağıdaki link üzerinden İşkur Collezione İş İlanlarına ulaşabilirsiniz. ,

Collezione İş Başvuru Formu 

Collezione Kariyer.net İş İlanları 

İş Başvuru Formu Doldururken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Collezione İnsan Kaynakları 

Eğer Collezione şirketinde iş başvurusu yapmak veya insan kaynakları hakkında bilgi almak istiyorsanız, şu adımları izleyebilirsiniz:

 1. Collezione Resmi İnternet Sitesini Ziyaret Edin: Collezione’nin resmi internet sitesine gidin ve genellikle “Kariyer” veya “İnsan Kaynakları” gibi bir bölüm olup olmadığını kontrol edin.

 2. Açık Pozisyonları İnceleyin: Kariyer bölümünde açık pozisyonlar listesi olabilir. Bu listede size uygun olan pozisyonları inceleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

 3. Başvuru Formunu Doldurun: İlgilendiğiniz pozisyon için başvuruda bulunmak için genellikle bir başvuru formu doldurmanız gerekecektir. Bu formda kişisel bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi, eğitim ve iş deneyimi gibi bilgileri girmeniz istenecektir.

 4. Özgeçmiş (CV) ve Diğer Belgeleri Ekleyin: Başvurunuz için gereken özgeçmiş (CV) ve diğer belgeleri de başvuru formuyla birlikte yüklemeniz istenebilir.

 5. Başvurunuzu Gönderin: Başvuru formunu ve diğer belgeleri doldurup yükledikten sonra, başvurunuzu gönderin.

Ayrıca, insan kaynakları departmanıyla iletişime geçmek ve işe alım süreci hakkında daha fazla bilgi almak için Collezione’nin resmi iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Collezione İş İlanları 2023

Collezione – PART-TIME SATIŞ DANIŞMANI (GENEL BAŞVURU)

İş Açıklaması

TÜRKİYE GENELİNDEKİ tüm COLLEZIONE mağazalarımızda; Gelecek bahar çok farklı olacak, Collezione’de Moda doyumsuz olacak, Bizim Üniversiteliler, Çok havalı giyinecek, Çok iyi kazanacak, Collezione Part Time Club’ın Değişmez üyesi olacak… Mağazalarımızda part time çalışmak isteyen, Genç, dinamik, proaktif Gençler, Geleceğiniz ve Kariyeriniz için, Collezione Part Time Club’a katılın…

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

NOT: Çalışmak istediğiniz ili belirtiniz.

Collezione’de Çalışmak

En önemli Kaynağımız, insanımızdır… Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. En iyi personeli ve iyi yetişmiş insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek; insanımızın yeteneklerinden, ve yaratıcılığından yararlanmak; verimliliklerini artırmak; gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliğinin, dayanışmanın yeşerdiği huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak Collezione Ailesi’nin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.
 
Collezione’de ‘insan’ gerçek kaynak görülürken, takım çalışması da en önemli başarı kaynağı olarak kabul edilmektedir. Çalışanlar arasında karşılıklı güven ve işbirliğinin sağlanarak bunun yansımalarının görülmesi, verimli ve yüksek kaliteli işgücünden oluşan bir ortamın yaratılması; takım çalışmasına yatkın, esnek,bilgi paylaşımı yüksek çalışanların katılımıyla desteklenen yönetim anlayışının uygulanmasının sağlanması amaçlarımız arasında yer almaktadır.
 

Bu amaçla , çalışanlara sürekli İnsan Kaynakları & İş Hukuku Yönetimi, Performans Yönetimi, Kurum Kültürü ,Vizyon, Misyon ve Değerlerle Şirket Yönetimi, Stratejik Planlama , Bütçe ve Performans Yönetimi, Maliyet Analizi, Hazır Giyimde Üretim Planlaması, Toplam Kalİte – Süreç Yönetimi ve Kalite Politikası, strateji nedir? gibi konularında eğitimler verilmektedir. Amacımız, “kendini sürekli geliştirebilen , mutlu çalışanlara sahip, başarılı bir şirket olmak”tır.

Collezione Personel Maaşları ve Sunulan Olanaklar

Collezione  bünyesine yeni alınacak personelin ücretleri, günün şartları ve sektör ücretleri dikkate alınarak belirlenmekte olup, mevcut personelimizin ücretleri ve tazminatları Toplu İş Sözleşmesi’ne uygun olarak belirlenmektedir . Collezione  Personelleri için belirlenen çalışma şartları ise şu şekildedir  ;

 • İkramiye Hakkı 
 • Performans primi Hakkı 
 • Çeşitli tazminat ve yardımlar 
 • Takdirname ve ödül

Collezione Çalışma Şartları 

Çalışma şartları açısından Collezione bünyesindeki personelleri memnun eden ve çalışanlarına değer veren bir firma olarak öne çıkıyor. 

Collezione Genel müdürlük çalışma saatleri haftanın 6 günü 8 saat olacak şekilde belirlenmiştir. Mağazalarda ise çalışma saatleri 2 vardiya olacak şekilde günlük 8 saattir . Hafta içi bir gün ise izin günüdür  . 

Collezione Çalışma Saatleri 

Hafta içi günlerde (Pazartesi-Cuma): Genellikle 10:00-20:00 saatleri arasında çalışırlar. Bazı mağazalar, özellikle alışveriş merkezlerinde bulunanlar, alışveriş merkezinin açılış ve kapanış saatlerine uyum sağlayabilir.

Hafta sonu günleri (Cumartesi-Pazar): Genellikle 10:00-20:00 saatleri arasında çalışırlar. Yine, alışveriş merkezlerindeki mağazaların çalışma saatleri, alışveriş merkezi politikalarına bağlı olarak değişebilir.

Bununla birlikte, her mağaza kendi çalışma saatlerini belirleyebilir ve özel günlerde veya tatil dönemlerinde saatlerde değişiklik yapabilir

Collezione İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Collezione Engelli Personel Alımı Yapıyor mu?
Collezione engelli personel alımı konusunda oldukça yapıcı bir istihdam politikası izlediğini söyleyebiliriz. Bu sebeple yılın belirli dönemlerinde engelli personel alımları için ilan yayınlayan firma, 2023 yılı için de engelli personel alımı başlıklı duyurular yayınlamaktadır.
Engelli personel alımı ile ilgili duyuruları genellikle işkur üzerinden yapan firmaya, dilerseniz şubeler aracılığı ile de engelli iş başvurusu yapabilirsiniz.

Collezione İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar

Collezione Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Collezione İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Collezione part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Collezione İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Collezione iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Collezione iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Collezione İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Collezione iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Collezione iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Collezione İş İlanları Nerede Yayınlanıyor?
Collezione iş ilanları genellikle kariyer.net ve yenibiris.com gibi iş arama sitelerinde sıklıkla yayınlanmaktadır. Bu platformlar üzerinden üyelik alarak sizde Collezione iş ilanlarına iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Collezione Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

 • Demirkapı Mah. İnönü Cad. No:48 34214 Mahmutbey İstanbul

   

  0507 304 15 15
Benzer İş İlanları
Çağdaş Market İş Başvurusu
Tarım Kredi Market İş Başvurusu
Groseri Market İş Başvuru Formu
File Market İş Başvurusu
Çağrı Market İş Başvurusu
Carrefoursa İş Başvurusu Formu
Happy Center İş Başvurusu Formu
Başkent Market İş Başvurusu Formu
Hakmar Market İş Başvurusu Formu
Başgimpa İş Başvurusu Formu

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu