Kargo İş İlanları

Ceva Lojistik İş Başvurusu – Ceva Lojistik İş İlanları 2023

İçindekiler

Ceva Lojistik İş İlanları Yayınlandı ! Ceva Lojistik İş Başvurusu , Personel Alımı Yapılacak Şehirler ve Açık pozisyonlar gibi bir çok bilgiye Ceva Lojistik İş İlanları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İş arayan personel adayları için birçok farklı şehirde iş ilanları yayınlayan Ceva Lojistik geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da Personel alımlarına devam ediyor . İş ilanlarına geçmeden önce Ceva Lojistik hakkında genel bilgilere göz atalım .

 • Ceva Lojistik İş Basvurusu 
 • İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? 
 • Ceva Lojistik İş İlanları 
 • Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar 
 • Personel Alımı Yapılacak Şehirler 
 • Ceva Lojistik Çalışma Şartları 
 • Personel Maaşları 
 • Ceva Lojistik Çalışma Saatleri 
Ceva Lojistik İş Başvurusu
Ceva Lojistik İş Başvurusu

Ceva Lojistik Hakkında

Dünyanın dördüncü büyük kontrat lojistiği firması CEVA, geniş hizmet ağının ve uzun yıllara dayanan birikiminin verdiği güçle, 170 ülkede 1.200’den fazla ofisiyle CEVA farkını iş ortaklarının ayağına götürmektedir.

CEVA, ulusal ve çok uluslu firmalar için dünya genelinde müşterilerine özel tedarik zinciri çözümleri tasarlamakta ve hayata geçirmektedir. Tedarik zincirinin tüm aşamalarını kullanarak, otomotivden lastik sanayine, elektronikten petrokimyaya, endüstriyel mamullerden hızlı tüketim ürünlerine, teknolojiden basım yayına kadar farklı pazar ve sektördeki müşterilerine uçtan uca lojistik çözümleri sunmaktadır.

CEVA, 49.000 çalışanı ve toplam 10 milyon metrekareye ulaşan depolama alanı ile müşterilerine hizmet vermekte; dünyanın her yerine deniz, hava ve karayolu ile ulaşmaktadır.

CEVA Lojistik, 2000 yılından bu yana Türkiye’de uluslararası nakliyeden antrepoya, çok kullanıcılı depolamadan hafif üretime kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. Şeffaf ve kaliteli dağıtım ağını 2008 yılında satın aldığı Varan Kargo ile güçlendirerek, lojistik alanındaki deneyimlerini bireysel müşterilere de aktarmaya başlamıştır.

CEVA Lojistik Türkiye, 2005 yılında “Operasyonel Mükemmellik” felsefesi ışığında ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartları ile belgelenmiş olan hizmetlerini daha da ileriye taşıyarak, 2008’de ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Standardı belgesini almaya hak kazanmıştır.

CEVA Lojistik Türkiye, Kariyer.net tarafından 2003 yılından bu yana verilen ‘İnsana Saygı Ödülü’nü lojistik sektöründe 11 üst üste kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştır. “İnsana yatırım yapan kurum” kimliğini benimsemiş olan CEVA, ABD’li danışmanlık devi Hewitt Associates’in “En İyi İşyerleri” araştırmasında, 2008, 2009, 2010 yıllarında üst üste üç kez Türkiye’nin “En İyi İşyeri” seçilmenin yanı sıra, 2008 yılında Orta – Doğu Avrupa’nın da  “En İyi İşyeri” seçilmiştir. 2011 yılında ise İnsan için Sürdürülebilir Mükemmellik ödülüne layık görülmüştür.

2009 yılında PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nden Performans Yönetimi Kategorisi’nde ve Eğitim & Gelişim Yönetimi Kategorisi’nde birincilik kazanmanın gururunu yaşamaktadır.

Ceva Lojistik İş Başvurusu ve Güncel İş İlanları 

Ceva Lojistik Bugün itibari ile binlerce personeli ve şubeleriyle hizmet vermeye ve Personel alımı yapmaya devam ediyor. 2023 yılında da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi için açılacak olan yeni departmanlar ve pozisyonlarda görevlendirilmek üzere Bir çok farklı pozisyon için  Ceva Lojistik İş İlanları Yayınlanmaya devam ediyor. Peki Ceva Lojistik İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar hangileri ? Hangi şehirlerde Personel Alımı Yapılacak ?

Ceva Lojistik İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Ceva Lojistik  bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak ve İş Basvurusu yapılabilecek pozisyonlar şu şekildedir ;

 • Bakım Onarım Görevlisi
 • Teknik Eğitim Elemanı
 • Yazılım Geliştirme Uzmanı
 • Satın Alma Uzmanı
 • Satın Alma Uzman Yardımcısı
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
 • Çağrı Merkezi Görevlisi
 • Satış Uzmanı
 • Saha Operasyonları Teknisyeni
 • Şoför
 • Temizlik Görevlisi

Ceva Lojistik  İş İlanları İşbaşvurum.net dışında çeşitli kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır.  Ceva Lojistik İs Başvurusu yaparak , Ceva Lojistik bünyesinde çalışmak ve kariyerini bu yönde inşaa etmek isteyenler için aranan genel nitelikler ise şu şekilde sıralanabilir ;

 • Tecrübeli veya Tecrübesiz
 • Yaratıcı
 • Dinamik
 • İnsan İlişkileri Kuvvetli
 • Dış Görünüşüne Özen Gösteren
 • Sektörde Kariyer Hedefleyen
 • Erkek Adaylar İçin Askerlikle ilişiği olmayan

İşe Giriş İçin Gereken Evraklar

 • Kimlik fotokopisi
 • Sağlık Belgesi
 • İkametgah
 • Asgari geçim indirimi formu
 • Sabıka kaydı
 • Sürücü belgesi
 • Vukuatlı nüfus sureti

Ceva Lojistik İnsan Kaynakları

Ceva Lojistik insan kaynakları Firma tarafından yayınlanan iş ilanlarına gelen iş başvurularını titizlikle inceleyerek aranan şartlara uygun olan personel adaylarını işe alarak gereken eğitimleri ve oryantasyonu sağlamak ile görevlidir. İşe alınan personellerin gelişimleri için gereken eğitimler Ceva Lojistik İnsan kaynakları tarafından belirli dönemlerde organize edilmektedir. İnsan kaynakları tarafından yayınlanan iş ilanlarından İş Başvurusu yapabileceğiniz pozisyonlara ve İş Başvurusunun nasıl yapıldığına kadar bir çok konuda detaylı bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

CEVA Lojistik, uluslararası bir lojistik şirketidir. CEVA Lojistik’in insan kaynakları süreçleri ve iş başvuruları hakkında bazı genel bilgiler verebilirim. Ancak, en güncel ve kesin bilgilere ulaşmak için CEVA Lojistik’in resmi web sitesini ziyaret etmeniz veya doğrudan CEVA Lojistik İnsan Kaynakları departmanıyla iletişime geçmeniz önerilir.

CEVA Lojistik İnsan Kaynakları, şirketin çalışanlarının işe alım, eğitim, gelişim, performans değerlendirmesi, kariyer fırsatları ve diğer insan kaynakları süreçlerini yönetir. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar, genellikle aşağıdaki yöntemleri kullanarak CEVA Lojistik ile iletişime geçebilir:

 1. İnternet Üzerinden Başvuru: CEVA Lojistik, iş başvurularını genellikle kendi web sitesi üzerinden kabul eder. CEVA Lojistik’in resmi web sitesinde kariyer veya insan kaynakları sayfasına erişerek, açık pozisyonları inceleyebilir ve çevrimiçi başvuru formunu doldurabilirsiniz.
 2. İş İlanları ve Kariyer Siteleri: CEVA Lojistik, iş ilanlarını kendi web sitesi yanı sıra iş ilanı platformları ve kariyer siteleri üzerinde de yayınlayabilir. Bu platformlarda CEVA Lojistik’in açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.
 3. İnsan Kaynakları ile İletişim: CEVA Lojistik İnsan Kaynakları departmanına doğrudan başvurularınızı iletebilir veya daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İnsan Kaynakları departmanının iletişim bilgileri, CEVA Lojistik’in resmi web sitesinde veya iş ilanlarında genellikle yer alır.

Ceva Lojistik İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Ceva Lojistik İş Başvurusu farklı kanallar üzerinden yapılabilmektedir . Ceva Lojistik İş İlanları  ihtiyaç duyulan dönemlerde İnsan kaynakları tarafından kariyer sitelerinde ve İşkur aracılığı ile yayınlanır . Tarım Ceva Lojistik İş İlanları başta Kariyer.net olmak üzere birkaç kariyer sitesinde daha yayınlanır. İş Başvurunuzu Kariyer.net Tarım Kredi İş İlanları sayfası üzerinde yayınlanan ilanlar üzerinden yapabilirsiniz. ,

Peki kariyer siteleri dışında Ceva Lojistik İş Başvurusu Nasıl Yapılır ? derseniz . Bunun cevabı ise Ceva Lojistik kurumsal web sitesi İnsan kaynakları sayfasında bulunan İş Başvuru Formudur. İnsan kaynakları sayfasında bulunan İş Başvuru Formu’nu doldurup  Ceva Lojistik İnsan Kaynakları departmanına iletebilirsiniz.

Son olarak , Ceva Lojistik İş İlanlarının işkur üzerinden de yayınlandığından bahsetmiştik . İşkur Ceva Lojistik İş ilanlarını takip ederek . Sayfada belirtilmiş olan şartlar dahilinde iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ceva Lojistik Elektronik İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler ; 

1. Fotoğraf konusuna dikkat
Fotoğraf ekleme konusunda iki ayrı görüş var; eklenmeli ve eklenmemeli olarak. Eğer eklemek istiyorsan profesyonel bir fotoğraf olmalı. CV’de yer alacak bir tatil fotoğrafı pek de profesyonel durmayacaktır.

2.Eğitimdeki önemli aşamalar unutulmamalı
Yurtdışı değişim programı veya çift anadal yaptıysan CV’nde mutlaka belirtmelisin. Ayrıca; üniversiteler veya bölümler arası geçişlerin de önemli olduğunu unutma.

3.Unvan kadar iş tanımı da önemli
Sadece unvanını yazmak yaptığın işle ilgili bilgiyi yeterli şekilde anlatmaz. İş ve staj deneyimlerini ters kronolojik; yani günümüzden geçmişe doğru giderek, 5 maddeyi geçmeyecek şekilde özetlemen karşı tarafın deneyimlerini değerlendirmesi açısından son derece önemli.

4.Kendini yeteneklerinle tanımlayabilirsin
Çalışkanlılık, ekip çalışmasına uygunluk, inisiyatif alabilme gibi özellikler hemen hemen her CV’de rastlanabilecek özellikler. Oysa işine özgü becerilerine, eğitimlerine ve yetkinliklerine odaklanırsan kendinle ilgili daha fazla bilgi vermiş olursun.

5.Aşırı detaya girmemekte fayda var
İşinle ilgili program bilgini ve becerilerini sıralaman elbette önemli ancak Skype kullanabilmek bir meziyet değildir. Bunları CV’ne yazmana hiç gerek yok.

6.Anahtar kelimeler yardımcı olacaktır
Bazı işverenler CV’leri elemek için anahtar kelime tarama uygulamaları kullanır. İşinle ilgili kalıpları kullanmaktan çekinme.

7.Profesyonellik için referanslar iş ortamından seçilmeli
Referans verdiğin kişiyle mutlaka birlikte çalışmış veya proje yapmış olmaya dikkat etmen önemli. Arkadaşının babası doğru referans değildir, tabii ki birlikte çalışmadıysan…

8.Bazı hobilerini yazabilirsin
Hobilerin kişiliğin hakkında ipuçları verir. Başvurmuş olduğun pozisyon ve kuruma uygunluğun ile ilgili değerlendirilirken de sana yardımcı olacaktır. Bu yüzden seni en doğru şekilde yansıtacağına inandığın hobileri yazabilirsin.

9.CV’nin uzun olması, etkileyici olduğu anlamına gelmez
Çok uzun bir kariyerin olabilir ancak 2 sayfadan uzun bir CV’nin 7 saniye ile sınırlı kalması çok zor.

10.CV güncel olmalı
Eğitim veya deneyiminle ilgili her değişikliği CV’ne de yansıtmalısın. Yeni edindiğin uzmanlık, sertifika gibi yetkinlikleri eklemen potansiyel işverenini etkileyebilir.

Ceva Lojistik İş Başvuru Formu

Ceva Lojistik İş Başvuru Formuna web sitemiz üzerinden aşağıdaki link aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İş başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gereken hususlar ise şu şekildedir ;

 • İş başvuru formunun eksiksiz doldurulması
 • Girilen bilgilerin doğru olması
 • Daha önceki iş tecrübelerinizin son çalıştığınız yerden başlayarak girilmesi
 • Tüm iletişim bilgilerinizin doğru  olarak yazılması
Ceva Lojistik İş Başvuru Formu 

Ceva Lojistik İşe Alım Süreci

İşe alım sürecimizdeki ana amacımız, organizasyonumuzun vizyon, misyon, strateji ve değerlerimizle uyumlu, işin gerektirdiği yetkinliklere sahip, doğru kişileri doğru işe yerleştirmektir. Bu süreçteki ana kaynağımız çalışanlarımızdır.

İşe alım sürecimiz  «fırsat eşitliği» esasına dayanmakta ve  aynı standartlar çerçevesinde objektif bir değerlendirme süreci izlenmektedir.

İş alım süreç adımları:

» Başvuruların Alınması

Açık pozisyonlar için iç ilanlar, kariyer portalları, çalışan referansları ve direkt başvurular üzerinden aday başvurularının toplanması

» Başvuruların Değerlendirilmesi

Gelen başvuruların, açık pozisyonunun gerektirdiği kriterler üzerinden değerlendirilip uygun adayların görüşmeye davet edilmesi

» Görüşmeler ,Testler ve Değerlendirme Merkezi Uygulamaları

İşe alım yapılacak pozisyon ile ilgili yetkinlik bazlı mülakatlar, teknik testler ve çeşitli değerlendirme merkezi uygulamalarının yapılması, uygun olan ve olmayan adaylara geri dönüşlerin yapılması

» Referans Kontrolü

Görüşmelerde uygun bulunan ve yapılan testleri başarıyla tamamlayan adaylar için referans kontrolü yapılması

» İş Teklifi

Referans kontrollerinde başarıyla geçen adaylara görev teslimi konusunda teklif sunulması ve anlaşma sağlanan adayların yeni görevlerine başlaması

Ceva Lojistik Güncel İş İlanları

İzmir Ceva Lojistik Bakım Onarım Görevlisi İş İlanları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Şirketimizin Ege Bölgesinde İzmir-Kemalpaşa lokasyonunda Dağıtım operasyonunda Bakım Onarım Elemanı olarak görevlendirilmek üzere;

 • Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının makine, mekatronik vb. Bölümlerinden mezun 3 yıl tecrübe sahibi,
 •  (Elektrikçi belgesi, Kaynakçı Belgesi, Kazancı Belgesi, Mekanik İşler Belgesi, Yüksekte Çalışma Belgesi, Sıcakta Çalışma Belgesi)
 • Yangın sistemleri,
 • Jeneratör Bakımı ve rutin kontrollerini yapılması
 • Ofislerle ilgili elektrik ve mekanik işleri yapılması,
 • Tesis içerisindeki tüm koruyucu bariyerlerin hasarlarının tamamlanması,
 • Dış kaynak vasıtası ile yapılacak bakım onarım faaliyetlerine destek olunması, takip edilmesi ve raporlanması
 • Yeniliklere ve gelişime açık,
 • Ekip çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.

İŞ TANIMI

Oluşturulan bakım planlarına uygun olarak, açılan iş emirleri ve yapılan görevlendirme doğrultusunda,

 • Planlı bakım faaliyetlerini yapmak, sonucu uygun şekilde raporlamak,Oluşabilecek bakım arızaların giderilmesi, kalıcı önlemlerin alınmasını sağlamak,
 • İyileştirme ve kurulum faaliyetlerinde görev almak,
 • İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyum içerisinde çalışmak,
 • Yönetim tarafından benimsenmiş sistem çalışmalarında görev almak,
 • İlgili tüm birimlerle koordinasyonu sağlamak; bakım operasyonu ile ilgili geri bildirimlerde bulunmak,
 • Görev alanı ile ilgili eğitim hazırlanmasında görev almak
 • Çalıştığı alanın hijyen kurallarına uyum sağlamak
İş Başvurusu 

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu