Genel

Çiçek Sepeti İş Başvurusu-Çiçek Sepeti İş İlanları 2023

İçindekiler

2023 Çiçek Sepeti iş ilanları yayınlandı! Çiçek Sepeti İş başvurusu  Çiçek Sepeti İş Başvuru Formu  ve personel alımı yapılacak açık iş pozisyonları Çiçek Sepeti tarafından  güncellenmeye devam ediyor. Çiçek Sepeti iş Başvurusu ve Çiçek Sepeti İş ilanları ile ilgili tüm detaylar Çiçek Sepeti İş Başvurusu Sayfamızda.

Özellikle son yıllarda yaptığı yatırımlarla Alışveriş denince ilk akla gelen firmalardan biri olan Çiçek Sepeti Türkiyenin tüm noktalarında müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet götürebilmek amacıyla yatırımlarına ve bu kapsamda personel alımlarına devam ediyor. İnceleyeceğimiz Başlıklar ise şu şekildedir ;

 • Çiçek Sepeti İş İlanları
 • Çiçek Sepeti İş Başvurusu
 • Çiçek Sepeti Moto Kurye İş Başvurusu
 • Çiçek Sepeti Kurye İş Başvurusu
 • Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar
 • İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Çiçek Sepeti İş Başvurusu konusunda aklınıza gelebilecek tüm soruların cevaplarına yazımızın devamında ulaşabileceksiniz.  Peki Çiçek Sepeti Hangi pozisyonlar için personel alacak? Personel Alımı yapılacak şehirler hangileri?  Çiçek Sepeti İş Başvurusu Nasıl Yapılır? tüm sorularınızın cevapları yazımızın devamında.

Çiçek Sepeti Hakkında

Türkiye’de e-ticaret sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek, en hızlı ve kolay şekilde ürün gönderimi yapılmasını sağlamak hedefiyle, 2006 yılında kurulan ÇiçekSepeti, çiçek ve yenilebilir çiçek kategorilerinin yanı sıra bünyesine kattığı elektronik, ev & yaşam, kişisel bakım, süpermarket, kozmetik, moda, spor & outdoor, hobi, pet shop, ve takı & aksesuar gibi farklı kategoriler altında da milyonlarca ürünü müşterilerine sunuyor. Çalışanlarının, müşterilerinin ve tüm iş ortaklarının yaşamlarında kalıcı değerler yaratmayı amaçlayarak her gün büyümeye devam ediyor.

550+ çalışan ve 40.000+ tedarikçi ağından oluşan büyük bir ekiple operasyonlarını yürütmekte olan ÇiçekSepeti, bir teknoloji şirketi olarak tüm pazarlarda lider olma vizyonuyla her gün gelişmeye ve online alışveriş deneyimini en iyi şekilde sunmak için çalışmaya devam ediyor.

Tamamıyla bir Türk şirketi olan ÇiçekSepeti, Türkiye’deki başarı hikâyesini uluslararası alanda da “Mizu” markasıyla sürdürmekte olup, Meksika, Kolombiya, İspanya ve Almanya’da da hizmet veriyor.

Her geçen gün büyüyen bir şirkette yer almak, gelişimin bir parçası olmak; dinamik, hızlı, kendini her gün yenileyen bir ekosistemde birlikte geliştirmek harika bir deneyim. Sürekli gelişen, öğrenen ve yeniliklere öncü olan bu yapı, bizi biz yapan en önemli özelliklerimiz. Başlarken, mutluyken, başarırken, gelişirken hep birlikte olmamız ise bu dinamizmin en keyifli taraflarından biri. Geleceğe, teknolojiyle koşarak; bir olmanın enerjisiyle yükselerek, başararak, kazanarak, eğlenerek birlikte büyüyoruz ve birlikte büyümenin heyecanını hiç kaybetmiyoruz! #growtogether

Grow together mottosuyla çıktığımız yolda, her gün gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Yaşam boyu öğrenmeye olan inancımızla “Learn Together” diyerek her hafta 2 saatimizi tamamen öğrenmeye ayırıyoruz! İstediğimiz eğitimleri özgürce seçiyor ve yogadan blockchaine, örgüden dil derslerine kadar birçok alanda öğrenmeye devam ediyoruz. Sınırsız Udemy hesaplarımızla “öğrenmenin sınırı yok” diyoruz!

Hem çalışıp hem eğlenmeyi bilen bir ekibiz! Sosyal kulüplerimiz ile birlikte takım arkadaşlarımızla birbirinden farklı maceralara atılırken takım ruhunu da geliştiriyoruz. Gastronomi kulübümüzle birlikte dünya mutfaklarını keşfederken, Gaming kulübümüzle oyun gecelerinde heyecanlı müsabakalara tanıklık ediyoruz. Böylece uzaktan çalışmaya devam ederken hem birbirimizi daha iyi tanıyor hem de ekip ruhumuzu bir üst seviyeye çıkartıyoruz.

ÇiçekSepeti olarak kutlama alışkanlığının kurucusu olduk, hediye edilen aranjmanlarımız sayesinde çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla şirketlerde kutlama kültürünü yarattık. Yarattığımız bu kültürü kendi çalışma ortamımızda da en üst seviyede birlikte deneyimlemeye devam ediyoruz.ÇiçekSepeti çalışanları bilir ki, özel günler asla unutulmaz; her an kapımız farklı sürprizler için çalınabilir; takvimlerimize birlikte kutlama yapmak için eğlenceli davet içerikleri gelebilir!

ÇiçekSepeti Değerler ve Kültürü

Statüleri ne olursa olsun insanlara her zaman saygı göstererek ve değer vererek yaklaşırız. Etik davranışı her zaman en üst seviyede tutarız. Hiç bitmeyen bir merakla her zaman yeni fırsatları keşfederiz. Fikirlere hiyerarşiden daha çok değer veririz.

Geleceğe odaklanır ve her zaman kısa vadeli kazanımlar yerine uzun vadeli başarıları seçeriz. İnisiyatif alarak, başkalarının harekete geçmesini beklemeden, sonucu önemseyerek ve sorumluluklarımızın ötesine geçerek şirketimizin vizyonunu gerçekleştirmek için çalışırız. Hızlı harekete geçer, risk alır ve cesur kararlar veririz. Hata yapmaktan korkmayız. Çünkü bunu her zaman tersine çevirebileceğimizi biliriz. Kararlarımızı veriye dayandırarak daha güçlü kararlar veririz. Daha fazlasını başarmanın ve hayal etmenin sınırı olmadığına inanır; hızlı tempolu bir ortamda çalışırken, sonuç almak için büyük çaba harcar ve kaynakları etkili bir şekilde kullanırız.

Çiçek Sepeti İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Alışverişin önde gelen markalarından olan Çiçek Sepeti yukarıda da belirttiğimiz gibi geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi 2023 yılında da işe alımlara hız kesmeden devam ediyor. Yıl sonu kampanyaları ile adından söz ettiren Çiçek Sepeti yaşanacak olan yoğunluğu da göz önünde bulundurarak yeni iş pozisyonları yaratarak birçok şehir için İş ilanlarını yayınladı. Peki personel alımı yapılacak olan şehirler hangileri ?

Başta istanbul olmak üzere Ankara , İzmir ,Bursa , Konya , Samsun, Antalya , Diyarbakır gibi birçok şehirde İlgili pozisyonlar personel alımı yapacak. Çiçek Sepeti İş Başvurusu Sayfamızda Yayınlanacak olan bu ilanlar ve açık pozisyonlar hangileri ?

Çiçek Sepeti Moto Kurye İş Başvurusu ve İş İlanları

Pandemi döneminde başlayan ve günümüzde de artarak devam online alışverişler sayesinde bir çok iş imkanıda ortaya çıkmış durumda. Online alışverişin lider markalarından biri olan Çiçek Sepeti ‘de artan talebi karşılamak ve müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek adına bir çok pozisyon için İş İlanları yayımlamakta ve personel adaylarından İş Başvuruları almaktadır. Çiçek Sepeti tarafından en çok yayımlanan iş ilanları ise şüphesiz Çiçek Sepeti moto kurye iş ilanlarıdır. Çiçek Sepeti moto kurye İş Başvurusu Yapmak isteyenler için detayları sizler için araştırdık .

Personel Alımı Yapılacak Açık Pozisyonlar

Çiçek Sepeti bünyesinde farklı departmanlar ve pozisyonlar için birçok iş ilanı yayınlanacak. Firma bünyesinde çalışmak isteyen ve bu kapsamda araştırmalar yapan personel adayları için yayınlacak olan İş ilanları ve açık pozisyonlar şu şekildedir;

 • Çiçek Sepeti Depo Görevlisi
 • Bölge Satış Yöneticisi
 • Taşıyıcı Alım Uzmanı
 • Filo Operasyon Uzmanı
 • Şube Sorumlusu
 • Bölge Yöneticisi
 • Çiçek Sepeti  yaya kurye
 • Çiçek Sepeti  mobil Kurye
 • Muhasebe yetkilisi
 • Finans Uzmanı
 • Bölge Yöneticisi
 • Sosyal Medya Uzmanı
 • Bilgi İşlem Yetkilisi
 • E Ticaret Uzmanı

Çiçek Sepeti İş Başvuru Formu ve İş Başvurusu

Çiçek Sepeti güncel iş ilanlarını linkedin üzerinden kariyer.net üzerinden ve kendi insan kaynakları ile oluşturduğu kariyer sitesinden yayımlamaktadır. Bu iş ilanlarına yayımlanan yerlerden başvurabileceğiniz gibi Çiçek Sepeti Resmi Kariyer sitesinden de başvuru yapabilirsiniz. Bir işe başvuru yapmanın en iyi yolu o şirketin direkt olarak kendi insan kaynakları ile kontak kurmaktır. Yani başvuru yapmak istiyorsanız size vereceğimiz Çiçek Sepeti resmi kariyer sitesinden iş ilanlarını görebilir ve direk Çiçek Sepeti’ nin kendi kariyer sitesi üzerinden İş başvuru formu doldurabilirsiniz. Çiçek Sepeti İş Başvurusu yapmak isteyenler için detaylara aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İş Başvuru Formu 

 

Çiçek Sepeti İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çiçek Sepeti iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir . Bunlardan ilki kariyer sitelerinde yayınlanan Çiçek Sepeti İş İlanlarıdır . Çiçek Sepeti İş Başvurusu Kariyer.net Çiçek Sepeti İş İlanları üzerinden yapılabilmektedir. Kariyer.net üzerinden iş başvurusu yapabilmek için öncelikle Kariyer.net web sitesi üzerinden üyelik açmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra site üzerinden özgeçmişinizi hazırlamanız gerekir . Özgeçmişinizi hazırladıktan Yayınlanan Çiçek Sepeti İş İlanlarına İş Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer yol ise https://jobs.lever.co/ciceksepeti resmi internet sitesi üzerinde bulunan İş Olanakları sayfasıdır . Çiçek Sepeti İş Olanakları sayfası üzerinden ilgili duyuruları ve iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  İş Başvurusu ile ilgili bir çok detaya ilgili sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.  Aşağıdaki link üzerinden Çiçek Sepeti İş Başvuru Formu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Özellikle Çiçek Sepeti Home Office İş ilanlarına başvuru yapan kişilerin mülakatları bilgisayar üzerinden gerçekleşmektedir.  İş Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde işe giriş için gereken evraklar ise şu şekildedir;

İş Başvuru Formu Dolduruken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Mezuniyet Belgesi
 • Nüfus Kayıt Örneği
 • Kan Grubu Kartı
 • Sağlık Raporu
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Sabıka Kaydı ve Adli Sicil Kaydı
 • Askerlik Durum Belgesi
 • İkametgah Belgesi

Çiçek Sepeti İnsan Kaynakları 

Çiçek Sepeti İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak Çiçek Sepeti ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: Çiçek Sepeti, iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. Çiçek Sepeti’nin resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: Çiçek Sepeti, iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda Çiçek Sepeti’nin açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: Çiçek Sepeti İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, Çiçek Sepeti’nin resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

Çiçek Sepeti Güncel İş İlanları

İzmir – Çiçek Sepeti Tarım Saha Sorumlusu İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Bir teknolojisi firması olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm pazarlarda lider olmak vizyonuyla çıktığımız yolda bize katılmak ister misiniz?

Kurumsalın alışılagelmiş ifadelerinden ve hiyerarşiden uzak heyecan verici bir kariyere başlamak için en iyi yönlerini ortaya çıkarmaya hazır, dinamik, entelektüel açıdan meraklı genç profesyoneller arıyoruz. Hızla büyümeye devam eden bir teknoloji şirketi olarak gerçek hayatta yaşanan sorunları çözme ve profesyonel yaşamı deneyimleme imkanı sunuyoruz.

Yaptığın işin tüm sorumluluğunu almak istiyorsan, işine katkı sağlayacak yeni fikirlerin olduğunda sesini duyurmak istiyorsan ve olağanüstü bir iş başında eğitim deneyimi yaşamaya hazırsan; o zaman meydan okumaya hazırsın.

Sorumluluklar

 • Mevcutta kesme çiçek üreten ve ilk kez kesme çiçek üretimi yapacak üreticilere ulaşarak üretici portföyünün oluşturulması
 • Üretim maliyetlerini ve piyasa satış fiyatlarının bölgesel düzenli olarak takip edilmesi ve raporlanması
 • Üretim sürecinde ekiminden hasadına kadar tüm aşamaların takibi, raporlanması ve kayıtların tutulması
 • İhtiyaç duyulan tarımsal girdilerin zamanında üreticiye teslim edilmesinin sağlanması
 • Çiçek üreticilerinin planlı üretim yapabilmesi için tarımsal faaliyetlerle ilgili geri bildirim ve tavsiyelerin iletilmesi, alınan aksiyonların takibinin yapılması
 • Sahada planlanan denetimlerin sözleşmeli tarım kurallarına uygun olarak sürdürülmesi
 • Ürün gelişme dönemlerinin takibi ve raporlanması, hasat ve sevkiyat planının takip edilmesi
 • Hasat sonrası alınan ürünlerin kalite kontrolünün yapılması
 • Sürekli istenen miktar ve kalitede üretiminin sağlanması ve takibi
 • Sahada rekabetçi ürün ve fiyatların belirlenerek fırsatların raporlanması
 • Ürün kalitesini artmasına yönelik eğitimler verdikten sonra izlenebilirliği sağlamak

Aranan Nitelikler

 • Tercihen Ziraat Fakültelerinin Bitki Koruma, Tarla Bitkileri, Bahçe Bitkileri veya ilgili diğer bölümlerden mezun
 • İletişimi güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek
 • Analitik yönü güçlü ve sonuç odaklı olması
 • Tarım ekip yönetimi ve yönlendirilmesi konusunda deneyimli
 • Tercihen çiçek üretici portföyü bulunan
 • Tercihen Bursa, Yalova, İzmir, Antalya, Mersin bölgelerinde ikamet eden
İş Başvurusu 

Çiçek Sepeti İş Başvurusu Sıkça Sorulanlar 

Çiçek Sepeti İş Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?
Çiçek Sepeti iş ilanlarına her geçen gün artmakta ve bu sebeple insan kaynakları birimi yoğun mesai harcamaktadır. Bu sebeple Çiçek Sepeti iş başvuruları 3 ile 10 gün arasında bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Daha hızlı sonuç alabilme adına dilerseniz, firmanın insan kaynakları birimi ile irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Part Time Personel Alımı Yapıyor mu?
Çiçek Sepeti İş İlanları içerisinde en fazla sorulan soruların başında part time personel alımları ile ilgili olanlar gelmektedir. 2023 yılının geri kalanı için yayınlanan iş ilanları içerisinde pek çok iş pozisyonu için part time personel alımı yapıldığı görülmektedir.
Çiçek Sepeti part time iş ilanlarının tamamını sitemiz üzerinden takip edebilir, tercih ettiğiniz iş pozisyonu için iş başvurusu formu gönderebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Genel Müdürlük İletişim Bilgileri

ÇİÇEKSEPETİ İNTERNET HİZMETLERİ A.Ş.

Email:  [email protected]

Ofis Adresi: Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Caddesi, No.16/1 Zemin Kat 34394 Zincirlikuyu/İstanbul

(İade sürecini Canlı Yardım aracılığıyla veya “Siparişlerim” sayfasından başlatabilirsiniz. Ofis adresine gönderilen siparişler için iade işlemi yapılmayacaktır.)

Ticaret Sicil Numarası: 745898

Sorumlu Kişi: Atila Lüle

Vergi Dairesi: Zincirlikuyu

Vergi Numarası: 253 075 95 03

MERSİS Numarası: 0253075950300010

Kep Adresi: [email protected]

Üyesi olduğumuz İstanbul Ticaret Odası’nın üyeleri için geçerli davranış kurallarına adresinden ulaşılabilir.

İletişim Numarası: 0212 391 00 10

Satıcı Destek Hattı: 0850 210 94 94

Faks:  0212 269 24 00

Benzer İş İlanları
Barista İş Başvurusu! 2023 !
Simit Sarayı İş Başvurusu 2023
Nusret İş Başvurusu 2023
Kahve Dünyası İş Başvurusu Formu
Starbucks İş Başvurusu!
Hacı Sayid İş Başvurusu 2023 !
Osmanlı Kahvecisi İş Başvurusu 2023 !

 

 

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu