Çalışma Şartları

CarrefourSA Çalışma Saatleri ve Çalışma Şartları 2023

İçindekiler

CarrefourSA Çalışma Saatleri ve Çalışma Şartları ile ilgili tüm detayları sizler için derledik . CarrefourSA bünyesinde çalışmak isteyen ve Firmanın çalışma saatleri ve Çalışma şartları ile ilgili tüm merak ettiklerinize içeriğimizin devamında ulaşabilirsiniz.

CarrefourSA

Bugün 30 ülkede, yaklaşık 11 binin üzerinde marketi ve 350 bin çalışanı bulunan, Avrupa’nın lideri, dünyanın en büyük ikinci perakende zinciri Carrefour Grubu ilk marketini 15 Haziran 1963’te Fransa’da açarak modern perakendeciliğin temelini oluşturmuştur. Türkiye’de ise ilk marketini 1993 yılında İçerenköy’de açan Carrefour, Hiper market konseptini Türk tüketicilerle buluşturan ilk firmadır.

1996 yılında Türkiye’nin en büyük topluluklarından biri olan Sabancı Holding ile Carrefour Grubu’nun gerçekleştirdiği ortaklık sonucu CarrefourSA ismi doğmuş ve ilk CarrefourSA marketi birleşmeden bir yıl sonra Adana’da açılmıştır.

CarrefourSA, 2005 yılında Gima ve Endi marketlerini satın alarak sektördeki iddiasını güçlendirmiş; market ağını yaygınlaştırmış ve özellikle Anadolu’daki varlığını güçlendirmiştir.

2013 yılında Şirket yönetiminin Sabancı Holding’e geçmesiyle yeni strateji oluşturulmuş ve bu doğrultuda insan kaynakları, teknolojik altyapı, market konsepti gibi birçok alanda 165 milyon TL değerinde yatırım yapılmıştır.

Değişen market konseptleriyle CarrefourSA bugün; Hiper, Süper, Gurme, Mini ve E-Ticaret konseptleri altında farklı müşteri segmentlerine hizmet sunmaktadır.

2015 yılını “Vites Büyütme Yılı” olarak nitelendiren Şirket, yeni satınalmalarla büyümeye devam etmiştir. İsmar ve 1e1 marketlerinden toplamda 55 mağaza satın alan CarrefourSA ayrıca Kiler Alışveriş Hizmetleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin %85 hissesini de satın almıştır.

Güçlü bir finansal pozisyona sahip olan CarrefourSA, büyüme ve değer yaratma potansiyeli olan tüm projeleri kendi kaynaklarıyla değerlendirerek yatırımlarına devam etmeyi, bu sayede tüketiciler için yakın, keyifli ve değer yaratan alışverişin adresi olmayı hedeflemektedir.

CarrefourSA 2023 Yılı itibarıyla Ülkemiz’de 643 şubesi 10 deposu ve 10.500’den fazla personeliyle hizmet vermeye devam etmektedir .

Firma Bilgileri 
Firma Sektörü  Mağazacılık/Ticaret
Çalışan Sayısı 10.500
Mağaza Sayısı 643
Kuruluş Tarihi  1991
Firma İnternet Sitesi www.carrefoursa.com

CarrefourSA Çalışma Saatleri

CarrefourSA çalışma saatleri firmanın genel merkezi , Depoları ve mağazalarında  çalışan personeller için farklılık göstermektedir . Buna ek olarak çalışılan departmanlarda da iş yoğunluğu veya yapılan işe göre de çalışma saatleri farklılık gösterebilir .

CarrefourSA Mağazaları Çalışma Saatleri 

CarrefourSA mağazalarında iki vardiyalı sistemde günlük 8 saat olarak çalışılmaktadır . İlk vardiya da çalışan personeller mağazanın açılış saatinde iş başı yaparak saat:16:00 da paydos etmektedir . İkinci vardiya da çalışan personeller ise saat:14:00 de iş başı yapar ve mağazanın kapanış saatine kadar çalışırlar .

Mağaza Açılış Saati  08:00
Mağaza Kapanış Saati  22:00
Yemek Molası  45 Dakika
Çay Molası  15 Dakika
Haftalık İzin  Hafta içi 1 Gün

CarrefourSA Genel Müdürlük Çalışma Saatleri 

CarrefourSA Genel Müdürlük çalışanları ise Haftanın 6 günü sabah 09:00 ile akşam 18:00 saatleri arasında çalışmaktadır . Cumartesi günü ise yarım gün çalışılmaktadır . Pazar günü ise izin günüdür.

Mesai Başlangıç Saati  09:00
Mesai Bitiş Saati  18:00
Yemek Molası  1 Saat
Haftalık İzin  Pazar Günü

CarrefourSA Depo Çalışma Saatleri 

CarrefourSA Depo Çalışma Saatleri ise sabah 08:00 ile akşam 18:00 arasıdır . Haftalık izinler ise haftada 1 gün olarak belirlenmiştir.

Mesai Başlangıç Saati  08:00
Mesai Bitiş Saati  18:00
Yemek Molası  1 Saat 
Haftalık İzin  1 Gün

CarrefourSA Personel Maaşları ve Yan Haklar

Carrefoursa Reyon Görevlisi 14.500 –15.000 TL
Carrefoursa Kasiyer Maaşları 14.500 – 15.000 TL
Carrefoursa Depo Görevlisi Maaşları 14.500 –15.000 TL
Carrefoursa Kasap Maaşları 15.000 TL – 15.500
Carrefoursa Unlu Mamülleri Personel Maaşları 15.000 TL – 15.500
Carrefoursa Müdür Maaşı 16.000 – 17.500 TL

Maaş dışında CarrefourSA tarafından personellerine tanınan yan haklar ise şu şekildedir ;

  • Yol Ücreti
  • Yemek Ücreti
  • İkramiye Hakkı
  • Vefat Yardımı (Birinci derece yakın)
  • Okul Yardımı
  • Gıda Çeki (Her ay verilmektedir)

CarrefourSA Şubeleri

CarrefourSA Şubelerine ait adres ve konum bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. Şubenin çalışma saatleri ve açılış – kapanış saatleri mağazanın bulunduğu lokasyon ve avm’ye göre değişkenlik gösterebilir.

Carrefoursa, Türkiye genelinde birçok şubesi olan bir perakende zinciridir. Carrefoursa’nın tam şube listesini ve adreslerini öğrenmek için Carrefoursa’nın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Web sitesinde genellikle “Mağazalarımız” veya “Şubelerimiz” gibi bir bölüm bulunur. Bu bölümde, il veya ilçe seçerek size en yakın Carrefoursa şubesini bulabilir ve adres bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, Carrefoursa mobil uygulamasını indirerek de şube bilgilerine ve güncel kampanyalara erişebilirsiniz. Uygulama, size en yakın Carrefoursa şubelerini harita üzerinde gösterir ve adres bilgilerini sunar.

Eğer Carrefoursa şubeleriyle ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız, Carrefoursa müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri size güncel bilgileri sağlayacak ve sorularınıza yanıt verecektir.

CarrefourSA Şubeleri 

CarrefourSA İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük

Adres : CarrefourSA Plaza Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No: 67 A, Blok: B

Maltepe /İstanbul

Telefon:0216 655 00 00

Fax : 0 216 655 00 50

E-mail :[email protected]

 

isbasvurum.Net

Daha internetin bilinmediği zamanlardan bu yana, iş dünyasında ki firmalara danışmanlık hizmeti veren uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte, heyecan verici ve uzun soluklu bir maratona isbasvurum.net ile giriş yaptık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu